free templates joomla

FAME 20 Don Kasjo vs Boxdel: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, w sobotę, 10 lutego 2024 roku, w Krakowie, w hali Tauron Arena odbywa się gala FAME 20 podczas której odbędzie się turniej K-1, w którym udział wezmą: Amadeusz "FERRARI" Roślik, Krystian "KRYCHA" Wilczak, Maksymilian "WIEWIÓR" Wiewiórka, Arkadiusz Tańcula, Dawid Malczyński, Filip "FILIPEK" Marcinek, Jose "JOSEF BRATAN" Simao i Adrian "POLAK" Polański. Oprócz turnieju zobaczymy dziewięć walk w różnych formułach i na różnych zasadach. W co-main event zobaczymy pojedynek Michała "BOXDELA" Barona i Kajusza "DON KASJO" Życińskiego w formule K-1 w rękawicach bokserskich. Śledźcie z nami wyniki poszczególnych walk!

Czytaj więcej...

Babilon MMA 42: Sergiusz Zając wygrywa eliminator z Gładkowiczem! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 27-go stycznia w hali Aqua w Żyrardowie odbyła się gala Babilon MMA 42 z walką wieczoru będącą eliminatorem do pasa mistrzowskiego w wadze półciężkiej pomiędzy Bartłomiejem Gładkowiczem (10-4 MMA, 3-2 BMMA) a Sergiuszem Zającem (5-0 MMA, 3-0 BMMA).

Czytaj więcej...

KSW 90: Wrzosek rozbija Vitasovica! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 20-go stycznia w hali Torwar w Warszawie odbyła się gala KSW 90 Wrzosek vs. Vitasović z udziałem wielu czołowych zawodników polskiego rynku MMA a także gości z Europy a nawet Ameryki Południowej. W walce wieczoru Arkadiusz Wrzosek (4-0 MMA, 4-0 KSW) rozbił w 55 sekund doświadczonego Ivana Vitasovića (12-6-1 MMA, 0-1 KSW) z Chorwacji.

Czytaj więcej...

KSW 89: Paweł Pawlak i Adrian Bartosiński obronili pasy mistrzowskie! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 16-go grudnia w hali Gliwice Arena w Gliwicach na Śląsku odbyła się gala KSW 89: Bartosiński vs. Parnasse z dwiema walkami o pasy mistrzowskie w wagach średniej (83,9 kg) i półśredniej (77,1 kg). W obu przypadkach mistrzowie: Paweł Pawlak (23-4-1 MMA, 5-0 KSW) i Adrian Bartosiński (15-0 MMA, 6-0 KSW) obronili swoje trofea.

Czytaj więcej...

FAME MMA Reborn - wyniki na żywo! Live!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 9 grudnia 2023 w łódzkiej Atlas Arenie, odbywa się gala FAME MMA Reborn. Przed nami tego wieczoru zobaczymy 12 pojedynków w różnych formułach i na różnych zasadach. W walce wieczoru zobaczymy kombinację czterech zawodników - Sylwester Wardęga & Wojtek Gola vs. Sebastian Fabijański & Tomek Olejnik - którzy w parach zmierzą się ze sobą. Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo.

Czytaj więcej...

The Warriors MMA 2 w Rudzie Śląskiej - wyniki na żywo! LIVE!

Czytaj więcej...W sobotę, 9 grudnia 2023 w Rudzie Śląskiej odbywa się druga edycja gali The Warriors MMA. Podczas tego wydarzenia w walce wieczoru Patryk "GOŁOTA" Kowoll, reprezentujący klub Silesian Cage Club zmierzy się z Adnanem "GLADIATOR OF SANDZAK" Alićem pochodzącym z Serbii. Będzie to walka w formule MMA w kategorii wagowej open.

Czytaj więcej...

GROMDA 15 ''PODZIEMNY KRĄG'' - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 1 grudnia 2023, w hali sportowej w Pionkach odbywa się gala GROMDA 15 ''PODZIEMNY KRĄG''. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek o pas mistrzowski pomiędzy aktualnym mistrzem, Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem a Łukaszem "GOAT" Parobcem. W superfightach zobaczymy między innymi Pawła Mikołajuwa, czyli "POPKA", czy Bartłomieja "BALBOA" Domalika. Ośmiu zawodników zmierzy się w turnieju podczas tej edycji wydarzenia GROMDA.

Czytaj więcej...

Krawy Sport 7 - Wyniki! Szmajda i Rzepiński nowymi mistrzami! + Wywiady!

Czytaj więcej...W sobotę 25-go listopada w Hali Mistrzów we Włocławku odbyła się gala Krwawy Sport 7 Golden Seven z kickboxerską walką wieczoru stoczoną na zasadach K-1, Łukasza Szmajdy i Roberta Maruszaka o pas wagi ciężkiej. Nie zabrakło także tradycyjnych kickboxerskich starć na gołe pięści i stopy z udziałem zawodników, którzy dali się już poznać w tej formule walki jak Krystian Rosa i Dariusz "Kojot" Rzepiński. Oni także walczyli o pas kategorii średniej.

Czytaj więcej...

BABILON MMA 41 Błeszyński vs Tomczak: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W piątek, 24 listopada 2023 roku, w hali klubu BKS Stal w Bielku-Białej odbywa się gala Babilon MMA 41 ze świetną kartą walk. W trakcie tego wieczoru zobaczymy dziewięć walk, z czego dziewięć pojedynków będzie się toczyć w fomule MMA i jeden na zasadach K-1.

Czytaj więcej...

KSW 88: Kaczmarczyk rozbija Rutkowskiego! Wójcik i Kuberski podnoszą poziom! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 11-go listopada w hali RCS Sport w Radomiu odbyła się gala KSW 88: Bitwa o Radom z walką wieczoru dwóch czołowych zawodników wagi piórkowej Daniela Rutkowskiego (16-4 MMA, 4-2 KSW) i Patryka Kaczmarczyka (11-2 MMA, 5-2 KSW). Obaj są mieszkańcami Radomia trenującymi w dwóch rywalizujących w tym mieście klubach i to był dodatkowy smaczek, walki wieczoru.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 39 Kacprzak vs Rakowicz - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 30 września 2023 roku, organizacja Babilon MMA po raz ósmy gości w Radomiu ze swoim wydarzeniem. Tym razem podczas gali Babilon MMA 39 rozegranych zostanie osiem pojedynków, w tym 6 walk zawodowych oraz 2 na zasadach semi-pro.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 38 Łopaczyk vs Jakimowicz: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Już dzisiaj, w piątek, 22 września 2023 roku, w hali MOSiR w Chełmie odbędzie się gala Babilon MMA 38. Od godziny 19:00 będziemy śledzić zmagania zawodniczek i zawodników, którzy zmierzą się w ośmiu walkach w formule MMA oraz w jednym pojedynku na zasadach K-1. W najważniejszej walce tego wydarzenia, Tymoteusz Łopaczyk zmierzy się z Markiem Jakimowiczem, a stawką tego pojedynku będzie tymczasowy pas organizacji w wadze półśredniej.

Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo. 

Czytaj więcej...

KSW 86 Wikłacz vs Przybysz 4: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 16 września 2023 czeka nas gala KSW 86. W walce wieczoru Jakub Wikłacz (14-3-1, 9 Sub) zmierzy się z Sebastianem Przybyszem (12-3, 5 KO, 4 Sub) w obronie pasa mistrzowskiego organizacji KSW w wadze koguciej. Będzie to czwarta walka tych zawodników.

Czytaj więcej...

FEN 50 Marcin Łazarz pokonuje Edera de Souzę i odbiera mu pas! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 2 września 2023 roku w hali Arena Gliwice odbyła się gala FEN 50 TAURON Fight Night. Podczas tego wieczoru widzowie mogli obejrzeć dziesięć pojedynków, w tym dziewięć walk MMA i jedną na zasadach K-1.

Czytaj więcej...

Fame Friday Arena #1: Kubańczyk pokonuje Alberto! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 21-go lipca w hali Stulecia we Wrocławiu odbyła się frea fightowa gala Fame Friday Arena #1, z 10 pojedynkami w formułach MMA (7 walk) i K-1 (3 walki). W walce wieczoru niejednogłośną decyzją sędziów były mistrz wagi średniej Jakub "Kubańczyk" Flas (4-0) pokonał znanego z muzycznej działalności Alberto Simao (1-2). Walka odbyła się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Czytaj więcej...

KSW 84: Phil De Fries obronił pas wagi ciężkiej! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 15-go lipca w hali Polsat Plus Arena w Gdyni odbyła się gala KSW 84: De Fries vs. Bajor z walką wieczoru, której stawką był pas wagi ciężkiej. Obrońcą tytułu był Anglik Phil De Fries (24-6 MMA, 9-0 KSW) a pretendentem polski fighter i były mistrz konkurencyjnej FEN Szymon Bajor (24-10 MMA, 2-2 KSW) z podkarpackiego Rzeszowa.

Czytaj więcej...

Prime 5: Don Kasjo rozbity przez Zadorę! Prezes FEN wygrywa 2 walki! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę, 1 lipca 2023 na hali Orbita we Wrocławiu odbyła się piąta edycja gali Prime Show MMA z udziałem zawodników freakfightowych. W najbardziej sportowej walce wieczoru, mistrz kicboxingu w organizacji FEN Dominik "Japoński Drwal" Zadora (1-0 FF, 1-0 PR) pokonał przed czasem w trzeciej rundzie Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego (8-2 FF, 2-1 PR) na zasadch bokserskich. Walka odbyła się w rękawicach do MMA.

Czytaj więcej...

Wotore 18: Kamil Minda dusi Aptekę! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 23-go czerwca w hali Walcowni w Katowicach odbyła się gala Worote 7 na hybrydowych zasadach walk na gołe pięści i MMA. Walką wieczoru było starcie zawodników wagi ciężkiej, Szymona "Apteki" Nowowiejskiego i doświadczonego Kamila Mindy. Obaj debiutowali w organizacji i między zawodnikami od dawna trwała napięta atmosfera.

Czytaj więcej...

FEN 47: Charzewski i Formela obronili pasy mistrzowskie! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotni wieczór z 17 czerwca w Amfiteatrze w Ostródzie po raz piąty z rzędu organizacja Fight Exclusive Night zorganizowała wydarzenie FEN 47 Orlen Paliwa Fight Night u progu lata. Gala miała dwie walki o pasy mistrzowskie w wagach lekkiej (70,3 kg) i piórkowej (65,8 kg).

Czytaj więcej...

Babilon MMA 36: Dramatyczna walka Łaguny z weteranem Ballator MMA! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 10-go czerwca w hali sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce odbyła się gala Babilon MMA 36. W dramatycznej walce wieczoru zawodnik Ankos MMA Poznań Adam Łaguna (7-2 MMA, 4-1 BMMA) pokonał przed czasem francuskiego weterana Joela Kouadję (7-11 MMA, 0-1 BMMA).

Czytaj więcej...