free templates joomla

DSF KBC 18: Tomasz Sarara z pasem i mistrzowskim nokautem! Polska przegrywa, ale wygrywa z Białorusią! Wyniki

Czytaj więcej...Sobotnia gala DSF Kickboxing Challenge 18 w podwarszawskich Ząbkach była zwieńczeniem tegorocznego cyklu gal, które zaczęły się w styczniu we Wrocławiu i kolejno krok po kroku szły aż do grudniowej "18-nastki". Po raz pierwszy rozpoczęła też współpracę z TVP Sport po blisko dwóch latach przygody z nSportem, tak więc przed ekipą prezesa Sławomira Duby stało nie lada wyzwanie. 

Czytaj więcej...

KSW 46 Khalidov vs Narkun 2: relacja i wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 1 grudnia 2018 odbędzie się największa, jesienno-zimowa gala Federacji KSW zatytułowana KSW 46 Khalidov vs Narkun 2, która trafi do hali Arena Gliwice. Będzie to swoiste podsumowanie dokonań roku przez największą polską organizację MMA.

Czytaj więcej...

III Gala Sztuk Walki ''Opolscy Wojownicy'': wyniki walk MMA i Boksu

Czytaj więcej...Po III Gali Sztuk Walki Opolscy Wojownicy o podtytule "Droga na Szczyt", która odbyła się 24 listopada 2018 roku w kompleksie Rekreacyjno - Sportowym, przy ulicy Kowalskiej 2 w Opolu, organizator przesłał oficjalne wyniki wydarzenia. Podczas wydarzenia odbyły się walki w formule MMA i boksie.

Czytaj więcej...

Armia Fight Night 4: Patryk Surdyn z pierwszym tytułem mistrza!

Czytaj więcej...W sobotę, 24 listopada 2018, w Siedlcach odbyła się gala Armia Fight Night 4, podczas której w walce wieczoru Patryk Surdyn (4-0) pokonał Yuria Bosyia (4-1-1) przez poddanie, duszeniem zza pleców w pierwszej rundzie. Była to pierwsza w historii tej organizacji walka o tytuł mistrzowski w wadze koguciej (61 kg).

Czytaj więcej...

Art Fight Night Rzeszów: zwycięstwa Rafała Antończaka, Damiana Biłasa i Hanny Gujwan! Wyniki

Czytaj więcej...Poweekendowe rozliczenia z wydarzeniami Sportów walki nie mogły się obyć bez krótkiego podsumowania gali ArtFight Night w Rzeszowie, która 17-go września trafiła do miejscowej hali ROSiR. Odbyły się na niej walki w trzech formułach: MMA, Muay Thai i K-1 z udziałem miejscowych zawodników, którzy w konfrontacji z przyjezdnymi fighterami stworzyli udane widowisko. W walce wieczoru zmierzyli się rzeszowianin Rafał Antończak, oraz Ukrainiec Oleksij Kochmak trenujący w Dragon Wrocław. Stawką był pas mistrza Polski Muaythai Pro-Am.

Czytaj więcej...

Dragon Fight Night 4: Adrian Błeszyński nokautuje Bielskiego w 2 rundzie! Wyniki!

Czytaj więcej...Organizacja Dragon Fight Night ze swoją czwartą galą, w sobotę, 17 listopada 2018, zawitała do hali Arena Legionowo. Podczas tego wieczoru zawodnicy stoczyli w oktagonie dziewięć pojedynków MMA. W walce wieczoru Adrian Błeszyński w drugiej rundzie przez TKO pokonał Krystiana Bielskiego.

Czytaj więcej...

KnockOut Boxing Night 5 Szpilka vs Wach: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 10 listopada 2018, w Gliwicach, w hali Arena Gliwice odbyła się gala KnockOut Boxing Night 5, podczas której w walce wieczoru, w dziesięciorundowym pojedynku zmierzyli się: Artur Szpilka i Mariusz Wach. Po walce na pełnym dystansie sędziowie wydali niejednogłośny werdykt, w którym zwycięstwo przypadło Arturowi Szpilce.

Czytaj więcej...

Runda 8 w Białogardzie: Paweł Brandys pokonał Mateusza Symoczko w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 3 listopada 2018 w Białogardzie odbyła się gala Runda 8 podczas której widzowie mogli objerzeć dziewięć pojedynków MMA, w tym sześć zawodowych i trzy amatorskie. W walce wieczoru Paweł Brandys pokonał Mateusza Symoczko przez jednogłośną decyzję po walce na pełnym dystansie.

Czytaj więcej...

Rafał Kijańczuk nokautuje w 17 sekund na Madness Cage Fighting 4 Champions! Wyniki

Czytaj więcej...Tylko 17 sekund potrzebował 25-letni polski zawodnik MMA wagi półciężkiej Rafał Kijańczuk (6-0) by zwyciężyć w swoim 6 pojedynku w karierze. Pochodzący z Chełma fighter podczas walki wieczoru gali Madness Cage Fighting 4: Champions, która odbyła się w piątek 2-go listopada zastopował Ukraińca Aleksandra Boyko (17-19).

Czytaj więcej...

Blood Fight Night 1: Emil Śniadała, Natalia Jędrysiak i Bogdan Bulecki zwyciężają w walkach wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W po weekendowych rozliczeniach polskich gal MMA warto uwzględnić pierwszą edycję MMA Blood Fight Night, która odbyła się w sobotni wieczór 27-go października w hali WOSiR w Wyszkowie. Organizatorem był trener miejscowego klubu Bambero Team i zarazem świeżo upieczony radny Mateusz Śniadała, któremu przebojem udało się zdobyć mandat do rady miasta.

Czytaj więcej...

Grappler Night 6: Marcin Gałązka zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 27 października w Mińsku Mazowieckim miała miejsce gala Grappler Night 6. Organizatorzy w osobach Marcina i Eweliny Frankiewicz zaserwowali nam 11 pojedyków w formułach MMA, K-1, a także w boksie. Nie brakowało zwrotów akcji i spektakularnych rozstrzygnięć.

Czytaj więcej...

HFO 5: Łukasz Pławecki nokautuje Waldemara Wiebe i zdobywa pas MŚ IPCC! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 27-go października w Nowym Sączu odbyła się kolejna gala HFO 5 z walkami kickboxerskimi i MMA. W pojedynku wieczoru, którego stawką był pas Mistrza Świata IPCC (International Professional Combat Council) w kategorii do 77 kilogramów miejscowy zawodnik, Łukasz Pławecki (23-14-1) znokautował Niemca, Waldemara Wiebe-Nuriddinova (77-9), reprezentującego klub Amrani Palace Oberhausen.

Czytaj więcej...

9 Gala Sportów Walki w Międzychodzie: Adam Brzezowski zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W Międzychodzie, 27 października 2018 roku, w hali Sportowo-Widowiskowej, odbyła się 9 Gala Sportów Walki, nosząca podtytuł ''Welcome to Hell'', podczas której widzowie mogli oglądać zawodników w pojedynkach MMA i K-1. W walce wieczoru reprezentant klubu MMA Devil Międzychód, Adam Brzezowski zmierzył się z Litwinem, Pauliusem Zitineviciusem.

Czytaj więcej...

Granda Pro Lucky 7: Arkadiusz Wrzosek demoluje Vladimira Toktasynova! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 27 października w hali Arna Ursynów w Warszawie odbyła się gala Granda Pro Lucky 7, podczas której rozegrano walki na zasadach K-1 i w formule MMA. W walce wieczoru, której stawką był pas Międzynarodowego Mistrza Polski ISKA, 25-letni Arkadiusz Wrzosek już w pierwszej rundzie zdemolował Vladimira Toktasynova reprezentującego Niemcy.

Czytaj więcej...

TFL 15: Hubert Szymajda zdobywa tymczasowy pas w wadze lekkiej! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 20 października 2018, w Lublinie mogliśmy oglądać kolejną edycję wydarzenia organizacji Thunderstrike Fight League, galę TFL 15. W walce wieczoru Hubert Szymajda zdobył tymczasowy pas organizacji w wadze lekkiej, w pojedynku z Robertem Maciejowskim. W co-main event gali Jakub Piesiewicz pokonal Mariusza Joniaka przez poddanie w 2 rundzie.

Czytaj więcej...

FEN 22 w Poznaniu: Damian Grabowski i Mateusz Rębecki zwyciężają przed czasem! Wyniki!

Czytaj więcej...W walce wieczoru gali FEN 22, która w sobotę, 20 października 2018, odbyła się w Poznaniu, Damian Grabowski (21-5) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie pokonał Jose Rodrigo Guelke (21-17). W co-main event gali Mateusz Rębecki (7-1) obronił pas mistrzowski FEN w wadze lekkiej w starciu z Łukaszem Koperą (8-3).

Czytaj więcej...

ASC 1 w Zawierciu: Przemysław Kierpacz zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 19 października 2018, na polskim rynku sztuk walki zadebiutowała nowa organizacja, All Styles Championship. Podczas pierwszego wydarzenia ASC 1 rozegranych zostało osiem pojedynków, w tym pięć na zasadach K-1, dwie walki MMA oraz jedna karate.

Czytaj więcej...

VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu! Wyniki

Czytaj więcej...W dniach 12-go i 13-go października we Wrocławiu odbyły się VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Wzięło w nich udział 179 zawodników z około 82 jednostek i klubów zrzeszonych w ramach Polskiego Związku Kickboxingu (PZKB). Na terenie obiektów Akademii Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu rywalizowano w trzech formułach: Kick Light, k-1, Pointfighting.

Czytaj więcej...

Octagon Face2Face Second Blood: zwycięstwa Marcina Bojaruna, Bartosza Hassy, Michała Borowskiego i Dominiki Filec! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 12-go października w maleńkich Prusicach na Dolnym Śląsku odbyła się Gala Sztuk Walki Octagon Face2Face Second Blood, organizowana przez Łukasza Borowskiego, znanego zawodnika i trenera MMA z Obornik Śląskich. Program gali wypełniły walki na zasadach MMA i K-1, z których kilka pojedynków było uważnie obserwowanych.

Czytaj więcej...

Real Fight 2: Marcin Chałaśkiewicz zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...6 października 2018 roku w Pabianicach odbyła się gala Real Fight 2, podczas której rozegranych zostało 10 pojedynków, w tym starcia na zasadach MMA oraz K-1. W walce wieczoru Marcin Chałaśkiewicz pokonał Adriana Gorącego przez poddanie w pierwszej rundzie pojedynku.

Czytaj więcej...