free templates joomla

Victory - ACB KB 9: przerwana seria zwycięstw Alexandra Stetsurenki!

Czytaj więcej...Na siedmiu zwycięskich bojach zakończyła się passa Alexandra Stetsurenki (58-13), jednej z wyróżniających się postaci na arenach Kickboxingu w ubiegłym roku. Dość niespodziewanie jego pogromcą w limicie 81 kg został Cyril Benzaquen, a działo się to 25 marca na gali Victory - ACB KB 9 w Levallois-Perret we Francji.

Czytaj więcej...

Enfusion 48: Diogo Calado i Anke van Gestel z pasami mistrzowskimi - wyniki!

Czytaj więcej...W egzotycznej lokalizacji, jaką jest Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, dnia 24 marca 2017 roku, przeprowadzona została gala Enfusion 48. Czempioni tej federacji w dwóch bojach mistrzowskich musieli dużo się namęczyć, żeby zachować przy sobie tytuły.

Czytaj więcej...

GLORY 39: Cedric Doumbe i Sitthichai Sitsongpeenong obronili tytuły! Wyniki!

Czytaj więcej...Podczas gali GLORY 39 w dniu 25 marca 2017 roku w Brukseli doszło do dwóch starć mistrzowskich. W kategorii półśredniej Francuz Cedric Doumbe (59-5-1 KB, 3-1 GLORY) w pewnym stylu zachował przy sobie pas, wygrywając z Yoannem Kongolo (64-9 KB, 5-4 GLORY) ze Szwajcarii.

Czytaj więcej...

Lumpinee Boxing Stadium: zaskakująca porażka mistrza! Wyniki & Video

Czytaj więcej...Gala Muay Thai Suek Eminteair, która odbyła się 21-go marca na słynnym Lumpinee Boxing Stadium w stolicy Tajlandii, Bangkoku organizowana była przez promotora Somboona Niruttimatee i miała jako dwóch głównych bohaterów, mistrza stadionu w wadze superlekkiej (140 lbs, 63.503 kg) Chamuaktonga Fightermuaythai i będącego pretendentem numer dwa Chujaroenem Dabransarakarm.

Czytaj więcej...

La Nuit des Titans 2017: porażki Jimmy Vienota i Azize Hlali - wyniki!

Czytaj więcej...Tegoroczna edycja gali Muay Thai i K-1 La Nuit des Titans została przeprowadzona w Tours we Francji w dniu 18 marca. W walkach wieczoru nienajlepiej spisali się zawodnicy gospodarzy, a przynajmniej ich męska część. Zarówno Jimmy Vienot (58-13), jak i Azize Hlali, musieli uznać wyższość swoich rywali na pełnym, pięciorundowym dystansie w boksie tajskim.

Czytaj więcej...

WSOF 35: Blagoy Ivanov demoluje Shawna Jordana! Wyniki

Czytaj więcej...Nie było zaskoczenia w walce wieczoru gali WSOF 35, która odbyła się w Turning Stone Resort Casinow Veronie w stanie Nowy Jork w USA w sobotnią noc 18-go marca. Bułgarski mistrz wagi ciężkiej 30-letni Blagoy Ivanov (19-1) wygrał swój czwarty pojedynek, rozbijając Amerykanina Shawna Jordana (19-8), kolejny raz broniąc trofeum.

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 107 London: niesamowite nokauty! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 18-go marca w Londynie w Anglii miała miejsce kolejna europejska wizyta organizacji Ultimate Fighting Championship, która przeprowadziła galę UFC Fight Night 107 "Manuwa vs Anderson". Niestety dla polskich fanów nie mamy pozytywnych wieści, bowiem jedyny Polak, jaki walczył na tej gali Daniel Omielańczuk (19-7-1 MMA, 4-4 UFC), wniósł nieznacznie uległ na punkty Amerykaninowi Timothy Johnsonowi (11-3 MMA, 3-2 UFC).

Czytaj więcej...

Bushido & KOK World GP 2017: trzy porażki Polaków w Wilnie! Wyniki

Czytaj więcej...Niestety kolejny raz bez zwycięstwa wracają trzej Polacy, którzy wystąpili litewskiej edycji Bushido & KOK World GP 2017 w stolicy Litwy, Wilnie w sobotę 18-go listopada. Dwóch z nich walczyło na w formule K-1 a jeden w MMA. Jako pierwszy wystąpił najbardziej doświadczony 39-letni Filip Rządek z Arkadii Kalisz, który walczył z młodym Litwinem Mindaugasem Narauskasem.

Czytaj więcej...

FFC 28: Robin van Roosmalen z kolejnym zwycięstwem w MMA! Wyniki!

Czytaj więcej...Po raz kolejny mająca swoje korzenie w Chorwacji organizacja Final Fight Championship zawitała do Aten. W stolicy Grecji w dniu 11 marca 2017 roku przeprowadziła galę FFC 28, a na niej doszło do drugiego boju w MMA z udziałem Robina van Roosmalena (2-0), byłego mistrza GLORY w dwóch kategoriach wagowych. Utytułowany kickboxer z Holandii bez problemów poradził sobie z Risto Dimitrovem (2-3).

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 106: Kelvin Gastelum ucisza brazylijską publiczność! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę 11 marca 2017 roku w Fortalezie w Brazylii odbyła się gala UFC Fight Night 106, która oparta była przede wszystkim na występach zawodników gospodarzy. Jak zawsze bardzo żywiołowa widownia w ''Kraju Kawy'' musiała przełknąć kolejną, trzecią już z rzędu porażkę Vitora Belforta (25-14 MMA, 14-10 UFC).

Czytaj więcej...

ACB 54 Khalidov vs Barnatt - transmisja live i wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 11 marca 2017, w Manchesterze, w Anglii, odbyła się gala ACB 54 podczas której w walce wieczoru zmierzyli się Mamed Khalidov i Luke Barnatt. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych pojedynków oraz relację z gali. 

Czytaj więcej...

Lumpinee Boxing Stadium: niesamowity rewanż Muangthai i Rambo! Wyniki & Video

Czytaj więcej...Gala Lumpinee+Oneparanchai, którą organizował promotor Phirapong Theradeatpong, odbyła się we wtorek 7-go marca na Lumpinee Boxing Stadium w stolicy Tajlandii, Bangkoku. Hitem był rewanż "Króla Nokautów Łokciem" Muangthai P.K. Saenchaigym (107-16-6) i Rambo Phet-Por.Tor.Or. (130-26-5).

Czytaj więcej...

Rajadamnern Stadium: dwa nokauty w najważniejszych walkach! Wyniki & Video

Czytaj więcej...Wydarzeniem gali Sor.Sommai na słynnym Rajadamnerm Stadium w stolicy Tajlandii, Bangkoku były dwa kapitalne pojedynki, które zestawił promotor Sommai Sakulmetta. Gala Muay Thai miała miejsce w dniu 2-go marca a w najważniejszej walce były mistrz Rajadamnern Yodlekphet Aor.Pitisak pokonał Phetngama Kiatkumphon, serwując mu w czwartej rundzie serię bokserskich uderzeń zakończoną łokciem.

Czytaj więcej...

UFC 209: Tyron Woodley wciąż z tytułem w wadze półśredniej po dyskusyjnym werdykcie! Wyniki!

Czytaj więcej...Z polskiej perspektywy wczorajsza gala UFC 209 w Las Vegas musi być uznana za udaną, ponieważ Marcin Tybura (15-2 MMA, 2-1 UFC) odniósł na niej kolejne zwycięstwo dla największej federacji MMA. Pokonał przed czasem Luisa Henrique (10-3 MMA, 2-2 UFC), o czym pisaliśmy. Patrząc jednak przez pryzmat walki wieczoru, na pewno cały event pozostawił po sobie spory niedosyt.

Czytaj więcej...

Lion Fight 35: Jo Nattawut wygrywa po kolanach na udo Kengsiama! Wyniki & Video

Czytaj więcej...Na gali Lion Fight 35 dnia 3 marca 2017 roku w Mashantucket w amerykańskim stanie Connecticut już po raz czwarty pas mistrzowski w wadze super półśredniej największej organizacji boksu tajskiego w USA obronił Jo Nattawut (60-6-2). Tym razem nie miał problemów z zatrzymaniem swojego rodaka, Kengsiama Nor Sripuenga (65-16-2).

Czytaj więcej...

Bellator 174: Julia Budd mistrzynią wagi piórkowej, Marloes Coenen kończy karierę! Wyniki!

Czytaj więcej...Przyznanie pasa mistrzowskiego pierwszej kobiecie było głównym wydarzeniem gali Bellator 174 w Thackerville w stanie Oklahoma w USA. W wadze piórkowej rywalizowały o niego Marloes Coenen (23-8 MMA, 2-2 BMMA) i Julia Budd (10-2 MMA, 4-0 BMMA). Co należy uznać za spore zaskoczenie, pojedynek ten był bardzo jednostronny.

Czytaj więcej...

M-1 Challenge 75: Alexander Shlemenko pokonuje Paula Bradleya! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 3-go lutego w hali "Olimpijska" w stolicy Rosji Moskwie, odbyła się gala M-1 Challenge 75 Shlemenko vs Bradley, przeprowadzona przez organizację M-1 Global. W walce wieczoru były mistrz Bellator MMA w wadze średniej, Alexander Shlemenko (55-9) pokonał zdecyzdowanie na punkty amerykańskiego zawodnika Paula Bradleya (23-8).

Czytaj więcej...

Lumpinee Boxing Stadium: Raphael Bohic w drodze po pas! Wyniki & Video

Czytaj więcej...Wielkim wydarzeniem gali tajskiego boksu Phetnumnoi Fight, na słynnym Lumpinee Boxing Stadium w stolicy Tajlandii, Bangkoku w dniu 24-go lutego 2017, był main event wieczoru, w którym 25-letni Francuz Raphael Bohic (57-12) znany w Tajlandii jako Raffi Singpatong, zmierzył się z Tajem Simuangpai Amnatmuaythaigym. Promotorem wydarzenia był Somnuek Phatburi.

Czytaj więcej...

Kunlun Fight 57: zwycięski powrót Yodsanklai'a! Wyniki!

Czytaj więcej...W Sanya w Chinach w dniu 26 lutego 2017 roku na gali Kunlun Fight 57 doszło do pierwszego po ponad rocznej przerwie występu Yodsanklai'a Fairtexa (230-41-1). Słynny Taj odpuścił sobie cały ubiegły rok, a w bieżący wszedł w dobrym stylu, nie dając żadnych szans swojemu przeciwnikowi, Sayfullahowi Hambakhadovowi (23-8).

Czytaj więcej...

K-1 World GP in Japan 2017: Wei Rui mistrzem w wadze lekkiej! Wyniki!

Czytaj więcej...Jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić, organizacja K-1 World GP in Japan ponownie zafundowała nam galę na świetnym poziomie. 25 lutego 2017 roku w Tokio w drodze turnieju przyznano pas mistrzowski w wadze lekkiej (do 62,5 kg). Dość niespodziewanie sięgnął po niego niespełna 26-letni reprezentant Chin, Wei Rui (41-2).

Czytaj więcej...