free templates joomla

FAME MMA 8 Blonsky vs Dubiel - wyniki! Live!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia na naszym portalu na żywo wyników gali FAME MMA 8, która dzisiaj odbywa się w Łodzi, co prawda bez udziału publiczności, ale widzowie mogą oglądać ją w systemie PPV. W walce wieczoru zmierzą się Kacper BLONSKY Błoński i Marcin Dubiel, a w co-main event gali zobaczymy Kasjusza DON KASJO Życińskiego i Marcina Najmana.

Czytaj więcej...

KSW 56 Materla vs Soldić - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 14 listopada 2020 w Łodzi odbywa się gala KSW 56 podczas której w walce wieczoru, reprezentujący klub Berserkers Team Szczecin, Michał Materla zmierzy się z pochodzącym z Chorwacji, Roberto Soldicem. W co-main event gali Tomasz Narkun, z Berserkers Team Stargard będzie bronić pasa mistrzowskiego w wadze półciężkiej w starciu z Ivanem Erslanem.

Czytaj więcej...

EFM 4: Maciej Różański zwycięża w walce wieczoru i zdobywa pas w wadze półciężkiej! Wyniki

Czytaj więcej...We wtorek, 10 listopada 2020 w Szczecinie odbyła się czwarta edycja gali European Fight Masters. Ze względu na obecne ograniczenia związane z Covid19 wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności, a transmitowane było w systemie PPV.

Czytaj więcej...

Duet Fight Night 21 Kartuzy: Dawid Siek, Dominik Cinal i Michał Grzesiak z pasami mistrzowskimi! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 7-go listopada w w Kaszubskim Centrum Sportów Walki w Kartuzach bez udziału publiczności odbyła się gala Kickboxingu, Duet Fight Night 21 "Mistrzowskie starcie" połączona z ammatorskim Pucharem Kaszub 2020 w Kartuzach. Impreza tradycyjnie organizowana była przez przez miejscowy klub Rebelia Kartuzy. W dwóch walkach wieczoru doszło o starć o pasy Polskiego Związku Kickboxingu (PZKB) a całość transmitowana była w systemie PPV.

Czytaj więcej...

Toni Valtonen pokonał Dawida Żółtaszka w walce wieczoru na Babilon MMA 17

Czytaj więcej...W walce wieczoru gali Babilon MMA 17, która 30 października 2020 odbyła się w Radomiu, bardzo doświadczony fiński zawodnik, Toni Valtonen pokonał Dawida Żółtaszka. W drugiej rundzie pojedynku Fin zasypał przeciwnika ciosami w parterze, Polak w pewnym momencie przestał praktycznie się bronić i sędzia zatrzymał walkę. Podczas tego wieczoru mogliśmy oglądać zmagania zawodników w siedmiu pojedynkach MMA. Poniżej zamieszczamy wyniki wszystkich pojedynków.

Czytaj więcej...

Genesis 1: relacja i wyniki! LIVE!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 23 października 2020 w Łodzi, odbywa się gala nowej organizacji Genesis 1, podczas której będziemy oglądać siedem walk kickbokserskich na gołe pięści. W walce wieczoru Marcin ''Różal'' Różalski zmierzy się z Joshem Barnettem.
Zapraszamy do śledzenia z nami relacji i wyników poszczególnych pojedynków.

Czytaj więcej...

KSW 55 Askham vs Khalidov 2: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...
W sobotni wieczór 10-października w kameralnej hali hotelu Hilton Double Tree w Łodzi odbędzie się gala KSW 55 Askham vs Khalidov 2 z wielką rewanżową walką mistrza wagi średniej Anglika Scotta Askhama (19-4) i byłego mistrza Mameda Khalidova (34-7-2). Z gali będziemy podawać wyniki na żywo. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

FEN 30 Lotos Fight Night: Bryczek i Zadora z pasami mistrzowskimi! Kontrowersje w walce Badurek kontra Bekus! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór, 3-go października w hali Orbita we Wrocławiu odbyła się 30-sta jubileuszowa gala organizacji Fight Exclusive Night, która była też sentymentalnym powrotem do źródeł i pierwszych wydarzeń w 2013 i 2014 roku. Na FEN 30 zaproszono niemal wszystkich byłch i aktualnych mistrzów, którzy zaznaczyli swoją obecność na arenach organizacji promującej MMA i Kicboxing.

Czytaj więcej...

MFC 18: Kacper Frątczak, Michał Gołębiowki i Przemysław Kacieja z mistrzowskimi pasami! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 3-go października w hali CRS-u w Zielonej Górze odbyła się 18 edycja gali Makowski Fighting Championship (MFC 18) z trzema walkami o pasy mistrzowskie PZKB, ISKA i walka wieczoru o pas MFC w wadze do 84 kg. W niej właśnie zwycięstwo odniósł zdecydowany faworyt Kacper Frątczak (6-0), który znokautował Przemysława Biniendę (3-3) z Polonii 1912 Leszno w drugim starciu.

Czytaj więcej...

MCF 6 ''Ertons Fight Night'' w Puławach! Wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 26 września 2020 w Puławach odbywa się gala MCF 6 ''Ertons Fight Night'' podczas której widzowie obejrzą głównie walki MMA, ale także kilka pojedynków na zasadach K-1. W walce wieczoru Adrian Kurek z klubu Forca Dęblin MMA zmierzy się z reprezentantem GKS Górnik Łęczna MMA, Adrianem Żakiem. Zapraszamy do śledzenia z nami wyników na żywo.

Czytaj więcej...

FSC 3 Lębork: Juras pokonuje Karola Kruzela, Taxi Złotówa rozbity! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 19 września w Lęborku odbyła gala First Step Championship 3 (FSC 3) z walkami w formule MMA a także kickboxerskimi pojedynkami na zasadach K-1. W najważniejszej z nich weteran polskiego Kickboxingu Jerzy "Juras" Wroński (10-3) pokonał miejscowego zawodnika Karola Kruzela. Kruzel był trzykrotnie liczony wczasie walki, ale przetrwał i pojedynek zakończył się na pełnym dystanie.

Czytaj więcej...

Browar Północny FN II: Żołowski rozbija ''Szajbę'', Kołecki jak błyskawica w 22 sekundy! Wyniki & Video!

Czytaj więcej...W sobotę 19-go września w hali Suwałki Arena w Suwałkach odbyła się gala Browar Północny Fight Night II, która była drugą z rzędu imprezą organizacji mającej za sobą siedem miesięcy od czasu powstania. Magnesem były występy zawodników z Suwałk i regionu, ale nie zabrakło zawodników z innych polskich klubów a nawet z zagranicy.

Czytaj więcej...

Armia Fight Night 8: Nowy mistrz Patryk Kaczmarczyk dusi Adriana Kępę! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 11-go września  wieczór w hali Arena Gliwice miała miejsce gala Minutor Energia Armia Fight Night 8 z walką wieczoru młodego talentu Patryka Kaczmarczyka (5-0) i miejscowego fightera Adriana Kępy (7-5). Gala mająca swoje militarne korzenie w postaci związków z wojskiem, po raz pierwszy została pokaza w publicznej TVP Sport. Udział kilku żołnierzy ma być m.in. dowodem, że w WP dzieje się dobrze a armia wspiera Sztuki Walki. Dodatkowo po raz pierwszy studio prowadził Mateusz Borek znany z Polsat Sport.

Czytaj więcej...

HFO Solpak: Łukasz Pławecki obronił pas MŚ ISKA! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 5-go września w Kleszczowie odbyła się kolejna edycja kickboxerskiej gali HFO, w której w walce wieczoru pasa mistrza świata ISKA (International Sport Kickboxing Association) bronił Łukasz "Boom Boom" Pławecki (26-15-1) a jego rywalem był Cypryjczyk Michalis Manoli (35-8-1). Dodatkowo odbyło się sześć zawodowych starć z udziałem kilku interesujących zawodników nie tylko poskiego rynku.

Czytaj więcej...

TFL 21: Mateusz Głuch zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 5 września 2020 w Kozienicach odbyła się gala TFL 21, podczas której w walce wieczoru Mateusz Głuch pokonał Damiana Adamiuka po walce na pełnym dystansie.

Czytaj więcej...

FAME MMA 7 Popek vs Stifler: wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 5 września 2020 w Łodzi nieliczni widzowie będą mieli możliwość na żywo obejrzeć galę FAME MMA 7, na której w walce wieczoru zobaczymy Pawła ''Popka Monstera'' Mikołajuwa i Damiana ''Stiflera'' Zduńczyka.
W co-main event gali wystąpią natomiast Adrian ''Polak'' Polański i Amadeusz ''Ferrari'' Roślik.
W sumie w karcie walk tego wydarzenia znalazło się dziesięć pojedynków.

Czytaj więcej...

KSW 54: Mateusz Gamrot pokonuje Mariana Ziółkowskiego! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 29-go sierpnia na warszawskich obiektach Wyniki wyszukiwania Centrum Targowo-Kongresowe Globa EXPO, odbyła się gala KSW 54, która zamnknęła wyjątkowy letni czas wydarzeń poprzesuwanych z uwagi na koronawirusową pandemię na ten właśnie termin. W walce wieczoru gali o pas wagi lekkiej zmierzyli się obrońca tytułu Mateusz Gamrot (17-0 MMA, 13-0 KSW) i pretendent Marian Ziółkowski (21-8 MMA, 2-2 KSW).

Czytaj więcej...

Gromda 2: Mateusz Kubiszyn triumfatorem turnieju! Trzech kicboxerów w półfinale! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 28-go sierpnia miała miejsce kolejna druga edycja gali walk na gołe pięści Gromda tworzona przez promotora/dziennikarza Mateusza Borka i znanego z bokserskiego rynku Mariusza Grabowskiego. Tym razem podczas wydarzenia, którego podstawą był 8-osobowy turniej, ton nadawali kickboxerzy, z których aż trzech znalazło się w półfinałach a dwóch doszło do finału.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 15: Daniel Skibiński zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 28-go sierpnia w Hotel Ossa Conference & SPA w Białej Rawskiej, odbyła się gala Babilon MMA 15 z polsko - izraelską walką wieczoru Daniel Skibiński (16-5) kontra Kirill Medvedovski (12-8). Pojedynek był obłożony koronawirusową pandemią, bowiem pierwotnym rywalem zawodnika Ankos MMA Poznań miał być doświadczony Brazylijczyk Carlo Prater, ale nim dotarł do walki wykryto u niego koronawirusa.

Czytaj więcej...

ACA 109: Rafał Haratyk rozbija Piotra Strusa, Omielańczuk demoluje Pakutinskasa a Celiński kończy trylogię zwycięstwem! Wyniki

Czytaj więcej...W czwartek 20-go sierpnia w hotelu Hilton w Łodzi odbyła się gala ACA 109, która była pierwszą imprezą czeczeńskiej organizacji MMA w czasie koronawirusa w Polsce. W walce wieczoru zmierzyli się dwaj polscy zawodnicy, którzy mieli realną szansę na zdobycie pozycji pretendenta numer jeden w wadze średniej. Pojedynek rozstrzygnął się już w pierwszej rundzie, gdy Rafał Haratyk (13-3-2  MMA, 2-0 ACA) dwukrotnie posłał na deski będącego faworytem Piotra Strusa (15-6-2 MMA, 6-3 ACA).

Czytaj więcej...