free templates joomla

East Side Fight 3: światowe gwiazdy na Podlasiu! Zwycięstwa polskich karateków i kickboxerów! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek, 20 maja 2022 roku w gmachu Opery i Filharmonii w Białymstoku, odbyła się trzecia edycja gali East Side Fight. Organizatorem wydarzenia ESF 3 był Piotr Sawicki, pierwszy polski mistrz świata Karate Kyokushin, który zaplanował pojedynki karateków i kickboxerów, przeplatane pokazami Sztuk Walki i muzyczno - historycznymi wstawkami. Gościem honorowym eventu był największy mistrz K-1 Semmy Schilt z Holandii.

Czytaj więcej...

FAME MMA 14 TROMBA vs GIMPER: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo gali FAME MMA 14, która dzisiaj, 14 maja 2022 odbywa się w hali Tauron Arena w Krakowie. W walce wieczoru Mateusz TROMBA Trąbka zmierzy się z Tomaszem GIMPER Działowym, a w pierwszym co-main event gali Agata FAGATA Fąk będzie walczyć z Moniką MONĄ Kociołek, a w drugiej walce o statusie co-main event Sergiusz NITRO Górski będzie przeciwnikiem Marcina XAYOO Majkuta.

Poniżej wyniki poszczególnych pojedynków.

Czytaj więcej...

Wotore 5: Marcin "Zombi" Wrzosek demoluje Vaso "Psychopatę" Bakocevica! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 29-go kwietnia w gościnnych progach Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku odbyła się kolejna gala Wotore walk na gołe pięści z najtwardszym regulaminem na polskiej scenie Mieszanych Sztuk Walki. Walką wieczoru Wotore 5, było  starcie weteranów MMA, Marcina Wrzoska i Czarnogórca Vaso Bakocevica. W karcie walk zaplanowano finał turnieju z Wotore 4, nowy turniej i kilka ciekawych superfight.

Czytaj więcej...

KSW 69: Sebastian Przybysz obronił pas mistrza wagi koguciej! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 23-go kwietnia największa polska organizacja MMA jaką jest KSW w hali ATM Studio w Warszawie przeprowadziła galę KSW 69, gdzie w walce wieczoru pasa wagi koguciej bronił Sebastian Przybysz (10-2 MMA, 7-2 KSW) a pretendentem był Brazylijczyk Werlleson Martins (16-5 MMA, 0-1 KSW). Poza tym w pozostałych walkach pokazało się też bezpośrednie zaplecze gwiazd polskiego MMA.

Czytaj więcej...

Real Fight Night: Marcin Filipczak zwycięża w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 2-go kwietnia w Hali Powiatowej w Pabianicach odbyła się gala Real Fight Night będąca i kontynuacją i zarazem nową odsłoną wcześniejszych imprez spod znaku Real Fight. Organizatorzy Krystian Kluczny i Adam Krasiński zapewnili jak zawsze świetną kartę walk "skrojoną" pod lokalny event i zawodników z okolicznych klubów. Mocno imprezę wsparło Starostwo Powiatowe w osobie Krzysztofa Habury i prezydenta Pabianic Grzegorza Mackiewicza.

Czytaj więcej...

KSW 68: Salahdine Parnasse dusi Rutkowskiego! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 19-go marca w hali Radomskiego Centrum Sportu w Radomiu odbyła się gala KSW 68 z walką wieczoru, która była starciem o pas wagi piórkowej (145 lbs/65,8 kg) pomiędzy obrońcą tytułu Francuzem Salahdine Parnasse (17-1 MMA, 8-1 KSW) a miejscowym zawodnikiem Danielem Rutkowskim (13-3 MMA, 2-1 KSW).

Czytaj więcej...

GROMDA 8 - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Już dzisiaj, w piątek, 18 marca 2022 przed nami gala GROMDA 8 podczas której będziemy oglądać ośmiu zawodników w rozgrywce turniejowej, trzy walki super fight oraz w odwodzie jest także dwóch zawodników rezerwowych.

Zapraszamy do śledzenia z nami wyników poszczególnych pojedynków.

Czytaj więcej...

FEN 39: Kacper Formela mistrzem wagi piórkowej! Andryszak wypada z walki z Oli Thompsonem! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 12-go marca w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Ząbkach k.Warszawy, odbyła się gala FEN 39: LOTOS Fight Night 8 z dwiema walkami o pasy mistrzowskie w wagach piórkowej i ciężkiej. Niestety z dwóch zaplanowanych pojedynków w ostatniej chwili walka Michała Andryszaka i Oli Thompsona została odwołana. Powodem była nagła niedyspozycja zawodnika Ankos MMA Poznań.

Czytaj więcej...

KSW 67: Phil De Fries obronił pas mistrza wagi ciężkiej! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 26-go lutego w hali Global Expo w Warszawie odbyła się gala KSW 67: De Fries vs. Stošić z walką wieczoru mistrza wagi ciężkiej Phila De Friesa (21-6 MMA, 7-0 KSW) z Anglii i pretendenta do pasa Darko Stošića (16-5 MMA, 3-1 KSW) z Serbii.

Czytaj więcej...

High League 2: PashaBiceps rozbija Owcę WK! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 5-go grudnia w hali Tauron Arena w Krakowie odbyła się druga edycja freak fightowej gali High League firmowanej twarzą rapera Malika Montany. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem a 14 tysięcy biletów wyprzedano na kilka dni przed High League 2. Nie ma w tym nic dziwnego z uwagi na popularność biorących udział zawodników, którzy reprezentują różne środowiska.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 27: Sudolski pokonuje Pasternaka w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 28-go stycznia w hali OSiR Skierniewice w Skierniewicach odbyła się gala Babilon MMA 27 z bardzo ciekawą walką wieczoru dwóch polskich czołowych zawodników MMA wagi półciężkiej: Łukasza Sudolskiego (9-1) i Michała Pasternaka (15-7). Pojedynek zaaranżowany w ostatniej chwili i w dość specyficznych okolicznościach wywołał ogromne emocje po ogłoszenie wyniku.

Czytaj więcej...

FEN 38 Lotos Fight Night 7: Shakalova z pasem mistrzyni! Andryszak i Kraska zwyciężają! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 22-go stycznia w hali Arena Ostrów w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się gala FEN 38: Lotos Fight Night 7 z jedną walką o pas mistrzowski i kilkoma ciekawymi starciami rankingowymi. W walce wieczoru zadebiutował jeden z najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej Michał Andryszak (23-1- MMA, 1-0 FEN), który zmierzył się z ściągniętym w naprędce Evgeniyem Golubem (13-11 MMA, 0-1 FEN) z Ukrainy.

Czytaj więcej...

KSW 66: Ziółkowski obronił pas! Narkun przegrywa po 6 latach panowania! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 15-go stycznia w hali Netto Arena w Szczecinie odbyła się gala KSW 66 z dwiema walkami o pasy i ośmioma pojedynkami rankingowymi. W długo oczekiwanej walce wieczoru mistrz wagi lekkiej Marian Ziółkowski (24-8-1 MMA, 5-2 KSW) obronił po raz drugi pas, wypunktowując byłego mistrza wagi półśredniej Borysa Mańkowskiego (22-9-1 MMA, 11-5 KSW) na pełnym dystansie pięciu rund.

Czytaj więcej...

Krwawy Sport 5 - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 14 stycznia 2022 w Redzie odbywa się kolejna, piąta edycja gali pod szyldem Krwawy Sport. Podczas tego wieczoru widzowie zgromadzeni w sali hotelu RIVER STYLE oraz przed ekranami komputerów i telewizorów obejrzą osiem pojedynków.

Czytaj więcej...

KSW 65 Khalidov vs Soldic - wyniki na żywo

Czytaj więcej...Największa polska organizacja gal MMA, Konfrontacja Sztuk Walki, 18 grudnia 2021 roku debiutuje z transmisją gali KSW 65 Khalidov vs Soldić na nowej platformie Viaplay. W walce wieczoru zobaczymy długo oczekiwanego w okrągłej klatce KSW Mameda Khalidova, którego przeciwnikiem będzie Roberto Soldić, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski organizacji w wadze średniej. Podczas tego wieczoru, w co-main event gali, Daniel Torres walczyć będzie z Salahdine Parnasse o pas mistrzowski wagi piórkowej.

Oprócz tych dwóch walk będziemy mogli zobaczyć osiem emocjonujących pojedynków, w tym walkę kobiet z udziałem Anity Bekus i Magdaleny Sormowej.

Zapraszamy do śledzenia z nami wyników poszczególnych walk.

Czytaj więcej...

MCF 7 Ertons Fight Night w Lubartowie - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 18 grudnia 2021 w Lubartowie odbywa się siódma edycja gali pod marką Madness Cage Fighting, podczas MCF 7 której widzowie zobaczą aż 16 pojedynków, z czego osiem w głownej karcie. W walce wieczoru Adrian Kurek, reprezentuący klub Forca Dęblin MMA, zmierzy się z Marcinem Poźniakiem z Pankration Włodawa / Fabryka Sportu Chełm. W co-main event gali Rafał Kijańczuk z WCA Warszawa / Fabryka Sportu Chełm walczyć będzie z pochodzącym z Grecji, Felixem Polianidisem reprezentującym klub The Salonniki Urban Kings Academy. Zapraszamy do śledzenia wyników wszystkich walk na naszym portalu.  

Czytaj więcej...

KFN 2 LOTOS Fight Night: Wyniki na Żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 6 listopada 2021 roku w Puławach będziemy uczestnikami gali KFN 2 LOTOS Fight Night, drugiej edycji gali kickbokserskiej. Podczas tego wieczoru obejrzymy dziewięć walk, w tym siedem zawodowych, a ich częścią będzie mecz Polska vs Białoruś. W walce wieczoru Białorusin, Artem Voskoboynikov, zmierzy się z Robertem Rajewskim. W pojedynku poprzedzającym główne starcie gali Maciej Zembik spotka się w ringu z Michałem Królikiem, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski Polskiego Związku Kickboxingu.

Czytaj więcej...

FEN 36: Niesamowita obrona pasa w wykonaniu Mateusza Rębeckiego! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 16-go października 2021 roku w szczecińskiej Netto Arenie odbyła się gala FEN 36, podczas której w walce wieczoru Mateusz Rębecki (14-1) zmierzył się z wskakującym na zastępstwo, Felipe Maia (10-5) w pojedynku o pas wagi lekkieji organizacji Fight Exclusive Night. ''Chińczyk'' błyskawicznie rozprawił się z przeciwnikiem nokautując go już w pierwszej rundzie!

Czytaj więcej...

Rafał Dudek przegrywa po dramatycznej walce z Jeremy Antonio na South Battle Fight Night 5! Wyniki

Czytaj więcej...Polski zawodnik Kickboxingu Rafał Dudek (26-15) uległ przed czasem po dramatycznej walce Francuzowi Jeremy'emu Antonio (22-18) podczas międzynarodowej walki wieczoru na gali South Battle Fight Night 5, która odbyła się w piątek 8 października w Dworku Kąty k. Nowego Sącza.

Czytaj więcej...

FAME MMA 11: Borys Mańkowski pokonuje Normama Parke w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 2-go października w hali Arena Gliwice w Gliwicach odbyła się gala taka walk freak fightowych FAME MMA 11 z udziałem twórców internetowych i influencerów. Wbrew nazwie, main eventem gali była walka bokserska na hybrydowych zasadach z udziałem dwóch znanych zawodników MMA Irlandczyka Normana Parke (1-1 Fame) i Borysa Mańkowskiego (1-1).

Czytaj więcej...