free templates joomla

Spartan Fight 8: Mykola Hrynchuk ciężko nokautuje Łukasza Witosa w walce o pas! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 23-go września w hali TS Wisła w Krakowie, odbyła się gala Spartan Fight 8 z walkami MMA i K-1. W walce wieczoru, której stawką był pas wagi półśredniej. Po raz pierwszy w historii organizacji Ukrainiec Mykola Hrynchuk (7-6) reprezentujący Spartakus Rzeszów zmierzył się z Łukaszem Witosem (8-6) ze Spartakusa Zakopane.

Czytaj więcej...

MFC 12 ''Memoriał Dawida Mory'' - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 16 września 2017 w Zielonej Górze odbywa się kolejna edycja gali organizowanej przez Tomasza Makowskiego, MFC 12 ''Memoriał Dawida Mory'', podczas której odbędzie się 11 walk w tym dziesięć kickbokserskich i jeden Muay Thai. Trzy z tych pojedynków widzowie zobaczą w ramach karty wstępnej, a pozostałe w głównej karcie walk. W walce wieczoru, najważniejszym starciu tego wydarzenia, zobaczymy Pawła Jędrzejczyka, który zmierzy się z Guillermo Blokland z Surinamu, a stawką ich boju będzie pas mistrzowski organizacji Makowski Fighting Championship w wadze do 80 kg.

Czytaj więcej...

EFN 2: błyskawiczne nokauty na targach FIWE Experience! Wyniki

Czytaj więcej...Jednym z wydarzeń towarzyszących targom FIWE Experience w Warszawie w sobotę 9-go września była mini gala walk MMA o nazwie European Fight Masters II (EFN 2), która przeprowadzona została na ringu. Cieszyła się ona sporym zainteresowaniem widzów tłumnie odwiedzających targi a walki były bardzo dynamiczne.

Czytaj więcej...

Ladies Fight Night 6: Anissa Haddaoui pokonuje Kamilę Bałandę! Wyniki

Czytaj więcej...Kolejna szósta edycja kobiecej gali Ladies Fight Night 6, odbyła się w sobotę 26-go sierpnia w Rawie Mazowieckiej. Widzowie w ilości kilkuset osób oglądali walki w formułach K-1 i MMA. Dzięki transmisji widzowie mogli je też obejrzeć w internecie na żywo.

Czytaj więcej...

Michał Fijałka wygrywa na Babilon MMA! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 18-go sierpnia w Międzyzdrojach nad Bałtykiem odbyła się pierwsza gala Mieszanych Sztuk Walki pod nazwą Babilon MMA 1, którą firmował promotor boksu Tomasz Babiloński. W Amfiteatrze nadmorskiego kurortu, zebrało się kilkuset kibiców, którzy obejrzeli kilka ciekawych starć.

Czytaj więcej...

FEN 18 Summer Edition - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 12 sierpnia, w Koszalinie odbywa się gala FEN 18 Summer Edition, podczas której zobaczymy 12 pojedynków, z czego 11 walk w formule MMA i jedna na zasadach K-1. W walce wieczoru zmierzą się Kamil Łebkowski i Daguir Imavov. Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo.

Czytaj więcej...

ACB 63: Karol Celiński pokonuje Vinny Magalhaesa! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 1-go lipca w gdańskiej hali Ergo Arena odbyła się gala ACB 63 czeczeńskiej organizacji Absolute Championship Berkut. W programie gali znalazło się miejsce dla 11 zawodowych pojedynków. W walce wieczoru Karol Celiński (14-6-1) z Berkut Arrachion Olsztyn pokonał wyraźnie na punkty Brazylijczyka Vinny Magalhaesa (14-9) przez decyzję.

Czytaj więcej...

Warriors of Life Championship 1 - wyniki!

Czytaj więcej...24 czerwca w hali GOSIR w Wiśniowej Górze odbyła się gala WLC 1- Warriors of Life Championship. Patronem honorowym eventu był wójt gminy Andrespol, Pan Dariusz Kubus i Starostwo Powiatowe w Łodzi. Gościem specjalnym imprezy, wspierającym turniej i galę była posłanka PiS, Pani Alicja Kaczorowska.

Czytaj więcej...

Gala House of Gladiators 1 w Katowicach! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 24 czerwca na polskim rynku MMA debiutowała organizacja Time of Fighting, która w Katowicach przeprowadziła galę House of Gladiators 1. W walce wieczoru bardzo utalentowany Piotr Poniedziałek w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut pokonał Andreia Zaksheuskiego z Białorusi. W pozostałych walkach międzynarodowych również zwyciężali Polacy: Krzysztof Marczuk pokonał Artema Petrevicha z Białorusi, a w jedynej walce na pełnym dystansie podczas tej gali Przemysław Fajer pokonał Ukraińca, Ivana Slyvinsky’ego.

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 10 - Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 23-go czerwca, w hali MOSiR w Nowym Sączu ma miejsce gala DSF Kickboxing Challenge 10 z udziałem krajowej czołówki zawodników walczących w formule K-1, Full-contact i po raz pierwszy Muay Thai. W trzech walkach stawką są pasy mistrzowskie. W ramach gali stoczony będzie także pojedynek Polska kontra Ukraina. Walką wieczoru jest starcie zawodnika Fight House Nowy Sącz Rafała Dudka i jednego z najbardziej znanych bokserów Rafała Jackiewicza.

Czytaj więcej...

V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu - Wyniki

Czytaj więcej...133 zawodników z 63 formacji i klubów wzięło udział w V Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu, które w dniach 16-18 czerwca odbyły się w podkarpackim Nisku i organizowane były przez ppłk Jerzego Bassę, szefa miejscowej jednostki penitencjarnej a przy okazji działacza i członka zarządu Polskiego Związku Kickboxingu.

Czytaj więcej...

Slugfest 11 - Patryk Molka zwycięża w walce wieczoru

Czytaj więcej...W sobotę, 17 czerwca 2017 w Gnieźnie odbyła się kolejna, jedenasta już, edycja gali SLUGFEST, w trakcie której do walki stanęło szesnastu zawodników MMA w różnych kategoriach wagowych. W walce wieczoru Robert Izydorek zmierzył się z Patrykiem Molką.

Czytaj więcej...

III Mistrzostwa Wojska w Walce w Bliskim Kontakcie - Wyniki

Czytaj więcej...W dniach 13 i 14 maja w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu odbyły się już III Mistrzostwa Wojska w Walce w Bliskim Kontakcie, będący nieformalnie Mistrzostwami Polski w MMA na ograniczonych zasadach. W zawodach rywalizowali w nich zarówno mężczyźni (9 kategorii wagowych) jak i kobiety (2 kategorie) a ogółem wystartowała podobna jak i rok wstecz ilość 62 zawodników.

Czytaj więcej...

Granda Pro 4: zwycięstwa Radosława Paczuskiego i Grzegorza Saneckiego w walkach wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 9-go czerwca na warszawskim Torwarze odbyła się czwarta edycja gali Granda Pro. Miała ona podtytuł "Arena Wojowników" a program wypełniły walki na zasadach MMA i K-1. Organizatorem był Legia Fight Club. W głównej walce wieczoru Radosław Paczuski z Uniq Fight Club pokonał niemieckiego zawodnika Floriana Krögera.

Czytaj więcej...

KSW 39 Colosseum: Relacja i Wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 27-go maja na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie odbywa się największa polska impreza MMA jaką jest KSW 39 Colosseum. Ponad 50 tysięcy widzów obserwować będzie pojedynki polskich i zagranicznych gwiazd Mieszanych Sztuk Walki. W walce wieczoru zmierzą się dwaj mistrzowie organizacji Mamed Khalidov (32-4-2) z Berkut Arrachion Olsztyn i Borys Mańkowski (19-5-1) z Ankos MMA Poznań.

Czytaj więcej...

Gala Sportów Walki ''Lebal KBC Night 3'' w Kępnie - wyniki

Czytaj więcej...20 maja w Kępnie odbyła się kolejna Gala Sportów Walki ''Lebal KBC Night 3''. W ringu odbyło się osiem emocjonujących walk, z czego sześć w Kickboxingu oraz dwie w formule MMA, a wydarzenie śledziło prawie tysiąc osób na widowni oraz w transmisji internetowej.

Czytaj więcej...

PLMMA 73: Adam Niedźwiedź dusi Trybsona! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 23-go maja w Ciechanowie odbyła się 73 edycja gali PLMMA prowadzonej przez trenera - promotora Mirosława Oknińskiego. PLMMA 73 była też drugą galą realizowaną wspólnie z telewizją Puls. Trzeba przyznać, iż impreza miała swój specyficzny klimat, który pojawił się już przy poprzedniej edycji i w opisie postaramy się go zachować. Jednak obok poczty kwiatowej, słomki ptysiowej i zdjęć ślubu Elizy z Trybsonem w asyście dzieci, najważniejsze były walki a tu działo się trochę.

Czytaj więcej...

WKN Challenge Poland: Grzegorz Lenart z pasem Pro-Am WKN

Czytaj więcej...W piątek 12-go maja w Zawierciu odbyła się pierwsza gala WKN Challenge Poland, którą wypełniły pojedynki Pro-Am (półzawodowe) w formułach K-1 i Low-kick. Organizatorem gali był znany promotor i zawodnik Cezary Podraza. Gala odbywała się pod auspicjami światowej World Kickboxing Network.

Czytaj więcej...

IV Zawodowa Gala Federacji A1: Polska pokonuje Tajlandię 4-1! Podsumowanie & Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę, 13-go maja w Kaliszu odbyła się gala tajskiego boksu pod nazwą IV Zawodowa Gala Federacji A1Polska vs Tajlandia, organizowana przez miejscowego promotora Arkadiusza Wełnę. Jednemu z najbardziej zasłużonych polskich działaczy Muay Thai, udało się stworzyć świetne widowisko z udziałem czołowych polskich zawodników tego sportu, ale nie tylko. Do rywalizacji z nimi stawiła się ekipa z Tajlandii oparta na zawodnikach renomowanego Sasiprapa Gym z Bangkoku i prowadzona przez Thakoona Pongsupha.

Czytaj więcej...

IV Kaliska Gala Muaythai A1 - wyniki

Czytaj więcej...W sobotę, 13 maja 2017 w Kaliszu Federacja A1 przeprowadzi swoją czwartą galę pod nazwą IV Kaliska Gala Muaythai, podczas której odbędzie się międzypaństwowy mecz między fighterami z Polski i Tajlandii na pełnych zasadach Muay Thai. Rozegranych zostanie także kilka zawodowych pojedynków K-1 i Muay Thai.

Czytaj więcej...