free templates joomla

GROMDA 6 VASYL vs ZADYMA: Nadchodzi grube pierdolnięcie! Trailer!

Czytaj więcej...Nadchodzi grube pierdolnięcie! Czas na epickie starcie. Wielki finał turnieju walk na gołe pięści. VASYL vs ZADYMA. Jesteście gotowi? Czas poczuć ten ogień. To będzie rzeźnia!

Czytaj więcej...

KSW 63 Antun Račić vs Jakub Wikłacz! Trailer!

Czytaj więcej...Były mistrz KSW w wadze koguciej, Antun Račić, wraca po pierwszej przegranej w okrągłej klatce, ale też jednej z najlepszych walk w historii KSW. Jego rywalem 4 września na KSW 63 będzie kolejny młody polski zawodnik, niezwykle kreatywny grappler, Jakub Wikłacz. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW 63 Michał Andryszak vs Darko Stošić! Trailer!

Czytaj więcej...Na gali KSW 63 dojdzie do starcia dwóch zawodników, którzy nie biorą jeńców w walce. Były pretendent do pasa, Michał Andryszak, zmierzy się z niepokonanym w okrągłej klatce KSW Darko Stosiciem. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...

Przypomnienie! HIGH LEAGUE Rundki: Lil Masti vs Brodnicka o godz. 20:00! Wideo!

Czytaj więcej...Przypominamy, że dzisiaj, 25 sierpnia, o godz. 20:00 odbędzie się emisja kolejnego program z cyklu „Rundki" High League. Wystąpią w nim Ewa Brodnicka i Aniela LIL MASTI Bogusz. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Czytaj więcej...

KSW 63 Damian Janikowski vs Paweł Pawlak! Trailer!

Czytaj więcej...W drugiej najważniejszej walce gali KSW 63 brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w zapasach, Damian Janikowski, przywita w okrągłej klatce KSW jednego z najlepszych zawodników wagi średniej w Polsce, Pawła Pawlaka. Zobaczcie zapowiedź tego starcia.

Czytaj więcej...

II konferencja prasowa przed HIGH LEAGUE 1 dzisiaj o godz. 20:00! Wideo!

Czytaj więcej...Już dzisiaj, o godzinie 20:00 w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie odbędzie się II konferencja prasowa High League. Zapraszamy do oglądania transmisji z tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Przypomnienie! HIGH LEAGUE Rundki: Lexy Chaplin vs Natsu o godz. 20:00! Wideo!

Czytaj więcej...Przypominamy, że dzisiaj, 18 sierpnia, o godz. 20:00 odbędzie się emisja czwartego program z cyklu „Rundki" High League. Wystąpią w nim Lexy Chaplin i Natalia „Natsu” Karczmarczyk. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Czytaj więcej...

KSW 63 Roberto Soldić vs Patrik Kincl! Trailer!

Czytaj więcej...Jeden z najniebezpieczniejszych zawodników w Europie, Roberto Soldić, ponownie uderzy 4 września na gali KSW 63. Serię "Robocopa" spróbuje zatrzymać specjalista od trudnych zadań z Czech, Patrik Kincl. Czy pretendent zdoła odebrać pas panującemu mistrzowi? Zobaczcie zapowiedź tego starcia.

Czytaj więcej...

Przypomnienie! HIGH LEAGUE Rundki: Cesarz Narcyz vs. Joseph Bratan o godz. 20:00! Wideo!

Czytaj więcej...Przypominamy, że dzisiaj, 12 sierpnia, o godz. 20:00 odbędzie się emisja trzeci program z cyklu „Rundki" High
League. Wystąpią w nim Josef Bratan (0-0) i Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0). Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Czytaj więcej...

GROMDA Beach: Najlepsze momenty! Było gorąco! Wideo!

Czytaj więcej...Odjechana, kolorowa, wyjęta z filmu Scarface, podkręcona klimatem Vice City oraz muzyki disco gala GROMDA Beach za nami.

Czytaj więcej...

Przypomnienie! HIGH LEAGUE Rundki: Bonus BGC vs Japczan o godz. 20:00! Wideo!

Czytaj więcej...Przypominamy, że dzisiaj, 9 sierpnia, o godz. 20:00 odbędzie się emisja drugiego programu HIGH LEAGUE "Rundki", w którym wystąpią Piotr "Bonus BGC" Witczak i Jakub "Japczan" Piotrowicz. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału na naszym portalu.

Czytaj więcej...

HIGH LEAGUE: Oficjalny trailer gali! Video!

Czytaj więcej...Freak-fighty w Polsce wkraczają na nowy poziom! Pierwsza gala  High League organizowanego przez Malika Montanę odbędzie się 28 sierpnia w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu.

Czytaj więcej...

KSW 62: TOP 10 Moments! Video!

Czytaj więcej...Na KSW 62 nie zabrakło emocjonujących trzyrundowych pojedynków oraz szybkich i efektownych skończeń. Zobaczcie 10 najciekawszych akcji wydarzenia, do którego doszło 17 lipca w Warszawie.

Czytaj więcej...

KSW 62 Michał Michalski vs Adrian Bartosiński! Trailer!

Czytaj więcej...Z jednej strony Michał Michalski, który zgarnia bonus za bonusem, a jego ostatnie pięć walk kończyło się przed czasem. Z drugiej, niepokonany Adrian Bartosiński, który znokautował każdego z ostatnich ośmiu rywali. To będzie szalony pojedynek! Zobaczcie zapowiedź walki, która odbędzie się 17 lipca na KSW 62.

Czytaj więcej...

KSW 62 Tomasz Sarara vs Vladimir Tok! Trailer!

Czytaj więcej...Na ten debiut czeka całe środowisko sportów walki w Polsce. Tomasz Sarara po raz pierwszy wejdzie do klatki KSW już 17 lipca podczas KSW 62, a jego rywalem będzie Vladimir Tok, który zafundował Polakowi jego ostatnią porażkę w karierze kickbokserskiej. Zobaczcie zapowiedź tej walki.

Czytaj więcej...

FEN 35: TOP Moments! Video!

Czytaj więcej...Przedstawiamy najlepsze momenty gali FEN 35 LOTOS Fight Night Ostróda, która odbyła się 26 czerwca w ostródzkim Amfiteatrze.

Czytaj więcej...

KSW 62 Szymon Kołecki vs Akop Szostak! Trailer!

Czytaj więcej...Szymon Kołecki i Akop Szostak spotkają się w walce wieczoru gali KSW 62, by rozwiązać wieloletni konflikt, który między nimi narastał. Zobaczcie zapowiedź starcia, do którego dojdzie 17 lipca.

Czytaj więcej...

Najlepsze skończenia walk na FEN w Ostródzie! Video!

Czytaj więcej...Przedstawiamy film z nalepszymi zakończeniami walk podczas gal FEN 25 i FEN 29, które odbyły się w ostródzkim Amfiteatrze.

Czytaj więcej...

FEN 35 LOTOS Fight Night! Oficjalny trailer!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego trailera gali FEN 35 LOTOS Fight Night, która 26 czerwca 2021 odbędzie się w Ostródzie.

Czytaj więcej...

Najlepsze walki w formule K-1 na galach FEN! Video!

Czytaj więcej...Przedstawiamy najlepsze walki w formule K-1 na galach FEN w całej historii organizacji. Gala KFN 1: POLKON Fights odbędzie się 12 czerwca w Legnicy.

Czytaj więcej...