free templates joomla

Bellator 181 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pełnej wersji gali Bellator 181, która odbyła się w piątkowy wieczór 14-go lipca w hali WinStar World Casino w Thackerville, w Oklahomie w USA. W walce wieczoru widzowie zobaczyli Dereka Camposa (19-6 MMA, 8-4 BMMA) i Brandona Girtza (14-7 MMA, 6-5 BMMA), którzy spotkali się po raz trzeci w karierze ze sobą.

Czytaj więcej...

Glory 43 NYC - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Glory 43 NYC, która odbyła się w piątek 14-go lipca w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku w USA. W walce wieczoru wystąpili Benjamin Adegbuyi z Rumunii i Guto Inocente z Brazylii. W trzech walkach wystąpili polscy zawodnicy Rafał Dudek, Bartosz Botwina i Paweł Zawistowski. Polecamy gorąco (w razie problemów prosimy o odświeżenie).

Czytaj więcej...

Rafał Dudek przed Glory 43: Reprezentowanie Polski jest bardzo ważne!

Czytaj więcej...Co Rafał Dudek miał do powiedzenia przed swoim debiutem w nowej organizacji podczas gali GLORY 43 w Nowym Jorku już w najbliższy piątek? Zapraszamy do wysłuchania krótkiego nagrania. Polecamy!

Czytaj więcej...

Mayweather vs McGregor World Tour - konferencja prasowa w Los Angeles! Highlight!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia highlight'u z konferencji prasowej, która 11 lipca odbyła się w Los Angeles, przed walką Floyd Mayweather vs Conor McGregor. Była to pierwsza z czterech konferencji, które odbędą się przed tym pojedynkiem.

Czytaj więcej...

UFC 213 Embedded Vlog - odcinek 2! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pierwszego i drugiego odcinka programu UFC 213 Embedded, w którym mamy możliwość obserwować - Amandę Nunes, Valentinę Shevchenko, Yoela Romero i Roberta Whittakera - głównych aktorów najbliższej gali UFC w ostatnich dniach ich przygotowań do pojedynków. Polecamy!

Czytaj więcej...

UFC 213 Countdown! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejerzenia materiału UFC 213 Countdown promującego galę ze świetną kartą walk, podczas której w walce wieczoru Amanda Nunes będzie bronić tytułu mistrzyni wagi koguciej w starciu z Valentiną Shevchenko, a w co-main event gali Yoel Romero zmierzy się z Robertem Whittakerem o tymczasowy tytuł mistrza UFC w wadze średniej. Polecamy!

Czytaj więcej...

Krzysztof Marczuk vs Artem Petrevich walka na gali House of Gladiators! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pojedynku MMA, Krzysztof Marczuk vs Artem Petrevich, który zawodnicy stoczyli podczas gali House of Gladiators, która 24 czerwca 2017 odbyła się w hali AWF w Katowicach. Polecamy!

Czytaj więcej...

Piotr Poniedziałek vs Andrei Zaksheuski walka na gali House of Gladiators! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pojedynku MMA, Piotr Poniedziałek vs Andrei Zaksheuski, który zawodnicy stoczyli podczas gali House of Gladiators, która 24 czerwca 2017 odbyła się w hali AWF w Katowicach. Polecamy!

Czytaj więcej...

Dariusz Ząbek vs Pavel Baklanov walka na gali House of Gladiators! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pojedynku MMA, Dariusz Ząbek vs Pavel Baklanov, który zawodnicy stoczyli podczas gali House of Gladiators, która 24 czerwca 2017 odbyła się w hali AWF w Katowicach. Polecamy!

Czytaj więcej...

Marcin Wnuk Lipiński vs Patryk Kłapsio walka na gali House of Gladiators! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia walki MMA, Marcin Lipiński vs Patryk Kłapsio, który zawodnicy stoczyli podczas gali House of Gladiators, która 24 czerwca 2017 odbyła się w hali AWF w Katowicach. Polecamy!

Czytaj więcej...

Bellator 180 New York - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 180, która odbyła się w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku (USA) w sobotę 24-go czerwca. W walkach wieczoru zmierzyli się Chael Sonnen z Wanderleiem Silva, oraz matt Mitrione z Fiodorem Emelianenko. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Countdown to Bellator NYC - Sonnen vs Silva, Fedor vs Mitrione! Video!

Czytaj więcej...Tylko 9 dni pozostało do gali Bellator NYC, która 24 czerwca 2017 odbędzie się w Nowym Jorku. Zobacz jak Chael Sonnen, Wanderlei Silva, Fedor Emelianenko i Matt Mitrione spędzają ostatnie dni przed wydarzeniem w Madison Square Garden. Polecamy!

Czytaj więcej...

Glory 42 Paris - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Kickboxingu Glory 42 Paris, która odbyła się w sobotę 10-go czerwca w paryskiej hali Aecor Hotel Arena w stolicy Francji. W walce wieczoru o pas wagi półśredniej zmierzyli się obrońca tytułu Cedric Doumbe z Kamerunu i Holender Nieky Holzken. Także wiele innych nazwisk przyciągało uwagę jak Murthel Groenhart czy Harut Grigorian. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

KSW 39 Colosseum - najlepsze ujęcia! Video!

Czytaj więcej...Obejrzyj najlepsze ujęcia gali KSW 39 Colosseum w zwolnionym tempie! Polceamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 212 Embedded - Episode 5! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia 5 odcinków UFC 212 Embedded, promującego najbliższą galę organizacji The Ultimate Fighting Championship, która 3 czerwca 2017 roku odbędzie się w Rio de Janeiro w Brazylii. W walce wieczoru Jose Aldo zmierzy się z Maxem Hollowayem o pas mistrzowski UFC w wadze piórkowej, a w pojedynku poprzedzającym walkę wieczoru Karolina Kowalkiewicz stanie do walki z Claudią Gadelhą. Polecamy materiał!

Czytaj więcej...

UFC 212 Countdown - Aldo vs Holloway, Kowalkiewicz vs Gadelha! Video!

Czytaj więcej...Jose Aldo i Max Holloway przygotowują się do walki o zunifikowany pas wagi piórkowej UFC. Aldo, który wielokrotnie bronił tytułu mistrzowskiego, będzie starał się udowodnić, że nadal może pozostać na szczycie, ale Holloway, który zdobył tymczasowy tytuł podczas nieobecności Aldo, planuje zostać nowym pełnoprawnym mistrzem kategorii piórkowej. W pojedynku poprzedzającym walkę wieczoru Karolina Kowalkiewicz zmierzy się z Claudią Gadelhą i obie będą starały się udowodnić, która z nich zasługiwałaby na kolejną możliwość walki o tytul mistrzowski. Warto zobaczyć jak wszyscy oni przygotowują się do swoich starć.

Czytaj więcej...

Cezary Zugaj vs Farmongkol Leangprasert na IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia walki Cezary Zugaj vs Farmongkol Leangprasert, którą zawodnicy stoczyli podczas IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1. Polecamy!

Czytaj więcej...

Jarosław Dobosz vs Kansuan Sansiprapa na IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia walki Jarosław Dobosz vs Kansuan Sansiprapa, którą zawodnicy stoczyli podczas IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1. Polecamy!

Czytaj więcej...

FEN 17 Baltic Storm - aftermovie

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia filmowego podsumowania gali FEN 17 Baltic Storm. 12 maja w klatce FEN w hali Gdynia Arena nie brakowało emocji. Były szybkie nokauty i poddania oraz ciężkie walki do ostatniej sekundy. Polecamy!

Czytaj więcej...

Glory 41 Holland - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji sobotniej (20 maja) gali Kickboxingu Glory 41 Holland, która odbyła się w Brabanthallen Exhibition Centre w Den Bosch w Holandii. W walce wieczoru aktualny mistrz wagi ciężkiej 28-letni Rico Verhoeven zmierzył się  z byłym mistrz Enfusion, Ismaelem "The Star" Lazaarem. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...