free templates joomla

MP Muaythai IFMA 2017 Kalisz - Podsumowanie & Wyniki

Czytaj więcej...Od piątku od 24-go marca w Kaliszu odbywały się najważniejsze krajowe zawody boksu tajskiego jakimi są Mistrzostwa Polski Muaythai pod patronatem Polskiego Związku Muaythai działającego w strukturach światowej organizacji IFMA. Współorganizatorem zawodów był zaś Kaliskie Stowarzyszenia Sportów Walki Arkadia prowadzone przez promotora grupy A1, Arkadiusza Wełnę i władze miasta Kalisz, które mocno wsparły imprezę.

Czytaj więcej...

IV Jaworska Gala Sportów Walki - wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 25 marca 2017 roku w Jaworze odbyła się IV Jaworska Gala Sportów Walki podczas której widzowie mogli zobaczyć osiem pojedynków na zasadach K-1 i dwa pojedynki boksu i MMA. Najważniejsze walki gali były starciami zawodowymi i wystąpili w nich m.in. zawodnicy nowopowstałej grupy Ageon Fight Team.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Kick-Light 2017 w Kartuzach - wyniki!

Czytaj więcej...W dniach 24-26 marca w Kartuzach w województwie pomorskim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów 2017 w formule Kick-Light. W stosunku do ubiegłorocznej imprezy, kilku zawodnikom udało się obronić tytuły.

Czytaj więcej...

3 Gala Boksu i K-1 w Chodzieży! Wyniki!

Czytaj więcej...18 marca w Chodzieży odbyła się 3 Gala Boksu i K-1 organizowana przez klub Sporty Walki Piła. Dwie pierwsze edycje odbyły się w Pile i cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców. Tym razem również trybuny hali sportowej przy ulicy Paderewskiego wypełniły się w komplecie.

Czytaj więcej...

Knockout Art 6: Jakub Kamieniarz wyrównuje rekord! Pavel Obozny nokautuje! Wyniki

Czytaj więcej...W niedzielę 19-go marca w Kościanie odbyła się 6 edycja bazującej w Wielkopolsce gali Knockout Art, której program wypełniły walki MMA i Muay Thai. W walce wieczoru na zasadach MMA miejscowy zawodnik Jakub Kamieniarz (3-3) reprezentujący Kohortę Poznań i KSW Nokaut Kościan pokonał Bartosza Salwę (0-1) z Klinczu Kielce.

Czytaj więcej...

Granda Pro 3: Grzegorz Sanecki wygrywa z Emilem Różewskim! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór w warszawskim Legia Fight Club na Torwarze odbyła się trzecia edycja gali Granda Pro 3, na której program złożyły się walki w formułach MMA i K-1. W walce wieczoru kibice zobaczyli zapowiadane przez nas starcie Grzegorza Saneckiego (4-0 MMA, 3-0 GP) z Emilem "Różą" Różewskim (6-3 MMA, 0-1 GP) z WCA Fight Team w kategorii półśredniej do 77 kg.

Czytaj więcej...

Slugfest 10: nieudany debiut strongmana Artura Walczaka w MMA! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 11-go marca odbyła się kolejna gala MMA Slugfest 10, która miała miejsce w Murowanej Goślinie k. Poznania. W dwóch najważniejszych walkach, jeden z najlepszych polskich zawodników wagi koguciej Dawid Pasternak (7-2) w trzeciej walce na Slugfest wygrał trzeci pojedynek.

Czytaj więcej...

X Mistrzostwa Polski K-1: Dominik Kaleta i Ewa Pietrzykowska najlepsi! Wyniki

Czytaj więcej...Od piątku 10-go marca do niedzieli w Legnicy trwały najważniejsze amatorskie zawody Kickboxingu formuły K-1. Jubileuszowe X Mistrzostwa Polski K-1 Rules Seniorów i Juniorów, które były najważniejszą polską imprezą w kalendarzu Polskiego Związku Kickboxingu, przed nadchodzącymi Igrzyskami Sportów Nieolimpijskich czyli World Games 2017 we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

FEN 16 Warsaw Reloaded: świetne widowisko na Torwarze!

Czytaj więcej...Niezwykle zacięte walki w formule K-1, porażki faworytów w walkach MMA oraz mnóstwo fantastycznych akcji - sobotnia gala FEN 16 Warsaw Reloaded stała na bardzo wysokim poziomie, dostarczając kibicom ogromnych emocji. Do dużej niespodzianki doszło w toczonej w świetnym tempie walce wieczoru niepokonanego od czterech lat Kamila Łebkowskiego z Gabrielem Silvą, który w zawodowym ringu nie doznał jeszcze porażki.

Czytaj więcej...

FEN 16 Warsaw Reloaded - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...Zapraszamy do śledzenia na żywo wyników gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która w sobotę, 11 marca 2017 roku odbywa się w hali Torwar, w Warszawie. Tego wieczoru w klatkoringu Fight Exclusive Night zobaczymy jedenaście walk, w tym siedem pojedynków w formule MMA i cztery na zasadach K-1.

Czytaj więcej...

Gala Sportów Walki Octagon No Mercy – Runda II: Kewin Wiwatowski pokonany przez Michała Grzesiaka! Wyniki

Czytaj więcej...W dniu 4-go marca w Ostrowie Wielkopolskim odbyła Gala Sportów Walki „Octagon No Mercy – Runda II” w programie której znalazło się kilkanaście pojedynków Kickboxingu i MMA a także jedna walka bokserska. W najciekawszym starciu wieczoru na zasadach K-1 miejscowy zawodnik Michał Grzesiak reprezentujący Respect Team niskimi kopnięciami na na zakroczną nogę zdemolował Kewina Wiwatowskiego z Kokoro Gym Grudziądz.

Czytaj więcej...

PLMMA 72: rozrywkowy debiut na TV Puls! Wyniki

Czytaj więcej...W Łomiankach, pod Warszawą, dnia 4-go lutego 2017 roku odbyła się gala PLMMA 72. Było to otwarcie nowej współpracy PLMMA ze stacją TV Puls i wszyscy byli ciekawi jak huczne to będzie otwarcie. Na początek widzów czekało rozczarowanie, bowiem z trzech walk o pasy, obejrzeli tylko jedno starcie na żywo. Była to walka mistrza organizacji w wadze średniej Marcina Naruszczki (18-6-1) i Holendra Costello van Steenisa (8-1).

Czytaj więcej...

ACB 53 w Olsztynie: Adrian Zieliński wygrywa z Rasulem Yakhyaevem w walce wieczoru! Wyniki

Czytaj więcej...Olsztyńska hala Urania gościła uczestników gali ACB 53 w dniu wczorajszym, 18 lutego 2017 roku. Czeczeńska federacja coraz częściej zagląda do Polski, w sumie była to już jej czwarta wizyta w naszym kraju. Niestety kolejny raz nie był to frekwencyjny sukces, co akurat w stolicy Warmii i Mazur może nieco dziwić, z uwagi choćby na popularność Mameda Khalidova, który tu mieszka.

Czytaj więcej...

Extra Gala Poznań Fight Night: Borys Mańkowski i Mateusz Gamrot na remis, Bonus BGC nokautuje w 15 sekund! Wyniki!

Czytaj więcej...Hala Arena przy ul. Wyspiańskiego 33 w Poznaniu w dniu 18 lutego 2017 roku stała się miejscem przeprowadzenia kolejnej odsłony Extra Gali Poznań Fight Night, na której odbyły się starcia w aż czterech różnych formułach walki. Organizatorzy z dumą głosili, że to właśnie na ich wydarzeniu doszło do pierwszej w Polsce konfrontacji dwóch mistrzów KSW i to reprezentujących poznański Ankos, a więc Borysa Mańkowskiego i Mateusza Gamrota.

Czytaj więcej...

Furo Warriors of Life w Wiśniowej Górze - wyniki gali!

Czytaj więcej...11 lutego 2017 roku w na hali GOSIR przy ul. Tuszyńskiej 113 w Wiśniowej Górze odbyła się gala Furo Warriors of Life (FWL). Patronem honorowym eventu był wójt gminy Andrespol Pan Dariusz Kubus.

Czytaj więcej...

VII Warszawski Turniej Muaythai - Wyniki

Czytaj więcej...VII Warszawski Turniej Muaythai o Puchar Ursusa, który odbył się w sobotę 11-go lutego 2017 roku w Hali Crossfit Ursus zgromadził ponad 90 zawodników z kilkunastu polskich klubów skupionych wokół Polskigo Związku Muaythai. Organizatorem był miejscowy klub Serafin No Limit Fight Club, kierowany przez jednego z polskich prekursorów i zarazem trenerów Kadry Polski Macieja Skupińskiego.

Czytaj więcej...

Pałuska Kickboxing Night 3: Litwini pokonali Polaków! Wyniki & Video

Czytaj więcej...W sobotę 11-go lutego w Suwałkach odbyła się trzecia edycja Gali Pałuska Kickboxing Night. W zajętej niemal do ostatniego miejsca hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się dziesięć starć. Siedem w formułach K-1 i trzy w odchodzącej nieco do lamusa Full-contact. Cztery pojedynki weszły w skład międzypaństwowego meczu Polska- vs Litwa a organizatorem imprezy był miejscowy klub Panzer Suwałki, kierowany przez braci Łukasza i Dominika Szczodruchów.

Czytaj więcej...

K-1 Night of Champions: 5 nokautów w 7 walkach o pasy! Wyniki!

Czytaj więcej...W ostatnią sobotę 5-go lutego miała miejsce dolnośląska edycja gali K-1 Night of Champions, która odbyła się w Kłodzku. Program gali wypełniły pojedynki kickboxerskie, będące w zdecydowanej większości walkami o pasy prestiżowej World Kickboxing Network (WKN) i wchodzącej mocno na rynek WKSF (World Kickboxing and Karate Sport Federation). Dodatkowo dopisała publiczność i organizatorom udało się zgromadzić około 800 gości na hali.

Czytaj więcej...

DFN 2: świetne walki w Tłuszczu! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 28-go stycznia w Tłuszczu, odbyła się druga gala MMA Dragon Fight Night (DFN 2), której program gali wypełniły walki amatorskie i zawodowe w formułach MMA i K-1. Trzeba przyznać, iż było to przednie widowisko i zaskoczyło poziomem wielu, którzy przyszli w sobotę do hali.

Czytaj więcej...

FEN 15 Final Strike - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotni wieczór w hali Regionalnego Centrum Sportu (RCS) w dolnośląskim Lubinie odbędzie się gala FEN 15 Final Strike, która jest piętnastą edycją walk na zasadach MMA i K-1 organizacji Fight Exclusive Night. W dwóch najważniejszych walkach wieczoru, dojdzie do walk o pasy organizacji w kickboxerskich pojedynkach. Zmierzą się w nich Róża Gumienna z Martiną Fendrichovą i Paweł Biszczak z Wojciechem Wierzbickim. Zapraszamy na relację i do śledzenia wyników.

Czytaj więcej...