free templates joomla

EFN 18: Łukasz Rambalski pokonuje Damiana Walucha! Wyniki

Czytaj więcej...Kolejna trzecia edycja bydgoskiej gali Envio Fight Night (EFN 18) odbyła się tradycyjnie w hali Artego Arena w sobotę 13-go stycznia. jej program wypełniły walki na zasadach MMA i Kickboxingu. Zwieńczeniem imprezy było kickboxerskie starcie miejscowych zawodników Damiana Walucha z Golden Dragon z weteranem polskiego Kickboxingu Łukaszem Rambalskim z Hunter Gym.

Czytaj więcej...

KSW 41 - Relacja & Wyniki na Żywo!

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 23-go grudnia w słynnej i kultowej hali Spodka w Katowicach odbędzie się gala KSW 41, która jest jednym z najciekawszych wydarzeń polskiego MMA w jesienno - zimowym sezonie. W najważniejszych walkach o pas wagi półśredniej zmierzą się Borys Mańkowski ((19-6-1) zmierzy się z Roberto Soldićem (12-2) z Chorwacji.

Czytaj więcej...

Ladies Fight Night 8 - wyniki

Czytaj więcej...W sobotę, 16 grudnia 2017, w Łodzi odbyła się druga z kolei impreza Ladies Fight Night w ten weekend, gala LFN 8. Dzień wcześniej, w piątek, w tej samej lokalizacji odbyła się gala LFN 7.

Czytaj więcej...

Makowski Fighting Championship 13: wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 16 grudnia 2017 roku, w Nowej Soli odbyła się trzynasta edycja gali Makowski Fighting Championship - MFC 13, podczas której mogliśmy oglądać pojedynki na zasadach Kickboxingu oraz Muay Thai.

Czytaj więcej...

Ladies Fight Night 7 - Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 15-go grudnia w Łodzi odbyła się pierwsza część gali Ladies Fight Night - LFN 7 - która obchodziła dwulecie swojego istnienia i podzieliła galę na dwa wieczory. W pierwszej części wystąpiły panie, które walczyły w formułach MMA i K-1.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Oriental Rules: Marta Gusztab i Kamil Szczepaniak najlepszymi zawodnikami! Wyniki

Czytaj więcej...Od piątku 8-go grudnia do niedzieli 10-go grudnia w Starachowicach odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski w formule Oriental Rules Juniorów, Seniorów oraz Weteranów w formule Kick-light. W rywalizacji wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek reprezentujących 35 klubów zrzeszonych w ramach Polskiego Związku Kickboxingu. 

Czytaj więcej...

Slugfest 13: Remis w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 9 grudnia 2017r. we Wrześni odbyła się gala MMA, Slugfest 13, podczas której w walce wieczoru zmierzyli się Jurand Lisiecki i Kamil Lamprycht. Ich starcie zakończyło się jednak remisem i nie zostało rozstrzygnięte na korzyść żadnego z zawodników.

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 12: wielkie emocje w Championsie! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 9 grudnia, organizacja DSF Kickboxing Challenge przeprowadziła dwunastą edycję swojej gali. Trafiła ona do kultowego miejsca jakim jest restaruracja Champions Sport Bar w Warszawie, w której odbywa się szereg wydarzeń związanych ze sportami walki. Kam

Czytaj więcej...

Extreme Energy Time 2: zwycięstwa Zadory, Zawodniego i Kacpra Muszyńskiego! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 2-go grudnia w Polkowicach, odbyła się druga edycja kickboxerskiej gali Extreme Energy Time (EET 2) z udziałem dolnośląskich zawodników z okolicznych klubów. Organizatorem był znany i utytułowany zawodnik Paweł Biszczak ze współpracownikami. W walce wieczoru po paśmie niefortunnych walk, udanie powrócił Dominik Zadora (20-6). Były zawodowy mistrz Europy, w ciągu kilkudziesięciu sekund zdemolował Węgra Palagę Szilarda (9-6).

Czytaj więcej...

Babilon MMA 2: Szymon Kołecki zwycięża w swojej 4 walce MMA! Wyniki gali!

Czytaj więcej...Druga edycja gali Babilon MMA odbyła się 2 grudnia 2017r. w hali Arena w Legionowie. Tego wieczoru mogliśmy zobaczyć osiem walk MMA w tym dwa pojedynki amatorskie i sześć zawodowych.

Czytaj więcej...

Spartan Fight 9: Tomasz Kondraciuk sensacyjnie pokonuje Macieja Browarskiego! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór w Chorzowie odbyła się gala gala Spartan Fight 9, której program wypełniły walki MMA i w formule K-1. W walce wieczoru przystyępujący do walki po dwóch porażkach Tomasz Kondraciuk (12-7) z Poznania zmierzył się z miejscowym fighterem Maciejem Browarskim (14-9, 1 NC), który z kolei miał w ostatnich walkach dwa zwycięstwa i był faworytem.

Czytaj więcej...

PLMMA 75: dramatyczna walka Tymoteusza Świątka z Marianem Ziółkowskim! Wyniki

Czytaj więcej...Dramatycznie zakończyła się walka wieczoru podczas gali PLMMA 75 w Warszawie, do której doszło w hali Torwar w piątek 1-go grudnia. Powrót do walk słynnego Tymoteusza Świątka (15-4) i pojedynek z Marianem Ziółkowskim (18-5-1) okazał się katastrofą po tym jak po jednej z akcji Ziółkowskiego z kopnięciem kolanem w głowę, Świątek zaczął potężnie krwawić a sędzia Piotr Michalak odesłał go do narożnika w celu opatrzenia rany.

Czytaj więcej...

Granda Pro 5 ''Draka'': Krystian Kaszubowski zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 18 listopada 2017r. w Warszawie, na Torwarze, w Fight Legia Club odbyła się gala Granda Pro 5 ''Draka'', podczas której widzowie obejrzeli osiem pojedynków, cztery walki w formule MMA i cztery na zasadach K-1.

Czytaj więcej...

TFL 12: Daniel Rutkowski, Kacper Formela i Michał Elsner zwyciężają przed czasem! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 18 listopada 2017r. po raz pierwszy w Radomiu odbyła się gala firmowana przez rozwijającą się organizację Thunderstrike Fight League - TFL 12, promotora Jacka Sarny i jego współpracowników. Impreza okazała się wielkim sukcesem frekwencyjnym, a do tego podkreślić należy, świetne walki stoczone przez zawodników podczas gali. Niezwykle wysoki poziom sportowy prezentowali prawie wszyscy zawodnicy występujący podczas tej imprezy.

Czytaj więcej...

IX Gala MMA Cup Wschód 2017 ''Cage of Heroes'' - wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 11 listopada 2017r. w Białymstoku odbyła się IX Gala MMA Cup Wschód - Cage of Heroes One. W walce wieczoru Krzysztof Kułak pokonał przez poddanie Adama ''Vikinga'' Biegańskiego w grapplingu. Oprócz tego starcia widzowie zgromadzeni w hali VI LO w Białymstoku obejrzeli jeszcze siedem pojedynków.

Czytaj więcej...

West Fighting MMA 3 w Gorzowie Wielkopolskim - wyniki!

Czytaj więcej...W niedzielę, 12 listopada 2017r., w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się gala West Fighting MMA 3. Było to pierwsze wydarzenie z tego cyklu po pięcioletniej przerwie, ale już po sobotniej imprezie organizatorzy zapowiadają niebawem kolejną odsłonę.

Czytaj więcej...

''Runda 7'' w Białogardzie: Marcin Łazarz zwycięża w walce wieczoru! Wyniki gali!

Czytaj więcej...W sobotę, 11 listopada, w Białogardzie odbyła się gala ''Runda 7'', podczas której widzowie obejrzeli osiem pojedynków. W walce wieczoru Marcin Łazarz pokonał Adama Kowalskiego w drugiej rundzie zmuszając go do poddania.

Czytaj więcej...

Extreme Fight Cage 6: zwycięstwa Damiana Zorczykowskiego, Adama Biegańskiego i Alana Kwiecińskiego! Wyniki

Czytaj więcej...W dniu 4-go listopada w Ełku, miała miejsce gala Extreme Fight Cage 6 Mazurska Gala Sportów Walki. Jej program w Hali Widowiskowo Sportowej MOSiR wypełniło 8 walk MMA i jeden kickboxerski pojedynek na zasadach K-1. W walce wieczoru pochodzący z Łomży Damian Zorczykowski (3-1) pokonał Białorusina Dzianisa Luchnikau (0-2) już w pierwszej rundzie.

Czytaj więcej...

Wieczór Walk R8: Tomasz Drwal zwycięża w debiucie bokserskim! Wyniki gali!

Czytaj więcej...W sobotę, 4 listopada 2017r., w Krakowie, w małej hali Tauron Arena odbyła się druga edycja gali MMA, Wieczór Walk R8, zatytułowana ''Powrót Drwala''. Oprócz czternastu pojedynków MMA widzowie obejrzeli tego wieczoru także jedno starcie bokserskie, które miało status walki wieczoru, a zmierzyli się w nim Tomasz Drwal i Luiz Destri Abdalla.

Czytaj więcej...

Celtic Gladiator 15 w Nowym Sączu: wyniki!

Czytaj więcej...Kolejne wydarzenie organizacji Celtic Gladiator odbyło się 4 listopada 2017r. w hali MOSiR w Nowym Sączu. Podczas gali Celtic Gladiator 15 rozegranych zostało jedenaście pojedynków, w tym walki MMA, K-1 oraz jedno starcie w Cage Boxingu.

Czytaj więcej...