free templates joomla

Zapowiedź walki Marcin Wrzosek vs Kasjusz Życiński na FAME 12!

Czytaj więcej...MAIN EVENT!!! Marcin „Polish Zombie" Wrzosek skrzyżuje rękawice z Kasjuszem „Don Kasjo" Życińskim na FAME 12. Czy zwycięstwo przypadnie popularnemu zawodnikowi MMA czy może Kasjusz wróci na swój tron i ponownie upomni się o pas Króla? Dowiemy się już za kilka dni! A jeszcze dziś podwójny F2F Wrzosek vs Don Kasjo i Boxdel vs Don Kasjo o godzinie 20:00.

Czytaj więcej...

Trailer gali FEN 37 we Wrocławiu

Czytaj więcej...Przedstawiamy trailer główny gali FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław, która 27 listopada odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita. Transmisja z gali odbędzie się w systemie PPV.

Czytaj więcej...

Bonus fight: HIGH League I - "Carlito" vs. "Big Jack"! Wideo!

Czytaj więcej...Podczas pierwszej gali High League, 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie, doszło do historycznej walki niskorosłych. Zmierzyli się Jakub "Carlito" Olewiński i Maciej "Big Jack" Jarema. Starcie zakończyło się potężnymi uderzeniami!

Czytaj więcej...

Najlepsze momenty gali KSW 64! Wideo!

Czytaj więcej...Było nam naprawdę trudno wybrać tylko 10 akcji z sobotniej gali KSW 64. Przypomnijcie sobie najlepsze momenty wydarzenia, które wydarzyło się w łódzkiej Atlas Arenie.

Czytaj więcej...

KSW 64 PUDZIAN VS BOMBARDIER! Relacja LIVE!

Czytaj więcej...Zapraszamy Was na relację live z gali KSW 64 w Łodzi, podczas której w walce wieczoru zmierzą się Sebastian Przybysz i Bruno dos Santos, a w co-main event Mariusz PUDZIAN Pudzianowski będzie walczyć z BOMBARDIEREM. Startujemy o godzinie 19:45.

Czytaj więcej...

KSW 64 Michał Pietrzak vs Shamil Musaev! Trailer!

Czytaj więcej...To jest jedna z najbardziej wyczekiwanych walk gali KSW 64. Naprzeciw siebie staną czołowi zawodnicy kategorii półśredniej w Europie. Niepokonany Shamil Musaev podejmie polskiego "Zgniatacza", Michała Pietrzaka. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku, do którego dojdzie 23 października w łódzkiej Atlas Arenie.

Czytaj więcej...

FEN 36 - TOP Moments! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia najlepszych akcji z gali FEN 36 Szczecin Fight Night, która 16 października 2021 odbyła się w szczecińskiej Netto Arenie.

Czytaj więcej...

KSW 64 Filip Pejić vs Daniel Rutkowski! Trailer!

Czytaj więcej...Jeden z najbardziej wyczekiwanych zawodników z Polski w końcu zadebiutuje w klatce, a jego rywalem będzie autor drugiego najszybszego nokautu w historii KSW. Daniel Rutkowski i Filip Pejić spotkają się już 23 października na KSW 64 w łódzkiej Atlas Arenie, a oto zapowiedź ich pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW 64 Karolina Owczarz vs Sylwia Juśkiewicz! Trailer!

Czytaj więcej...Dwie zawodniczki z Łodzi spotkają się w Atlas Arenie już 23 października. Dużo bardziej doświadczona Sylwia Juśkiewicz spróbuje na KSW 64 poszukać pierwszej wygranej w okrągłej klatce KSW, a jej rywalką będzie Karolina Owczarz.

Czytaj więcej...

KSW 64 Robert Ruchała vs Patryk Kaczmarczyk! Trailer!

Czytaj więcej...Obaj wychowywali się na galach KSW, a teraz spotkają się w okrągłej klatce i będą wśród głównych bohaterów KSW 64. Młodzi, niepokonani, z wielkimi ambicjami i świetlaną przyszłością. Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk zmierzą się 23 października w łódzkiej Atlas Arenie, a to zapowiedź ich pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW 64 Sebastian Przybysz vs Bruno Augusto dos Santos! Trailer!

Czytaj więcej...Sebastian Przybysz na gali KSW 64 po raz pierwszy stanie do obrony pasa wagi koguciej, który odebrał z rąk Antuna Racicia po jednej z najlepszych walk w historii organizacji KSW. Rywalem Polaka będzie niebezpieczny Bruno Augusto dos Santos, który już raz próbował sięgnąć po to trofeum na KSW 57. Zobaczcie zapowiedź walki wieczoru gali, która odbędzie się 23 października w Atlas Arenie.

Czytaj więcej...

FAME 11 Parke vs Mańkowski! Trailer!

Czytaj więcej...Genialna i klimatyczna zapowiedź main eventu gali FAME 11. Borys Mańkowski i Norman Parke stoczą prawdziwą wojnę w oktagonie, walcząc w zupełnie nowej formule bokserskiej na małe rękawice, bez podziału na rundy. Walka potrwa 15 minut. Dla Mańkowskiego to szansa na rewanż za przegraną walkę MMA w marcu 2019 roku. Dla Parke to kolejna okazja do udowodnienia polskim fanom, że nie należy go skreślać w pojedynku z faworyzowaną polską supergwiazdą MMA.

Czytaj więcej...

FEN 36 Fight Night Szczecin! Trailer!

Czytaj więcej...Prezentujemy główny trailer gali FEN 36 Fight Night Szczecin, która 16 października 2021 roku odbędzie się w hali Netto Arena. W walce wieczoru Mateusz Rębecki po raz szósty bronić będzie pasa mistrzowskiego FEN w wadze lekkiej. Tym razem w walce spotka się z Aigunem Akhmedovem. W co-main eventcie wydarzenia Marcin Wójcik w starciu z Ederem de Souzą stanie do obrony pasa mistrzowskiego organizacji w wadze półciężkiej.

Czytaj więcej...

6 darmowych walk! Droga ZADYMY i VASYLA do finału turnieju na GROMDA 6!

Czytaj więcej...Gala GROMDA 6 ZADYMA vs VASYL już w piątek, 17 września w Pionkach. Na żywo galę można oglądać na platformie GROMDA.tv, a już dzisiaj na kanale Gromda, na youtube, "Droga do GROMDA 6" obu bijoków. A nie była to łatwa droga. Przelana krew, brutalne nokauty i wielkie ringowe wojny. ZADYMA vs HUNTER oraz VASYL vs ZIÓŁEK zdecydowanie były jednymi z najmocniejszych starć w historii walk na gołe pięści. Oglądamy!

Czytaj więcej...

GROMDA 6: Walki na gołe pięści! ZADYMA vs VASYL! Uczestnicy turnieju i extra fightów! Wideo!

Czytaj więcej...Wielki finał ZADYMA vs VASYL, powrót potężnego MAXIMUSA, starcia gigantów oraz brutalny i krwawy turniej walk na gołe pięści.
To będzie ostra jazda do końca. Nokauty gwarantowane! GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

Czytaj więcej...

GROMDA 6: ZADYMA vs VASYL! Słowna SOLÓWKA przed walką na gołe pięści! Wideo!

Czytaj więcej...ZADYMA vs VASYL, czyli wielki finał walk na gołe pięści już 17 września na GROMDA 6. Mały bijok z wielkimi cohones, czy niezniszczalny twardziel? Samotny wilk czy wąsaty drań? Kto ma większe szanse w tej krwawej i brutalnej walce na gołe pieści? Uliczny rekord, plan na walkę i nastawienie do przeciwnika.

Czytaj więcej...

Najlepsze momenty gali KSW 63

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia najlepszych mometów z gali KSW 63, która 4 września 2021 odbyła się w Warszawie. W walce wieczoru Roberto Soldic pokonał Patrika Kincla i obronił pas mistrzowski organizacji w wadze półśredniej.

Czytaj więcej...

GROMDA 6 VASYL vs ZADYMA: Nadchodzi grube pierdolnięcie! Trailer!

Czytaj więcej...Nadchodzi grube pierdolnięcie! Czas na epickie starcie. Wielki finał turnieju walk na gołe pięści. VASYL vs ZADYMA. Jesteście gotowi? Czas poczuć ten ogień. To będzie rzeźnia!

Czytaj więcej...

KSW 63 Antun Račić vs Jakub Wikłacz! Trailer!

Czytaj więcej...Były mistrz KSW w wadze koguciej, Antun Račić, wraca po pierwszej przegranej w okrągłej klatce, ale też jednej z najlepszych walk w historii KSW. Jego rywalem 4 września na KSW 63 będzie kolejny młody polski zawodnik, niezwykle kreatywny grappler, Jakub Wikłacz. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...

KSW 63 Michał Andryszak vs Darko Stošić! Trailer!

Czytaj więcej...Na gali KSW 63 dojdzie do starcia dwóch zawodników, którzy nie biorą jeńców w walce. Były pretendent do pasa, Michał Andryszak, zmierzy się z niepokonanym w okrągłej klatce KSW Darko Stosiciem. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku.

Czytaj więcej...