free templates joomla

ACB 53 w Olsztynie: Adrian Zieliński wygrywa z Rasulem Yakhyaevem w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...Olsztyńska hala Urania gościła uczestników gali ACB 53 w dniu wczorajszym, 18 lutego 2017 roku. Czeczeńska federacja coraz częściej zagląda do Polski, w sumie była to już jej czwarta wizyta w naszym kraju. Niestety kolejny raz nie był to frekwencyjny sukces, co akurat w stolicy Warmii i Mazur może nieco dziwić, z uwagi choćby na popularność Mameda Khalidova, który tu mieszka.

Czytaj więcej...

Extra Gala Poznań Fight Night: Borys Mańkowski i Mateusz Gamrot na remis, Bonus BGC nokautuje w 15 sekund! Wyniki!

Czytaj więcej...Hala Arena przy ul. Wyspiańskiego 33 w Poznaniu w dniu 18 lutego 2017 roku stała się miejscem przeprowadzenia kolejnej odsłony Extra Gali Poznań Fight Night, na której odbyły się starcia w aż czterech różnych formułach walki. Organizatorzy z dumą głosili, że to właśnie na ich wydarzeniu doszło do pierwszej w Polsce konfrontacji dwóch mistrzów KSW i to reprezentujących poznański Ankos, a więc Borysa Mańkowskiego i Mateusza Gamrota.

Czytaj więcej...

Furo Warriors of Life w Wiśniowej Górze - wyniki gali!

Czytaj więcej...11 lutego 2017 roku w na hali GOSIR przy ul. Tuszyńskiej 113 w Wiśniowej Górze odbyła się gala Furo Warriors of Life (FWL). Patronem honorowym eventu był wójt gminy Andrespol Pan Dariusz Kubus.

Czytaj więcej...

VII Warszawski Turniej Muaythai - Wyniki

Czytaj więcej...VII Warszawski Turniej Muaythai o Puchar Ursusa, który odbył się w sobotę 11-go lutego 2017 roku w Hali Crossfit Ursus zgromadził ponad 90 zawodników z kilkunastu polskich klubów skupionych wokół Polskigo Związku Muaythai. Organizatorem był miejscowy klub Serafin No Limit Fight Club, kierowany przez jednego z polskich prekursorów i zarazem trenerów Kadry Polski Macieja Skupińskiego.

Czytaj więcej...

Pałuska Kickboxing Night 3: Litwini pokonali Polaków! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 11-go lutego w Suwałkach odbyła się trzecia edycja Gali Pałuska Kickboxing Night. W zajętej niemal do ostatniego miejsca hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się dziesięć starć. Siedem w formułach K-1 i trzy w odchodzącej nieco do lamusa Full-contact. Cztery pojedynki weszły w skład międzypaństwowego meczu Polska- vs Litwa a organizatorem imprezy był miejscowy klub Panzer Suwałki, kierowany przez braci Łukasza i Dominika Szczodruchów.

Czytaj więcej...

K-1 Night of Champions: 5 nokautów w 7 walkach o pasy! Wyniki!

Czytaj więcej...W ostatnią sobotę 5-go lutego miała miejsce dolnośląska edycja gali K-1 Night of Champions, która odbyła się w Kłodzku. Program gali wypełniły pojedynki kickboxerskie, będące w zdecydowanej większości walkami o pasy prestiżowej World Kickboxing Network (WKN) i wchodzącej mocno na rynek WKSF (World Kickboxing and Karate Sport Federation). Dodatkowo dopisała publiczność i organizatorom udało się zgromadzić około 800 gości na hali.

Czytaj więcej...

DFN 2: świetne walki w Tłuszczu! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 28-go stycznia w Tłuszczu, odbyła się druga gala MMA Dragon Fight Night (DFN 2), której program gali wypełniły walki amatorskie i zawodowe w formułach MMA i K-1. Trzeba przyznać, iż było to przednie widowisko i zaskoczyło poziomem wielu, którzy przyszli w sobotę do hali.

Czytaj więcej...

FEN 15 Final Strike - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotni wieczór w hali Regionalnego Centrum Sportu (RCS) w dolnośląskim Lubinie odbędzie się gala FEN 15 Final Strike, która jest piętnastą edycją walk na zasadach MMA i K-1 organizacji Fight Exclusive Night. W dwóch najważniejszych walkach wieczoru, dojdzie do walk o pasy organizacji w kickboxerskich pojedynkach. Zmierzą się w nich Róża Gumienna z Martiną Fendrichovą i Paweł Biszczak z Wojciechem Wierzbickim. Zapraszamy na relację i do śledzenia wyników.

Czytaj więcej...

Knockout Art 5: Artem "Kat Polaków" Voskoboynikov demoluje Karola Sadłochę! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 17-go grudnia w Środzie Wielkopolskiej miała miejsce gala Sztuk Walki Knockout Art 5, której program wypełniły walki na zasadach Muay Thai i MMA. W głównej walce wieczoru znany w naszym kraju białoruski Mistrz Europy Artem Voskoboynikov nie dał szans Karolowi Sadłosze z Kickboxing Kielce doprowadzając do trzech liczeń w pierwszym starciu i przerwania walki.

Czytaj więcej...

Spartan Fight 6: Oskar Piechota wygrywa z Sokolisem! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 17-go września w płockiej Orlen Arena odbyła się gala walk MMA i Kickboxingu Spartan Fight 6, z wieloma ciekawymi walkami z udziałem zawodników krajowej czołówki i kilkoma zawodnikami z za granicy. W walce wieczoru Oskar "Imadło" Piechota (7-0-1) pokonał przed poddanie Nikosa Sokolisa (12-5) po trudnej i dramatycznej walce.

Czytaj więcej...

Ladies Fight Night 4 - Wyniki na Żywo

Czytaj więcej...W sobotę 17-go września w Karpaczu odbywa się czwarta edycja gali Ladies Fight Night, z kobiecym programem walk MMA i K-1. W głównych walkach wieczoru wystąpią najlepsze krajowe zawodniczki MMA i Kickboxingu. Zapraszamy do śledzenia wyników:

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 9: kontrowersyjna porażka Rafała Dudka z Denisem Teleshmanem! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 16-go grudnia w warszawskiej restauracji "Champions" odbyła się kolejna 9-ta edycja gali DSF Kickboxing Challenge. W walce wieczoru doszło do sporej sensacji, bowiem po dość nieczystej walce przerywanej faulami z obu stron, sędziowie zdecydowali o niejednogłośnym zwycięstwie Denisa Teleshmana z Mołdawii nad jednym z najlepszych polskich zawodników formuły K-1 Rafałem Dudkiem z Fight House Nowy Sącz.

Czytaj więcej...

MP Oriental Rules Starachowice 2016: Adam Gielata i Patrycja Kamińska - najlepszymi zawodnikami! Wyniki

Czytaj więcej...Ponad setka zawodniczek i zawodników z około 40 polskich klubów Kickboxingu i tajskiego boksu wzięło udział w Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Oriental Rules, które odbywały się w dniach od 9-go do 11-go grudnia 2016 w Starachowicach pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu (PZKB). W rywalizacji udział wzięli juniorzy i seniorzy, a dodatkowo przeprowadzono Mistrzostwa Polski Weteranów w Kick-light.

Czytaj więcej...

KSW 37: Circus of Pain - relacja i wyniki na żywo

Czytaj więcej...Już o godzinie 19:00 rozpoczynamy relację z gali KSW 37: Circus of Pain, która zostanie przeprowadzona w krakowskiej Tauron Arenie. Na bardzo mocnej karcie walk uwagę zwracają zwłaszcza cztery ostatnie pojedynki, z których trzy toczyć się będą o pasy mistrzowskie federacji.

Czytaj więcej...

MFC 11 - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 4 grudnia w Nowej Soli odbywa się gala Makowski Fighting Championship 11 (MFC 11), podczas której zawodnicy stoczą pojedynki w formule K-1 oraz w Muay Thai.

Czytaj więcej...

Energetyka Boxing Night Polkowice 2016: Bartosz Muszyński z pasem mistrza świata WFMC! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 19 listopada 2016 roku w Hali Sportowej SP 2 w Polkowicach w województwie dolnośląskim odbyła się czwarta edycja gali sportów walki, Energetyka Boxing Night Polkowice 2016. W walce wieczoru o pas mistrza świata organizacji WFMC, jeden z najlepszych polskich zawodników Kickboxingu Bartosz Muszyński, po niezwykle ciężkim pojedynku pokonał z Holendra Jonathana Maala.

Czytaj więcej...

VII Gala MMA Cup/PLMMA 71: Adam Jankowski i Cezary Zugaj z pasami mistrzów! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 12-go listopada w Białymstoku odbyła się VII Gala MMA Cup połączona z PLMMA 71 organizowana przez działającą na tamtejszym rynku Unię Sportów Walki - M. W dwóch najważniejszych walkach wieczoru stawką były pasy USW-M w MMA i K-1. W najważniejszej w MMA, srebrny medalista MP Służb Mundurowych z Torunia, Adam Jankowski pokonał na punkty pochodzącego z Białegostoku Adama Cimocha.

Czytaj więcej...

TFL 10: Michał Oleksiejczuk i Jakub Piesiewicz z pasami!Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 12-go listopada w Lublinie, odbyła się 10 edycja gali Thunderstrike Fight League. W dwóch głównych walkach wieczoru TFL 10 zawodnicy wagi koguciej i półciężkiej o pas kategorii półciężkiej. W pierwszym zmierzyli się Jakub Piesiewicz (4-2-1 1NC) i Mikołaj Kałuda (0-2-1) i był to rewanż za pojedynek z TFL 8, gdzie w walce ogłoszono remis. Tym razem Piesiewicz nie zostawił wątpliwości, iż jest lepszym zawodnikiem i rozbił uderzeniami Kałudę.

Czytaj więcej...

Gala Muay Thai A1: porażka Rządka, remisy Batry i Kruka! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 12-go listopada w hali Arena Kalisz w Kaliszu, odbyła się kolejna III edycja międzynarodowej Gali Muay Thai A1, w której programie odbyły się walki boksu, MMA, Kickboxingu (zasady K-1) i Muay Thai z udziałem polskich i zagranicznych zawodników.
W walce wieczoru 40-letni weteran Filip Rządek zmierzył się z Tajem Pok Billem.

Czytaj więcej...

Angels of Glory 2: Kosowski wygrywa z Zadorą! 11 zwycięstwo Iwony Nierody! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 5-go listopada w przepięknym królewskim Sandomierzu, odbyła się druga edycja gali Angels of Glory, w którym udział wzięła czołówka zawodników polskiego i europejskiego Kickboxingu. Po czerwcowych wydarzeniach w Kielcach, teraz promotor Grzegorz Wrzesień wraz ze współpracownikami z organizacji UCF poszedł za ciosem i zaatakował znane z turystycznego charakteru nadwiślańskie miasto.

Czytaj więcej...