free templates joomla

Babilon MMA 9: Ednaldo Oliveira pokonuje Michała Kitę przez niejednogłośną decyzję! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 16 sierpnia 2019 w Międzyzdrojach odbyła się kolejna edycja gali MMA organizowanej przez Tomasza Babilońskiego. W walce wieczoru gali Babilon MMA 9 doświadczony Michał ''Masakra'' Kita (18-11-1) zmierzył się z Brazylijczykiem, Ednaldo Oliveirą (20-5-1, 1NC). Po walce na pełnym dystansie Polak przegrał na punkty po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Czytaj więcej...

Rocky Warriors Cartel 3: Kacper Formela przegrywa w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 5 lipca 2019 w Gdyni odbyła się trzecia edycja gali c(RWC 3), mogliśmy obejrzeć w sumie dziewięć pojedynków. Kacper Formela, faworyt gdyńskiej publiczności, trenujący w klubie Mighty Bulls Gdynia, przegrał po walce na pełnym dystansie z pochodzącym z Azerbejdżanu, Vugarem Kyaramovem. W pojedynku poprzedzającym walkę wieczoru, były piłkarz ręczny, Damian Kostrzewa, zmierzył się ze strongmanem, Piotrem Czapiewskim, którego pokonał już w pierwszej rundzie.

Czytaj więcej...

Celtic Gladiator 24: Marta Waliczek i Michał Wiencek błyskawicznie poddani przez Juliję Stoliarenko i Roberta Fonsecę! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 29-go czerwca w Hali Pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbyła się gala Celtic Gladiator 24, która była kolejną czwartą polską edycją imprezy organizacji powstałej w Irlandii i stworzonej przez polskich promotorów. W walce wieczoru gali wystąpiła miejscowa zawodniczka Marta "Wadera" Waliczek (4-2), która zmierzyla się z 26-letnią Juliją Stoliarenko (6-3-1) reprezentującą Litwę. Stawką walki był pas wagi koguciej (61,2 kg) organizacji.

Czytaj więcej...

FAME MMA 4: Lil Masti pokonała Martę Linkiewicz! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 22-go czerwca w Częstochowie odbyła się gala internetowych celebrytów i youtuberów Fame MMA 4, która od kilku miesięcy wywoływała ogromne emocje z uwagi na wiele kontrowersyjnych postaci jakie uczestniczyły w tym projekcie. Tym nie mniej Hala Sportowa pękała w szwach. W walce wieczoru, którą właściciele określili jako walkę o kobiecy pas wagi lekkiej ważąca 14 kg mniej Aniela Bogusz występująca pod przydomkiem "Lil Masti" pokonała słynną internetową influencerkę Martę Linkiewicz.

Czytaj więcej...

FEN 25 ''Jewtuszko vs Bakocevic'' - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...W sobotę, 15 czerwca 2019, w amfiteatrze w Ostródzie, odbywa się gala FEN 25, podczas której w walce wieczoru zmierzą się Maciej Jewtuszko i Vaso Bakocevic.  W co-main event gali Adrian Zieliński będzie walczył z Fabiano Silvą, a stawką pojedynku będze pas mistrzowski FEN w wadze piórkowej. Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo.

Czytaj więcej...

Armia Fight Night 6: Albert Odzimkowski w pierwszej rundzie rozprawia się z Krzysztofem Kułakiem! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 14 czerwca 2019 w Radomiu, odbyła się gala Armia Fight Night 6, podczas której w walce wieczoru, w kategorii półśredniej, zmierzyli się Krzysztof Kułak (31-16-2) i Albert Odzimkowski (10-3). Pochodzący z Radomia Odzimkowski błyskawicznie, przez TKO w pierwszej rundzie pokonał swojego bardzo doświadczonego przeciwnika. Zawodnik z Radomia wrócił do klatki po przeszło 2 letniej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi i kontuzjami, z powodu których musiał przejść kilka operacji.

Czytaj więcej...

FFF 1: Trybson błyskawicznie demoluje Najmana! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 8 czerwca 2019 w Zielonej Górze odbyła się pierwsza gala nowej organizacji Free Fight Federation, podczas której zmierzyli się celebryci i nieprofesjonalni zawodnicy. W walce wieczoru Paweł Trybała błyskawicznie rozprawił się z Marcinem Najmanem pokonując go w pierwszej rundzie przez ciosy w parterze. W pojedynku będącym co-main eventem gali, który wbrew oczekiwaniom większości fanów MMA nie zakończył się w pierwszej rundzie, Krystian Pudzianowski starł się z Radosławem Słodkiewiczem, którego pokonał w 2 rundzie przez TKO, zasypując go ciosami w parterze.  

Czytaj więcej...

ACA 96: Świetne występy polskich zawodników! Walka wieczoru nierozstrzygnięta! Wyniki gali!

Czytaj więcej...W sobotę, 8 czerwca 2019, w hali Sport Arena odbywała się gala ACA 96, podczas której wysy tąpiło dziesięciu zawodniów MMA z Polski. Większość z nich odniosła zwycięstwa w stoczonych pojedynkach. W walce wieczoru zmierzyli się Tony Johnson i Evgeny Goncharov, jednak ostatecznie walka została uznana za nierozstrzygniętą.

Czytaj więcej...

Envio Fight Night 20: Bekus znokautowana przez Woźniak! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 8 czerwca 2019 w Bydgoszczy odbyła się kolejna edycja gali Envio Fight Night, podczas której widzowie mogli zobaczyć dziewięć pojedynków, w tym pięć na zasadach K-1 i cztery w formule MMA. W walce wieczoru Michał Marszał pokonał bprzez jednogłośną decyzję.

Czytaj więcej...

Gladiator Arena VIP - wyniki gali w Pyrzycach!

Czytaj więcej...W piątek, 7 czerwca 2019 w Pyrzycach, w restauracji DAMAR, odbyła się kameralna gala Gladiator Arena VIP. Impreza zamknięta, podczas której rozegrane zostały tylko cztery pojedynki, wszystkie w formule MMA. Oprócz walk organizator, Wojciech Antczak, zaplanował także inne atrakcje. Wstęp na wydarzenie miały tylko osoby, które ukończyły 18 lat. W walce wieczoru Krystian Grochowski, reprezentujący klub Husaria Fight Team pokonał Wiktora Zagozdę z klubu Fight Fabric Challenge Łódź. Kolejną galę z cyklu Gladiator Arena zaplanowano na 26.10.2019 w hali sportowej w Pyrzycach.

Czytaj więcej...

Babilon Fight Night 1: Michał Cieślak i Daniel Rutkowski zwyciężają w walkach wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W piątek, 31 maja 2019 w Pruszkowie odbyła się gala Babilon Fight Night 1, która była połączeniem wydarzeń Babilon MMA oraz Babilon Boxing Night, a zatem mogliśmy tego wieczoru oglądać zarówno pojedynki MMA jak i walki bokserskie.

Czytaj więcej...

Fight Club: Mateusz Janik zdobywa pas PFKB w Małej Warszawie! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 31-go maja w klubie "Mała Warszawa" na warszawskiej Pradze, odbył się debiut projektu Fight Club stworzonego przez Buissnes Sports Promotion (BSP), którego szefowie postanowili pokazać Sporty Walki w bardzo ekskluzywnym wydaniu i połączyć pojedynki Kickboxingu (K-1) i MMA podczas wydarzenia.

Czytaj więcej...

SWD Wieczór Walk 4: Kamil Szymuszowski zwycięża w walce wieczoru! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 25 maja 2019 na hali „Suche stawy”, w Krakowie odbyła się gala SWD Wieczór Walk 4. Organizatorzy przygotowali 13 walk w formule MMA, w tym 7 pojedynków zawodowych i 6 półzawodowych.

Czytaj więcej...

TFL 17 ''Czas prawdy'': Jakub Ozga zwycięża w pierwszej rundzie! Wyniki!

Czytaj więcej...W sobotę, 25 maja 2019 w Pionkach odbyła się gala Thunderstrike Fight League 17 ''Czas prawdy'', podczas której rozegranych zostało dziesięć pojedynków, w tym sześć zawodowych. Organizacja TFL po raz pierwszy zawitała do tej miejscowości, ale duża frekwencja na hali oraz gorący doping w trakcie wszytkich walk świadczy o dobrym przyjęciu i dużym zainteresowaniu. Był to kolejny udany event promotorów Jacka Sarny i Tomasza Surdackiego, którzy starają się dotrzeć w nowe miejsca, gdzie można promować MMA. Pionki były takim dziewiczym terenem, nie eksploatowanym do tej pory przez polskie podmioty z rynku Mieszanych Sztuk Walki.

Czytaj więcej...

HFO 6: Łukasz Pławecki pokonuje Rodrigo Mineiro i zdobywa pas MŚ ISKA! Wyniki

Czytaj więcej...W sobotę 18-go maja w Nowym Sączu odbyła się kickboxerska gala HFO 6 Nowe Rozdanie, gdzie w walce wieczoru o pas Mistrza Świata organizacji ISKA w wadze do 78 kg w formule K-1 zmierzyli się lider klubu Halny Nowy Sącz Łukasz Pławecki (24-15-1) i trenujący w holenderskim Kops Gym 34-letni Brazylijczyk Rodrigo Mineiro (16-8-2) znany z występów na wielu europejskich galach.

Czytaj więcej...

KSW 49 Materla vs Askham 2 - wyniki i relacja! LIVE!

Czytaj więcej...W sobotę, 18 maja 2019 w hali Ergo Arena, na granicy Gdańska i Sopotu, odbywa się właśnie kolejne wydarzenie Federacji KSW. Podczas tego wieczoru na gali KSW 49 w walce wieczoru Michał Materla zmierzy się w rewanżowym pojedynku ze Scottem Askhamem. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski w wadze średniej. W innej walce o tytuł mistrzowski, tym razem w wadze półśredniej zobaczymy Roberto Soldica i Krystiana Kaszubowskiego.
Zapraszamy do śledzenia relacji i wyników na żywo na naszym portalu.

Czytaj więcej...

MP w Kickboxingu K-1 Rules 2019: Ewa Pietrzykowska i Kamil Rościński najlepszymi zawodnikami mistrzostw Polski! Wyniki

Czytaj więcej...Od piątku 26-go do niedzieli włącznie 27-go kwietnia w Sanoku odbywały się XII Mistrzostwa Polski K-1 Rules Seniorów Juniorów Starszych i Młodszych będące najważniejszą krajową imprezą Kickboxingu w kalendarzu Polskiego Związku Kickboxingu. W trzydniowych zmaganiach juniorskich i seniorskich wzięło udział 234 zawodników i zawodniczek z 65 polskich klubów działających w ramach Polskiego Związku Kickboxingu kierowanym przez prezesa Piotra Siegoczyńskiego.

Czytaj więcej...

KSW 48 Lublin - wyniki na żywo! Wideo z zakończeń pojedynków!

Czytaj więcej...Dzisiaj, 27 kwietnia 2019 Federacja KSW po raz pierwszy organizuje swoje wydarzenie w stolicy województwa lubelskiego, w Lublinie. Podczas tego wieczoru na gali KSW 48 obejrzymy osiem pojedynków w tym jeden, walka wieczoru, w którym stawką będzie tymczasowy pas mistrzowski w wadze piórkowej. Zmierzą sę w nim Roman Szymański (11-4, 1 KO, 3 SUB) i Salahdine Parnasse (12-0-1, 1 KO, 4 SUB).
Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo.

Czytaj więcej...

RGSW 3 Radosz vs Krupa - Wyniki na żywo! Live

Czytaj więcej...W sobotni wieczór 27-go kwietnia w Radomsku odbywa się  trzecia edycja Radomszczańskiej Gali Sportów Walki, która trafiła do gościnnego MOSiR Radomsko przy ul. Królowej Jadwigi 20. Organizator gali Marek Wyciszkiewicz, zaplanował szereg walk, Kickboxingu, Muay Thai i MMA, w których widzowie obejrzą bardzo ciekawe pojedynki z udziałem także zawodników ze światowej czołówki.

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 22: Dominik Zadora mistrzem! Rafał Dudek pokonuje Jurasa! Wyniki

Czytaj więcej...W piątkowy wieczór 26-go kwietnia w Nowym Sączu odbyła się gala DSF Kickboxing Challenge 22 Droga Wojownika, która trafiła do miejskiej hali MOSiR. W jej ramach widzowie obejrzeli trzy walki w ramach meczu Polska vs Niemcy, jedną walkę o pas pomiędzy Dominikiem Zadorą (22-7) z dolnośląskiego Bolesławca a miejscowym fighterem i mistrzem wagi średniej Marcinem Mazurkiewiczem (10-4), oraz kilka interesujących superfight z których starcie lidera Fight House Nowy Sącz Rafała Dudka (24-13) z Jerzym "Jurasem" Wrońskim (9-3) z warszawskiej Palestry, wysuwało się na pierwszy plan.

Czytaj więcej...