free templates joomla

KSW 57 Antun Račić vs Bruno Santos! Trailer!

Czytaj więcej...Antun Račić na własnej ziemi, podczas gali KSW 51, sięgnął po pas wagi koguciej. W sobotę 19 grudnia, na KSW 57 "Killer" po raz pierwszy będzie bronił tytułu, a naprzeciw niego stanie młody Brazylijczyk, Bruno Santos.

Czytaj więcej...

KSW 57 Tomasz Drwal vs Patrik Kincl! Trailer!

Czytaj więcej...Mają łącznie na koncie 60 pojedynków i 35 starć zakończonych przed czasem. Weterani polskiej i czeskiej sceny sportów walki, Tomasz Drwal i Patrik Kincl spotkają się w klatce 19 grudnia na KSW 57.

Czytaj więcej...

KSW 57 Phil de Fries vs Michał Kita! Trailer!

Czytaj więcej...Phil de Fries już po raz czwarty stanie do obrony pasa mistrzowskiego królewskiej kategorii wagowej. 19 grudnia na gali KSW 57 rywalem Anglika będzie specjalista od kończenia pojedynków przed czasem, Michał Kita.

Czytaj więcej...

KSW 57 Roman Szymański vs Marian Ziółkowski 2! Trailer!

Czytaj więcej...Roman Szymański i Marian Ziółkowski już raz mieli okazję się spotkać w walce. W 2016 roku po pięciu rundach lepszy okazał się zawodnik z Poznania. Na gali KSW 57 dojdzie do rewanżu, a zwycięzca tego starcia opuści klatkę z pasem wagi lekkiej na biodrach.

Czytaj więcej...

UFC 256 Countdown: Full Episode! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia UFC 256 Countdown promującego galę podczas której w walce wieczoru Deiveson Figueiredo zmierzy się z Brandonem Moreno w obronie pasa mistrzowskiego UFC w wadze muszej, a w co-main evencie zobaczymy starcie Tony Fergusona z Charlesem Oliveirą.

Czytaj więcej...

GROMDA FREE FIGHT! Brutalny nokaut TYSONA i krwawa jatka DON DIEGO!

Czytaj więcej...Organizacja GROMDA udostępniła bezpłatnie dwie walki z poprzednich edycji. TYSON vs BRODACZ, czyli najbrutalniejszy nokaut w walkach na gołe pieści i DON DIEGO vs ŁAZAR, krwawa, mocna i brutalna walka na gołe pięści.

Czytaj więcej...

KSW 57 Artur Sowiński vs Borys Mańkowski! Trailer!

Czytaj więcej...Obaj zaczynali swoją przygodę z KSW w 2010 roku na KSW 14. W międzyczasie Artur Sowiński został mistrzem kategorii piórkowej, a Borys Mańkowski dywizji półśredniej. 19 grudnia na KSW 57 byli czempioni spotkają się w wadze lekkiej w starciu, które może skraść show grudniowego wydarzenia.

Czytaj więcej...

GROMDA: TYSON, król nokautu walk na gołe pięści! Video!

Czytaj więcej...TYSON, uliczny wojownik o nieustępliwym charakterze. Chłopak z trudną przeszłością. Polski król nokautu walk na gołe pięści. Oto jego historia.

Czytaj więcej...

FEN 31: TOP Moments! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia najlepszych momentów z gali FEN 31 LOTOS Fight Night, która 28 listoapda 2020 odbyła się w Łodzi.

Czytaj więcej...

FEN Clash: Kowalski vs Wójcik! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia odcinka FEN Clash - studyjnego starcia pomiędzy Adamem Kowalskim i Marcinem Wójcikiem.

Czytaj więcej...

FEN Clash: Trybson vs Borowski! Video!

Czytaj więcej...Drugi odcinek FEN Clash - tym razem w studio: TRYBSON oraz BOROWSKI! Było kilka razy gorąco... Ich walka w klatce już w sobotę!

Czytaj więcej...

Haratyk vs Dipchikov na ACA 114! Kto zbliży się do mistrzowskiego pasa? Trailer!

Czytaj więcej...Zwycięzca tego pojedynku prawdopodobnie będzie walczył o tytuł mistrza ACA w wadze średniej. Który z nich dostąpi tego zaszczytu – idący jak burza „Polski Czołg” Rafał Haratyk czy doświadczony bułgarski striker – Nikola Dipchikov, który od lat należy do czołówki ACA tej kategorii?

Czytaj więcej...

FEN Clash: Rutkowski vs Zieliński! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia premierowego odcinka FEN Clash - studyjnego starcia pomiędzy Danielem Rutkowskim i Adrianem Zielińskim.

Czytaj więcej...

FEN 31 Romanowski vs Magard! Trailer!

Czytaj więcej...Zapowiedź wideo walki Sebastian Romanowski vs Jonas Magard, która odbędzie się 28 listopada w Łodzi podczas FEN 31 LOTOS Fight Night.

Czytaj więcej...

Omielańczuk vs Johnson na ACA 114! Będzie nokaut w walce o mistrzostwo wagi ciężkiej? Trailer!

Czytaj więcej...Czwartkowy pojedynek o pas ACA królewskiej kategorii pachnie nokautem. Mocne zakończenie walki wieczoru gali ACA 114 zapowiadają obaj pretendenci do tytułu. Czy Daniel Omielańczuk zostanie pierwszym polskim mistrzem ACA, czy przeszkodzi mu w tym Amerykanin Tony „Hulk” Johnson? Zobacz oficjalny zwiastun walki o tytuł w wadze ciężkiej.

Czytaj więcej...

FEN 31 Kowalski vs Wójcik! Trailer!

Czytaj więcej...Zapowiedź walki Adam Kowalski vs Marcin Wójcik, która odbędzie się 28 listopada w Łodzi podczas gali FEN 31 LOTOS Fight Night.

Czytaj więcej...

FEN 31 Trybson vs Borowski! Trailer!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi walki Paweł „Trybson” Trybała vs Łukasz Borowski, która odbędzie się 28 listopada w Łodzi podczas FEN 31: LOTOS Fight Night.

Czytaj więcej...

FAME MMA 8 - ważenie zawodników i media trening! Video!

Czytaj więcej...Dzisiaj oficjalne ważenie zawodników oraz media trening przed galą FAME MMA 8. Zapraszamy do oglądania relacji na żywo oraz do obejrzenia później wywiadów z zawodnikami biorącymi udział w jutrzejszej gali. W walce wieczoru Kacper Blonsky będzie walczyć z Marcinem Dubielem, a w co-main event zobaczymy Kasjusza DON KASJO Życińskiego z Marcinem Najmanem.Najlepsze momenty gali KSW 56! Video!

Czytaj więcej...Drugi najszybszy nokaut w historii KSW, poddania, nokdauny, niezapomniane występy i sytuacje, które nieczęsto zdarzają się w klatce. Na gali KSW 56 nie brakowało momentów, które fani będą pamiętać latami. Zobaczcie ten najlepsze wybrane przez organizację KSW.

Czytaj więcej...

FEN 31 Rutkowski vs Zieliński 2! Trailer!

Czytaj więcej...Przedstawiamy zapowiedź wideo walki wieczoru Daniel Rutkowski vs Adrian Zieliński 2, do której dojdzie podczas gali FEN 31 Lotos Fight Night. Będzie to pojedynek rewanżowy, a stawką tego starcia będą dwa pasy mistrzowskie dwóch organizacji w kategorii piórkowej: FEN oraz Babilon.

Czytaj więcej...