free templates joomla

Damian Grabowski zmierzy się z Dmitryem Smolyakovem na KSW 47?

Czytaj więcej...Jak poinformował rosyjskie media były zawodnik UFC wagi ciężkiej 34-letni Dmitry Smolyakov (8-2) wystąpi on podczas gali KSW 47, która odbędzie się 23-go marca w Łodzi. Rosjanin ujawinił, iż wystąpi przeciwko weteranowi polskiego MMA Damianowi Grabowskiemu () z Opola.

Czytaj więcej...

Karol Celiński w walce wieczoru gali ACA 92 w Warszawie

Czytaj więcej...16 lutego 2019 roku na warszawskim Torwarze Karol Celiński wystąpi w najważniejszym pojedynku w dotychczasowej swojej karierze. Podczas gali ACA 92 w walce wieczoru Polak zmierzy się z Davletdzhanem Yagshimuradovem, a stawką tego starcia będzie pas mistrzowski organizacji w wadze półciężkiej. ''Cebula'' jest trzecim reprezentantem Polski, któremu ACA daje szansę na zdobycie najwyższego swojego trofeum. Wcześniej o jej pasy mistrzowskie walczyli Piotr Strus i Aslambek Saidov, ale żadnemu zawodnikowi znad Wisły nie udało się wygrać w tych pojedynkach.

Czytaj więcej...

Damian Zorczykowski vs Adrian Kępa na Babilon MMA 6! Szkoła irlandzka czy polska?

Czytaj więcej...Damian Zorczykowski uczył się MMA na Islandii pod okiem Johna Kavanagha, trenera Gunnara Nelsona i Conora McGregora. Czy to doświadczenie może mu pokonać groźnego Adriana Kępę? Walka w wadze piórkowej już w sobotę 15 grudnia na "Babilon MMA 6" w podwarszawskim Raszynie.

Czytaj więcej...

Abdulmanap Nurmagomedov: mamy oferty na 30-50 i do 100 milionów dolarów

Czytaj więcej...Jako mało interesującą propozycję uznał ofertę walki z Tony Fergusonem (24-3 MMA, 14-1 UFC) Ojciec i trener mistrza UFC, Khabiba Nurmagomedova (27-0 MMA, 11-0 UFC). Abdulmanap Nurmagomedov powiedział, że są bardziej interesujące nazwiska, niż zawodnik z którym czterokrotnie nie udało się zorganizować pojedynku.

Czytaj więcej...

Tomasz Drwal z weteranami w Krakowie 11-12 grudnia!

Czytaj więcej...Legenda polskiego MMA Tomasz Drwal będzie trenował weteranów podczas 9 odsłony Projektu Wojownik w 6 Brygadzie Powietrznodesantowej w Krakowie. W zajęciach, które odbędą się 11-12 grudnia br., po raz pierwszy wezmą udział wdowy po poległych na misji żołnierzach.

Czytaj więcej...

Strus, Held, Saidov, Omielańczuk i Celiński na gali ACA 92 w styczniu 2019 w Warszawie

Czytaj więcej...To będzie mocne otwarcie roku MMA w stolicy. Jedna z najsilniejszych organizacji MMA na świecie, której niezmiennie przyświeca motto - Less show more fighting - po raz pierwszy zorganizuje galę w Polsce pod nowym logo. Podczas gali ACA 92 zawalczą czołowi polscy zawodnicy: Strus, Held, Saidov, Omielańczuk i Celiński. Tylko w przedsprzedaży obowiązują specjalne ceny biletów na wydarzenie.

Czytaj więcej...

Kolejne pojedynki w karcie walk FEN 23

Czytaj więcej...Kamil Kraska (1-1, 1 KO) będzie rywalem Mateusza Janura (1-1, 1 KO) podczas gali Fight Exclusive Night 23, która 12 stycznia odbędzie się w Lubinie. Limit wagowy debiutujących w federacji zawodników to 77 kilogramy.

Czytaj więcej...

Borys Mańkowski powraca do klatki na KSW 47 w Łodzi!

Czytaj więcej...Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 Sub) po ponad roku przerwy wróci do walki na KSW 47 w Łodzi. „Diabeł Tasmański” stoczy swój kolejny pojedynek 23 marca w Atlas Arenie, a jego rywal zostanie ogłoszony niedługo.

Czytaj więcej...

UFC 231: Joanna Jędrzejczyk ulega Valentinie Shevchenko

Czytaj więcej...Niestety nie udało się byłej mistrzyni UFC wagi słomkowej Joannie Jędrzejczyk (14-3 MMA, 9-3 UFC) zdobyć drugiego pasa mistrzyni podczas gali UFC 231, która odbyła się w hali Scotiabank Arena w Toronto w Kanadzie w sobotnią noc z 8-go na 9-go grudnia. 31-letnia Polka uległa na punkty młodszej o 1,5 roku Valentinie Shevchenko (16-3 MMA, 5-2 UFC) na punkty. Shevchenko zdobyła wakujący pas wagi muszej (57 kg).

Czytaj więcej...

Glory 62 Rotterdam: Arkadiusz Wrzosek lżejszy o 9 kg od Adegbuyi! Video

Czytaj więcej...108,4 kg ważył polski kickboxer wagi ciężkiej Arkadiusz Wrzosek (10-4 1 NC, 4 KO) przed galą Glory 62 Rotterdam, która odbędzie się w sobotni wieczór 8-go grudnia 2018 roku w Rotterdamie w Holandii. 26-letni Polak wystąpi w turnieju wagi ciężkiej i zmierzy się z rumuńskim faworytem całego turnieju Benjaminem Adegbuyi (31-5, 18 KO).

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 18: Sarara lżejszy od Romankevicha, Omielańczuk zważony czeka na rywala! Video

Czytaj więcej...Przed sobotnią galą DSF Kickboxing Challenge 18, która 8-go grudnia zawita do podwarszawskich Ząbek, wszyscy zawodnicy przeszli obowiązkowe ważenie. Gala połączona jest z częścią Ladies Fight Night, stąd ważenie zaczęło się od trzech kobiecych pojedynków. Uczestników walki wieczoru dzieliło prawie 6 kg różnicy i debiutujący w organizacji Tomasz Sarara (103,7 kg), okazał się lżejszy od mistrza wagi ciężkiej Petra Romankevicha (109,0 kg) z Białorusi.

Czytaj więcej...

Pavel Obozny ponownie na arenie FEN teraz w starciu z Wojciechem Wierzbickim!

Czytaj więcej...Pavel Obozny (57-14) stanie naprzeciwko Wojciecha Wierzbickiego (13-4) 12 stycznia w Lubinie podczas gali Fight Exclusive Night 23. Doświadczony Białorusin po raz trzeci wystąpi pod szyldem FEN.

Czytaj więcej...

Daniel Omielańczuk nie wystąpi na gali DSF 18! Oświadczenie federacji!

Czytaj więcej...Na sobotniej gali DSF Kickboxing Challenge 18 w Ząbkach nie odbędzie się walka Daniela Omielańczuka z Tomaszem Czerwińskim. Pojedynek K-1 w wadze ciężkiej miał poprzedzać walkę wieczoru Romankevich vs Sarara. Starcie nie dojdzie jednak do skutku, ponieważ Tomasz Czerwiński przed kilkoma dniami stoczył inną walkę i poniósł w niej porażkę przez nokaut.

Czytaj więcej...

Khabib Nurmagomedov na forum Księcia Ciemności

Czytaj więcej...Trwa światowy tour mistrza wagi lekkiej UFC Khabiba Nurmagomedova, który po pokonaniu Conora McGregora na UFC 229 zyskał ogromną popularność i rzucił się w wir budowania swojej pozycji poza MMA. Tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zawodnik z rosyjskiego Dagestanu, spotkał się ze światowymi liderami z takich krajów jak: Rosja, Turcja czy Kirgistan. Spotkał się także z członkami rodzin królewskich w Bahrajnie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nie brakuje tu jednak kontrowersji do jakich 29-letni zzawodnik już zdążył wszystkich przyzwycziaić.

Czytaj więcej...

Glory 62: ciężkie losowanie Arkadiusza Wrzoska w turnieju wagi ciężkiej

Czytaj więcej...Chyba najgorzej jak mógł trafił w pierwszej walce 8-osobowego turnieju wagi ciężkiej Glory Kickboxing, 25-letni Arkadiusz Wrzosek (10-4 1 NC, 4 KO) z Uniq Fight Club Warszawa, który w rundzie wstępnej na Glory 62 Rotterdam zmierzy się z naturalizowanym w Rumunii Benjaminem Adegbuyi (31-5, 18 KO). Przypomnijmy, że Wrzosek niewiele mniej niż miesiąc temu podpisał umowę z Glory Kickboxing i było to spore zaskoczenie.

Czytaj więcej...

Enfusion #75 Trinec: zwycięstwo Adama Kosuta i kontrowersyjna porażka Sylwii Juśkiewicz

Czytaj więcej...Czeska edycja gali Enfusion #75, odbyła się w dniu 1-go grudnia 2018 w hali Werk Arena w miejscowości Trinec we wschodnich Czechach i tym razem zawitali tam polscy zawodnicy. W gali udział wzięła dwójka polskich fighterów: Sylwia Juśkiewicz (4-3, 1 KO) z Human Fitness Philosophy Łódź i Adam ''Milimetr'' Kosut (5-0) z Shootboxer Poznań.

Czytaj więcej...

Remis Deontaya ''The Bronze Bomber'' Wildera i Tysona ''Gypsy King'' Fury'ego w bokserskim hicie! Video

Czytaj więcej...Ogromne bokserskie emocje tego weekendu skupiły się na pojedynku wagi ciężkiej mistrza WBC Deontaya “The Bronze Bomber” Wildera (40-0-1, 39 KOs) i byłego mistrza charyzmatycznego Tysona “Gypsy King” Fury'ego (27-0-1, 19 KOs), która w sobotnią noc z 1-go na 2-go grudnia trafiła do hali Staples Center w Los Angeles w Kalifornii (USA).

Czytaj więcej...

Salim Touahri przegrywa z Keitą Nakamurą na UFC Fight Night 142 Adelaide w Australii

Czytaj więcej...Niestety nie zaliczy do udanych swojego drugiego występu w organizacji Ultimate Fighting Chapionship 29-letni polski zawodnik Salim Touahri (10-3 MMA, 0-2 UFC), który wystąpił podczas australijskiej edycji gali UFC Fight Night 142, która odbyła się w hali Adelaide Entertainment Center w Adelaidzie w niedzielę 2-go grudnia. Polaka po mało porywającej walce pokonał niejednogłośnie na punkty 34-letni weteran japońskiego MMA Keita Nakamura (34-9-2 MMA, 4-6 UFC).

Czytaj więcej...

KSW 46: Mamed Khalidov przegrywa rewanż z Tomaszem Narkunem i kończy karierę!

Czytaj więcej...Rewanż Mameda Khalidova (34-5-2 MMA, 20-2-1 KSW) z Tomaszem Narkunem (15-2 MMA, 8-1 KSW) na KSW 46 w Gliwicach w dniu 1-go grudnia wywoływał od marca ogromne emocje, kiedy to obaj spotkali się pierwszy raz w walce na KSW 42 i zwyciężył Narkun. Większość kibiców w nim widziała faworyta rewanżu, ale liczyła na jeszcze jeden błysk jego umiejętności, którymi czarował i zaskakiwał wszystkich przez lata. W ten wieczór zaskoczeń nie zabrakło.

Czytaj więcej...

KSW 46: Mateusz Gamrot podwójnym mistrzem!

Czytaj więcej...Po pięciu rundach pełnych dominacji mistrz wagi lekkiej w polskiej KSW Mateusz Gamrot (15-0 MMA, 10-0 KSW) zdobył drugi mistrzowski pas wagi piórkowej pokonując słynnego mistrza poddań Klebera Koike Erbsta (24-4-1 MMA, 5-2 KSW) z Japonii, podczas gali KSW 46 Khalidov vs Narkun 2, która odbyła się w hali Arena Gliwice w Gliwicach w sobotę 1-go grudnia.

Czytaj więcej...