free templates joomla

KSW 55 - Top Moments! Video!

Czytaj więcej...Nokaut latającym kopnięciem, duszenie trójkątne, upkick, nokdauny i efektowne rzuty - można przebierać w wyjątkowych momentach na gali KSW 55. Oto 10 tych najbardziej spektakularnych zdaniem organizacji KSW.

Czytaj więcej...

Genesis 1 Marcin ''Różal'' Różalski vs Josh ''The Warmaster'' Barnett! Trailer!

Czytaj więcej...W głównym starciu pierwszej gali Genesis naprzeciw siebie stanie były mistrz KSW oraz były mistrz UFC, gwiazda organizacji Pride, Strikeforce i Pancrase. Marcin "Różal" Różalski oraz Josh "The Warmaster" Barnett spotkają się w formule walki na gołe pięści i łokcie już w piątek 23 października.

Czytaj więcej...

FEN 30 - Top Moments! Video!

Czytaj więcej...Przedstawiamy najlepsze momenty z gali FEN 30 Lotos Fight Night, która 3 października 2020 odbyła się we Wrocławiu. Podczas walki wieczoru Robert Bryczek pokonał Virgiliu Frasineaca i zdobył pas mistrzowski FEN w wadze półśredniej.

Czytaj więcej...

KSW 55 Michał Materla vs Aleksandar Ilić! Trailer!

Czytaj więcej...Były mistrz KSW w wadze średniej oraz jedna z największych gwiazd organizacji, Michał Materla wróci 10 października do klatki KSW. Berserker zmierzy się na KSW 55 z niebezpiecznym serbskim stójkowiczem, Aleksadarem Iliciem. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW 55 Damian Janikowski vs Andreas Gustafsson! Trailer!

Czytaj więcej...Wybitny zapaśnik spotka się z bardzo dobrym zapaśnikiem, ale czy dyscypliny bazowe mają znaczenie, kiedy obaj skrzyżują rękawice w walce MMA? Damian Janikowski już 10 października zmierzy się na KSW 55 z niepokonanym Szwedem, Andreasem Gustafssonem. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...

FEN 30 Bryczek vs Frasineac! Trailer!

Czytaj więcej...Virgiliu Frasineac (9-1, 7 KO, 1 SUB) będzie rywalem Roberta Bryczka (11-3, 5 KO, 1 SUB) w walce wieczoru gali FEN 30: LOTOS Fight Night WROCŁAW, która odbędzie się 3 października. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo tego pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW 55 Scott Askham vs Mamed Khalidov 2! Trailer!

Czytaj więcej...Już 10 października mistrz KSW w wadze średniej i legenda polskiego MMA spotkają się w okrągłej klatce KSW. Po raz drugi Scott Askham i Mamed Khalidov staną naprzeciw siebie, ale tym razem w walce mistrzowskiej. Zobaczcie zapowiedź walki wieczoru gali KSW 55.

Czytaj więcej...

FEN 30 Bajor vs Lahr! Trailer!

Czytaj więcej...Tassilo Lahr (18-6-1, 3 KO, 5 SUB) podejmie Szymona Bajora (20-9, 8 KO, 9 SUB) podczas gali FEN 30: LOTOS Fight Night WROCŁAW. Wydarzenie 3 października odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo tego pojedynku.

Czytaj więcej...

Before FEN 30 - Best of FEN MMA! Video!

Czytaj więcej...Przedstawiamy trailer główny gali FEN 30: LOTOS Fight Night WROCŁAW. Wydarzenie odbędzie się 3 października w hali Orbita we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

FEN 30 Charzewski vs Abdurzakov! Trailer!

Czytaj więcej...Mansur Abdurzakov (3-1, 1 KO, 2 SUB) zmierzy się z Łukaszem Charzewskim (9-1, 2 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 30: LOTOS Fight Night WROCŁAW, która odbędzie się 3 października. Będzie to rewanż za pojedynek, który odbył się w marcu 2018 roku, gdy górą był zawodnik z Dolnego Śląska. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo tego pojedynku.

Czytaj więcej...

FEN 30 Wierzbicki vs Zadora 2! Trailer!

Czytaj więcej...Wojciech Wierzbicki (18-4) i Dominik Zadora (24-8) skrzyżują rękawice podczas FEN 30: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 3 października w hali Orbita we Wrocławiu. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo tego pojedynku.

Czytaj więcej...

UFC 253 Countdown ''Reyes vs Blachowicz''! Video!

Czytaj więcej...Już za kilka dni Jan Błachowicz zmierzy się z Dominickiem Reyesem o pas mistrzowski UFC w wadze półciężkiej na gali UFC 253. Materiał z przygotowań obu zawodników do tego pojedynku możemy obejrzeć w materiale UFC 253 Countdown.

Czytaj więcej...

UFC 253 Countdown Full Episode! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia UFC 253 Countdown promującego najbliższe wydarzenie największej organizacji na świecie.

Czytaj więcej...

KSW 54: Najlepsze momenty gali

Czytaj więcej...Prezentujemy najlepsze momenty gali KSW 54. Nokaut Michała Kity, skończenia przed czasem Izu Ugonoha, Macieja Kazieczki oraz Kacpra Koziorzębskiego, pierwsza w historii KSW wygrana braci na jednej karcie walk... było co oglądać tego wieczoru.

Czytaj więcej...

FEN 29 Ostróda - Top Moments! Video!

Czytaj więcej...Przedstawiamy najlepsze momenty z gali FEN 29, która 22 sierpnia 2020 roku odbyła się w Amfiteatrze, w Ostródzie.
Aby zakupić bilety na galę FEN 30: LOTOS Fight Night kliknij w link: TUTAJ.

Czytaj więcej...

Mateusz Gamrot vs Marian Ziółkowski na KSW 54! Trailer!

Czytaj więcej...Marian Ziółkowski stanie przed niepowtarzalną szansą, ale i największym wyzwaniem w karierze. Zawodnik WCA Fight Team wskoczył na kilka dni przed KSW 54 do walki wieczoru, by zmierzyć się z dominatorem kategorii lekkiej, Mateuszem Gamrotem. Dla "Gamera" ma być to ostatnie starcie na polskiej ziemi, lecz "Golden Boy" wierzy, że los zesłał mu ten pojedynek nieprzypadkowo i 29 sierpnia zamierza szokować całą Polskę i pokrzyżować plany mistrza.

Czytaj więcej...

Mateusz Gamrot vs Shamil Musaev na KSW 54! Trailer!

Czytaj więcej...W swojej ostatniej walce w Polsce Mateusz Gamrot stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem w karierze. Podwójny mistrz KSW spotka się w polsko-rosyjskim boju z "Cichym Zabójcą" z Dagestanu, Shamilem Musaevem. 29 sierpnia na KSW 54 dwóch niepokonanych zawodników zmierzy się w walce o pas kategorii lekkiej.

Czytaj więcej...

Michał Kita vs Michał Andryszak na KSW 54! Trailer!

Czytaj więcej...Michał Andryszak i Michał Kita po raz pierwszy spotkali się na KSW 39: Colosseum w 2017 roku. Wtedy lepszy okazał się "Longer", ale w przypadku tej dwójki w rewanżu wszystkie scenariusze są możliwe. Jedno jest pewne - będziemy rozmawiać o tym starciu na KSW 54 na długo po jego zakończeniu.

Czytaj więcej...

Robert Bryczek vs Jacek Jędraszczyk na FEN 29! Trailer!

Czytaj więcej...Robert Bryczek (10-3) zmierzy się z Jackiem Jędraszczykiem (7-2) podczas gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda, która odbędzie się 22 sierpnia w Amfiteatrze.
Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo tego pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW 54 Free Fight: Mateusz Gamrot zadebiutował na KSW 23! Video!

Czytaj więcej...Mateusz Gamrot zadebiutował w Federacji KSW podczas gali KSW 23, w czerwcu 2013 roku. "Gamer" spotkał się wówczas, jeszcze w białym ringu, z Mateuszem Zawadzkim, którego pokonał po 2 rundzie po poddaniu przez narożnik przeciwnika.

Czytaj więcej...