free templates joomla

KSW 63: Roberto Soldić obronił pas mistrza! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 4 września w hali ATM Studio w Warszawie odbyła się gala KSW 63: Crime of the Century z międzynarodową walką wieczoru o pas wagi półśredniej mistrza Roberto Soldica (19-3 MMA, 7-1 KSW) z Chorwacji i czeskiego pretendenta Patrika Kincla (24-10 MMA, 2-1 KSW). Dodatkowo poza międzynarodowymi starciami był to swoisty przegląd kadr krajowego MMA z rekordową ilością debiutantów.

Czytaj więcej...

High League 1: Natsu pokonuje Lexy Chaplin! Brodnicka ulega Lil Masti! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 28-go sierpnia w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie odbyła się pierwsza, a zarazem historyczna gala polskiej federacji organizującej gale typu freak show fight, High League, założona przez rapera Malika Montanę. Pojedynki toczyły się na zasadach MMA, podczas których udział wzięli celebryci, youtuberzy, influencerzy oraz inne znane osoby ze świata mediów.

Czytaj więcej...

Krawy Sport IV: Sebastian Skiermański i Paweł Koper z pasami mistrzowskimi! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 21-go sierpnia w w Sopocie odbyła się gala walk na gołe pięści Krwawy Sport 4: Summer Jam Sopot! Projekt walk w formule K-1 Bartosza Chyrka i Artura Smarzyńskiego cieszy się coraz większym zainteresowaniem co potwierdzili kibice przychodząc w ten trudny czas do Hali 100-lecia Sopotu im. Haffnera i żywo uczestnicząc w wydarzeniu.

Czytaj więcej...

Gromda Beach: Łukasz ''Brodacz'' Załuska wygrywa turniej! Mocne walki w Pionkach! Wyniki & Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 6-go sierpnia w Pionkach k. Radomia odbyła się kolejna edycja walk na gołe pięści Gromda. Tym razem w letnim terminie i scenerii była to Gromda Beach. Imprezę nieco popsuła pogoda, która wymusiła przeniesienie wydarzenia do hali, ale później już nic nie stało ma przeszkodzie by odbyły się naprawdę mocne i twarde walki.

Czytaj więcej...

Elite Fighters 1: Mateusz Murański zwycięża w dwóch walkach z rzędu! Wyniki!

Czytaj więcej...31 lipca 2021 odbyła się pierwsza gala nowej federacji freak-fightowej Elite Fighters (dostępna w formie stacjonarnej oraz Pay Per View). Całość wydarzenia w klimacie plażowym odbyła się w Rzeszowie, w obiekcie G2A Arena Jasionka.

Czytaj więcej...

KSW 62 Kołecki vs Szostak! Wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 17 lipca 2021 w Warszawie odbywa się gala KSW 62 podczas której w walce wieczoru Szymon Kołecki zmierzy się z Akopem Szostakiem, a w pojedynku poprzedzającym to starcie Andrzej Grzebyk spotka się w rewanżu z Mariusem Zaromskisem. Na ten wieczór organizacja KSW zaplanowała dziewięć pojedynków. Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo.

Czytaj więcej...

AFN 10: Tymoteusz Łopaczyk i Mansur Azhiev nowymi mistrzami Armia Fight

Czytaj więcej...W piątek, 16 lipca w żywieckim amfitatrze odbyła się dziesiąta, jubileuszowa odsłona gali Armia Fight Night, podczas której byliśmy świadkami dziesięciu emocjonujących pojedynków, w tym dziewięć na zasadach MMA i jedno starcie w K-1. Podczas wydarzenia odbyły się również dwie walki o mistrzowskie szable w wadze piórkowej i półśredniej.

Czytaj więcej...

FEN 35: Niesamowita walka Kowalskiego z Filipczakiem! Gorshechnik z Ukrainy zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę 26-go czerwca w Ostródzie odbyła się kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night. W karcie walk FEN 35 LOTOS Fight Night próżno było szukać wielkich nazwisk polskiego MMA, ale nie zabrakło świetnych pojedynków. Ostróda ma swoją specyfikę i trzecie wydarzenie w tym mieście niosło za sobą spory ładunek emocji, głównie dzięki zawodnikom z tego regionu.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 23: Filip Stawowy zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, w hotelu Mazurkas, w Ożarowie Mazowieckim odbyła się gala Babilon MMA 23, podczas której zobaczyć mogliśmy osiem pojedynków w formule MMA, w tym siedem zawodowych. W walce wieczoru zmierzyli się Polak, Filip Stawowy (8-2 MMA, 3-1 BABILON), oraz pochodzący z Finlandii, ale doskonale znany polskim kibicom MMA, Toni Valtonen (30-17 MMA, 1-1 BABILON).

Czytaj więcej...

XIV Mistrzostwa Polski K-1 Rules: Martyna Kierczyńska i Damian Piskorz najlepszymi zawodnikami! Wyniki

Czytaj więcej...Od czwartku 10-go czerwca do niedzieli 13-go czerwca w Legnicy trwały XIV Mistrzostwa Polski K-1 Rules będące krajowym sprawdzianem i przeglądem kadr dla seniorów, oraz juniorów. Zawody są najważniejszą krajową imprezą w kalendarzu Polskiego Związku Kickboxingu i dla części walką o powołania na igrzyska The World Games w USA w ramach rywalizacji WAKO.

Czytaj więcej...

KFN 1 POLKON Fights: Rafał Dudek zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 12 czerwca 2021 w Legnicy zadebiutowała nowa organizacja Kickboxing Fight Night, powiązana z FEN, która organizować będzie wydarzenia kickboxingu, w formule K-1. Podczas KFN 1 w walce wieczoru Rafał Dudek pokonał Mohammada El-Mira przez jednogłośną decyzję sędziów.

Czytaj więcej...

KSW 61: Mariusz Pudzianowski w walce wieczoru rozbił Łukasza Jurkowskiego! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę 5 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie odbył się gala KSW 61: To Fight or Not To Fight, która powróciła do wydarzeń przy udziale publiczności i bardzo międzynarodowej karty walk. W walce wieczoru jednak wystąpili weterani organizacji czyli pierwszy zwycięzca turnieju KSW 40-letni Łukasz Jurkowski (17-12 MMA, 15-7 KSW) i cztery lata starszy Mariusz Pudzianowski (15-7 MMA, 15-6 KSW).

Czytaj więcej...

Knockout Boxing Night 15: Łukasz Różański nokautuje Artura Szpilkę! Wyniki

Czytaj więcej...W niedzielę 30 maja w Rzeszowie odbyła się gala Knockout Boxing Night 15 (KBN 15) Gala w rzeszowskiej hali Podpromie miała miejsce przy udziale kibiców, którzy w 50 proc. mogli zapełnić obiekt. Zapełnili go w całości a magnesem była walka wieczoru o pas nowej bokserskiej kategorii bridger (224 lbs/101,6 kg). W niej właśnie Artur Szpilka (24-5, 16 KO) zmierzył się o pas WBC z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO).

Czytaj więcej...

FAME MMA 10: Parke pokonuje Don Kasjo, zdobywa sztabkę złota i pas! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 15 maja 2021 w łódzkim Hotelu Hilton by Double Tree odbyła się gala FAME MMA 10, podczas której byliśmy świadkami dziesięciu pojedynków odbytych na zasadzie  zarówno MMA, jak i bokserskiej.

Czytaj więcej...

Polsat Boxing Night 10 - Błyskawiczne zwycięstwo Michała Cieślaka nad Jurijem Kaszinskim!

Czytaj więcej...Niespełna trzech minut potrzebował Michał Cieślak do pokonania Jurija Kaszinskiego w walce wieczoru gali Polsat Boxing Night 10. Zwycięstwo nad Rosjaninem otwiera przed Polakiem perspektywę rychłego pojedynku o tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej.

Czytaj więcej...

VI Gala A1 Muaythai & Lethwei - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 8 maja 2021 w Pleszewie odbywa się szósta gala organizowana przez A1 Federation, pod przewodnictwem Arkadiusza Wełny, podczas której zawodnicy stoczą pojedynki w formułach Muay Thai oraz po raz piewszy w Polsce, w formule Lethwei, czyli Birmańskiego boksu. Podczas tego wieczoru rozegranych zostanie w sumie dziewięć pojedynków.

Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo VI Gali A1 Federation Muaythai & Lethwei.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 21 Pawlak vs Guzev: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia wyników gali Babilon MMA 21, która dzisiaj, 30 kwietnia 2021 roku, odbywa się w formacie studyjnym. W walce wieczoru tego wydarzenia Paweł Pawlak bronić będzie tytułu Mistrza organizacji Babilon MMA w wadze średniej, a przeciwnikiem, któr będzie chciał Polakowi odebrać to trofeum będzie Ukrainiec, Sergey Guzev.

Czytaj więcej...

KSW 60 De Fries vs Narkun 2: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 24 kwietnia 2021 odbywa się gala KSW 60, podczas której Tomasz Narkun zmierzył się z Philem de Friesem próbując odebrać mu pas mitrzowski KSW w wadze ciężkiej. Anglik pokonał Polaka w 2 rundzie przez techniczny nokaut. W co-main event gali stawką pojedynku był pas mistrzowski w wadze lekkiej. Marian Ziółkowski bronił tytułu przeciwko Maciejowi Kazieczko i pokonał go w 2 rundzie poddając przeciwnika duszeniem zza pleców.

Czytaj więcej...

Hype MMA 1: Mariusz ''Hejter'' Słoński w 7 sekund nokautuje ''Rafonixa'' Krasuckiego! Wyniki & Podsumowanie

Czytaj więcej...W sobotę 17 kwietnia w Łodzi doszło do pierwszej, historycznej gali HYPE MMA 1 Powered by FAME, oprócz 6 ekscytujących walk osób rywalizujących o kontrakt do FAME MMA, mogliśmy zobaczyć tzw. superfight pomiędzy zawodnikami największej freakfightowej organizacji MMA w Europie. Mianowicie naprzeciw siebie stanęli: Marcin ”Rafonix” Krasucki (1-3) oraz Mariusz ”Hejter” Słoński (2-2).

Czytaj więcej...

Babilon Boxing Show: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia z nami wyników gali Babilon Boxing Show, która odbywa się dzisiaj, 9 kwietnia, w formacie live in studio, bez udziału kibiców. W walce wieczoru Jan Lodzik zmierzy się z Agustinem Kucharskim, a w co-main event Dawid Śmiełowski będzie walczyć z Danielem Rutkowskim.

Poniżej wyniki poszczególnych pojedynków.

Czytaj więcej...