free templates joomla

Rober Rajewski Jr. vs Ivan Kondratiev na turnieju Tatneft Cup 2018

Czytaj więcej...27-letni polski kickboxer Rober Rajewski Jr. (5-4) z Rajewski Team Płock, weźmie udział w prestiżowym kickboxerskim turnieju Tatneft Cup 2018, którego trzecia runda ćwierćfinałowa odbędzie się 27-go czerwca w rosyjskim Kazaniu. Rywalem Polaka będzie o rok starszy Ivan Kondratiev (9-0-4) z Moskwy. Pojedynek odbędzie się w kategorii do 70 kg. 

Czytaj więcej...

Mariusz Radziszewski kontra mistrz TFL i 3 Polaków na gali PCF 18 The Kings of Summer

Czytaj więcej...Aż czwórka polskich zawodnhików MMA weźmie udział w gali Pit Cage Fighting 18 "The Kings of Summer", która odbędzie się w miejscowości Spišská Nová Ves na Słowacji w dniu 30-go czerwca. W drugiej pod wzgledem ważności walce wieczoru, weteran polskiego MMA Mariusz Radziszewski (14-17-2) zmierzy się z mistrzem polskiej Thunderstrike Fight League, Guilherme Cadena Martins (14-11) z Brazylii.

Czytaj więcej...

ACB 88: Marcin Held i Karol Celiński zwyciężają w pojedynkach!

Czytaj więcej...Dwoma zwycięstwami polskich zawodników MMA. Marcina Helda i Karola Celińskiego zakończyły się dwie walki wieczoru gali ACB 88, która odbyła się w Brisbane, w Australii, w sobotę 16-go czerwca.

Czytaj więcej...

Mateusz Janik przegrywa z finalistą Pucharu Akima w Kazachstanie

Czytaj więcej...Niestety nie udało się awansować do drugiej rundy Pucharu Akima w Kazachstanie zawodnikowi Thai Gym Tarnów Mateuszowi Janikowi. 8-osobowy niezwyklemocno obsadzony turniej odbył się w stolicy kraju Astanie w piątek 15-go czerwca.

Czytaj więcej...

TFL 14: Hubert Szymajda i Maikon Lopes w limicie! Wyniki ważenia zawodników!

Czytaj więcej...W piątek, 15 czerwca 2018 w Kraśniku odbyła się ceremonia oficjalnego ważenia zawodników przed galą Thunderstrike Fight League 14 (TFL 14), która w sobotę, 16 czerwca 2018, odbędzie się w hali im. Arkadiusza Golasia. Hubert Szymajda i Maikon Lopes, uczestnicy walki wieczoru, nie mieli żadnych problemów ze zmieszczeniem się w limicie wagi. Jedynie Kamil Goral nie zrobił wagi.

Czytaj więcej...

Przemysław Opalach w walce K-1 na gali FEN

Czytaj więcej...Jak poinformowała organizacja Fight Exclusive Night polski bokser, Przemysław Opalach, wystąpi na jednym z tegorocznych wydarzeń w pojedynku na zasadach K-1. Ma on zadebiutować w drugiej połowie 2018 roku.

Czytaj więcej...

Gala TFL 15 odbędzie się 20 października 2018 w Lublinie!

Czytaj więcej...Organizacja Thunderstrike Fight League poinformowała, że swoją trzecią galę w roku 2018 - TFL 15 - planuje zorganizować 20 października w Lublinie. Nie są jeszcze znane nazwiska żadnych zawodników, którzy będą brać w niej udział, ale zapewne pierwszych uczestników poznamy niebawem. Przed nami jednak w najbliższą sobotę, 16 czerwca 2018, gala TFL 14, która odbędzie się w Kraśniku.

Czytaj więcej...

Aleksander Emelianenko - dwie walki latem z Victorem Pestą i Tony Johnsonem Jr.

Czytaj więcej...Aż dwie walki w obrębie miesiąca lipca i sierpnia zamierza stoczyć słynny skandalista i ostatnio "nawrócony na sport" rosyjski zawodnik MMA wagi ciężkiej 37-letni Aleksander Emelianenko (27-7). Zwolniony w końcu 2016 roku z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za gwałt, po wyjściu wygrał już 4 walki i nie zamierza poprzestać.

Czytaj więcej...

RanKick PL: Kamil Jenel prowadzi w polskim rankingu stand-up do 81 kg!

Czytaj więcej...Śląski fighter Kamil Jenel z Paco Team Katowice jest bezdyskusyjnym liderem naszego rankingu kickboxerów, zawodników Muay Thai w RanKick PL w wadze do 81 kg. Kategorię tę jako "pośrednią" według nowych światowych standardów litmitów wagowych postanowiliśmy w drożyć z uwagi na dużą ilość fighterów i walk jakie toczone są na polskim rynku i przez polskich zawodników.

Czytaj więcej...

Damian Stasiak dołącza do Marcina Tybury i Bartosza Fabińskiego na UFC Fight Night 134 w Hamburgu!

Czytaj więcej...Damian Stasiak (10-5 MMA, 2-3 UFC) bedzie trzecim Polakiem jaki znajdzie sie na karcie walk gali UFC Fight Night 134: Volkan vs. Shogun, która odbędzie się 22-go lipca w hali Barclaycard Arena w Hamburgu w Niemczech. Rywalem Polaka walczącego w wadze koguciej będzie debiutujący w organizacji Chińczyk Pingyuan Liu (13-4 MMA, 0-0).

Czytaj więcej...

Mateusz Janik w prestiżowym turnieju o Puchar Akima w Kazachstanie

Czytaj więcej...Jeden z najbardziej utalentowanych polskich zawodników Muay Thai Mateusz Janik z Thai Gym Tarnów weźmie udział już w najbliższy weekend 15-go czerwca w niezwykle silnie obsadzonym 8-osobowym turnieju do 71 kg, który odbędzie się w stolicy Kazachstanu, Astanie.

Czytaj więcej...

KSW 45 ''The Return to Wembley'' - pierwszych zawodników już znamy!

Czytaj więcej...Zjawiskowy Damian Janikowski (3-0, 3 KO), nieobliczalny Popek Monster (3-3, 3 KO), eksplozywny Scott Askham (16-4, 10 KO, 2 Sub) oraz debiutujący w KSW, Akop Szostak (3-2, 2 KO) zawalczą w głównych pojedynkach gali KSW 45 ''The Return to Wembley'', która odbędzie się 6 października w The SSE Arena, Wembley.

Czytaj więcej...

KSW 44 ''The Game'' - Wolański, Torres, Koike i Jun nagrodzeni bonusami!

Czytaj więcej...Trzej zawodnicy kategorii piórkowej Filip Wolański, Daniel Torres, Kleber Koike Erbst oraz debiutujący w MMA ciężki Erko Jun zostali nagrodzeni bonusami po gali KSW 44 ''The Game'', która 9 czerwca 2018 odbyła się w Trójmieście.

Czytaj więcej...

Bezprecedensowa seria zwycięstw braci Rajewskich

Czytaj więcej...To był niesamowity tydzień rodzinnego Rajewski Team z Płocka a w zasadzie z Małej Wsi leżącej koło Płocka. Wychowany i prowadzony przez ojca Roberta Rajewskiego Seniora "zespół" po raz pierwszy w historii w ciągu tygodnia odniósł 3 zawodowe zwycięstwa w dwóch formułach. To bodajże ewenement w skali polskich sportów walki.

Czytaj więcej...

Zwycięstwa Konrada Iwanowskiego i Normana Parke na Brave CF 13: European Evolution w Belfaście!

Czytaj więcej...Nie samym KSW 44 w Gdańsku i UFC 225 w Chicago żyli kibice i fani MMA podczas tego weekendu, albowiem w sobotę 9-go czerwca odbyła się gala Brave CF 13: European Evolution w Belfaście w Irlandii w, gdzie wystąpił i wygrał swoją walkę znany z KSW Konrad "Moto Moto" Iwanowski (6-2).

Czytaj więcej...

Ronda Rousey pierwszą kobietą w Hall of Fame UFC!

Czytaj więcej...Słynna zawodniczka MMA i były mistrzyni UFC w wadze koguciej Ronda Rousey (12-2 MMA, 6-2 UFC) zostanie pierwszą kobietą, która trafi dosłynnego Hall of Fame czyli Holu Sław organizacji Ultimate Fighting Championship. Oficjalna ceremonia dołączenia odbędzie się 5-go lipca w Las Vegas. 

Czytaj więcej...

KSW 44 ''The Game'': Pudzian cięższy od Bedorfa, Materla i Zawada w tej samej wadze! Wyniki ważenia zawodników + Video!

Czytaj więcej...Gala KSW 44 ''The Game'' już jutro, 9 czerwca 2018, w hali Ergo Arena w Gdańsku/Sopocie. Coraz bardziej rosną emocje związane z pojedynkami. Dzisiaj, w piątek, 8 czerwca tradycyjnie odbyło się obowiązkowe ważenie zawodników przed tym wydarzeniem.

Czytaj więcej...

Michał Królik sensacyjnie przegrywa z Bartoszem Hassą na Polish Fight Night 2

Czytaj więcej...Do prawdziwej sensacji doszło podczas gali Polish Fight Night 2, gdzie w walce wieczoru zmierzyli się: nr 1 wszystkich rankingów do 60 kg, Michał Królik z Paco Team Katowice i Bartosz Hassa z Kickboxing Fighter Nowa Sól. Walka ta była zwieńczeniem bardzo udanego wieczoru 7 czerwca 2018 w Zawierciu.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 4: wyniki ważenia zawodników!

Czytaj więcej...Przedstawiamy wyniki ważenia przed galą Babilon MMA 4, która odbędzie się w piątkowy wieczór w Ełku. Bohaterowie wieczoru nie mieli problemów z wypełnieniem ustalonych limitów. Mistrz olimpijski, Szymon Kołecki wniósł na wagę 96,7 kilograma. Jego rywal okazał się znacznie cięższy. Ivo Cuk ważył dokładnie 102,5 kilograma. W piątkowy wieczór Kołecki wejdzie do klatki już po raz szósty. Do tej pory nie przegrał żadnej z walk.

Czytaj więcej...

Drzwi FEN zawsze otwarte dla Mariana Ziółkowskiego? Oficjalne stanowisko Fight Exclusive Night!

Czytaj więcej...Niedawno pisaliśmy o przejściu Mariana Ziółkowskiego z FEN do KSW i jego debiucie w nowej organizacji na gali KSW 44, która już 9 czerwca 2018 odbędzie się w Trójmieście. Szefostwo organizacji Fight Exclusive Night przez blisko tydzień nie odniosło się do tej informacji, mimo oficjalnego ogłoszenia, że Ziółkowski będzie przeciwnikiem Klebera Koike Erbsta na czerwcowej gali.

Czytaj więcej...