free templates joomla

MP Muaythai IFMA 2019: Arkadiusz Krupa i Gabriela Kuzawińska, najlepszymi zawodnikami! Wyniki

Czytaj więcej...W Kielcach, w dniach 12-14 kwietnia 2019 r., po raz drugi z rzędu odbyły się Mistrzostwa Polski Muaythai IFMA 2019. Rywalizacja sportowa odbywała się w kategoriach: juniorzy i juniorki (16-17 lat), seniorki, seniorzy klasa A oraz B (18-40 lat), a także weterani (+40). Ostatecznie w mistrzostwach brało udział ponad 100 zawodników i zawodniczek z kilkunastu klubów z całej Polski. Organizatorem była „Sekcja Sportów Walki Klincz Kielce” prowadzona przez trenera Rafała Maciaszka.

Czytaj więcej...

Battle of Warriors Extra 3: Bartłomiej Domalik zdobywa pas mistrza w 39 sekund! Zwycięstwo Dominika Cinala przed Tatneft Cup 2019! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 13-go kwietnia w małopolskim Budzowie odbyła się kameralna gala Kickboxingu Battle of Warriors Extra 3 z kilkoma bardzo ciekawymi walkami z udziałem młodych zawodników formuły k-1 i Muay Thai. W najważniejszej walce wieczoru, której stawką po raz pierwszy był pas organizacji w kategorii junior półciężkiej (do 81 kg) Bartłomiej Domalik (4-4, 2 KO) z Jarosz Fight Club pokonał Konrada Burligę.

Czytaj więcej...

Wirtuoz Challenge 2 Next Step: Robert Krasoń wygrywa z Dawidem Mirkowskim, latająca balacha Iwata! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę 6-go wietnia w Wolborzu odbyła się gala Wirtuoz Challenge 2 "Next Step" organizowana przez Stowarzyszenie Wirtuoz. Impreza została objęta patronatem Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa oraz Starosty powiatu Piotrkowskiego Piotra Wojtysiaka i zawierała w swoim programie walki MMA, Kickboxingu, ale także grapplingowe pojedynki.

Czytaj więcej...

MB Boxing Night Ostatni Taniec: fenomenalny Parzęczewski, Wach i Jonak przegrywają, thriller z 10 nokdaunami! Wyniki

Czytaj więcej...Świetny wieczór walk bokserskich obejrzeli widzowie w sobotę 6 kwietnia w katowickim Spodku, gdzie odbyła się gala MB Boxing Night "Ostatni Taniec" z udziałem wielu czołowych polskich zawodników. W walce wieczoru Międzynarodowe Mistrzostwo Polski siódme zwycięstwo z rzędu przed czasem odniósł 25-letni polski zawodnik Robert Parzęczewski (23-1, 16 KO), który w imponującym stylu pokonał Rosjanina Dmitriia Chudinova (21-5-2, 13 KO) już w w drugiej rundzie.

Czytaj więcej...

Armia Fight Night 5: Surdyn pokonuje Millera! Świetne walki w Łomży! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 5-go kwietnia w Łomży odbyła się piąta edycja gali Armia Fight Night, gdzie w walce wieczoru pracujhący w straży pożarnej Patryk Surdyn (5-0) z Łomży pokonał błyskawicznie, bo w 20 kilka sekund służącego w wojskach pancernych Sylwestra Millera (6-3) z Warszawy. Miller po przerwaniu walki przez sędziego Piotra Michalaka, nie mógł się pogodzić z szybkim przerwaniem walki. Przed ogłoszenie werdyktu po prostu wymaszerował z klatki.

Czytaj więcej...

VFCL 9 MMA Fight Night: Kamil Korzeniowski, Jan Siroky i Joanna Ogrodnik zwyciężają w głównych walkach! Wyniki

Czytaj więcej...30 Marca, w Raciborskiej hali Arena Rafako odbyła się 9 edycja gali Victory Fighting Championship League (VFCL 9: MMA Fight Night). Po raz trzeci w Raciborzu. Organizatorzy czeskiej federacji przygotowali 10 pojedynków w zawodowej formule MMA. W walce wieczoru rękawice skrzyżowali mistrz organizacji Czeczen Islam Mayrasultutanov (3-3) z Berserkers Stargard Szczeciński z Kamilem Korzeniowskim (2-0) z MMA Krosno.

Czytaj więcej...

DSF 21 ''Śląskie Tąpnięcie II'' - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 30 marca 2019 w Mysłowicach odbywa się gala DSF Kickboxing Challenge 21 zatytułowana ''Śląskie Tąpnięcie II'' podczas której obejrzymy osiem pojedynków. W walce wieczoru zobaczymy bój o pas mistrzowski DSF w wadze średniej pomiędzy Kamilem Jenelem i Yohanem Lidonem. Rozegrane zostaną także dwie walki w ramach ćwierćfinałów turnieju w wadze ciężkiej.

Czytaj więcej...

PLMMA 78 Wilanów: Karol Linowski, Kewin Wiwatowski i Kevin Szaflarski z pasami mistrzów! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 29-go marca w hali Centrum Sportu Wilanów przy ulicy Wiertniczej 26A w Warszawie odbyła się gala PLMMA 78, z trzema walkami o pasy mistrzowskie w wagach średniej, półciężkiej i ciężkiej. Był to też debiut współpracy Profesjonalnej Ligi MMA kierowanej przez znanego trenera Mirosława Oknińskiego i współpracowników z publiczną TVP Sport. Ta właśnie telewizja transmitowała galę z Wilanowa.

Czytaj więcej...

KSW 47 ''The X-Warriors'': wyniki i relacja live!

Czytaj więcej...Zapaszamy do śledzenia relacji i wyników na żywo z gali KSW 47 ''The X-Warriors'', która w sobotę, 23 marca 2019 odbędzie się w hali Atlas Arena, w Łodzi. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Tomasza Narkuna i Phila de Firesa, którego stawką będzie pas mistrzowski organizacji w wadze ciężkiej.

Czytaj więcej...

FEN 24 ''All or Nothing'': wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, w sobotę, 16 marca 2019 w hali Torwar, w Warszawie odbywa się gala FEN 24 ''All or Nothing''. Zobaczymy w sumie dziesięć pojedynków, w tym dwa na zasadach K-1 oraz osiem w formule MMA. Wydarzenie zakończą dwie walki wieczoru. W formule MMA, o pas mistrzowski w wadze półciężkiej Andrzej Grzebyk zmierzy się z Kamilem Gniadkiem, a na zasadach K-1 Arkadiusz Wrzosek będzie walczyć Patrickiem Schmidem o pas w wadze ciężkiej.
Zapraszamy do śledzenia wyników.

Czytaj więcej...

WLC 6 ''Judgement Day'' - wyniki!

Czytaj więcej... W sobotę, 9 marca odbyła się gala WLC 6 “Judgement Day” w Mniowie. Wydarzenie objęte było honorowym patronatem wójta Gminy Mniów Piotra Wilczaka.

Czytaj więcej...

TFL 16 ''Radom vs Reszta Świata'' - wyniki

Czytaj więcej...Prezentujemy wyniki gali TFL 16 ''Radom vs Reszta Świata'', która 9 marca 2019 odbyła się w Radomiu. Tego wieczoru widzowie mogli obserwować jedenaście naprawde emocjonujących pojedynków w formule MMA. W walce wieczoru Cezary Kęsik pokonał Mikchaila Bureskhina już w pierwszej rundzie przez TKO. Ta gala obfitowała zresztą w zakończenia w pierwszej rundzie.

Czytaj więcej...

DFN 5: Orkowski nokautuje Edelbieva, horror w starciu Sępkowski vs Dąbal 2! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 2-go marca do Tłuszcza k. Warszawy powróciła organizacja Dragon Fight Night z galą DFN 5 Orkowski vs Edelbiev. W listopadzie 2018 organizacja zarządzana przez Emila Piotrowskiego i Bartosza Pasika przeprowadziła galę w Legionowie. I tym razem podwarszawska organizacja postawiła na kluby z Mazowsza, jednak nie zabrakło i zawodników z innych klubów z całej Polski. Nie było wielkich nazwisk, ale kilka zestawień dało niezły efekt w postaci zaciętych pojedynków.

Czytaj więcej...

DSF 20 ''Królowie Ringu'' - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo z gali DSF Kickboxing Challenge 20 ''Królowie Ringu'', która dzisiaj odbywa się w krakowskiej hali TS Wisła.
Jak na początku transmisji poinformowali komentatorzy, ze względu na chorobę Kirilla Kornilova i niedopuszczenie go przez lekarza do walki, nie zostanie dzisiaj rozegrany pojedynek, w którym miał się on z Tomasem Hronem. Podczas tego wydarzenia zobaczymy trzy walki o tytuły mistrzowskie organizacji, w tym w walce wieczoru Tomasz Sarara zmierzy się z Abderahmanem Coulibaly o pas mistrzowski w wadze ciężkiej.

Czytaj więcej...

ACA 92 Poland: zwycięstwo Daniela Omielańczuka, kontrowersje w walce Piotra Strusa, porażka Celińskiego! Wyniki

Czytaj więcej...Sobotnia gala ACA 92 Poland na warszawskim Torwarze, była najbardziej udaną edycją czeczeńsko - rosyjskiej organizacji Absolute Champinship Akhmat (dawniej ACB) w jej historii działalności w Polsce. Kilka jej poprzednich imprez, mimo prób zainteresowania produktem i świetnymi walkami spełzało na niczym, więc tym razem udało się w większości wypełnić obiekt stawiając na lokalnych fighterów i wiele gwiazd jakie walczą w ACA.

Czytaj więcej...

Zagłębiowski Horror Show 2: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W niedzielę, 27 stycznia 2019 w Sosnowcu odbywa się gala Zagłębiowski Horror Show 2 podczas której rozegrane zostaną pojedynki w formule MMA oraz walki na zasadach K-1, a także walka bokserska. W dwóch walkach wieczoru zobaczymy: Adriana Błeszyńskiego i Claudio Rocha w formule MMA oraz Mateusza Urbanowicza i Artura Kulę na zasadach K-1. Zapraszamy do śledzenia wyników.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 7: Michała Kita po thrillerze pokonuje Artura Głuchowskiego! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 25-go stycznia bokserski promotor Tomasz Babiloński przeprowadził kolejną galę Babilon MMA 7 Kita vs Głuchowski, która trafiła do Żyrardowa. W walce wieczoru zmierzyli się dwaj zawodnicy wagi cięzkiej: weteran wielu międzynarodowych organizacji Michał Kita (18-10, 1-0 BMMA) z Zabrza i niewidziany na zawodowej scenie od 2015 roku Artur Głuchowski (6-6, 0-1 BMMA) z Ankos MMA Poznań.

Czytaj więcej...

DSF 19: Maksymilian Bratkowicz broni pasa, a Eliasz Jankowski zdobywa mistrzowski tytuł DSF! Wyniki gali!

Czytaj więcej...Dość nietypowo, w czwartek, 24 stycznia 2019 odbyła się kolejna gala organizacji DSF Kickboxing Challenge - DSF 19, podczas której widzowie obejrzeli siedem walk, w tym dwa ostatnie pojedynki, w których stawką były pasy mistrzowskie DSF.

Czytaj więcej...

Gala Pałuska Kickboxing Night 4: zwycięstwo Polski nad Bialorusią! Wyniki

Czytaj więcej...Z poweekendowych wydarzeń polskiego Kickboxingu warto odnotować Galę Pałuska Kickboxing Night 4, która odbyła się w sobotni wieczór 19-go stycznia w hali OSiR w Suwałkach. Złożyło się na nią 10 walk amatorskich i zawodowych z meczem Polska vs Białoruś (3 profesjonalne pojedynki) i jednym kobiecym pojedynkiem Pro-am Gabrieli Makowskiej z litewską zawodniczką Eveliną Puidaite.

Czytaj więcej...

FEN 23 - Wyniki na Żywo (Live)!

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 12-go stycznia 2019 roku w hali Hala RCS w Lubinie na Dolnym Śląsku odbywa się pierwsza tegoroczna gala organizacji Fight Exclusive Night. Na program gali FEN 23, złożą się walki Kickboxingu w formule K-1, oraz MMA. W walce wieczoru o pas wagi lekkiej w formule MMA zmierzą się mistrz tej kategorii Mateusz Rębecki (8-1) i mieszkający we Francji Daguir Imavov (12-2-1) z Dagestaniu. Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo!

Czytaj więcej...