free templates joomla

FEN 15 Final Strike - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotni wieczór w hali Regionalnego Centrum Sportu (RCS) w dolnośląskim Lubinie odbędzie się gala FEN 15 Final Strike, która jest piętnastą edycją walk na zasadach MMA i K-1 organizacji Fight Exclusive Night. W dwóch najważniejszych walkach wieczoru, dojdzie do walk o pasy organizacji w kickboxerskich pojedynkach. Zmierzą się w nich Róża Gumienna z Martiną Fendrichovą i Paweł Biszczak z Wojciechem Wierzbickim. Zapraszamy na relację i do śledzenia wyników.

Czytaj więcej...

Knockout Art 5: Artem "Kat Polaków" Voskoboynikov demoluje Karola Sadłochę! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 17-go grudnia w Środzie Wielkopolskiej miała miejsce gala Sztuk Walki Knockout Art 5, której program wypełniły walki na zasadach Muay Thai i MMA. W głównej walce wieczoru znany w naszym kraju białoruski Mistrz Europy Artem Voskoboynikov nie dał szans Karolowi Sadłosze z Kickboxing Kielce doprowadzając do trzech liczeń w pierwszym starciu i przerwania walki.

Czytaj więcej...

Spartan Fight 6: Oskar Piechota wygrywa z Sokolisem! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 17-go września w płockiej Orlen Arena odbyła się gala walk MMA i Kickboxingu Spartan Fight 6, z wieloma ciekawymi walkami z udziałem zawodników krajowej czołówki i kilkoma zawodnikami z za granicy. W walce wieczoru Oskar "Imadło" Piechota (7-0-1) pokonał przed poddanie Nikosa Sokolisa (12-5) po trudnej i dramatycznej walce.

Czytaj więcej...

Ladies Fight Night 4 - Wyniki na Żywo

Czytaj więcej...W sobotę 17-go września w Karpaczu odbywa się czwarta edycja gali Ladies Fight Night, z kobiecym programem walk MMA i K-1. W głównych walkach wieczoru wystąpią najlepsze krajowe zawodniczki MMA i Kickboxingu. Zapraszamy do śledzenia wyników:

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 9: kontrowersyjna porażka Rafała Dudka z Denisem Teleshmanem! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 16-go grudnia w warszawskiej restauracji "Champions" odbyła się kolejna 9-ta edycja gali DSF Kickboxing Challenge. W walce wieczoru doszło do sporej sensacji, bowiem po dość nieczystej walce przerywanej faulami z obu stron, sędziowie zdecydowali o niejednogłośnym zwycięstwie Denisa Teleshmana z Mołdawii nad jednym z najlepszych polskich zawodników formuły K-1 Rafałem Dudkiem z Fight House Nowy Sącz.

Czytaj więcej...

MP Oriental Rules Starachowice 2016: Adam Gielata i Patrycja Kamińska - najlepszymi zawodnikami! Wyniki

Czytaj więcej...Ponad setka zawodniczek i zawodników z około 40 polskich klubów Kickboxingu i tajskiego boksu wzięło udział w Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Oriental Rules, które odbywały się w dniach od 9-go do 11-go grudnia 2016 w Starachowicach pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu (PZKB). W rywalizacji udział wzięli juniorzy i seniorzy, a dodatkowo przeprowadzono Mistrzostwa Polski Weteranów w Kick-light.

Czytaj więcej...

KSW 37: Circus of Pain - relacja i wyniki na żywo

Czytaj więcej...Już o godzinie 19:00 rozpoczynamy relację z gali KSW 37: Circus of Pain, która zostanie przeprowadzona w krakowskiej Tauron Arenie. Na bardzo mocnej karcie walk uwagę zwracają zwłaszcza cztery ostatnie pojedynki, z których trzy toczyć się będą o pasy mistrzowskie federacji.

Czytaj więcej...

MFC 11 - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 4 grudnia w Nowej Soli odbywa się gala Makowski Fighting Championship 11 (MFC 11), podczas której zawodnicy stoczą pojedynki w formule K-1 oraz w Muay Thai.

Czytaj więcej...

Energetyka Boxing Night Polkowice 2016: Bartosz Muszyński z pasem mistrza świata WFMC! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 19 listopada 2016 roku w Hali Sportowej SP 2 w Polkowicach w województwie dolnośląskim odbyła się czwarta edycja gali sportów walki, Energetyka Boxing Night Polkowice 2016. W walce wieczoru o pas mistrza świata organizacji WFMC, jeden z najlepszych polskich zawodników Kickboxingu Bartosz Muszyński, po niezwykle ciężkim pojedynku pokonał z Holendra Jonathana Maala.

Czytaj więcej...

VII Gala MMA Cup/PLMMA 71: Adam Jankowski i Cezary Zugaj z pasami mistrzów! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 12-go listopada w Białymstoku odbyła się VII Gala MMA Cup połączona z PLMMA 71 organizowana przez działającą na tamtejszym rynku Unię Sportów Walki - M. W dwóch najważniejszych walkach wieczoru stawką były pasy USW-M w MMA i K-1. W najważniejszej w MMA, srebrny medalista MP Służb Mundurowych z Torunia, Adam Jankowski pokonał na punkty pochodzącego z Białegostoku Adama Cimocha.

Czytaj więcej...

TFL 10: Michał Oleksiejczuk i Jakub Piesiewicz z pasami!Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 12-go listopada w Lublinie, odbyła się 10 edycja gali Thunderstrike Fight League. W dwóch głównych walkach wieczoru TFL 10 zawodnicy wagi koguciej i półciężkiej o pas kategorii półciężkiej. W pierwszym zmierzyli się Jakub Piesiewicz (4-2-1 1NC) i Mikołaj Kałuda (0-2-1) i był to rewanż za pojedynek z TFL 8, gdzie w walce ogłoszono remis. Tym razem Piesiewicz nie zostawił wątpliwości, iż jest lepszym zawodnikiem i rozbił uderzeniami Kałudę.

Czytaj więcej...

Gala Muay Thai A1: porażka Rządka, remisy Batry i Kruka! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 12-go listopada w hali Arena Kalisz w Kaliszu, odbyła się kolejna III edycja międzynarodowej Gali Muay Thai A1, w której programie odbyły się walki boksu, MMA, Kickboxingu (zasady K-1) i Muay Thai z udziałem polskich i zagranicznych zawodników.
W walce wieczoru 40-letni weteran Filip Rządek zmierzył się z Tajem Pok Billem.

Czytaj więcej...

Angels of Glory 2: Kosowski wygrywa z Zadorą! 11 zwycięstwo Iwony Nierody! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 5-go listopada w przepięknym królewskim Sandomierzu, odbyła się druga edycja gali Angels of Glory, w którym udział wzięła czołówka zawodników polskiego i europejskiego Kickboxingu. Po czerwcowych wydarzeniach w Kielcach, teraz promotor Grzegorz Wrzesień wraz ze współpracownikami z organizacji UCF poszedł za ciosem i zaatakował znane z turystycznego charakteru nadwiślańskie miasto.

Czytaj więcej...

PLMMA 70: Arkadiusz Wrzosek zwycięża przez nokaut, Marcin Naruszczka przez decyzję! Wyniki!

Czytaj więcej...Na warszawskiej hali Torwar dnia 4 listopada 2016 roku miała miejsce gala PLMMA 70, której ważenie opisywaliśmy TUTAJ, a na której rezegranych zostało aż pięć pojedynków o pasy mistrzowskie. W walce wieczoru tytuł w kategorii średniej zachował przy sobie Marcin Naruszczka (17-5-1) po tym, jak wygrał na punkty z Mattem Horwichem (28-25-1) ze Stanów Zjednoczonych.

Czytaj więcej...

Zwycięstwa Grzegorza Białasa i Michała Orkowskiego w walkach wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...Pięć walk bokserskich i dwa starcia zawodowe w MMA to plon V Praskiej Gali Boksu i MMA, która w sobotę 28-go października odbyła się w Warszawie. Organizatorem był Urząd Dzielnicy Praga Północ a współorganizatorem Klub Bokserski Fenix.Ranga imprezy została doceniona i obecny był burmistrz Wojciech Zabłocki a także szef Komisji Kultury i Sportu, pan Kamil Ciepieńko.

Czytaj więcej...

Slugfest 8: Jakub Kamieniarz sprawia niespodziankę! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 29-go października w hali I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyła się kolejna ósma edycja Slugfest , na której odbyły się dwie walki zawodowe MMA i osiem pojedynków amatorskich co było mądrym rozwiązaniem oszczędzającym a z kolei pozwalającym sprzedać bilety organizatorom.

Czytaj więcej...

Amatorska Liga Muay Thai Knockout Art IV - wyniki

Czytaj więcej...W dniu 22-go października w Swarzędzu odbyła się czwarta edycja Ligi Knockout Art, na której  zaprezentowało się wielu zawodników z Polski jak i Europy, reprezentantów takich klubów jak: Best Gym Grodno, Legion Głogów Boran Barlinek, Am Nat Kraków, Shootboxer Mosina, Husarz Białystok, WUEF KC Team, Żarski Klub Sportów Walki, Kohorta Poznań, Kohorta Swarzędz, Kohorta Środa Wlkp, Kohorta Wronki, Ankos MMA, Czerwony Smok Poznań, Fight Club Łódź, Pretorium Poznań, Mongkom Łódź i wiele innych.

Czytaj więcej...

Grappler Night 4: Szczepański pokonuje Gałązkę! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 22-go października w Mińsku Mazowieckim miała miejsce kolejna gala Sportów walki Grappler Night 4, organizowana przez małżeństwo Ewelinę i Marcina Frankiewiczów. Na program gali wspieranej przez burmistrza Mińska Mazowieckiego i władze miasta a także sponsorów, złożyły się walki boksu, MMA i K-1.

Czytaj więcej...

Gala Sportów Walki 7 w Międzychodzie - wyniki!

Czytaj więcej...15 października w Międzychodzie odbyła się siódma edycja Gali Sportów Walki podczas której rozegranych zostało 11 pojedynków, w tym trzy walki amatorskie i osiem zawodowych. Dwie główne walki gali były międzynarodowymi pojedynkami, a zmierzyli się w nich fighterzy z Polski i Rumunii. Jędrzej Maćkowiak stanął do walki z wywodzącym się z zapasów Anatoliem "Tolea" Ciumacem, a Piotr Wawrzyniak zmierzył się z Sergiu Brebem, posiadaczem pasa mistrzowskiego organizacji RXF w wadze średniej.

Czytaj więcej...

FEN 14 Silesian Rage - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 15 października w katowickiej hali ''Spodek'' odbywa się gala FEN 14 Silesian Rage, podczas której widzowie obejrzą jedenaście pojedynków w formule MMA i na zasadach K-1. W dwóch głównych walkach gali zawodnicy będą toczyć bój o tytuły mistrzowskie. W co-main event gali Tomasz Sarara zmierzy się z niemieckim zawodnikiem Dennisem Stolzenbachem, a w walce wieczoru Roman Szymański stanie do obrony pasa w pojedynku z Joilton'em Santosem. Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo.

Czytaj więcej...