free templates joomla

Pierwsza zapowiedź gali KSW 51 w Zagrzebiu! Video!

Czytaj więcej...Pierwsza zapowiedź gali KSW 51 w Zagrzebiu, do której dojdzie 9 listopada w stolicy Chorwacji. W Arenie Zagreb fani zobaczą między innymi starcia Mariusza Pudzianowskiego z Erko Junem, Borysa Mańkowskiego z Vaso Bakoceviciem oraz pojedynek o inauguracyjny tytuł mistrzowski w kategorii koguciej pomiędzy Damianem Stasiakiem a Antunem Raciciem.

Czytaj więcej...

TFL 18 Kozienice: 10 najlepszych momentów! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy dziesięć najlepszych momentów z walk, które stoczyli zawodnicy podczas gali TFL 18, w sobotę, 28 września 2019 w Kozienicach.

Czytaj więcej...

FEN 26: Zadora vs Wierzbicki! Zapowiedź video!

Czytaj więcej...Dominik Zadora (23-7) podejmie we Wrocławiu Wojciecha Wierzbickiego (14-4) podczas gali FEN 26. Będzie to pierwsza obrona mistrzowskiego pasa w kategorii do 77 kilogramów przez Zadorę i co-main event dolnośląskiej edycji.

Czytaj więcej...

Szkoła Wojowników MMA - odcinek 3! Video!

Czytaj więcej...''Szkoła Wojowników MMA'' to internetowy projekt Super Expressu i federacji FEN, podzielony na 10 odcinków, który przybliża kibicom codzienną pracę, którą wykonują zawodnicy przed walką w klatce. W premierowej odsłonie zobaczycie najważniejszy punkt zajęć, bez którego ciężko przejść dalej!

Czytaj więcej...

Fighsport Review 50: UFC Copenhagen, Michał Oleksiejczuk, KSW Konferencja, TFL 18, FAME MMA 5! Video!

Czytaj więcej...Podsumowanie UFC Copenhagen i występu Michała Oleksiejczuka, gali TFL 18, konferencji prasowej KSW 51 i KSW 52, konferencji prasowej FAME MMA 5. Zapraszamy do obejrzenia!

Czytaj więcej...

KSW 51 i KSW 52 - konferencja prasowa! LIVE!

Czytaj więcej...Konferencja prasowa przed KSW 51 Zagrzeb, która odbyła się 30.09.2019 w Warszawie, z udziałem Mariusza Pudzianowskiego, Erko Juna, Borysa Mańkowskiego, Vaso Bakocevica, Antuna Racica i Macieja Kawulskiego oraz konferencja prasowa przed KSW 52 Gliwice, która odbyła się tego samego dnia, w tym samym miejscu, z udziałem Mameda Khalidova, Szymona Kołeckiego, Scotta Askhama, Aleksandry Roli, Michała Michalskiego, Alberta Odzimkowskiego i Karoliny Owczarz.

Czytaj więcej...

Trailer walki Sianos vs Bajor! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia trailera walki Szymon Bajor (19-8, 7 KO, 9 SUB) vs Marcin Sianos (4-3, 4 KO), którą zawodnicy stoczą podczas gali FEN 26, we wrocławskiej hali Orbita, w sobotę, 12 października 2019. Obaj fighterzy przystąpią do tej walki po wcześniejszych zwycięstwach pod szyldem federacji.

Czytaj więcej...

Szkoła Wojowników MMA - 1 i 2 odcinek! Video!

Czytaj więcej...„Szkoła Wojowników MMA” to internetowy projekt Super Expressu i federacji FEN, podzielony na 10 odcinków, który przybliża kibicom codzienną pracę, którą wykonują zawodnicy przed walką w klatce. W premierowej odsłonie zobaczycie najważniejszy punkt zajęć, bez którego ciężko przejść dalej!

Czytaj więcej...

Trailer walki Trybała vs Lech na FEN 26! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia trailera walki Jarosław Lech (5-4, 2 KO, 2 SUB) z Pawłem Trybałą (5-3, 5 KO), którzy zmierzą się podczas gali FEN 26 [karta walk FEN26] we Wrocławiu. Pojedynek ten zakontraktowano w limicie wagi półciężkiej.

Czytaj więcej...

Oficjalny trailer gali FEN 26 Greatness! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy oficjalny trailer wideo zapowiadający galę FEN 26 Greatness, która 12 października odbędzie się w hali Orbita we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Zobacz jak Tomasz Narkun poddał Przemysława Mysialę na KSW 50!

Czytaj więcej...Tomasz Narkun na KSW 50 po raz 16 wygrał swoją walkę przed czasem i już po raz trzynasty w pierwszej rundzie! Tym razem mistrz KSW w wadze półciężkiej pokonał Przemysława Mysialę przez poddanie gilotyną.

Czytaj więcej...

UFC Vancouver i szybka porażka Marcina Tybury! Live!

Czytaj więcej...Podsumowanie występu Marcina Tybury na gali UFC  Vancouver, gdzie zmierzył się z Brazylijczykiem, Augusto Sakai.

Czytaj więcej...

KSW 50 London - Posumowanie gali w Londynie ns SSE Wembley Arena! Live!

Czytaj więcej...Podsumowanie gali KSW 50 w Londynie w Wielkiej Brytanii, która odbyła się w sobotę 14.09.2019.

Czytaj więcej...

KSW Free Fight: Antoni Chmielewski vs Łukasz Jurkowski na KSW 2! Video!

Czytaj więcej...15 lat temu w warszawskim hotelu Mariott zaczęła się przygoda Antoniego Chmielewskiego z KSW. Judoka wystartował w drugim turnieju KSW i doszedł aż do finału, gdzie spotkał się z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim. Na KSW 50 w Londynie popularny Antek wejdzie do klatki KSW po raz ostatni.  

Czytaj więcej...

Fighsport Review #49: UFC 242 Khabib dusi Poirier - Live! Video!

Czytaj więcej...Podusumowanie gali UFC 242, która 7 września 2019 odbyła się w Abu Dhabi oraz walki wieczoru stoczonej przez Khabiba Nurmagomedova i Dustina Poirier. Zapraszamy do oglądania.

Czytaj więcej...

KSW Free Fight: Tomasz Narkun vs Goran Rejlić! Video!

Czytaj więcej...Na KSW 32: Roead to Wembley Tomasz Narkun stanął naprzeciwko Gorana Reljicia w pojedynku o pas kategorii półciężkiej. To właśnie w Londynie rozpoczęła się droga najdłużej panującego mistrza KSW.

Czytaj więcej...

UFC 242 Khabib vs. Poirier - Media Trening (open workouts)! Video

Czytaj więcej...Przed sobotnią galą UFC 242: Khabib vs. Poirier, która odbędzie się w hali Yas Arena w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, fighterzy głównej karty w tym i dwaj zawodnicy walki wieczoru Khabib Nurmagomedov (27-0 MMA, 13-0 UFC) jako mistrz i Dustin Poirier (25-5 MMA, 17-4 UFC) jako pretendent, wzięli udział w obowiązkowym mediatreningu, otwartym dla publiczności.

Czytaj więcej...

Trailer walki - KSW 50: Roberto Soldić vs Patrik Kincl

Czytaj więcej...Roberto Soldić wraca na KSW 50 do Londynu, gdzie odzyskał pas kategorii półśredniej, by stanąć do kolejnej obrony tytułu. Naprzeciw piekielnie mocno bijącego Chorwata w The SSE Arena, Wembley stanie jeden z najlepszych czeskich zawodników, Patrik Kincl. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...

Z wizytą w Berkut Arrachion Olsztyn! Video Live!

Czytaj więcej...W czwartek, 29 sierpnia jesteśmy z planowaną od długiego czasu wizytą w klubie Berkut Arrachion w Olsztynie. Mogliśmy obserwować treningi zawodników a także porozmawiać z trenerem Pawłem Derlaczem oraz przeprowadzić wywiady z kilkoma zawodnikami. Tomek Majewski zrobił też krótkiego live'a z klubu.

Czytaj więcej...

UFC 241: Trening Medialny Open Workout! Video

Czytaj więcej...Przed sobotnią galą UFC 241 Cormier vs Miocic 2, która odbędzie się w hali Honda Center w kalifornijskim Anaheim (USA), fighterzy karty głównej w ramach Media Day wzięli udział w otwartym treningu medialnym (open workouts - przyp. red.), dla prasy, ale głównie dla fanów. O tym jak prezentowali się i jak byla ich forma, warto przekonać się samemu ogladając występy, co polecamy.

Czytaj więcej...