free templates joomla

FightSport Review #10: podsumowanie UFC on FOX 29, DSF 14 i KSW 43

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka FightSport Review, w którym omawiamy wydarzenia z ostatniego weekendu, czyli gale: UFC on FOX 29, DSF Kickboxing Challenge 14 i KSW 43. Gorąco polecamy!

Czytaj więcej...

Bellator Kickboxing 9 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pełnej wersji gali Bellator Kickboxing 9, która odbyła się piątek 6-go kwietnia w hali BOK Hall w Budapeszcie na Węgrzech. Walką wieczoru było starcie w obronie pasa Amerykanina Raymonda Danielsa z Francuzem Djibrilem Ehouo. To nie jedyne atrakcje, bowiem podczas gali można było obejrzeć "Red Scorpiona" z Białorusi Alexeya Ignashova  i Bośniaka Dzevada Poturaka a także inną światową gwiazdę Australijczyka Johna Wayne Parra i Holenderkę Jorinę Baars. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

KSW 43: Konferencja prasowa - najlepsze momenty!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia skrótu z konferencji prasowej przed galą KSW 43 we Wrocławiu. W spotkaniu udział wzięli główni bohaterowie sobotniego wydarzenia: Damian Janikowski, Yannick Bahati, Dricus Du Plessis, Roberto Soldic, Michał Andryszak, Philip De Fries i Norman Parke.

Czytaj więcej...

FightSport Review #9: historia DSF, czyli kto pomaga, a kto przeszkadza!

Czytaj więcej...Prezentujemy kolejny odcinek z cyklu FightSport Review, w którym rozmawiamy z Prezesem organizacji DSF Kickboxing Challenge, Sławomirem Dubą oraz Prezesem PZKB, Piotrem Siegoczyńskim. Zapraszamy do słuchania.

Czytaj więcej...

Fightsport Review #7: Joshua vs Parker, Glory 52, Kunlun Fight 71, konferencja DSF!

Czytaj więcej...W kolejnym odcinku z serii FightSport Review omawiamy niedawne wydarzenia, a między innymi: walkę Joshua vs Parker, konferencję prasową ''Parszywa dwunastka - nowe twarze w DSF Kickboxing Challenge'', gale Glory 52, Kunlun Fight 71 i jeszcze kilka innych wydarzeń. Zapraszamy do słuchania!

Czytaj więcej...

Akop Szostak vs Wojciech Balejko na WCA Fight Night 4! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy nagranie walki Akop Szostak vs Wojciech Balejko, którą zawodnicy stoczyli podczas gali WCA Fight Night 4, w dniu 6 kwietnia 2018 roku. Polecamy!

Czytaj więcej...

UFC 223: Open Workout i Face-off - Video

Czytaj więcej...W czwartkowe popołudnie 5-go marca hali Barclays Center na nowojorskim Brooklynie odbyły się treningi medialne i słynne spotkania twarzą w twarz (Face-off) zawodników, którzy wezmą udział w głównych starcia gali UFC 223. Gala odbędzie się w sobotę 7-go kwietnia a dla polskich kibiców najważniejsze są walki Polek Joanny Jędrzejczyk (14-1 MMA, 7-1 UFC) z Rose Namajunas (7-3 MMA, 5-2 UFC) i Karoliny Kowalkiewicz (11-2 MMA, 4-2 UFC) z Felice Herrig (14-6 MMA, 5-1 UFC).

Czytaj więcej...

UFC 223 Countdown: Rose Namajunas vs Joanna Jedrzejczyk! Video!

Czytaj więcej...Była mistrzyni UFC w wadze słomkowej, Joanna Jędrzejczyk zmierzy się w rewnażowym pojedynku z aktualną czempionką, Rose Namajunas, podczas gali UFC 223, która 7 kwietnia 2018 odbędzie się w Nowym Jorku. Jak obie zawodniczki przygotowują się do jednej z najważniejszych walk w ich karierze? Zapraszamy do obejrzenia materiału!

Czytaj więcej...

KSW 43: Roberto Soldic vs Dricus Du Plessis! Zapowiedź video!

Czytaj więcej...Zapowiedź jednej z walk wieczoru gali KSW 43, 14 kwietnia we Wrocławiu. Sensacyjny pogromca Borysa Mańkowskiego Roberto Soldić będzie bronił tytułu mistrza KSW w wadze półśredniej przeciwko podwójnemu czempionowi EFC Dricusowi Du Plessis.

Czytaj więcej...

KSW 43: Michał Andryszak vs Phil De Fries! Zapowiedź video!

Czytaj więcej...Michał Andryszak i Phil De Fries zmierzą się w jednej z walk wieczoru podczas gali KSW 43, która 14 kwietnia 2018 roku odbędzie się we Wrocławiu. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski organizacji w wadze ciężkiej. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo tego pojedynku.

Czytaj więcej...

Fightsport Review #6: UFC London, konferencja przed DSF 14, Babilon MMA 3, LNK Boxing 6 i Oktagon 5!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka z serii FightSport Review, w którym omawiamy bardzo bogaty w wydarzenia ze sportów walki poprzedni tydzień, w tym: galę UFC Fight Night 127 w Londynie i zwycięstwo Jana Błachowicza, konferencję prasową przed galą DSF Kickboxing Challenge 14 z udziałem Jerome Le Bannera i Marcina Różalskiego, galę Babilon MMA 3, wydarzenie LNK Boxing 6 oraz galę Oktagon 5.

Czytaj więcej...

FEN 21 we Wrocławiu - zapowiedź video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pierwszej zapowiedzi wideo gali FEN 21, która w piątek, 25 maja 2018 roku odbędzie się we Wrocławiu, w hali ''Orbita''. Znamy już pierwszych zawodników, którzy tego wieczoru wystąpią przed wrocławską publicznością.

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 14 - cała konferencja prasowa! Video i fotorelacja!

Czytaj więcej...W środę, 14 marca 2018 roku odbyła się pierwsza konferencja prasowa poprzedzająca galę DSF Kickboxing Challenge 14. Największa w historii K-1 w Polsce impreza odbędzie się 13 kwietnia 2018 roku, na warszawskiej hali ''Torwar''. Na konferencji obecni byli bohaterowie walki wieczoru: Marcin "Różal" Różalski i legendarny Jerome Le Banner, a także Prezes organizacji DSF - Sławomir Duba i dyrektor sportowy Robert Złotkowski.

Czytaj więcej...

FightSport Review #5: podsumowujemy DSF Kickboxing Challenge ''Twierdza''! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania kolejnego odcinka FightsportReview #5, gdzie podsumowujemy galę DSF Kickboxing Challenge ''Twierdza'', która w ostatni weekend odbyła się w hali NOSiR, w Nowym Dworze Mazowieckim. Podsumowania dokonaliśmy wraz z Pawłem Sawickim komentatorem gali i dziennikarzem Kamilem Laskowskim. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

FEN 20 Next Level w pytaniach i odpowiedziach! Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia szybkiego podsumowania i sondy przeprowadzonej przy okazji konferencji prasowej na warszawskim Torwarze przed gala FEN 20 Next Level, która czeka kibiców już w sobotę 10-go marca 2018. W ogniu prostych pytań zawodnicy Kickboxingu i MMA: Arkadiusz Wrzosek, Kamil Paczuski, Marian Ziółkowski, Mateusz Rębecki czy Stanisław Zaniewski i Radosław Paczuski udzielili wyczerpującej opinii. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

KSW 42: Narkun, Khalidov i Askham z bonusami! Video!

Czytaj więcej...Federacja KSW jak zwykle po każdym wydarzeniu, tak i teraz po gali KSW 42 w Łodzi przyznała nagrody za najlepszą walkę gali, najlepszy nokaut i poddanie.

Czytaj więcej...

Bellator 195 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 195, która odbyła się 2-go marca w WinStar World Casino and Resort w Thackerville w stanie Oklahoma w USA. W main event wydarzenia o [as wagi koguciej zmierzyli się Darrion Caldwell (12-1 MMA, 9-1 BMMA) i Leandro Higo (18-4 MMA, 1-2 BMMA). Poza tym odbyło się szereg interesujących starć w innych kategoriach wagowyc. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

FEN 20: Marcin Szreder vs Rafał Korczak! Trailer pojedynku!

Czytaj więcej...W jednym z pojedynków gali FEN 20 ''Next Level'', która 10 marca 2018 roku odbędzie się na warszawskiej hali ''Torwar'', zmierzą się Marcin Szreder i debiutujący w FEN Rafał Korczak. Zapraszamy do obejrzenia trailera tego pojedynku!

Czytaj więcej...

Wynik walki Khalidov vs Narkun typują zawodnicy, trenerzy i sympatycy MMA przed KSW 42

Czytaj więcej...Tuż przed galą KSW 42 Khalidov vs Narkun, która czeka nas dzisiejszego wieczora w Atlas Arenie w Łodzi pokusiliśmy sie o rozmowy z zawodnikami, trenerami i sympatykami MMA o to jak widzą i typują pojedynek Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem. O opinię poprosiliśmy m.in. takich zawodników jak Jan Błachowicz, Akop Szostak, Bartosz Fabiński, Artur Szpilka, Izuagbe Ugonoh, Kamil Łebkowski, Damian Janikowski, Rafał Sępkowski czy trenerzy Robert Jocz i Paweł Zalewski. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

FightSport Review #3: analiza pojedynków przed KSW 42! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia analizy pojedynków, które odbędą się na gali KSW 42, dzisiaj, 3 marca 2018, w łódzkiej hali Atlas Arena. W walce wieczoru Mamed Khalidov, mistrz KSW w wadze średniej i legenda polskiego MMA, zmierzy się z Tomaszem Narkunem, mistrzem KSW w wadze półciężkiej.

Czytaj więcej...