free templates joomla

Adrian Błeszyński vs Mikhail Bureshkin na Zagłębiowski Horror Show 3! Zapowiedź video!

Czytaj więcej...Prezentujemy zapowiedź drugiej walki wieczoru gali Zagłębiowski Horror Show 3, która już za trzy dni, 23 listopada 2019 odbędzie się w Sosnowcu. Adrian "Ares" Błeszyński reprezentujący klub Sportowe Zagłębie zmierzy się w pojedynku MMA z Mikhailem Bureshkinem z Białorusi.

Czytaj więcej...

Fighsport Review #58: Błachowicz, UFC Sao Paulo, ACA 101, One Championship 102! Video!

Czytaj więcej...Podsumowanie wydarzeń w 58 odcinku Fighsport Review: UFC Sao Paulo, Błachowicz vs Jacare, ACA 101, One Championship 102 Age of Dragons. Zapraszamy do wysłuchania!

Czytaj więcej...

Artur Kula vs Przemysław Walków na Zagłębiowski Horror Show 3! Trailer!

Czytaj więcej...Prezentujemy oficjalną zapowiedź wideo pierwszej walki wieczoru na gali Zagłębiowski Horror Show 3, która 23 listopada 2019 odbędzie się w Sosnowcu. Niepokonany Artur Kula zmierzy się w walce na zasadach K-1, w kategorii wagowej 86 kilogramów, z pochodzącym z Wrocławia, bardzo doświadczonym zawodnikiem, Przemysławem Walków.

Czytaj więcej...

Adrian Dudek vs Wawrzyniec Bartnik na Zagłębiowski Horror Show 3! Trailer!

Czytaj więcej...23 Listopada na gali Zagłębiowski Horror Show 3 w Sosnowcu Adrian Dudek zmierzy się z Wawrzyńcem Bartnikiem. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi pojedynku. Na poprzednich galach Wawrzyniec Bartnik po ciężkim boju pokonał naszego innego zawodnika - Adriana Grzelaka, natomiast Adrian Dudek pokonał Mikołaja Dziąbora pochodzącego z Częstochowy.

Czytaj więcej...

Pierwszy oficjalny trailer gali ACA 101! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy pierwszy oficjalny trailer gali ACA 101, która 15 listopada 2019 odbędzie się w hali EXPO XXI w Warszawie.

Czytaj więcej...

Fightsport Review #55: Typowanie gali UFC 244, nowe walki na KSW 52 , FAME MMA, etc.!

Czytaj więcej...Typowanie gali UFC 244: Masvidal vs. Diaz, która odbędzie się w Nowym Jorku w nocy z 2 na 3 listopada 2019. Dodatkowo KSW 52 i nowa walka Szulakowski vs Musaev.

Czytaj więcej...

KSW 52: The Race - Pierwsza zapowiedź hitowej gali! Video!

Czytaj więcej...Pierwsza zapowiedź niezwykle wyczekiwanej gali KSW 52: The Race, na której w superwalce Mamed Khalidov powróci do klatki i zmierzy się ze Scottem Askhamem, w potyczce olimpijczyków Damian Janikowski podejmie Szymona Kołeckiego, Salahdine Parnasse stanie do obrony pasa tymczasowego w walce z Ivanem Buchingerem, a po miesiącach oczekiwań Karolina Owczarz i Aleksandra Rola w końcu skrzyżują rękawice.

Czytaj więcej...

Fightsport Review #54: podsumowanie FAME MMA 5, UFC, Babilon - LIVE! Video!

Czytaj więcej...Podsumowanie gorącego weekendu z FAME MMA 5 w Ergo Arenie Gdańsk, UFC Singapore, Babilon MMA, UFC on ESPN+ 20: Maia vs. Askren (UFC Fight Night Singapore).

Czytaj więcej...

KSW 51: Borys Mańkowski vs Vaso Bakocević! Trailer!

Czytaj więcej...Borys Mańkowski i Vaso Bakocević zmierzą się w drugiej walce wieczoru gali KSW 51, która już 9 listopada odbędzie się w chorwackim Zagrzebiu. Przedstawiamy zapowiedź tego szalonego zestawienia.

Czytaj więcej...

KSW 51: Antun Račić vs Damian Stasiak! Zapowiedź walki!

Czytaj więcej...Antun Račić i Damian Stasiak 9 listopada na gali KSW 51 w chorwackim Zagrzebiu stoczą pojedynek o pierwszy w historii KSW pas kategorii koguciej. Przedstawiamy zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW 51: Mariusz Pudzianowski vs Erko Jun - trailer walki! Video!

Czytaj więcej...Mariusz Pudzianowski i Erko Jun zmierzą się w walce wieczoru gali KSW 51, która już 9 listopada odbędzie się w chorwackim Zagrzebiu. Przed Państwem zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...

FightSport Review #52: Śmierć T. Skrzypka, UFC Tampa, FEN 26, FAME MMA 5! LIVE!

Czytaj więcej...Podsumowanie weekendowych wydarzeń w Fightsport Review #52: niespodziewana wiadomość o śmierci trenera  Tomasza Skrzypka, UFC Fight Night 161 Tampa i zwycięstwo Joanny Jędrzejczyk nad Michelle Waterson, gala FEN 26! Zapraszamy o udziału!

Czytaj więcej...

Pierwsza zapowiedź gali KSW 51 w Zagrzebiu! Video!

Czytaj więcej...Pierwsza zapowiedź gali KSW 51 w Zagrzebiu, do której dojdzie 9 listopada w stolicy Chorwacji. W Arenie Zagreb fani zobaczą między innymi starcia Mariusza Pudzianowskiego z Erko Junem, Borysa Mańkowskiego z Vaso Bakoceviciem oraz pojedynek o inauguracyjny tytuł mistrzowski w kategorii koguciej pomiędzy Damianem Stasiakiem a Antunem Raciciem.

Czytaj więcej...

Fighsport Review #51: UFC 243, AFN 7, MFC 16 i inne - Live

Czytaj więcej...Tym razem w FightSport Review #51 omawiamy ostatnie wydarzenia ze sportów walki, a szczególnie UFC 243, AFN 7,  MFC 16 w Zielonej Górze i nie tylko. Zapraszmay do wysłuchania.

Czytaj więcej...

TFL 18 Kozienice: 10 najlepszych momentów! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy dziesięć najlepszych momentów z walk, które stoczyli zawodnicy podczas gali TFL 18, w sobotę, 28 września 2019 w Kozienicach.

Czytaj więcej...

FEN 26: Zadora vs Wierzbicki! Zapowiedź video!

Czytaj więcej...Dominik Zadora (23-7) podejmie we Wrocławiu Wojciecha Wierzbickiego (14-4) podczas gali FEN 26. Będzie to pierwsza obrona mistrzowskiego pasa w kategorii do 77 kilogramów przez Zadorę i co-main event dolnośląskiej edycji.

Czytaj więcej...

Szkoła Wojowników MMA - odcinek 3! Video!

Czytaj więcej...''Szkoła Wojowników MMA'' to internetowy projekt Super Expressu i federacji FEN, podzielony na 10 odcinków, który przybliża kibicom codzienną pracę, którą wykonują zawodnicy przed walką w klatce. W premierowej odsłonie zobaczycie najważniejszy punkt zajęć, bez którego ciężko przejść dalej!

Czytaj więcej...

Fighsport Review 50: UFC Copenhagen, Michał Oleksiejczuk, KSW Konferencja, TFL 18, FAME MMA 5! Video!

Czytaj więcej...Podsumowanie UFC Copenhagen i występu Michała Oleksiejczuka, gali TFL 18, konferencji prasowej KSW 51 i KSW 52, konferencji prasowej FAME MMA 5. Zapraszamy do obejrzenia!

Czytaj więcej...

KSW 51 i KSW 52 - konferencja prasowa! LIVE!

Czytaj więcej...Konferencja prasowa przed KSW 51 Zagrzeb, która odbyła się 30.09.2019 w Warszawie, z udziałem Mariusza Pudzianowskiego, Erko Juna, Borysa Mańkowskiego, Vaso Bakocevica, Antuna Racica i Macieja Kawulskiego oraz konferencja prasowa przed KSW 52 Gliwice, która odbyła się tego samego dnia, w tym samym miejscu, z udziałem Mameda Khalidova, Szymona Kołeckiego, Scotta Askhama, Aleksandry Roli, Michała Michalskiego, Alberta Odzimkowskiego i Karoliny Owczarz.

Czytaj więcej...

Trailer walki Sianos vs Bajor! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia trailera walki Szymon Bajor (19-8, 7 KO, 9 SUB) vs Marcin Sianos (4-3, 4 KO), którą zawodnicy stoczą podczas gali FEN 26, we wrocławskiej hali Orbita, w sobotę, 12 października 2019. Obaj fighterzy przystąpią do tej walki po wcześniejszych zwycięstwach pod szyldem federacji.

Czytaj więcej...