free templates joomla

KSW 73 Arkadiusz Wrzosek vs Tomasz Sarara! Trailer!

Czytaj więcej...W walce wieczoru gali KSW 73 dojdzie wyczekiwanego od lat starcia dwóch czołowych polskich kickbokserów. Do okrągłej klatki w hali COS Torwar wejdą Arkadiusz Wrzosek i Tomasz Sarara. Zobaczcie zapowiedź pojedynku, do którego dojdzie już 20 sierpnia w Warszawie.

Czytaj więcej...

FightSport Review 165: Kownacki vs Demirezen, UFC 277! LIVE!

Czytaj więcej...Dzisiaj, o 21:30 zapraszamy na live, kolejny odcinek FightSport Review, z podsumowaniem kończącego się weekendu, w tym UFC 277 i walką Adama Kownackiego z Ali Erenem Demirezem oraz jak zwykle luźną rozmową na koniec. Wpadajcie koniecznie!

Czytaj więcej...

Kownacki vs Demirezen / UFC 277 Pena vs Nunes 2! Relacja LIVE!

Czytaj więcej...W nocy z 30 na 31 lipca 2022, o godzinie 3:00 rano, zapraszamy na relację LIVE z gali UFC 277 oraz z walki Adama Kownackiego z Ali Erenem Demirezenem. Wpadajcie koniecznie!  

Czytaj więcej...

KSW 72 / UFC LONDYN - RELACJA LIVE, DYSKUSJA!

Czytaj więcej...Od 19:00 zapraszamy na naszego live'a z relacją z gali KSW 72, która dzisiaj odbędzie się w Kielcach oraz równolegle z gali UFC w Londynie. Wpadajcie, oglądajcie z nami i komentujcie!

Czytaj więcej...

REMI Gruchała! CBŚ, poprawczak, walki na gołe pięści! Oto jego historia! GROMDA! Wideo!

Czytaj więcej...Remi Gruchała, czyli nie oceniaj książki po okładce. Historia ulicznego wojownika, który w wieku 14 lat został zatrzymany przez CBŚ. Młodego chłopaka, który nie stronił od pracy fizycznej, aby zapenić sobie i swojej rodzinie lepsze życie. GROMDZIARZA, który udowodnił wszystkim swoją wartość na ostatniej gali GROMDA.

Czytaj więcej...

PRIME SHOW MMA 2: wyniki ważenia zawodników i media trening! Wideo!

Czytaj więcej...W piątek, 8 lipca 2022, w Sopocie odbyło się ważenie zawodników oraz media treningi przed galą PRIME SHOW MMA 2. Nie zabrakło mocnych spięć pomiędzy uczestnikami jutrzejszej gali.

Czytaj więcej...

FightSport Review 161: UFC 276, Adesanya vs Volkanovski! LIVE!

Czytaj więcej...Dzisiaj, o 21:30 zapraszamy na kolejny odcinek weekendowego podsumowania z cyklu FightSport Review. Głównym tematem będzie oczywiście gala UFC 276 Adesanya vs Cannonier, ale jak zwykle na koniec także wolna dyskusja. Wpadajcie koniecznie!

Czytaj więcej...

UFC 276 Adesanya vs Cannonier, Volkanovski vs Holloway - relacja LIVE! Wideo!

Czytaj więcej...W nocy, z soboty na niedzielę, od godziny 4:00 rano, zapraszamy do oglądania naszej RELACJI LIVE z gali UFC 276, która odbędzie się w T-Mobile Arena, w Las Vegas. W walce wieczoru Israel Adesanya zmierzy się z Jaredem Cannonierem i będzie bronić pasa mistrzowskiego UFC w wadze średniej. W co-main event gali Alexander Volkanovski skrzyżuje rękawice z Maxem Holloway'em w obronie pasa mistrzowskiego organizacji w wadze piórkowej.

Czytaj więcej...

UFC on ESPN 38 GAMROT VS TSARUKYAN - RELACJA LIVE!

Czytaj więcej...Od 4.00 zapraszmy na relację live z głównej karty walk gali UFC on ESPN 38 (UFC Vegas 57), a w tym oczywiście z walki wieczoru, w której Mateusz Gamrot zmierzy się z Armanem Tsarukyanem. Oglądaj z nami i bierz udział w rozmowie na czacie!

Czytaj więcej...

FEN 40: Top Moments! Wideo!

Czytaj więcej...Przedstawiamy najlepsze momenty gali FEN 40: ENERGA Fight Night Ostróda, która 18 czerwca odbyła się w Amfiteatrze.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 30! Trailer! Sudolski kontra Mysiala o mistrzowski pas!

Czytaj więcej...Jubileuszowa gala Babilon MMA 30 odbędzie się 8 lipca 2022 w pięknie położonym, nadmorskim amfiteatrze w Międzyzdrojach. W walce wieczoru wychowanek organizacji Łukasz Sudolski zmierzy się z Przemysławem "Polskim Niedźwiedziem" Mysialą o mistrzowski pas kategorii półciężkiej, a wcześniej kibice zobaczą wojnę w wadze ciężkiej pomiędzy Marcinem "Arabem" Kalatą a Marcinem Sianosem.

Czytaj więcej...

Bonusy po gali KSW 71! Wideo!

Czytaj więcej...Na KSW 71 działo się naprawdę wiele, ale największe wrażenie na szefach organizacji zrobiły dwa pojedynki, w których oglądaliśmy mnóstwo zwrotów akcji i niepowtarzalnych emocji.

Czytaj więcej...

POPEK i DON DIEGO na GROMDA 9? Brutalne RAM PAM PAM już w piątek! Wideo!

Czytaj więcej...POPEK i DON DIEGO na GROMDA 9? Brutalne RAM PAM PAM już w piątek! Najlepsza federacja walk na gołe pięści! Walka o pas mistrzowski najtwardszego fightera w walkach na gołe pięści, wielki finał turnieju. Nie zabraknie super fightów i krwawego turnieju walk na gołe pięści.

Czytaj więcej...

BAD BOY, DON DIEGO, TYSON, MARIO i GOAT, czyli darmowe walki od GROMDA!

Czytaj więcej...Zapraszamy na weekendowy maraton darmowych walk GROMDA. W piątek TYSON vs DON DIEGO i BAD BOY vs RAIDEN, a w niedzielę MARIO vs HUNTER oraz GOAT vs ZIOMEK.

Czytaj więcej...

HIGH League 3 DZIEŃ Z - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn! Video!

Czytaj więcej...High League w ramach promocji najbliższej gali zaprezentowało kolejny odcinek z cyklu "Dzień z...", którego bohaterem tym razem jest Mateusz "DON DIEGO" Kubiszyn. Zapraszamy do obejrzenia!

Czytaj więcej...

FightSport Review 156! KSW 70 Pudzian vs Materla - podsumowanie! LIVE!

Czytaj więcej...Dzisiaj kolejny odcinek naszego cyklu FightSport Review, którego głównym tematem będzie oczywiście wczorajsza gala KSW 70. Wpadajcie od 21:30!

Czytaj więcej...

KSW 70 Pudzian vs Materla! Relacja LIVE! Od 18.55 wpadajcie na nasz kanał!

Czytaj więcej...Dzisiaj, od 18:55 zapraszamy Was gorąco na wspólne oglądanie gali KSW 70 Pudzian vs Materla, którą oczywiście będziemy na żywo relacjonować i komentować na naszym kanale na Youtube. Ustawcie dzwoneczki i przypomnienia! Nie może Was zabraknąć!

Czytaj więcej...

HIGH League 3 DZIEŃ Z - Zusje! Video!

Czytaj więcej...Pierwsze w historii freak-fightów starcie w boksie birmańskim już 4 czerwca w ERGO ARENIE na HIGH LEAGUE 3! A już dzisiaj odwiedzamy bohaterkę tej walki ZUSJE! Zobaczcie, jak wygląda jej dzień!

Czytaj więcej...

HIGH League 3 Rundki: Robur WK vs. Burneika! LIVE!

Czytaj więcej...Wpadajcie już dzisiaj, 25 maja 2022, o godzinie 20:00 na kolejne Rundki! Tym razem będzie naprawdę HARDKOROWO! W studiu spotkają się gwiazdy co-main eventu HIGH League 3, Robert Orzechowski i Robert Burneika, czyli Robur WK i Hardkorowy Koksu! To będą najsilniejsze Rundki w naszej historii… nie możecie tego przegapić!

Czytaj więcej...

HIGH League 3 DZIEŃ Z: Marcin Dubiel! Video!

Czytaj więcej...Tym razem odcinek pokazuje Marcina Dubiela, który już 4 czerwca zadebiutuje w klatce HIGH League i stanie do walki z Alberto! Po raz pierwszy opowiada o swojej relacji z Natsu, przeszłości, a także o zbliżającym pojedynku!

Czytaj więcej...