free templates joomla

Polecamy: Trenuj z Najlepszymi – Lipcowy OBÓZ MMA

Czytaj więcej...Zapraszamy na pierwszą edycję Obozu MMA, który odbędzie się w dniach 08.07-15.07.2023 w Murzasichle obok Zakopanego.

Czytaj więcej...

Obóz Letni Summer BOXING Camp klubu PIĘŚCIARZ nad jeziorem w Jastrowie!

Czytaj więcej...Klub Bokserski PIĘŚCIARZ zaprasza na letni obóz bokserski Summer BOXING Camp w dniach od 20 do 30 lipca 2022 roku nad jeziorem w Jastrowie.

Treningi, woda, relaks, wakacje! Szalejemy na Summer BOXING camp czyli letnim obozie Pięściarza w Jastrowie. Na uczestników czekają sportowo ukierunkowane atrakcje treningi, biegi, kąpiele w jeziorze, pływanie kajakami, to jedynie wierzchołek góry lodowej zaplanowanych atrakcji.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Obóz Bokserski w Murzasichlu z udziałem Salety, Jackiewicza i Wacha!

Czytaj więcej...Zapraszamy na kolejną edycję OBOZU BOKSERSKIEGO, który odbędzie się w miejscowości Murzasichle (10km od Zakopanego) w dniach 05.02-12.02.2022!

Czytaj więcej...

II European Summer Camp Karate Kyokushin w Białymstoku w dniach 26-28/07/2019

Czytaj więcej...Wielokrotny Mistrz Japonii w Karate Kyokushin Dayho Masanaga Nakamura (8 dan), który jest prezydentem organizacji Karate Kyokushin IKO Nakamura, poprowadzi w Białymstoku II Europejski Letni Obóz Karate Kyokushin (II European Summer Camp Karate Kyokushin), który odbędzie się w dniach od piątku 26-go do niedzieli 28-go lipca br. Polskim przedstawicielem IKO Nakamura jest Piotr Sawicki (6 dan) z Białegostoku, który był pierwszym polskim mistrzem świata stylu Kyokushin w kategorii lekkiej z 1997 roku.

Czytaj więcej...

Obóz Letni Szkoły Sztuk Walki Warrior - od 2 do 22 lipca! Ostatnie miejsca!

Czytaj więcej...Szkoła Sztuk Walki Warrior Roberta Karpińskiego zaprasza wszystkich chętnych na obóz letni organizowany w dniach od 2 do 22 lipca 2017 roku w Węgierskiej Górce, w pobliżu Żywca. Zostały ostatnie wolne miejsca. Gorąco zachęcamy! Poniżej szczegółowe informacje.

Czytaj więcej...

Fight Club Lung Wieliczka zaprasza na letni obóz treningowy Sanda!

Czytaj więcej...Fight Club Lung Sanda Choy Lee Fut zaprasza wszystkich chętnych na letni obóz treningowy Sanda, który w dniach od 23 do 28 sierpnia 2017 odbędzie się w Lubeni, koło Rzeszowa.

Czytaj więcej...

Seminarium Muay Thai w MMA Mariusza Makuli w Łamator Racibórz! Video

Czytaj więcej...W dniu 15-go lutego w klubie specjalizującym się w MMA Łamator Racibórz, odbyło się seminarium prowadzone przez dwukrotnego Mistrza Polski Muaythai Mariusza Makulę. Tematyką seminarium był striking czyli uderzenia i kopnięcia w stójce dostosowane pod zawodników startujących w MMA. W seminarium brała udział spora grupa kilkunastu zawodników i zawodniczek klubu.

Czytaj więcej...

Seminarium i promocje BJJ w Adrenalina Fight Częstochowa

Czytaj więcej...W ostatni weekend 18-go lutego w klubie Adrenalina Fight Częstochowa, prowadzonym przez byłego mistrza KSW Krzysztofa Kułaka i obecnego mistrza Celtic Gladiator odbywało się Seminarium Brazylijskiego Jiu-Jitsu, które sygnował swoją obecnością jeden z liderów słynnego Gold Team, posiadacz czarnego pasa Maciej Linke. Nie był to jedyny "czarny pas" jaki zaszczycił to wydarzenie, bowiem obecny był także Leszek Jaremkowski, lider Forca Brava Gold Team Opole, a także Damian Fidala - szef sekcji z Piotrkowowa Trybunalskiego.

Czytaj więcej...

Darmowe Seminarium Muay Thai Roadshow w Warszawie! 29 września AWF!

Czytaj więcej...Już w najbliższy czwartek 29 września w gościnnych progach warszawskiego AWF przy ulicy Marymonckiej 34 na Bielanach, odbędzie darmowe seminarium boksu tajskiego Muay Thai Roadshow, które poprowadzą zawodnicy z Tajlandii wraz z trenerem Rafałem Simonidesem.

Czytaj więcej...

Obóz Letni Muaythai z Tajami i Rafałem Simonidesem

Czytaj więcej...Przeżyj wakacyjną przygodę pod znakiem Muaythai. Trenując pod okiem zawodników i trenerów prosto z Tajlandii nabędziesz wiedzy prosto ze źrodła i ojczyzny tego sportu. Obóz z doświadczonymi zawodnikami i trenerami prosto z Azji, pozwoli Ci wejść na kolejny poziom zaawansowania boksu tajskiego. Ponadto adrenalinę zapewnią Ci gry w Paintball oraz różne atrakcje.

Czytaj więcej...

Letni Obóz w Bieczu z gwiazdami Boksu, Kickboxingu i Muay Thai! 16-23 lipca!

Czytaj więcej...Sezon urlopowo-wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Nie powinno to jednak oznaczać całkowitego bezruchu czy zaprzestania treningów w sportach walki. W sezonie letnim zapewne wielu z naszych czytelników spotka się z wieloma ofertami obozów treningowych czy kilkudniowych seminariów. Bodajże najlepszą merytorycznie ofertę proponuje Akademia Sportów Walki z Krakowa, która zebrała prawdziwą plejadę gwiazd trenerskich i zawodniczych. Obóz odbędzie się w malowniczym Bieczu w południowo-wschodniej Polsce, w województwie małopolskim w dniach od 16-go do 23-go lipca.

Czytaj więcej...

Otwarte Seminarium MuayThai z Maciejem Skupińskim w Koninie

Czytaj więcej...W imieniu organizatora zapraszamy na otwarte seminarium Muay Thai z prekursorem boksu tajskiego w Polsce, Maciejem Skupińskim, trenerem klubu SERAFIN MuayThai Warszawa.

Czytaj więcej...

Berserkers Team Bielsko-Biała zaprasza na MMA Training Camp! Wideo z poprzedniego obozu!

Czytaj więcej...Klub Berserkers Team z Bielsko-Białej organizuje czwartą edycję weekendowego obozu treningowego MMA. Odbędzie się on w terminie od 16 do 18 października 2015 roku w Bielsko-Białej.

Czytaj więcej...

Nabór do szkoły boksu i kickboxingu - Brzeziny, Godziesze Wielkie i Opatówek

Czytaj więcej...Klub Sportowy ZIĘTEK Team sekcja Brzeziny prowadzi nabór do szkoły boksu i kickboxingu w poniedziałki i środy w godz. 17:30-19:00 w Szkole Podstawowej w Brzezinach. Natomiast sekcja Opatówek we wtorki i czwartki w godz. 17:30-19:00 w Zespole Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku przy ulicy Parkowej 1.

Czytaj więcej...

Joe Moreira legenda Brazilian Jiu-Jitsu w Warszawie

Czytaj więcej...Posiadacz 8 stopnia mistrzowskiego Bjj, 3 dana Judo i czarnego pasa Ruas Vale Tudo, Joe Moreira da jedyne seminarium w Warszawie w klubie Bellator.

Wtorek, 21.10, godz. 19:30. Jeden z pierwszych zawodników UFC pokaże zastosowanie technik BJJ w formule MMA. 

Czytaj więcej...

Seminarium treningowe z 9-krotnym Mistrzem Świata Muay Thai w klubie Fight Gym!

Czytaj więcej...Polecamy seminarium Muay Thai organizowane w dniu 25 października przez klub Fight Gym z Lublina. Seminarium poprowadzi 9-krotny Mistrz Świata Muay Thai, Andrei Molchanov. Polecamy gorąco, a poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje nadesłane przez organizatora.

Czytaj więcej...

Kurs instruktora sportu Muay Thai już 20 października!

Czytaj więcej...Zapraszay do udziału w kursie instruktora sportu Muay Thai, który odbędzie się w dniach 20-26 października 2014r. Są jeszcze wolne miejsca. Poniżej szczegółowe informacje.

Czytaj więcej...

Kurs instruktora Muay Thai - informacje!

Czytaj więcej...W dniach od 20 do 26 października 2014 w Lubeni, k/Rzeszowa, odbędzie się kurs instruktora sportu Muay Thai. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje oraz linki do strony organizatora, Polskiego Związku Muay Thai.

Czytaj więcej...

Klub Kohorta organizuje seminarium Muay Thai z Alimem Nabijevem

Czytaj więcej...Gorąco polecamy naszym czytelnikom seminarium organizaowane przez klub KOHORTA, które odbędzie się już w najbliższy weekend, czyli w dniach 2 i 3 sierpnia, w Poznaniu, a poprowadzi je Alim Nabijev. Alim to wilokrotny Mistrz kraju, Mistrz Europy oraz kilkukrotny Mistrz Świata prestiżowej organizacji IFMA.

Czytaj więcej...

Puncher Wrocław - IX edycja Obozu Sportowego w Łazach, koło Mielna.

Czytaj więcej...Klub Puncher z Wrocławia organizuje dziewiątą już edycję obozu sportowego w Łazach, k/Mielna, na którym będą zorganizowane dwa turnusy różniące się od siebie tematyką. 

Czytaj więcej...