free templates joomla

TFL 15: Hubert Szymajda zdobywa tymczasowy pas w wadze lekkiej! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 20 października 2018, w Lublinie mogliśmy oglądać kolejną edycję wydarzenia organizacji Thunderstrike Fight League, galę TFL 15. W walce wieczoru Hubert Szymajda zdobył tymczasowy pas organizacji w wadze lekkiej, w pojedynku z Robertem Maciejowskim. W co-main event gali Jakub Piesiewicz pokonal Mariusza Joniaka przez poddanie w 2 rundzie.

Czytaj więcej...

FEN 22 w Poznaniu: Damian Grabowski i Mateusz Rębecki zwyciężają przed czasem! Wyniki!

Czytaj więcej...W walce wieczoru gali FEN 22, która w sobotę, 20 października 2018, odbyła się w Poznaniu, Damian Grabowski (21-5) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie pokonał Jose Rodrigo Guelke (21-17). W co-main event gali Mateusz Rębecki (7-1) obronił pas mistrzowski FEN w wadze lekkiej w starciu z Łukaszem Koperą (8-3).

Czytaj więcej...

ASC 1 w Zawierciu: Przemysław Kierpacz zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 19 października 2018, na polskim rynku sztuk walki zadebiutowała nowa organizacja, All Styles Championship. Podczas pierwszego wydarzenia ASC 1 rozegranych zostało osiem pojedynków, w tym pięć na zasadach K-1, dwie walki MMA oraz jedna karate.

Czytaj więcej...

VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu! Wyniki

Czytaj więcej...W dniach 12-go i 13-go października we Wrocławiu odbyły się VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Wzięło w nich udział 179 zawodników z około 82 jednostek i klubów zrzeszonych w ramach Polskiego Związku Kickboxingu (PZKB). Na terenie obiektów Akademii Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu rywalizowano w trzech formułach: Kick Light, k-1, Pointfighting.

Czytaj więcej...

Octagon Face2Face Second Blood: zwycięstwa Marcina Bojaruna, Bartosza Hassy, Michała Borowskiego i Dominiki Filec! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 12-go października w maleńkich Prusicach na Dolnym Śląsku odbyła się Gala Sztuk Walki Octagon Face2Face Second Blood, organizowana przez Łukasza Borowskiego, znanego zawodnika i trenera MMA z Obornik Śląskich. Program gali wypełniły walki na zasadach MMA i K-1, z których kilka pojedynków było uważnie obserwowanych.

Czytaj więcej...

Real Fight 2: Marcin Chałaśkiewicz zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...6 października 2018 roku w Pabianicach odbyła się gala Real Fight 2, podczas której rozegranych zostało 10 pojedynków, w tym starcia na zasadach MMA oraz K-1. W walce wieczoru Marcin Chałaśkiewicz pokonał Adriana Gorącego przez poddanie w pierwszej rundzie pojedynku.

Czytaj więcej...

DSF Fight Night Piaseczno: wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 6 października 2018, w Piasecznie odbyła się kolejna gala organizacji DSF Kickboxing Challenge - DSF Fight Night Piaseczno. W walce wieczoru Jan Lodzik pokonał Białorusina, Aliakseia Zdunkevicha, przez nokaut w 3 rundzie.

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 17 - Wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 29 września w Częstochowie odbędzie się długo oczekiwana gala DSF Kickboxing Challenge 17 Jenel vs Ruta 2, która jest najważniejszą krajową imprezą tego weekendu. Podczas imprezy czekają nas walki w formule Full-contact, Muay Thai i K-1 z udziałem czołowych polskich zawodników. W rewanżowej walce wieczoru o pas organizacji walczyć będą Kamil Jenel i Kamil Ruta. Pasa mistrzowskiego broni zawodnik Paco Team Katowice a Ruta ponownie występuje jako pretendent.

Czytaj więcej...

Liga Knockout Art 8: wyniki!

Czytaj więcej...W miniony weekend odbyła się VIII finałowa edycja I sezonu Ligi Knockout Art. Główną nagrodę, którą jest wylot do Tajlandii, wygrał Piotr Pokładek reprezentujący klub Legion Głogów. II miejsce - sprzęt sportowy marki Yokkao o wartości 1000 zł - zdobył Jakub Zieliński z klubu Kohorta Poznań, III miejsce -  sprzęt o wartości 500 zł - zdobył Jacek Ziółek reprezentujący klub Kohorta Poznań.

Czytaj więcej...

Krzysztof Gutowski zwycięża w walce wieczoru na Armia Fight Night 3 w Sokołowie Podlaskim

Czytaj więcej...W sobotę, 22 września 2018 w Sokołowie Podlaskim odbyła się gala Armia Fight Night III podczas której widzowie mogli obejrzeć dziewięć pojedynków, w tym siedem MMA oraz jeden na zasadach K-1 i jedną walkę bokserską.

Czytaj więcej...

Envio Fight Night 19: Łukasz Górecki i Anita Bekus zwyciężają w Toruniu! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 22-go września w Toruniu, odbyła się Envio Fight Night 19 z walkami na zasadach K-1 i MMA w swoim programie. W walce wieczoru zmierzyli się ze sobą dwaj miejscowi zawodnicy Łukasz Górecki (3-1) i Damian Domachowski (5-5). Wskutek kontuzji tego drugiego walka musiała zostać przerwana. Górecki wygrał po roku przerwy w statach w MMA.

Czytaj więcej...

Makowski Fighting Championship 14: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 22 września 2018 w Zielonej Górze odbywa się gala Makowski Fighting Championship 14 (MFC 14), podczas której rozegranych zostanie osiem pojedynków, w tym siedem w Kickboxingu oraz jeden Muay Thai. W czterech ostatnich stawką będą pasy mistrzowskie. W walce wieczoru polski zawodnik, Michał Szmajda zmierzy się z reprezentującym Niemcy, Fabianem Hundtem.

Czytaj więcej...

RCP 2 Poznań: Łukasz Radosz zdobywa pas WFMC

Czytaj więcej...Walka o tytuł Zawodowego Mistrza Polski na zasadach K-1 organizacji WFMC pomiędzy Łukaszem Radoszem z Kohorty Poznań a Przemysławem Walków z Wataha Fight Gulej Turyński Team, była jednym z najważniejszych wydarzeń drugiej edycji gali Ring Boxing Professional (RCP 2), która odbyła się w Szkole Wychowania Fizycznego i Sportu UAM w Poznaniu w sobotę 8-go września.

Czytaj więcej...

DSF KB/American Day #8 Liberator: zwycięstwa Dawida Mańkowskiego, Ewy Pietrzykowskiej i Szczepana Stawiarskiego! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 1-go września organizacja DSF Kickboxing Challenge trzema pokazowymi pojedynkami rankingowymi, otworzyła sezon jesienny walk, które odbyły się podczas imprezy American Day #8 Liberator Warszawa na warszawskiej Woli.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 5: Daniel Skibiński nokautuje w 20 sekund! Szymon Kołecki przegrywa! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 18-go sierpnia miała miejsce gala Babilon MMA 5, która powoli staje się cykliczną imprezą w Międzyzdrojach nad Bałtykiem. W walkach wieczoru wystąpili czołowi polscy zawodnicy, będący poza obrębem wiodącej KSW. W błskawicznie rozstrzygniętej w 20 sekund walce wieczoru Daniel Skibiński (12-5 MMA, 3-0 BMMA) z Ankosu MMA Poznań po gradzie uderzeń pokonał Włocha Giovanni Melilo (12-3 MMA, 0-1 BMMA) zaskakując wszystkich a najbardziej samego rywala, który długo po walce nie rozumiał co się stało w jej trakcie.

Czytaj więcej...

Wschodni Front Noc Vikingów 1: Cezary Zugaj Jr. zwycięża w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 23-go czerwca w hali lodowiska BOSiR odbyła się gala Wschodni Front - Noc Vikingów 1, która była pierwszą edycją imprezy z walkami MMA, Muay Thai i Kickboxingu. Imprezę uświetnił też grapplerski pojedynek byłego zawodnika UFC Marcina Bandela z Łodzi z Januszem Andrejczukiem, mistrzem Europy ADCC z Białegostoku, w którym padł remis.

Czytaj więcej...

Masters Fight Series Lesznowola: Mateusz Kubiszyn i czwórka Polaków z pasami PZKB! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 16-go czerwca w Mysiadle w gminie Lesznowola koło Warszawy, odbyła się gala Kickboxingu „Lesznowola Kickboxing Fight”w ramach cyklu Masters Fight Series, któregj organizatorem był Polski Związek Kickboxingu (PZKB), kierowany przez prezesa Piotra Siegoczyńskiego. W jej programie znalazło się 5 walk o pasy Mistrza Polski w formułach K-1 i Full-contact. Jeden z tych pojedynków miał status Międzynarodowego Mistrza Polski i w nim Katarzyna Posiadała z Siedlec pokonała Gretę Giedraityte znaną z występu na DSF Kickboxing Challenge 14.

Czytaj więcej...

Silesian Fight Night 1: Lubo Slovik zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 16 czerwca 2018 w Mysłowicach odbyła się gala Silesian Fight Night 1, podczas której w walce wieczoru zmierzyli się, pochodzący ze Słowacji, a mieszkający aktualnie w Irlandii i reprezentujący klub Fantom Dublin, Lubo Slovik oraz Sławomir Rawiński z Tarnowa. Przez decyzję sędziów na pełnym dystansie Słowak odniósł zwycięstwo z swoim debiucie w MMA.

Czytaj więcej...

TFL 14: Hubert Szymajda i Cezary Oleksiejczuk zwyciężają w swoich pojedynkach! Wyniki!

Czytaj więcej...Organizacja Thunderstrike Fight League w sobote, 16 czerwca 2018, w Kraśniku zorganizowała swoje kolejne wydarzenie, TFL 14. W dwóch najważeniejszych walkach wieczoru zwycięstwa odniesli Hubert Szymajda oraz Cezary Oleksiejczuk.

Czytaj więcej...

Slugfest 15: Jurand Lisiecki zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 8 czerwca 2018 roku w Trzemesznie odbyła się gala MMA, Slugfest 15, podczas której widzowie obejrzeli dziesięć pojedynków. W walce wieczoru Jurand Lisiecki pokonał Tomasza Makowskiego w drugiej rundzie przez nokaut.

Czytaj więcej...