free templates joomla

UFC 241: Trening Medialny Open Workout! Video

Czytaj więcej...Przed sobotnią galą UFC 241 Cormier vs Miocic 2, która odbędzie się w hali Honda Center w kalifornijskim Anaheim (USA), fighterzy karty głównej w ramach Media Day wzięli udział w otwartym treningu medialnym (open workouts - przyp. red.), dla prasy, ale głównie dla fanów. O tym jak prezentowali się i jak byla ich forma, warto przekonać się samemu ogladając występy, co polecamy.

Czytaj więcej...

UFC Free Fight: Robbie Lawler vs Rory MacDonald 2! Video!

Czytaj więcej...W ramach promocji gali Fight Night Newark Covington vs. Lawler (UFC on ESPN 5), która 3 sierpnia 2019 odbędzie się w Newark, organizacja The Ultimate Fighting Championship udostępniła bezpłatnie jedną z najbardziej pamiętnych walk w historii UFC, czyli pojedynek Robbiego Lawlera z Rory MacDonald'em z gali UFC 189. Zapraszamy do obejrzenia!

Czytaj więcej...

UFC 239 Jones vs. Santos: trening medialny (open workout)! Video

Czytaj więcej...Od środy 3-go lipca rozpoczął się tzw. Fight Week związany z galą UFC 239: Jones vs. Santos, która w sobotę 6-go lipca odbędzie się w hali T-Mobile Arena w Las Vegas w Nevadzie (USA). Gala odbędzie się z udziałem polskiego zawodnika Jana Błachowicza (23-8 MMA, 6-5 UFC), który walczyć będzie z Amerykaninem Luke'm Rockholdem (16-4 MMA, 6-3 UFC).

Czytaj więcej...

Babilon Fight Night 1: oficjalna zapowiedź video gali w Pruszkowie!

Czytaj więcej...Już za 11 dni w Arenie Pruszków odbędzie się mieszana gala MMA i boksu zawodowego o nazwie Babilon Fight Night 1. W walce wieczoru kreowany na przyszłego mistrza świata kategorii cruiser Michał Cieślak (18-0, 12 KO) zmierzy się z nigeryjskim królem nokautu Olanrewaju Durodolą (29-6, 27 KO).

Czytaj więcej...

FightSport Review 38: UFC 237, Zmierzch Legend, Bellator 221, KSW, FFF, ACA 96!

Czytaj więcej...Podsumowanie weekendowych wydarzeń jak UFC 237 Namajunas vs Andrade, Bellator 221 Chandler vs. Pitbull i kolejnych spraw nadchodzącego tygodnia jak KSW 49.

Czytaj więcej...

UFC 237 Namajunas vs Andrade: Media trening i Face Offs! Video

Czytaj więcej...W czwartek 9-go maja w Rio de Janeiro w Brazylii rozpoczął się tzw fight week przed galą UFC 237: Namajunas vs. Andrade. W pierwszym dniu medialnym zawodnicy wzięli udział w konferencji prasowej i po raz pierwszy mogli zajrzeć sobie głęboko w oczy w ramach "face off", oraz uczestniczyli w treningu medialnym (open workout). przypomnijemy, że w walce wieczoru zmierzą się mistrzymi wagi słomkowej Rose Namajunas (8-3 MMA, 6-2 UFC) i miejscowa pretendentka Jessica Andrade (19-6 MMA, 10-4 UFC).

Czytaj więcej...

Free Fight Federation - konferencja prasowa Live! Video!

Czytaj więcej...Free Fight Federation - konferencja prasowa, która odbyła się 8 maja 2019 w Warszawie i była pierwszą przed galą FFF 1 w Zielonej Górze w dniu 08.06.2019.

Czytaj więcej...

ACA 96 Strus vs Savov - trailer gali! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy trailer gali ACA 96, która 8 czerwca 2019 odbędzie się w hali Łódź Sport Arena. W walce wieczoru  Piotr Strus (13-5) zmierzy się ze Svetlozarem Savovem (18-6). Galę poprzedzi konferencja prasowa zaplanowana na 15 maja w Warszawie. Udział w niej wezmą Piotr Strus, Marcin Held, Daniel Omielańczuk, Radosław Paczuski i Łukasz Kopera oraz reprezentujący organizację ACA, Baysangur Edelbiev.

Czytaj więcej...

Dziesięć najlepszych akcji KSW 48 w Lublinie

Czytaj więcej...Pierwsza gala KSW w Lublinie obfitowała w spektakularne akcje. Na KSW 48 aż siedem z ośmiu pojedynków zakończyło się przed czasem. Zapraszamy do obejrzenia najlepszych akcji z tego wieczoru.

Czytaj więcej...

FightSport Review #35: UFC St. Petersburg Live - Podsumowanie! Wideo!

Czytaj więcej...Z cyklu FightSport Review podsumowanie gali UFC on ESPN+ 7 Overeem vs. Oleinik, która 20 kwietnia 2019 roku odbyła się w Sankt Petersburgu z udziałem Michała Oleksiejczuka, Marcina Tybury i Krzysztofa Jotko. Zapraszamy do wysłuchania!

Czytaj więcej...

KSW Free Fight: Roman Szymański vs. Daniel Torres! Wideo!

Czytaj więcej...Roman Szymański na KSW 48 w Lublinie zmierzy się z Francuzem Salahdine'em Parnasse, a stawką pojedynku będzie tymczasowy pas kategorii piórkowej. Zobaczcie świetne starcie Polaka z gali KSW 46, na której spotkał się z łowcą polskich skalpów, Danielem Torresem.

Czytaj więcej...

DSF 22 ''Droga Wojownika'' - oficjalny trailer gali! Wideo!

Czytaj więcej...Mistrzowskie starcie dwóch najlepszych zawodników wagi półśredniej w Polsce. Mistrz DSF vs Mistrz FEN zmierzą się na gali DSF 22 ''Droga Wojownika'' w Nowy Sączu. Prezentujemy oficjalny trailer wydarzenia.

Czytaj więcej...

Roberto Soldić vs. Krystian Kaszubowski na KSW 49! Trailer!

Czytaj więcej...Obaj wygrali przez nokaut wszystkie zwycięskie walki w KSW. Roberto Soldić będzie bronić pasa wagi półśredniej 18 maja na KSW 49 w ERGO ARENIE, a jego rywalem będzie lokalny bohater, Krystian Kaszubowski. Prezentujemy zapowiedź tego emocjonującego pojedynku!

Czytaj więcej...

TweetupFEN - Konferencja przed FEN 25 - RELACJA LIVE! Wideo!

Czytaj więcej...Konferencja  #TweetupFEN przed galą FEN 25 Ostróda w czerwcu 2019 z udziałem władz FEN Pawła Jóźwiaka, Bartosza Szuby, władz Ostródy i zawodników biorących udział w wydarzeniu: Andrzej Grzebyk, Kamil Gniadek, Rafał Kijańczuk, Krystian Bielski, Adrian Zieliński, Adam Kowalski i Arkadiusz Wrzosek.

Czytaj więcej...

KSW 48: Lublin - Pierwsza zapowiedź wideo!

Czytaj więcej...Federacja KSW zawita do kolejnego miasta w Polsce. 27 kwietnia w hali Globus odbędzie się KSW 48, a w najważniejszych walkach wieczoru kibice obejrzą starcie o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej pomiędzy Romanem Szymańskim (11-4, 1 KO, 3 Sub) a Salahdine’em Parnasse (12-0-1, 1 KO, 4 Sub) oraz Łukasza Jurkowskiego (16-11, 4 KO, 6 Sub), którego rywalem w rewanżowym pojedynku za porażkę sprzed 14 lat będzie Stjepan Bekavac (19-9, 13 KO, 4 Sub).

Czytaj więcej...

Dziesięć najlepszych akcji KSW 47: The X-Warriors! Wideo!

Czytaj więcej...Federacja prezentuje dziesięć najlepszych akcji z sobotniej gali KSW 47: The X-Warriors w Łodzi, w wykonaniu m.in. Aleksandara Ilicia, Damiana Janikowskiego, Phila de Friesa czy Marcina Wrzoska.

Czytaj więcej...

KSW 49 Materla vs. Askham 2 - Pierwsza zapowiedź! Wideo!

Czytaj więcej...Prezentujemy pierwszą zapowiedź gali KSW 49, która 18 maja 2019 odbędzie się w hali Ergo Arena, na granicy Gdańska i Sopotu. W walce wieczoru Michał Materla (27-6, 9 KO, 12 Sub) zmierzy się z Anglikiem, Scottem Askhamem, a stawką pojedynku będzie pas kategorii średniej. Podczas tego wieczoru tytułu mistrzowskiego w kategorii półśredniej bronić będzie Roberto Soldić (15-3, 13 KO, 1 Sub), a naprzeciw niego stanie pochodzący z Gdyni, Krystian Kaszubowski (7-0, 2 KO, 1 Sub). Do klatki wróci również Karol Bedorf (15-4, 5 KO, 4 Sub), którego rywalem będzie nowy nabytek organizacji KSW, Damian Grabowski (21-5, 7 KO, 11 Sub).

Czytaj więcej...

FEN 24: TOP Moments! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia najlepszych momentów z gali FEN 24, która 16 marca 2019 odbyła się w Warszawie. W walce wieczoru Arkadiusz Wrzosek pokonał Patricka Schmida przez TKO w 5 rundzie, zdobywając tym samym pas mistrzowski FEN w kickboxingu, w wadze ciężkiej.

Czytaj więcej...

FightSport Review 34: KSW 47, dramat Janikowskiego i Pudziana, Szymon Kołecki, rozmowa z Oknińskim!

Czytaj więcej...Podsumowanie wydarzeń z gali KSW 47 ''The X-Warriors'', która w sobotę 23.03.2019 odbyła się w hali Atlas Arena, w Łodzi, a także rozmowa na gorąco z Mirosławem Oknińskim po walce Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki.

Czytaj więcej...

Oficjalne trailery gali DSF 21 Śląskie Tąpnięcie 2! Karta walk kompletna!

Czytaj więcej...Gala DSF 21 Śląskie Tąpnięcie 2 w Mysłowicach zbliża się wielkimi krokami i tylko niewiele ponad tydzień pozostało do wieczoru, w którym po raz kolejny zawodniczki i zawodnicy zmierzą się w ringu oganizacji DSF Kickboxing Challenge. Podczas tego wydarzenia rozegranych zostanie dziewięć pojedynków w większości międzynarodowych.

Czytaj więcej...