free templates joomla

ACA 92 Poland: zwycięstwo Daniela Omielańczuka, kontrowersje w walce Piotra Strusa, porażka Celińskiego! Wyniki

Czytaj więcej...Sobotnia gala ACA 92 Poland na warszawskim Torwarze, była najbardziej udaną edycją czeczeńsko - rosyjskiej organizacji Absolute Champinship Akhmat (dawniej ACB) w jej historii działalności w Polsce. Kilka jej poprzednich imprez, mimo prób zainteresowania produktem i świetnymi walkami spełzało na niczym, więc tym razem udało się w większości wypełnić obiekt stawiając na lokalnych fighterów i wiele gwiazd jakie walczą w ACA.

Czytaj więcej...

Zagłębiowski Horror Show 2: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W niedzielę, 27 stycznia 2019 w Sosnowcu odbywa się gala Zagłębiowski Horror Show 2 podczas której rozegrane zostaną pojedynki w formule MMA oraz walki na zasadach K-1, a także walka bokserska. W dwóch walkach wieczoru zobaczymy: Adriana Błeszyńskiego i Claudio Rocha w formule MMA oraz Mateusza Urbanowicza i Artura Kulę na zasadach K-1. Zapraszamy do śledzenia wyników.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 7: Michała Kita po thrillerze pokonuje Artura Głuchowskiego! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 25-go stycznia bokserski promotor Tomasz Babiloński przeprowadził kolejną galę Babilon MMA 7 Kita vs Głuchowski, która trafiła do Żyrardowa. W walce wieczoru zmierzyli się dwaj zawodnicy wagi cięzkiej: weteran wielu międzynarodowych organizacji Michał Kita (18-10, 1-0 BMMA) z Zabrza i niewidziany na zawodowej scenie od 2015 roku Artur Głuchowski (6-6, 0-1 BMMA) z Ankos MMA Poznań.

Czytaj więcej...

DSF 19: Maksymilian Bratkowicz broni pasa, a Eliasz Jankowski zdobywa mistrzowski tytuł DSF! Wyniki gali!

Czytaj więcej...Dość nietypowo, w czwartek, 24 stycznia 2019 odbyła się kolejna gala organizacji DSF Kickboxing Challenge - DSF 19, podczas której widzowie obejrzeli siedem walk, w tym dwa ostatnie pojedynki, w których stawką były pasy mistrzowskie DSF.

Czytaj więcej...

Gala Pałuska Kickboxing Night 4: zwycięstwo Polski nad Bialorusią! Wyniki

Czytaj więcej...Z poweekendowych wydarzeń polskiego Kickboxingu warto odnotować Galę Pałuska Kickboxing Night 4, która odbyła się w sobotni wieczór 19-go stycznia w hali OSiR w Suwałkach. Złożyło się na nią 10 walk amatorskich i zawodowych z meczem Polska vs Białoruś (3 profesjonalne pojedynki) i jednym kobiecym pojedynkiem Pro-am Gabrieli Makowskiej z litewską zawodniczką Eveliną Puidaite.

Czytaj więcej...

FEN 23 - Wyniki na Żywo (Live)!

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 12-go stycznia 2019 roku w hali Hala RCS w Lubinie na Dolnym Śląsku odbywa się pierwsza tegoroczna gala organizacji Fight Exclusive Night. Na program gali FEN 23, złożą się walki Kickboxingu w formule K-1, oraz MMA. W walce wieczoru o pas wagi lekkiej w formule MMA zmierzą się mistrz tej kategorii Mateusz Rębecki (8-1) i mieszkający we Francji Daguir Imavov (12-2-1) z Dagestaniu. Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo!

Czytaj więcej...

Rocky Warriors Cartel 1: Łukasz Sajewski wygrywa w walce wieczoru w Kościerzynie! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 21-go grudnia w Kościerzynie na Pomorzu odbyła się gala MMA Rocky Warriors Cartel  "Nowe Rozdanie" (RWC 1) organizowana przez znanego managera Pawła Kowalika. W głównej walce wieczoru były zawodnik UFC Łukasz "Wookie" Sajewski (14-4) przed upływem 3 minut uporał się z dość przeciętnym Rosjaninem Yuriyem Ryaboyem (11-6).

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge Eliminator: Daniel Kolasiński zwycięzcą turnieju! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 15-go grudnia w hali MOSiR w Ełku odbyła się gala DSF Kickboxing Challenge Eliminator, która organizowana była przez najsilniejszą polską federację Kickboxingu i miejscową Szkołę Walki Thor Ełk, prowadzoną przez panią prezes Katarzynę Sztramko. Podstawą gali był 4-osobowy turniej wagi średniej (75 kg), w którym zwyciężył najbardziej doświadczony zawodowo fighter tej gali Daniel Kolasiński z warszawskiej Palestry.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 6: Daniel Skibiński z pasem w wadze półśredniej! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 15 grudnia 2018 roku, na gali Babilon MMA 6 w Raszynie po raz pierwszy w tej organizacji zawodnicy stoczyli walkę, której stawką był pas mistrzowski Babilon MMA w wadze półśredniej.

Czytaj więcej...

MFC 15: Karim Mabrouk pokonuje Sławomira Przypisa i zdobywa pas mistrzowski MFC! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 15 grudnia 2018 w Hali Widowiskowjo - Sportowej MOSiR w Nowej Soli odbyła się kolejna edycja wydarzenia Makowski Fighting Championship - MFC 15.

Czytaj więcej...

DSF KBC 18: Tomasz Sarara z pasem i mistrzowskim nokautem! Polska przegrywa, ale wygrywa z Białorusią! Wyniki

Czytaj więcej...Sobotnia gala DSF Kickboxing Challenge 18 w podwarszawskich Ząbkach była zwieńczeniem tegorocznego cyklu gal, które zaczęły się w styczniu we Wrocławiu i kolejno krok po kroku szły aż do grudniowej "18-nastki". Po raz pierwszy rozpoczęła też współpracę z TVP Sport po blisko dwóch latach przygody z nSportem, tak więc przed ekipą prezesa Sławomira Duby stało nie lada wyzwanie. 

Czytaj więcej...

KSW 46 Khalidov vs Narkun 2: relacja i wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 1 grudnia 2018 odbędzie się największa, jesienno-zimowa gala Federacji KSW zatytułowana KSW 46 Khalidov vs Narkun 2, która trafi do hali Arena Gliwice. Będzie to swoiste podsumowanie dokonań roku przez największą polską organizację MMA.

Czytaj więcej...

III Gala Sztuk Walki ''Opolscy Wojownicy'': wyniki walk MMA i Boksu

Czytaj więcej...Po III Gali Sztuk Walki Opolscy Wojownicy o podtytule "Droga na Szczyt", która odbyła się 24 listopada 2018 roku w kompleksie Rekreacyjno - Sportowym, przy ulicy Kowalskiej 2 w Opolu, organizator przesłał oficjalne wyniki wydarzenia. Podczas wydarzenia odbyły się walki w formule MMA i boksie.

Czytaj więcej...

Armia Fight Night 4: Patryk Surdyn z pierwszym tytułem mistrza!

Czytaj więcej...W sobotę, 24 listopada 2018, w Siedlcach odbyła się gala Armia Fight Night 4, podczas której w walce wieczoru Patryk Surdyn (4-0) pokonał Yuria Bosyia (4-1-1) przez poddanie, duszeniem zza pleców w pierwszej rundzie. Była to pierwsza w historii tej organizacji walka o tytuł mistrzowski w wadze koguciej (61 kg).

Czytaj więcej...

Art Fight Night Rzeszów: zwycięstwa Rafała Antończaka, Damiana Biłasa i Hanny Gujwan! Wyniki

Czytaj więcej...Poweekendowe rozliczenia z wydarzeniami Sportów walki nie mogły się obyć bez krótkiego podsumowania gali ArtFight Night w Rzeszowie, która 17-go września trafiła do miejscowej hali ROSiR. Odbyły się na niej walki w trzech formułach: MMA, Muay Thai i K-1 z udziałem miejscowych zawodników, którzy w konfrontacji z przyjezdnymi fighterami stworzyli udane widowisko. W walce wieczoru zmierzyli się rzeszowianin Rafał Antończak, oraz Ukrainiec Oleksij Kochmak trenujący w Dragon Wrocław. Stawką był pas mistrza Polski Muaythai Pro-Am.

Czytaj więcej...

Dragon Fight Night 4: Adrian Błeszyński nokautuje Bielskiego w 2 rundzie! Wyniki!

Czytaj więcej...Organizacja Dragon Fight Night ze swoją czwartą galą, w sobotę, 17 listopada 2018, zawitała do hali Arena Legionowo. Podczas tego wieczoru zawodnicy stoczyli w oktagonie dziewięć pojedynków MMA. W walce wieczoru Adrian Błeszyński w drugiej rundzie przez TKO pokonał Krystiana Bielskiego.

Czytaj więcej...

KnockOut Boxing Night 5 Szpilka vs Wach: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 10 listopada 2018, w Gliwicach, w hali Arena Gliwice odbyła się gala KnockOut Boxing Night 5, podczas której w walce wieczoru, w dziesięciorundowym pojedynku zmierzyli się: Artur Szpilka i Mariusz Wach. Po walce na pełnym dystansie sędziowie wydali niejednogłośny werdykt, w którym zwycięstwo przypadło Arturowi Szpilce.

Czytaj więcej...

Runda 8 w Białogardzie: Paweł Brandys pokonał Mateusza Symoczko w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 3 listopada 2018 w Białogardzie odbyła się gala Runda 8 podczas której widzowie mogli objerzeć dziewięć pojedynków MMA, w tym sześć zawodowych i trzy amatorskie. W walce wieczoru Paweł Brandys pokonał Mateusza Symoczko przez jednogłośną decyzję po walce na pełnym dystansie.

Czytaj więcej...

Rafał Kijańczuk nokautuje w 17 sekund na Madness Cage Fighting 4 Champions! Wyniki

Czytaj więcej...Tylko 17 sekund potrzebował 25-letni polski zawodnik MMA wagi półciężkiej Rafał Kijańczuk (6-0) by zwyciężyć w swoim 6 pojedynku w karierze. Pochodzący z Chełma fighter podczas walki wieczoru gali Madness Cage Fighting 4: Champions, która odbyła się w piątek 2-go listopada zastopował Ukraińca Aleksandra Boyko (17-19).

Czytaj więcej...

Blood Fight Night 1: Emil Śniadała, Natalia Jędrysiak i Bogdan Bulecki zwyciężają w walkach wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W po weekendowych rozliczeniach polskich gal MMA warto uwzględnić pierwszą edycję MMA Blood Fight Night, która odbyła się w sobotni wieczór 27-go października w hali WOSiR w Wyszkowie. Organizatorem był trener miejscowego klubu Bambero Team i zarazem świeżo upieczony radny Mateusz Śniadała, któremu przebojem udało się zdobyć mandat do rady miasta.

Czytaj więcej...