free templates joomla

Grzegorz Czerny vs Razvan Ivorciuc na MFC 12! Wideo!

Czytaj więcej...Nagranie walki Grzegorz Czerny (Fight Club Zielona Góra, Polska) vs Razvan Ivorciuc (Frankers Fight Team, Niemcy), którą zawodnicy stoczyli podczas gali MFC 12 ''Memoriał Dawida Mory'', 16 listopada 2017, w Zielonej Górze.

Czytaj więcej...

Marcin Bodnar vs Alija Tucak na MFC 12! Wideo!

Czytaj więcej...Nagranie walki Marcin Bodnar (Fight club Zielona Góra, Polska) vs. Alija Tucak (Gladiator Sarajevo, Bośnia i Hercegowina), którą zawodnicy stoczyli podczas gali MFC 12 ''Memoriał Dawida Mory'', 16 listopada 2017, w Zielonej Górze.

Czytaj więcej...

Wojciech Kazieczko vs Kevin Schotz na MFC 12! Wideo!

Czytaj więcej...Wojciech Kazieczko (Funfit Boxing Team, Polska) i Kevin Schotz (Fightclub Straelen, Niemcy) zmierzyli się podczas gali MFC 12 ''Memoriał Dawida Mory'', w dniu 16 listopada 2017, w Zielonej Górze. Pojedynek na zasadach K-1 zakontraktowany został w kategorii wagowej do 69 kg. Prezentujemy nagranie walki.

Czytaj więcej...

Sławomir Przypis vs Bartłomiej Domalik na MFC 12! Wideo!

Czytaj więcej...Nagranie walki Sławomir Przypis (Żytkiewicz Team, Polska) vs Bartłomiej Domalik (Jarosz Fight Club, Polska), którą zawodnicy stoczyli podczas gali MFC 12 ''Memoriał Dawida Mory'', w dniu 16 listopada 2017, w Zielonej Górze.

Czytaj więcej...

Maciej Zembik vs Pavel Magureanu na MFC 12! Wideo!

Czytaj więcej...Nagranie walki  Maciej Zembik (Żarski Klub Sportów Walki, Polska) vs. Pavel Magureanu (Nubia Sports, Niemcy), którą zawodnicy stoczyli podczas gali MFC 12 ''Memoriał Dawida Mory'', w dniu 16 listopada 2017, w Zielonej Górze. Ten pojedynek Muay Thai zakontraktoway został w kategorii wagowej 63,5 kg.

Czytaj więcej...

Emilia Czerwińska vs Michaela Michl na MFC 12! Wideo!

Czytaj więcej...Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra, Polska) i Michaela Michl (La Familia Erfurt/ Hemmers Gym, Niemcy) zmierzyły się podczas gali MFC 12 ''Memoriał Dawida Mory'', w dniu 16 listopada 2017, w Zielonej Górze. Pojedynek na zasadach K-1 zakontraktowany został w kategorii wagowej do 62 kg. Prezentujemy nagranie walki.

Czytaj więcej...

Michał Szmajda vs Vladimir Konsky na MFC 12! Wideo!

Czytaj więcej...Nagranie walki Michał Szmajda (Maku Gym, Polska) vs. Vladimir Konsky (NVR Gym Liptovsky Mikulas, Słowacja), którą zawodnicy stoczyli podczas gali MFC 12 ''Memoriał Dawida Mory'', 16 listopada 2017, w Zielonej Górze.

Czytaj więcej...

Mariusz Pudzianowski vs James McSweeney face to face przed KSW 40! Wideo!

Czytaj więcej...Mariusz Pudzianowski i James McSweeney spotkali się twarzą w twarz podczas targów FIWE2017, które w ubiegły weekend odbyły się w Warszawie. Zmierzą się oni podczas gali KSW 40, która 22 października 2017 roku odbędzie się w Dublinie.

Czytaj więcej...

UFC 215 Embedded: Episode 4! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia czwartej części programu UFC 215 Embedded promującego galę, która dzisiaj, 9 września odbędzie się w Edmonton, w stanie Alberta, w USA. Polecamy! 

Czytaj więcej...

UFC 215 Embedded - Episode 2 i 3! Video!

Czytaj więcej...Już tylko dwa dni pozostały do gali UFC 215. Zapraszamy do obejrzenia drugiego i trzeciego odcinka UFC Embedded promującego tą imprezę. Co w ostatnich dniach przed walką robi Demetrious Johnson, Amanda Nunes, Valentina Shevchenko i Ray Borg, czwórka najważniejszych aktorów tego wydarzenia?

Czytaj więcej...

UFC 215 Embedded - Episode 1! Video!

Czytaj więcej...W pierwszej części UFC 215 Embedded pretendent do tytułu mistrza UFC w wadze muszej, Ray Borg, przygotowuje się do walki w Nowym Meksyku w klubie Jackson Wink Academy i trenując w terenie. Valentina Shevchenko, pretendentka do pasa mistrzowskiego UFC w wadze koguciej kobiet, do walki przygotowuje się w klubie Gracie Barra w Edmonton. Aktualna mistrzyni, Amanda Nunes i jej dziewczyna, Nina Ansaroff kontynuują treningi w American Top Team na Florydzie. A co robi w tym czasie Demetrious Johnson? Warto zobaczyć!

Czytaj więcej...

UFC 215 Countdown - Johnson vs Borg, Nunes vs Shevchenko! Video!

Czytaj więcej...W ostatniej walce, podczas gali UFC on FOX 24, Demetrious Johnson obronił pas mistrza UFC w wadze muszej po raz dziesiąty. Tym samym zrównał się w liczbie pojedynków stoczonych w obronie tytułu z Andersonem Silvą, który także dziesięciokrotnie bronił trofeum. W najbliższej zaplanowanej walce, podczas gali UFC 215, aktualny mistrz UFC w wadze muszej, Johnson będzie miał szansę na pobicie rekordu i przedłużenie liczby obron do jedenastu. Jednak możemy być pewni, że jego przeciwnik, 24-letni Ray Borg, który może pochwalić się rekordem 11-2, trenujący w jednym z najlepszych klubów w USA, zrobi wszystko, aby przygotować się jak najlepiej do walki i wykorzystać możliwość dołączenia do grona mistrzów UFC. W co-main event gali Amanda Nunes, mistrzyni UFC w wadze koguciej kobiet, zmierzy się w pojedynku rewanżowym z Valentiną Shevchenko. Stawką tego pojedynku także będzie tytuł mistrzowski.

Czytaj więcej...

Konferencja prasowa DSF Kickboxing Challenge! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia zarejestrowanej konferencji prasowej DSF Kickboxing Challenge, która 28 sierpnia odbyła się w hotelu Marriott w Warszawie, podczas której przedstawiono nowozaangażowanch zawodników - Dawida Kasperskiego, Kamila Jenela i ukraińskiego zawodnika, Orfana Sananzade.

Czytaj więcej...

Glory 44 Chicago - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Kickboxingu Glory 44 Chicago, która odbyła się 25-go sierpnia w hali Sears Centre Arena w Hoffman Estates niedaleko Wietrznego miasta jak nazywane jest Chicago. W gali udział wzięło dwóch polskich zawodników Michał Turyński i Rafał Dudek. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Mayweather vs McGregor Embedded - Episode 5! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia piątego odcinka vloga Mayweather vs McGregor Embedded promującego walkę, która już w najbliższą sobotę, 26 sierpnia 2017 roku, odbędzie się w Las Vegas. Polecamy!

Czytaj więcej...

Mayweather vs McGregor Embedded - Episode 2 i 3

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia drugiego i trzeciego odcinka vloga Mayweather vs McGregor Embedded promującego walkę, która już w najbliższą sobotę, 26 sierpnia 2017 roku, odbędzie się w Las Vegas. Polecamy!

Czytaj więcej...

Conor w Top Shot, a Floyd w Topgolf! Mayweather vs McGregor Embedded - Episode 1! Video!

Czytaj więcej...Walka Floyd Mayweather vs Conor McGregor zbliża się wielkimi krokami i pozostały do niej już tylko 4 dni. Zapraszamy do obejrzenia jednego z materiałów promujących pojedynek, który odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas. W pierwszym odcinku vloga ''Mayweather vs McGregor Embedded'' możemy zobaczyć jak McGregor kontynuuje w gymie przygotowania do walki. W dalszej części Mayweather i jego team odwiedzają klub golfowy Topgolf, podczas gdy McGregor ''pracuje nad precyzją'' w Top Shot. Polecamy!

Czytaj więcej...

Pierwszy trailer promujący UFC Gdańsk! Bilety już w sprzedaży!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pierwszego trailera promującego galę UFC Gdańsk, która 21 października odbędzie się w hali Ergo Arena.
Bilety na to rewelacyjne wydarzenie są już dostępne w sprzedaży od 11 sierpnia!

Czytaj więcej...

FEN 18 Summer Edition - trailery gali! Wideo!

Czytaj więcej...Do gali FEN 18 Summer Edition pozostały już tylko dwa dni. Zapowiedzią emocji, które będą udzialem widzów w Hali Widowiskowo - Sportowej w Koszalinie, są oficjalne trailery zbliższjącej się gali. Zapraszamy do obejrzenia!

Czytaj więcej...

Media trening McGregora i Mayweathera Jr na żywo na FightSport.pl

Czytaj więcej...Zapraszamy do oglądania na żywo treningu medialnego Conora McGregora i Floyda Maywethera Jr na www.fightsport.pl przed walką, która odbędzie się 26 sierpnia 2017.

Czytaj więcej...