free templates joomla

Sebastian Rajewski zmierzy się z Armenem Stepanyanem w debiucie na KSW 54

Czytaj więcej...Sebastian Rajewski (8-5, 4 KO), młodszy brat znanego już z występów dla KSW Łukasza, zadebiutuje w okrągłej klatce 29 sierpnia. Przedstawiciel sławnego rodu uderzaczy z Płocka spotka się na gali KSW 54 z utytułowanym grapplerem, Armenem Stepanyanem (6-3, 3 KO, 2 Sub), w starciu w kategorii lekkiej. Miejsce odbywania się gali zostanie podane wkrótce.

Czytaj więcej...

Projekt Wojownik 25 poprowadzi Roman Szymański

Czytaj więcej...25 edycja Projektu Wojownik zajęć edukacyjno-sportowych dla weteranów, rodzin poległych i instruktorów – żołnierzy WP odbędzie się 18 i 19 sierpnia w Gdyni. Treningi poprowadzi były mistrz federacji FEN oraz zawodnik KSW Roman Szymański.

Czytaj więcej...

UFC on ESPN+ 32 (UFC Fight Night: Lewis 13 kg cięższy od Oleinika! Laureano Staropoli i Beneil Dariush bez limitu! Video

Czytaj więcej...Na dobę przed sobotnią galą UFC on ESPN+ 32 (UFC Fight Night: Lewis vs. Oleinik), która odbędzie się w sobotnią noc z 8 na 9 sierpnia w obiekcie UFC Apex w Las Vegas w stanie Nevada (USA), gdzie przeniosły się główne wydarzenia świata MMA z Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, wszyscy uczestnicy przeszli obowiązkową procedurę ważenia.

Czytaj więcej...

Paweł Polityło zmierzy się na KSW 54 z Bogdanem Barbu

Czytaj więcej...Paweł Polityło (4-2, 1 KO) spotka się 29 sierpnia na gali KSW 54 z Rumunem, Bogdanem Barbu (16-11, 8 KO, 4 Sub). Miejsce odbywania się wydarzenia zostanie podane wkrótce.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 15: Skibiński nie pozwoli doświadczonemu rywalowi zepsuć sobie 30 urodzin!

Czytaj więcej...– Z tak wyjątkowym, wszechstronnym i doświadczonym rywalem jeszcze się nie mierzyłem. Carlo „Neo” Prater ma jedną bolączkę, a jest nią wiek. To wyeksploatowany zawodnik – mówi Mistrz Babilon MMA wagi półśredniej Daniel „Skiba” Skibiński przed walką z Brazylijczykiem na gali Babilon MMA 15, która odbędzie się 28 sierpnia w Hotelu Ossa Conference & SPA.

Czytaj więcej...

Bartłomiej Gładkowicz przed Babilon MMA 15: W klatce odpala się we mnie Superman!

Czytaj więcej...Bartłomiej „Clark Kent” Gładkowicz (6-0, 2 KO, 2 SUB) zadebiutuje w organizacji Tomasza Babilońskiego! Uczestnik popularnego programu „Tylko Jeden” wystąpi 28 sierpnia na gali Babilon MMA 15 w Hotelu Ossa Conference & SPA. – W klatce odpala się we mnie Superman – mówi 24-letni bydgoszczanin.

Czytaj więcej...

Marian Ziółkowski vs Maciej Kazieczko - starcie na szczycie kategorii lekkiej na KSW 54

Czytaj więcej...Fani KSW powinni przygotować się na niezapomniane starcie w czubie kategorii lekkiej. 29 sierpnia na gali KSW 54 autor jednego z najbardziej widowiskowych nokautów w historii organizacji, Maciej Kazieczko (6-1, 3 KO), spotka się z okupującym od lat czołowe miejsca w rankingu dywizji do 155 funtów, Marianem Ziółkowskim (21-7, 5 KO, 12 Sub). Miejsce odbywania się wydarzenia zostanie ogłoszone wkrótce.

Czytaj więcej...

Dana White: Conor McGregor jest na emeryturze, nie będzie walczyć w 2020 roku

Czytaj więcej...Prezes UFC Dana White w wywiadzie dla podcastu „My Mom's Basement”, oficjalnie potwierdził, że były mistrz wagi piórkowej i lekkiej Conor McGregor nie będzie walczył w 2020 roku a i nie jest pewny jego udziału w 2021 roku. White, oczywiście nie wierzy, że Irlandczyk odłożył rękawice na półkę, co ten ogłosił wcześniej, ale jak mówi o "Notoriusie": „Steruje wami jak marionetką” - w odniesieniu do fanów i obserwatorów mediów społecznościowych irlandzkiej gwiazdy.

Czytaj więcej...

Kita vs Andryszak, czyli rewanż w królewskiej kategorii na KSW 54

Czytaj więcej...Autor najszybszych nokautów w Polsce i jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii polskiego MMA spotkają się po raz drugi w okrągłej klatce KSW. 29 sierpnia na gali KSW 54 naprzeciw siebie ponownie staną Michał „Longer” Andryszak (20-8, 13 KO, 6 Sub) oraz Michał „Masakra" Kita (19-11-1, 11 KO, 5 Sub). Miejsce organizacji wydarzenia zostanie ogłoszone niebawem. KSW 54 będzie można zobaczyć wyłącznie w systemie PPV.

Czytaj więcej...

Olga Michalska zmierzy się z Weroniką Zygmunt na Babilon MMA 15

Czytaj więcej...Odmienne style walki, inne atuty i predyspozycje - Olga „Maszyna” Michalska (2-0) i Weronika Zygmunt (5-4) zmierzą się 28 sierpnia na gali Babilon MMA 15 w Hotelu Ossa Conference & SPA. To będzie jak starcie ognia z wodą!

Czytaj więcej...

Pojedynek Robert Bryczek kontra Jacek Jędraszczyk zamyka kartę walk FEN 29!

Czytaj więcej...Robert Bryczek (10-3, 4 KO, 1 SUB) podejmie Jacka Jędraszczyka (7-2, 2 KO) podczas gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda, która odbędzie się 22 sierpnia w Amfiteatrze.

Czytaj więcej...

Znamy już rywala Daniela Skibińskiego w walce wieczoru Babilon MMA 15!

Czytaj więcej...Co prawda jeszcze nieoficjalnie, ale poznaliśmy już zawodnika, z którym Daniel Skibiński (15-5-0) zmierzy się w swojej najbliższej walce podczas gali Babilon MMA 15, która odbędzie się 28 sierpnia 2020r. Rywalem Polaka będzie Brazylijczyk, Carlo "Neo" Prater (34-20-1). Informcję o podpisaniu kontraktu przez tego zawodnika z Babilon Promotion podała na swoim instagramie reprezentująca go organizacja Worlds Fight Sports Management.

Czytaj więcej...

Gala KSW 54 już 29 sierpnia! Znamy rywala Izu Ugonoha!

Czytaj więcej...Były pięściarz i pretendent do tytułu mistrza Polski w wadze ciężkiej w boksie, Izuagbe Ugonoh (0-0) zadebiutuje w MMA na gali KSW 54. Utytułowany kickbokser zmierzy się 29 sierpnia w pierwszej walce dla KSW z niedoszłym rywalem Mariusza Pudzianowskiego, potężnym Francuzem portugalskiego pochodzenia, Quentinem Domingosem (5-1, 4 KO). Miejsce odbywania się wydarzenia ogłosimy niebawem.

Czytaj więcej...

Krzysztof Jotko vs Makhmud Muradov na UFC Fight Night w październiku!

Czytaj więcej...30-letni polski zawodnik MMA wagi średniej Krzysztof Jotko (22-4 MMA, 9-4 UFC) zmierzy się z Makhmudem Muradovem (24-6 MMA, 2-0 UFC) z Uzbekistanu podczas imprezy UFC Fight Night, która odbędzie się w dniu 17-go października w nieznanej jeszcze lokalizacji.

Czytaj więcej...

Popek Monster vs Stifler w walce wieczoru FAME MMA 7

Czytaj więcej...Znamy już walkę wieczoru gali FAME MMA 7, która odbędzie się w dniu 5-go września i tak słynny weteran Cage Rage'a i KSW Paweł Mikołajuw (3-4) znany jako "Popek Monster" zmierzy się z debiutującym w MMA Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem (0-0) jedną z gwiazd programu Warsaw Shore. To zestawienie zaskoczyło część kibiców, obserwujących galę walk dla celebrytów i osób znanych.

Czytaj więcej...

Gala TFL 21 w Kozienicach potwierdzona na 9 września!

Czytaj więcej...To już oficjalnie potwierdzone. Gala TFL 21 odbędzie się 9 września 2020 w Kozienicach. Tym razem miejscem zmagań bohaterów walk będzie pięknie położony amfiteatr Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu.

Czytaj więcej...

Paweł Biernat rywalem Kacpra Miklasza w starciu debiutantów na FEN 29

Czytaj więcej...Paweł Biernat (0-0) podejmie Kacpra Miklasza (0-0) podczas gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Będzie to drugi pojedynek w królewskiej dywizji podczas wydarzenia, które 22 sierpnia odbędzie się w Amfiteatrze.

Czytaj więcej...

Były mistrz TFL Hubert Szymajda wraca na gali TFL 21!

Czytaj więcej...Weteran oraz ikona organizacji Thunderstrike Fight League, Hubert Szymajda wraca do oktagonu na TFL 21 po sensacyjnej utracie pasa mistrzowskiego podczas dziewiętnastej odsłony TFL w Lublinie.

Czytaj więcej...

Łukasz Stanioch przed Babilon Fight Night2: Ryba będzie niebezpieczny w zwarciu!

Czytaj więcej...Michal Ryba (3-1, 3 KO) ma doświadczenie z muay thai, co przełoży się na jego mocny klincz i z pewnością będzie niebezpieczny w zwarciu – mówi Łukasz Stanioch (3-0, 1 KO), który podkręca tempo i po zwycięstwie z Adrianem Błeszyńskim już 31 lipca na kolejnej gali Babilon Fight Night 2 będzie boksować z rywalem z Czech.

Czytaj więcej...

Karol Łasiewicki i Patryk Rasch w jedynym kickbokserskim starciu na FEN 29

Czytaj więcej...Karol Łasiewicki (2-0) podejmie Patryka Rascha (4-1) w jedynym pojedynku w formule K-1 podczas gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Limit wagowy tej walki to 85 kilogramów.

Czytaj więcej...