free templates joomla

FEN 55 Abdurzakov vs Pietrzak - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj w amfiteatrze w Ostródzie odbywa się gala FEN 55, podczas której w klatce zobaczymy 10 pojedynków.  W głównej walce wieczoru Mansur Abdurzakov zmierzy się z Michałem Pietrzakiem, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski w wadze półśredniej. Jedną z walk jest także starcie kobiet na zasadach K-1 w małych rękawicach.  

Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo.

Czytaj więcej...

KSW 95: Jakub Wikłacz i Phil de Fries obronili pasy mistrzowskie! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W olsztyńskiej hali "Urania" w dniu 7-go czerwca odbyła się gala KSW 95: Wikłacz vs. Przybysz 5, która rozstrzygnęła statusy dwóch kategorii w polskim MMA. W walce wieczoru Jakub Wikłacz (15-3-2 MMA, 6-1-1 KSW) po raz piąty starł się z Sebastianem Przybyszem (12-3-1 MMA, 9-3-1 KSW) a w co-main event a angielski mistrz Phil de Fries (25-6 MMA, 11-0 KSW) bronił pasa z będącym do niedawna w UFC Augusto Sakai (16-5-1 MMA, 0-1 KSW) z Brazylii.

Czytaj więcej...

GROMDA 17 ''VABANK'' - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia z nami wyników z gali GROMDA 17 ''VABANK'', która dzisiaj, 31 maja 2024 roku, odbywa się w Pionkach. Jak to zawsze bywa na wydarzeniach z cyklu GROMDA, zobaczymy ośmioosobowy turniej, pierwszy raz w kategorii do 80 kilogramów, a także kilka walk superfight.

Czytaj więcej...

The Warriors MMA 3 - wyniki na żywo

Czytaj więcej...Dzisiaj, 25 maja 2024 w Mysłowicach odbywa się gala The Warriors MMA 3. Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo.

Czytaj więcej...

FAME MMA 21 Bandura vs Góral: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo z gali FAME 21, która 18 maja 2024 odbywa się w Gliwicach. Podczas dzisiejszego wydarzenia w walce wieczoru Tomasz "Góral" Adamek zadebiutuje we freak fightach, a zmierzy się z Patrykiem "Bandurą" Bandurskim. W co-main eventcie gali Michał Pasternak walczyć będzie z Alanem Kwiecińskim w boksie, na duże rękawice. Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo.

Czytaj więcej...

FEN 54 Wyroślak vs Grabovich - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo, z gali FEN 54, która dzisiaj, 17 maja 2024, odbywa się w Pile. Walką wieczoru jest pojedynek Gracjana Wyroślaka z Maksimem Grabovichem. Wcześniej miała ona być co-main eventem wydarzenia, ale ze względu na zawirowania podczas wczorajszego ważenia zawodników, zmieniony został jej status na karcie walk. Pisaliśmy o tym TUTAJ. W co-main eventcie gali Vitaliy Yakimenko zmierzy się z Faridem Alibabazade, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski w wadze muszej.

Czytaj więcej...

KSW 94 Bartosiński vs Michaliszyn - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 11 maja 2024 w Gdańskiej hali Ergo Arena odbywa się gala KSW 94. W walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Igorem Michaliszynem, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski w wadze półśredniej. W co-main eventcie gali Arkadiusz Wrzosek walczyć będzie z Arturem Szpilką. W trakcie tego wydarzenia Robert Ruchała po raz drugi zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem. Zawodnicy walczyć będą o tymczasowy pas mistrzowski w wadze piórkowej.

Czytaj więcej...

Firs Step Championship 9 (FSC 9) - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 11 maja 2024 w Rumi odbywa się gala First Step Championship 9, podczas której widzowie obejrzą w sumie 14 walk, z czego część w formule MMA, kilka pojedynków na zasadach K-1 oraz jeden w cage boxingu. W najważniejszej walce tego wieczoru Krystian Kaszubowski zmierzy się w MMA z pochodzącym z Gruzji, Tamazem "TAZO" Bochorishvilim. W co-main eventcie wydarzenia, który toczyć się będzie na zasadach K-1, Alan Kalski bronić będzie pasa mistrzowskiego organizacji w starciu z Patrykiem Szyszko.

Zapraszamy do śledzenia z nami wyników gali FSC 9 na żywo.

Czytaj więcej...

Hybrid MMA 4: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 20 kwietnia 2024 roku w Zielonej Górze, w Centrum Rekreacyjno-Sportowym odbywa się czwarta edycja gali Hybrid MMA. Podczas tego wieczoru widzowie obejrzą aż 17 pojedynków, w tym 3 walki semi-pro. Na kartę walk tego wydarzenia składają się zarówno walki sportowe, jak i freak fighty. W walce wieczoru, będącej starciem stricte sportowym, Michał Andryszak zmierzy się z Dirleiem Broenstrupem, a w co-main event gali, we freakfight, Piotr Tyburski będzie walczyć z Arminem Pawlakiem.

Zapraszamy do śledzenia z nami wyników Hybrid MMA 4 na żywo.  

Czytaj więcej...

FEN 53 Oleksiejczuk vs Kuanyshbayev - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 16 marca 2024 w Lubinie odbywa się gala FEN 53, podczas której zobaczymy dziewięć pojedynków, w tym osiem w formule MMA oraz jeden na zasadach K-1. W walce wieczoru Cezary Oleksiejczuk zmierzy się z Bauyrzhanem Kuanyshbayevem. Zapraszamy do śledzenia z nami wyników walk gali FEN 53.

Czytaj więcej...

XTB KSW 92 Wikłacz vs Jojua - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 16 marca 2024 w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się gala KSW 92. Podczas tego wydarzenia w walce wieczoru Jakub Wikłacz zmierzy się z Zuriko Jojuą w obronie pasa mistrzowskiego KSW w wadze koguciej. Śledźcie z nami wyniki na żywo gali KSW 92.

Czytaj więcej...

Strife Tube 4 Strus vs Radcliffe - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 15 marca 2024 roku, w hali Arena Legionowo odbywa się gala Strife Tube 4. Podczas tego wieczoru zobaczymy dziewięć pojedynków w formule MMA, z czego trzy odbędą się na zasadach semi pro, a sześć będzie walkami profesjonalnymi. W walce wieczoru wracający do klatki po przeszło roku przerwy Piotr Strus zmierzy się z reprezentującym Anglię, Jasonem Radcliffem.

Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo.

Czytaj więcej...

CLOUT MMA 4 - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo z gali CLOUT MMA 4, która dzisiaj, 9 marca 2024 roku odbywa się w łódzkiej hali Atlas Arena. W walce wieczoru, o ile lekarze dopuszczą do udziału Lexy Chaplin, zobaczymy szefową organizacji CLOUT MMA oraz Mariannę Schreiber, która pierwotnie miała zmierzyć się z Gosią Magical, ale z przyczyn formalnych nie mogło dojść do tej walki. W co-main event'cie Marcin Najman zmierzy się z Jackiem Murańskim.

Czytaj więcej...

GROMDA 16 - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W piątek, 1 marca 2024, w Pionkach odbywa się kolejne wydarzenie walk na gołe pięści, GROMDA 16. W walce wieczoru tego wydarzenia zobaczymy pojedynek będący finałem turnieju z gali GROMDA 14, w którym zmierzą się Serey "Basque" Lander i Michał "Buła" Bańbuła. Podczas tego wydarzenia zawodnicy stoczą także 8-osobowy turniej. Zobaczymy w nim: Dominik „Suchy” Suchecki, Bartosz „ASLAN" Dąbrowski, Daniel „PIASEK” Piaskowski, Łukasz "RUSZKI", "BICEK", "PACZEK", Damian „SPEJSON" Waluch, Mariusz „SIWY” Siwiak.

Czytaj więcej...

KSW Epic Khalidov vs Adamek - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo gali KSW Epic podczas której w walce wieczoru zmierzą się Mamed Chalidow i Tomasz Adamek.


Czytaj więcej...

Babilon Boxing Show & K1 w Nowym Dworze Mazowieckim! Wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Gala Babilon Boxing Show & K1 dzisiaj, w sobotę, 23 lutego 2024 roku, w Nowym Dworze Mazowieckim. W walce wieczoru zobaczymy starcie Jana "IRONA" Lodzika, który będzie bronić pasa mistrzowskiego organizacji, a jego przeciwnikiem będzie Juanmi Martinez. Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo.

Czytaj więcej...

FAME 20 Don Kasjo vs Boxdel: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, w sobotę, 10 lutego 2024 roku, w Krakowie, w hali Tauron Arena odbywa się gala FAME 20 podczas której odbędzie się turniej K-1, w którym udział wezmą: Amadeusz "FERRARI" Roślik, Krystian "KRYCHA" Wilczak, Maksymilian "WIEWIÓR" Wiewiórka, Arkadiusz Tańcula, Dawid Malczyński, Filip "FILIPEK" Marcinek, Jose "JOSEF BRATAN" Simao i Adrian "POLAK" Polański. Oprócz turnieju zobaczymy dziewięć walk w różnych formułach i na różnych zasadach. W co-main event zobaczymy pojedynek Michała "BOXDELA" Barona i Kajusza "DON KASJO" Życińskiego w formule K-1 w rękawicach bokserskich. Śledźcie z nami wyniki poszczególnych walk!

Czytaj więcej...

Babilon MMA 42: Sergiusz Zając wygrywa eliminator z Gładkowiczem! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 27-go stycznia w hali Aqua w Żyrardowie odbyła się gala Babilon MMA 42 z walką wieczoru będącą eliminatorem do pasa mistrzowskiego w wadze półciężkiej pomiędzy Bartłomiejem Gładkowiczem (10-4 MMA, 3-2 BMMA) a Sergiuszem Zającem (5-0 MMA, 3-0 BMMA).

Czytaj więcej...

KSW 90: Wrzosek rozbija Vitasovica! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 20-go stycznia w hali Torwar w Warszawie odbyła się gala KSW 90 Wrzosek vs. Vitasović z udziałem wielu czołowych zawodników polskiego rynku MMA a także gości z Europy a nawet Ameryki Południowej. W walce wieczoru Arkadiusz Wrzosek (4-0 MMA, 4-0 KSW) rozbił w 55 sekund doświadczonego Ivana Vitasovića (12-6-1 MMA, 0-1 KSW) z Chorwacji.

Czytaj więcej...

KSW 89: Paweł Pawlak i Adrian Bartosiński obronili pasy mistrzowskie! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 16-go grudnia w hali Gliwice Arena w Gliwicach na Śląsku odbyła się gala KSW 89: Bartosiński vs. Parnasse z dwiema walkami o pasy mistrzowskie w wagach średniej (83,9 kg) i półśredniej (77,1 kg). W obu przypadkach mistrzowie: Paweł Pawlak (23-4-1 MMA, 5-0 KSW) i Adrian Bartosiński (15-0 MMA, 6-0 KSW) obronili swoje trofea.

Czytaj więcej...