free templates joomla

KFN 2 LOTOS Fight Night: Wyniki na Żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 6 listopada 2021 roku w Puławach będziemy uczestnikami gali KFN 2 LOTOS Fight Night, drugiej edycji gali kickbokserskiej. Podczas tego wieczoru obejrzymy dziewięć walk, w tym siedem zawodowych, a ich częścią będzie mecz Polska vs Białoruś. W walce wieczoru Białorusin, Artem Voskoboynikov, zmierzy się z Robertem Rajewskim. W pojedynku poprzedzającym główne starcie gali Maciej Zembik spotka się w ringu z Michałem Królikiem, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski Polskiego Związku Kickboxingu.

Czytaj więcej...

FEN 36: Niesamowita obrona pasa w wykonaniu Mateusza Rębeckiego! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 16-go października 2021 roku w szczecińskiej Netto Arenie odbyła się gala FEN 36, podczas której w walce wieczoru Mateusz Rębecki (14-1) zmierzył się z wskakującym na zastępstwo, Felipe Maia (10-5) w pojedynku o pas wagi lekkieji organizacji Fight Exclusive Night. ''Chińczyk'' błyskawicznie rozprawił się z przeciwnikiem nokautując go już w pierwszej rundzie!

Czytaj więcej...

Rafał Dudek przegrywa po dramatycznej walce z Jeremy Antonio na South Battle Fight Night 5! Wyniki

Czytaj więcej...Polski zawodnik Kickboxingu Rafał Dudek (26-15) uległ przed czasem po dramatycznej walce Francuzowi Jeremy'emu Antonio (22-18) podczas międzynarodowej walki wieczoru na gali South Battle Fight Night 5, która odbyła się w piątek 8 października w Dworku Kąty k. Nowego Sącza.

Czytaj więcej...

FAME MMA 11: Borys Mańkowski pokonuje Normama Parke w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 2-go października w hali Arena Gliwice w Gliwicach odbyła się gala taka walk freak fightowych FAME MMA 11 z udziałem twórców internetowych i influencerów. Wbrew nazwie, main eventem gali była walka bokserska na hybrydowych zasadach z udziałem dwóch znanych zawodników MMA Irlandczyka Normana Parke (1-1 Fame) i Borysa Mańkowskiego (1-1).

Czytaj więcej...

Gromda 6: "Maximus" wygrywa turniej! Thriller w walce o 100 tysięcy Zadymy i Vasyla! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 17-go września w Pionkach odbyła się kolejna szósta edycja gali walk na gołe pięści Gromda 6. Impreza, którą firmują promotor Mariusz Grabowski i Mateusz Borek obejmowała 8-osobowy turniej, dwa superfighty i starcie zwycięzców dwóch edycji, czwartej i trzeciej. Właśnie w niej zmierzyli się Tomasz Gromadzki (5-1) i pochodzący z Ukrainy Vasyl Halych (5-1).

Czytaj więcej...

KSW 63: Roberto Soldić obronił pas mistrza! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 4 września w hali ATM Studio w Warszawie odbyła się gala KSW 63: Crime of the Century z międzynarodową walką wieczoru o pas wagi półśredniej mistrza Roberto Soldica (19-3 MMA, 7-1 KSW) z Chorwacji i czeskiego pretendenta Patrika Kincla (24-10 MMA, 2-1 KSW). Dodatkowo poza międzynarodowymi starciami był to swoisty przegląd kadr krajowego MMA z rekordową ilością debiutantów.

Czytaj więcej...

High League 1: Natsu pokonuje Lexy Chaplin! Brodnicka ulega Lil Masti! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 28-go sierpnia w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie odbyła się pierwsza, a zarazem historyczna gala polskiej federacji organizującej gale typu freak show fight, High League, założona przez rapera Malika Montanę. Pojedynki toczyły się na zasadach MMA, podczas których udział wzięli celebryci, youtuberzy, influencerzy oraz inne znane osoby ze świata mediów.

Czytaj więcej...

Krawy Sport IV: Sebastian Skiermański i Paweł Koper z pasami mistrzowskimi! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 21-go sierpnia w w Sopocie odbyła się gala walk na gołe pięści Krwawy Sport 4: Summer Jam Sopot! Projekt walk w formule K-1 Bartosza Chyrka i Artura Smarzyńskiego cieszy się coraz większym zainteresowaniem co potwierdzili kibice przychodząc w ten trudny czas do Hali 100-lecia Sopotu im. Haffnera i żywo uczestnicząc w wydarzeniu.

Czytaj więcej...

Gromda Beach: Łukasz ''Brodacz'' Załuska wygrywa turniej! Mocne walki w Pionkach! Wyniki & Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 6-go sierpnia w Pionkach k. Radomia odbyła się kolejna edycja walk na gołe pięści Gromda. Tym razem w letnim terminie i scenerii była to Gromda Beach. Imprezę nieco popsuła pogoda, która wymusiła przeniesienie wydarzenia do hali, ale później już nic nie stało ma przeszkodzie by odbyły się naprawdę mocne i twarde walki.

Czytaj więcej...

Elite Fighters 1: Mateusz Murański zwycięża w dwóch walkach z rzędu! Wyniki!

Czytaj więcej...31 lipca 2021 odbyła się pierwsza gala nowej federacji freak-fightowej Elite Fighters (dostępna w formie stacjonarnej oraz Pay Per View). Całość wydarzenia w klimacie plażowym odbyła się w Rzeszowie, w obiekcie G2A Arena Jasionka.

Czytaj więcej...

KSW 62 Kołecki vs Szostak! Wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 17 lipca 2021 w Warszawie odbywa się gala KSW 62 podczas której w walce wieczoru Szymon Kołecki zmierzy się z Akopem Szostakiem, a w pojedynku poprzedzającym to starcie Andrzej Grzebyk spotka się w rewanżu z Mariusem Zaromskisem. Na ten wieczór organizacja KSW zaplanowała dziewięć pojedynków. Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo.

Czytaj więcej...

AFN 10: Tymoteusz Łopaczyk i Mansur Azhiev nowymi mistrzami Armia Fight

Czytaj więcej...W piątek, 16 lipca w żywieckim amfitatrze odbyła się dziesiąta, jubileuszowa odsłona gali Armia Fight Night, podczas której byliśmy świadkami dziesięciu emocjonujących pojedynków, w tym dziewięć na zasadach MMA i jedno starcie w K-1. Podczas wydarzenia odbyły się również dwie walki o mistrzowskie szable w wadze piórkowej i półśredniej.

Czytaj więcej...

FEN 35: Niesamowita walka Kowalskiego z Filipczakiem! Gorshechnik z Ukrainy zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę 26-go czerwca w Ostródzie odbyła się kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night. W karcie walk FEN 35 LOTOS Fight Night próżno było szukać wielkich nazwisk polskiego MMA, ale nie zabrakło świetnych pojedynków. Ostróda ma swoją specyfikę i trzecie wydarzenie w tym mieście niosło za sobą spory ładunek emocji, głównie dzięki zawodnikom z tego regionu.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 23: Filip Stawowy zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, w hotelu Mazurkas, w Ożarowie Mazowieckim odbyła się gala Babilon MMA 23, podczas której zobaczyć mogliśmy osiem pojedynków w formule MMA, w tym siedem zawodowych. W walce wieczoru zmierzyli się Polak, Filip Stawowy (8-2 MMA, 3-1 BABILON), oraz pochodzący z Finlandii, ale doskonale znany polskim kibicom MMA, Toni Valtonen (30-17 MMA, 1-1 BABILON).

Czytaj więcej...

XIV Mistrzostwa Polski K-1 Rules: Martyna Kierczyńska i Damian Piskorz najlepszymi zawodnikami! Wyniki

Czytaj więcej...Od czwartku 10-go czerwca do niedzieli 13-go czerwca w Legnicy trwały XIV Mistrzostwa Polski K-1 Rules będące krajowym sprawdzianem i przeglądem kadr dla seniorów, oraz juniorów. Zawody są najważniejszą krajową imprezą w kalendarzu Polskiego Związku Kickboxingu i dla części walką o powołania na igrzyska The World Games w USA w ramach rywalizacji WAKO.

Czytaj więcej...

KFN 1 POLKON Fights: Rafał Dudek zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 12 czerwca 2021 w Legnicy zadebiutowała nowa organizacja Kickboxing Fight Night, powiązana z FEN, która organizować będzie wydarzenia kickboxingu, w formule K-1. Podczas KFN 1 w walce wieczoru Rafał Dudek pokonał Mohammada El-Mira przez jednogłośną decyzję sędziów.

Czytaj więcej...

KSW 61: Mariusz Pudzianowski w walce wieczoru rozbił Łukasza Jurkowskiego! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę 5 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie odbył się gala KSW 61: To Fight or Not To Fight, która powróciła do wydarzeń przy udziale publiczności i bardzo międzynarodowej karty walk. W walce wieczoru jednak wystąpili weterani organizacji czyli pierwszy zwycięzca turnieju KSW 40-letni Łukasz Jurkowski (17-12 MMA, 15-7 KSW) i cztery lata starszy Mariusz Pudzianowski (15-7 MMA, 15-6 KSW).

Czytaj więcej...

Knockout Boxing Night 15: Łukasz Różański nokautuje Artura Szpilkę! Wyniki

Czytaj więcej...W niedzielę 30 maja w Rzeszowie odbyła się gala Knockout Boxing Night 15 (KBN 15) Gala w rzeszowskiej hali Podpromie miała miejsce przy udziale kibiców, którzy w 50 proc. mogli zapełnić obiekt. Zapełnili go w całości a magnesem była walka wieczoru o pas nowej bokserskiej kategorii bridger (224 lbs/101,6 kg). W niej właśnie Artur Szpilka (24-5, 16 KO) zmierzył się o pas WBC z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO).

Czytaj więcej...

FAME MMA 10: Parke pokonuje Don Kasjo, zdobywa sztabkę złota i pas! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 15 maja 2021 w łódzkim Hotelu Hilton by Double Tree odbyła się gala FAME MMA 10, podczas której byliśmy świadkami dziesięciu pojedynków odbytych na zasadzie  zarówno MMA, jak i bokserskiej.

Czytaj więcej...

Polsat Boxing Night 10 - Błyskawiczne zwycięstwo Michała Cieślaka nad Jurijem Kaszinskim!

Czytaj więcej...Niespełna trzech minut potrzebował Michał Cieślak do pokonania Jurija Kaszinskiego w walce wieczoru gali Polsat Boxing Night 10. Zwycięstwo nad Rosjaninem otwiera przed Polakiem perspektywę rychłego pojedynku o tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej.

Czytaj więcej...