free templates joomla

Cezary Zugaj vs Farmongkol Leangprasert na IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia walki Cezary Zugaj vs Farmongkol Leangprasert, którą zawodnicy stoczyli podczas IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1. Polecamy!

Czytaj więcej...

Jarosław Dobosz vs Kansuan Sansiprapa na IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia walki Jarosław Dobosz vs Kansuan Sansiprapa, którą zawodnicy stoczyli podczas IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1. Polecamy!

Czytaj więcej...

FEN 17 Baltic Storm - aftermovie

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia filmowego podsumowania gali FEN 17 Baltic Storm. 12 maja w klatce FEN w hali Gdynia Arena nie brakowało emocji. Były szybkie nokauty i poddania oraz ciężkie walki do ostatniej sekundy. Polecamy!

Czytaj więcej...

Glory 41 Holland - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji sobotniej (20 maja) gali Kickboxingu Glory 41 Holland, która odbyła się w Brabanthallen Exhibition Centre w Den Bosch w Holandii. W walce wieczoru aktualny mistrz wagi ciężkiej 28-letni Rico Verhoeven zmierzył się  z byłym mistrz Enfusion, Ismaelem "The Star" Lazaarem. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Bellator 179 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 179, która miała miejsce w hali SSE Arena w Londynie, stolicy Wielkiej Brytanii w piątek 19-go maja. W walce wieczoru zmierzyli się wybuchowy Anglik Paul "Semtex" Daley i Kanadyjczyk Rory MacDonald. W karcie wstępnej wystąpili dwaj polscy zawodnicy MMA Łukasz Cejrowski i Marcin Prostko. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Marcin Parcheta vs Farsai Changthai na IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia walki Marcin Parcheta vs Farsai Changthai, którą zawodnicy stoczyli podczas IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1. Polecamy!

Czytaj więcej...

Bartosz Batra vs Panrit Rattanaburi na IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia walki Bartosz Batra vs Panrit Rattanaburi, którą zawodnicy stoczyli podczas IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1. Polecamy!

Czytaj więcej...

Filip Rządek vs Jack Sova na IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia walki Filipa Rządka z Jack'iem Sova, którą zawodnicy stoczyli podczas IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1. Polecamy!

Czytaj więcej...

Celtic Gladiator 12 - oficjalny trailer gali!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia trailera gali Celtic Gladiator 12, która już w najbliższą sobotę, 20 maja, odbędzie się w Wielkiej Brytanii, w Grays, niedaleko Londynu.

Czytaj więcej...

Zapowiedź pojedynku Fernando Rodrigues Jr vs Marcin Różalski na KSW 39! Video!

Czytaj więcej...Już 27 maja na stadionie PGE Narodowy podczas gali KSW 39 Colosseum brazylijski mistrz KSW Fernando Rodrigues Jr skrzyżuje rękawice z Marcinem Różalskim w pojedynku o pas KSW w wadze ciężkiej. Polecamy zapowiedź wideo tej walki!

Czytaj więcej...

UFC 211 Embedded - Episode 2! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia drugiej części vloga promującego galę UFC 211, która już w najbliższą sobotę, 13 maja, odbędzie się w Dallas w USA. Polecamy!

Czytaj więcej...

UFC 211 Countdown: Miocic vs Dos Santos, Jędrzejczyk vs. Andrade! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia programu Countdown to UFC 211 promującego najbliższą galę UFC, podczas której w dwóch głównych walkach wydarzenia zobaczymy pojedynki o pasy mistrzowskie.

W walce wieczoru Stipe Miocic, aktualny mistrz wagi ciężkiej UFC zmierzy się z Juniorem dos Santosem i będzie to ich drugie starcie. W co-main event gali Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni UFC w wadze słomkowej kobiet będzie bronić tytułu w pojedynku z Jessicą Andrade. Polecamy materiał!

Czytaj więcej...

KSW 39 Colosseum: Karol Bedorf vs Michał Kita! Video!

Czytaj więcej...Zapowiedź jednego z najciekawszych rewanżów w historii polskiego MMA. Na KSW 39: Colosseum czołowi ciężcy Karol Bedorf i Michał Kita po raz drugi zmierzą się w okrągłej klatce. Polecamy!

Czytaj więcej...

Oficjalny trailer gali FEN 17 Baltic Storm! Video!

Czytaj więcej...Michał Wlazło, Kamil Łebkowski, Radoslaw Paczuski, Marcin Szreder, Jarosław Daschke, Ireneusz Szydłowski i pozostali zawodnicy są już gotowi do walk na gali FEN 17 Baltic Storm! Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego trailera gali, która już 12 maja odbędzie się w hali Gdynia Arena!

Czytaj więcej...

Glory 40 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pełnej wersji gali Kickboxingu Glory 40 Copenhagen, która odbyła się w sobotę 29 kwietnia 2017 roku w Kopenhadze, stolicy Danii. W głównych walkach wieczoru zmierzyli się mistrz wagi półciężkiej Jason Wilnis z Holandii i Simon Marcus z  Kanady. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Anthony Joshua vs Władymir Kliczko - Video!

Czytaj więcej...Dla tych, który nie mieli okazji obejrzeć bokserskiej walki Anglika Anthony Joshua z Władymirem Kliczko polecamy obejrzenie video pełnej wersji pojedynku. Stawką były pasy IBF i WBA. Pojedynek odbył się w sobotę 29-go kwietnia na słynnej Wembley Arena w Londynie, stolicy Wielkiej Brytanii. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Dawid Potoczny vs Maciej Szydłowski na Envio Fight Night 17! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia nagrania pojedynku Dawid Potoczny vs Maciej Szydłowski, który zawodnicy stoczyli podczas gali Envio Fight Night 17 w Bydgoszczy. Polecamy!

Czytaj więcej...

Łukasz Domachowski vs Łukasz Kozłowski na Envio Fight Night 17! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia nagrania pojedynku Łukasz Domachowski vs Łukasz Kozłowski, który zawodnicy stoczyli podczas gali Envio Fight Night 17 w Bydgoszczy. Polecamy!

Czytaj więcej...

Oskar Siegert vs Łukasz Łęczycki na Envio Fight Night 17! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia nagrania pojedynku Oskar Siegert vs Łukasz Łęczycki, który zawodnicy stoczyli podczas gali Envio Fight Night 17 w Bydgoszczy. Polecamy!

Czytaj więcej...

Adam Gielata vs Jakub Rajewski na Envio Fight Night 17! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia nagrania pojedynku Adam Gielata vs Jakub Rajewski, który zawodnicy stoczyli podczas gali Envio Fight Night 17 w Bydgoszczy. Polecamy!

Czytaj więcej...