free templates joomla

UFC Rio Rancho Błachowicz vs Anderson 2! LIVE!

Czytaj więcej...Na żywo relacja Live z gali UFC Fight Night 167 Rio Rancho (UFC on ESPN  25: Anderson vs. Błachowicz 2) w Rio Rancho w Nowym Meksyku (USA), gdzie w walce wieczoru zmierzyli się Jan Błachowicz i Corey Anderson.

Czytaj więcej...

FightSport Review #66: UFC 247, FAME MMA Konfa, Ankos MMA Poznań! LIVE!

Czytaj więcej...Podsumowanie weekendu odcinku FightSport Review #66, a w nim między innymi: UFC 247 Jones vs. Reyes, wizyta w Ankos MMA Poznań, konferencja prasowa FAME MMA 6. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

UFC 247 Countdown: Jones vs Reyes, Shevchenko vs Chookagian! Video

Czytaj więcej...Już w najbliższą sobotę 8-go lutego w Houston w stanie Teksas (USA) odbędzie się gala UFC 247: Jones vs. Reyes z dwiema walkami o pasy mistrzowskie wagach półciężkiej i muszej kobiet. W najważniejszej z nich mistrz Jon Jones (25-1 MMA, 19-1 UFC) zmierzy się z Dominickiem Reyesem (12-0 MMA, 6-0 UFC) a w co-main eventm mistrzyni Valentina Shevchenko (18-3 MMA, 7-2 UFC) za rywalkę będzie mieć Amerykankę Katlyn Chookagian (13-2 MMA, 6-2 UFC).

Czytaj więcej...

FEN 27 - najlepsze akcje gali! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia najlepszych akcji gali FEN 27, która 18 stycznia odbyła się w hali Netto Arena w Szczecinie. Zobacz to jeszcze raz!

Czytaj więcej...

FightSport Review #64: UFC Raleigh, Okniński, Kobe Bryant, Heraklesy! LIVE!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia FightSport Review #64, w którym omawiamy wydarzenia weekendu jak UFC Raleigh, Bellator 238, wywiad z Mirosławem Oknińskim i śmierć Kobe Bryanta.

Czytaj więcej...

KSW 2019 Best - Najlepsze poddania roku! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy zestawienie 5 najlepszych poddań na galach KSW w roku 2019 wybranych przez organizację.

Czytaj więcej...

KSW 2019 Best - Najlepsze nokauty! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy zestawienie 15 najlepszych nokautów na galach KSW w roku 2019 wybranych przez organizację.

Czytaj więcej...

FightSport Review #63: UFC 246, Conor, FEN 27 - LIVE!

Czytaj więcej...FightSport Review #63 - podsumowujemy UFC 246 Conor McGregor vs Donald Cerrone, FEN 27 i nie tylko. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

KSW 2019 Best - Najlepsze walki! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy zestawienie dziesięciu najlepszych walk rozegranych na galach KSW w roku 2019 wybranych przez organizację.

Czytaj więcej...

UFC 246: McGregor vs Cowboy - konferencja prasowa! LIVE!

Czytaj więcej...Conor McGregor, Donald "Cowboy" Cerrone i prezes UFC, Dana White, wezmą udział w konferencji prasowej przed galą UFC 246. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej...

Mateusz Rębecki vs Magomed Magomedov na FEN 27! Trailer walki!

Czytaj więcej...Magomed Magomedov (12-1, 1 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (9-1, 4 KO, 4 SUB) podczas walki wieczoru gali FEN 27 w Szczecinie. Dla „Chińczyka” będzie to trzecia obrona pasa mistrzowskiego FEN w kategorii lekkiej. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi tego pojedynku!

Czytaj więcej...

FEN 27: Janusz vs Kowalski! Trailer walki!

Czytaj więcej...Adam Kowalski (11-5, 2 KO, 3 SUB) będzie rywalem Wojciecha Janusza (8-4, 3 KO, 2 SUB) w pojedynku, który będzie 18 stycznia co-main eventem gali FEN 27 w Szczecinie. Będzie to eliminator do walki o pas mistrzowski FEN w kategorii półciężkiej. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo tego pojedynku.

Czytaj więcej...

FEN 27: Sianos vs Kornilov! Trailer walki!

Czytaj więcej...Kirill Kornilov (1-0, 1 KO) zmierzy się z Marcinem Sianosem (4-4, 4 KO) podczas gali FEN 27 w Szczecinie 18 stycznia. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi tej walki.

Czytaj więcej...

FightSport Awards MMA 2019 - Live! Video!

Czytaj więcej...Doroczne podsumowanie Fightsport Awards 2019 dotyczące polskiego rynku MMA czyli 10 kategorii, nominacje, wyróżnienia, zwycięzcy w polskich Mieszanych Sztukach Walki. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania!

Czytaj więcej...

FEN 27: Parcheta vs Harutjunjan! Trailer walki!

Czytaj więcej...Gor Harutjunjan (9-6) zmierzy się 18 stycznia w Szczecinie z Marcinem Parchetą (21-5) podczas gali FEN 27. Starcie w limicie do 70 kilogramów będzie jedynym w formule K-1 podczas tego wydarzenia.

Czytaj więcej...

FEN 27: Lubońska vs Dourthe! Video!

Czytaj więcej...Eva Dourthe (4-3, 1 SUB) będzie 18 stycznia w Szczecinie rywalką Katarzyny Lubońskiej (7-2, 2 SUB) podczas gali FEN 27. Zawodniczka z Francji zadebiutuje tym samym pod szyldem federacji.

Czytaj więcej...

FEN 27: oficjalny trailer gali! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy główny trailer gali FEN 27, która 18 stycznia odbędzie się w Szczecinie. Jego bohaterami trailera są Mateusz Rębecki, Wojciech Janusz, Katarzyna Lubońska i Marcin Parcheta.

Czytaj więcej...

FEN 27: Romanowski vs Vilson Jr! Trailer!

Czytaj więcej...Vilson Junior (11-4-1, 6 KO, 2 SUB) zmierzy się z Sebastianem Romanowskim (13-8-1, 4 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 27 w Szczecinie. Reprezentant Kraju Kawy przywita się tym samym z federacją debiutując na polskiej ziemi.

Czytaj więcej...

Fightsport Review #62: MMA Podsumowania 2019 Roku Propozycje! LIVE!

Czytaj więcej...Propozycje na nominacje Fightsport Awards 2019 w polskich Mieszanych Sztukach Walki. Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Czytaj więcej...

Marcin ''Zombie'' Wrzosek: Marcin Najman moim kosztem próbuje sobie nabić ludzi! Video!

WyCzytaj więcej...wiad z Marcinem Wrzoskiem przed wydarzeniami FFF 2, gdzie będzie ekspertem w studio wraz z trenerem Łukaszem Zaborowskim. Nie zabrakło odpowiedzi o KSW 52, Karolinie Owczarz, rewanżu z Normanem Parke, konflikcie z Marcinem Najmanem, walkach Anity Bekus.

Czytaj więcej...