free templates joomla

UFC Fight Night 103 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali UFC Fight Night 103 "Rodriguez vs Penn", która odbyła się 15 stycznia w Phoenix w stanie Arizona w USA. W walace woeczoru zmierzyli się Meksykanin Yair Rodriguez i BJ Penn. W poprzedzającym pojedynku wystąpił polski zawodnik Marcin Held, który walczył z silnym Joe Lauzonem. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Yodsanklai Fairtex rozpoczyna przygotowania! Video

Czytaj więcej...Jeden z najlepszych na świecie leworęcznych zawodników Muay Thai i K-1 31-letni Yodsanklai Fairtex (194-71-4 76 KO) znany pod przydomkami "Yod" lub "Boxing Computer" po rocznej przerwie, kiedy nie było go na scenie walk, rozpoczął przygotowania do sezonu 2017. Tajski zawodnik w tym roku walczyć ma w organizacjach Kunlun Fight i Enfusion.

Czytaj więcej...

Rizin Fighting World Grand-Prix 2016 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali MMA Cygames presents Rizin Fighting World Grand-Prix 2016, która odbyła się w czwartkowy i sobotni sylwestrowy wieczór 29-go i 31-go grudnia w hali Saitama Super Arena w Saitamie w Japonii. Podczas eventu wystąpiła cała plejada gwiazd MMA jak Mirko Cro Cop Filipovic ale także dwójka polskich zawodników, Szymon Bajor i Hanna Gujwan. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 207 Nunes vs Rousey - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali UFC 207 Nunes vs Rousey, która odbyła się w hali T-Mobile Arena w Las Vegas w stanie Nevada w dniu 30-go grudnia 2016. W walce wieczoru zmierzyły się była mistrzyni Ronda Rousey i aktualna Amanda Nunes. W drugiej walce o pas Dominick Cruz zmierzył się z Codym Garbrandtem. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 207 Countdown: Amanda Nunes vs Ronda Rousey, Dominick Cruz vs Cody Garbrandt! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia UFC 207 Countdown materiału promojącego galę UFC, która 30 grudnia odbędzie się w Paradise, w USA. W walce wieczoru zmierzą się, aktualna mistrzymi UFC w wadze koguciej, Amanda Nunes i pretendująca do tego tytułu, Ronda Rousey. Polecamy materiał wideo!

Czytaj więcej...

Bellator 169 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 169, która odbyła się w piątkowy wieczór 16-go grudnia 2016 roku w Dublinie w Irlandii, gdzie organizacja Bellator złożyła wizytę. Walką wieczoru była konfrontacja w wadze ciężkiej pomiędzy Amerykaninem Muhammedem Lawalem, znanym jako ''King Mo'' a japońskim mistrzem olimpijskim w Judo sprzed ośmiu lat, Satoshi'm Ishii. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC on FOX 22 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali UFC on FOX 22 "VanZant vs Waterson", która odbyła się w Sacramento w stolicy stanu Kalifornia w Stanach Zjednoczonych, w dniu 17 grudnia 2016 roku. W walce wieczoru doszło do kobiecej rywalizacji w wadze słomkowej między Paige VanZant z Team Alpha Male a byłą mistrzynią Invicta FC, Michelle Waterson. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Bellator 168 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 168, która odbyła się we Florencji we Włoszech w dniu 10-go grudnia. Gala kolejny raz była połączoną imprezą Bellator MMA i Oktagon Italy. W walce wieczoru MMA wystąpili włoski weteran UFC Alessio "Legionarius" Sakara i Amerykanin Joey Beltran. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Glory 36 Collision - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pełnej wersji video gali Kickboxingu Glory 36 Collision, która miała miejsce 10-go grudnia 2016 w w hali  König Pilsener Arena w Oberhausen w Niemczech. Magnesem była oczywiście walka wieczoru Marokańczyka Badra Hari i Holendra Rico Verhoevena, ale nie brakowało także innych ważnych walk podczas tej gali gdzie stawką były trzy walki mistrzowskie z udziałem plejady gwiazd. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 206 Holloway vs Pettis - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia vide pełnej wersji gali UFC 206: Holloway vs. Pettis, która odbyła się w sobotę 10-go grudnia w hali Air Canada Centre w Toronto w prowncji Ontario w Kanadzie. W walce wieczoru o tymczasowy pas wagi piórkowej zmierzyli dwaj Amerykanie Max Holloway i Anthony "Showtime" Pettis. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 102 Lewis vs Abdurakhimov - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali UFC Fight Night 102 "Lewis vs Abdurakhimov", która miała miejsce w hali Times Union Center w Albany w stanie Nowy Jork w dniu 9-go grudnia 2016. W walce wieczoru zmierzyli się Amerykanin Derrick Lewis i reprezentujący Rosję Shamil Abdurakhimov z Dagestanu. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Walka Michał Szmajda vs Őmer Kurt na MFC 11! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia nagrania walki Michał Szmajda vs Őmer Kurt, którą zawodnicy stoczyli podczas gali Makowski Fighting Championship 11 (MFC 11), w sobotę, 4 grudnia w Nowej Soli. Polecamy!

Czytaj więcej...

UFC 206 Embedded: Vlog Series - Episode 3! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia trzeciego odcinka programu UFC 206 Embedded promującego galę, która 10 grudnia 2016 odbędzie się w Toronto, w Kanadzie. Polecamy!

Czytaj więcej...

Badr Hari - video z przygotowań do walki na Glory 36

Czytaj więcej...Już tylko godziny dzielą nas od kickboxerskiej konfrontacji Rico Verhoevena i Badra Hari w niemieckim Oberhausen podczas gali Glory 36 "Collision". Podkręcona marketingowo walka będzie main eventem wydarzenia i wielu kibiców zastanawia się w jakiej formie wyjdzie do mistrza wagi ciężkiej "Bad Boy" Hari. Marokańczyk, najlepsdze lata ma za sobą, ale przy odpowiednim treningu może wejść na w miarę wysoki poziom. Jak zatem wyglądały przygotowania? Warto się o tym przekonać i obejrzeć unikalny materiał filmowy. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Angels of Glory 2: Joanna Różańska vs Aneta Kopeć! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pojedynku Joanna Różańska vs Aneta Kopeć, który zawodniczki stoczyły podczas gali Angels of Glory 2 w Sandomierzu. Polecamy!

Czytaj więcej...

Najlepsze nokauty 2016 roku w federacji Kunlun Fight – video!

Czytaj więcej...Grudzień to często czas podsumowań i na podobne zdecydowała się dynamicznie rozwijająca się chińska organizacja Kunlun Fight. Wypuściła właśnie materiał filmowy, zawierający najbardziej widowiskowe zakończenia walk w ramach tej federacji Kickboxingu.

Czytaj więcej...

Angels of Glory 2: Krzysztof Olszewski vs Hubert Ulikowski! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pojedynku Krzysztof Olszewski vs Hubert Ulikowski, który zawodnicy stoczyli podczas gali Angels of Glory 2 w Sandomierzu. Polecamy!

Czytaj więcej...

UFC 206 Embedded: Vlog Series - Episode 1

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka programu UFC 206 Embedded promującego galę, która 10 grudnia 2016 odbędzie się w Toronto, w Kanadzie. Polecamy!

Czytaj więcej...

The Ultimate Fighter 24 Finale - Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali The Ultimate Fighter 24 Finale, która odbyła się dnia 3 grudnia 2016 roku w Las Vegas w stanie Nevada. W walce wieczoru zwycięzca rywalizacji programu MMA TUF 24 zwycięzca, Tim Elliott zmierzył się z mistrzem wagi muszej Demetriousem Johnsonem. W innym ciekawym starciu zmierzyli się trenerzy tego programu: Joseph Benavidez i Henry Cejudo. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Bellator 166 & 167 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video gal Bellator 166 i Bellator 167, które odbyły się w piątek 2 grudnia i sobotę 3-go grudnia 2016 roku w Thackerville w stanie Oklahoma w USA. W walkach wieczoru udział wzięli Eduardo Dantas z Brazylii z Amerykaninem Joe Warrenem a w drugiej, sobotniej konfrontacji Darrion Caldwell bił się z Joe Taimanglo. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...