free templates joomla

BUŁA! Cyganie, rolexy, emigracja, wielki świat, polska kiełbasa, walki na gołe pięści! GROMDA!

Czytaj więcej...GROMDA! Menda treningowa, dusza towarzystwa i cwaniak ringowy. Nigdy nie leżał, nikt go nie naruszył. Niepokonany na ulicy i na gołe pięści. Celebryta, gangster czy chuligan... nic z tego to po prostu przystojny romantyk z poczuciem humoru. BUŁA czyli Bańbuła... witaj na jego rejonie. Szczerze, prawdziwie i bez kozaczenia.

Czytaj więcej...

FEN 53! TOP Moments! Video!

Czytaj więcej...Przedstawiamy najlepsze momenty z gali FEN 53: KGHM Fight Night [WYNIKI], która 16 marca odbyła się w Lubinie.

Czytaj więcej...

FEN 54: Zapowiedź gali w Pile!

Czytaj więcej...Przedstawiamy zapowiedź gali FEN 54 [karta walk], która 17 maja odbędzie się w Pile. W walce wieczoru zmierzą się Vitalii Yakimenko (8-1, 3 KO, 3 SUB) z Faridem Alibabadazade (12-6-1, 4 KO, 4 SUB). Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii muszej.

Czytaj więcej...

One Punch Ostrowiec Świętokrzyski! Trailer walki Adam Kryszewski vs. Piotr Bulczyński! Video!

Czytaj więcej...Prezentujemy zapowiedź walki Adam Kryszewski vs. Piotr Bulczyński, w której zawodnicy zmierzą się podczas gali ONE PUNCH [karta walk] 5 kwietnia 2024 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Czytaj więcej...

KSW Epic Chalidow vs Adamek - RELACJA LIVE! Wideo!

Czytaj więcej...W sobotę, 24 lutego, od 19:00 wpadajcie do nas na relację live z gali KSW EPIC, która 24 lutego 2024 roku odbędzie się w hali Arena Gliwice. Podczas walki wieczoru Mamed Chalidow zmierzy się z Tomaszem Adamkiem, a pojedynek będzie się toczył w boksie.

Czytaj więcej...

FightSport Review 241 - FAME 20, Wiewiór wygrał, Ferrari odpadł! Parke, Wampir, UFC, Bryczek i Prachnio! Wideo!

Czytaj więcej...Jak co tydzień zapraszamy na FightSport Review! Podsumujemy wydarzenia z ostatnich dni: FAME 20, zwycięstwo Wiewióra w trunieju, porażka Ferrariego, walka Wampira z Parke, a także UFC, Bryczek i Prachnio. Zapraszamy dzisiaj, od 21:30!

Czytaj więcej...

FAME 20 - RELACJA, DYSKUSJA! Video!

Czytaj więcej...Od 19:30 wpadajcie do nas na stream! Zapraszamy na relację live z dzisiejszej gali FAME 20 Don Kasjo vs Boxdel, podczas której odbędzie się turniej K-1, oprócz którego zobaczymy dziewięć walk w różnych formułach i na różnych zasadach. W co-main event zobaczymy pojedynek Michała "Boxdela" Barona i Kajusza "Don Kasjo" Życińskiego w formule K-1 w rękawicach bokserskich.

Czytaj więcej...

Fight Live 41 - Afera FAME 20, Macierewicz, Kamiński, Kanał Polityczny, McGregor! Video!

Czytaj więcej...Wpadajcie do nas na kolejny odcinek Fight Live! Tym razem o aferze, FAME 20, Macierewiczu, Kamińskim, Kanale Politycznym i McGregorze! Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Live'm witamy Nowy Rok 2024! Video!

Czytaj więcej...W Nowy Rok 2024 wchodzimy z nowym formatem. Będziemy naszych Widzów zapraszać do oglądania materiałów, które będą prowadzone przy udziale naszych gości. Zapraszamy na pierwszy live w tym roku.

Czytaj więcej...

The Warriors MMA 2 - ważenie zawodników! LIVE!

Czytaj więcej...Dzisiaj, w piątek, 8 grudnia 2023 w Rudzie Śląskiej odbędzie się ceremonia ważenia zawodników przed jutrzejszą galą The Warriors MMA 2. W walce wieczoru Patryk "GOŁOTA" Kowoll, reprezentujący klub Silesian Cage Club zmierzy się z Adnanem "GLADIATOR OF SANDZAK" Alićem pochodzącym z Serbii. Będzie to walka w formule MMA w kategorii wagowej open. W co-main event gali, w pojedynku na zasadach K-1, Mateusz Kowalski skrzyżuje rękawice z Henrym "HERCULEEZ" Fadipe, trenującym w klubie Fantom Dublin. W tym przypadku także będzie to kategoria open.

Czytaj więcej...

KSW 86 Michał Michalski vs. Dominik Humburger! Trailer!

Czytaj więcej...Niepokonany Dominik Humburger przejeżdża na teren wrocławianina, Michała Michalskiego. Zobaczcie zapowiedź co-main eventu gali KSW 86, która odbędzie się 16 września we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

GROMDA 14 Prawo ulicy! W imię zasad! Wideo!

Czytaj więcej...GROMDA 14! Całe swoje życie zdobywasz swoją reputację... to prawo ulicy. A życie jest krótkie więc oto parę rad.... jedna z nich to taka, że czasem trzeba komuś dać w japę żeby się chłop ogarnął.

Czytaj więcej...

KSW 86 Jakub Wikłacz vs. Sebastian Przybysz 4! Trailer!

Czytaj więcej...Wyjątkowa walka wymaga wyjątkowego trailera. Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz spotkali się twarzą w twarz przed ich czwartym starciem w klatce, do którego dojdzie 16 września na KSW 86 we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

KSW 84 De Fries vs Bajor! Relacja Live!

Czytaj więcej...Od 19:00 wpadajcie na nasz kanał! Zapraszamy na relację live z gali KSW 84, która dzisiaj odbędzie się w Gdyni. W walce wieczoru Phil de Fries zmierzy sie z Szymonem Bajorem.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 36 - wywiady i backstage z gali! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wywiadów oraz materiałów z backstage gali Babilon MMA 36. Rozmawialiśmy z zawodnikami - Karolem Łasiewickim, Piotrem Golonem, Szymonem Karolczykiem, Dawidem Kuczmarskim, Przemysławem Kowalczykiem, Krystianem Noskiem i Dominikiem Grędą - po stoczonych walkach oraz z Arturem Gwoździem, matchmakerem Babilon MMA, który podsumował wydarzenie na gorąco.

Czytaj więcej...

KSW 82 Brian Hooi vs. Andrzej Grzebyk! Trailer!

Czytaj więcej...Podczas gali KSW 82, która odbędzie się 13 maja w warszawskim Studiu ATM, w walce wieczoru dojdzie do konfrontacji zawodników, którzy słyną z kończenia pojedynków przed czasem. W starciu wieczoru Brian Hooi (19-10 1NC, 7 KO, 6 Sub), numer dwa wśród najlepszych fighterów wagi półśredniej KSW, zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem (19-6, 12 KO, 3 Sub), numerem trzy tego zestawienia.

Czytaj więcej...

POPEK x MAJÓWECZKA przed GROMDA 13! VIDEO!

Czytaj więcej...Wszyscy mówią, że jestem gejem bo zrobiłem parę misiaczków. Mordo jak masz zły dzień lub kobita cię zostawiła to ja Cię mogę też przytulić. Zresztą idzie majóweczka, odpalamy grilla i tryb odpoczynku. Pamiętajcie kulturka i tylko pozytywne flow. Bawcie się dobrze mordki. GROMDA 13!

Czytaj więcej...

Joshua vs Franklin - live relacja, dyskusja! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy na relację live z gali bokserskiej Joshua vs Franklin, która 1 kwietnia 2023 odbędzie się w Londynie! Startujemy o 21:00! Wpadajcie!

Czytaj więcej...

KSW 79 Daniel Omielańczuk vs Michał Kita! Trailer!

Czytaj więcej...Podczas gali KSW 79 w Czechach dojdzie do pojedynku prawdziwych weteranów wagi ciężkiej w Polsce. Początkowo na gali w Libercu Daniel Omielańczuk, numer trzy rankingu wagi ciężkiej, miał zmierzyć się z Viktorem Peštą, ale ten musiał wycofać się z konfrontacji z powodu choroby. W miejsce czeskiego wojownika wszedł przyjmujący każde wyzwanie były dwukrotny pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej, Michał Kita. Do walki dojdzie 25 lutego.

Czytaj więcej...

KSW 79 Arkadiusz Wrzosek vs Tomas Mozny! Trailer!

Czytaj więcej...Arkadiusz Wrzosek i Tomas Mozny spotkali się po raz pierwszy w 2015 roku w ringu kickboxerskim. Po pięciu rundach lepszy wtedy okazał się "The Giant Slovak". Już 25 lutego, podczas KSW 79 w czeskim Libercu obaj panowie spotkają się raz jeszcze, ale tym razem starcie odbędzie się na zasadach MMA. Zobaczcie zapowiedź tego wyczekiwanego pojedynku.

Czytaj więcej...