free templates joomla

Gromda 4: Tomasz ''Zadyma'' Gromadzki zwycięzcą turnieju! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 26-go lutego w Pionkach odbyła się czwarta edycja gali walk na gołe pięści Gromda, która została zorganizowana przez dwóch doświadczonych promotorów boksu zawodowego,  Mariusza Grabowskiego i Mateusza Borka. Do walki o tytuł finalisty stanęło ośmiu śmiałków, którzy dzień wcześniej  zostali między sobą rozlosowani w pary.

Czytaj więcej...

Babilon Boxing Show: Łukasz Stanioch pokonał Rafała Jackiewicza! Wyniki!

Czytaj więcej...W Explosin Club w Warszawie, w piątkowy wieczór, 26 lutego 2021 odbyła się gala Babilon Boxing Show. W walce wieczoru Łukasz Stanioch zmierzył się z Rafałem Jackiewiczem, pokonując go w 3 rundzie przez techniczny nokaut. W co-main event gali Daniel Rutkowski stoczył swój drugi pojedynek bokserski przegrywając z Evanderem Riverą po walce na pełnym dystansie przez jednogłośną decyzję.

Czytaj więcej...

Mateusz Rębecki pokonuje Jose Barriosa i broni pasa mistrzowskiego na FEN 32! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 20 lutego 2021 roku w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton odbyła się gala FEN 32, podczas której w walce wieczoru Mateusz Rębecki (13-1 MMA, 9-0 FEN )zmierzył się z Jose Barriosem (11-2 MMA, 0-1 FEN) w pojedynku o pas wagi lekkieji organizacji Fight Exclusive Night. ''Chińczyk'' błyskawicznie rozprawił się z przeciwnikiem nokautując go już w pierwszej rundzie!

Czytaj więcej...

MMA-VIP: Marcin najman znokautowany przez Taxi Złotówę! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 13-go lutego w Alverni koło Krakowa odbyła się pierwsza gala MMA-VIP organizowana przez Marcina Najmana, który walką z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem obiecywał zakończyć pełną emocji karierę zawodnika MMA i także innych sportów walki. Obiecywał też sportowy pojedynek i taki się odbył, bo "Taxi Złotówa" przyjechał dobrze przygotowany i mimo tego, że jest taksówkarzem z zawodu i amatorem w Sportach Walki zdołał rozbić cięższego o 20 kg "El Testosterona" w drugiej rundzie!

Czytaj więcej...

Babilon MMA 19: Kevin Szaflarski z kontrowersyjnym zwycięstwem nad Filipem Stawowym! Podsumowanie i Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 12-go lutego w warszawskim klubie Explosion odbyła się gala Babilon MMA 19, podczas której mieliśmy możliwość obejrzenia ośmiu emocjonujących pojedynków, które z pewnością zaskoczyły niejednego fana mieszanych sportów walki. Dziewiętnasta już edycja gali odbyła się bez udziału publiczności, a mimo tego nie zabrakło prawdziwych emocji, które w piątkowy wieczór były odczuwalne nie tylko w hali, ale nawet przed ekranami telewizorów.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 19 - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, w piątek, 12 lutego 2021 w klubie Explosin w Warszawie, odbywa się gala Babilon MMA 19. Ze względu na epidemię wydarzenie jest zamknięte dla publiczności, ale trasmisję można oglądać na antenie telewiziji Polsat Sport.

Czytaj więcej...

KSW 58: Kołecki w super formie, nowy mistrz Torres i dzika awantura Musaeva z Jurišičem! Podsumowanie i Wyniki!

Czytaj więcej...Kolejna gala KSW przeszła już do historii. Największa federacja MMA w Polsce umożliwiła spędzenie sobotniego wieczoru pełnego emocji podczas oglądania ośmiu emocjonujących pojedynków na KSW 58, które niewątpliwie zaskoczyły niejednego fana sportów walki. Nie zabrakło krwawych, szokujących i sportowych starć, jak i złej krwi połączonej z awanturą pomiędzy zawodnikami.

Czytaj więcej...

KSW 58 Kołecki vs Zawada: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 30 stycznia 2021 roku w Łodzi będziemy oglądać zmagania zawodników podczas gali KSW 58. Tego wieczoru zobaczymy osiem pojedynków, a główną walką wydarzenia będzie starcie Szymona Kołeckiego z Martinem Zawadą w wadze półciężkiej. Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo.

Czytaj więcej...

Babilon Promotion: Ewelina Pękalska pokonuje Loikkanen, Królik i Jankowski w boksie! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 29-go stycznia w warszawskim klubie Explosion odbyła się kolejna bokserska gala Babilon Promotion, gdzie głównym wydarzeniem był kobiecy pojedynek o pas EBU Eweliny Pękalskiej (5-0) i Lotty Loikkanen (6-2) z Finlandii o pas wagi muszej (112 lbs/50,8 kg). Polka zdecydowanie zwyciężyła Finkę pokonując ją na punkty. Sędziowie punktowali: 97-93, 99-91, 99-91 - wszycy dla Pękalskiej.

Czytaj więcej...

KSW 57 De Fries vs Kita: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 19 grudnia 2020 w Łodzi, w warunkach obostrzeń sanitarnych, odbywa się gala KSW 57, podczas której w walce wieczoru zobaczymy starcie Philipa de Friesa z Michałem Kitą. Polak spróbuje odebrać Anglikowi pas mistrzowski w wadze ciężkiej. W co-main event'cie gali Roman Szymański zmierzy się z Marianem Ziółkowskim o pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej. Trzecim pojedynkiem tej gali, w którym stawką będzie pas mistrzowski, będzie starcie w wadze koguciej, w którym zobaczymy Antuna Racića z Chorwacji i Bruno Santosa z Brazylii.

Czytaj więcej...

Mateusz Kubiszyn demoluje ''Tysona'' Kuźmę! Vasyl Halych triumfuje w turnieju! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 11-go grudnia w dawnej stolicy "polskiego prochu" Pionkach odbyła się gala walk na gołe pięści "Gromda", która zanotowała III edycję z turniejem, kilkoma superfight i pojedynkiem pomiędzy zwycięzcami pierwszej i drugiej edycji turnieju czyli Krystianem Kuźmą i Mateuszem Kubiszynem. Jego stawką był nie tylko niepisany tytuł absolutnego czempiona walk na gołe pięści, ale i 100 tysięcy złotych jakie przeznaczył na ten cel.

Czytaj więcej...

XVII Mistrzostwa Polski Muaythai IFMA Białystok 2020: Oskar Mikułowski i Gabriela Kuzawińska najlepszymi zawodnikami! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 5-go grudnia w Białymstoku XVII Mistrzostwa Polski Muaythai IFMA 2020 zorganizowane przez Polski Związek Muaythai (PZMT) i lokalnie Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate, kierowane przez Cezarego Zugaja Seniora, jednego z liderów Sztuk Walki na Podlasiu. Zawody objęte były patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego a samo Województwo Podlaskie było partnerem strategicznym Mistrzostw Polski.

Czytaj więcej...

Daniel Rutkowski, Marcin Wójcik i Jonas Magard z pasami mistrzowskimi po FEN 31! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 28-go listopada w Łodzi odbyła się kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night, którą była FEN 31: Rutkowski vs. Zieliński 2 z rewanżową walką wieczoru Daniela Rutkowskiego (12-2) i Adriana Zielińskiego (20-10). Po raz drugi impreza odbywała się w systemie PPV po FEN 29 w Alwernii pod Krakowem latem 2020.

Czytaj więcej...

FAME MMA 8 Blonsky vs Dubiel - wyniki! Live!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia na naszym portalu na żywo wyników gali FAME MMA 8, która dzisiaj odbywa się w Łodzi, co prawda bez udziału publiczności, ale widzowie mogą oglądać ją w systemie PPV. W walce wieczoru zmierzą się Kacper BLONSKY Błoński i Marcin Dubiel, a w co-main event gali zobaczymy Kasjusza DON KASJO Życińskiego i Marcina Najmana.

Czytaj więcej...

KSW 56 Materla vs Soldić - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 14 listopada 2020 w Łodzi odbywa się gala KSW 56 podczas której w walce wieczoru, reprezentujący klub Berserkers Team Szczecin, Michał Materla zmierzy się z pochodzącym z Chorwacji, Roberto Soldicem. W co-main event gali Tomasz Narkun, z Berserkers Team Stargard będzie bronić pasa mistrzowskiego w wadze półciężkiej w starciu z Ivanem Erslanem.

Czytaj więcej...

EFM 4: Maciej Różański zwycięża w walce wieczoru i zdobywa pas w wadze półciężkiej! Wyniki

Czytaj więcej...We wtorek, 10 listopada 2020 w Szczecinie odbyła się czwarta edycja gali European Fight Masters. Ze względu na obecne ograniczenia związane z Covid19 wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności, a transmitowane było w systemie PPV.

Czytaj więcej...

Duet Fight Night 21 Kartuzy: Dawid Siek, Dominik Cinal i Michał Grzesiak z pasami mistrzowskimi! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 7-go listopada w w Kaszubskim Centrum Sportów Walki w Kartuzach bez udziału publiczności odbyła się gala Kickboxingu, Duet Fight Night 21 "Mistrzowskie starcie" połączona z ammatorskim Pucharem Kaszub 2020 w Kartuzach. Impreza tradycyjnie organizowana była przez przez miejscowy klub Rebelia Kartuzy. W dwóch walkach wieczoru doszło o starć o pasy Polskiego Związku Kickboxingu (PZKB) a całość transmitowana była w systemie PPV.

Czytaj więcej...

Toni Valtonen pokonał Dawida Żółtaszka w walce wieczoru na Babilon MMA 17

Czytaj więcej...W walce wieczoru gali Babilon MMA 17, która 30 października 2020 odbyła się w Radomiu, bardzo doświadczony fiński zawodnik, Toni Valtonen pokonał Dawida Żółtaszka. W drugiej rundzie pojedynku Fin zasypał przeciwnika ciosami w parterze, Polak w pewnym momencie przestał praktycznie się bronić i sędzia zatrzymał walkę. Podczas tego wieczoru mogliśmy oglądać zmagania zawodników w siedmiu pojedynkach MMA. Poniżej zamieszczamy wyniki wszystkich pojedynków.

Czytaj więcej...

Genesis 1: relacja i wyniki! LIVE!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 23 października 2020 w Łodzi, odbywa się gala nowej organizacji Genesis 1, podczas której będziemy oglądać siedem walk kickbokserskich na gołe pięści. W walce wieczoru Marcin ''Różal'' Różalski zmierzy się z Joshem Barnettem.
Zapraszamy do śledzenia z nami relacji i wyników poszczególnych pojedynków.

Czytaj więcej...

KSW 55 Askham vs Khalidov 2: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...
W sobotni wieczór 10-października w kameralnej hali hotelu Hilton Double Tree w Łodzi odbędzie się gala KSW 55 Askham vs Khalidov 2 z wielką rewanżową walką mistrza wagi średniej Anglika Scotta Askhama (19-4) i byłego mistrza Mameda Khalidova (34-7-2). Z gali będziemy podawać wyniki na żywo. Zapraszamy!

Czytaj więcej...