free templates joomla

K-1 World GP in Japan 2017: Wei Rui mistrzem w wadze lekkiej! Wyniki!

Czytaj więcej...Jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić, organizacja K-1 World GP in Japan ponownie zafundowała nam galę na świetnym poziomie. 25 lutego 2017 roku w Tokio w drodze turnieju przyznano pas mistrzowski w wadze lekkiej (do 62,5 kg). Dość niespodziewanie sięgnął po niego niespełna 26-letni reprezentant Chin, Wei Rui (41-2).

Czytaj więcej...

BAMMA 28: dwa zwycięstwa Polaków w Belfaście! Wyniki!

Czytaj więcej...Tuż przed rozpoczęciem się gali Bellator 173 w tej samej hali SSE Arena w Belfaście w Irlandii Północnej miał miejsce event BAMMA 28. Zaprezentowało się na nim aż trzech reprezentantów Polski. Dwóch z nich dopisało do swych rekordów zwycięstwa.

Czytaj więcej...

Bellator 173: Liam McGeary wygrywa w walce wieczoru – wyniki!

Czytaj więcej...Do Belfastu w Irlandii Północnej w dniu 24 lutego 2017 roku zawitała gala Bellator 173. Uczestnik walki wieczoru, Liam McGeary (12-1 MMA, 9-1 BMMA), nie mógł narzekać na emocje jeszcze przed samym starciem, ponieważ kilkurotnie zmieniali mu się przeciwnicy. Ostatecznie były mistrz w wadze półciężkiej stanął w klatce z Brettem McDermottem (7-5 MMA, 0-1 BMMA) w umownym limicie 218 funtów (98,9 kg).

Czytaj więcej...

GLORY 38: Artem Vakhitov stopuje przed czasem Saulo Cavalari'ego! Wyniki!

Czytaj więcej...Oprócz pojedynków z udziałem polskich kickboxerów, o których pisaliśmy, na wczorajszej gali GLORY 38 w Chicago przeprowadzono jeszcze osiem innych. W najważniejszym z nich Artem Vakhitov (18-5 KB, 7-1 GLORY) po raz kolejny skutecznie obronił pas mistrzowski w wadze półciężkiej.

Czytaj więcej...

Francuski dzień na Rajadamnern: Fabio Pinca mistrzem stadionu, Jimmy Vienot z pasem WBC!

Czytaj więcej...Data 23 lutego 2017 roku zapisze się złotymi zgłoskami w dziejach francuskiego Muay Thai. Tego dnia na słynnym stadionie Rajadamnern w Bangkoku w Tajlandii na gali Best of Siam 10 dwaj reprezentanci Francji: Fabio Pinca (101-22-4) i Jimmy Vienot (58-12), sięgnęli po prestiżowe tytuły, pokonując tajskich rywali, co ma jeszcze większy wydźwięk.

Czytaj więcej...

Rajadamnern Stadium: kapitalne walki wieczoru! Rotlek pokonuje Seksana! Wyniki & Video

Czytaj więcej...Dwie kapitalnie zapowiadające się walki szczytu świata Muay Thai spełniły swoje oczekiwania podczas gali Tor.Chaiwat w środę 22-go lutego na słynnym Rajadamnerm Stadium w stolicy Tajlandii, Bangkoku. Oczywiście chodzi o walki Superbank Mor.Rattanabundit kontra Petnamngam Or.Kwanmuang i main event gali Seksan Or.Kwanmuang vs Rotlek Jaotalaytong.

Czytaj więcej...

W5 Grand Prix Kitek w Moskwie: Giorgio Petrosyan odbiera pas mistrzowski Artemowi Pashporinowi! Wyniki!

Czytaj więcej...Podczas gali W5 Grand Prix Kitek, jaka została przeprowadzona w Moskwie dnia 18 lutego 2017 roku, odbyły się aż trzy pojedynki o tytuły tej rosnącej w siłę federacji Kickboxingu. W najciekawszym z nich Artem Pashporin (21-6) nie zdołał obronić pasa w wadze do 71 kg, mając za oponenta Giorgio Petrosyana (84-2-2).

Czytaj więcej...

Enfusion 46: Ilias Bulaid i Zakaria Zouggary stanęli na wysokości zadania w walce o tytuł! Wyniki!

Czytaj więcej...Zgodnie z przewidywaniami, walka wieczoru gali Enfusion 46, która została przeprowadzona 18 lutego 2017 roku w holenderskim Eindhoven, stała na wyśmienitym poziomie. A w niej o pas mistrzowski tej organizacji w limicie 67 kg rywalizowali Ilias Bulaid (65-5) i Zakaria Zouggary.

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 105: cudowne odrodzenie Derricka Lewisa w boju z Travisem Browne'em! Wyniki!

Czytaj więcej...Gala UFC Fight Night 105 odbyła się w Halifax w kanadyjskiej prowincji Nowa Szkocja w dniu wczorajszym, 19 lutego 2017 roku. W walce wieczoru spotkali się dwaj zawodnicy wagi ciężkiej: Derrick Lewis (18-4 MMA, 9-2 UFC) oraz Travis Browne (18-6-1 MMA, 9-6-1 UFC). Jak przystało na konfrontację wieńczącą to wydarzenie, dostarczyła ona dużych emocji.

Czytaj więcej...

Bellator 172: Patricky Freire nokautuje Josha Thomsona w jego rodzinnym mieście! Wyniki!

Czytaj więcej...W cieniu odwołania walki wieczoru między Fiodorem Emelianenko i Mattem Mitrione w dniu wczorajszym, 18 lutego 2017 roku w San Jose, odbyła się gala Bellator 172. W tej sytuacji do miana main eventu awansowało starcie z udziałem lokalnego bohatera, Josha Thomsona (22-9 MMA, 2-1 BMMA). Tym razem jednak na własnym terenie musiał przełknąć gorycz porażki.

Czytaj więcej...

Legacy Fighting Alliance 4: Kevin Aguilar i Andrea Lee w efektowny sposób sięgają po pasy mistrzowskie! Wyniki!

Czytaj więcej...Organizacja Legacy Fighting Alliance (LFA), która niedawno powstała z połączenia Legacy Fighting Championship i Resurrection Fighting Alliance, w dniu 17 lutego 2017 roku w Bossier City w stanie Luizjana w USA przeprowadziła swoją czwartą galę. Przyznano na niej dwa tytuły mistrzowskie i w obu starciach toczących się o tę stawkę doszło do widowiskowych finiszów.

Czytaj więcej...

Rajadamnern Stadium: szczęśliwa trzynastka Komkiata! Wyniki & Video

Czytaj więcej...Gala tajskiego boksu Sor.Sommai na Rajadamnerm Stadium w stolicy Tajlandii, Bangkoku, nie okazała się dla wszystkich pechową imprezą pomimo terminu 13-go lutego, kiedy to promotor Sommai Sakulmetta przeprowadził swój event. Szczęśliwym zwycięzcą walki wieczoru okazał się Komkiat Thor.Manothumraksa, który na punkty pokonał Phetmuangchona Sudsakonmuaytha.

Czytaj więcej...

UFC 208: Germaine de Randamie pierwszą mistrzynią wagi piórkowej! Sędziowie pomagają Andersonowi Silvie! Wyniki!

Czytaj więcej...Kolejna nowojorska gala federacji UFC, która odbyła się 11 lutego 2017 roku nie zapisze się raczej w historii jako jedna z najbardziej pamiętnych. UFC 208 w Brooklynie miała bowiem swoje cienie i to one są głośniej komentowane, aniżeli poziom pojedynków. Spory materiał do dyskusji pozostawiła walka wieczoru, w której po raz pierwszy przyznano pas mistrzowski w kobiecej wadze piórkowej. Powędrował on do Holandii, gdyż triumfowała Germaine de Randamie (7-3 MMA, 4-1 UFC).

Czytaj więcej...

Lumpinee Boxing Stadium: Yothin zwycięza w walce wieczoru! Wyniki & Video

Czytaj więcej...Wydarzeniem gali Kiatphet Fight na Lumpinee Boxing Stadium w stolicy Tajlandii, Bangkoku była walka dwóch czołowych zawodników Muay Thai, Kiewpayaka Jitmuangnon i Yothina FA. Group. Obaj są wiodącymi postaciami niższych wag. I tak Kiewpayak jest aktualnym mistrzem kategorii muszej (112 lbs, 50.802 kg) a Yothin jest drugim pretendentem w wadze supermuszej (115 lbs, 52.163 kg), gdzie pas dzierży od czerwca 2016 Wanchalong P.K.Senchai. Już samo w sobie niosło to posmak sensacji.

Czytaj więcej...

Niesamowite nokauty na gali Max Muay Thai w Tajlandii!

Czytaj więcej...W ostatnią niedzielę, 5 lutego 2017 roku w Pattayi w Tajlandii na gali organizacji Max Muay Thai miały miejsce rzeczy niezwykłe. Jednym z czynników uzasadniającym to stwierdzenie był fakt, iż na siedem walk aż w pięciu Tajowie polegli z ''farangami'', czyli obcokrajowcami. Przede wszystkim jednak o widowiskowości tego eventu świadczyły fenomenalne nokauty, jakimi raczyli nas zawodnicy.

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 104: ''Koreański Zombie'' wraca w wielkim stylu! Wyniki!

Czytaj więcej...Ciekawe i często zaskakujące rezultaty przyniosła gala UFC Fight Night 104 z dnia 4 lutego 2017 roku. W Houston w stanie Teksas doszło do triumfalnego powrotu do oktagonu w wykonaniu Chan-Sung Junga (14-4 MMA, 4-1 UFC), czyli ''Koreańskiego Zombie''. Były pretendent do tytułu w wadze piórkowej poprzez wygraną nad Dennisem Bermudezem (16-6 MMA, 9-4 UFC) wykonał poważny krok ku ponownemu przystąpieniu do walki mistrzowskiej.

Czytaj więcej...

Lion Fight 34: Regian Eersel i Iman Barlow zachowują pasy! Wyniki!

Czytaj więcej...W Las Vegas w dniu 3 lutego 2017 roku odbyła się gala Lion Fight 34, na której doszło do dwóch obron tytułów. Jak się okazało oba pasy nie były zagrożone, ponieważ mistrzowie tej federacji boksu tajskiego: Regian Eersel (43-4) oraz Iman Barlow (83-5-3) wygrywali w pewnym stylu, choć zdecydowanie różnił się czas, jaki na to potrzebowali.

Czytaj więcej...

Rajadamnern Stadium: Superlek pokonuje Panpayaka! Grad nokautów! Wyniki & Video

Czytaj więcej...Miesiąc luty na słynnym Rajadamnern Stadium w stolicy Tajlandii, Bangkoku, otworzyła gala Petchyindee Fight promotora Nuttadeja Wachirarattanawonga. Gala naszpikowana była gwiazdami Muay Thai. Młodemu promotorowi, 2-go lutego udało się doprowadzić do trzeciego w historii starcia dwóch wielokrotnych mistrzów stadionu Rajadamnern i Lumpinee Boxing Stadium, Panpayaka Jitmuangnon (205-33-2, 30 KO) i Superlek Kiatmoo9 (86-20-3) reprezentującego też słynny team Mor. Ratanabandit.

Czytaj więcej...

Thai Boxe Mania 2017: Jimmy Vienot wypunktował Sudsakorna! Wyniki!

Czytaj więcej...Kolejna edycja gali Thai Boxe Mania miała miejsce w Turynie we Włoszech dnia 28 stycznia 2017 roku. Główną atrakcją była konfrontacja w formule Muay Thai między Francuzem Jimmy'm Vienotem (57-12) i Tajem Sudsakornem Sor. Klinmee (243-40-3).

Czytaj więcej...

UFC on FOX 23: Valentina Shevchenko poddaje balachą Juliannę Penę! Wyniki!

Czytaj więcej...Gala UFC on FOX 23 w Denver w stanie Colorado przyniosła wiele ciekawych rozstrzygnięć. 28 stycznia 2017 roku szczególnie mocno zabłysnęła Valentina Shevchenko (14-2 MMA, 3-1 UFC), która w walce wieczoru z Julianną Peną (8-3 MMA, 4-1 UFC) pokazała już nie po raz pierwszy, że ograniczanie jej do miana strikerki jest ogromnym niedopowiedzeniem.

Czytaj więcej...