free templates joomla

Adrian Zieliński vs Danilo Belluardo na FEN 29! Trailer!

Czytaj więcej...Już 22 sierpnia Danilo Belluardo (12-5, 6 KO, 3 SUB) zmierzy się z Adrianem Zielińskim (19-9, 6 KO, 6 SUB) podczas gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej. Zaprszamy do obejrzenia zapowiedzi tego pojedynku.

Czytaj więcej...

Marcin Łazarz vs Adam Kowalski na FEN 29! Trailer walki!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi pojedynku Marcina Łazarza (12-7, 2 KO, 4 SUB) z Adamem Kowalskim (12-5-1, 2 KO, 3 SUB), który będzie walką wieczoru gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Stawką tego pojedynku będzie wakujący pas mistrzowski w kategorii półciężkiej.

Czytaj więcej...

FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda – trailer gali! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy trailer główny gali FEN 29 LOTOS Fight Night Ostróda. Wydarzenie odbędzie się 22 sierpnia w Amfiteatrze.

Czytaj więcej...

KSW Free Fight: Mateusz Gamrot vs Norman Parke 2! Video!

Czytaj więcej...Mateusz Gamrot i Norman Parke spotkali się po raz drugi na gali KSW 40 w Dublinie w październiku 2017 roku. To nie była zwykła walka, tylko prawdziwa wojna zakończona kontrowersjami. Na gali KSW 53, która odbędzie się 11 lipca, panowie zakończą trylogię i spodziewane są przynajmniej takie same emocje jak trzy lata wcześniej.

Czytaj więcej...

KSW Free Fight: Mateusz Gamrot vs Norman Parke 1! Video!

Czytaj więcej...Historia Mateusza Gamrota i Normana Parke'a zaczęła się na gali KSW 39: Colosseum w maju 2017 roku. Irlandczyk był pierwszym zawodnikiem, który zdołał ukraść rundę Polakowi na kartach sędziowskich.

Czytaj więcej...

Mateusz Gamrot vs Norman Parke 3 na KSW 53! Trailer!

Czytaj więcej...Czas na ostatnią bitwę tej wojny. Mateusz Gamrot i Norman Parke już dwukrotnie spotkali się w klatce na KSW 39 oraz KSW 40 i oba starcia były popisem MMA z najwyższej półki, ale i obfitowały w kontrowersje. Podczas gali KSW 53 pora na pojedynek, który ma zakończyć wspólną historię Polaka i mieszkańca Irlandii Północnej.

Czytaj więcej...

Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek na KSW 53! Trailer!

Czytaj więcej...Obaj mają na koncie łącznie 13 bonusów po galach KSW. Obaj są byłymi mistrzami KSW. Obaj nie przepadają za rywalem. Starcie, które rozpoczęły słowa, zakończą pięści. Borys Mańkowski i Marcin Wrzosek spotkają się w klatce 11 lipca na gali KSW 53.

Czytaj więcej...

Tomasz Drwal vs Łukasz Bieńkowski na KSW 53! Trailer!

Czytaj więcej...Tomasz „Goryl” Drwal zmierzy się z „Polskim Wanderleiem”, czyli Łukaszem Bieńkowskim już 11 lipca. Na gali KSW 53 spotka się dwóch zawodników, których fani KSW mieli okazję już oglądać przed laty.

Czytaj więcej...

FEN 28 LOTOS Fight Night - Top Moments! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia najlepszych akcji i momentów z gali FEN 28 Lotos Fight Night, która odbyła się 13 czerwca 2020 roku.

Czytaj więcej...

UFC 250: Fight Motion! Najlepsze momenty w zwolnionym tempie!

Czytaj więcej...Obejrzyj w zwolnionym tempie najbardziej ekscytujące momenty z walk i wymiany ciosów z UFC 250: Nunes vs Spencer z ostatniego weekendu.

Czytaj więcej...

FEN 28 LOTOS Fight Night: Sianos vs Pałasz! Trailer!

Czytaj więcej...Marcin Sianos (4-4, 4 KO) wystąpi 13 czerwca podczas gali FEN 28: LOTOS Fight Night. Rywalem zawodnika z Kołobrzegu będzie Adam Pałasz (4-0, 3 KO, 1 SUB). To pierwsza, historyczna gala, zrealizowana w systemie PPV. Koszt dostępu do gali to 29 zł. Zapraszamy 13 czerwca!

Czytaj więcej...

FEN 28 LOTOS Fight Night: Dusza vs Koziorzębski! Trailer!

Czytaj więcej...Kacper Koziorzębski (5-2, 3 KO) będzie rywalem Szymona Duszy (8-4, 6 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 28. Wojownik z Wrocławia tym samym 13 czerwca zadebiutuje pod szyldem federacji.

Czytaj więcej...

UFC 250 Nunes vs Spencer - relacja i wyniki! LIVE WIDEO!

Czytaj więcej...Zapraszamy do oglądania i śledzenia z nami na żywo gali UFC 250, podczas której w walce wieczoru Amanda Nunes zmierzy się z Felicią Spencer o pas mistrzowski w wadze piórkowej.

Czytaj więcej...

FEN 28 LOTOS Fight Night: Pudzianowski vs Szeliga! Trailer!

Czytaj więcej...Piotr Szeliga (0-0) będzie 13 czerwca rywalem Krystiana Pudzianowskiego (1-0, 1 KO) podczas gali FEN 28 LOTOS Fight Night. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Wydarzenie odbędzie się w systemie PPV.

Czytaj więcej...

FEN 28 LOTOS Fight Night: Kita vs Pokrajac! Trailer!

Czytaj więcej...Michał Kita (18-11-1, 10 KO, 5 SUB) podejmie chorwacką legendę, Igora Pokrajaca (29-14, 16 KO, 9 SUB), podczas gali FEN 28, która odbędzie się 13 czerwca. To czwarte starcie w kategorii ciężkiej podczas tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

FEN 28 LOTOS Fight Night: Bajor vs Thompson! Trailer!

Czytaj więcej...Oli Thompson (20-12, 12 KO, 4 SUB) będzie rywalem Szymona Bajora (20-8, 8 KO, 9 SUB) w pojedynku o pas mistrzowski w kategorii ciężkiej. Brytyjczyk podczas FEN 28 zadebiutuje pod szyldem federacji.

Czytaj więcej...

FEN 28 LOTOS Fight Night: Rębecki vs Silva! Trailer!

Czytaj więcej...Fabiano Silva (30-12, 11 KO, 12 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (10-1, 5 KO, 4 SUB) w walce wieczoru gali FEN 28. Będzie to czwarta obrona tytułu mistrzowskiego Polaka.

Czytaj więcej...

UFC Fight Night Woodley vs Burns - relacja z gali! LIVE!

Czytaj więcej...Relacja live z gali UFC Fight Night Woodley vs Burns lub UFC on ESPN 9, która 30 maja 2020 odbywa się w Las Vegas. W walce wieczoru zobaczymy Tyrone Woodleya i Gilberta Burnsa.

Czytaj więcej...

Gala Babilon MMA 13 w studio już 29 maja! Trailer!

Czytaj więcej...Sporty walki wreszcie wracają! Już w piątek 29 maja odbędzie się studyjna gala Babilon MMA 13. W walce wieczoru w wadze ciężkiej Łukasz Brzeski (7-1-1) spotka się z Michałem Piwowarskim (3-1). Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo.

Czytaj więcej...

UFC 249 Countdown: Ferguson vs. Gaethje! Video

Czytaj więcej...Największa światowa organizacja walk MMMA jaką jest Ultimate Fightin Championship opublikowała Countdown gali UFC 249: Ferguson vs. Gaethje, która odbędzie się już 9 maja w największym mieście stanu Floryda, Jacksonville (USA). Jak powszechnie wiadomo, impreza w hali VyStar Veterans Memorial, odbędzie się w bez udziału publiczności. Jest to spowodowane epidemią koronawirusa Covid-19.

Czytaj więcej...