free templates joomla

KSW 68 Michał Pietrzak vs Tomasz Romanowski! Trailer!

W druCzytaj więcej...giej najważniejszej walce gali KSW 68 w Radomiu naprzeciw siebie staną czołowi zawodnicy kategorii półśredniej nad Wisłą. Zajmujący drugie miejsce w rankingu KSW w tej dywizji Michał "Zgniatacz" Pietrzak podejmie efektownie walczącego i gotowego na każde wyzwanie Tomasza Romanowskiego. Zobaczcie zapowiedź starcia, do którego dojdzie już w sobotę 19 marca. #VisitRadom

Czytaj więcej...

KSW 67 Andrzej Grzebyk vs Adrian Bartosiński! Trailer!

Czytaj więcej...Na gali KSW 67 do klatki wejdzie dwóch czołowych zawodników wagi półśredniej. Między Andrzejem Grzebykiem i Adrianem Bartosińskim zawrzało jeszcze przed walką, a styl obu panów zwiastuje nam ogromne emocje i świetne starcie, do którego dojdzie 26 lutego w Warszawie.

Czytaj więcej...

HIGH League 2 DZIEŃ Z: Michał "Owca WK" Owczarzak! Wideo!

Czytaj więcej...Nasza kamera spędziła cały dzień z uczestnikiem walki wieczoru HIGH League 2, Michałem "Owcą WK" Owczarzakiem.

Czytaj więcej...

HIGH League 2 Rundki: Kuba Nowaczkiewicz vs. Hubert "Dredziasty" Węzka! Wideo!

Czytaj więcej...W poniedziałkowych Rundkach HIGH League spotka się para zawodników, między którymi zaczyna iskrzyć - Kuba vs Dredziasty. Początek o godz. 20:00.

Czytaj więcej...

Bonus fight HIGH League I - Lexy Chaplin vs. Natalia "Natsu" Karczmarczyk! Wideo!

Czytaj więcej...W drugiej walce wieczoru HIGH League 2 do klatki powróci jedna z najsłynniejszych polskich influencerek, Lexy Chaplin. Zobacz, jak poradziła sobie w debiucie w MMA, w którym zmierzyła się z Natalią „Natsu” Karczmarczyk!

Czytaj więcej...

MARIO, czyli Góral z Zakopanego, który mógł już nigdy nie chodzić, a walczy na gołe pięści w GROMDA!

Czytaj więcej...Obejrzyjcie historię górala z Zakopanego, który mógł już nigdy nie chodzić, a walczy na gołe pięści. O swoim dzieciństwie w domu dziecka, ciągłej walce, swoim miejscu na ziemi, turnieju GROMDA oraz o ostatniej swojej walce z HUNTERem. Szczerze, prawdziwie i z przesłaniem. Oto historia MARIO.

Czytaj więcej...

Najlepsze momenty gali KSW 66! Wideo!

Czytaj więcej...Przypomnijcie sobie najlepsze momenty sobotniej gali KSW 66, która odbyła się w Szczecinie.

Czytaj więcej...

Mini Majk i Big Jack i prezentacja pasa w Rundkach HIGH League o 20:00! Wideo!

Czytaj więcej...W drugim odcinku Rundek przed HIGH League 2 naprzeciw siebie usiądą pretendenci do pasa mistrzowskiego niskorosłych - Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski i Maciej “Big Jack” Jarema. Początek o godz. 20:00 (czwartek, 20 stycznia).

Czytaj więcej...

BALBOA, czyli król nokautu walk GROMDA na gołe pięści! Oto jego historia! Wideo!

Czytaj więcej...Zwykły chłopak z gór, który został królem nokautu walk na gołe pięści. BALBOA. O swoim życiu, walce aby spełniać marzeni, turnieju GROMDA oraz walce BALBOA vs MAXIMUS. Zapraszamy do obejrzenia jego historii.

Czytaj więcej...

FEN 38: oficjalny trailer gali! Wideo!

Czytaj więcej...Przedstawiamy trailer główny gali FEN 38: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 22 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim.

Czytaj więcej...

KSW 66 Tomasz Narkun vs Ibragim Chuzhigaev! Trailer!

Czytaj więcej...Najdłużej panujący mistrz KSW, dominator kategorii półciężkiej, Tomasz Narkun, podejmie na gali KSW 66 niepokonanego od prawie pięciu lat Ibragima Chuzhigaeva. Zobaczcie zapowiedź starcia, do którego dojdzie 15 stycznia w szczecińskiej Netto Arenie.

Czytaj więcej...

GROMDA - TOP KNOCKOUTS! Najlepsze momenty w 2021!

Czytaj więcej...Brutalne i twarde nokauty. Krwawe starcia, gdzie pękały szczęki i kości. To była ostra jazda przez cały rok. A to dopiero początek. GROMDA. Tutaj nie ma miękkiej gry. Zobaczmy najlepsze akcje z gal GROMDA, które odbyły się w 2021 roku.

Czytaj więcej...

KSW 66 Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski! Trailer! Video!

Czytaj więcej...Mistrz KSW w wadze lekkiej, Marian Ziółkowski, spotka się na KSW 66 w Szczecinie z byłym mistrzem wagi półśredniej, Borysem Mańkowskim. Wielce wyczekiwany pojedynek będzie walką wieczoru gali, do której dojdzie 15 stycznia w Netto Arenie. Zobaczcie zapowiedź tej walki.

Czytaj więcej...

Chuligan, kryminał i walka! HUNTER z GROMDA, uliczny fighter walk na gołe pięści i jego historia!

Czytaj więcej...HUNTER, uliczny fighter walk na gołe pięści i jego historia. Uliczny, charakterny i bitny fighter. O swoim życiu, problemach z prawem, wiecznej walce oraz o ostatnim turnieju GROMDA. Szczerze, prawdziwie i bez cenzury!

Czytaj więcej...

Najlepsze momenty gali KSW 65! Video!

Czytaj więcej...Przypomnijmy sobie najlepsze momenty gali KSW 65, która odbyła się w sobotę w Arenie Gliwice.

Czytaj więcej...

Król nokautu BALBOA powala MAXIMUSA na GROMDA 7! Efektowne KO! Video!

Czytaj więcej...Zapraszmy do obejrzenia after moovie z gali GROMDA 7! Brutalne i krwawe walki na gołe pięści. Król nokautu BALBOA powala MAXIMUSA efektownym nokautem.

Czytaj więcej...

KSW 65 Roman Szymański vs Mateusz Legierski! Trailer!

Czytaj więcej...Roman Szymański ma na koncie pięć bonusów za najlepsze walki wieczoru, z kolei Mateusz Legierski nosi przydomek "Dynamit". To zestawienie na KSW 65 to przepis na niezwykle emocjonujący pojedynek. Zobaczcie zapowiedź walki w kategorii lekkiej.

Czytaj więcej...

KSW 65 Damian Stasiak vs Lom-Ali Eskiev! Trailer!

Czytaj więcej...Na KSW 65 dojdzie do starcia na szczycie kategorii piórkowej w Europie. 18 grudnia w Arenie Gliwice naprzeciw siebie staną: były pretendent do pasa wagi koguciej, Damian Stasiak, oraz niebezpieczny w każdej płaszczyźnie, Lom-Ali Eskiev. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW 65 Michał Kita vs Marek Samociuk! Trailer!

Czytaj więcej...Czas na ogłoszenie ostatniego pojedynku gali KSW 65. Nie tylko fani dziś dowiadują się, że 18 grudnia w Arenie Gliwice naprzeciw siebie staną Michał Kita i Marek Samociuk. Także "Masakra" po raz pierwszy usłyszał nazwisko rywala. Dlaczego tak się stało? Dowiecie się z tej zapowiedzi.

Czytaj więcej...

FEN 37 - TOP Moments! Video!

Czytaj więcej...Przedstawiamy najlepsze akcje z gali FEN 37: ENERGA Fight Night, która 27 listopada odbyła się w hali Orbita.

Czytaj więcej...