free templates joomla

KSW 78 Materla / Głowacki vs Riakporhe! Relacja LIVE, Dyskusja!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 21 stycznia 2023, od godziny 19:00 zapraszamy na LIVE z relacją z gali KSW 78 Materla vs Grove oraz z gali bokserskiej w Manchesterze, podczas której Adam Głowacki zmierzy się z Richardem Riakporhe.

Czytaj więcej...

UFC VEGAS 67 Rębecki vs Fiore! Relacja, dyskusja, LIVE!

Czytaj więcej...Od 22:00 zapraszamy na live z gali UFC Vegas 67, podczas której Mateusz Rębecki zadebiutuje w organizacji The Ultimate Fighting Championship i zmierzy się z Nick'iem Fiore. Zapraszamy! Śledźcie z nami!

Czytaj więcej...

Trener Łaszczyka o walce z Ferrarim! Piotr Wilczewski o FAME 17!

Czytaj więcej...Wywiad z Piotrem Wilczewskim, trenerem Kamila Łaszczyka przed walką z Amadeuszem FERRARI Roślikiem na gali FAME MMA 17, która 3 lutego 2023 roku odbędzie się w Tauron Arena w Krakowie.

Czytaj więcej...

XTB KSW 78 | Borys Mańkowski vs Valeriu Mircea! Trailer!

Czytaj więcej...Były mistrz KSW w wadze półśredniej i pretendent do tytułu w kategorii lekkiej, Borys Mańkowski, zmierzy się podczas XTB KSW 78 w Szczecinie z ósmym zawodnikiem rankingu dywizji lekkiej, Valeriu Mirceą. Zobaczcie zapowiedź starcia, do którego dojdzie 21 stycznia w Netto Arenie.

Czytaj więcej...

FEN 43 TOP Moments! Video!

Czytaj więcej...Przedstawiamy najlepsze akcje gali FEN 43 ENERGA Fight Night, która 16 grudnia 2022 odbyła się w Szczecinie.

Czytaj więcej...

UFC 281 Adesanya, Pereira, Kowalkiewicz - relacja live, dyskusja! Video!

Czytaj więcej...O godzinie 23:30 wpadajcie na live z relacją z gali UFC 281, która w sobotę, 12 listopada 2022, odbędzie się w Nowym Jorku. W dwóch najważniejszych walkach tego wydarzenia zobaczymy pojedyneki o pasy mistrzowskie. W walce wieczoru Israel Adesanya (23-1 MMA, 12-1 UFC) zmierzy się z Alex'em Pereirą (6-1 MMA, 3-0 UFC) o pas mistrzowski UFC w wadze średniej. W co-main event gali Carla Esparza (19-6 MMA, 10-4 UFC) będzie walczyć z Zhang Weili (22-3 MMA, 6-2 UFC) o pas mistrzowski wagi słomkowej.
Gorąco zapraszamy na live!

Czytaj więcej...

KSW 76 Parnasse vs Rajewski - Live, Relacja, Dyskusja! Zapraszamy od 18.55! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy na nasz kanał YT na RELACJĘ LIVE z gali KSW 76 Parnasse vs Rajewski, która w sobotę, 12 listopada 2022, odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Salahdine Parnasse kontra Sebastian Rajewski. Stawką będzie pas tymczasowego mistrza w kategorii lekkiej. W co-main event Adrian Bartosiński walczyć będzie z Krystianem Kaszubowskim.

Czytaj więcej...

Najlepsze momenty gali KSW 75! TOP 10 Moments! Video!

Czytaj więcej...Na KSW 75 nie brakowało akcji i momentów, które na zawsze zapiszą się w historii organizacji, jak na przykład pierwszy w dziejach KSW nokaut przez frontalne kopnięcie. Zobaczcie jeszcze raz najlepsze momenty wydarzenia, do którego doszło 14 października w Nowym Sączu.

Czytaj więcej...

KSW 73 Arkadiusz Wrzosek vs Tomasz Sarara! Trailer!

Czytaj więcej...W walce wieczoru gali KSW 73 dojdzie wyczekiwanego od lat starcia dwóch czołowych polskich kickbokserów. Do okrągłej klatki w hali COS Torwar wejdą Arkadiusz Wrzosek i Tomasz Sarara. Zobaczcie zapowiedź pojedynku, do którego dojdzie już 20 sierpnia w Warszawie.

Czytaj więcej...

FightSport Review 165: Kownacki vs Demirezen, UFC 277! LIVE!

Czytaj więcej...Dzisiaj, o 21:30 zapraszamy na live, kolejny odcinek FightSport Review, z podsumowaniem kończącego się weekendu, w tym UFC 277 i walką Adama Kownackiego z Ali Erenem Demirezem oraz jak zwykle luźną rozmową na koniec. Wpadajcie koniecznie!

Czytaj więcej...

Kownacki vs Demirezen / UFC 277 Pena vs Nunes 2! Relacja LIVE!

Czytaj więcej...W nocy z 30 na 31 lipca 2022, o godzinie 3:00 rano, zapraszamy na relację LIVE z gali UFC 277 oraz z walki Adama Kownackiego z Ali Erenem Demirezenem. Wpadajcie koniecznie!  

Czytaj więcej...

KSW 72 / UFC LONDYN - RELACJA LIVE, DYSKUSJA!

Czytaj więcej...Od 19:00 zapraszamy na naszego live'a z relacją z gali KSW 72, która dzisiaj odbędzie się w Kielcach oraz równolegle z gali UFC w Londynie. Wpadajcie, oglądajcie z nami i komentujcie!

Czytaj więcej...

REMI Gruchała! CBŚ, poprawczak, walki na gołe pięści! Oto jego historia! GROMDA! Wideo!

Czytaj więcej...Remi Gruchała, czyli nie oceniaj książki po okładce. Historia ulicznego wojownika, który w wieku 14 lat został zatrzymany przez CBŚ. Młodego chłopaka, który nie stronił od pracy fizycznej, aby zapenić sobie i swojej rodzinie lepsze życie. GROMDZIARZA, który udowodnił wszystkim swoją wartość na ostatniej gali GROMDA.

Czytaj więcej...

PRIME SHOW MMA 2: wyniki ważenia zawodników i media trening! Wideo!

Czytaj więcej...W piątek, 8 lipca 2022, w Sopocie odbyło się ważenie zawodników oraz media treningi przed galą PRIME SHOW MMA 2. Nie zabrakło mocnych spięć pomiędzy uczestnikami jutrzejszej gali.

Czytaj więcej...

FightSport Review 161: UFC 276, Adesanya vs Volkanovski! LIVE!

Czytaj więcej...Dzisiaj, o 21:30 zapraszamy na kolejny odcinek weekendowego podsumowania z cyklu FightSport Review. Głównym tematem będzie oczywiście gala UFC 276 Adesanya vs Cannonier, ale jak zwykle na koniec także wolna dyskusja. Wpadajcie koniecznie!

Czytaj więcej...

UFC 276 Adesanya vs Cannonier, Volkanovski vs Holloway - relacja LIVE! Wideo!

Czytaj więcej...W nocy, z soboty na niedzielę, od godziny 4:00 rano, zapraszamy do oglądania naszej RELACJI LIVE z gali UFC 276, która odbędzie się w T-Mobile Arena, w Las Vegas. W walce wieczoru Israel Adesanya zmierzy się z Jaredem Cannonierem i będzie bronić pasa mistrzowskiego UFC w wadze średniej. W co-main event gali Alexander Volkanovski skrzyżuje rękawice z Maxem Holloway'em w obronie pasa mistrzowskiego organizacji w wadze piórkowej.

Czytaj więcej...

UFC on ESPN 38 GAMROT VS TSARUKYAN - RELACJA LIVE!

Czytaj więcej...Od 4.00 zapraszmy na relację live z głównej karty walk gali UFC on ESPN 38 (UFC Vegas 57), a w tym oczywiście z walki wieczoru, w której Mateusz Gamrot zmierzy się z Armanem Tsarukyanem. Oglądaj z nami i bierz udział w rozmowie na czacie!

Czytaj więcej...

FEN 40: Top Moments! Wideo!

Czytaj więcej...Przedstawiamy najlepsze momenty gali FEN 40: ENERGA Fight Night Ostróda, która 18 czerwca odbyła się w Amfiteatrze.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 30! Trailer! Sudolski kontra Mysiala o mistrzowski pas!

Czytaj więcej...Jubileuszowa gala Babilon MMA 30 odbędzie się 8 lipca 2022 w pięknie położonym, nadmorskim amfiteatrze w Międzyzdrojach. W walce wieczoru wychowanek organizacji Łukasz Sudolski zmierzy się z Przemysławem "Polskim Niedźwiedziem" Mysialą o mistrzowski pas kategorii półciężkiej, a wcześniej kibice zobaczą wojnę w wadze ciężkiej pomiędzy Marcinem "Arabem" Kalatą a Marcinem Sianosem.

Czytaj więcej...

Bonusy po gali KSW 71! Wideo!

Czytaj więcej...Na KSW 71 działo się naprawdę wiele, ale największe wrażenie na szefach organizacji zrobiły dwa pojedynki, w których oglądaliśmy mnóstwo zwrotów akcji i niepowtarzalnych emocji.

Czytaj więcej...