free templates joomla

ACB 63: Karol Celiński pokonuje Vinny Magalhaesa! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 1-go lipca w gdańskiej hali Ergo Arena odbyła się gala ACB 63 czeczeńskiej organizacji Absolute Championship Berkut. W programie gali znalazło się miejsce dla 11 zawodowych pojedynków. W walce wieczoru Karol Celiński (14-6-1) z Berkut Arrachion Olsztyn pokonał wyraźnie na punkty Brazylijczyka Vinny Magalhaesa (14-9) przez decyzję.

Czytaj więcej...

Warriors of Life Championship 1 - wyniki!

Czytaj więcej...24 czerwca w hali GOSIR w Wiśniowej Górze odbyła się gala WLC 1- Warriors of Life Championship. Patronem honorowym eventu był wójt gminy Andrespol, Pan Dariusz Kubus i Starostwo Powiatowe w Łodzi. Gościem specjalnym imprezy, wspierającym turniej i galę była posłanka PiS, Pani Alicja Kaczorowska.

Czytaj więcej...

Gala House of Gladiators 1 w Katowicach! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 24 czerwca na polskim rynku MMA debiutowała organizacja Time of Fighting, która w Katowicach przeprowadziła galę House of Gladiators 1. W walce wieczoru bardzo utalentowany Piotr Poniedziałek w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut pokonał Andreia Zaksheuskiego z Białorusi. W pozostałych walkach międzynarodowych również zwyciężali Polacy: Krzysztof Marczuk pokonał Artema Petrevicha z Białorusi, a w jedynej walce na pełnym dystansie podczas tej gali Przemysław Fajer pokonał Ukraińca, Ivana Slyvinsky’ego.

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 10 - Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 23-go czerwca, w hali MOSiR w Nowym Sączu ma miejsce gala DSF Kickboxing Challenge 10 z udziałem krajowej czołówki zawodników walczących w formule K-1, Full-contact i po raz pierwszy Muay Thai. W trzech walkach stawką są pasy mistrzowskie. W ramach gali stoczony będzie także pojedynek Polska kontra Ukraina. Walką wieczoru jest starcie zawodnika Fight House Nowy Sącz Rafała Dudka i jednego z najbardziej znanych bokserów Rafała Jackiewicza.

Czytaj więcej...

V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu - Wyniki

Czytaj więcej...133 zawodników z 63 formacji i klubów wzięło udział w V Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu, które w dniach 16-18 czerwca odbyły się w podkarpackim Nisku i organizowane były przez ppłk Jerzego Bassę, szefa miejscowej jednostki penitencjarnej a przy okazji działacza i członka zarządu Polskiego Związku Kickboxingu.

Czytaj więcej...

Slugfest 11 - Patryk Molka zwycięża w walce wieczoru

Czytaj więcej...W sobotę, 17 czerwca 2017 w Gnieźnie odbyła się kolejna, jedenasta już, edycja gali SLUGFEST, w trakcie której do walki stanęło szesnastu zawodników MMA w różnych kategoriach wagowych. W walce wieczoru Robert Izydorek zmierzył się z Patrykiem Molką.

Czytaj więcej...

III Mistrzostwa Wojska w Walce w Bliskim Kontakcie - Wyniki

Czytaj więcej...W dniach 13 i 14 maja w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu odbyły się już III Mistrzostwa Wojska w Walce w Bliskim Kontakcie, będący nieformalnie Mistrzostwami Polski w MMA na ograniczonych zasadach. W zawodach rywalizowali w nich zarówno mężczyźni (9 kategorii wagowych) jak i kobiety (2 kategorie) a ogółem wystartowała podobna jak i rok wstecz ilość 62 zawodników.

Czytaj więcej...

Granda Pro 4: zwycięstwa Radosława Paczuskiego i Grzegorza Saneckiego w walkach wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 9-go czerwca na warszawskim Torwarze odbyła się czwarta edycja gali Granda Pro. Miała ona podtytuł "Arena Wojowników" a program wypełniły walki na zasadach MMA i K-1. Organizatorem był Legia Fight Club. W głównej walce wieczoru Radosław Paczuski z Uniq Fight Club pokonał niemieckiego zawodnika Floriana Krögera.

Czytaj więcej...

KSW 39 Colosseum: Relacja i Wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 27-go maja na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie odbywa się największa polska impreza MMA jaką jest KSW 39 Colosseum. Ponad 50 tysięcy widzów obserwować będzie pojedynki polskich i zagranicznych gwiazd Mieszanych Sztuk Walki. W walce wieczoru zmierzą się dwaj mistrzowie organizacji Mamed Khalidov (32-4-2) z Berkut Arrachion Olsztyn i Borys Mańkowski (19-5-1) z Ankos MMA Poznań.

Czytaj więcej...

Gala Sportów Walki ''Lebal KBC Night 3'' w Kępnie - wyniki

Czytaj więcej...20 maja w Kępnie odbyła się kolejna Gala Sportów Walki ''Lebal KBC Night 3''. W ringu odbyło się osiem emocjonujących walk, z czego sześć w Kickboxingu oraz dwie w formule MMA, a wydarzenie śledziło prawie tysiąc osób na widowni oraz w transmisji internetowej.

Czytaj więcej...

PLMMA 73: Adam Niedźwiedź dusi Trybsona! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 23-go maja w Ciechanowie odbyła się 73 edycja gali PLMMA prowadzonej przez trenera - promotora Mirosława Oknińskiego. PLMMA 73 była też drugą galą realizowaną wspólnie z telewizją Puls. Trzeba przyznać, iż impreza miała swój specyficzny klimat, który pojawił się już przy poprzedniej edycji i w opisie postaramy się go zachować. Jednak obok poczty kwiatowej, słomki ptysiowej i zdjęć ślubu Elizy z Trybsonem w asyście dzieci, najważniejsze były walki a tu działo się trochę.

Czytaj więcej...

WKN Challenge Poland: Grzegorz Lenart z pasem Pro-Am WKN

Czytaj więcej...W piątek 12-go maja w Zawierciu odbyła się pierwsza gala WKN Challenge Poland, którą wypełniły pojedynki Pro-Am (półzawodowe) w formułach K-1 i Low-kick. Organizatorem gali był znany promotor i zawodnik Cezary Podraza. Gala odbywała się pod auspicjami światowej World Kickboxing Network.

Czytaj więcej...

IV Zawodowa Gala Federacji A1: Polska pokonuje Tajlandię 4-1! Podsumowanie & Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę, 13-go maja w Kaliszu odbyła się gala tajskiego boksu pod nazwą IV Zawodowa Gala Federacji A1Polska vs Tajlandia, organizowana przez miejscowego promotora Arkadiusza Wełnę. Jednemu z najbardziej zasłużonych polskich działaczy Muay Thai, udało się stworzyć świetne widowisko z udziałem czołowych polskich zawodników tego sportu, ale nie tylko. Do rywalizacji z nimi stawiła się ekipa z Tajlandii oparta na zawodnikach renomowanego Sasiprapa Gym z Bangkoku i prowadzona przez Thakoona Pongsupha.

Czytaj więcej...

IV Kaliska Gala Muaythai A1 - wyniki

Czytaj więcej...W sobotę, 13 maja 2017 w Kaliszu Federacja A1 przeprowadzi swoją czwartą galę pod nazwą IV Kaliska Gala Muaythai, podczas której odbędzie się międzypaństwowy mecz między fighterami z Polski i Tajlandii na pełnych zasadach Muay Thai. Rozegranych zostanie także kilka zawodowych pojedynków K-1 i Muay Thai.

Czytaj więcej...

FEN 17 Baltic Storm - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W piątek, 12 maja w hali Gdynia Arena odbywa się gala FEN 17 Baltic Storm, podczas której organizatorzy zaplanowali 13 pojednków, w tym pięć walk na zasadach K-1 i osiem w formule MMA. W walce wieczoru wystąpi Kamil Łebkowski a jego przeciwnikiem będzie Saulius Bucius.

Czytaj więcej...

VFCL 4: udany wieczór walk MMA w Raciborzu! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 28-go kwietnia w hali w Arena Rafako w Raciborzu debiutowała na polskim rynku czeska organizacja Victory Fighting Championship League, która przy pomocy miejscowego klubu Łamator Racibórz, kierowanego przez Tomasz Jabłonkę przeprowadziła bardzo udaną galę MMA VFCL 4.

Czytaj więcej...

Tae Fight Show: Tomasz Bieńkowski, Piotr Bąkowski i Sebastian Wąsowski zwyciężają w najważniejszych walkach! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 22 kwietnia w podwarszawskim w Sulejówku odbyła się pierwsza edycja gali Tae Fight Show, której program wypełniły walki Kickboxingu i bokserskie starcia. W walce wieczoru w formule low-kick Tomasz Bieńkowski z Fight Club Mrągowo pokonał jednogłośnie na punkty Pawła Stolarskiego z Kick Boxing Małpka Zawiercie. Stawką pojedynku był Pas Zawodowego Mistrza Polski Low-Kick federacji ICO.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Low-kick Nowy Targ 2017 - Wyniki

Czytaj więcej...Ponad 200 zawodniczek i zawodników wzięło udział w Mistrzostwach Polski Low-kick 2017, które odbyły się w w ostatni weekend w Nowym Targu na Podhalu. Blisko 70 klubów zrzeszonych w ramach Polskiego Związku Kickboxingu (PZKB) wystawiło sporą rzeszę nie tylko seniorów, ale i juniorek i juniorów co jest bardzo budujące.

Czytaj więcej...

Extreme Energy Time: świetny debiut kickboxerskiej organizacji w Legnicy! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 22-go kwietnia w Legnicy odbyła się pierwsza gala Kickboxingu Extreme Energy Time, organizowana przez wielokrotnego mistrza Polski Karate i Kickboxingu Pawła Biszczaka, oraz sztab jego współpracowników. Mimo wielu obaw impreza okazała się niezwykle udanym przedsięwzięciem a dodatkowo halę OSIR-u wypełnił niemal komplet publiczności.

Czytaj więcej...

Envio Fight Night'17 - wyniki gali w Bydgoszczy!

Czytaj więcej...W hali Artego Arena w Bydgoszczy dnia 22 kwietnia 2017 roku przeprowadzono drugą odsłonę gali Envio Fight Night, organizowanej przez Karola Cygana. Obiekt był wypełniony kibicami żywiołowo dopingującymi swoich ulubieńców, wszak był to event, na którym zdecydowaną większość uczestników stanowili przedstawiciele lokalnej sceny sportów walki, zarówno K-1, jak i MMA.

Czytaj więcej...