free templates joomla

UFC 220: Face-Offs i trening medialny! Video

Czytaj więcej...W dniu wczorajszym odbyły się tak zwane Faceoffs i otwarte treningi (Open Workout) przed galą UFC 220 Miocic vs Ngannou, która odbędzie się w sobotę 20-go stycznia w hali TD Garden w Bostonie. Zawodnicy prezentowali się twarzą w twarz wobec siebie i dziennikarzom, oraz fanom podczas treningów, pokazując swoją aktualną dyspozycję.

Czytaj więcej...

KSW: Najlepszy zawodnik roku 2017! Video!

Czytaj więcej...Federacja KSW wskazała pięciu zawodników, którzy pretendują do miana Najlepszego Fightera w roku 2017 z walczących na galach tej organizacji. Kto Waszym zdaniem zasługuje na to wyróżnienie?

Czytaj więcej...

KSW: Najlepszy debiutant w 2017 roku! Video!

Czytaj więcej...Federacja KSW wytypowała pięciu zawodników do miana najlepszego debiutanta roku 2017 na swoim wydarzeniu.

Czytaj więcej...

Pierwszy trening MMA Artura Szpilki! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia krótkiego nagrania z pierwszego treningu MMA Artura Szpilki, którego mieliśmy możliwość spotkać w warszawskim klubie WCA.

Czytaj więcej...

KSW: Najlepsze poddania w 2017 roku! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy tym razem poddania wybrane przez Federację KSW jako zasługujące na miano Najlepszego Poddania Roku 2017 KSW, które zakończyły walki podczas różnych gal organizacji w minionym roku.  

Czytaj więcej...

KSW: Najlepsze nokauty w 2017 roku! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemynokauty wybrane przez Federację KSW jako zasługujące na miano Najlepszy Nokaut Roku 2017 KSW, które zakończyły walki podczas różnych gal organizacji w minionym roku.

Czytaj więcej...

Rizin FF 9 Final Round - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wideo pełnej wersji gali Rizin Fighting World Grand Prix 2017: Final Round, która odbyła się w niedzielę, 31-go grudnia 2017 roku w hali Saitama Super Arena w Saitamie w Japonii. Gala Rizin FF 9 zamknęła podwójny event wraz z Rizin FF 8 japońskiej organizacji MMA. Odbyło się na nim szereg ciekawych walk z udziałem wielu gwiazd MMA jak Mirko Cro Cop Filipovic czy . Polcecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Rizin FF 8 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wideo pełnej wersji gali Rizin Fighting World Grand Prix 2017: 2nd Round, która odbyła się w piątek, 29 grudnia 2017r. w hali Saitama Super Arena w Saitamie w Japonii. Gala Rizin FF 8 otworzyła podwójny event japońskiej organizacji MMA. Odbyło się na nim szereg ciekawych walk z udziałem wielu gwiazd MMA jak Ian McCall czy Sartoru Kitaoka. Polcecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 219: trening otwarty Cris Cyborg i Holly Holm, Nurmagomedova i Barbozy! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia skrótów z treningu otwartego Cristiane ''Cyborg'' Justino i Holly Holm, dwóch gwiazd, które zmierzą się w walce wieczoru jutrzejszej gali UFC 219. W treningu udział wzięli także Khabib Nurmagomedov i Edson Barboza, uczestnicy co-main eventu gali.

Czytaj więcej...

UFC 219: transmisja ceremonii oficjalnego ważenia zawodników!

Czytaj więcej...Od godziny 01:00 zapraszamy do oglądania transmisji z ceremonii oficjalnego ważenia zawodników przed galą UFC 129 Cyborg vs Holm. W walce wieczoru zobaczymy Cristiane ''Cyborg'' Justino i Holly Holm, natomiast w co-main event gali wystąpią Edson Barboza i Khabib Nurmagomedov. Dla Polaków z całą pewnością interesujące będzie pojawienie się debiutującego podczas tej gali w największej organizacji MMA na świecie, polskiego zawodnika, Michała Oleksiejczuka. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej...

UFC 219 Cyborg vs Holm: Face Offs - Video

Czytaj więcej...Spotkania twarzą w twarz czyli tak zwane Face-Offs rozpoczęły nadchodzący weekend w MMA, którego zwieńczeniem będzie gala UFC 219 Cyborg vs Holm w hali T-Mobile Arena w Las Vegas. W głównych rolach wystąpiły uczestniczki walki wieczoru Cristiane Cyborg Justino (18-1 MMA, 3-0 UFC) z Brazylii i Amerykanka Holly Holm (11-3 MMA, 4-3 UFC) ale nie tylko.

Czytaj więcej...

KSW 42: Bedorf, Materla, Gamrot i Jurkowski! Zapowiedź wideo gali!

Czytaj więcej...Na KSW 42 w łódzkiej hali Atlas Arena, czyli podczas pierwszej gali organizacji w 2018 roku, wystąpią między innymi: Michał Materla, Ariane Lipski, Tomasz Narkun, Mateusz Gamrot, Łukasz Jurkowski i Karol Bedorf. Kogo jeszcze zobaczymy 3 marca w okrągłej klatce KSW? Dowiemy się zapewne niebawem. Teraz zapraszamy do obejrzenia pierwszej zapowiedzi wideo tego wydarzenia!

Czytaj więcej...

UFC 219 Embedded Vlog - odcinek 1 i 2! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy dwa pierwsze odcinki materiału UFC 219 Embedded promującego galę, która 30 grudnia 2017 odbędzie się w Paradise (Las Vegas) w USA. W walce wieczoru, w pojedynku o pas mistrzowski UFC w wadze piórkowej kobiet aktualna mistrzyni Cristiane ''Cyborg'' Justino zmierzy się z pretendentką do tego tytułu Holly Holm.

Czytaj więcej...

KSW 41: Wrzosek, Szymański, Andryszak i Szulakowski otrzymali bonusy! Video!

Czytaj więcej...Po bardzo udanej gali KSW 41 w Katowicach włodarze ''Federacji KSW'' zdecydowali, do których z uczestników tego wydarzenia powędróją dodatkowe wyróżnienia. Wśród nagrodzonych bonusami znaleźli się: Michał Andryszak, Grzegorz Szulakowski, Marcin Wrzosek oraz Roman Szymański.

Czytaj więcej...

MFC 13: Marcin Bodnar vs Tomas Klimacek! Highlight walki!

Czytaj więcej...Prezentujemy skróty walki Marcina Bodnara z klubu Fight Club Zielona Góra z Tomasem Klimackiem reprezentującym klub Fire Gym na Słowacji. Pojedynek na zasadach K-1 odbył się na gali Makowski Fighting Championship 13, w sobotę, 16 grudnia 2017r., w Nowej Soli. Polecamy!!

Czytaj więcej...

MFC 13: Kacper Muszyński vs Fabian Hundt! Highlight walki!

Czytaj więcej...Prezentujemy highlight walki na zasadach K-1, w której Kacper Muszyński reprezentujący klub Armia Polkowice, zmierzył się z Fabianem Hundtem z Niemiec, podczas gali Makowski Fightingh Championship 13, w ostatnią sobotę, 16 grudnia 2017r., w Nowej Soli. Polecamy!

Czytaj więcej...

KSW 41: Kleber Koike Erbst vs Artur Sowiński! Zapowiedź Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy zapowiedź video walki Artura Sowińskiego i Klebera Koike Erbsta, którzy w sobotę, 23 grudnia 2017r., zmierzą się w pojedynku o pas mistrzowski KSW w wadze piórkowej podczas gali KSW 41 w Katowicach. Polecamy!

Czytaj więcej...

MFC 13: Wojciech Kazieczko vs Peter Baran! Highlight walki!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia highlightu z walki na zasadach K-1 Wojciech Kazieczko (Funfit Boxing Team) vs Peter Baran (Fire Gym Słowacja), którą zawodnicy stoczyli podczas gali Makowski Fightingh Championship 13 (MFC 13), w ostatnią sobotę, 16 grudnia 2017r., w Nowej Soli. Polecamy!

Czytaj więcej...

KSW 41: Marcin Wrzosek vs Roman Szymański! Zapowiedź video!

Czytaj więcej...Zapowiedź video pojedynku Marcina Wrzoska i Romana Szymańskiego, który w sobotę, 23 grudnia 2017r., zmierzą się podczas gali KSW 41 w Katowicach. Polecamy!

Czytaj więcej...

Glory 49 Redemption - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pełnej wersji gali Glory 49 Redemption, która odbyła się w hali Ahoy Rotterdam w Rotterdamie w Holandii w sobotę 9-go grudnia. W najważniejszej walce wieczoru o pas mistrza wagi ciężkiej najwiekszej organizacji Kickboxingu na świecie walczyli Holender Rico Verhoeven i Jamal Ben Saddik, Marokańczyk reprezentujacy Belgię. Polecamy goraco!

Czytaj więcej...