free templates joomla

Hybrid MMA 4 NEXT LEVEL zbliża się wielkimi krokami!

Hybrid MMA 4 plakat Hybrid MMA 4 – NEXT LEVEL zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji udało nam się porozmawiać z właścicielami organizacji, Mikołajem Kołackim i Łukaszem Szulcem, którzy zapowiedzieli kolejne ogłoszenia!

Przypominamy, że Hybrid MMA 4 odbędzie się już 20 kwietnia w Zielonej Górze. W klatce zobaczymy między innymi czołowego zawodnika polskiej wagi ciężkiej, Michała Andryszaka, a także jednego z największych prospektów młodego pokolenia – Wojciecha Kazieczko. Nie zabraknie też dymów! Do klatki, po dłuższej przerwie wróci Piotr Tyburski, żądny krwi i szybkiego zwycięstwa nad nieobliczalnym Marvinem Krucińskim.

To nie koniec, jeśli chodzi o fanów freak-fightów!  W rozmowie z nami, prezes Hybrid MMA zapowiedział ogłoszenie drugiego bohatera co-main eventu. Z tego, co udało się ustalić, jest to bardzo mocne nazwisko, które gwarantują emocje zarówno na konferencjach, jak i podczas walki. Karty zostaną odkryte już w najbliższą niedzielę! Tego samego dnia poznamy też ostatnią bohaterkę Hybrid MMA 4. Jak zdradził Mikołaj Kołacki, zawodniczka ma już za sobą zwycięski debiut w federacji Frekowej.

Hybrid MMA 4 zatytułowano jako „NEXT LEVEL”. Organizatorzy przyznają, że dołożą wszelkich starań, aby wydarzenie było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Ma to dotyczyć programów, konferencji, media treningu oraz przede wszystkim samej gali. Łukasz Szulc mówi otwarcie, że ich celem jest dorównanie do poziomu największych europejskich federacji.

Hybrid MMA to prawdziwa hybryda na rynku sportów walki. Podczas gali będziemy świadkami aż 17 pojedynków, które zainteresują zarówno kibiców sportu, jak i fanów dymów. To jednak nie koniec emocji. Z informacji jakie przekazali właściciele wynika, że w Zielonej Górze pojawi się czołówka polskich influencerów, a także postaci ze świata sportu. Śledźcie media społecznościowe Hybrid MMA, bo nadchodzą mocne ogłoszenia!

Już 18 kwietnia druga konferencja, podzielona na trzy panele – nie możecie tego przegapić!

Gala Hybrid MMA 4 NEXT LEVEL ->  już 20 kwietnia w Zielonej Górze.

Link do zakupu biletów -> TUTAJ

Link do zakupu PPV -> TUTAJ
 
Trzy pierwsze pojedynki dostępne w otwartej transmisji TUTAJ!

Źródło: Informacja prasowa Hybrid MMA