free templates joomla

KSW 60 Marian Ziółkowski vs Maciej Kazieczko! Trailer!

Czytaj więcej...Marian Ziółkowski i Maciej Kazieczko mieli spotkać się na gali KSW 54, ale do ich starcia wtedy nie doszło. Na KSW 60, już w pojedynku mistrzowskim, posiadacz tytułu, "Golden Boy" podejmie reprezentanta Ankos MMA w jednym z najważniejszych pojedynków kwietniowej gali. Zobaczcie zapowiedź tej walki.

Czytaj więcej...

KSW 60 Patryk Kaczmarczyk vs Michał Sobiech! Trailer!

Czytaj więcej...Odkrycie roku 2020 oraz bohater jednej z najbardziej emocjonujących walk programu "Tylko Jeden" spotkają się w klatce na KSW 60. Nazywany przyszłością polskiego MMA, Patryk Kaczmarczyk jak burza przeszedł przez miniony rok i zapewnił sobie kontrakt z KSW. 24 kwietnia zmierzy się niepokonanym Michałem Sobiechem. Zobaczcie zapowiedź tej walki.

Czytaj więcej...

KSW 60 Phil de Fries vs Tomasz Narkun 2! Trailer!

Czytaj więcej...Tomasz Narkun do tej pory wygrywał wszystkie rewanże. Phil de Fries zapowiada, że kolejnej szansy Polak nie dostanie. Już 24 kwietnia w walce wieczoru gali KSW 60 do klatki wejdzie dwóch mistrzów, a stawką pojedynku będzie tytuł kategorii półciężkiej. Zobaczcie zapowiedź tego starcia.

Czytaj więcej...

Myślałeś, że pokazałem Ci już wszystko?

Czytaj więcej...Już 24 kwietnia odbędzie się gala KSW 60. Fani zobaczą dziewięć pojedynków w tym dwa starcia mistrzowskie. Tomasz Narkun spróbuje zrewanżować się Philowi de Friesowi i sięgnąć po jedyne trofeum, którego nie udało mu się zdobyć w ostatnich latach. Z kolei w wadze lekkiej Marian Ziółkowski podejmie Macieja Kazieczkę w pierwszej obranie pasa. Kibice będę mieli okazję zobaczyć kolejny występ Izu Ugonoha, a rywalem byłego pięściarza będzie Uğur Özkaplan. Poniżej trailer zapowiadający to wydarzenie.

Czytaj więcej...

Nietypowy trailer gali FAME MMA 10!

Czytaj więcej...FAME MMA w zapowiedzi jubileuszowej, dziesiątej gali sprytnie wykorzystuje hejt i niepochlebne opinie, które przez ostatnie dwa lata kierowane były pod adresem federacji, jako oryginalną formę promocji. Wyśmiewane i wielokrotnie krytykowane FAME MMA przebojem wdarło się na rynek i obecnie jest najpopularniejszą rozrywką spod szyldu Freak Fight MMA w Europie, a sprzedaż PPV pojedynczego wydarzenia sięga blisko 500 000 licencji!

Czytaj więcej...

FEN 33: trailer gali! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia trailera promującego galę FEN 33: LOTOS Fight Night. Transmisja z wydarzenia odbędzie się na sportowych antenach Polsatu oraz w Super Polsacie.

Czytaj więcej...

KSW 59: bonusy przyznane! Video!

Czytaj więcej...KSW przyznało bonusy po sobotniej gali KSW 59. Wyjątkowo w ręce bohaterów najbardziej efektownej walki wieczoru, Sebastiana Przybysza i Antuna Račicia, trafi podwójny bonus za starcie, które nazywane jest najlepszą pięciorundową batalią w dziejach KSW. Bonus za nokaut gali powędrował natomiast do Darko Stošicia, który pewnie prowadził pojedynek z Michałem Włodarkiem, a następnie wyłączył światło poznaniakowi w drugiej odsłonie ich starcia.

Czytaj więcej...

KSW 59 Krystian Kaszubowski vs Michał Pietrzak! Trailer!

Czytaj więcej...Michał Pietrzak oraz Krystian Kaszubowski to dwaj czołowi polscy zawodnicy kategorii półśredniej. Obaj mają w ostatnich walkach świetną passę, którą przedziela tylko porażka z Roberto Soldiciem. Czy wygrana na KSW 59 da jednemu z nich szansę na wymarzony rewanż z mistrzem kategorii półśredniej? Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW 59 Michał Włodarek vs Darko Stošić! Trailer!

Czytaj więcej...Michał Włodarek z jednej strony jest jednym z najbardziej uśmiechniętych zawodników KSW, a z drugiej - jednym z najbardziej przerażających spośród tych, którzy postawili swoją nogę w okrągłej klatce. Jaką wersję "Komara" zobaczymy już 20 marca na KSW 59, kiedy zmierzy się z Darko Stosiciem? Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW 59 Damian Janikowski vs Jason Radcliffe! Trailer!

Czytaj więcej...Damian Janikowski ostatnio po raz pierwszy w karierze miał okazję przewalczyć cały pojedynek. Medalista olimpijski z Londynu zapowiada połączenie swojego wybuchowego temperamentu z doświadczeniem, które wyciągnął z tego starcia. Czy mu się uda, przekonamy się 20 marca na KSW 59, gdzie zmierzy się z mocno bijącym Anglikiem, Jasonem Radcliffe'em. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW 59 Antun Račić vs Sebastian Przybysz 2! Trailer!

Czytaj więcej...Antun Račić i Sebastian Przybysz spotkali się po raz pierwszy w grudniu 2018 roku. Wtedy górą okazał się aktualny mistrz kategorii koguciej. Po ponad dwóch latach Polak i Chorwat ponownie wejdą do klatki na KSW 59, 20 marca. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW 59 Mariusz Pudzianowski vs Bombardier! Trailer!

Czytaj więcej...Mariusz Pudzianowski wraca po długiej przerwie do klatki, w której będzie czekał na niego legendarny senegalski zapaśnik, Bombardier. Najsilniejszy człowiek na Ziemi oraz zdobywca tytułu "Króla Aren" staną naprzeciw siebie 20 marca na KSW 59 w starciu zakontraktowanym w wadze superciężkiej. Zobaczcie zapowiedź tej walki.

Czytaj więcej...

FEN 32 Backstage - Janusz, Łazarz, Walawski, Jóźwiak, Szuba! Video!

Czytaj więcej...Godzinny program poświęcony gali FEN 32: LOTOS Fight Night. Bohaterami są: Wojciech Janusz, Marcin Łazarz, Piotr Walawski, Paweł Jóźwiak i Bartosz Szuba.

Czytaj więcej...

FEN 32 Lewon vs Walawski! Trailer!

Czytaj więcej...Rafał Lewon (14-10, 5 KO, 7 SUB) podejmie Piotra Walawskiego (8-6-1, 2 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 20 lutego. Zapraszamy na zapowiedź wideo tego pojedynku.

Czytaj więcej...

FEN 32 Bajor vs Oliveira! Trailer!

Czytaj więcej...Ednaldo Oliveira (21-7-1, 11 KO, 2 SUB, 1 N/C) zmierzy się 20 lutego z Szymonem Bajorem (21-9, 9 KO, 9 SUB) podczas FEN 32: LOTOS Fight Night. Zapraszamy na zapowiedź wideo tego pojedynku.

Czytaj więcej...

FEN 32 Janusz vs Łazarz! Trailer!

Czytaj więcej...Wojciech Janusz (10-5, 3 KO, 4 SUB) podejmie Marcina Łazarza (12-7, 2 KO, 4 SUB, 1 N/C) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night. Stawką tego boju jest eliminator do walki o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Zapraszamy na zapowiedź wideo tego pojedynku.

Czytaj więcej...

FEN 32 Rębecki vs Barrios! Trailer!

Czytaj więcej...Mateusz Rębecki (11-1, 6 KO, 4 SUB) podejmie Jose Barriosa (11-1, 7 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night. Zapraszamy na zapowiedź wideo tego pojedynku.

Czytaj więcej...

FEN 32 - Trailer główny gali!

Czytaj więcej...Przedstawiamy trailer główny gali FEN 32: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 20 lutego. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV na platformie FENMMA.tv, Cyfrowym Polsacie oraz na ipla.tv.

Czytaj więcej...

FEN MMA Top Finishes: Mateusz Rębecki! Video!

Czytaj więcej...Przedstawiamy 5 najlepszych skończeń walk na galach FEN mistrza kategorii lekkiej, Mateusza Rębeckiego. 20 lutego 2021 r. ''Chińczyk'' podczas gali FEN 32 będzie bronić pasa po raz piąty. Tego wieczoru zmierzy się z Jose Barriosem Vargasem.

Czytaj więcej...

KSW 58 Michał Michalski vs Aleksandar Rakas! Trailer!

Czytaj więcej...Michał Michalski nigdy nie odmawia wyzwań i jest jednym z najbardziej widowiskowo walczących zawodników w całym KSW. Wrocławianin ma na koncie już trzy bonusy za najlepsze starcia wieczoru. Na KSW 58 naprzeciw Polaka stanie podopieczny legendarnego Mirko "CroCopa" Filipovicia, Aleksandar Rakas, który niemal wszystkie zwycięskie pojedynki kończył przed czasem. Zobaczcie zapowiedź tej walki.

Czytaj więcej...