free templates joomla

Night of Heroes 4: Sosnowiec, 03/06/2016

Czytaj więcej...Event:   Night of Heroes 4
Data:   sobota, 03/06/2016;
Lokalizacja: Hala MOSiR, Sosnowiec, Polska;
Start: godzina 19.00;




























Karta walk:

Walka wieczoru

K-1 86 kg: Artur Kula (Sportowe Zagłębie) vs Arkadiusz Dembiński (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki)

Główna karta
MMA +93 kg: Dariusz Zimoląg (beston team/Sportowe Zagłębie) vs Viktor Kishkel (Amstaff Grodno)
MMA 70 kg: Paweł Borawski (Sportowe Zagłębie) vs TBA
MMA 70 kg: Maciej Delikowski (Sportowe Zagłębie) vs Leonid Smirnov (Amstaff Grodno)
K-1 84 kg: Jakub Pokorski vs Vitaliy Lukoyko (Amstaff Grodno)

Walki amatorskie
MMA 93 kg: Przemysław Woś vs TBA
MMA 66 kg: Paulina Materka vs Anna Urbanowicz (Free Fight Wejcherowo)


KSW 35: Gdańsk, 27/05/2016

Czytaj więcej...Event:   KSW 35,
Data:   sobota, 27/05/2016;
Lokalizacja:   Hala ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot, Polska;
Start: godzina 20.00;

Czytaj więcej...

Nastula Cup 1 / PLMMA 67: Łomianki, 21/05/2016

Czytaj więcej...Event:   Nastula Cup 1 / PLMMA 67,
Data:   sobota, 21/05/2016;
Lokalizacja:   Łomianki k/Warszawy, Polska;
Start: godzina 19.00;

Czytaj więcej...

FEN 12 ''Feel the Force'': Wrocław, 20/05/2016

Czytaj więcej...Event:   FEN 12 ''Feel the Force'',
Data:   sobota, 20/05/2016;
Lokalizacja:   Hala Stulecia, Wrocław, Polska;
Start: godzina 20.00;

Czytaj więcej...

Puchar Polski MMA 2016 ALMMA: Sochaczew, 15/05/2016

Czytaj więcej...Event:   Puchar Polski MMA 2016 ALMMA,
Data:   niedziela, 15/05/2016;
Lokalizacja:   Hala Sportowa MOSiR, Sochaczew, Polska;

Czytaj więcej...

10 Edycja Ogólnopolskiej Ligi B-Fight: Warszawa, 07/05/2016

Czytaj więcej...Event:  10 Edycja Ligi B-Fight
Data: sobota, 7 maja 2016;  
Lokalizacja:  Warszawa, Polska; 

Czytaj więcej...

East Side Fight 2: Białystok, 30/04/2016

Czytaj więcej...Event:  EAST SIDE FIGHT 2
Data: sobota, 30 kwietnia 2016;  
Lokalizacja:  Białystok, Polska; 
Start:  godz. 18:00

Czytaj więcej...

Slava Republic 1 Hallmann vs. Ponet: Bojano, 30/04/2016

Czytaj więcej...Event:   Slava Republic 1: Hallmann vs. Ponet;
Data:   sobota, 30/04/2016;
Lokalizacja:   Gminna Hala Sportowa, Bojano, Polska;
Start: godzina 18.00;

Czytaj więcej...

Puchar Europy Polish Open WAKO: Ostrowiec Św., 29/04 - 01/05/2016

Czytaj więcej...Event:   Puchar Europy Polish Open WAKO 2016,
Data:   piątek - niedziela, 29/04/2016 - 01/05/2016;
Lokalizacja:   Ostrowiec Św., Polska;

Czytaj więcej...

XI Kurpiowska Kuźnia Mistrzów: Wyszków, 09/04/2016

Czytaj więcej...Event:   XI Kurpiowska Kuźnia Mistrzów Wyszków;
Data:   sobota, 09/04/2016;
Lokalizacja:   Wyszków, Polska;
Start: godzina 18.00;

Czytaj więcej...

Grappler Night Extra: Halinów, 16/04/2016

Czytaj więcej...Event:   Grappler Night Extra - Halinów Edition;
Data:   sobota, 16/04/2016;
Lokalizacja:   Halinów, Polska;
Start: godzina 19.30;

Czytaj więcej...

FEN 11 ''Warsaw Time'': Warszawa, 19/03/2016

Czytaj więcej...Event:   FEN 11 ''Warsaw Time'',
Data:   sobota, 19/03/2016;
Lokalizacja:   Hala ''Torwar'', Warszawa, Polska;
Start: godzina 20.00;

Czytaj więcej...

Slugfest 6: Murowana Goślina, 12/03/2016

Czytaj więcej...Event:   SLUGFEST 6,
Data:   sobota, 12/03/2016;
Lokalizacja:   Murowana Goślina, Polska;
Start: godzina 18.30;

Czytaj więcej...

Spartan Fight 2: Chorzów, 12/03/2016

Czytaj więcej...Event:   Spartan Fight 2,
Data:   sobota, 12/03/2016;
Lokalizacja:   Chorzów, Polska;
Start: godzina 19:00;

Czytaj więcej...

SOUL FC 4: Zielona Góra, 12/03/2016

Czytaj więcej...Event:   SOUL FC 4,
Data:   sobota, 12/03/2016;
Lokalizacja:   Zielona Góra, Polska;
Start: godzina 20.00;

Czytaj więcej...

PLMMA 63 / AFC 8: Łobez, 27/02/2016

Czytaj więcej...Event:   PLMMA 63 / AFC 8,
Data:   sobota, 27/02/2016;
Lokalizacja:   Łobez, Polska;
Start: godzina 19.30;

Czytaj więcej...

KSW 34 ''New Order'': Warszawa, 05/03/2016

Czytaj więcej...Event:   KSW 34 ''New Order'';
Data:   sobota, 05/03/2016;
Lokalizacja:   Hala ''Torwar'', Warszawa, Polska;
Start: godzina 20.00;

Czytaj więcej...

X Międzynarodowe Amatorskie MP - Time of Masters: Gdańsk, 27-28/02/2016

Czytaj więcej...Event:   X Międzynarodowe Amatorskie MP - Time of Masters: Gdańsk, 27-28/02/2016,
Data:   sobota - niedziela, 27 - 28/03/2016;
Lokalizacja:   Gdańsk, Polska;
Start: godzina 18.00;

Czytaj więcej...

Mazurska Noc Gladiatorów ''Bitwa o Giżycko'': Giżycko, 20/02/2016

Czytaj więcej...Event:   Mazurska Noc Gladiatorów ''Bitwa o Giżycko''
Data:   sobota, 20/02/2016;
Lokalizacja:   COS, Giżycko, Polska;
Start: godzina 18.00;

Czytaj więcej...

Extra Gala ''Poznań Fight Night'': Poznań, 07/02/2016

Czytaj więcej...Event:   Extra Gala ''Poznań Fight Night''
Data:   sobota, 07/02/2016;
Lokalizacja:   Hala CityZen, Poznań, Polska;
Start: godzina 20.00;

Czytaj więcej...