free templates joomla

ACA 101: Piotr Strus zdecydowanie zwycięża w walce wieczoru! Wyniki + Video!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 15 listopada 2019 roku organizacja Absolute Championship Akhmat zorganizowała trzecią swoją galę w tym roku, ACA 101. Wydarzenie odbyło się w hali EXPO XXI w Warszawie, a widzowie mogli obejrzeć tego wieczora dwanaście pojedynków w formule MMA.

W walce wieczoru Piotr Strus zmierzył się z Vitaliyem Nemchinovem. Walka toczyła się na pełnym dystansie a na koniec sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo Polaka.

Czytaj więcej...

Real Fight 3: Marcin Filipczak zwycięża w walce wieczoru w 31 sekund! Wyniki + Video!

Czytaj więcej...Gala Real Fight 3 odbyła się w sobotę, 9 listopada 2019, w Pabianicach, w Powiatowej Hali Sportowej. Tego wieczoru rozegranych zostało dwanaście walk, w tym cztery pojedynki semi-pro. W walce wieczoru Marcin Filipczak w ciągu 31 sekund pokonał swojego przeciwnika Konrada Konkela przez poddanie (duszenie). Tym samym powtórzył sukces z ubiegłego roku ponownie zwyciężając.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 10: Daniel Rutkowski odbiera pas mistrzowski Adrianowi Zielińskiemu! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 26 października 2019 w niezwykłych okolicznościach, w kopalni soli w Wieliczce, na głębokości 125 metrów pod ziemią odbyła się gala Babilon MMA 10, podczas której w walce wieczoru zmierzyli się Daniel Rutkowski, mistrz Babilon MMA oraz Adrian Zieliński, mistrz Fight Exclusive Night. Stawką tej walki były pasy obu organizacji.

Czytaj więcej...

FAME MMA 5: Marcin Najman błyskawicznie rozprawia się z Bonusem BGC! Wyniki gali!

Czytaj więcej...W sobotę, 26 października 2019, w hali Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu odbyła się gala FAME MMA 5, podczas której w walce wieczoru Marcin Najman starł się z Piotrem ''Bonusem BGC'' Witczakiem. Przewidywania co do wyniku tej walki były różne, jednak wśród bukmacherów faworytem był Najman i to potwierdziło się w oktagonie. ''El Testosteron'' błyskawicznie poradził sobie z przeciwnikiem pokonując go w pierwszej rundzie przez nokaut.

Czytaj więcej...

PLMMA 79: Michał Pasternak i Kevin Szaflarski zdobywają pasy mistrzowskie organizacji! Wyniki!

Czytaj więcej...Gala PLMMA 79 odbyła się w sobotę, 18 października 2019, w Rzeszowie, w Hali Sportowej ROSiR. W walce wieczoru Michał Pasternak w 2 rundzie pokonał Pawła Zakrzewskiego przez poddanie zdobywając pas mistrzowski organizacji w wadze półciężkiej. W co-main event gali Kevin Szaflarski pokonał Fikro Bosnica przez TKO (uderzenia) w pierwszej rundzie i zdobył pas mistrzowski PLMMA w wadze ciężkiej.

Czytaj więcej...

FEN 26: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, w sobotę, 12 października 2019 we Wrocławiu, w hali Orbita, odbywa się gala FEN 26. Zobaczymy dzisiaj dziewięć walk, w tym osiem w formule MMA i jedną na zasadach K-1. W najważniejszej walce wieczoru Andrzej Grzebyk będzie walczyć w obronie pasa mistrzowskiego w wadze średniej z pochodzącym z Włoch, Robertem Fonseca.

Czytaj więcej...

Makowski Fighting Champioship 16 - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Kolejna edycja wydarzenia Makowski Fighting Championship odbywa się w sobotę, 5 października 2019, w Zielonej Górze. Podczas gali MFC 16 widzowie obejrzą jedenaście pojedynków w Kickboxingu, w cztery walki w których stawką będą pasy mistrzowskie PZKB i MFC. W walce wieczoru Marcin Bodnar zmierzy się z Czechem, Alenem Kapetanovicem o pas mistrzowski MFC w wadze ciężkiej.

Czytaj więcej...

Armia Fight Night 7 ''Pamięci Bitwy Pod Kockiem'' - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 5 października, w Lublinie odbywa się gala Armia Fight Night 7 pod tytułem ''Pamięci Bitwy Pod Kockiem'', podczas której większość pojedynków zostanie rozegrana w formule MMA. W walce wieczoru Piotr Wawrzyniak (7-4) zmierzy się z reprezentantem Grecji, Ioannisem Palaiologosem (16-9-1).

Czytaj więcej...

TFL 18: Nassourdine Imavov nowym mistrzem TFL! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 28 września, w Kozienicach odbyła się osiemnasta edycja gali Thunderstrike Fight League, podczas TFL 18 obejrzeliśmy trzynaście pojedynków, w tym dwanaście w formule MMA i jedną na zasadach K-1. W walce wieczoru Nassourdine Imavov zdobył pas mistrzowski TFL w wadze półśredniej.

Czytaj więcej...

Silesian MMA Challenge 2: Hejter Akopa Szostaka przegrywa z Tanculą! Zwycięstwa Piotra Poniedziałka i Łukasza Stanka! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 21-go września w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowicach odbyła się gala Silesian MMA Challenge 2 z walkami MMA i Kickboxingu w oktagonalnej klatce. W walce wieczoru udany powrót na zwycięski szlak odnotował utalentowany Piotr Poniedziałek (6-2), który w międzynarodowym starciu efektownie pokonał Holendra Melvina van Suijdama (10-5) pomimo niekorzystnego początku.

Czytaj więcej...

HFO Spartan Night: Łukasz Pławecki zwycięża w pierwszej rundzie! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 20 września 2019 w hali MOSiR w Jaśle odbyła się gala kickboxingu HFO Spartan Night z pojedynkami na zasadach K-1. W najważniejszej walce wieczoru 32-letni Łukasz Pławecki (25-15-1) w ciągu niespełna jednej rundy uporał się z dziewięć lat młodszym Włochem, Gianluca Costa Cesari (16-6-1).

Czytaj więcej...

Wirtuoz Challenge Special Edition: Polska pokonuje Litwę w Wolborzu! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 14-go września w Wolborzu odbyła się kolejna edycja gali Wirtuoz Challenge pod nazwą Special Edition z walkami kickboxerskimi i pojedynkami w formule MMA. Po kwietniowej Wirtuoz Challenge 2 "Next Step", była to kolejna impreza w tym roku w tym mieście. Imprezie towarzyszył kickboxerski mecz Polska kontra Litwa z udziałem kilku czołowych zawodników z naszego kraju. Polacy wygrali go 2-1.

Czytaj więcej...

Bebson Arena 5: zwycięstwa faworytów! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 24-go sierpnia w Bielawie na Dolnym Śląsku, odbyła się piąta edycja gali MMA Bebson Arena, gdzie w walce wieczoru pochodzący z tego miasta Tymoteusz Łopaczyk (6-1) pokonał dość spokojnie pochodzącego z Ukrainy Aleksandra Udoviko (3-5-1), który mocno stawiał się...na ważeniu. W walce już ukraiński zawodnik wypadł blado, choć wybronił się z prób poddań trójkątnym duszeniem, ale na ciosy łokciami z góry już recepty nie miał.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 9: Ednaldo Oliveira pokonuje Michała Kitę przez niejednogłośną decyzję! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 16 sierpnia 2019 w Międzyzdrojach odbyła się kolejna edycja gali MMA organizowanej przez Tomasza Babilońskiego. W walce wieczoru gali Babilon MMA 9 doświadczony Michał ''Masakra'' Kita (18-11-1) zmierzył się z Brazylijczykiem, Ednaldo Oliveirą (20-5-1, 1NC). Po walce na pełnym dystansie Polak przegrał na punkty po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Czytaj więcej...

Rocky Warriors Cartel 3: Kacper Formela przegrywa w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 5 lipca 2019 w Gdyni odbyła się trzecia edycja gali c(RWC 3), mogliśmy obejrzeć w sumie dziewięć pojedynków. Kacper Formela, faworyt gdyńskiej publiczności, trenujący w klubie Mighty Bulls Gdynia, przegrał po walce na pełnym dystansie z pochodzącym z Azerbejdżanu, Vugarem Kyaramovem. W pojedynku poprzedzającym walkę wieczoru, były piłkarz ręczny, Damian Kostrzewa, zmierzył się ze strongmanem, Piotrem Czapiewskim, którego pokonał już w pierwszej rundzie.

Czytaj więcej...

Celtic Gladiator 24: Marta Waliczek i Michał Wiencek błyskawicznie poddani przez Juliję Stoliarenko i Roberta Fonsecę! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 29-go czerwca w Hali Pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbyła się gala Celtic Gladiator 24, która była kolejną czwartą polską edycją imprezy organizacji powstałej w Irlandii i stworzonej przez polskich promotorów. W walce wieczoru gali wystąpiła miejscowa zawodniczka Marta "Wadera" Waliczek (4-2), która zmierzyla się z 26-letnią Juliją Stoliarenko (6-3-1) reprezentującą Litwę. Stawką walki był pas wagi koguciej (61,2 kg) organizacji.

Czytaj więcej...

FAME MMA 4: Lil Masti pokonała Martę Linkiewicz! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 22-go czerwca w Częstochowie odbyła się gala internetowych celebrytów i youtuberów Fame MMA 4, która od kilku miesięcy wywoływała ogromne emocje z uwagi na wiele kontrowersyjnych postaci jakie uczestniczyły w tym projekcie. Tym nie mniej Hala Sportowa pękała w szwach. W walce wieczoru, którą właściciele określili jako walkę o kobiecy pas wagi lekkiej ważąca 14 kg mniej Aniela Bogusz występująca pod przydomkiem "Lil Masti" pokonała słynną internetową influencerkę Martę Linkiewicz.

Czytaj więcej...

FEN 25 ''Jewtuszko vs Bakocevic'' - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 15 czerwca 2019, w amfiteatrze w Ostródzie, odbywa się gala FEN 25, podczas której w walce wieczoru zmierzą się Maciej Jewtuszko i Vaso Bakocevic.  W co-main event gali Adrian Zieliński będzie walczył z Fabiano Silvą, a stawką pojedynku będze pas mistrzowski FEN w wadze piórkowej. Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo.

Czytaj więcej...

Armia Fight Night 6: Albert Odzimkowski w pierwszej rundzie rozprawia się z Krzysztofem Kułakiem! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 14 czerwca 2019 w Radomiu, odbyła się gala Armia Fight Night 6, podczas której w walce wieczoru, w kategorii półśredniej, zmierzyli się Krzysztof Kułak (31-16-2) i Albert Odzimkowski (10-3). Pochodzący z Radomia Odzimkowski błyskawicznie, przez TKO w pierwszej rundzie pokonał swojego bardzo doświadczonego przeciwnika. Zawodnik z Radomia wrócił do klatki po przeszło 2 letniej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi i kontuzjami, z powodu których musiał przejść kilka operacji.

Czytaj więcej...

FFF 1: Trybson błyskawicznie demoluje Najmana! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 8 czerwca 2019 w Zielonej Górze odbyła się pierwsza gala nowej organizacji Free Fight Federation, podczas której zmierzyli się celebryci i nieprofesjonalni zawodnicy. W walce wieczoru Paweł Trybała błyskawicznie rozprawił się z Marcinem Najmanem pokonując go w pierwszej rundzie przez ciosy w parterze. W pojedynku będącym co-main eventem gali, który wbrew oczekiwaniom większości fanów MMA nie zakończył się w pierwszej rundzie, Krystian Pudzianowski starł się z Radosławem Słodkiewiczem, którego pokonał w 2 rundzie przez TKO, zasypując go ciosami w parterze.  

Czytaj więcej...