free templates joomla

UFC Fight Night Woodley vs Burns - relacja z gali! LIVE!

Czytaj więcej...Relacja live z gali UFC Fight Night Woodley vs Burns lub UFC on ESPN 9, która 30 maja 2020 odbywa się w Las Vegas. W walce wieczoru zobaczymy Tyrone Woodleya i Gilberta Burnsa.

Czytaj więcej...

UFC 249 Countdown: Ferguson vs. Gaethje! Video

Czytaj więcej...Największa światowa organizacja walk MMMA jaką jest Ultimate Fightin Championship opublikowała Countdown gali UFC 249: Ferguson vs. Gaethje, która odbędzie się już 9 maja w największym mieście stanu Floryda, Jacksonville (USA). Jak powszechnie wiadomo, impreza w hali VyStar Veterans Memorial, odbędzie się w bez udziału publiczności. Jest to spowodowane epidemią koronawirusa Covid-19.

Czytaj więcej...

Tomasz Romanowski zwycięzcą w programie ''Tylko Jeden''

Czytaj więcej...Tomasz Romanowski i Marcin Krakowiak zmierzyli się w finałowym odcinku programu ''Tylko Jeden''. Ten zacięty pojedynek toczył się na przestrzeni trzech rund po 5 minut. Pod koniec pierwszej rundy Tomasz Romanowski złamał rękę, ale mimo to walczył do końca. Warto zobaczyć to starcie.

Czytaj więcej...

UFC 248 Embedded: Vlog Series - Episode 3! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części vloga UFC 248 Embedded promującego najbliższą galę The Ultimate Fighting Championship, która 7 marca 2020 odbędzie się w Las Vegas.

Czytaj więcej...

FEN 28: Oficjalna zapowiedź gali! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy oficjalną zapowiedź gali FEN 28, która 28 marca odbędzie się w hali Globus w Lublinie. Tego wieczoru fanów MMA czeka prawdziwa uczta: wielki rewanż o dwa pasy mistrzowskie - Rutkowski vs Zieliński 2, pierwszy bój o tytuł w kategorii ciężkiej - Bajor vs Oliveira oraz eliminator do pasa w dywizji półciężkiej - Kijańczuk vs Wójcik. Oprócz tych starć kibice zobaczą w klatce m.in. Szymona Duszę, Izabelę Badurek, Łukasza Charzewskiego, Marcina Sianosa czy też Marcina Naruszczkę.  

Czytaj więcej...

Joanna Jędrzejczyk & Zhang Weili - Open Workout przed UFC 248! Video

Czytaj więcej...Od środy 4-go marca jesteśmy świadkami ostatnich przygotowań do gali UFC 248: Adesanya vs. Romero, która odbędzie w hali T-Mobile Arena w Las Vegas w stanie Nevada (USA). Jedną z dwóch walk o pas mistrzowski jest starcie Polki Joanny Jędrzejczyk (16-3 MMA, 10-3 UFC).i aktualnej mistrzyni wagi słomkowej Zhang Weili (20-1 MMA, 4-0 UFC) z Chin. Podczas Fight Weeek odbyło się spotkanie z prasą (Media day) i trening medialny (Open workout).

Czytaj więcej...

UFC 248 Countdown: Zhang vs Joanna! Video!

Czytaj więcej...7 marca 2020, podczas gali UFC 248, mistrzyni wagi ciężkiej, Weili Zhang zmierzy się z byłą mistrzynią, Joanną Jedrzejczyk, w co-main event wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia materiału pokazującego jak zawodniczki trenują i przygotowują się do nadchodzącej walki.

Czytaj więcej...

FightSport Review #69: UFC Norfolk, Sarara, Okniński! LIVE!

Czytaj więcej...Podsumowanie weekendu w FightSport Review 69 w tym zwycięstwa Marcina Tybury na UFC Norfolk, decyzja o przejściu Tomasza Sarary do MMA i treningi u Oknińskiego, kontuzja Trybsona, zwycięstw o Dominiki Filec nad Lily Kazak, Glory 75, One Championship etc.

Czytaj więcej...

Zapowiedź gali KSW 53 Fight Code! Video!

Czytaj więcej...Już 21 marca odbędzie się pierwsza gala KSW w 2020 roku. Na KSW 53 w Łodzi do klatki wejdą między innymi Roberto Soldić, Mariusz Pudzianowski, Quentin Domingos, Michał Materla i Patrik Kincl.

Czytaj więcej...

Zapowiedź walki Cezary Kęsik vs Giorgi Lobjanidze na TFL 20! Video!

Czytaj więcej...Oficjalna zapowiedź walki Cezary Kęsik vs Giorgi Lobjanidze o pas mistrzowski na gali TFL 20, już 7 marca w Radomiu. Cezary Kęsik zapowiada dwunaste zawodowe zwycięstwo w karierze oraz obronę pasa.  

Czytaj więcej...

Fightsport Review #68: UFC AUCKLAND, FURY vs WILDER, inne wydarzenia MMA

Czytaj więcej...FightSport Review 68 - Podsumowanie wydarzeń weekendu MMA w  Ultimate Fighting Championship jak gala UFC Fight Night 168 Auckland, gdzie walczyła Karolina Kowalkiewicz i Michał Oleksiejczuk oraz walki Wilder vs Fury 2.

Czytaj więcej...

Deontay Wilder Vs Tyson Fury 2 - Relacja LIVE!

Czytaj więcej...Relacja i komentarze na żywo z walki bokserskiej Deontay Wilder vs Tyson Fury 2 o pas mistrza świata wagi ciężkie WBC. Zapraszamy serdecznie!

Czytaj więcej...

UFC Auckland Oleksiejczuk, Kowalkiewicz - LIVE! 24.00

Czytaj więcej...Relacja i komentarze na żywo z gali UFC Fight Night Auckland w Nowej Zelandii, gdzie walczy Karolina Kowalkiewicz i Michał Oleksiejczuk. Zapraszamy serdecznie!

Czytaj więcej...

FightSport Review #67: Jan Błachowicz, UFC, FEN 28, KSW 53

Czytaj więcej...FightSport Review 67 - Podsumowanie gorącego weekendu w MMA w tym głównie zwycięstwa Jana Błachowicza na UFC Fight Night 167 w Rio Rancho, ale także innych wydarzeń.

Czytaj więcej...

UFC Rio Rancho Błachowicz vs Anderson 2! LIVE!

Czytaj więcej...Na żywo relacja Live z gali UFC Fight Night 167 Rio Rancho (UFC on ESPN  25: Anderson vs. Błachowicz 2) w Rio Rancho w Nowym Meksyku (USA), gdzie w walce wieczoru zmierzyli się Jan Błachowicz i Corey Anderson.

Czytaj więcej...

FightSport Review #66: UFC 247, FAME MMA Konfa, Ankos MMA Poznań! LIVE!

Czytaj więcej...Podsumowanie weekendu odcinku FightSport Review #66, a w nim między innymi: UFC 247 Jones vs. Reyes, wizyta w Ankos MMA Poznań, konferencja prasowa FAME MMA 6. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

UFC 247 Countdown: Jones vs Reyes, Shevchenko vs Chookagian! Video

Czytaj więcej...Już w najbliższą sobotę 8-go lutego w Houston w stanie Teksas (USA) odbędzie się gala UFC 247: Jones vs. Reyes z dwiema walkami o pasy mistrzowskie wagach półciężkiej i muszej kobiet. W najważniejszej z nich mistrz Jon Jones (25-1 MMA, 19-1 UFC) zmierzy się z Dominickiem Reyesem (12-0 MMA, 6-0 UFC) a w co-main eventm mistrzyni Valentina Shevchenko (18-3 MMA, 7-2 UFC) za rywalkę będzie mieć Amerykankę Katlyn Chookagian (13-2 MMA, 6-2 UFC).

Czytaj więcej...

Fightsport Review #65: Cieślak vs Makabu, UFC 247, nowości! LIVE!

Czytaj więcej...FightSport Review #65 - Podsumowanie najciekawszych wydarzeń minionego weekendu jak walka o wakujący pas bokserskiego mistrza świata Michał Cieślak vs Junior Ilunga Makabu, zapowiedź gal UFC 247, Babilon MMA.

Czytaj więcej...

FEN 27 - najlepsze akcje gali! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia najlepszych akcji gali FEN 27, która 18 stycznia odbyła się w hali Netto Arena w Szczecinie. Zobacz to jeszcze raz!

Czytaj więcej...

FightSport Review #64: UFC Raleigh, Okniński, Kobe Bryant, Heraklesy! LIVE!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia FightSport Review #64, w którym omawiamy wydarzenia weekendu jak UFC Raleigh, Bellator 238, wywiad z Mirosławem Oknińskim i śmierć Kobe Bryanta.

Czytaj więcej...