free templates joomla

IX Gala MMA Cup Wschód 2017 ''Cage of Heroes'' - wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 11 listopada 2017r. w Białymstoku odbyła się IX Gala MMA Cup Wschód - Cage of Heroes One. W walce wieczoru Krzysztof Kułak pokonał przez poddanie Adama ''Vikinga'' Biegańskiego w grapplingu. Oprócz tego starcia widzowie zgromadzeni w hali VI LO w Białymstoku obejrzeli jeszcze siedem pojedynków.

Czytaj więcej...

West Fighting MMA 3 w Gorzowie Wielkopolskim - wyniki!

Czytaj więcej...W niedzielę, 12 listopada 2017r., w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się gala West Fighting MMA 3. Było to pierwsze wydarzenie z tego cyklu po pięcioletniej przerwie, ale już po sobotniej imprezie organizatorzy zapowiadają niebawem kolejną odsłonę.

Czytaj więcej...

''Runda 7'' w Białogardzie: Marcin Łazarz zwycięża w walce wieczoru! Wyniki gali!

Czytaj więcej...W sobotę, 11 listopada, w Białogardzie odbyła się gala ''Runda 7'', podczas której widzowie obejrzeli osiem pojedynków. W walce wieczoru Marcin Łazarz pokonał Adama Kowalskiego w drugiej rundzie zmuszając go do poddania.

Czytaj więcej...

Extreme Fight Cage 6: zwycięstwa Damiana Zorczykowskiego, Adama Biegańskiego i Alana Kwiecińskiego! Wyniki

Czytaj więcej...W dniu 4-go listopada w Ełku, miała miejsce gala Extreme Fight Cage 6 Mazurska Gala Sportów Walki. Jej program w Hali Widowiskowo Sportowej MOSiR wypełniło 8 walk MMA i jeden kickboxerski pojedynek na zasadach K-1. W walce wieczoru pochodzący z Łomży Damian Zorczykowski (3-1) pokonał Białorusina Dzianisa Luchnikau (0-2) już w pierwszej rundzie.

Czytaj więcej...

Wieczór Walk R8: Tomasz Drwal zwycięża w debiucie bokserskim! Wyniki gali!

Czytaj więcej...W sobotę, 4 listopada 2017r., w Krakowie, w małej hali Tauron Arena odbyła się druga edycja gali MMA, Wieczór Walk R8, zatytułowana ''Powrót Drwala''. Oprócz czternastu pojedynków MMA widzowie obejrzeli tego wieczoru także jedno starcie bokserskie, które miało status walki wieczoru, a zmierzyli się w nim Tomasz Drwal i Luiz Destri Abdalla.

Czytaj więcej...

Celtic Gladiator 15 w Nowym Sączu: wyniki!

Czytaj więcej...Kolejne wydarzenie organizacji Celtic Gladiator odbyło się 4 listopada 2017r. w hali MOSiR w Nowym Sączu. Podczas gali Celtic Gladiator 15 rozegranych zostało jedenaście pojedynków, w tym walki MMA, K-1 oraz jedno starcie w Cage Boxingu.

Czytaj więcej...

Gala MMA Slugfest 12 w Wągrowcu - wyniki! Video walki wieczoru!

Czytaj więcej...W sobotę, 28 października 2017r. w Wągrowcu odbyła się gala MMA, Slugest 12, podczas której rozegranych zostało dziewięć pojedynków. W walce wieczoru Alan Jachimowski z klubu Sako Gdańsk pokonał Damiana Skarżyńskiego z MMA Witkowo przez nokaut w pierwszej rundzie.

Czytaj więcej...

Thai Battle Championship 1: Polska pokonuje Niemcy! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 28-go października w nadgranicznych Słubicach odbyła się pierwsza zawodowa gala tajskiego boksu Thai Battle Championship Polska vs. Niemcy (TBC1 - Poland vs. Germany), której program wypełniły walki Muay Thai a w międzynarodowej rywalizacji Polska pokonała Niemcy w stosunku 8-3.

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 11: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W piątek, 27 października 2017 w hali Arena Ursynów, w Warszawie, odbywa się kolejna edycja gali największej organizacji kickboxingu w Polsce, DSF Kickboxing Challenge 11. Podczas tego wieczoru rozegranych zostanie jedenaście pojedynków, w tym jedna walka Muay Thai oraz jedna Full-contact. Częścią gali jest mecz Polska vs Francja, w ramach którego zawodnicy stoczą pięć pojedynków. Zapraszamy do śledzenia wyników.  

Czytaj więcej...

WLC2 ''Bloody Revenge'': wyniki gali!

Czytaj więcej...21 października w hali GOSIR w Wiśniowej Górze odbyła się druga edycja gala WLC 2 „Bloody Revenge". Wieczór sportów walki w Wiśniowej Górze uprzyjemniała widzom piosenkarka Małgorzata Galera.

Czytaj więcej...

Grappler Night 5: Marcin Gałązka zdobywa pas mistrzowski BMAF! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 21 października, w podwarszawskim Mińsku Mazowieckim odbyła się gala Grappler Night 5. Wśród 11 walk można było zobaczyć pojedynki w formule MMA, K1 oraz bjj. Ponadto w walce mającej na celu zebranie pieniądzy na cele charytatywne spotkali się dwaj radni miasta. Pojedynek wieczoru wygrał miejscowy zawodnik, Marcin Gałązka (5-2), który poddał w pierwszej rundzie Michaiła Kurcza (0-1) zdobywając pas mistrza BMAF w wadze lekkiej.

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 118 Cerrone vs Till: relacja i wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 21 października 2017r. w gdańskiej hali Ergo Arena odbywa się druga edycja gali największej organizacji MMA na świecie, UFC Fight Night 118, w której w walce wieczoru Donald Cerrone zmierzy się z Darrenem Tillem. W głównej karcie walk zobaczymy trzech Polaków: Karolinę Kowalkiewicz, Jana Błachowicza oraz Oskara Piechotę, a w karcie wstępnej pojawią się Marcin Held, Damian Stasiak i Salim Touahri. Zapraszamy do śledzenia relacji i wyników na żywo.

Czytaj więcej...

FightTime 16 Exclusive VIP: wyniki gali!

Czytaj więcej...W sobotę, 14 października 2017r. w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa, w Niepołomicach odbyła się gala FightTime 16 Exclusive VIP, podczas której rozegrane zostały pojedynki K-1 i Muay Thai. Poniżej zamieszczamy wyniki poszczególnych walk.

Czytaj więcej...

8 Gala Sportów Walki w Międzychodzie: Kacper Formela zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 14 października 2017 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Międzychodzie odbyła się ósma edycja Gali Sportów Walki organizowanej przez klub MMA Devil Międzychód. W walce wieczoru, w formule MMA, w kategorii wagowej do 70 kilogramów, Kacper Formela, reprezentujący klub Mighty Bulls Gdynia zmierzył się z Vagifem Askerovem z Azerbejdżanu.

Czytaj więcej...

FEN 19 ''Bitwa o Wrocław'': wyniki gali!

Czytaj więcej...Za nami gala FEN 19 ''Bitwa o Wrocław'', podczas której mogliśmy oglądać zawodników zmagających się w dziesięciu pojedynkach, a stawką aż w trzech z nich były pasy mistrzowskie organizacji. Cztery walki odbyły się na zasadach K-1, natomiast sześć toczyło się w formule MMA.

Czytaj więcej...

Night Of Champions: Adam Niedźwiedź wygrywa w walce wieczoru, Bonus przegrywa z Golą! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 7-go października w Poznaniu odbyła się kolejna edycja Extra Gali Sportów Walki Night of Champions z walkami MMA, K-1 i bokserskimi pojedynkami w swoim programie. W walce wieczoru Adam Niedźwiedź (5-2-1) dość łatwo uporał się z Jakubem Labiakiem (1-2-1) z Poznania, poddając go w pierwszej rundzie walki.

Czytaj więcej...

Kamikaze Cup ''Waleczne Serca V'' - wyniki

Czytaj więcej...Zawody Kamikaze Cup ''Waleczne Serca V'' odbyły się w sobotę, 7 października 2017 roku, w hali Crossfit Ursus, przy ul. Gierdziejewskiego 5 w Warszawie. W rywalizacji udział wzięli zawodnicy z 18 klubów, głównie z Warszawy, ale także z innych rejonów Polski. Walki toczyły się w formułach: MMA, Muay Thai, na zasadach K-1 oraz polski boks.

Czytaj więcej...

Masters Fight Series 1 Piaseczno: Wichowski i Jankowski zwyciężają w walkach wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sotobę, 7 października 2017r. w Piasecznie odbyła się gala Piaseczno Fight Night VI, która jednocześnie była pierwszym wydarzeniem z serii Masters Fight Series. Współorganizatorami gali byli: klub sportowy X Fight Piaseczno i Polski Związek Kickboxingu, oba kierowane przez Piotra Siegoczyńskiego.

Czytaj więcej...

Real Fight 1: Marcin Chałaśkiewicz poddaje w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 7 października 2017r. w Pabianicach, w hali MOSiR, odbyła się gala Real Fight 1. Rozegranych zostało podczas tego wieczoru jedenaście pojedynków, w tym pięć na zasadach K-1, pięć w formule MMA oraz jedna na zasadach federacji Universal Fighting Rules.

Czytaj więcej...

Octagon No Mercy Runda 3: Jacek Jędraszczyk pokonuje Mateusza Głąba i niweczy plany! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 30-go września w hali przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim, odbyła się Gala Sportów Walki Octagon No Mercy Runda 3 Fight or Die z walkami MMA i Kickboxingu w swoim programie. W walce wieczoru zmierzyli się dwaj utalentowani zawodnicy Jacek Jędraszczyk (5-0) z Rio Grappling Ostrów Wielkopolski) i Mateusz Głąb (4-1) z Wrox Gym Wrocław.

Czytaj więcej...