free templates joomla

KSW 39 Colosseum: Relacja i Wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 27-go maja na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie odbywa się największa polska impreza MMA jaką jest KSW 39 Colosseum. Ponad 50 tysięcy widzów obserwować będzie pojedynki polskich i zagranicznych gwiazd Mieszanych Sztuk Walki. W walce wieczoru zmierzą się dwaj mistrzowie organizacji Mamed Khalidov (32-4-2) z Berkut Arrachion Olsztyn i Borys Mańkowski (19-5-1) z Ankos MMA Poznań.

Czytaj więcej...

Gala Sportów Walki ''Lebal KBC Night 3'' w Kępnie - wyniki

Czytaj więcej...20 maja w Kępnie odbyła się kolejna Gala Sportów Walki ''Lebal KBC Night 3''. W ringu odbyło się osiem emocjonujących walk, z czego sześć w Kickboxingu oraz dwie w formule MMA, a wydarzenie śledziło prawie tysiąc osób na widowni oraz w transmisji internetowej.

Czytaj więcej...

PLMMA 73: Adam Niedźwiedź dusi Trybsona! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 23-go maja w Ciechanowie odbyła się 73 edycja gali PLMMA prowadzonej przez trenera - promotora Mirosława Oknińskiego. PLMMA 73 była też drugą galą realizowaną wspólnie z telewizją Puls. Trzeba przyznać, iż impreza miała swój specyficzny klimat, który pojawił się już przy poprzedniej edycji i w opisie postaramy się go zachować. Jednak obok poczty kwiatowej, słomki ptysiowej i zdjęć ślubu Elizy z Trybsonem w asyście dzieci, najważniejsze były walki a tu działo się trochę.

Czytaj więcej...

WKN Challenge Poland: Grzegorz Lenart z pasem Pro-Am WKN

Czytaj więcej...W piątek 12-go maja w Zawierciu odbyła się pierwsza gala WKN Challenge Poland, którą wypełniły pojedynki Pro-Am (półzawodowe) w formułach K-1 i Low-kick. Organizatorem gali był znany promotor i zawodnik Cezary Podraza. Gala odbywała się pod auspicjami światowej World Kickboxing Network.

Czytaj więcej...

IV Zawodowa Gala Federacji A1: Polska pokonuje Tajlandię 4-1! Podsumowanie & Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę, 13-go maja w Kaliszu odbyła się gala tajskiego boksu pod nazwą IV Zawodowa Gala Federacji A1Polska vs Tajlandia, organizowana przez miejscowego promotora Arkadiusza Wełnę. Jednemu z najbardziej zasłużonych polskich działaczy Muay Thai, udało się stworzyć świetne widowisko z udziałem czołowych polskich zawodników tego sportu, ale nie tylko. Do rywalizacji z nimi stawiła się ekipa z Tajlandii oparta na zawodnikach renomowanego Sasiprapa Gym z Bangkoku i prowadzona przez Thakoona Pongsupha.

Czytaj więcej...

IV Kaliska Gala Muaythai A1 - wyniki

Czytaj więcej...W sobotę, 13 maja 2017 w Kaliszu Federacja A1 przeprowadzi swoją czwartą galę pod nazwą IV Kaliska Gala Muaythai, podczas której odbędzie się międzypaństwowy mecz między fighterami z Polski i Tajlandii na pełnych zasadach Muay Thai. Rozegranych zostanie także kilka zawodowych pojedynków K-1 i Muay Thai.

Czytaj więcej...

FEN 17 Baltic Storm - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W piątek, 12 maja w hali Gdynia Arena odbywa się gala FEN 17 Baltic Storm, podczas której organizatorzy zaplanowali 13 pojednków, w tym pięć walk na zasadach K-1 i osiem w formule MMA. W walce wieczoru wystąpi Kamil Łebkowski a jego przeciwnikiem będzie Saulius Bucius.

Czytaj więcej...

VFCL 4: udany wieczór walk MMA w Raciborzu! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 28-go kwietnia w hali w Arena Rafako w Raciborzu debiutowała na polskim rynku czeska organizacja Victory Fighting Championship League, która przy pomocy miejscowego klubu Łamator Racibórz, kierowanego przez Tomasz Jabłonkę przeprowadziła bardzo udaną galę MMA VFCL 4.

Czytaj więcej...

Tae Fight Show: Tomasz Bieńkowski, Piotr Bąkowski i Sebastian Wąsowski zwyciężają w najważniejszych walkach! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 22 kwietnia w podwarszawskim w Sulejówku odbyła się pierwsza edycja gali Tae Fight Show, której program wypełniły walki Kickboxingu i bokserskie starcia. W walce wieczoru w formule low-kick Tomasz Bieńkowski z Fight Club Mrągowo pokonał jednogłośnie na punkty Pawła Stolarskiego z Kick Boxing Małpka Zawiercie. Stawką pojedynku był Pas Zawodowego Mistrza Polski Low-Kick federacji ICO.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Low-kick Nowy Targ 2017 - Wyniki

Czytaj więcej...Ponad 200 zawodniczek i zawodników wzięło udział w Mistrzostwach Polski Low-kick 2017, które odbyły się w w ostatni weekend w Nowym Targu na Podhalu. Blisko 70 klubów zrzeszonych w ramach Polskiego Związku Kickboxingu (PZKB) wystawiło sporą rzeszę nie tylko seniorów, ale i juniorek i juniorów co jest bardzo budujące.

Czytaj więcej...

Extreme Energy Time: świetny debiut kickboxerskiej organizacji w Legnicy! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 22-go kwietnia w Legnicy odbyła się pierwsza gala Kickboxingu Extreme Energy Time, organizowana przez wielokrotnego mistrza Polski Karate i Kickboxingu Pawła Biszczaka, oraz sztab jego współpracowników. Mimo wielu obaw impreza okazała się niezwykle udanym przedsięwzięciem a dodatkowo halę OSIR-u wypełnił niemal komplet publiczności.

Czytaj więcej...

Envio Fight Night'17 - wyniki gali w Bydgoszczy!

Czytaj więcej...W hali Artego Arena w Bydgoszczy dnia 22 kwietnia 2017 roku przeprowadzono drugą odsłonę gali Envio Fight Night, organizowanej przez Karola Cygana. Obiekt był wypełniony kibicami żywiołowo dopingującymi swoich ulubieńców, wszak był to event, na którym zdecydowaną większość uczestników stanowili przedstawiciele lokalnej sceny sportów walki, zarówno K-1, jak i MMA.

Czytaj więcej...

GSW 13 Thirteen Scary: Tomasz Kondraciuk ulega Kacprowi Karskiemu! Wyniki

Czytaj więcej...W przedświąteczną sobotę 15-go kwietnia w Gostyniu odbyła się gala Sportów Walki GSW13 "Thirteen Scary" z niezłą obsadą walk na zasadach MMA i kickboxerskich starć K-1. W walce wieczoru wystąpili były zawodnik KSW Tomasz Kondraciuk (11-7) z Ankosu MMA Poznań i Kacper Karski (7-3) z Mighty Bulls Gdynia.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Full Contact 2017 w Piotrkowie Trybunalskim - wyniki!

Czytaj więcej...Aż 178 zawodników z 55 klubów wzięło udział w tegorocznych Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w formule Full Contact, które odbyły się w dniach 7-9 kwietnia 2017 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Czwórce kickboxerów udało się obronić tytuły mistrzowskie zdobyte przed rokiem w tym samym mieście w województwie łódzkim.

Czytaj więcej...

Radomszczańska Gala Sportów Walki - Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 8-go kwietnia w Radomsku kierowana przez Arkadiusza Wełnę organizacja A1 przeprowadziła Radomszczańską Galę Sportów Walki, w której udział wzięło kilku czołowych polskich zawodników Muay Thai, K-1 i MMA. W walce wieczoru pochodzący z Białorusi Stanisław Zaniewski, zmierzył się ze słowackim zawodnikiem Ivo Zedníčkiem.

Czytaj więcej...

V Gala Sportów Walki Sparta: Karol Zyra ulega Dominikowi Jusis! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 8-go w Ostrołęce kibice mogli oglądać V Galę Sportów Walki Sparta, która powoli wpisuje się w sportowy krajobraz stolicy Kurpi. W programie gali widzowie obejrzeli pojedynki bokserski, tajskigo boksu i oczywiście MMA. W najważniejszej walce wieczoru Wystąpił miejscowy zawodnik i wicemistrz Polski Służb Mundurowych Karol Zyra (5-1) z CrossFightGym Ostrołęka i Domink Jusis (2-0) z MMA Team Ostróda.

Czytaj więcej...

Ladies Fight Night 5 - Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 8-go kwietnia w Poznaniu odbyła się piąta edycja gali Ladies Fight Night o podtytule "Five Points" na której program złożyły się walki na zasadach K-1 i MMA. W walce wieczoru powracająca po porażce w KSW Katarzyna Lubońska (5-2) pokonała Brazylijkę Núbię Santos do Nascimento (2-3-1) przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Czytaj więcej...

KSW 38: Artur Sowiński poddaje Łukasza Chlewickiego! Podsumowanie gali!

Czytaj więcej...W kameralnej otoczce studia telewizyjnego w Warszawie dnia 7 kwietnia 2017 roku przeprowadzono galę KSW 38: Live in Studio. To nietypowe wydarzenie objęło osiem walk, których poziom był dość zróżnicowany. Main event potoczył się szybko i został zapisany na korzyść Artura Sowińskiego.

Czytaj więcej...

KSW 38 Live in Studio - Wyniki na Żywo

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia wyników gali KSW 38 – Live in Studio, która odbywa się w dniu 7-go kwietnia w Warszawie. W walce wieczoru spotkają się Artur Sowiński i Łukasz Chlewicki, ale poza nimi wystąpi czołówka polskich zawodników, którzy zmierzą się nie tylko ze sobą, ale także z zagranicznymi rywalami. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Silesian Professional Kickboxing: Polacy pokonują Holendrów! Zwycięstwo Kamila Jenela! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 1-go kwietnia w Katowicach odbyła się edycja imprezy Polska Liga Kickboxingu Silesian Professional Kickboxing, oraz atrakcyjny mecz Polska Holandia w którym zmierzyli się zawodnicy holenderskiego Siam Gym i polskiego Paco Team Katowice prowqadzonego przez trenera kadry Polski Witolda Kostkę. Dodatkowo jeden z najlepszych zawodników kategorii średniej w Polsce Kamil Jenel zmierzył się z Milanem Kratochvilą ze Słowacji.

Czytaj więcej...