free templates joomla

Martin Lewandowski i Maciej Kawulski odpowiadają na pytania przed KSW 41! Video!

Czytaj więcej...Właściciele Federacji KSW, Martin Lewandowski i Maciej Kawulski byli obecni podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Warszawie, w Restauracji Champion's, przed galą KSW 41. Co jeszcze wejdzie do karty walk gali, która 23 grudnia 2017 roku odbędzie się w Katowicach? Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Artur Sowiński i Kleber Koike Erbst przed KSW 41: spokojnie i z opanowaniem! Video!

Czytaj więcej...Artur Sowiński i Kleber Koike Erbst zmierzą się w walce o pas mistrzowski KSW w wadze piórkowej podczas gali KSW 41, w Katowicach, 23 grudnia 2017r. Co o swoich przygotowaniach obaj panowie mieli do powiedzenia podczas poprzedzającej galę konferencji prasowej, która 14 listopda odbyła się w Warszawie.

Czytaj więcej...

Roman Szymański przed KSW 41: ''Zrobię Wrzoskowi pomidorówkę...''! Video!

Czytaj więcej...Roman Szymański jest jednym z zawodników, których zobaczymy 23 grudnia 2017r. podczas gali KSW 41 w Katowicach. Będzie to jego trzecia walka w Federacji KSW, a rywalem fightera z Poznania będzie Marcin Wrzosek. Na konferencji prasowej zorganizowanej 14 listopada w warszawskiej Restauracji Champion's Roman Szymański miał okazję stanąć twarzą w twarz ze swoim przeciwnikiem i wymienić kilka ''ciepłych'' zdań. Co sobie powiedzieli?

Czytaj więcej...

Marcin Wrzosek przed KSW 41: Czekam tylko żeby ponownie sięgnąć po pas!'' Video!

Czytaj więcej...Marcin Wrzosek na gali KSW 41 w Katowicach zmierzy się z Romanem Szymańskim. ''Polish Zombie'' podczas konferencji prasowej poprzedzającej grudniową galę zapewnił, że zrobi wszystko, aby pokonać rywala i ponownie móc walczyć o pas mistrzowski Federacji KSW.

Czytaj więcej...

Borys Mańkowski przed KSW 41: ''Będę jeszcze szybszy i dynamiczniejszy''! Video!

Czytaj więcej...Jednym z uczestników konferencji prasowej w Restauracji Champions w Warszawie, poprzedzającą galę KSW 41 w Katowicach, był Borys Mańkowski, który 23 grudnia 2017r. zmierzy się z Dricusem Du Plessisem. Stawką tego pojedynku będzie tytuł Mistrza KSW w wadze półśredniej (77 kg), który obecnie należy do Mańkowskiego. Co przed tym starciem miał do powiedzenia zawodnik KSW? Zapraszamy do oglądania.

Czytaj więcej...

Popek Monster i Tomasz Oświeciński na konferencji przed KSW 41! Video!

Czytaj więcej...14 listopada, we wtorek, podczas konferencji prasowej przed galą KSW 41 w warszawskiej restauracji Champions, twarzą w twarz stanęli uczestnicy jednej z głównych walk tego wydarzenia, Popek Monster i Tomasz Oświeciński. Poprzedziła to część przeznaczona na pytania ze strony mediów. Zapraszamy do obejrzenia!

Czytaj więcej...

TFL 12: oficjalny plakat i zapowiedź video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej zapowiedzi video gali Thunderstrike Fight League 12, która w sobotę, 18 listopada 2017r., odbędzie się w Radomiu.

Czytaj więcej...

UFC 217: najlepsze akcje w zwolnionym tempie! Video!

Czytaj więcej...UFC 217 Fight Motion to najlepsze momenty gali, która odbyła się w ostatnią sobotę na Madison Square Garden, pokazane w zwolnionym tempie. Warto obejrzeć dokładniej to co zazwyczaj umyka oku.

Czytaj więcej...

WFL Final 16 Manhoef vs Bonjasky - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali WFL Final 16 w Almere w Holandii, gdzie 30-go października organizacja World Fighting League przeprowadziła swój kolejny event. W hali Topsportcentrum Almere przy Pierre de Coubertinlaan 4 wystąpiło wiele gwiazd światowego Kickboxingu. W walce wieczoru zmierzyły się dwie legendy K-1, Melvin Manhoef i trzykrotny mistrz K-1 World GP Remy Bonjasky. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Joanna Jędrzejczyk efektownie dusi na Open Workout przezd UFC 217! Video

Czytaj więcej...Główni aktorzy nadchodzących wydarzeń gali UFC 217 Bisping vs GSP, która odbędzie się w sobotni wieczór w hali The Theater na Madison Square Garden w Nowym Jorku (USA) zostali pokazani dziennikarzom i publiczności podczas otwartego treningu medialnego (Open Workout).

Czytaj więcej...

Countdown to UFC 217: pełna wersja! Bisping vs St-Pierre, Jędrzejczyk vs Namajunas, Garbrandt vs Dillashaw! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia Countdown to UFC 217 w pełnej wersji, w której zobaczymy wszystkie trzy najwazniejsze pojedynki tego wieczoru: Michael Bisping vs Georges St-Pierre, Joanna Jędrzejczyk vs Rose Namajunas i Cody Garbrandt vs TJ Dillashaw.

Czytaj więcej...

Glory 47 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pełnej wersji gali Kickboxingu Glory 47 Lyon, która odbyła się w sobotę 28-go października w hali Palais des Sports de Gerland w Lyonie we Francji. W walce wieczoru o pas wagi juniorciężkiej, starli się Rosjanin Artem Vakhitov i Brazylijczyk Ariel Machado. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Bellator 185 Mousasi vs Shlemenko - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Bellator 185, która odbyła się w piątek, 20-go listopada 2017, w Uncasville w USA. Walką wieczoru był pojedynek w wadze średniej pomiędzy weteranem UFC debiutującym w Bellator MMA, Gegardem Mousasi z Holandii a Rosjaninem Alexandrem Shlemenko. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 118 faceoffs - Video

Czytaj więcej...Spotkaniami twarzą w twarz w czwartkowy poranek 19-go października głównych uczestników imprezy, rozpoczął się cały tryptyk wydarzeń związany z galą UFC Fight Night 118, która odbędzie się w hali Ergo Arena w Gdańsku w najbliższą sobotę.

Czytaj więcej...

UFC Gdańsk: Cerrone vs Till - zapowiedź video walki wieczoru!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo walki wieczoru gali UFC Fight Night 118, która już w najbliższą środę, 21 października, odbędzie się w Gdańsku. W najważniejszym pojedynku tego wieczoru Donald Cerrone zmierzy się z Darrenem Tillem.

Czytaj więcej...

KSW 40 Dublin: Chris Fields vs Michał Fijałka! Zapowiedź video!

Czytaj więcej...Chris Fields, gwiazda irlandzkiego MMA, zmierzy się z gwiazdą ze stolicy polskiego MMA, Michałem Fijałką. To jeden z najciekawiej zapowiadających się pojedynków gali KSW 40, która już 22 października 2017r. odbędzie się w Dublinie. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo pojedynku!

Czytaj więcej...

Rizin Fighting World Grand Prix 2017 Fukuoka - Video

Czytaj więcej...Zapraszmy do obejkrzenia video pełnej wersji gali Rizin Fighting World Grand Prix, która odbyła się  w niedzielny poranek 15 października w Fukuoce w Japonii. Podczas imprezy wystąpiła polska zawodniczka Sylwia Juśkiewiecz, która zmierzyła się z Japonką Kanną Asakurą. W głównych walkach nie brakowało wielkich gwiazd jak Kazushi Sakuraba, Frank Shamrock, Andy Souwer czy Jerome Le Banner. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

KSW 40: Mariusz Pudzianowski vs James McSweeney - zapowiedź wideo!

Czytaj więcej..."Irlandzki młot zmierzy się z polskim czołgiem" - tak o tym starciu mówi Mariusz Pudzianowski. Czy najsilniejszy człowiek świata pokona pogromcę aktualnego mistrza KSW podczas gali KSW 40 w Dublinie? Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo pojedynku Mariusz Pudzianowski vs James McSweeney.

Czytaj więcej...

Glory 46 China - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali Glory 46 Guangzhou, która miała miejsce w hali Guangzhou Gymnasium w dniu 14-go października w Kantonie w południowych Chinach w prowincji Guangdong. W głównej walce wieczoru zobaczyliśmy  wystąpiła weteran MMA Antonio “Bigfoot” Silva i holenderski mistrz wagi ciężkiej Rico Verhoeven. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Bellator 184 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia pełnej wersji gali gala Bellator 184, która odbyła się w hali WinStar World Casino and Resort w Thackerville w stanie Oklahoma, gdzie walką wieczoru był starcie o pas wagi koguciej. Zmierzyli się w nim 30-letni Amerykanin Darrion Caldwell i  Brazylijczyk Eduard Dantas. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...