free templates joomla

FightSport Review #35: UFC St. Petersburg Live - Podsumowanie! Wideo!

Czytaj więcej...Z cyklu FightSport Review podsumowanie gali UFC on ESPN+ 7 Overeem vs. Oleinik, która 20 kwietnia 2019 roku odbyła się w Sankt Petersburgu z udziałem Michała Oleksiejczuka, Marcina Tybury i Krzysztofa Jotko. Zapraszamy do wysłuchania!

Czytaj więcej...

KSW Free Fight: Roman Szymański vs. Daniel Torres! Wideo!

Czytaj więcej...Roman Szymański na KSW 48 w Lublinie zmierzy się z Francuzem Salahdine'em Parnasse, a stawką pojedynku będzie tymczasowy pas kategorii piórkowej. Zobaczcie świetne starcie Polaka z gali KSW 46, na której spotkał się z łowcą polskich skalpów, Danielem Torresem.

Czytaj więcej...

DSF 22 ''Droga Wojownika'' - oficjalny trailer gali! Wideo!

Czytaj więcej...Mistrzowskie starcie dwóch najlepszych zawodników wagi półśredniej w Polsce. Mistrz DSF vs Mistrz FEN zmierzą się na gali DSF 22 ''Droga Wojownika'' w Nowy Sączu. Prezentujemy oficjalny trailer wydarzenia.

Czytaj więcej...

Roberto Soldić vs. Krystian Kaszubowski na KSW 49! Trailer!

Czytaj więcej...Obaj wygrali przez nokaut wszystkie zwycięskie walki w KSW. Roberto Soldić będzie bronić pasa wagi półśredniej 18 maja na KSW 49 w ERGO ARENIE, a jego rywalem będzie lokalny bohater, Krystian Kaszubowski. Prezentujemy zapowiedź tego emocjonującego pojedynku!

Czytaj więcej...

TweetupFEN - Konferencja przed FEN 25 - RELACJA LIVE! Wideo!

Czytaj więcej...Konferencja  #TweetupFEN przed galą FEN 25 Ostróda w czerwcu 2019 z udziałem władz FEN Pawła Jóźwiaka, Bartosza Szuby, władz Ostródy i zawodników biorących udział w wydarzeniu: Andrzej Grzebyk, Kamil Gniadek, Rafał Kijańczuk, Krystian Bielski, Adrian Zieliński, Adam Kowalski i Arkadiusz Wrzosek.

Czytaj więcej...

KSW 48: Lublin - Pierwsza zapowiedź wideo!

Czytaj więcej...Federacja KSW zawita do kolejnego miasta w Polsce. 27 kwietnia w hali Globus odbędzie się KSW 48, a w najważniejszych walkach wieczoru kibice obejrzą starcie o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej pomiędzy Romanem Szymańskim (11-4, 1 KO, 3 Sub) a Salahdine’em Parnasse (12-0-1, 1 KO, 4 Sub) oraz Łukasza Jurkowskiego (16-11, 4 KO, 6 Sub), którego rywalem w rewanżowym pojedynku za porażkę sprzed 14 lat będzie Stjepan Bekavac (19-9, 13 KO, 4 Sub).

Czytaj więcej...

Dziesięć najlepszych akcji KSW 47: The X-Warriors! Wideo!

Czytaj więcej...Federacja prezentuje dziesięć najlepszych akcji z sobotniej gali KSW 47: The X-Warriors w Łodzi, w wykonaniu m.in. Aleksandara Ilicia, Damiana Janikowskiego, Phila de Friesa czy Marcina Wrzoska.

Czytaj więcej...

KSW 49 Materla vs. Askham 2 - Pierwsza zapowiedź! Wideo!

Czytaj więcej...Prezentujemy pierwszą zapowiedź gali KSW 49, która 18 maja 2019 odbędzie się w hali Ergo Arena, na granicy Gdańska i Sopotu. W walce wieczoru Michał Materla (27-6, 9 KO, 12 Sub) zmierzy się z Anglikiem, Scottem Askhamem, a stawką pojedynku będzie pas kategorii średniej. Podczas tego wieczoru tytułu mistrzowskiego w kategorii półśredniej bronić będzie Roberto Soldić (15-3, 13 KO, 1 Sub), a naprzeciw niego stanie pochodzący z Gdyni, Krystian Kaszubowski (7-0, 2 KO, 1 Sub). Do klatki wróci również Karol Bedorf (15-4, 5 KO, 4 Sub), którego rywalem będzie nowy nabytek organizacji KSW, Damian Grabowski (21-5, 7 KO, 11 Sub).

Czytaj więcej...

FEN 24: TOP Moments! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia najlepszych momentów z gali FEN 24, która 16 marca 2019 odbyła się w Warszawie. W walce wieczoru Arkadiusz Wrzosek pokonał Patricka Schmida przez TKO w 5 rundzie, zdobywając tym samym pas mistrzowski FEN w kickboxingu, w wadze ciężkiej.

Czytaj więcej...

FightSport Review 34: KSW 47, dramat Janikowskiego i Pudziana, Szymon Kołecki, rozmowa z Oknińskim!

Czytaj więcej...Podsumowanie wydarzeń z gali KSW 47 ''The X-Warriors'', która w sobotę 23.03.2019 odbyła się w hali Atlas Arena, w Łodzi, a także rozmowa na gorąco z Mirosławem Oknińskim po walce Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki.

Czytaj więcej...

Oficjalne trailery gali DSF 21 Śląskie Tąpnięcie 2! Karta walk kompletna!

Czytaj więcej...Gala DSF 21 Śląskie Tąpnięcie 2 w Mysłowicach zbliża się wielkimi krokami i tylko niewiele ponad tydzień pozostało do wieczoru, w którym po raz kolejny zawodniczki i zawodnicy zmierzą się w ringu oganizacji DSF Kickboxing Challenge. Podczas tego wydarzenia rozegranych zostanie dziewięć pojedynków w większości międzynarodowych.

Czytaj więcej...

KSW 47: The X-Warriors - De Fries vs. Narkun - Trailer! Wideo!

Czytaj więcej...Pas wagi ciężkiej na szali i dwóch mistrzów w klatce! Tomasz Narkun zdecydował się na kolejne olbrzymie wyzwanie w karierze i tym razem będzie chciał zdobyć pas należący do Anglika, Phila de Friesa.
Zobaczcie zwiastun walki wieczoru gali KSW 47: The X-Warriors w Łodzi:

Czytaj więcej...

KSW 47: The X-Warriors - Mańkowski vs Parke - Trailer! Wideo!

Czytaj więcej...Ta historia musiała znaleźć kolejną odsłonę w klatce KSW. Po najtrudniejszym momencie w swojej karierze były mistrz KSW w wadze półśredniej, Borys Mańkowski wraca do walki na KSW 47, by zmierzyć się z kontrowersyjnym Normanem Parkiem. Polak i Irlandczyk skrzyżują rękawice 23 marca w Atlas Arenie, a już teraz możecie zobaczyć zapowiedź tego niezwykle emocjonującego zestawienia:

Czytaj więcej...

Trailer walki Pudzianowski vs Kołecki na KSW 47! Video!

Czytaj więcej...To będzie "najsilniejsze" starcie w historii mieszanych sztuk walki! Na KSW 47: The X-Warriors w łódzkiej Atlas Arenie do klatki wejdzie pięciokrotny Mistrz Świata Strongman oraz złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów. Walka Mariusza Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim już 23 marca, a teraz możecie obejrzeć zapowiedź tego historycznego pojedynku:

Czytaj więcej...

KSW Labs: De Fries vs Narkun na KSW 47! Video!

Czytaj więcej...Masa mistrza kategorii ciężkiej Phila de Friesa czy szybkość czempiona dywizji półciężkiej Tomasza Narkuna? O tym, co zwycięży, dowiemy się 23 marca na KSW 47: The X-Warriors w łódzkiej Atlas Arenie, ale już teraz możecie sprawdzić, co na temat tego starcia mówi nauka w laboratorium KSW!

Czytaj więcej...

UFC Prague Błachowicz vs Santos: trening otwarty i media day w Pradze! Wideo!

Czytaj więcej...W środę, w Pradze odbył się trening otwarty dla publiczności przed galą UFC Fight Night 145, która odbędzie się w sobotę, 23 lutego 2019. W treningu udział wziął między innymi Jan Błachowicz, który w walce wieczoru tej gali zmierzy się z Thiago Santosem. Dzisiaj zawodnicy uczestniczyli w media day.

Czytaj więcej...

FEN 24 All or Nothing - trailer gali! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy trailer główny gali Fight Exclusive Night 24, który nosi podtytuł „All or Nothing”. Główne role grają w nim zawodnicy walczący o pas w Warszawie: Arkadiusz Wrzosek, Patrick Schmid, Andrzej Grzebyk oraz Kamil Gniadek.

Czytaj więcej...

UFC 234: Anderson Silva, Israel Adesanya, Robert Whittaker i Kelvin Gastelum na treningu medialnym! Video

Czytaj więcej...Przed sobotnią galą UFC 234, która odbędzie się w hali Rod Laver Arena w Melbourne w Australii, treningami medialnymi i tzw. face-offami, uczestnicy wydarzeń rozpoczęli tzw. fight week, którego kumulacją będzie wspomniany event. Oczywiście głównym wydarzeniem gali jest starcie o pas wagi średniej Robert Whittaker (20-4 MMA, 11-2 UFC) kontra Kelvin Gastelum (15-3 MMA, 10-3 UFC), to jednak setki kibiców elektryzował występ byłego mistrza Andersona Silva (34-8 MMA, 17-4 UFC), który zmierzy się z Nigeryjczykiem Israelem Adesanyą (15-0 MMA, 4-0 UFC). Poniżej HL treningu, oraz pełny materiał pozostałych uczestników.

Czytaj więcej...

Walka Artur Kula vs Mateusz Urbanowicz na gali Zagłębiowski Horror Show 2! Video!

Czytaj więcej...Artur Kula podczas gali Zagłębiowski Horror Show 2, która 27 stycznia 2019 odbyła się w Sosnowcu, zmierzył się z Mateuszem Urbanowiczem. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z tego pojedynku.

Czytaj więcej...

Walka Adrian Błeszyński vs Claudio Rocha na gali Zagłębiowski Horror Show 2! Video!

Czytaj więcej...Adrian Błeszyński podczas gali Zagłębiowski Horror Show 2, która odbyła się z niedzieli na poniedziałek w Sosnowcu, zmierzył się z Claudio Rocha. Zapraszamy do obejrzenia tego pojedynku.

Czytaj więcej...