free templates joomla

TUF 27 wystartował!

Czytaj więcej...Podobnie jak rok wcześniej, w środę w nocy ruszyła kolejna 27 seria programu The Ultimate Fighter pod nazwą "Undefeated” (Niepokonani - tłum. ang.). W pierwszym odcinku dwaj trenerzy i mistrzowie wagi ciężkiej i półciężkiej Stipe Miocic (18-2 MMA, 12-2 UFC) i Daniel Cormier (20-1 MMA, 9-1 UFC) wybrali drużyny złożone z niepokonanych do tej pory fighterów wagi piórkowej i lekkiej.

Czytaj więcej...

Rekordowa liczba polskich zawodników na BAMMA 35 w Dublinie!

Czytaj więcej...Rekordowa ilość polskich zawodników weźmie udział w największej bytyjskiej gali BAMMA 35, która 12-go maja trafi do Dublina w Irlandii, gdzie w największej 3Arena, kolejny raz ta organizacja MMA przeprowadzi swój event. Przede wszystkim do tej samej hali powróci zawodnik Fantom Gym, Konrad Iwanowski (5-2).

Czytaj więcej...

Cro Cop przeszedł testy antydopingowe przed walką z Royem Nelsonem na Bellator 200

Czytaj więcej...Słynny 43-letni chorwacki weteran MMA i K-1 Mirko Cro Cop Filipovic (36-11-2 MMA, 0-0 BMMA) pomyślnie przeszedł wcześniej zapowiadane wstępne testy antydopingowe przed pojedynkiem z Royem Nelsonem (23-15 MMA, 1-1 BMMA), który odbędzie się na jubileuszowej gali Bellator 200 w dniu 25-go maja na The SSE Arena w Londynie w Anglii.

Czytaj więcej...

ALMMA 149 Kielce i ALMMA 150 Dzierżoniów - zaproszenie na zawody!

Czytaj więcej...W imieniu organizatorów zapraszamy na najbliższe edycje zawodów Amatorskiej Ligi MMA: ALMMA 149 w Kielcach i ALMMA 150 w Dzierżoniowie.

Czytaj więcej...

Bartosz Botwina po Friday Night Fights w Nowym Jorku: ja nie jestem od werdyktów, ani od narzekania!

Czytaj więcej...Niestety nie udało się wygrać kolejnego zawodowego pojedynk w USA 27-letniemu polskiemu zawodnikowi Muay Thai Bartoszowi Botwinie (12-6) z Białegostoku. Reprezentujący obecnie Evolution Muay Thai NYC Gym z Nowego Jorku Botwina w piątek 13-go kwietnia na gali Friday Night Fights w Nowym Jorku, zdaniem sędziów uległ na punkty jednemu z najbardziej doświadczonych i utytułowanych amerykańskich zawodników Justinowi Greskiewiczowi (39-19-2).

Czytaj więcej...

Borys Mańkowski wystąpi na gali KSW 44 w Gdańsku

Czytaj więcej...Jedna z największych gwiazd KSW, były mistrz kategorii półśredniej KSW, Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 Sub) wróci do klatki na KSW 44 w Ergo Arenie. 9 czerwca „Diabeł Tasmański” stoczy pierwszą walkę w 2018 roku, zwycięstwo w niej może przybliżyć go do starcia o utracony tytuł, które od soboty jest w posiadaniu znakomitego Dricusa Du Plessis. Rywal Polaka na KSW 44 zostanie ogłoszony w najbliższych dniach.

Czytaj więcej...

Oskar Somerfeld rywalem Szymona Duszy na FEN 21 we Wrocławiu!

Czytaj więcej...Oskar Somerfeld (5-2, 5 SUB) zmierzy się z Szymonem Duszą (6-3, 4 KO, 1 SUB) 25 maja podczas gali Fight Exclusive Night 21 we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

DSF 14: Marcin Różalski zwycięża w walce wieczoru! Polska pokonuje Rosję w meczu K-1!

Czytaj więcej...Trzynasty i piątek nie okazał się pechowy dla większości polskich uczestników gali DSF Kickboxing Challenge 14, która 13 kwietnia 2018 odbyła się na warszawskiej hali ''Torwar''. Marcin Różalski, po bardzo emocjonującym pojedynku, pokonał legendarnego Petera Grahama, a w międzynarodowym meczu K-1 Polacy odnieśli zwycięstwo trzy do dwóch. W świetny sposób zaprezentowali się również: Petr Romankevich, Daniel Omielańczuk, Kamil Ruta i Róża Gumienna.

Czytaj więcej...

Paula Piotrowska i Mateusz Mróz marzą o udziale w Pucharze Świata Taekwon-do ITF w Australii

Czytaj więcej...W dniach 25-30 września w Sydney, w Australii, odbędzie się VII Puchar Świata w Taekwon-do ITF. Jest to prestiżowa impreza, na której zbiera się światowa czołówka w tym sporcie. W Pucharze Świata mogą wziąć udział osoby, które chcą sprawdzić swoje umiejętności w gronie najlepszych zawodników na świecie. Paula Piotrowska i Mateusz Mróz także chcieliby wziąć udział w tej rywalizacji, ale niezbędne są im na to środki finansowe, które starają się zebrać poprzez portal Polakpotrafi.pl.

Czytaj więcej...

Bonusy po KSW 43 otrzymali Dricus Du Plessis, Damian Janikowski, David Zawada i Michał Michalski

Czytaj więcej...Mistrz kategorii półśredniej, Dricus du Plessis, David Zawada oraz dwaj wrocławianie: Damian Janikowski i Michał Michalski zostali nagrodzeni bonusami po gali KSW 43 we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

UFC on FOX 29: Poirier vs. Gaethje: liczby, wypłaty, bonusy!

Czytaj więcej...Amerykanin Dustin Poirier (23-5 MMA, 15-4 UFC) okazał się najlepiej opłacanym zawodnikiem gali UFC on FOX 27 w Glendale w USA, która odbyła się w sobotę 14-go marca. Według oficjalnego raportu Arizona Boxing & MMA Commission,29-letni zawodnik zarobił 240 tysięcy z czego 170 tysięcy pochodziło z podwojonej wypłaty za zwycięstwo nad Justinem Gaethje (18-2 MMA, 1-2 UFC) i dodatkowo 50 tysięcy tyułem “Fight of the Night”, oraz 20 tysięcy z tytułu programu UFC Athlete Outfitting payouts.

Czytaj więcej...

Tomasz Oświeciński zmierzy się na KSW 44 z Erko Jun z Bośni!

Czytaj więcej...Tomasz Oświeciński podczas gali KSW 44, która 9 czerwca 2018 roku odbędzie się w gdańskiej hali Ergo Arena, po raz drugi wyjdzie do okrągłej klatki i stoczy swoją drugą walkę zarówno w KSW, jak i w zawodowym MMA. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik pochodzący z Bośni, a mieszkający obecnie w Niemczech, Erko Jun (0-0), dla którego będzie to debiut w MMA.

Czytaj więcej...

Fiodor Emelianenko na ostatniej prostej przed walką z Frankiem Mirem na na gali Bellator 198

Czytaj więcej...Mniej niż dwa tygodnie pozostało 41-letniemu rosyjskiemu mistrzowi wagi ciężkiej Fiodorowi Emelianenko (36-5 MMA, 0-1 BMMA) do ważnej walki z byłym mistrzem UFC Frankiem Mirem (18-11 MMA, 0-0 BMMA).

Czytaj więcej...

Krzysztof Jotko znokautowany na UFC on FOX 29

Czytaj więcej...Niestety nie udało się zwyciężyć polskiemu zawodnikowi wagi średniej Krzysztofowi Jotko (19-4 MMA, 6-4 UFC) przerwać serii porażek w UFC. Polak podczas gali UFC on FOX 29: Poirier vs. Gaethje odbyła się w sobotnią noc 14-go kwietnia w hali Gila River Arena w Glendale w USA uległ przed czasem Amerykaninowi Bradowi Tavaresowi (17-4 MMA, 12-4 UFC).

Czytaj więcej...

Adam Wieczorek zwycięża efektownie na UFC on FOX 29

Czytaj więcej...Efektowną wygraną w sobotnią noc 14-go kwietnia zanotował 26-letni polski zawodnik Adam Wieczorek (10-1 MMA, 2-0 UFC), który na gali UFC on FOX 29 w hali Gila River Arena w Glendale w USA pokonał Hindusa Arjana Bhullara (7-1 MMA, 1-1 UFC) w swojej drugiej zawodowej walce dla Ultimate Fighting Championship.

Czytaj więcej...

KSW 43: Sowiński i Parke ukarani za przekroczenie limitu! Wyniki ważenia zawodników!

Czytaj więcej...W piątek, 13 kwietnia 2018 o godzinie 10:00 rano odbyło się obowiązkowe wczesne ważenie zawodników przed galą KSW 43, która w sobotę, 14 kwietnia, odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia. Spośród wszystkich zawodników, czternastu bez problemu zmieściło się w wyznaczonych limitach wagowych. Jednak dwóch fighterów, Artur Sowiński i Norman Parke nie zrobili wymaganej wagi i nie zdecydowali się także na jej zbijanie.

Czytaj więcej...

II Radomszczańska Gala Sportów Walki odbędzie się 14 kwietnia!

Czytaj więcej...W sobotę, 14 kwietnia 2018 roku odbędzie się II Radomszczańska Gala Sportów Walki. Podczas tegorocznej edycji rozegranych zostanie 8 pojedynków. Na ringu zmierzą się zawodnicy z Polski, Czech, Słowacji, Włoch, Ukrainy i Litwy. Zaplanowano również jedną walkę kobiet. Nie zabraknie również reprezentantów z Radomska, a mianowicie Mariusza Rozpędzkiego i Łukasza Sadawy. Walki odbędą się w formułach: Muay Thai, K-1 i MMA.

Czytaj więcej...

DSF 14: Peter Graham o 9 kilogramów cięższy od Marcina Różalskiego! Wyniki ważenia!

Czytaj więcej...W czwartek, 12 kwietnia, w klubie ''Stodoła'' w Warszawie odbyła się ceremonia obowiązkowego ważenia zawodników przed galą DSF Kickboxing Challenge 14, w której udział wzieli wszyscy fighterzy, których w piątek zobaczymy w ringu DSF. Wszyscy zawodnicy zmieścili się w wyznaczonych limitach wagowych. Marcin Różalski okazał się lżejszy od swojego przeciwnika, Petera Grahama, o 9 kilogramów.

Czytaj więcej...

Gala Slugfest 14 w Murowanej Goślinie! Wyniki ważenia!

Czytaj więcej...W czwartek, odbyła się ceremonia obowiązkowego ważenia zawodników przed galą Slugfest 14, która następnego dnia, 13 kwietnia 2018, odbędzie się w Murowanej Goślinie.

Czytaj więcej...

Toni Valtonen zmierzy się z Marcinem Zontkiem na FEN 21!

Czytaj więcej...Toni Valtonen (27-16) będzie rywalem Marcina Zontka (16-11) 25 maja podczas gali FEN 21, która odbędzie się we Wrocławiu.

Czytaj więcej...