free templates joomla

Extreme Energy Time w Legnicy! Zapowiedź video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi video gali Extreme Energy Time, która 22 kwietnia 2017 roku odbędzie się w Legnicy. Ostatnio poznaliśmy pierwszych zawodników, którzy tego wieczoru wystąpią w ringu.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Low Kick w Nowym Targu! Zapowiedź video!

Czytaj więcej...W dniach od od 21 do 23 kwietnia 2017 roku w Nowym Targu odbędą się Mistrzostwa Polski Low Kick Juniorów i Seniorów, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Imprezę w niedzielę zakończy gala finałowa, podczas której rozegrane zostaną także walki zawodowe na zasadach K-1 oraz w formule MMA. zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wideo tego wydarzenia!

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 107 London - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali UFC Fight Night 107 London, która odbyła się w sobotę 18-go marca w hali O2 Arena w Londynie w Wielkiej Brytanii. W walce wieczoru zmierzyli się Anglik Jimi Manuwa i Amerykanin Corey Anderson. W jednej z walk wziął udział polski zawodnik Daniel Omielańczuk. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Seminarium BJJ w Adrenalina Fight Częstochowa: highlight! Wideo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia highlightu z seminarium BJJ przeprowadzonego w dniu 18 lutego 2017 przez Macieja Linke w klubie Adrenalina Fight Częstochowa, którego właścicielem i głównym trenerem jest Krzysztof Kułak. Polecamy!

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 106 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wideo pełnej wersji gali UFC Fight Night 106 "Belfort vs Gastelum", która odbdyła się w sobotę 11 marca 2017 roku w Fortalezie w Brazylii. W walce wieczoru zmierzyli się były mistrz UFC i jedna z legend MMA Brazylijczyk Vitor Belfort i Amerykanin Kevin Gastelum. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Jak Mamed Khalidov pokonał Luke Barnatta? Wideo!

Czytaj więcej...Nagranie walki Mameda Khalidova i Luke Barnatta na gali ACB 54 w Manchesterze. To było błyskawiczne rozegranie.

Czytaj więcej...

Media Trening przed UFC Fight Night 106! Wideo!

Czytaj więcej...Pierwsza tegoroczna wyprawa UFC do Ameryki Południowej odbędzie się już w ten weekend. Największa światowa organizacja MMA, przeprowadzi galę w brazylijskim mieście Fortaleza, gdzie odbędzie się gala UFC Fight Night 106. Główną walką będzie starcie weterana MMA Brazylijczyka Vitora Belforta i Amerykanina Kelvina Gasteluma w wadze średniej.

Czytaj więcej...

Kamil Łebkowski i Bartłomiej Kopera na treningu w ośrodku GROM Group

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia treningu jaki przechodzą komandosi, któremu tym razem zostali poddani Kamil Łebkowski i Bartłomiej Kopera. Niezły wycisk dostali ''Bomba'' i ''Małpa'' w ośrodku szkoleniowym GROM Group w Czerwonym Borze. Czy to pomoże w im podczas walk na FEN 16 Warsaw Reloaded? Przekonamy się już w najbliższą sobotę, 11 marca 2017. Polecamy!

Czytaj więcej...

UFC 209 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali UFC 209, która odbyła się 4-go marca 2017 w Las Vegas w Nevadzie w USA. Walka wieczoru w hali T-Mobile Arena było starcie o pas wagi półśredniej Tyrone Woodleya i Stephena Thompsona. W jednej z walk wystąpił polski zawodnik Marcin Tybura, który zmierzył się z Brazylijczykiem Luisem Henrique. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Najnowszy trailer gali FEN 16! Wideo!

Czytaj więcej...Już w sobotę, 11 marca 2017 roku zawodnicy organizacji Fight Exclusive Night powrócą na warszawski Torwar! Zapraszamy do obejrzenia najnowszego trailera gali FEN 16 Warsaw Reloaded! Polecamy!

Czytaj więcej...

Bellator 174 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wideo pełnej wersji gali Bellator 174, która odbyła się w piątek 3-go marca w Thackerville w stanie Oklahoma w USA. W walce wieczoru o pas wagi piórkowej rywalizowały Holenderka Marloes Coenen i Amerykanka Julia Budd. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 209 Embedded - Episode 4! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia UFC 209 Embedded promującego galę, która 4 marca odbędzie się w Paradise, w USA. W walce wieczoru, której stawką jest pas UFC w wadze półśredniej, zmierzą się Tyron Woodley i Stephen Thompson.

Czytaj więcej...

Bellator 173 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wideo pełnej wersji gali Bellator 173 McGeary vs McDermott, która odbyła się w Belfascie w Irlandii Północnej w dniu 24 lutego 2017 roku. Podczas tej kolejnej europejskiej edycji gali były mistrz wagi półciężkiej Liam McGeary starł się z Brettem McDermottem w umownym limicie 218 funtów (98,9 kg). Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Glory 38 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wideo pełnej wersji kickboxerskiej gali Glory 38 Chicago, która odbyła się w piątek 24-go lutego w Wietrznym Mieście jak nazywane jest Chicago w USA. Galę otworzyły dwie walki polskich zawodników, Łukasza Pławeckiego z Niclasem Larsenem i Pawła Jędrzejczyka z Danielem Moralesem. W walce wieczoru Artem Vakhitov zmierzył się z Saulo Cavalarim o pas wagi juniorciężkiej. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

FEN 16 Warsaw Reloaded - oficjalna zapowiedź! Video!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej zapowiedzi wideo gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która 11 marca 2017 roku odbędzie się w Warszawie, w hali Torwar. Kamil Łebkowski, Bartłomiej Kopera, Kamil Gniadek i Marcin Szreder to tylko niewielka część z zawodników, których zmagania widzowie będą mogli oglądać w marcowy wieczór.

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 105 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wideo pełnej wersji gali UFC Fight Night 105 "Lewis vs Browne", która odbyła się w Halifax w kanadzie w niedzielę 19-go lutego. W walce wieczoru zmierzyli się zawodnicy wagi ciężkiej Derrick Lewis i Travis Browne. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Bellator 172 Thompson vs Pitbull - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wideo pełnej wersji gali Bellator 172 "Thompson vs Pitbull", która odbyła się w sobotę 18-go lutego w San Jose w Kalifornii (USA). W walce wieczoru zmierzyli się Josh Thomson i Patricky Freire. W innych ciekawych starciach, widzowie mogli obejrzeć Cheicka Kongo i Oli Thompsona. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 208 - Video

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia video pełnej wersji gali UFC 208 Holm vs De Randamie, która odbyła się w hali Barclays Center w nowojorskim Brooklynie w sobotę 11-go lutego 2017 roku. W walce wieczoru o pas wagi koguciej zmierzyły się Amerykanka Holly Holm i Germaine De Randamie z Holandii, a podczas gali nie brakowało gwiazd jak Anderson Silva czy Ronaldo Jacare Souza. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

UFC 208 Embedded: Vlog - Episode 3! Video!

Czytaj więcej...Zamieszczamy trzecią część vloga UFC 208 Embedded promującego galę, która 11 lutego 2017 odbędzie się w Nowym Jorku. Polecamy!

Czytaj więcej...

UFC 208 Embedded: Vlog - Episode 1! Video!

Czytaj więcej...Zamieszczamy pierwszą część vloga z serii UFC Embedded promującego galę UFC 208, w którym można zobaczyć między innymi jak Anderson Silva, przygotowuje się w klubie w Rio de Janeiro do swojej walki, była mistrzyni UFC wagi koguciej, Holly Holm, przygotowuje się do pojedynku o pas w wadze piórkowej, a jej przeciwniczka Germaine de Randamie trenuje do pojedynku w swoim kraju, czyli w Holandii. Polecamy!

Czytaj więcej...