free templates joomla

FAME MMA 6: Marcin Najman przegrywa! Wyniki

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Mimo wielu przeszkód związanych z obostrzeniami dotyczącego epidemii koronawirusa w sobotę 28-go marca odbyła się gala walk youtubewrów Fame MMA 6: Zusje vs. Linkimaster, która trafiła na obiekty podkrakowskiej Alvernia Planet. W walce wieczoru słynna influencerka z instastory Marta "Linkimaster" Linkiewicz (2-1) po dramatycznym pełnym chaotycznych wymian ciosów i kopnięć boju pokonała debiutującą w organiacji i MMA Kamilę "Zusje" Smogulecką (0-1).

Czytaj więcej...

TFL 20 Kęsik vs Lobzhanidze: Cezary Kęsik broni tytułu a Marcin Skrzek zdobywa pas! Wyniki gali!

Czytaj więcej...W sobotę, 7 marca 2020 w Radomiu odbyła się jubileuszowa gala organizacji Thunderstrike Fight League - TFL 20. Podczas tego wieczoru widzowie mogli zobaczyć trzynaście pojedynków MMA, w tym osiem walk zawodowych w karcie głównej i pięć amatorskich w karcie wstępnej. W walce wieczoru, po ciężkim pojedynku z Gruzinem, Georgiem Lobzhanidze, Cezary Kęsik pokonując przeciwnika przez TKO, ciosami w parterze, obronił pas mistrzowski. W co-main event gali Marcin Skrzek w starciu z Jerrym Kvarnstromem zdobył trofeum mistrza wagi lekkiej TFL.

Czytaj więcej...

Dominika Filec pokonuje rywalkę Joanny Jędrzejczyk na Night Of Champions 10! Wyniki

Czytaj więcej...Dominika "Zośka" Filec (5-2) z Absortio Gym Rybnik/Leszczyny zdobyła kickboxerski pas Międzynarodowej Mistrzyni Polski organizacji World Kickboxing Network (WKN) podczas gali Night Of Champions 10, która odbyła się w miejscowości Szczytna w powiecie Kłodzkim w sobotę 29-go lutego. Polka zmierzyła się z byłą rywalką w MMA naszej Joanny Jędrzejczyk, 30-letnią Białorusinką Liliyą Kazak () i pokonała ją zdecydowanie na punkty.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 12: Remis w dramatycznej walce Paweł Pawlak vs Adrian Błeszyński! Wyniki

Czytaj więcej...Remisem zakończyła się dramatyczna 5-cio rundowa walka wieczoru gali Babilon MMA 12, która odbyła się w Łomży. Stawką po raz pierwszy był pas kategorii średniej stąd determinacja byłego zawodnika UFC Pawła Pawlaka (15-4-1) z Łodzi i reprezentującego Sportowe Zagłębie Sosnowiec Adriana Błeszyńskiego (9-3-1) była niesamowita. Obaj dosłownie bili się do upadłego, stąd sędziowie nie byli jednomyślni i punktowali: 47:46 dla Pawlaka, 48:47 dla Błeszyński i sędzia Cezary Wojciechowski wytypował remis 47-47.

Czytaj więcej...

FEN 27 Rębecki vs Magomedov: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, w sobotę, 18 stycznia 2020 w hali Netto Arena, w Szczecinie odbywa się gala FEN 27, podczas której w walce wieczoru zobaczymy starcie Mateusza Rębeckiego z Magomedem Magomedovem. Polak będzie bronić pasa mistrzowskiego FightExclusvieNight w wadze lekkiej po raz trzeci. W co-main event gali Wojciech Janusz stanie do walki z Adamem Kowalskim.

Czytaj więcej...

South Battle 4: Rafał Dudek zwycięża w walce wieczoru! Tomasz Brotoń nokautuje i zdobywa pas PZKB! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 11 stycznia 2020 hala sportowa OSiR w Gorlicach została wypełniona przez publiczność po brzegi na gali South Battle 4. Podczas tego wieczoru zebrani kibice sportów walki mogli obejrzeć osiem pojedynków kickboxerskich na zasadach K-1. W walce wieczoru Rafał Dudek zmierzył się z Hadji'em Ndow'em z Hiszpanii i pokonał go w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. W co-main event gali Tomasz Brotoń zdobył pas Międzynarodowego Mistrza Polski PZKB pokonując Kristijana Kuzmanovica przez nokaut w trzeciej rundzie.

Czytaj więcej...

Madness Cage Fighting 5: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 28 grudnia 2019 w Puławach odbywa się gala Madness Cage Fighting 5 ''Freecar Fight Night'', podczas której prym będą wiodły pojedynki w formule MMA, chociaż zobaczymy także dwie walki na zasadach K-1. W walce wieczoru Adrian Kurek reprezentujący klub Forca Dęblin zmierzy się z Brazylijczykiem, Maikon Gustavo, o przydomku "La Pesadilla", czyli ''koszmar''. Czy okaże się on koszmarnym wyzwaniem dla Polaka?

Czytaj więcej...

TFL 19 ''Christmas Time'' - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...21 grudnia 2019 w Lublinie organizacja Thunderstrike Fight League przeprowadza kolejną, dziewiętnastą, edycję swojego wydarzenia. Podczas gali TFL 19 ''Christmas Time'' w hali Globus, w Lublinie, a także widzowie stacji telewizyjnej FightBox HD obejrzą w sumie szesnaście pojedynków, pięć w karcie wstępnej i jedenaście w karcie głównej.

Czytaj więcej...

FFF 2 Świerczewski vs Collins: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 21 grudnia 2019 w Zielonej Górze będziemy mogli obejrzeć galę organizacji Free Fight Federation - FFF 2, podczas której w walce wieczoru Piotr Świerczewski walczyć będzie z Gregiem Collinsem, a w pojedynku poprzedzającym DJ Decks zmierzy się z Tomaszem Słodkiewiczem. W sumie rozegranych zostanie siedem pojedynów MMA, w tym dwie walki kobiet.
Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo.

Czytaj więcej...

Makowski Fighting Championship 17: Kacper Muszyński zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 14 grudnia 2019 w Nowej Soli odbędzie się gala Makowski Fighting Championship 17, podczas której w walce wieczoru zobaczymy starcie Kacpra Muszyńskiego z Miroslavem Smolarem o pas mistrzowski organizacji w kategorii do 70 kilogramów. Podczas tego wieczoru wystąpią także: Przemysław Kacieja, Emilia Czerwińska, Grzegorz Czerny, Bartosz Muszyński, Kacper Frątczak oraz Sławomir Przypis.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 11: Daniel Skibiński obronił pas mistrzowski! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 13 grudnia 2019 w Radomiu odbyła się gala Babilon MMA 11. W walce wieczoru Daniel Skibiński bronił pasa mistrzowskiego w wadze półśredniej i pokonał Loma-Ali Nalgieva przez jednogłośną decyzję. W pojedyku poprzedzającym walkę wieczoru Daniel Rutkowski, mistrz Babilon MMA i FEN w kategorii piórkowej, po walce na pełnym dystansie, przez jednogłośną decyzję pokonał Estabili Amato.

Czytaj więcej...

Night of White Bears VI Białystok: emocjonujące walki Shindokai Karate, K-1 i Muay Thai! Wyniki

Czytaj więcej...Pod patronatem marszałka województwa podlaskiego Artura Kosickiego w Hali Sportowej Uniwersytetu w Białymstoku sobotę 7-go grudnia 2019 roku odbyła się międzynarodowa gala Sztuk Walki Night of White Bears VI, organizowana przez promotora i zasłużonego działacza sportowego Cezarego Zugaja. Jej program wypełniło 10 walk Karate Shindokai, Muay Thai i w kickboxerskiej formule K-1.

Czytaj więcej...

KSW 52 ''The Race'' - relacja i wyniki! LIVE!

Czytaj więcej...Dzisiaj, w sobotę, 7 grudnia 2019 w hali Arena Gliwice w Gliwicach odbywa się gala KSW 52 zatytułowana ''The Race''. Podczas tego wieczoru zobaczymy dziewięć pojedynków. W walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się ze Scottem Askhamem. W co-main event Salahdine Parnasse walczyć będzie z Ivanem Buchingerem o tymczasowy pas kategorii piórkowej KSW. Zapraszamy do śledzenia relacji i wyników na żywo na naszym portalu.

Czytaj więcej...

Sharks Attack 3: Dominika Filec i Rafał Kosiarski z pasami ISKA, Mariusz Radziszewski dusi rywala! Wyniki

Czytaj więcej...Utalentowana 21-letnia kickboxerka Dominika "Zośka" Filec (4-2) z Absortio Gym Rybnik/Leszczyny zwyciężyła w walce wieczoru gali Sharks Attack 3: Silesian Wars Episode 1 w Mysłowicach. Podopieczna trenera Adama Drygalskiego rozbiła w drugiej rundzie Klaudię Pawicką z Garudy Muaythai Warszawa i zdobyła pas zawodowej Mistrzyni Polski ISKA w wadze do 57 kg. Pawicka była trzecią rywalką Filec, któłra zmieniła Barbarę Nalepkę a ta wcześniej Sylwię Juśkiewicz.

Czytaj więcej...

WLC 7 ''Bad Blood'' w Wiśniowej Górze - wyniki!

Czytaj więcej...23 listopada 2019 roku w Wiśniowej Górze koło Łodzi odbyła się gala WLC 7 ''Bad Blood''. Gościem specjalnym gali był legendarny zawodnik karate i MMA, walczący na pierwszych galach UFC Kancho Gerard Gordeau, który przyleciał z Holandii ze swoimi zawodnikami.

Czytaj więcej...

Wyniki Mistrzostw Polski Kyokushin w Wiśniowej Górze

Czytaj więcej...24 listopada w Wiśniowej Górze w hali GOSIR przy ul. Tuszyńskiej 113 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Kyokushin 2019 (Kyokushin Polish Championship 2019).

Czytaj więcej...

Zagłębiowski Horror Show 3: Adrian Błeszyński i Artur Kula zwycieżają w walkach wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 23 listopada 2019 w Sosnowcu odbyła się gala Zagłębiowski Horror Show 3, podczas której w walkach wieczoru wystąpili zawodnicy reprezentujący klub Sportowe Zagłębie, Adrian Błeszyński i Artur Kula.

Czytaj więcej...

ACA 101: Piotr Strus zdecydowanie zwycięża w walce wieczoru! Wyniki + Video!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 15 listopada 2019 roku organizacja Absolute Championship Akhmat zorganizowała trzecią swoją galę w tym roku, ACA 101. Wydarzenie odbyło się w hali EXPO XXI w Warszawie, a widzowie mogli obejrzeć tego wieczora dwanaście pojedynków w formule MMA.

W walce wieczoru Piotr Strus zmierzył się z Vitaliyem Nemchinovem. Walka toczyła się na pełnym dystansie a na koniec sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo Polaka.

Czytaj więcej...

Real Fight 3: Marcin Filipczak zwycięża w walce wieczoru w 31 sekund! Wyniki + Video!

Czytaj więcej...Gala Real Fight 3 odbyła się w sobotę, 9 listopada 2019, w Pabianicach, w Powiatowej Hali Sportowej. Tego wieczoru rozegranych zostało dwanaście walk, w tym cztery pojedynki semi-pro. W walce wieczoru Marcin Filipczak w ciągu 31 sekund pokonał swojego przeciwnika Konrada Konkela przez poddanie (duszenie). Tym samym powtórzył sukces z ubiegłego roku ponownie zwyciężając.

Czytaj więcej...

MKS Kung Fu z Wieliczki zdobywa 43 medale na Turnieju Małego Smoka w Busku Zdroju

Czytaj więcej...W sobotę, 26 października 2019 odbyła się kolejna, już piąta, edycja Turnieju Małego Smoka w Busku Zdroju. Dziewiętnastoosobowa drużyna Szkoły Sztuk Walki Kung Fu Lung i Młodzieżowego Klubu Kung Fu z Wieliczki i Krakowa spisała się znakomicie. Podopieczni Sifu Tomasza Chabowskiego, Sighia Sabiny Goraj-Chabowskiej, Sighia Sandry Jędrzejowskiej i Sihinga Karola Bromblika w różnych konkurencjach zdobyli 43 medale: 20 złotych, 13 srebrnych i 10 brązowych.

Czytaj więcej...