free templates joomla

UFC Auckland: Karolina Kowalkiewicz i Michał Oleksiejczuk w limitach na ważeniu! Video

Czytaj więcej...Przed sobotnią galą UFC on ESPN+ 26: Felder vs. Hooker znaną też jako UFC Fight Night 168 Auckland, która odbędzie się w hali Spark Arena w Auckland w Nowej Zelandii, wszyscy uczestnicy przeszli obowiązkowe ważenie. Wśrod nich i para polskich zawodników: Karolina Kowalkiewicz (12-5 MMA, 5-5 UFC) i Michał Oleksiejczuk (14-3 MMA, 2-1 UFC).

Czytaj więcej...

UFC on ESPN+ 26 Felder vs. Hooker: Karolina Kowalkiewicz i Michał Oleksiejczuk face to face z przeciwnikami! Video!

Czytaj więcej...Intensywną wymiana spojrzeń i pierwszym spotkaniem face to face, rozpoczął się tzw. Fight Week przed UFC on ESPN+ 26: Felder vs. Hooker, która czeka nas w nocy z soboty na niedzielę 22-go lutego w dalekim Auckland w Nowej Zelandii. Do spotkań ze swoimi rywalami wyszli nasi rodacy 34-letnia Karolina Kowalkiewicz (12-5 MMA, 5-5 UFC) i 10 lat młodszy Michał Oleksiejczuk (14-3 MMA, 2-1 UFC).

Czytaj więcej...

Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z mistrzem K-1 WGP Antonio Plazibatem na GLORY 76 Antwerp!

Czytaj więcej...Polski zawodnik Kickboxingu wagi ciężkiej 26-letni Arkadiusz Wrzosek (12-5, 7 KO) swój następny pojedynek w organizacji Glory Kickboxing stoczy podczas gali GLORY 76 Antwerp, która odbędzie się w sobotę 28 marca w Antwerpii w Belgii. Rywalem Polaka będzie silny Chorwat Antonio Plazibat (18-3, 11 KO) reprezentujący aktualnie słynny Mike's Gym z Amsterdamu.

Czytaj więcej...

Po 13 latach Rico Verhoeven rozstaje się z partnerką!

Czytaj więcej...Po trzynastu wspólnie spędzonych latach mistrz organizacji Glory Kickboxing, Rico Verhoeven (30 lat) i jego partnerka, Jacky Duchenne, postanowili się rozstać. Powodem jest fakt, iż para miała problemy ze sobą od miesięcy, które kosztowały ją dużo energii. Jak podaje holenderska prasa poważny kryzys przyszedł tuż przed grudniową galą Glory 74 Collision 2 w Arnhem, gdzie mierzył się z Badrem Harim. Teoretycznie istniało nawet zagrożenie odwołania walki.

Czytaj więcej...

Ednaldo Oliveira przeciwnikiem Szymona Bajora na FEN 28

Czytaj więcej...Ednaldo Oliveira (21-7-1, 11 KO, 2 SUB, 1 N/C) stanie 28 marca w Lublinie przed historyczną szansą. Brazylijczyk zmierzy się z Szymonem Bajorem (20-8, 8 KO, 9 SUB) w co-main evencie gali FEN 28. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii ciężkiej.

Czytaj więcej...

Rafał Haratyk rywalem Piotra Strusa na ACA 108! Radosław Paczuski dodany do karty walk!

Czytaj więcej...To już oficjalne. Podczas ACA 108 obejrzymy polsko-polskie starcie z udziałem Piotra Strusa (15-5) i Rafała Haratyka (12-3). Podczas gali na Torwarze nie zabraknie również niepokonanego dotąd w MMA Radosława Paczuskiego (3-0), który w tym obiekcie debiutował przed rokiem. Tym samym na karcie walk ACA 108 jest już pięciu Polaków. Wkrótce poznamy kolejne nazwiska, tymczasem przedsprzedaż biletów na galę dobiega końca.

Czytaj więcej...

Krzysztof Jotko vs Eryk Anders na UFC Fight Night 172 Portland

Czytaj więcej...Dziś już oficjalnie wiadomo kiedy i z kim następny raz do oktagonu Ultimate Fighting Championship wyjdzie 30-letni polski zawodnik Krzysztof Jotko (21-4 MMA, 8-4 UFC). Pochodzący z mazurskiej Ornety fighter wystąpi na gali UFC on ESPN+ 30: Overeem vs. Harris, która odbędzie się 11-go kwietnia w hali Moda Center w Portland w stanie Oregon w USA. Rywalem Jotki będzie będący na fali dwóch zwycięstw Amerykanin Eryk Anders (13-4 MMA, 5-4 UFC).

Czytaj więcej...

Mateusz Legierski zdobywa pas Oktagon MMA, klęska Sajewskiego! Video

Czytaj więcej...23-letni polski zawodnik Mateusz Legierski (6-0 MMA, 3-0 OKMMA) zdobył pas największej słowackiej organizacji jaką jest Oktagon MMA. "Dynamit" z Octagon Team Cieszyn po ciężkim 5-cio rundowym boju pokonał niejednogłośnie na ponkty słowackiego weterana Miroslava Štrbáka (18-10 MMA, 4-1 OKMMA) podczas gali Oktagon Prime 3 w Samorinie na Słowacji w sobotę 16-go lutego. Sędziowie punktowali: 49-46, 48-47 dla Legierskiego i 47-48 dla Słowaka.

Czytaj więcej...

Stipe Bekavac zastąpi Ivana Erslana w starciu z Przemysławem Mysialą na KSW 53

Czytaj więcej...Były pretendent do pasa mistrzowskiego w kategorii półciężkiej, Przemysław Mysiala (23-10, 10 KO, 12 Sub) zmierzy się 21 marca w Łodzi z Chorwatem, Stipe Bekavacem (19-10, 13 KO, 4 Sub). Ivan Erslan musiał wycofać się z walki na KSW 53 w Atlas Arenie z powodu kontuzji ręki.

Czytaj więcej...

Mateusz Głuch i Ivan Slivinskiy zmierzą się na TFL 20 w Radomiu

Czytaj więcej...Weteran organizacji Thunderstrike Fight League, Mateusz Głuch podczas jubileuszowej gali TFL 20 ''Sky Tattoo Night'' w rodzinnym mieście Radomiu, stoczy bój z reprezentantem Ukrainy, Ivanem Slivinskiym. Międzynarodowy pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 77 kg.

Czytaj więcej...

Treningi podczas Projekt Wojownik 23 poprowadzi Mariusz Cieśliński

Czytaj więcej...23 odsłonę Projektu Wojownik poprowadzi mistrz świata Muay Thai Mariusz Cieslinski. Drugie zajęcia  w tym roku odbędą się w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu 18 i 19 lutego br.

Czytaj więcej...

Nie żyje legenda Karate Kyokushin shihan Loek Hollander

Czytaj więcej...W wieku 81 lata w niedzielę 16-go lutego zmarł jeden z najważniejszych prekursorów Karate Kyokushin shihan Loek Hollander (10 dan), będący w przeszłosci prezydentem Europejskiej Organizacji Karate Kyokushin (EKKO) a później Światowej IKO i KWF. Przez lata był silnie zaangażowany nie tylko w rozwój światowego Karate Kyokushin, ale trzeba wiedzieć, iż od lat 70-tych ściśle współpracował z polskimi strukturami KK wnosząc niepodważalny wkład w rozwój polskich Sportów Walki.

Czytaj więcej...

Marcin Wójcik powraca na FEN 28 w pojedynku z Rafałem Kijańczukiem!

Czytaj więcej...Marcin Wójcik (12-7, 5 KO, 5 SUB) powraca do klatki FEN. Niepokonany pod szyldem federacji zawodnik 28 marca w Lublinie skrzyżuje pięści z Rafałem Kijańczukiem (8-2, 8 KO). Będzie to eliminator do walki o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej FEN.

Czytaj więcej...

Jan Błachowicz nokautuje spektakularnie Coreya Andersona! Video

Czytaj więcej...Niesamowitym nokautem w pierwszej rundzie zakończyła się walka polskiego zawodnika wagi półciężkiej Jana Błachowicza (26-8 MMA, 9-5 UFC) z Amerykaninem Corey'em Andersonem (13-5 MMA, 10-5 UFC) na gali UFC Fight Night 167 w Rio Rancho w Nowym Meksyku (USA) w nocy z soboty na niedzielę 16-go lutego. Po upływie 3 minut i 8 sekund, celnie trafiony prawym sierpem, Amerykanin padł na deski niemal bez przytomności! Nawet jeśli miał jej resztki to kolejne uderzenie w parterze wyłączyło go całkowicie, nim sędzia Herb Dean zapobiegł dalszej masakrze.

Czytaj więcej...

Michał Włodarek vs Denis Stojnić na KSW 53 w Łodzi

Czytaj więcej...Po wygraniu z niepokonanym Chorwatem, Michał Włodarek (8-2, 4 KO, 1 Sub) zmierzy się 21 marca z kolejnym zawodnikiem z Bałkanów. Na KSW 53 [KSW 53 karta walk] w Atlas Arenie rywalem „Komara” będzie legenda królewskiej kategorii wagowej z południa Europy, Denis Stojnić (13-3, 5 KO, 4 Sub).

Czytaj więcej...

Corey Anderson o Błachowiczu: Mam nadzieję, że przyjchał jako lepszy zawodnik

Czytaj więcej...Amerykański zawodnik MMA Corey Anderson (13-4 MMA, 10-4 UFC) przed dzisiejszym pojedynkiem z Janem Błachowiczem (25-8 MMA, 8-5 UFC) na UFC Rio Rancho udzielił obszernego wywiadu brazylijskiemu portalowi Combate. 30-letni fighter powiedział, że w tej chwili nie myśli o walce z Jonem Jonesem: „Tak chcę z nim walczyć, ale nie zamierzam wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka”. Odniósł się w ten sposób do dywagacji, co stanie się po tej walce, gdyby ewentualnie wygrał.

Czytaj więcej...

UFC Rio Rancho: Jan Błachowicz nieco cięższy od Coreya Andersona! Video

Czytaj więcej...Przed sobotnią galą UFC on ESPN+ 25: Anderson vs. Błachowicz 2, która odbędzie się w hali Santa Ana Star Center w Rio Rancho, w pobliżu Albuquerque w Nowym Meksyku (USA) wszyscy uczestnicy wydarzeń przeszli obowiązkowe ważenie. Uczestnicy walki wieczoru Amerykanin Corey Anderson (13-4 MMA, 10-4 UFC) i nasz Jan Błachowicz (25-8 MMA, 8-5 UFC) zaliczyli ją bez problemu.

Czytaj więcej...

Niepokonany Kamil Oniszczuk zmierzy się z Mindaugasem Verzbickasem na ACA 108

Czytaj więcej...Niepokonany Kamil Oniszczuk, który na początku roku podpisał kontrakt z ACA powróci do klatki już 24 kwietnia 2020 roku na gali ACA 108 w Warszawie, a jego rywalem będzie Litwin, Mindaugas Verzbickas.

Czytaj więcej...

Ivan Shtyrkov czyli ''Uralski Hulk" poddany maksymalnym naciskom w 2019 roku!

Czytaj więcej...Rosyjski zawodnik MMA wagi wagi ciężkiej, półciężkiej a ostatnio także i średniej Ivan Shtyrkov (16-1-1) znany jako "Uralski Hulk" powiedział rosyjskiej prasie, że w ciągu ostatniego roku psychicznie doświadczył całego „uroku” nacisków społecznych, zmian, przemian i prawdziwego kalejdoskopu zdarzeń. Stan psychiczny Shtyrkowa jest o tyle ważny, iż jego najbliższym rywalem będzie 35-letni polski fighter Michał Pasternak (14-4).

Czytaj więcej...

Tomasz Jakubiec vs Gianni Melillo w walce wieczoru Armia Fight Night 8

Czytaj więcej...Czołowy polski zawodnik MMA wagi półśredniej (77 kg) 29-letni Tomasz Jakubiec (10-2 MMA, 2-0 AFN) z Bastionu Tychy zmierzy się z 6 lat starszym Włochem Gianni Melillo (13-5 MMA, 0-0 AFN) w walce wieczoru gali Armia Fight Night 8, która odbędzie się 13-go marca 2020 w Mysłowicach na Śląsku. Pojedynek odbędzie się tym razem w wadze średniej i to jest szansa na zdobycie drugiego mistrzostwa. Tym razem w wyższej o 7 kg wadze średniej.

Czytaj więcej...