free templates joomla

KSW 2019 Best - Najlepsze walki! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy zestawienie dziesięciu najlepszych walk rozegranych na galach KSW w roku 2019 wybranych przez organizację.

Czytaj więcej...

UFC 246: McGregor vs Cowboy - konferencja prasowa! LIVE!

Czytaj więcej...Conor McGregor, Donald "Cowboy" Cerrone i prezes UFC, Dana White, wezmą udział w konferencji prasowej przed galą UFC 246. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej...

Mateusz Rębecki vs Magomed Magomedov na FEN 27! Trailer walki!

Czytaj więcej...Magomed Magomedov (12-1, 1 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (9-1, 4 KO, 4 SUB) podczas walki wieczoru gali FEN 27 w Szczecinie. Dla „Chińczyka” będzie to trzecia obrona pasa mistrzowskiego FEN w kategorii lekkiej. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi tego pojedynku!

Czytaj więcej...

FEN 27: Janusz vs Kowalski! Trailer walki!

Czytaj więcej...Adam Kowalski (11-5, 2 KO, 3 SUB) będzie rywalem Wojciecha Janusza (8-4, 3 KO, 2 SUB) w pojedynku, który będzie 18 stycznia co-main eventem gali FEN 27 w Szczecinie. Będzie to eliminator do walki o pas mistrzowski FEN w kategorii półciężkiej. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo tego pojedynku.

Czytaj więcej...

FEN 27: Sianos vs Kornilov! Trailer walki!

Czytaj więcej...Kirill Kornilov (1-0, 1 KO) zmierzy się z Marcinem Sianosem (4-4, 4 KO) podczas gali FEN 27 w Szczecinie 18 stycznia. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi tej walki.

Czytaj więcej...

FightSport Awards MMA 2019 - Live! Video!

Czytaj więcej...Doroczne podsumowanie Fightsport Awards 2019 dotyczące polskiego rynku MMA czyli 10 kategorii, nominacje, wyróżnienia, zwycięzcy w polskich Mieszanych Sztukach Walki. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania!

Czytaj więcej...

FEN 27: Parcheta vs Harutjunjan! Trailer walki!

Czytaj więcej...Gor Harutjunjan (9-6) zmierzy się 18 stycznia w Szczecinie z Marcinem Parchetą (21-5) podczas gali FEN 27. Starcie w limicie do 70 kilogramów będzie jedynym w formule K-1 podczas tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

FEN 27: Lubońska vs Dourthe! Video!

Czytaj więcej...Eva Dourthe (4-3, 1 SUB) będzie 18 stycznia w Szczecinie rywalką Katarzyny Lubońskiej (7-2, 2 SUB) podczas gali FEN 27. Zawodniczka z Francji zadebiutuje tym samym pod szyldem federacji.

Czytaj więcej...

FEN 27: oficjalny trailer gali! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy główny trailer gali FEN 27, która 18 stycznia odbędzie się w Szczecinie. Jego bohaterami trailera są Mateusz Rębecki, Wojciech Janusz, Katarzyna Lubońska i Marcin Parcheta.

Czytaj więcej...

FEN 27: Romanowski vs Vilson Jr! Trailer!

Czytaj więcej...Vilson Junior (11-4-1, 6 KO, 2 SUB) zmierzy się z Sebastianem Romanowskim (13-8-1, 4 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 27 w Szczecinie. Reprezentant Kraju Kawy przywita się tym samym z federacją debiutując na polskiej ziemi.

Czytaj więcej...

Marcin ''Zombie'' Wrzosek: Marcin Najman moim kosztem próbuje sobie nabić ludzi! Video!

WyCzytaj więcej...wiad z Marcinem Wrzoskiem przed wydarzeniami FFF 2, gdzie będzie ekspertem w studio wraz z trenerem Łukaszem Zaborowskim. Nie zabrakło odpowiedzi o KSW 52, Karolinie Owczarz, rewanżu z Normanem Parke, konflikcie z Marcinem Najmanem, walkach Anity Bekus.

Czytaj więcej...

Fightsport Review #61: UFC 245, Datsik vs Le Banner, MFC 17, FFF 2! LIVE!

Czytaj więcej...FightSport Review #61, czyli podsumowanie wydarzeń weekendu od 13 do 15 grudnia czyli gali UFC 245: Usman vs. Covington, Tatneft Cup 2019 i walki Datsik vs Le Banner, Kickboxingu, MFC 17. Zapraszamy do wysłuchania tego odcinka!

Czytaj więcej...

Fighsport Review #60: KSW 52, UFC Washington, Joshua Vs Ruiz! Video!

Czytaj więcej...FightSport Review #60 - Podsumowanie gorącego weekendu Live w sportach walki czyli KSW 52 Gliwice, gdzie w walce wieczoru Scott Askham pokonał Mameda Khalidova.

Czytaj więcej...

Artur Sowiński vs Vinicius Bohrer na KSW 52! Trailer!

Czytaj więcej...Artur Sowiński zawalczy przed własną publicznością na KSW 52: The Race. Rywalem byłego mistrza 7 grudnia w Gliwicach będzie Brazylijczyk Vinicius Bohrer.

Czytaj więcej...

Grzegorz Szulakowski vs Shamil Musaev na KSW 52! Trailer!

Czytaj więcej...Grzegorz Szulakowski nigdy nie unikał trudnych wyzwań i tym razem, na KSW 52: The Race spotka się z wymagającym rywalem. Niepokonany Shamil Musaev pokazał na KSW 48 w Lublinie, jak jest groźny i w Gliwicach będzie chciał sięgnąć po kolejną wygraną przed czasem.

Czytaj więcej...

Salahdine Parnasse vs Ivan Buchinger na KSW 52! Trailer!

Czytaj więcej...To bez wątpienia jedno z najlepszych starć, jakie w tej chwili można zestawić w kategorii piórkowej w Europie. Posiadacz tymczasowego pasa mistrzowskiego Salahdine Parnasse podejmie w jednym z głównych starć wieczoru gali KSW 52: The Race niezwykle doświadczonego Słowaka, Ivana Buchingera. Zapraszamy do obejrzenia trailera.

Czytaj więcej...

Cezary Kęsik w drugiej obronie pasa mistrzowskiego TFL! Trailer!

Czytaj więcej...Cezary Kęsik podczas gali TFL 19 ''Christmas Time", która 21 grudnia 2019 r. odbędzie się w Lublinie, stanie do drugiej obrony pasa mistrzowskiego TFL. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo tego pojedynku!

Czytaj więcej...

Fightsport Review #59: KSW 52, Emelianenko, Karaoglu, MMA, UFC! Video!

Czytaj więcej...FightSport Review #59 - podsumowanie weekendu w MMA, boksie i Kicboxingu w odcinku Fightsport Review. Zapraszamy do obejrzenia!

Czytaj więcej...

Michał Michalski vs Albert Odzimkowski na KSW 52! Trailer!

Czytaj więcej...Ten pojedynek to bez wątpienia jeden z kandydatów do miana najbardziej efektownego starcia gali KSW 52: The Race, która już w sobotę 7 grudnia odbędzie się w Gliwicach. Michał Michalski i Albert Odzimkowski znani są nie tylko ze swoich umiejętności, ale także z bardzo widowiskowego stylu. Oto zapowiedź tego wyczekiwanego pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW Free Fight: Salahdine Parnasse vs Roman Szymański na KSW 48

Czytaj więcej...Jeden z największych talentów MMA na Starym Kontynencie na gali KSW 48 w Lublinie po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru, której stawką był tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej. Zobaczcie ten fenomenalny występ Salahdine'a Parnasse'a w starciu z Romanem Szymańskim.

Czytaj więcej...