free templates joomla

Armia Fight Night 8: Nowy mistrz Patryk Kaczmarczyk dusi Adriana Kępę! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 11-go września  wieczór w hali Arena Gliwice miała miejsce gala Minutor Energia Armia Fight Night 8 z walką wieczoru młodego talentu Patryka Kaczmarczyka (5-0) i miejscowego fightera Adriana Kępy (7-5). Gala mająca swoje militarne korzenie w postaci związków z wojskiem, po raz pierwszy została pokaza w publicznej TVP Sport. Udział kilku żołnierzy ma być m.in. dowodem, że w WP dzieje się dobrze a armia wspiera Sztuki Walki. Dodatkowo po raz pierwszy studio prowadził Mateusz Borek znany z Polsat Sport.

Czytaj więcej...

HFO Solpak: Łukasz Pławecki obronił pas MŚ ISKA! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 5-go września w Kleszczowie odbyła się kolejna edycja kickboxerskiej gali HFO, w której w walce wieczoru pasa mistrza świata ISKA (International Sport Kickboxing Association) bronił Łukasz "Boom Boom" Pławecki (26-15-1) a jego rywalem był Cypryjczyk Michalis Manoli (35-8-1). Dodatkowo odbyło się sześć zawodowych starć z udziałem kilku interesujących zawodników nie tylko poskiego rynku.

Czytaj więcej...

FAME MMA 7 Popek vs Stifler: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 5 września 2020 w Łodzi nieliczni widzowie będą mieli możliwość na żywo obejrzeć galę FAME MMA 7, na której w walce wieczoru zobaczymy Pawła ''Popka Monstera'' Mikołajuwa i Damiana ''Stiflera'' Zduńczyka.
W co-main event gali wystąpią natomiast Adrian ''Polak'' Polański i Amadeusz ''Ferrari'' Roślik.
W sumie w karcie walk tego wydarzenia znalazło się dziesięć pojedynków.

Czytaj więcej...

KSW 54: Mateusz Gamrot pokonuje Mariana Ziółkowskiego! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 29-go sierpnia na warszawskich obiektach Wyniki wyszukiwania Centrum Targowo-Kongresowe Globa EXPO, odbyła się gala KSW 54, która zamnknęła wyjątkowy letni czas wydarzeń poprzesuwanych z uwagi na koronawirusową pandemię na ten właśnie termin. W walce wieczoru gali o pas wagi lekkiej zmierzyli się obrońca tytułu Mateusz Gamrot (17-0 MMA, 13-0 KSW) i pretendent Marian Ziółkowski (21-8 MMA, 2-2 KSW).

Czytaj więcej...

Gromda 2: Mateusz Kubiszyn triumfatorem turnieju! Trzech kicboxerów w półfinale! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 28-go sierpnia miała miejsce kolejna druga edycja gali walk na gołe pięści Gromda tworzona przez promotora/dziennikarza Mateusza Borka i znanego z bokserskiego rynku Mariusza Grabowskiego. Tym razem podczas wydarzenia, którego podstawą był 8-osobowy turniej, ton nadawali kickboxerzy, z których aż trzech znalazło się w półfinałach a dwóch doszło do finału.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 15: Daniel Skibiński zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 28-go sierpnia w Hotel Ossa Conference & SPA w Białej Rawskiej, odbyła się gala Babilon MMA 15 z polsko - izraelską walką wieczoru Daniel Skibiński (16-5) kontra Kirill Medvedovski (12-8). Pojedynek był obłożony koronawirusową pandemią, bowiem pierwotnym rywalem zawodnika Ankos MMA Poznań miał być doświadczony Brazylijczyk Carlo Prater, ale nim dotarł do walki wykryto u niego koronawirusa.

Czytaj więcej...

ACA 109: Rafał Haratyk rozbija Piotra Strusa, Omielańczuk demoluje Pakutinskasa a Celiński kończy trylogię zwycięstwem! Wyniki

Czytaj więcej...W czwartek 20-go sierpnia w hotelu Hilton w Łodzi odbyła się gala ACA 109, która była pierwszą imprezą czeczeńskiej organizacji MMA w czasie koronawirusa w Polsce. W walce wieczoru zmierzyli się dwaj polscy zawodnicy, którzy mieli realną szansę na zdobycie pozycji pretendenta numer jeden w wadze średniej. Pojedynek rozstrzygnął się już w pierwszej rundzie, gdy Rafał Haratyk (13-3-2  MMA, 2-0 ACA) dwukrotnie posłał na deski będącego faworytem Piotra Strusa (15-6-2 MMA, 6-3 ACA).

Czytaj więcej...

RWC 5: rekordowy nokaut Andryszaka na Grigore! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 31-go lipca w mazurskim Mrągowie, odbyła się piąta letnia edycja gali Rocky Warrior Cartel (RWC 5) z udziałem kilku wyróżniających się zawodników polskiergo rynku MMA. W walce wieczoru walczący do niedana w KSW 28-letni Michał Andryszak (21-8, 1 N/C) jednym kopnięciem na głowę znokautował Rumuna Iona Grigore (7-2). Cała walka trwała 9 sekund i jest to jeden z najszybszych nokautów w polskim MMA.

Czytaj więcej...

Wieczór Walk 6 Live in Studio: Robert Ruchała zwycięża w walce wieczoru! Maciej Rębacz, Michał Musiał i Barbara Grabowska z pasami! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę w Krakowie odbyła się gala Wieczór Walk 6: Live in Studio, która była kontynuacją wcześniejszych pięciu eventów połączonych m.in. ze słynną Szkołą Walki Drwala. Tym razem tego brandu zabrakło a program w znacznej części wypełnili zawodnicy walczący w Kotwica Team i innych klubów. Organizatorzy zapewnili bezpłatną transmisję internetową w serwisie Youtube co dało dobry efekt, bowiem online oglądało wydarzenie prawie 2 tysiące osób spragnionych MMA.

Czytaj więcej...

KSW 53 Reborn: Gamrot niszczy Parke'a! Wyniki & Podsumowanie

Czytaj więcej...Największa polska organizacja MMA udanie powróciła w sobotni wieczór 11-go lipca, galą KSW 53 po trudnym okresie obwarowań koronawirusowych i falstarcie w marcu, kiedy nie udało się przeprowadzić eventu planowanego na kilkanaście tysięcy widzów w łódzkiej Atlas Arenie. Wersja studyjna w ATM Studio w Warszawie okazała się bardzo ciekawym wydarzeniem, od strony sportowej. Głównie w wykonaniu zawodników wagi lekkiej, której zawodnicy wypełniki połowę fightcardu a Mateusz Gamrot (16-0 MMA, 13-0 KSW) i Irlandczyk Norman "Stormin" Parke (28-7-1 MMA, 4-2 KSW) stoczyli walkę wieczoru.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 14 - wyniki! Paweł Pawlak zwycięża w walce wieczoru!

Czytaj więcej...W piątek, 26 czerwca 2020 podczas gali Babilon MMA 14 Paweł Pawlak w walce wieczoru pokonał Filipa Tomczaka zasypując go w trzeciej rundzie serią ciosów na głowę, po których sędzia zakończył pojedynek.

Czytaj więcej...

MB Boxing Night 7: faworyci, Parzęczewski, Łaszczyk i Różański zwyciężają! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 20-go czerwca w Arłamowie odbyła się pierwsza pięściarska gala MB Boxing Night 7 "Na krawędzi" będąca otwarciem współpracy znanego i byłego dziennikarza stacji Polsat Sport Mateusza Borka i państwowej TVP Sport na niwie promotorskiej. W walce wieczoru wystąpił flagowy zawodnik teamu MB Robert Parzęczewski (25-1, 16 KO), który pokonał Sladana Janjanina (27-6, 21 KO) z Bośni i Hercegowiny jednogłośną decyzją sędziów po 8 rundowym starciu.

Czytaj więcej...

FEN 28 Lotos Fight Night: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 13 czerwca 2020 roku, w hali Alwernia odbywa się gala FEN 28 Lotos Fight Night w wersji studyjnej, bez udziału publiczności. Jest to pierwsze wydarzenie organizacji Fight Exclusive Night emitowane w systemie PPV. Podczas tego wieczoru zobaczymy dziesięć pojedynków, z czego dziewięć w formule MMA i jeden pojedynek kickbokserski na zasadach K-1. W walce wieczoru Mateusz Rębecki będzie bronić pasa mistrzowskiego w wadze lekkiej w starciu z Fabiano Silvą. Pojedynek odbędzie się w umownym limicie 73 kilogamów.

Czytaj więcej...

Gromda Fight Club: Krystian "Tyson" Kuźma zwycięzcą turnieju walk na gołe pięści! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 6-go czerwca odbyła się piewsza w Polsce gala walk na gołe pięści Gromda Fight Club. W projekt będący kopią angielskich i amerykańskich pierwowzorów zaangażowały się największe nazwiska polskiego boksu działające od strony medialnej jak Mateusz Borek, Janusz Pindera, Maciej Miszkiń czy prowadzący jako ringannoucer Edward Durda. Także Przemysław Saleta występujący jako studyjny ekspert dopełniał w całości wydarzeń serwowanych przez promotora Mariusza Grabowskiego, szefa grupy Tymex Boxing Promotions.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 13: Łukasz Brzeski rozbija Michała Piwowarskiego w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 29-go maja w Radomiu odbyła się gala Babilon MMA 13 Live in Studio, która była pierwszą galą MMA po okresie wstrzymania imprez w marcu br. z powodu zagrożenia koronawirusem Covid-19. Właśnie z tego względu impreza miała studyjny charakter i oczywiście odbyła się bez publiczności. W walce wieczoru Łukasz Brzeski (8-1-1 MMA, 3-0-1 BMMA) reprezentujący od niedawna klub Kotwica Team Kraków zdemolował uderzeniami w drugim starciu silnego grapplera Michała Piwowarskiego (3-2 MMA, 0-1 BMMA) z Berserker's Team Szczecin.

Czytaj więcej...

Wotore 2: Michał Pasternak triumfuje w turnieju na gołe pięści, Klaudia Syguła wygrywa kobiecy bój! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 23-go maja w w Katowicach-Szopienicach w pomieszczeniach Muzeum Hutnictwa Cynku Walcownia odbyła się druga gala organizacji WOTORE z programem walk Valetudo (na gołe pięści). Impreza wywoływała spore zainteresowanie medialne z uwagi na fakt, iż była pierwszą imprezą sportów walki po częściowym "odmrożeniu" obostrzeń związanych z koronawirusem Covid-19. Kartę walk wypełniły pojedyncze superwalki i 8-osobowy turniej wagi ciężkiej.

Czytaj więcej...

FAME MMA 6: Marcin Najman przegrywa! Wyniki

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Mimo wielu przeszkód związanych z obostrzeniami dotyczącego epidemii koronawirusa w sobotę 28-go marca odbyła się gala walk youtubewrów Fame MMA 6: Zusje vs. Linkimaster, która trafiła na obiekty podkrakowskiej Alvernia Planet. W walce wieczoru słynna influencerka z instastory Marta "Linkimaster" Linkiewicz (2-1) po dramatycznym pełnym chaotycznych wymian ciosów i kopnięć boju pokonała debiutującą w organiacji i MMA Kamilę "Zusje" Smogulecką (0-1).

Czytaj więcej...

TFL 20 Kęsik vs Lobzhanidze: Cezary Kęsik broni tytułu a Marcin Skrzek zdobywa pas! Wyniki gali!

Czytaj więcej...W sobotę, 7 marca 2020 w Radomiu odbyła się jubileuszowa gala organizacji Thunderstrike Fight League - TFL 20. Podczas tego wieczoru widzowie mogli zobaczyć trzynaście pojedynków MMA, w tym osiem walk zawodowych w karcie głównej i pięć amatorskich w karcie wstępnej. W walce wieczoru, po ciężkim pojedynku z Gruzinem, Georgiem Lobzhanidze, Cezary Kęsik pokonując przeciwnika przez TKO, ciosami w parterze, obronił pas mistrzowski. W co-main event gali Marcin Skrzek w starciu z Jerrym Kvarnstromem zdobył trofeum mistrza wagi lekkiej TFL.

Czytaj więcej...

Dominika Filec pokonuje rywalkę Joanny Jędrzejczyk na Night Of Champions 10! Wyniki

Czytaj więcej...Dominika "Zośka" Filec (5-2) z Absortio Gym Rybnik/Leszczyny zdobyła kickboxerski pas Międzynarodowej Mistrzyni Polski organizacji World Kickboxing Network (WKN) podczas gali Night Of Champions 10, która odbyła się w miejscowości Szczytna w powiecie Kłodzkim w sobotę 29-go lutego. Polka zmierzyła się z byłą rywalką w MMA naszej Joanny Jędrzejczyk, 30-letnią Białorusinką Liliyą Kazak () i pokonała ją zdecydowanie na punkty.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 12: Remis w dramatycznej walce Paweł Pawlak vs Adrian Błeszyński! Wyniki

Czytaj więcej...Remisem zakończyła się dramatyczna 5-cio rundowa walka wieczoru gali Babilon MMA 12, która odbyła się w Łomży. Stawką po raz pierwszy był pas kategorii średniej stąd determinacja byłego zawodnika UFC Pawła Pawlaka (15-4-1) z Łodzi i reprezentującego Sportowe Zagłębie Sosnowiec Adriana Błeszyńskiego (9-3-1) była niesamowita. Obaj dosłownie bili się do upadłego, stąd sędziowie nie byli jednomyślni i punktowali: 47:46 dla Pawlaka, 48:47 dla Błeszyński i sędzia Cezary Wojciechowski wytypował remis 47-47.

Czytaj więcej...