free templates joomla

Gala MMA Slugfest 14 w Murowanej Goślinie - wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 13 kwietnia 2108 roku w Murowanej Goślinie, odbyła się gala MMA, Slugfest 14, podczas której widzowie obejrzeć mogli dziesięć pojedynków, w tym sześć walk zawodowych. Poniżej zamieszczamy wyniki wszystkich starć.

Czytaj więcej...

Norbert Anzorge nokautuje na II Radomszczańskiej Gali Sportów Walki! Wyniki

Czytaj więcej...Nie tylko imprezy DFS Kickboxing Challenge 14 w Warszawie i KSW 43 we Wrocławiu nadawało rytm krajowych wydarzeń wydarzeń w Sportach Walki, bowiem w sobotę 14-go kwietnia w Radomsku odbyła się II Radomszczańska Gala Sportów Walki, gdzie w formułach Muay Thai, K-1 i MMA wystąpili zawodnicy z Polski, Czech, Słowacji, Włoch, Ukrainy i Litwy.

Czytaj więcej...

KSW 43: relacja i wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 14 kwietnia 2018 we wrocławskiej Hali Stulecia odbywa się gala KSW 43. Osiem zawodowych pojedynków wśród których zobaczymy dwie walki o pasy w wagach: ciężkiej i półśredniej. Zmierzą się w nich Michał Andryszak z Philip'em de Fries oraz Roberto Soldic z Dirusem du Plessis'em.
Poniżej wyniki i relacja z gali.

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 14: Marcin Różalski pokonuje Petera Grahama! Wyniki!

Czytaj więcej...Gala DSF Kickboxing Challenge 14, która w piątek, 13 kwietnia 2018, odbyła się w warszawskiej hali ''Torwar'' oprócz świetnych pojedynków, dostarczyła także widzom doznań estetycznych ze względu na rewelacyjną oprawę multimedialną. W walce wieczoru Marcin Różalski w świetnym stylu pokonał legendarnego Petera Grahama, którego co prawda, mimo posłania Australijczyka na deski, nie pokonał przed czasem, ale za to pewnie pokonał na punkty.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full-contact: Jakub Pokusa i Pola Rogala najlepsi w Kaliszu! Wyniki

Czytaj więcej...Zwycięzca kategorii -71kg Jakub Pokusa i triumfatorka wagi -65kg Pola Rogala uznani zostali najlepszymi seniorami Mistrzostwa Polski  w Kickboxingu w formule Full-contact, które odbyły się w dniach od 6-go do 8-go kwietnia 2018 roku w Kaliszu. W juniorach starszych wyróżnieni zostali - Aleksandra Mądraszewska -52kg i -54kg Patryk Możdżyński, a wśród juniorów młodszych - Magdalena Kazek +60kg i +80kg Albert Szymański.

Czytaj więcej...

Puchar Mazur V: Tomasz Kalinowski zwycięża w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W uzupełnieniu wydarzeń z minionego weekendu wypada wspomnieć o V edycji Pucharu Mazur, który odbył się w sobotę 7-go kwietnia) w Mrągowie. Kickoxerska impreza miała 10 starć w formule K-1 i jeden pojedynek MMA. W walce wieczoru na zasadach K-1 wystąpił zaś pomysłodawca i organizator Tomasz Kalinowski reprezentujący Arrachion Mrągowo, oraz swój Kaliniak Team po niełatwym pojedynku pokonał Dariusza Bieńkowskiego z pobliskiego Węgorzewa.

Czytaj więcej...

Polish Fight Night 1: Bartosz Hassa zdobywa pas UFR! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 6-go kwietnia w Siemianowicach Śląskich, odbyła się pierwsza gala Polish Fight Night, na której odbyło się 8 pojedynków kickboxerskich i jeden bokserski pamięci urodzonego w tym mieście Henryka Średnickiego, jedynego polskiego mistrza świata amatorów. W walce wieczoru Bartosz Hassa pokonał Vitaliya Kazakova zdobywając pas mistrza Europy organizacji UFR. Sam zawodnik podsumował to następująco:

Czytaj więcej...

VFCL 8: Islam Mayrasultanov zdobywa pas Victory Fighting Championship League! Wyniki

Czytaj więcej...8-ma edycja gali VFCL 8 czeskiej organizacji Victory Fighting Championship League z Ostravy, odbyła się w śląskim Raciborzu. W walce wieczoru, która była starciem o pas wagi koguciej Islam Mayrasultanov (3-1) dość niespodziewanie pokonał Mariusza Magdę (3-1) zmuszając go do poddania się dźwigną na ramię (tzw. balacha - przyp. red.). Maraysultanov wział walkę w zastępstwie Serba Marko Gucu, który wycofał się z walki dosłownie w ostatniej chwili.

Czytaj więcej...

WCA Fight Night 4: Edgaras Banikonis zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W piatek, 6 kwietnia 2018 w Warszawie odbyła się gala WCA Fight Night 4, podczas której widzowie obejrzeć mogli amatorskie pojedynki na zasadach K-1 oraz zawodowe i amatorskie starcia MMA. W walce wieczoru Edgaras Banikonis pokonał Aleksandra Rychlika.

Czytaj więcej...

TFL 13: Guilherme Cadena Martins z pasem mistrzowskim TFL! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 23 marca 2018 w lubelskiej hali ''Globus'' odbyła się kolejna gala organizacji Thunderstrike Fight League, TFL 13.

Czytaj więcej...

WLC3 ''Knockout'' - wyniki gali w Wiśniowej Górze!

Czytaj więcej...W sobotę, 17 marca 2018 roku w hali GOSiR w Wiśniowej Górze odbyła się gala WLC3 ''Knockout''. Wydarzenie z cyklu Warriors of Life Championship objęte było honorowym patronatem Wójta Gminy Andrespol, Pana Dariusza Kubusa. W walce wieczoru Marcin Wnuk Lipiński zmierzył się z Damianem Laszukiem.

Czytaj więcej...

MP w Kickboxingu K-1 Rules 2018: Wojciech Kazieczko i Emilia Czerwińska najlepsi! Wyniki

Czytaj więcej...Od piątku 16-go do niedzieli 18-go marca na warszawskim Kole odbywały się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu K-1 Rules 2018. Warszawa przyjęła ogólnie 227 zawodników z 66 klubów zrzeszonych wokół Polskiego Związku Kickboxingu, kierowanego przez prezesa Piotra Siegoczyńskiego i zrzeszonego w międzynarodowej WAKO.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 3: Kołecki brutalnie pacyfikuje Łukasza Borowskiego! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 16-go marca w radomskiej hali MOSiR odbyła się kolejna trzecia gala Babilon MMA z główną walką wieczoru mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów Szymona Kołeckiego (5-0) i weterana polskiego MMA Łukasza Borowskiego (4-8) z Obornik Śląskich.

Czytaj więcej...

FEN 20 Next Level: Arkadiusz Wrzosek, Mateusz Rębecki i Radosław Paczuski z pasami mistrzowskimi! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 10-go kwietnia na warszawskim Torwarze odbyła się jubileuszowa gala FEN 20 Next Level w programie której znalazły się trzy walki o pasy mistrzowskie. W dwóch przypadkach były to starcia kickboxerskie w formule K-1 i pojedynek o pas wagi lekiej MMA.

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge ''Twierdza'' - wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 9 marca 2018 roku w hali NOSiR, w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się gala DSF Kickboxing Challenge ''Twierdza'', podczas której widzowie mogli obejrzeć dziesięć kickbokserskich pojedynków. W walce wieczoru Piotr Strus zmierzył się z pochodzącym z Kamreunu, Brice Kombou. Rozegrany został także turniej K-1 w wadze do 65 kilogramów.

Czytaj więcej...

Soul FC The New Beginnng: Szymon Dusza straszliwie nokautuje Michała Pietrzaka! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę wieczorem 3-go marca kibice MMA żyli nie tylko galą KSW 42, bowiem w Opolu w odnowionej hali Okrąglak, odbyła się gala Soul FC The New Beginnng. Walką wieczoru piątej edycji było starcie miejscowego zawodnika Szymona Duszy (6-3) z Michałem Pietrzakiem (5-3) reprezentującym wcześniej Ankos MMA Poznań.

Czytaj więcej...

KSW 42 Khalidov vs Narkun: relacja i wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy na relację live z gali KSW 42 Khalidov vs Narkun, która dzisiejszego wieczoru odbędzie się w hali Atlas Arena w Łodzi. Pierwsze tegoroczne wydarzenie spod znaku Konf Szt Wal jest sportowo jednym z najmocniejszych eventów tej organizacji. W walce wieczoru zmierzą się dwaj mistrzowie KSW, wagi średniej i półciężkiej, legendarny Mamed Khalidov i wschodząca gwiazda światowego MMA, Tomasz Narkun.

Czytaj więcej...

Dragon Fight Night 3 ''Bielski vs Linowski'' - wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 17 lutego 2018 w Tłuszczu, k/Warszawy, odbyła się gala Dragon Fight Night 3 [DFN 3]. W walce wieczoru Krystian Bielecki przez niejednogłośną decyzję pokonał Karola Linowskiego.

Czytaj więcej...

DKW Fight Night 1: seria nokautów i poddań! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 10 lutego 2018 w hali MOSiR w Chełmie odbyła się gala DKW Fight Night 1, o podtytule ''Dziki wschód''. Z dziesięciu rozegranych tego wieczoru walk, aż dziewięć zakończyło się przed czasem przez nokaut lub poddanie. W walce wieczoru Rafał Kijańczuk błyskawicznie w pierwszej rundzie przez nokaut pokonał Ireneusza Strawę.

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 13: Bratkowicz pokonał Kubiszyna w walce wieczoru!

Czytaj więcej...W sobotę, 3 lutego 2018 roku we wrocławskiej hali ''Orbita'' odbyła się gala DSF Kickboxing Challenge 13, podczas której w walce wieczoru, o pas mistrzowski organizacji w wadze do 86 zmierzyli się Maksymilian Bratkowicz i Mateusz Kubiszyn. Po raz pierwszy w ringu DSF KC wystąpili byli mistrzowie organizacji FEN: Róża Gumienna i Paweł Biszczak, a także Dawid Żółtaszek, dla którego był to także pierwszy pojedynek stoczony w Polsce.

Czytaj więcej...