free templates joomla

Babilon MMA 14 - wyniki! Paweł Pawlak zwycięża w walce wieczoru!

Czytaj więcej...W piątek, 26 czerwca 2020 podczas gali Babilon MMA 14 Paweł Pawlak w walce wieczoru pokonał Filipa Tomczaka zasypując go w trzeciej rundzie serią ciosów na głowę, po których sędzia zakończył pojedynek.

Czytaj więcej...

MB Boxing Night 7: faworyci, Parzęczewski, Łaszczyk i Różański zwyciężają! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 20-go czerwca w Arłamowie odbyła się pierwsza pięściarska gala MB Boxing Night 7 "Na krawędzi" będąca otwarciem współpracy znanego i byłego dziennikarza stacji Polsat Sport Mateusza Borka i państwowej TVP Sport na niwie promotorskiej. W walce wieczoru wystąpił flagowy zawodnik teamu MB Robert Parzęczewski (25-1, 16 KO), który pokonał Sladana Janjanina (27-6, 21 KO) z Bośni i Hercegowiny jednogłośną decyzją sędziów po 8 rundowym starciu.

Czytaj więcej...

FEN 28 Lotos Fight Night: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 13 czerwca 2020 roku, w hali Alwernia odbywa się gala FEN 28 Lotos Fight Night w wersji studyjnej, bez udziału publiczności. Jest to pierwsze wydarzenie organizacji Fight Exclusive Night emitowane w systemie PPV. Podczas tego wieczoru zobaczymy dziesięć pojedynków, z czego dziewięć w formule MMA i jeden pojedynek kickbokserski na zasadach K-1. W walce wieczoru Mateusz Rębecki będzie bronić pasa mistrzowskiego w wadze lekkiej w starciu z Fabiano Silvą. Pojedynek odbędzie się w umownym limicie 73 kilogamów.

Czytaj więcej...

Gromda Fight Club: Krystian "Tyson" Kuźma zwycięzcą turnieju walk na gołe pięści! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 6-go czerwca odbyła się piewsza w Polsce gala walk na gołe pięści Gromda Fight Club. W projekt będący kopią angielskich i amerykańskich pierwowzorów zaangażowały się największe nazwiska polskiego boksu działające od strony medialnej jak Mateusz Borek, Janusz Pindera, Maciej Miszkiń czy prowadzący jako ringannoucer Edward Durda. Także Przemysław Saleta występujący jako studyjny ekspert dopełniał w całości wydarzeń serwowanych przez promotora Mariusza Grabowskiego, szefa grupy Tymex Boxing Promotions.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 13: Łukasz Brzeski rozbija Michała Piwowarskiego w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 29-go maja w Radomiu odbyła się gala Babilon MMA 13 Live in Studio, która była pierwszą galą MMA po okresie wstrzymania imprez w marcu br. z powodu zagrożenia koronawirusem Covid-19. Właśnie z tego względu impreza miała studyjny charakter i oczywiście odbyła się bez publiczności. W walce wieczoru Łukasz Brzeski (8-1-1 MMA, 3-0-1 BMMA) reprezentujący od niedawna klub Kotwica Team Kraków zdemolował uderzeniami w drugim starciu silnego grapplera Michała Piwowarskiego (3-2 MMA, 0-1 BMMA) z Berserker's Team Szczecin.

Czytaj więcej...

Wotore 2: Michał Pasternak triumfuje w turnieju na gołe pięści, Klaudia Syguła wygrywa kobiecy bój! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 23-go maja w w Katowicach-Szopienicach w pomieszczeniach Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia odbyła się druga gala organizacji WOTORE z programem walk Valetudo (na gołe pięści). Impreza wywoływała spore zainteresowanie medialne z uwagi na fakt, iż była pierwszą imprezą sportów walki po częściowym "odmrożeniu" obostrzeń związanych z koronawirusem Covid-19. Kartę walk wypełniły pojedyncze superwalki i 8-osobowy turniej wagi ciężkiej.

Czytaj więcej...

FAME MMA 6: Marcin Najman przegrywa! Wyniki

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Mimo wielu przeszkód związanych z obostrzeniami dotyczącego epidemii koronawirusa w sobotę 28-go marca odbyła się gala walk youtubewrów Fame MMA 6: Zusje vs. Linkimaster, która trafiła na obiekty podkrakowskiej Alvernia Planet. W walce wieczoru słynna influencerka z instastory Marta "Linkimaster" Linkiewicz (2-1) po dramatycznym pełnym chaotycznych wymian ciosów i kopnięć boju pokonała debiutującą w organiacji i MMA Kamilę "Zusje" Smogulecką (0-1).

Czytaj więcej...

TFL 20 Kęsik vs Lobzhanidze: Cezary Kęsik broni tytułu a Marcin Skrzek zdobywa pas! Wyniki gali!

Czytaj więcej...W sobotę, 7 marca 2020 w Radomiu odbyła się jubileuszowa gala organizacji Thunderstrike Fight League - TFL 20. Podczas tego wieczoru widzowie mogli zobaczyć trzynaście pojedynków MMA, w tym osiem walk zawodowych w karcie głównej i pięć amatorskich w karcie wstępnej. W walce wieczoru, po ciężkim pojedynku z Gruzinem, Georgiem Lobzhanidze, Cezary Kęsik pokonując przeciwnika przez TKO, ciosami w parterze, obronił pas mistrzowski. W co-main event gali Marcin Skrzek w starciu z Jerrym Kvarnstromem zdobył trofeum mistrza wagi lekkiej TFL.

Czytaj więcej...

Dominika Filec pokonuje rywalkę Joanny Jędrzejczyk na Night Of Champions 10! Wyniki

Czytaj więcej...Dominika "Zośka" Filec (5-2) z Absortio Gym Rybnik/Leszczyny zdobyła kickboxerski pas Międzynarodowej Mistrzyni Polski organizacji World Kickboxing Network (WKN) podczas gali Night Of Champions 10, która odbyła się w miejscowości Szczytna w powiecie Kłodzkim w sobotę 29-go lutego. Polka zmierzyła się z byłą rywalką w MMA naszej Joanny Jędrzejczyk, 30-letnią Białorusinką Liliyą Kazak () i pokonała ją zdecydowanie na punkty.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 12: Remis w dramatycznej walce Paweł Pawlak vs Adrian Błeszyński! Wyniki

Czytaj więcej...Remisem zakończyła się dramatyczna 5-cio rundowa walka wieczoru gali Babilon MMA 12, która odbyła się w Łomży. Stawką po raz pierwszy był pas kategorii średniej stąd determinacja byłego zawodnika UFC Pawła Pawlaka (15-4-1) z Łodzi i reprezentującego Sportowe Zagłębie Sosnowiec Adriana Błeszyńskiego (9-3-1) była niesamowita. Obaj dosłownie bili się do upadłego, stąd sędziowie nie byli jednomyślni i punktowali: 47:46 dla Pawlaka, 48:47 dla Błeszyński i sędzia Cezary Wojciechowski wytypował remis 47-47.

Czytaj więcej...

FEN 27 Rębecki vs Magomedov: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, w sobotę, 18 stycznia 2020 w hali Netto Arena, w Szczecinie odbywa się gala FEN 27, podczas której w walce wieczoru zobaczymy starcie Mateusza Rębeckiego z Magomedem Magomedovem. Polak będzie bronić pasa mistrzowskiego FightExclusvieNight w wadze lekkiej po raz trzeci. W co-main event gali Wojciech Janusz stanie do walki z Adamem Kowalskim.

Czytaj więcej...

South Battle 4: Rafał Dudek zwycięża w walce wieczoru! Tomasz Brotoń nokautuje i zdobywa pas PZKB! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 11 stycznia 2020 hala sportowa OSiR w Gorlicach została wypełniona przez publiczność po brzegi na gali South Battle 4. Podczas tego wieczoru zebrani kibice sportów walki mogli obejrzeć osiem pojedynków kickboxerskich na zasadach K-1. W walce wieczoru Rafał Dudek zmierzył się z Hadji'em Ndow'em z Hiszpanii i pokonał go w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. W co-main event gali Tomasz Brotoń zdobył pas Międzynarodowego Mistrza Polski PZKB pokonując Kristijana Kuzmanovica przez nokaut w trzeciej rundzie.

Czytaj więcej...

Madness Cage Fighting 5: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 28 grudnia 2019 w Puławach odbywa się gala Madness Cage Fighting 5 ''Freecar Fight Night'', podczas której prym będą wiodły pojedynki w formule MMA, chociaż zobaczymy także dwie walki na zasadach K-1. W walce wieczoru Adrian Kurek reprezentujący klub Forca Dęblin zmierzy się z Brazylijczykiem, Maikon Gustavo, o przydomku "La Pesadilla", czyli ''koszmar''. Czy okaże się on koszmarnym wyzwaniem dla Polaka?

Czytaj więcej...

TFL 19 ''Christmas Time'' - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...21 grudnia 2019 w Lublinie organizacja Thunderstrike Fight League przeprowadza kolejną, dziewiętnastą, edycję swojego wydarzenia. Podczas gali TFL 19 ''Christmas Time'' w hali Globus, w Lublinie, a także widzowie stacji telewizyjnej FightBox HD obejrzą w sumie szesnaście pojedynków, pięć w karcie wstępnej i jedenaście w karcie głównej.

Czytaj więcej...

FFF 2 Świerczewski vs Collins: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 21 grudnia 2019 w Zielonej Górze będziemy mogli obejrzeć galę organizacji Free Fight Federation - FFF 2, podczas której w walce wieczoru Piotr Świerczewski walczyć będzie z Gregiem Collinsem, a w pojedynku poprzedzającym DJ Decks zmierzy się z Tomaszem Słodkiewiczem. W sumie rozegranych zostanie siedem pojedynów MMA, w tym dwie walki kobiet.
Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo.

Czytaj więcej...

Makowski Fighting Championship 17: Kacper Muszyński zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 14 grudnia 2019 w Nowej Soli odbędzie się gala Makowski Fighting Championship 17, podczas której w walce wieczoru zobaczymy starcie Kacpra Muszyńskiego z Miroslavem Smolarem o pas mistrzowski organizacji w kategorii do 70 kilogramów. Podczas tego wieczoru wystąpią także: Przemysław Kacieja, Emilia Czerwińska, Grzegorz Czerny, Bartosz Muszyński, Kacper Frątczak oraz Sławomir Przypis.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 11: Daniel Skibiński obronił pas mistrzowski! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 13 grudnia 2019 w Radomiu odbyła się gala Babilon MMA 11. W walce wieczoru Daniel Skibiński bronił pasa mistrzowskiego w wadze półśredniej i pokonał Loma-Ali Nalgieva przez jednogłośną decyzję. W pojedyku poprzedzającym walkę wieczoru Daniel Rutkowski, mistrz Babilon MMA i FEN w kategorii piórkowej, po walce na pełnym dystansie, przez jednogłośną decyzję pokonał Estabili Amato.

Czytaj więcej...

Night of White Bears VI Białystok: emocjonujące walki Shindokai Karate, K-1 i Muay Thai! Wyniki

Czytaj więcej...Pod patronatem marszałka województwa podlaskiego Artura Kosickiego w Hali Sportowej Uniwersytetu w Białymstoku sobotę 7-go grudnia 2019 roku odbyła się międzynarodowa gala Sztuk Walki Night of White Bears VI, organizowana przez promotora i zasłużonego działacza sportowego Cezarego Zugaja. Jej program wypełniło 10 walk Karate Shindokai, Muay Thai i w kickboxerskiej formule K-1.

Czytaj więcej...

KSW 52 ''The Race'' - relacja i wyniki! LIVE!

Czytaj więcej...Dzisiaj, w sobotę, 7 grudnia 2019 w hali Arena Gliwice w Gliwicach odbywa się gala KSW 52 zatytułowana ''The Race''. Podczas tego wieczoru zobaczymy dziewięć pojedynków. W walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się ze Scottem Askhamem. W co-main event Salahdine Parnasse walczyć będzie z Ivanem Buchingerem o tymczasowy pas kategorii piórkowej KSW. Zapraszamy do śledzenia relacji i wyników na żywo na naszym portalu.

Czytaj więcej...

Sharks Attack 3: Dominika Filec i Rafał Kosiarski z pasami ISKA, Mariusz Radziszewski dusi rywala! Wyniki

Czytaj więcej...Utalentowana 21-letnia kickboxerka Dominika "Zośka" Filec (4-2) z Absortio Gym Rybnik/Leszczyny zwyciężyła w walce wieczoru gali Sharks Attack 3: Silesian Wars Episode 1 w Mysłowicach. Podopieczna trenera Adama Drygalskiego rozbiła w drugiej rundzie Klaudię Pawicką z Garudy Muaythai Warszawa i zdobyła pas zawodowej Mistrzyni Polski ISKA w wadze do 57 kg. Pawicka była trzecią rywalką Filec, któłra zmieniła Barbarę Nalepkę a ta wcześniej Sylwię Juśkiewicz.

Czytaj więcej...