free templates joomla

FightSport Review #14: UFC 227, WCA Fight Team, Kunlun Fight 75, Fight Night Saint Tropez!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka podcastu FightSport Review, w którym znalazło się omówienie gali UFC 227, wizyty w WCA Fight Team, gale Kickboxingu Kunlun Fight 75 i Fight Night Saint Tropez, a także kilka ciekawych zapowiedzi, w tym DSF Kickboxing Challenge.

Czytaj więcej...

One Championship 78: Reign of Kings - Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video gali One Championship 78: Reign of Kings, która w piątek 28-go odbyła się w hali Mall of Asia Arena w Pasay na Filipinach. Program gali wypełniły walki MMA, Kickboxingu i Muay Thai. W walce wieczoru o pas wagi koguciej walczyli Kevin Belingon z Filipin i Martin Nguyen z Australii. Dla fanów ciekawostka był bój Renzo Gracie z Yuki Kondo. W walkach na zasadach K-1 zmierzyli się Chris Ngimbi z RPA z Armenem Petrosyanem z Wloch a w Muay Thai mistrz Rajadamnern Chamucktong Fightermuaythai z Brownem Pinasem. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 227: Media Day Faceoffs! video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia spotkania twarzą w twarz zawodników, którzy podczas gali UFC 227 zmierzą się w najważniejszych walkach tego wieczoru.

Czytaj więcej...

UFC 227 Countdown: Dillashaw vs Garbrandt 2, Johnson vs Cejudo 2! Full Episode Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy Countdown to UFC 227 promujący najbliższą galę największej organizacji MMA na świecie, która w najbliższą sobotę, 4 sierpnia 2018 odbędzie się w Los Angeles. W walce wieczoru T.J. Dillashaw (15-3) zmierzy się z Cody Garbrandtem (11-1) w obronie pasa mistrzowskiego w wadze koguciej. W co-main event gali Demetrious Johnson (27-2-1) będzie bronić pasa w wadze muszej w pojedynku z Henrym Cejudo (12-2).

Czytaj więcej...

FightSport Review #13: Joanna Jędrzejczyk, UFC Calgary, KSW 45 i Muaythai!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania podcastu Fightsport Review #13, w którym znalazło się podsumowanie ubiegłego weekendu z galą UFC on FOX 30 w Calgary i występem Joanny Jędrzejczyk, Jose Aldo, Dustina Poiriera, Eddie Alvareza. Dodatkowo omówienie nowych informacji KSW 45 Londyn po konferencji prasowej, a także Akademickie MŚ Muaythai FISU, na których Łukasz Radosz zdobył złoty medal, a Natalia Leciejewska srebrny.

Czytaj więcej...

KSW 45 ''The Return to Wembley'' - cała konferencja prasowa w Warszawie! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia nagrania z całej konferencji prasowej poprzedzającej galę KSW 45 ''The Return to Wembley'', która w poniedziałek, 30 lipca 2018, odbyła się w warszawskim barze sportowym ''Champions''. Na samym początku Mamed Khalid ogłosił zwakowanie pasa mistrzowskiego KSW w wadze średniej. W dalszej części zaprezentowano uczestników kolejnych pojedynków, które zobaczymy w październiku. W konferencji udział wzięli: Mamed Khalidov, Michał Materla, Damian Janikowski, Scott Askham, Marcin Wójcik, Popek Monster, Karol Bedorf, Dricus du Plessis, Philip De Fries i właściciele KSW - Martin Lewandowski oraz Maciej Kawulski.

Czytaj więcej...

Trening Joanny Jędrzejczyk i Tecia Torres przed UFC on FOX 30 Calgary! Video

Czytaj więcej...Dzisiejszej nocy rozpoczął się fightweek związany z galą UFC on FOX 30: Alvarez vs. Poirier 2, która trafi do hali Scotiabank Saddledome w Calgary w Kanadzie. Gala jest ważna z uwagi na udział byłej polskiej mistrzyni Joanny Jędrzejczyk (14-2 MMA, 7-2 UFC).

Czytaj więcej...

FightSport Review #12: o walkach Polaków na UFC Hamburg, walce Usyk vs Gassiev i KSW 45 London

Czytaj więcej...Prezentujemy kolejny odcinek cyklu FightSport Review, w którym omawiamy oczywiście galę UFC Fight Night 134 Rua vs Smith, która 22 lipca 2018 odbyła się w Hamburgu, a złaszcza walki zawodników z Polski - Marcina Tybury, Bartosza Fabińskiego, Damiana Stasiaka oraz Davida Zawady. Wracamy także do walki Usyk vs Gassiev oraz poruszamy krótko temat gal zaplanowanych na jesień, m.in. KSW 45. Zapraszamy gorąco do słuchania!

Czytaj więcej...

Bellator Kickboxing 10 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pełnej wersji gali Bellator Kickboxing 10, która odbyła się w sobotę 14-go lipca w hali Foro Italico w Rzymie we Włoszech.Walką wieczoru gali było starcie byłego mistrza Glory 32-letniego Giorgio Petrosyana (88-2-2) i reprezentującego Białoruś a mającego gruzińsko - azerskie korzenie 24-letniego Chingiza Allazova (54-3-1). W innej walce o pas wagi piórkowej pas walczył Amerykanin Kevin Ross (45-14) i Kanadyjczyk Gabriel Varga (22-6). Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

World Boxing Super Series Finale: Aleksandr Usyk vs Murat Gassiyev - Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pełnej wersji walki finałowej turnieju World Boxing Super Series (WBSS) w kategorii cruiser (junior ciężkiej), gdzie Zmierzyli się w niej dwaj finaliści mistrz świata WBA i IBF Murat Gassiyev (26-1, 19 KOs) z Rosji i inny podwójny mistrz WBO i WBC z Ukrainy Aleksandr Usyk (15-0, 11 KO). Pojedynek odbył się w sobotę 21-go lipca w stolicy Rosji, Moskwie. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Bellator 201: Macfarlane vs. Lara - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 201, która odbyła się w hali Pechanga Resort Casino w Temecula w Kalifornii (USA). Była to wyjątkowa impreza ponieważ w walce wieczoru o kobiecy pas wagi muszej walczyła mająca hawajskie korzenie Ilima-Lei Macfarlane (8-0 MMA, 7-0 BMMA) i Kolumbijka Alejandra Lara (7-2 MMA, 1-1 BMMA). Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 226 Countdown: Miocic vs Cormier, Holloway vs Ortega! Full Episode Video!

Czytaj więcej...Zobacz jak czterech najważniejszych aktorów gali UFC 226 trenuje i przygotowuje się do swoich pojedynków. Mistrz wagi ciężkiej, Stipe Miocic zmierzy się z mistrzem wagi półciężkiej, Danielem Cormierem, a mistrz w wadze piórkowej, Max Holloway stanie do walki ze wschodzącą gwiazdą Brianem Ortegą.

Czytaj więcej...

Różal uczy się strzelać pod okiem Motyla, byłego operatora GROM! Video!

Czytaj więcej...Marcin ''Różal'' Różalski przeszedł ostatnio szkolenie strzeleckie pod okiem byłego operatora GROM, Arkadiusza ''Motyla'' Dembińskiego, który jest nie tylko weteranem misji w Iraku i Afganistanie, ale także Kickboxerem i szkoleniowcem Krav Magi. Zapraszamy do obejrzenia materiału!

Czytaj więcej...

IKO Nakamura Poland 2018 - konferencja prasowa w Białymstoku!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania zapisu konferencji prasowej organizacji IKO Nakamura Poland związanej z rozwojem na polskim rynku Karate Kyokushin pod brandem organizacji zarządzanej przez mistrza Makoto Nakamury. Konferencja odbyła się 27-go czerwca 2018 roku w hotelu Royal w Białymstoku a uczestniczyli w niej dyrektor polskiego oddziału posiadacz 6 dana i mistrz świata KK Piotr Sawicki, japońscy goście: Tats Nakamura i Masanaga Nakamura. Rolę tłumacza pełnił posiadacz czarnego pasa Tomasz Puzon Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Walka Marcin Różalski vs Peter Graham na DSF 14! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia nagrania całej walki wieczoru z gali DSF 14, którą w dniu 13 kwietnia 2018 na warszawskim Torwarze stoczyli Marcin Różalski i Peter Graham. Polecamy!

Czytaj więcej...

ACB 91 z udziałem Strusa, Omielańczuka, Różańskiego i Saidova! Zapowiedź video!

Czytaj więcej...Organizacja Absolute Championship Berkut opublikowała wideo zapowiedź czterech pojedynków zaplanowanych na galę ACB 91 London, w których wystąpią zawodnicy z Polski. Podczas wydarzenia w dniu 11 sierpnia 2018 w klatce ACB wystąpią: Piotr Strus, Daniel Omielańczuk, Maciej Różański i Aslambek Saidov. Poniżej zamieszczamy zapowiedź tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

Walka Petr Romankevich vs Dawid Żółtaszek na DSF 14! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia nagrania całego pojedynku o pas DSF Kickboxing Challenge w wadze super ciężkiej, powyżej 96 kilogramów, pomiędzy Petrem Romankevichem i Dawidem Żółtaszekiem, którą zawodnicy stoczyli podczas gali DSF 14, w dniu 13 kwietnia 2018 na warszawskim Torwarze.

Czytaj więcej...

Bare Knuckle Fighting Championship - turniej bokserski na gołe pięści! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wideo z niezwykle ciekawej imprezy jaką był pierwszy turniej bokserski Bare Knuckle Fighting Championship, który odbył się w sobotę 2-go czerwca w hali Cheyenne Ice & Events Center w Cheyenne w stanie Wyoming w USA. Specyfiką turnieju był fakt, iż wzięło w nim udział wielu weteranów MMA a wszyscy zawodnicy walczyli na gołe pięści. Wśród nichy mistrzowie UFC jak Ricco Rodriguez czy "obieżyświat" Tony "Kryptonite" Lopez. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Bellator 200 Carvalho vs Mousasi - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 200 Carvalho vs Mousasi, która odbyła się w piątek 25-go maja w hali The SSE Arena w Londynie, stolicy Wielkiej Brytanii. W walce wieczoru o pas wagi średniej walczyli Gegard Mousasi i mistrz tej wagi Rafael Carvalho. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Andrzej Grzebyk i Thiago Vieira face to face na media treningu przed FEN 21!

Czytaj więcej...Podczas media treningu przed gala FEN 21, który 22 maja 2018 odbył się w Warszawie, uczestnicy walki wieczoru, czyli Andrzej Grzebyk i Thiago Vieira, spotkali się twarza w twarsz.

Czytaj więcej...