free templates joomla

Darmowe Seminarium Muay Thai Roadshow w Warszawie! 29 września AWF!

Czytaj więcej...Już w najbliższy czwartek 29 września w gościnnych progach warszawskiego AWF przy ulicy Marymonckiej 34 na Bielanach, odbędzie darmowe seminarium boksu tajskiego Muay Thai Roadshow, które poprowadzą zawodnicy z Tajlandii wraz z trenerem Rafałem Simonidesem.

Czytaj więcej...

Obóz Letni Muaythai z Tajami i Rafałem Simonidesem

Czytaj więcej...Przeżyj wakacyjną przygodę pod znakiem Muaythai. Trenując pod okiem zawodników i trenerów prosto z Tajlandii nabędziesz wiedzy prosto ze źrodła i ojczyzny tego sportu. Obóz z doświadczonymi zawodnikami i trenerami prosto z Azji, pozwoli Ci wejść na kolejny poziom zaawansowania boksu tajskiego. Ponadto adrenalinę zapewnią Ci gry w Paintball oraz różne atrakcje.

Czytaj więcej...

Letni Obóz w Bieczu z gwiazdami Boksu, Kickboxingu i Muay Thai! 16-23 lipca!

Czytaj więcej...Sezon urlopowo-wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Nie powinno to jednak oznaczać całkowitego bezruchu czy zaprzestania treningów w sportach walki. W sezonie letnim zapewne wielu z naszych czytelników spotka się z wieloma ofertami obozów treningowych czy kilkudniowych seminariów. Bodajże najlepszą merytorycznie ofertę proponuje Akademia Sportów Walki z Krakowa, która zebrała prawdziwą plejadę gwiazd trenerskich i zawodniczych. Obóz odbędzie się w malowniczym Bieczu w południowo-wschodniej Polsce, w województwie małopolskim w dniach od 16-go do 23-go lipca.

Czytaj więcej...

Otwarte Seminarium MuayThai z Maciejem Skupińskim w Koninie

Czytaj więcej...W imieniu organizatora zapraszamy na otwarte seminarium Muay Thai z prekursorem boksu tajskiego w Polsce, Maciejem Skupińskim, trenerem klubu SERAFIN MuayThai Warszawa.

Czytaj więcej...

Berserkers Team Bielsko-Biała zaprasza na MMA Training Camp! Wideo z poprzedniego obozu!

Czytaj więcej...Klub Berserkers Team z Bielsko-Białej organizuje czwartą edycję weekendowego obozu treningowego MMA. Odbędzie się on w terminie od 16 do 18 października 2015 roku w Bielsko-Białej.

Czytaj więcej...

Nabór do szkoły boksu i kickboxingu - Brzeziny, Godziesze Wielkie i Opatówek

Czytaj więcej...Klub Sportowy ZIĘTEK Team sekcja Brzeziny prowadzi nabór do szkoły boksu i kickboxingu w poniedziałki i środy w godz. 17:30-19:00 w Szkole Podstawowej w Brzezinach. Natomiast sekcja Opatówek we wtorki i czwartki w godz. 17:30-19:00 w Zespole Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku przy ulicy Parkowej 1.

Czytaj więcej...

Joe Moreira legenda Brazilian Jiu-Jitsu w Warszawie

Czytaj więcej...Posiadacz 8 stopnia mistrzowskiego Bjj, 3 dana Judo i czarnego pasa Ruas Vale Tudo, Joe Moreira da jedyne seminarium w Warszawie w klubie Bellator.

Wtorek, 21.10, godz. 19:30. Jeden z pierwszych zawodników UFC pokaże zastosowanie technik BJJ w formule MMA. 

Czytaj więcej...

Seminarium treningowe z 9-krotnym Mistrzem Świata Muay Thai w klubie Fight Gym!

Czytaj więcej...Polecamy seminarium Muay Thai organizowane w dniu 25 października przez klub Fight Gym z Lublina. Seminarium poprowadzi 9-krotny Mistrz Świata Muay Thai, Andrei Molchanov. Polecamy gorąco, a poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje nadesłane przez organizatora.

Czytaj więcej...

Kurs instruktora sportu Muay Thai już 20 października!

Czytaj więcej...Zapraszay do udziału w kursie instruktora sportu Muay Thai, który odbędzie się w dniach 20-26 października 2014r. Są jeszcze wolne miejsca. Poniżej szczegółowe informacje.

Czytaj więcej...

Kurs instruktora Muay Thai - informacje!

Czytaj więcej...W dniach od 20 do 26 października 2014 w Lubeni, k/Rzeszowa, odbędzie się kurs instruktora sportu Muay Thai. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje oraz linki do strony organizatora, Polskiego Związku Muay Thai.

Czytaj więcej...

Klub Kohorta organizuje seminarium Muay Thai z Alimem Nabijevem

Czytaj więcej...Gorąco polecamy naszym czytelnikom seminarium organizaowane przez klub KOHORTA, które odbędzie się już w najbliższy weekend, czyli w dniach 2 i 3 sierpnia, w Poznaniu, a poprowadzi je Alim Nabijev. Alim to wilokrotny Mistrz kraju, Mistrz Europy oraz kilkukrotny Mistrz Świata prestiżowej organizacji IFMA.

Czytaj więcej...

Puncher Wrocław - IX edycja Obozu Sportowego w Łazach, koło Mielna.

Czytaj więcej...Klub Puncher z Wrocławia organizuje dziewiątą już edycję obozu sportowego w Łazach, k/Mielna, na którym będą zorganizowane dwa turnusy różniące się od siebie tematyką. 

Czytaj więcej...

Seminarium z Cristiane "Cyborg" Justino 28 czerwca 2014 we Wrocławiu przed FEN 3!

Czytaj więcej...Organizacja Fight Exclusive Night ma zaszczyt zaprosić sympatyków, fanów sztuk walki, trenerów i zawodników na Seminarium z największą światową gwiazdą kobiecego MMA, mistrzynią organizacji Strikeforce i Invicta - Cristiane "Cyborg" Justino z Brazylii, które odbędzie się 28-go czerwca we Wrocławiu!

Czytaj więcej...

Klub Pięściarz organizuje obóz sportowo-bokserski w Grudziądzu!

Czytaj więcej...Klub Pięściarz z Warszawy organizuje w terminie od 30 czerwca do 8 lipca obóz sportowo-bokserski w Grudziądzu. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje.

Czytaj więcej...

Seminarium z Joe Moreirą we Flex Gym!

Czytaj więcej...Brazylijska legenda Jiu-Jitsu, MMA i Valetudo - Joe Moreira, kolejny raz zawita w gościnne progi warszawskiego klubu Flex Gym przy ulicy Kondratowicza 37. Brazylijski trener i wychowawca wielu pokoleń świetnych fighterów MMA z Kraju Kawy, w środę 5-go marca przeprowadzi seminarium na temat zastosowania technik BJJ w Mieszanych Sztukach Walki. Dla wielu ekspertów - jest on jednym z największych współczesnych autorytetów w tej materii.

Czytaj więcej...

Kohorta Poznań organizuje Ogólnopolskie sparingi międzyklubowe Muay Thai & K1

Czytaj więcej...Klub Kohorta z Poznania organizuje Ogólnopolskie Sparingi Międzyklubowe Muay Thai & K-1. Pierwsza edycja odbędzie się już 1 marca 2014 (sobota) w Klubie Kohorta Poznań na Os. Lecha 43, w godzinach od 10:00 do 12:30.

Czytaj więcej...

Seminarium z Andreiem Molchanovem wielokrotnym Mistrzem Świata Muay Thai

Czytaj więcej...Wszystkim trenującym Muay Thai polecamy seminarium treningowe z Andreiem Molchanovem, 9-krotnym Mistrzem Świata Muayt Thai, które odbędzie się w klubie Fight Gym w Lublinie 29 marca 2014. 

Czytaj więcej...

Obóz zimowy 2014 Fightman Bochania w Murzasichle!

Czytaj więcej...Klub Fightman Bochania, którego trenerem jest Tomasz Kanp, organizuje w terminie od 2 do 8 lutego 2014 obóz zimowy w Murzasichle, koło Zakopanego. Poniżej zamieszczamy ogólne dane. W sprawie bardziej szczegółowych informacji należy kontaktować się z organizatorami obozu.

Czytaj więcej...

Obóz zimowy w Szczyrku organizuje klub Czerwony Smok!

Czytaj więcej...Jeden z najbardziej dynamicznych klubów w Poznaniu, Czerwony Smok, organizuje w terminie od 1 do 8 lutego 2014 obóz zimowy w Szczyrku. Klub posiada już dziesięcioletnie doświadczenie w organizowaniu tego rodzaju imprez. Wybrane miejsce, czyli Hotel "Panorama" oraz oferowana tam infrastruktura zapewnią świetny, aktywny wypoczynek.

Czytaj więcej...

Obóz zimowy Corpus Gym w Świeradowie Zdroju!

Czytaj więcej...Oorganizowany przez Corpus Gym obóz zimowy, szkoleniowo - kondycyjny K-1/Muay Thai w hotelu AquaPark w Świeradowie Zdroju z 7-mio krotnym mistrzem świata Muay Thai i kickboxingu - Mariuszem Cieślińskim.

Oferta kierowana jest zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych w różnym stopniu zaawansowania.

Czytaj więcej...