free templates joomla

Fame MMA 18: Ferrari pokonuje Błońskiego! Wiewiór zdobywa drugi pas! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 20-go maja w hali Atlas Arena w Łodzi odbyła się freakfightowa gala Fame MMA 18 podczas, której walką wieczoru miało być podwójne starcie Amadeusza "Ferrari" Roślika (6-4) z Kacprem Błońskim (3-2) i Marcinem Dubielem (4-2). Ostatecznie z dwóch zapowiadanych pojedynków, do skutku doszedł tylko pierwszy. Drugiemu zapobiegła decyzja lekarza.

Czytaj więcej...

KSW 82: Grzebyk pokonuje Briana Hooi'a! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 13-go maja w ATM Studio w Warszawie odbyła się gala KSW 82: Hooi vs. Grzebyk, której walką wieczoru było starcie czołowych zawodników wagi półśredniej Holendra Briana Hooia (19-10 MMA, 2-2 KSW) i byłego mistrza FEN Andrzeja Grzebyka (20-6 MMA, 4-3 KSW).  

Czytaj więcej...

Fight Club 2: Kamil Jenel i Przemysław Szyszka zwyciężają w głównych walkach! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 22-go kwietnia w hali OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się gala Fight Club 2 z udziałem zawodników walczących w formule MMA i K-1. W walce wieczoru na kickboxerskich zasadach zmierzyli się, powracający weteran i były mistrz DSF Kamil Jenel (30-5), oraz Damian Ostęp (16-9). W co-main event zaś Przemysław Szyszka (2-0) w formule MMA walczył z eksplozywnym Brazyliczykiem Hendrikiem Costą (4-1).

Czytaj więcej...

Real Fight Night 2: wygrane przyjezdnych! "Buła" ratuje honor! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 25-go marca w Hali Powiatowej w Pabianicach odbyła się kolejna edycja gali Real Fight Night organizowana przez promotorów Adama Krasińskiego i Krystiana Klucznego. Na program wydarzenia złożyło się szereg pojedynków MMA i Kickboxingu a walką wieczoru było starcie miejscowego zawodnika Filipa Danycha (2-2) i Artura "Jokera" Niebrzydowskiego (2-1) z Gdyni a halę w komplecie zapełnił komplet widzów w tym władze miasta w osobie prezydenta Grzegorza Mackiewicza.

Czytaj więcej...

KSW 80: Robert Ruchała zdobywa pas wagi piórkowej! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W piątek 17-go marca w hali RCS w Lubinie odbyła się gala KSW 80: Ruchała vs. Eskiev, gdzie w walce wieczoru o tymczasowy pas wagi piórkowej zmierzyli pochodzący z Czeczenii i prezentujący Niemcy Lom-Ali Eskiev (20-7 MMA, 2-2 KSW) i niepokonany polski zawodnik z Nowego Sącza Robert Ruchała (9-0 MMA, 6-0 KSW), reprezentujący klub Grappling Kraków.

Czytaj więcej...

Dzierżoniów Boxing Night: Zwycięstwa Parzęczewskiego, Leśniaka i Soczyńskiego w głównych walkach! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 10 marca 2023 roku, odbyła się gala Dzierżoniów Boxing Night organizowana przez Mariusza Grabowskiego wspólnie z Mateuszem Borkiem. Widzowie zgromadzeni w hali w Dzierżoniowie mogli obejrzeć siedem naprawdę interesujących pojedynków. W walce wieczoru zmierzyli się Robert Parzęczewski (30-2, 18 KO) i reprezentujący Niemcy Nuhu Lawal (27-11, 15 KO).

Czytaj więcej...

Madness Cage Fighting 8: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W piątek, 10 marca 2023 w hali sportowej w Łęcznej odbywa się gala Madness Cage Fighting 8 (MCF 8) podczas której zobaczymy walki w aż sześciu formułach. W walce wieczoru Przemysław Runowski zmierzy się z Patrykiem Semeniukiem i będzie to pojedynek bokserski w małych rękawicach (cage boxing). W co-main event gali Wiktor Szadkowski i Dominik Szadkowski walczyć będą na zasadach K-1 w małych rękawicach. Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo.

Czytaj więcej...

Gromda 12: Zagraniczny triumfator turnieju Taeddy! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W piątek 3-go marca w Hali Sportowej w Pionkach k.Radomia odbyła się 12 edycja gali Gromda. Formuła boksu na gołe pięści (ang. bare knuckle) ma już swoich oddanych fanów i to dla nich dedykowana była ta impreza promotora Mariusza Grabowskiego. Z pewnością widzowie nie byli zawiedzeni, gdyż mieli okazję obejrzeć kilka naprawdę bardzo interesujących pojedynków.

Czytaj więcej...

Strrife 3: Piotr Strus pokonany przez Kacpra Karskiego! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 18-go lutego w hali Grupa Azoty Arena w Puławach odbyła się gala Strife 3 z walką wieczoru weterana KSW i ACA Piotra Strusa (15-5), oraz powracającego po blisko 6 latach przerwy Kacpra Karskiego (8-3) z Gdyni. Blisko dwuletnią przerwę w walkach miał też sam Piotr Strus, więc kibice byli ciekawi jak się zaprezentuje na gali, którą współorganizował.

Czytaj więcej...

Fame 17: Ferrari pokonany przez Łaszczyka! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę 3-go lutego w hali Tauron Arena w Krakowie odbyła się freak fightowa gala FAME MMA 17 Łaszczyk vs. Ferrari, której walką wieczoru było starcie pięściarza Kamila "Szczurka" Łaszczyka (1-0) i Amadeusza "Ferrari" Roślika (5-4) w formule MMA. Podczas gali na 9 pojedynków, aż 4 walki odbyły się na zasadach K-1.

Czytaj więcej...

FEN 44 Kuberski vs Filipczak - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 28 stycznia 2023, w hali Arena w Ostrowie Wielkopolskim odbywa się gala FEN 44, podczas której w klatce zobaczymy dziewięć walk, z czego osiem będą to pojedynki w formule MMA, a jeden na zasadach K-1. Wszystkie walki to starcia zawodowe włącznie z kartą wstępną.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 34: Piotr Kacprzak obronił pas mistrza! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 27-go lutego w hali Aqua Żyrardów w Żyrardowie odbyła się pierwsza tegoroczna gala Babilon MMA 34, organizowana przez promotora boksu i Miesznych Sztuk Walki, Tomasza Babilońskiego. W walce wieczoru mistrz wagi piórkowej (145 lbs/65,8 kg) Piotr Kacprzak (9-3 MMA, 8-3 BMMA) duszeniem zza pleców pokonał przez poddanie w drugiej rundzie Krzysztofa Mendlewskiego (5-3 MMA, 3-1 BMMA).

Czytaj więcej...

KSW 78: Materla pokonuje Grove! Romanowski z Paczuskim w thrillerze! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 21-go stycznia w hali Netto Arena w Szczecinie odbyła się gala KSW 78: Materla vs. Grove 2 z rewanżową walką wieczoru weteranów MMA Michała Materli (32-9 MMA, 21-7 KSW) i Amerykanina Kendalla Grove (24-19 MMA, 0-3 KSW). Wydarzenie otwierało rok na polskim MMA, który rysuje się bardzo ciekawie.

Czytaj więcej...

CAVEMMA 2 Pasternak vs Kowalski - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, w Jastrzębiu-Zdroju odbywa się gala CAVEMMA 2 podczas której zobaczymy 9 walk zawodowych oraz jedną walkę amatorską, wszystkie oczywiście w formule MMA. Walką wieczoru będzie pojedynek Michała „WAMPIRA” Pasternaka (16-8) z Adamem Kowalskim (13-7-1).

Czytaj więcej...

KSW 77: Khalidov lepszy od Pudziana w walce legend! Wikłacz i Chuzhigaev z pasami! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 17 grudnia w hali Arena Gliwice w Gliwicach odbyła się gala najbardziej oczekiwana gala roku KSW 77: Mamed vs. Pudzian z walką wieczoru dwóch największych gwiazd polskiego MMA Mariusza Pudzianowskiego (17-8, 1 NC MMA, 17-7 KSW) i Mameda Khalidova (36-8-2 MMA, 20-4-2 KSW).

Czytaj więcej...

GROMDA 11 Balboa vs Goat! Wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 2 grudnia 2022 roku w słynnym "mieście grzechu", czyli w podradomskich Pionkach, odbywa się gala GROMDA 11, podczas której widzowie obejrzą 11 pojedynków, w tym 3 superfighty oraz siedem walk turniejowych. W walce wieczoru Bartłomiej "BALBOA" Domalik zmierzy się z Łukaszem ''GOAT'' Parobcem. Zapraszamy do śledzenia z nami na żywo wyników poszczególnych pojedynków.

Czytaj więcej...

KSW 76 Parnasse vs Rajewski - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia z nami wników pojedynków, które odbędą się na gali KSW 76, dzisiaj, w sobotę, 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim.

Czytaj więcej...

Fame MMA 16: Dubiel demoluje Trąbkę w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...Za nami freak fightowa gala Fame MMA 16, która odbyła się w hali Arena Gliwice w Gliwicach w sobotni wieczór 5-go listopada 2022 roku. To ostatnia impreza największej polskiej organizacji w tym roku. Tradycyjnie w oktagonie walczyli ze sobą m.in. znani youtuberzy, influencerzy czy raperzy. Wielkich zaskoczeń nie ma, ale warto przyjrzeć temu co działo się w wypełnionej przez kilkanaście tysięcy fanów arenie.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 31: Zwycięstwa Błeszyńskiego, Lodzika i Kopery! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 28-go października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Grodzisku Mazowieckim, odbyła się gala Babilon MMA 31 z rankingową walką wieczoru w wadze średniej pomiędzy byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego Adrianem "Aresem" Błeszyńskim (10-5-1 MMA, 2-3-1 BMMA) a pochodzącym z Wielkopolski Dagomirem Zimmerem (4-3 MMA, 0-1 BMMA).

Czytaj więcej...

FEN 42: Oleksiejczuk obronił tytuł! Andryszak i Charzewski z pasami! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 15-go października w hali Orbita we Wrocławiu, odbyła się gala FEN 42: TAURON Fight Night Wrocław z trzema walkami o tytuły mistrzowskie. W walce wieczoru po raz drugi pas wagi półśredniej obronił 22-letni Cezary Oleksiejczuk (10-2 MMA, 5-0 FEN) rozbijając doświadczonego i starszego o 13 lat Adriana Zielińskiego (22-10 MMA, 5-4 FEN).

Czytaj więcej...