free templates joomla

Walka Marcin Różalski vs Peter Graham na DSF 14! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia nagrania całej walki wieczoru z gali DSF 14, którą w dniu 13 kwietnia 2018 na warszawskim Torwarze stoczyli Marcin Różalski i Peter Graham. Polecamy!

Czytaj więcej...

ACB 91 z udziałem Strusa, Omielańczuka, Różańskiego i Saidova! Zapowiedź video!

Czytaj więcej...Organizacja Absolute Championship Berkut opublikowała wideo zapowiedź czterech pojedynków zaplanowanych na galę ACB 91 London, w których wystąpią zawodnicy z Polski. Podczas wydarzenia w dniu 11 sierpnia 2018 w klatce ACB wystąpią: Piotr Strus, Daniel Omielańczuk, Maciej Różański i Aslambek Saidov. Poniżej zamieszczamy zapowiedź tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Walka Petr Romankevich vs Dawid Żółtaszek na DSF 14! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia nagrania całego pojedynku o pas DSF Kickboxing Challenge w wadze super ciężkiej, powyżej 96 kilogramów, pomiędzy Petrem Romankevichem i Dawidem Żółtaszekiem, którą zawodnicy stoczyli podczas gali DSF 14, w dniu 13 kwietnia 2018 na warszawskim Torwarze.

Czytaj więcej...

Bare Knuckle Fighting Championship - turniej bokserski na gołe pięści! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wideo z niezwykle ciekawej imprezy jaką był pierwszy turniej bokserski Bare Knuckle Fighting Championship, który odbył się w sobotę 2-go czerwca w hali Cheyenne Ice & Events Center w Cheyenne w stanie Wyoming w USA. Specyfiką turnieju był fakt, iż wzięło w nim udział wielu weteranów MMA a wszyscy zawodnicy walczyli na gołe pięści. Wśród nichy mistrzowie UFC jak Ricco Rodriguez czy "obieżyświat" Tony "Kryptonite" Lopez. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Bellator 200 Carvalho vs Mousasi - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 200 Carvalho vs Mousasi, która odbyła się w piątek 25-go maja w hali The SSE Arena w Londynie, stolicy Wielkiej Brytanii. W walce wieczoru o pas wagi średniej walczyli Gegard Mousasi i mistrz tej wagi Rafael Carvalho. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Andrzej Grzebyk i Thiago Vieira face to face na media treningu przed FEN 21!

Czytaj więcej...Podczas media treningu przed gala FEN 21, który 22 maja 2018 odbył się w Warszawie, uczestnicy walki wieczoru, czyli Andrzej Grzebyk i Thiago Vieira, spotkali się twarza w twarsz.

Czytaj więcej...

Najlepsze akcje gali DSF 15 ''Bastion Chwały''! Video!

Czytaj więcej...Wśród najlepszych akcji gali DSF 15 ''Bastion Chwały'', która w piątek, 18 maja 2018 roku odbyła się w Warszawie, znalazły się te w wykonaniu Macieja „Irokeza” Jewtuszko, Łukasza „Kudłatego” Bartnika, Tomasza Brotonia i Naurisa Lukusiunasa.

Czytaj więcej...

Bellator 199 Bader vs King Mo - Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 199 Bader vs King Mo, która odbyła się w hali SAP Center in San Jose w Kalifornii (USA) w dniu 12-go maja 2018 i która miała świetną obsadę i walkę wieczoru uczestnika Turnieju Wagi Ciężkiej (Bellator Heavyweight Grand Prix) zwycięzcy TUF'a Ryana Badera i byłego mistrza Strikeforce Muhammeda Lawala, która była pojedynkiem ćwierćfinałowym. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

FEN 21 - oficjalny trailer gali! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego traileru promującego galę FEN 21, która 25 maja odbędzie się w Hali Orbita we Wrocławiu. W walce wieczoru, w pojedynku o pas mistrzowski w wadze średniej MMA, zobaczymy starcie Andrzeja Grzebyka (12-3) z Thiago Vieirą (10-2).
W co-main event gali Wojciech Wierzbicki (13-3) i Łukasz Pławecki (20-14-1) zmierzą się w formule K-1 o pas mistrzowski FEN w wadze półśredniej.

Czytaj więcej...

KSW 44: Mariusz Pudzianowski vs Karol Bedorf! Trailer walki!

Czytaj więcej...Zapowiedź jednej z najbardziej oczekiwanych walk w polskim MMA. W walce wieczoru gali KSW 44, w dniu 9 czerwca 2018 w Trójmieście, najsilniejszy człowiek na świecie, Mariusz Pudzianowski, skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze ciężkiej, Karolem Bedorfem. Zapraszamy do obejrzenia trailera tego pojedynku.

Czytaj więcej...

Marciej Jewtuszko: Moje serce to K-1 i Muay Thai! Trailer walki na DSF 15 ''Bastion Chwały''! |

Czytaj więcej...To będzie fascynujący pojedynek debiutantów na gali DSF 15: Bastion Chwały. Słynny Maciej "Irokez" Jewtuszko zmierzy się na zasadach K-1 z zawodowym Mistrzem Europy Robertem Krasoniem. Który z nich zwycięży?

Czytaj więcej...

DSF 15 ''Bastion Chwały'' - Jan Lodzik przed największym wyzwaniem! Trailer walki!

Czytaj więcej...Prezentujemy trailer walki Jan Lodzik vs Yuri Zhukovsky. Będzie to pojedynek o tytuł mistrza wagi piórkowej organizacji DSF. Dwóch mistrzów zmierzy się w pojedynku wieczoru gali DSF 15 Bastion Chwały. Kto zwycięży? Jan "Iron" Lodzik czy Yuri "Beetle" Zhukovsky? Przekonamy się już w piątek, 18 maja 2018.

Czytaj więcej...

UFC 224 Countdown: Nunes vs Pennington, Souza vs Gastelum! Full episode!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia jak ostatnie dni przed galą UFC 224 spędzają i trenują cztery osoby, które zobaczymy w dwóch najważniejszych walkach wieczoru wydarzenia zaplanowanego na najbliższą sobotę, 12 maja. Amanda Nunes, która będzie bronić tytułu mistrzowskiego w pojedynku z Raquel Pennington oraz Jacare Souza, który zmierzy się z Kelvinem Gastelumem.

Czytaj więcej...

TKO 43 Kornberger vs. Barriault - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pełnej wersji gali TKO 43 Kornberger vs. Barriault, która odbyła się Québec City w Kanadzie w nocy z piątku na sobotę 4-go maja 2018. W gali udział wzięła 23-letnia polska zawodniczka MMA Sylwia Juśkiewicz, która zmierzyła się z Kanadyjką Alyssą Krahn i urodzony w Kanadzie a mający polskie korzenie Adam Dyczka, który walczył z Icho Larenasem z Argentyny. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Night of Heroes V: walka Patryk Rogóż vs Jakub Pokorski! Video!

Czytaj więcej...W pojedynku na zasadach K-1 Patryk Rogóż, zawodnik reprezentujący klub Fightman Bochnia, zmierzył się z zawodnikiem z klubu Grudziądz Top Team, Jakubem Pokorskim podczas gali Night of Heroes V - Zagłębiowski Horror Show, która 28 kwietnia 2018 odbyła się w Sosnowcu.

Czytaj więcej...

Night of Heroes V: walka Adrian Dudek vs Deividas Kaklauskas! Video!

Czytaj więcej...W jedenj z walk MMA podczas gali Night of Heroes V - Zagłębiowski Horror Show, która 28 kwietnia 2018 odbyła się w Sosnowcu, zmierzyli się Adrian Dudek, zawodnik klubu Sportowe Zagłębie, oraz litewski zawodnik, Deividas Kaklauskas.

Czytaj więcej...

Night of Heroes V: walka Adrian Błeszyński vs Marius Bagdonas! Video!

Czytaj więcej...W walce wieczoru gali Night of Heroes V - Zagłębiowski Horror Show zmierzyli się: Adrian Błeszyński reprezentujący Sportowe Zagłębie i litewski zawodnik vs Marius Bagdonas.

Czytaj więcej...

Bellator 198 Fedor vs Mir - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 198 Fedor vs Mir, która odbyła się w sobotę 28-go kwietnia w hali Allstate Arena w Rosemont, niedaleko Chicago w USA. W walce wieczoru zmierzyli się legendarny mistrz Pride FC Fiodor Emelianenko i były mistrz UFC Frank Mir. Poza nimi w świetnych walkach wystąpili Neiman Gracie i Rafael Lovato jr. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Night of Heroes V: walka Artur Kula vs Arturas Valentinovicius! Video!

Czytaj więcej...W co-main event gali Night of Heroes V - Zagłębiowski Horror Show zmierzyli się: Artur Kula reprezentujący Sportowe Zagłębie i litewski zawodnik Arturas Valentinovicius.

Czytaj więcej...

FightSport Review #10: podsumowanie UFC on FOX 29, DSF 14 i KSW 43

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka FightSport Review, w którym omawiamy wydarzenia z ostatniego weekendu, czyli gale: UFC on FOX 29, DSF Kickboxing Challenge 14 i KSW 43. Gorąco polecamy!

Czytaj więcej...