free templates joomla

Babilon MMA 5: Daniel Skibiński nokautuje w 20 sekund! Szymon Kołecki przegrywa! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 18-go sierpnia miała miejsce gala Babilon MMA 5, która powoli staje się cykliczną imprezą w Międzyzdrojach nad Bałtykiem. W walkach wieczoru wystąpili czołowi polscy zawodnicy, będący poza obrębem wiodącej KSW. W błskawicznie rozstrzygniętej w 20 sekund walce wieczoru Daniel Skibiński (12-5 MMA, 3-0 BMMA) z Ankosu MMA Poznań po gradzie uderzeń pokonał Włocha Giovanni Melilo (12-3 MMA, 0-1 BMMA) zaskakując wszystkich a najbardziej samego rywala, który długo po walce nie rozumiał co się stało w jej trakcie.

Czytaj więcej...

Wschodni Front Noc Vikingów 1: Cezary Zugaj Jr. zwycięża w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 23-go czerwca w hali lodowiska BOSiR odbyła się gala Wschodni Front - Noc Vikingów 1, która była pierwszą edycją imprezy z walkami MMA, Muay Thai i Kickboxingu. Imprezę uświetnił też grapplerski pojedynek byłego zawodnika UFC Marcina Bandela z Łodzi z Januszem Andrejczukiem, mistrzem Europy ADCC z Białegostoku, w którym padł remis.

Czytaj więcej...

Masters Fight Series Lesznowola: Mateusz Kubiszyn i czwórka Polaków z pasami PZKB! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 16-go czerwca w Mysiadle w gminie Lesznowola koło Warszawy, odbyła się gala Kickboxingu „Lesznowola Kickboxing Fight”w ramach cyklu Masters Fight Series, któregj organizatorem był Polski Związek Kickboxingu (PZKB), kierowany przez prezesa Piotra Siegoczyńskiego. W jej programie znalazło się 5 walk o pasy Mistrza Polski w formułach K-1 i Full-contact. Jeden z tych pojedynków miał status Międzynarodowego Mistrza Polski i w nim Katarzyna Posiadała z Siedlec pokonała Gretę Giedraityte znaną z występu na DSF Kickboxing Challenge 14.

Czytaj więcej...

Silesian Fight Night 1: Lubo Slovik zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 16 czerwca 2018 w Mysłowicach odbyła się gala Silesian Fight Night 1, podczas której w walce wieczoru zmierzyli się, pochodzący ze Słowacji, a mieszkający aktualnie w Irlandii i reprezentujący klub Fantom Dublin, Lubo Slovik oraz Sławomir Rawiński z Tarnowa. Przez decyzję sędziów na pełnym dystansie Słowak odniósł zwycięstwo z swoim debiucie w MMA.

Czytaj więcej...

TFL 14: Hubert Szymajda i Cezary Oleksiejczuk zwyciężają w swoich pojedynkach! Wyniki!

Czytaj więcej...Organizacja Thunderstrike Fight League w sobote, 16 czerwca 2018, w Kraśniku zorganizowała swoje kolejne wydarzenie, TFL 14. W dwóch najważeniejszych walkach wieczoru zwycięstwa odniesli Hubert Szymajda oraz Cezary Oleksiejczuk.

Czytaj więcej...

Slugfest 15: Jurand Lisiecki zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 8 czerwca 2018 roku w Trzemesznie odbyła się gala MMA, Slugfest 15, podczas której widzowie obejrzeli dziesięć pojedynków. W walce wieczoru Jurand Lisiecki pokonał Tomasza Makowskiego w drugiej rundzie przez nokaut.

Czytaj więcej...

KSW 44 ''The Game'': relacja i wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 9 czerwca 2018 w hali Ergo Arena w Gdańsku/Sopocie odbędzie się gala KSW 44 ''The Game'', podczas której obejrzymy dziewięć pojedynków MMA. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z byłym mistrzem KSW, Karolem Bedorfem. W co-main event gali Michał Materla skrzyżuje rękawice z Martinem Zawadą.

Czytaj więcej...

PFN 2: Niespodziewane rozstrzygniecie w walce Królik vs Hassa! Seria bardzo wyrównanych pojedynków! Wyniki!

Czytaj więcej...W czwartek, 7 czerwca 2018 roku w Zawierciu odbyła się druga gala organizacji Polish Fight Night - PFN 2. W zawodowych walkach niemal wszystkie zakończyły się na pełnym dystansie co pokazuje jak wyrównane zestawienia zaplanowano.

Czytaj więcej...

DSF 16 ''Śląskie Tąpnięcie'': Jenel nokautuje i zachowuje pas, Kita udanie debiutuje! Wyniki gali!

Czytaj więcej...W piątek, 1 czerwca 2018 w hali MOSiR w Zabrzu odbyła się gala organizacji DSF Kickboxing Challenge, zatytułowana DSF 16 ''Śląskie Tąpnięcie''.

Czytaj więcej...

FEN 21: Andrzej Grzebyk i Łukasz Pławecki z pasami mistrzowskimi! Wyniki gali!

Czytaj więcej...25 maja, w piątek, w hali ''Orbita'' we Wrocławiu odbyła się gala FEN 21, w której w walce wieczoru Andrzej Grzebyk w trzeciej rundzie pojedynku przez TKO pokonał Thiago Vieirę Damascena, a stawką pojedynku był pas mistrzowski organizacji w wadze średniej MMA. W drugiej walce o tytuł mistrzowski FEN, na zasadach K-1, Łukasz Pławecki zwyciężył w starciu z Wojeciechem Wierzbickim.

Czytaj więcej...

Narodowa Gala Boksu: Artur Szpilka, Izu Ugonoh i Ewa Piątkowska zwyciężają! Marcin Najman przegrywa! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 25 maja 2018 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbyła się Narodowa Gala Boksu - Boxing Night 14. Było to pierwsze wydarzenie bokserskie na tym obiekcie.

Czytaj więcej...

DSF 15 ''Bastion Chwały'': wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 18 maja 2018 roku w Warszawie, w hali przy ul. Szwedzkiej 2/4 odbywa się kolejna edycja wydarzenia DSF Kickboxing Challenge, zatytułowana DSF 15 ''Bastion Chwały''. Podczas tego wieczoru rozegranych zostanie dziewięć zawodowych pojedynków na zasadach K-1.

Czytaj więcej...

LFN 9: Dymus zwycięża w walce wieczoru, Nalepka nokautuje w 1 rundzie! Wyniki + wideo!

Czytaj więcej...W sobotę, 12 maja 2018 we Wrocławiu odbyła się dziewiąta edycja gali Ladies Fight Night - LFN 9 ''Tic Tac Toe'' podczas której widzowie obejrzeli siedem pojedynków kobiet w formułach MMA i na zasadach K-1.

Czytaj więcej...

Granda Pro 6 ''Fight Club'' w Warszawie - wyniki

Czytaj więcej...Kolejna edycja wydarzenia Granda Pro, czyli Granda Pro 6 ''Fight Club'' odbyła się w sobotę, 28 kwietnia 2018, w warszawskiej hali Arena Ursynów. W walce wieczoru Arkadiusz Wrzosek zmierzył się z Pavlem Voroninem.

Czytaj więcej...

Celtic Gladiator 20 w Olsztynie - wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 28 kwietnia 2018 w Olsztynie, w hali Urania, odbyła się kolejna edycja gali Celtic Gladiator w Polsce, gala Celtic Gladiator 20, podczas której widzowie mogli obejrzeć wyłącznie pojedynki MMA.

Czytaj więcej...

Night of Heroes 5 w Sosnowcu - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobote, 28 kwietnia 2018 w hali MOSiR w Sosnowcu odbywa się gala Night of Heroes 5, podczas której widzowie obejrzą dziewięc pojedynków, w tym pięć walk w formule MMA i cztery walki na zasadach K-1. Zapraszamy do śledzenia wyników.

Czytaj więcej...

Gala WLC 4 ''Pride Time'' - wyniki!

Czytaj więcej...21 kwietnia 2018 roku w Koluszkach, przy ulicy Ludowej 2, odbyła się gala WLC 4 ''Pride Time''. Pojedynki toczyły się w formułach MMA i K-1. Impreza była objęta patronatem burmistrza Koluszek, Waldemara Chałata. Walki sędziował Grzegorz Szczepanik.

Czytaj więcej...

VI Gala Sportów Walki ''Sparta'' - podsumowanie i wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 21 kwietnia 2018 roku w hali sportowej szkoły podstawowej nr 3 w Przasnyszu odbyła się VI Gala Sportów Walki Sparta. Podczas wieczoru walk organizowanego przez Daniela Zyrę licznie zgromadzona publiczność mogła oglądać dziesięć pojedynków w różnych formułach walki: MMA, K-1 oraz boksie.

Czytaj więcej...

MP w Kickboxingu Low-kick 2018: Karolina Kubiak i Eliasz Jankowski najlepszymi zawodnikami w Legnicy! Wyniki

Czytaj więcej...Złoci medaliści Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki) w wadze -48kg i Eliasz Jankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica) -67kg,  zostali uznani najlepszymi zawodnikami Mistrzostw Polski Seniorów w Kickboxingu w formule Low-kick, które odbyły się w Legnicy. Łącznie w juniorach i seniorach startowało 250 osób z 75 klubów.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Muaythai IFMA 2018 w Kielcach - Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę i niedzielę 21-go i 22-go kwietnia w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Muaythai, które trafiły do hali Targów Kielce i odbyły się w trakcie imprezy Fit Weekend. Miejcowym organizatorem był klub Klincz Kielce a całość nadzorował Polski Związek Muaythai kierowany przez prezesa Rafała Szlachtę a zrzeszony w światowej organizacji IFMA.

Czytaj więcej...