free templates joomla

Envio Fight Night'22: Michał Andryszak zwycięża w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...30-letni zawodnik MMA wagi ciężkiej Michał Andryszak (24-10) zwyciężył w walce wieczoru gali Envio Fight Night'22, która odbyła się w hali Sisu Arena w Bydgoszczy w sobotę 24-go września. Były pretendent do pasa mistrzowskiego KSW pokonał przed czasem Jacka Kujtkowskiego (1-1) z Grudziądza, który zastąpił wcześniej planowanego Krzysztofa Wiśniewskiego.

Czytaj więcej...

MMA Attack 4: Adam Wieczorek rozbija Oli Thompsona! Udany powrót organizacji! Wyniki

Czytaj więcej...Po blisko 9 latach przerwy na polski rynek powróciła z czwartym eventem w swojej historii organizacja MMA Attack. W sobotę 24-go września w hali Będzin Arena w Będzinie zainaugurowała nową odsłonę wydarzenia, wzbogaconą o kilka znanych postaci i dodatkowych formuł. Jeśli mówimy o konwencji powrotów, to napewno udział Adama Wieczorka (11-2) był także czymś podobnym. Były zawodnik UFC po czterech latach przerwy pokonał doświadczonego Anglika Oli Thompsona (21-16).

Czytaj więcej...

KSW 74 De Fries vs. Prasel - Wyniki na Żywo!

Czytaj więcej...W sobotę 10-go września w Arenie Ostrów w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się gala KSW 74 De Fries vs. Prasel z walką wieczoru angileskiego mistrza Phila de Friesa (21-6 MMA, 7-0 KSW), który zmierzy się z pretendentem do tytułu Ricardo Praselem (13-3 MMA, 2-0 KSW) z Brazylii.

Czytaj więcej...

Gromda 10: Gleba i Don Diego zwycięzcami turnieju i walki wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W czwartek 2-go września w Pionkach k. Radomia odbyła się gala walk na gołe pięści Gromda 10 organizowana przez bokserskiego promotora Mariusza Grabowskiego. Jubileuszowa edycja zawierała 8-osobowy turniej, który wygrał w imponującym stylu Patryk "Gleba" Tołkaczewski (5-1). W walce wieczoru wydarzenia zmierzyli się Mateusz "Don Diego" Kubiszyn (4-0, 1 NC) i Vasyl Halych (5-2).

Czytaj więcej...

KSW 73: Wrzosek pokonuje Sararę w "Walce Roku"! Rekord KO po 18 latach! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 20 sierpnia w hali warszawskiego Torwaru odbyła się gala KSW 73 z walką wieczoru utytułowanych kickboxerów Tomasza Sarary (1-1 MMA, 1-1 KSW) i Arkadiusza Wrzoska (1-0 MMA, 1-0 KSW), na którą od wielu tygodni czekało środowisko Sportów Walki. Tym bardziej, iż miało się odbyć na uniwersalnych zasadach MMA.

Czytaj więcej...

KSW 72 Romanowski vs Grzebyk - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 23-go lipca w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się gala KSW 72 z walką wieczoru w wadze półśredniej Tomasza Romanowskiego (15-8) i Andrzeja Grzebyka (18-5). W pozostałych walkach czeka nas szereg pojedynków z udziałem krajowej czołówki i zawodników międzynarodowych.

Czytaj więcej...

Prime Show MMA 2: Stormin pokonuje Szuliego! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę, 9 lipca 2022 roku w gdyńskiej hali Arena Gdynia, odbyła się druga edycja freak fightowej gali Prime Show MMA z niespotykanie sportową walką wieczoru Irlandczyka Normana Parke (30-7-1) z Grzegorzem Szulakowskim (9-5) w formule MMA. Pozostałe zestawienia były mieszanką freakightowych zestawień postaci znanych z topowych programów reality show, a także internetu. Walki przeprowadzono w formułach MMA, kickboxerskiej K-1 i boksie.

Czytaj więcej...

FEN 40: Formela, Oleksiejczuk i Kuberski z pasami mistrzów! Wyniki

Czytaj więcej...Czterdziesta, jubileuszowa gala Fight Exclusive Night miała miejsce w sobotę 18-go czerwca w Amfiteatrze w Ostródzie co jest tradycyjnym miejscem na ten termin, drugiej polskiej organizacji walk MMA i Kickboxingu. Okrągły jubileusz na FEN 40 uczczony był trzema walkami o pasy mistrzowskie. W tytułowej Kacper Formela (14-4 MMA, 5-1 FEN) znokautował straszliwie ukraińskiego pretendenta Aleksandra Gorshechnika (18-6 MMA, 1-1 FEN).

Czytaj więcej...

KSW 71: Ziółkowski obronił pas! Różalski ulega Zimmermanowi! Udany debiut Szpilki! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę, 18-go czerwca w hali Arena Toruń w Toruniu odbyła się gala KSW 71 z walką wieczoru obrońcy pasa mistrzowskiego w wadze lekkiej Mariana Ziółkowskiego (25-8-1 MMA, 6-2 KSW) z pretendentem Sebastianem Rajewskim (12-7 MMA, 4-2 KSW). Oprócz tego pojedynku interesującą kartę walk uzupełnił pierwszy w organizacji pojedynek kickboxerski na zasadach K-1 Marcina Różalskiego (22-9 KB) z Errolem Zimmermanem (83-28-1 KB) z Holandii.

Czytaj więcej...

KSW 70: Efektowna wygrana Pudzianowskiego nad Materlą! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 28-go maja w łódzkiej Atlas Arenie odbyła się gala KSW 70 z walką wieczoru weteranów polskiego MMA Mariusza Pudzianowskiego (17-7 MMA, 17-6 KSW) i Michała Materli (31-9 MMA, 19-7 KSW). To był główny magnes dla kibiców od lat ogladających poczynania byłego strongmana w MMA i tzw. ortodoksyjnych fanów kibicujących takim zawodnikom jak szczecieński "Cipao", który budowali wizerunek największej polskiej organizacji Mieszanych Sztuk Walki.

Czytaj więcej...

East Side Fight 3: światowe gwiazdy na Podlasiu! Zwycięstwa polskich karateków i kickboxerów! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek, 20 maja 2022 roku w gmachu Opery i Filharmonii w Białymstoku, odbyła się trzecia edycja gali East Side Fight. Organizatorem wydarzenia ESF 3 był Piotr Sawicki, pierwszy polski mistrz świata Karate Kyokushin, który zaplanował pojedynki karateków i kickboxerów, przeplatane pokazami Sztuk Walki i muzyczno - historycznymi wstawkami. Gościem honorowym eventu był największy mistrz K-1 Semmy Schilt z Holandii.

Czytaj więcej...

FAME MMA 14 TROMBA vs GIMPER: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo gali FAME MMA 14, która dzisiaj, 14 maja 2022 odbywa się w hali Tauron Arena w Krakowie. W walce wieczoru Mateusz TROMBA Trąbka zmierzy się z Tomaszem GIMPER Działowym, a w pierwszym co-main event gali Agata FAGATA Fąk będzie walczyć z Moniką MONĄ Kociołek, a w drugiej walce o statusie co-main event Sergiusz NITRO Górski będzie przeciwnikiem Marcina XAYOO Majkuta.

Poniżej wyniki poszczególnych pojedynków.

Czytaj więcej...

Wotore 5: Marcin "Zombi" Wrzosek demoluje Vaso "Psychopatę" Bakocevica! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 29-go kwietnia w gościnnych progach Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku odbyła się kolejna gala Wotore walk na gołe pięści z najtwardszym regulaminem na polskiej scenie Mieszanych Sztuk Walki. Walką wieczoru Wotore 5, było  starcie weteranów MMA, Marcina Wrzoska i Czarnogórca Vaso Bakocevica. W karcie walk zaplanowano finał turnieju z Wotore 4, nowy turniej i kilka ciekawych superfight.

Czytaj więcej...

KSW 69: Sebastian Przybysz obronił pas mistrza wagi koguciej! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 23-go kwietnia największa polska organizacja MMA jaką jest KSW w hali ATM Studio w Warszawie przeprowadziła galę KSW 69, gdzie w walce wieczoru pasa wagi koguciej bronił Sebastian Przybysz (10-2 MMA, 7-2 KSW) a pretendentem był Brazylijczyk Werlleson Martins (16-5 MMA, 0-1 KSW). Poza tym w pozostałych walkach pokazało się też bezpośrednie zaplecze gwiazd polskiego MMA.

Czytaj więcej...

Real Fight Night: Marcin Filipczak zwycięża w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 2-go kwietnia w Hali Powiatowej w Pabianicach odbyła się gala Real Fight Night będąca i kontynuacją i zarazem nową odsłoną wcześniejszych imprez spod znaku Real Fight. Organizatorzy Krystian Kluczny i Adam Krasiński zapewnili jak zawsze świetną kartę walk "skrojoną" pod lokalny event i zawodników z okolicznych klubów. Mocno imprezę wsparło Starostwo Powiatowe w osobie Krzysztofa Habury i prezydenta Pabianic Grzegorza Mackiewicza.

Czytaj więcej...

KSW 68: Salahdine Parnasse dusi Rutkowskiego! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 19-go marca w hali Radomskiego Centrum Sportu w Radomiu odbyła się gala KSW 68 z walką wieczoru, która była starciem o pas wagi piórkowej (145 lbs/65,8 kg) pomiędzy obrońcą tytułu Francuzem Salahdine Parnasse (17-1 MMA, 8-1 KSW) a miejscowym zawodnikiem Danielem Rutkowskim (13-3 MMA, 2-1 KSW).

Czytaj więcej...

GROMDA 8 - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Już dzisiaj, w piątek, 18 marca 2022 przed nami gala GROMDA 8 podczas której będziemy oglądać ośmiu zawodników w rozgrywce turniejowej, trzy walki super fight oraz w odwodzie jest także dwóch zawodników rezerwowych.

Zapraszamy do śledzenia z nami wyników poszczególnych pojedynków.

Czytaj więcej...

FEN 39: Kacper Formela mistrzem wagi piórkowej! Andryszak wypada z walki z Oli Thompsonem! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 12-go marca w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Ząbkach k.Warszawy, odbyła się gala FEN 39: LOTOS Fight Night 8 z dwiema walkami o pasy mistrzowskie w wagach piórkowej i ciężkiej. Niestety z dwóch zaplanowanych pojedynków w ostatniej chwili walka Michała Andryszaka i Oli Thompsona została odwołana. Powodem była nagła niedyspozycja zawodnika Ankos MMA Poznań.

Czytaj więcej...

KSW 67: Phil De Fries obronił pas mistrza wagi ciężkiej! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 26-go lutego w hali Global Expo w Warszawie odbyła się gala KSW 67: De Fries vs. Stošić z walką wieczoru mistrza wagi ciężkiej Phila De Friesa (21-6 MMA, 7-0 KSW) z Anglii i pretendenta do pasa Darko Stošića (16-5 MMA, 3-1 KSW) z Serbii.

Czytaj więcej...

High League 2: PashaBiceps rozbija Owcę WK! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 5-go grudnia w hali Tauron Arena w Krakowie odbyła się druga edycja freak fightowej gali High League firmowanej twarzą rapera Malika Montany. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem a 14 tysięcy biletów wyprzedano na kilka dni przed High League 2. Nie ma w tym nic dziwnego z uwagi na popularność biorących udział zawodników, którzy reprezentują różne środowiska.

Czytaj więcej...