free templates joomla

FEN 44 Kuberski vs Filipczak - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 28 stycznia 2023, w hali Arena w Ostrowie Wielkopolskim odbywa się gala FEN 44, podczas której w klatce zobaczymy dziewięć walk, z czego osiem będą to pojedynki w formule MMA, a jeden na zasadach K-1. Wszystkie walki to starcia zawodowe włącznie z kartą wstępną.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 34: Piotr Kacprzak obronił pas mistrza! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 27-go lutego w hali Aqua Żyrardów w Żyrardowie odbyła się pierwsza tegoroczna gala Babilon MMA 34, organizowana przez promotora boksu i Miesznych Sztuk Walki, Tomasza Babilońskiego. W walce wieczoru mistrz wagi piórkowej (145 lbs/65,8 kg) Piotr Kacprzak (9-3 MMA, 8-3 BMMA) duszeniem zza pleców pokonał przez poddanie w drugiej rundzie Krzysztofa Mendlewskiego (5-3 MMA, 3-1 BMMA).

Czytaj więcej...

KSW 78: Materla pokonuje Grove! Romanowski z Paczuskim w thrillerze! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 21-go stycznia w hali Netto Arena w Szczecinie odbyła się gala KSW 78: Materla vs. Grove 2 z rewanżową walką wieczoru weteranów MMA Michała Materli (32-9 MMA, 21-7 KSW) i Amerykanina Kendalla Grove (24-19 MMA, 0-3 KSW). Wydarzenie otwierało rok na polskim MMA, który rysuje się bardzo ciekawie.

Czytaj więcej...

CAVEMMA 2 Pasternak vs Kowalski - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, w Jastrzębiu-Zdroju odbywa się gala CAVEMMA 2 podczas której zobaczymy 9 walk zawodowych oraz jedną walkę amatorską, wszystkie oczywiście w formule MMA. Walką wieczoru będzie pojedynek Michała „WAMPIRA” Pasternaka (16-8) z Adamem Kowalskim (13-7-1).

Czytaj więcej...

KSW 77: Khalidov lepszy od Pudziana w walce legend! Wikłacz i Chuzhigaev z pasami! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 17 grudnia w hali Arena Gliwice w Gliwicach odbyła się gala najbardziej oczekiwana gala roku KSW 77: Mamed vs. Pudzian z walką wieczoru dwóch największych gwiazd polskiego MMA Mariusza Pudzianowskiego (17-8, 1 NC MMA, 17-7 KSW) i Mameda Khalidova (36-8-2 MMA, 20-4-2 KSW).

Czytaj więcej...

GROMDA 11 Balboa vs Goat! Wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 2 grudnia 2022 roku w słynnym "mieście grzechu", czyli w podradomskich Pionkach, odbywa się gala GROMDA 11, podczas której widzowie obejrzą 11 pojedynków, w tym 3 superfighty oraz siedem walk turniejowych. W walce wieczoru Bartłomiej "BALBOA" Domalik zmierzy się z Łukaszem ''GOAT'' Parobcem. Zapraszamy do śledzenia z nami na żywo wyników poszczególnych pojedynków.

Czytaj więcej...

KSW 76 Parnasse vs Rajewski - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia z nami wników pojedynków, które odbędą się na gali KSW 76, dzisiaj, w sobotę, 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim.

Czytaj więcej...

Fame MMA 16: Dubiel demoluje Trąbkę w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...Za nami freak fightowa gala Fame MMA 16, która odbyła się w hali Arena Gliwice w Gliwicach w sobotni wieczór 5-go listopada 2022 roku. To ostatnia impreza największej polskiej organizacji w tym roku. Tradycyjnie w oktagonie walczyli ze sobą m.in. znani youtuberzy, influencerzy czy raperzy. Wielkich zaskoczeń nie ma, ale warto przyjrzeć temu co działo się w wypełnionej przez kilkanaście tysięcy fanów arenie.

Czytaj więcej...

Babilon MMA 31: Zwycięstwa Błeszyńskiego, Lodzika i Kopery! Wyniki

Czytaj więcej...W piątek 28-go października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Grodzisku Mazowieckim, odbyła się gala Babilon MMA 31 z rankingową walką wieczoru w wadze średniej pomiędzy byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego Adrianem "Aresem" Błeszyńskim (10-5-1 MMA, 2-3-1 BMMA) a pochodzącym z Wielkopolski Dagomirem Zimmerem (4-3 MMA, 0-1 BMMA).

Czytaj więcej...

FEN 42: Oleksiejczuk obronił tytuł! Andryszak i Charzewski z pasami! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 15-go października w hali Orbita we Wrocławiu, odbyła się gala FEN 42: TAURON Fight Night Wrocław z trzema walkami o tytuły mistrzowskie. W walce wieczoru po raz drugi pas wagi półśredniej obronił 22-letni Cezary Oleksiejczuk (10-2 MMA, 5-0 FEN) rozbijając doświadczonego i starszego o 13 lat Adriana Zielińskiego (22-10 MMA, 5-4 FEN).

Czytaj więcej...

KSW 75: Zwycięstwo Roberta Ruchały i kontrowersje w walce Martinka i Omielańczuka! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W piątek 14-go października  w hali Amfiteatru Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbyła się gala KSW 75 z walką wieczoru weterana UFC Damiana Stasiaka (13-9 MMA, 2-3 KSW) i miejscowego perspektywicznego zawodnika kategorii piórkowej Roberta Ruchały (8-0 MMA, 5-0 KSW).

Czytaj więcej...

Prime Show 3: Hornik pokonuje Zbirańską! Walka w budce telefonicznej! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 1-go października w hali RCS w Radomiu odbyła się trzecia edycja freakfightowej gali Prime Show MMA z wieloma znanymi postaciami świata influencerskiego, sportowego czy medialnego. Novum była pierwsza walka dwóch zawodników w budce telefonicznej. Głównym wydarzeniem była walka dwóch młodych debiutantek Martyny "Pysi" Zbirańskiej i Pauliny Hornik z projektu Natsu World.

Czytaj więcej...

Envio Fight Night'22: Michał Andryszak zwycięża w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...30-letni zawodnik MMA wagi ciężkiej Michał Andryszak (24-10) zwyciężył w walce wieczoru gali Envio Fight Night'22, która odbyła się w hali Sisu Arena w Bydgoszczy w sobotę 24-go września. Były pretendent do pasa mistrzowskiego KSW pokonał przed czasem Jacka Kujtkowskiego (1-1) z Grudziądza, który zastąpił wcześniej planowanego Krzysztofa Wiśniewskiego.

Czytaj więcej...

MMA Attack 4: Adam Wieczorek rozbija Oli Thompsona! Udany powrót organizacji! Wyniki

Czytaj więcej...Po blisko 9 latach przerwy na polski rynek powróciła z czwartym eventem w swojej historii organizacja MMA Attack. W sobotę 24-go września w hali Będzin Arena w Będzinie zainaugurowała nową odsłonę wydarzenia, wzbogaconą o kilka znanych postaci i dodatkowych formuł. Jeśli mówimy o konwencji powrotów, to napewno udział Adama Wieczorka (11-2) był także czymś podobnym. Były zawodnik UFC po czterech latach przerwy pokonał doświadczonego Anglika Oli Thompsona (21-16).

Czytaj więcej...

KSW 74 De Fries vs. Prasel - Wyniki na Żywo!

Czytaj więcej...W sobotę 10-go września w Arenie Ostrów w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się gala KSW 74 De Fries vs. Prasel z walką wieczoru angileskiego mistrza Phila de Friesa (21-6 MMA, 7-0 KSW), który zmierzy się z pretendentem do tytułu Ricardo Praselem (13-3 MMA, 2-0 KSW) z Brazylii.

Czytaj więcej...

Gromda 10: Gleba i Don Diego zwycięzcami turnieju i walki wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...W czwartek 2-go września w Pionkach k. Radomia odbyła się gala walk na gołe pięści Gromda 10 organizowana przez bokserskiego promotora Mariusza Grabowskiego. Jubileuszowa edycja zawierała 8-osobowy turniej, który wygrał w imponującym stylu Patryk "Gleba" Tołkaczewski (5-1). W walce wieczoru wydarzenia zmierzyli się Mateusz "Don Diego" Kubiszyn (4-0, 1 NC) i Vasyl Halych (5-2).

Czytaj więcej...

KSW 73: Wrzosek pokonuje Sararę w "Walce Roku"! Rekord KO po 18 latach! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 20 sierpnia w hali warszawskiego Torwaru odbyła się gala KSW 73 z walką wieczoru utytułowanych kickboxerów Tomasza Sarary (1-1 MMA, 1-1 KSW) i Arkadiusza Wrzoska (1-0 MMA, 1-0 KSW), na którą od wielu tygodni czekało środowisko Sportów Walki. Tym bardziej, iż miało się odbyć na uniwersalnych zasadach MMA.

Czytaj więcej...

KSW 72 Romanowski vs Grzebyk - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 23-go lipca w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się gala KSW 72 z walką wieczoru w wadze półśredniej Tomasza Romanowskiego (15-8) i Andrzeja Grzebyka (18-5). W pozostałych walkach czeka nas szereg pojedynków z udziałem krajowej czołówki i zawodników międzynarodowych.

Czytaj więcej...

Prime Show MMA 2: Stormin pokonuje Szuliego! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę, 9 lipca 2022 roku w gdyńskiej hali Arena Gdynia, odbyła się druga edycja freak fightowej gali Prime Show MMA z niespotykanie sportową walką wieczoru Irlandczyka Normana Parke (30-7-1) z Grzegorzem Szulakowskim (9-5) w formule MMA. Pozostałe zestawienia były mieszanką freakightowych zestawień postaci znanych z topowych programów reality show, a także internetu. Walki przeprowadzono w formułach MMA, kickboxerskiej K-1 i boksie.

Czytaj więcej...

FEN 40: Formela, Oleksiejczuk i Kuberski z pasami mistrzów! Wyniki

Czytaj więcej...Czterdziesta, jubileuszowa gala Fight Exclusive Night miała miejsce w sobotę 18-go czerwca w Amfiteatrze w Ostródzie co jest tradycyjnym miejscem na ten termin, drugiej polskiej organizacji walk MMA i Kickboxingu. Okrągły jubileusz na FEN 40 uczczony był trzema walkami o pasy mistrzowskie. W tytułowej Kacper Formela (14-4 MMA, 5-1 FEN) znokautował straszliwie ukraińskiego pretendenta Aleksandra Gorshechnika (18-6 MMA, 1-1 FEN).

Czytaj więcej...