free templates joomla

Glory 38 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wideo pełnej wersji kickboxerskiej gali Glory 38 Chicago, która odbyła się w piątek 24-go lutego w Wietrznym Mieście jak nazywane jest Chicago w USA. Galę otworzyły dwie walki polskich zawodników, Łukasza Pławeckiego z Niclasem Larsenem i Pawła Jędrzejczyka z Danielem Moralesem. W walce wieczoru Artem Vakhitov zmierzył się z Saulo Cavalarim o pas wagi juniorciężkiej. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

FEN 16 Warsaw Reloaded - oficjalna zapowiedź! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej zapowiedzi wideo gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która 11 marca 2017 roku odbędzie się w Warszawie, w hali Torwar. Kamil Łebkowski, Bartłomiej Kopera, Kamil Gniadek i Marcin Szreder to tylko niewielka część z zawodników, których zmagania widzowie będą mogli oglądać w marcowy wieczór.

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 105 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wideo pełnej wersji gali UFC Fight Night 105 "Lewis vs Browne", która odbyła się w Halifax w kanadzie w niedzielę 19-go lutego. W walce wieczoru zmierzyli się zawodnicy wagi ciężkiej Derrick Lewis i Travis Browne. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Bellator 172 Thompson vs Pitbull - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wideo pełnej wersji gali Bellator 172 "Thompson vs Pitbull", która odbyła się w sobotę 18-go lutego w San Jose w Kalifornii (USA). W walce wieczoru zmierzyli się Josh Thomson i Patricky Freire. W innych ciekawych starciach, widzowie mogli obejrzeć Cheicka Kongo i Oli Thompsona. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 208 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali UFC 208 Holm vs De Randamie, która odbyła się w hali Barclays Center w nowojorskim Brooklynie w sobotę 11-go lutego 2017 roku. W walce wieczoru o pas wagi koguciej zmierzyły się Amerykanka Holly Holm i Germaine De Randamie z Holandii, a podczas gali nie brakowało gwiazd jak Anderson Silva czy Ronaldo Jacare Souza. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 208 Embedded: Vlog - Episode 3! Video!

Czytaj więcej...Zamieszczamy trzecią część vloga UFC 208 Embedded promującego galę, która 11 lutego 2017 odbędzie się w Nowym Jorku. Polecamy!

Czytaj więcej...

UFC 208 Embedded: Vlog - Episode 1! Video!

Czytaj więcej...Zamieszczamy pierwszą część vloga z serii UFC Embedded promującego galę UFC 208, w którym można zobaczyć między innymi jak Anderson Silva, przygotowuje się w klubie w Rio de Janeiro do swojej walki, była mistrzyni UFC wagi koguciej, Holly Holm, przygotowuje się do pojedynku o pas w wadze piórkowej, a jej przeciwniczka Germaine de Randamie trenuje do pojedynku w swoim kraju, czyli w Holandii. Polecamy!

Czytaj więcej...

UFC 208 Countdown: Holm vs de Randamie, Silva vs Brunson i Souza vs Boetsch!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia trzech nagrań z cyklu ''Countdown" promujących trzy główne pojedynki - Holly Holm vs Germaine de Randamie, Anderson Silva vs Derek Brunson i Jacare Souza vs Tim Boetsch - karty walk gali UFC 208, która 11 lutego 2017 roku odbędzie się w Nowym Jorku. Polecamy!

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 104 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali UFC Fight Night 104, która odbyła się w dniu 4-go lutego 2017 roku w Houston w stanie Teksas w USA. W walce wieczoru zmierzyli się  Chan-Sung Jung, czyli ''Koreański Zombie'' i Amerykanin Dennis Bermudez. W kobiecych pojedynkach zmierzyły się pory Alexa Grasso i Felice Herrig, oraz Jessica Andrade i Angela Hill. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Walka Michał Orkowski vs Vardan Movsisyan na gali DFN 2! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia nagrania walki Walka Michał Orkowski vs Vardan Movsisyan, która odbyła się 28 stycznia 2017 roku podczas gali Dragon Fight Night 2 (DFN 2) w Tłuszczu. Polecamy!

Czytaj więcej...

UFC on FOX 23 Shevchenko vs Pena - Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali UFC on FOX 23 "Shevchenko vs Pena", która odbyła się w sobotę 28-go stycznia w Denver w stanie Kolorado w USA. W walce wieczoru pochodząca z Kirgistanu a reprezentująca Peru Valentina Shevchenko zmierzyła się z Julianę Pena z Wenezueli. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Bellator 171 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 171, która odbyła się w piątek 27-go stycznia 2017 roku w Mulvane w amerykańskim stanie Kansas. W umownym limicie 180 funtów (81,6 kg) doszło do bardzo ciekawej konfrontacji Chidi Njokuani z Brazylijczykiem Melvinem Guillardem walczącym niegdyś w UFC w wadze lekkiej do 70 kg. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Bellator 170 Ortiz vs Sonnen - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 170 "Ortiz vs Sonnen", która odbyła się w hali Staples Center w Los Angeles w USA w dniu 21-go stycznia. W walce wieczoru zmierzyli się weterani UFC były mistrz Tito ortiz i Chael Sonnen. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Glory 37 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video gali Kickboxingu Glory 37, która odbyła się w piątek 20-go stycznia w hali Staples Center w Los Angeles w USA. Podczas gali odbyła się walka o pas organizacji w kategorii do 85 kg pomiędzy 25-letnim Holendrem Jasonem "Psycho" Wilnisem (29-6-1, 8 KO) a pochodzącym z Nowej Zelandii Israelem "The Style Bender" Adesanya (65-3, 27 KO). W pozostałych walkach wystąpiła całą rzesza wielkich nazwisk jak były mistrz Glory Robin van Roosmalen czy była mistrzyni Bellator MMA, Zoila Frausto. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 103 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali UFC Fight Night 103 "Rodriguez vs Penn", która odbyła się 15 stycznia w Phoenix w stanie Arizona w USA. W walace woeczoru zmierzyli się Meksykanin Yair Rodriguez i BJ Penn. W poprzedzającym pojedynku wystąpił polski zawodnik Marcin Held, który walczył z silnym Joe Lauzonem. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Yodsanklai Fairtex rozpoczyna przygotowania! Video

Czytaj więcej...Jeden z najlepszych na świecie leworęcznych zawodników Muay Thai i K-1 31-letni Yodsanklai Fairtex (194-71-4 76 KO) znany pod przydomkami "Yod" lub "Boxing Computer" po rocznej przerwie, kiedy nie było go na scenie walk, rozpoczął przygotowania do sezonu 2017. Tajski zawodnik w tym roku walczyć ma w organizacjach Kunlun Fight i Enfusion.

Czytaj więcej...

Rizin Fighting World Grand-Prix 2016 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali MMA Cygames presents Rizin Fighting World Grand-Prix 2016, która odbyła się w czwartkowy i sobotni sylwestrowy wieczór 29-go i 31-go grudnia w hali Saitama Super Arena w Saitamie w Japonii. Podczas eventu wystąpiła cała plejada gwiazd MMA jak Mirko Cro Cop Filipovic ale także dwójka polskich zawodników, Szymon Bajor i Hanna Gujwan. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 207 Nunes vs Rousey - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali UFC 207 Nunes vs Rousey, która odbyła się w hali T-Mobile Arena w Las Vegas w stanie Nevada w dniu 30-go grudnia 2016. W walce wieczoru zmierzyły się była mistrzyni Ronda Rousey i aktualna Amanda Nunes. W drugiej walce o pas Dominick Cruz zmierzył się z Codym Garbrandtem. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 207 Countdown: Amanda Nunes vs Ronda Rousey, Dominick Cruz vs Cody Garbrandt! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia UFC 207 Countdown materiału promojącego galę UFC, która 30 grudnia odbędzie się w Paradise, w USA. W walce wieczoru zmierzą się, aktualna mistrzymi UFC w wadze koguciej, Amanda Nunes i pretendująca do tego tytułu, Ronda Rousey. Polecamy materiał wideo!

Czytaj więcej...

Bellator 169 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 169, która odbyła się w piątkowy wieczór 16-go grudnia 2016 roku w Dublinie w Irlandii, gdzie organizacja Bellator złożyła wizytę. Walką wieczoru była konfrontacja w wadze ciężkiej pomiędzy Amerykaninem Muhammedem Lawalem, znanym jako ''King Mo'' a japońskim mistrzem olimpijskim w Judo sprzed ośmiu lat, Satoshi'm Ishii. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...