free templates joomla

Znamy kartę walk Hybrid MMA 4! Gala już 20 kwietnia w Zielonej Górze!

Hybrid MMA 4 - karta walk Znamy już pełną kartę walk gali Hybrid MMA 4, która już 20 kwietnia 2024 roku odbędzie się w Zielonej Górze. Tego wieczoru widzowie obejrzą zarówno pojedynki sportowe jai i walki freakowe.

Pierwszym z ogłoszonych zestawień jest starcie pań, w którym zobaczymy choreografkę, tancerkę znaną z programu Hotel Paradise – Dominikę Stosio, która stanie w szranki z akrobatką Wiktorią Stein. Obie zawodniczki odnoszą się do siebie z szacunkiem, jednak płeć piękna wielokrotnie udowodniła, że potrafi dać w klatce show na najwyższym poziomie.

We freak’owej walce wieczoru, Piotr Tyburski zmierzy się z Marvinem Krucińskim. Tybori zapowiedział swojemu rywalowi, że gdy spotkają się w klatce, to jego głowa spadnie. Przedsmak czekających nas emocji mieliśmy na konferencji, kiedy obaj zawodnicy nie wytrzymali ciśnienia podczas face-to-face i ruszyli na siebie.  Czy uznawany przez wielu za faworyta Piotr udowodni swoją wyższość? Czy debiutujący Marvin zaszokuje zgormadzoną publiczność?

Niezwykle ciekawie zapowiada się także starcie Jay’a. Mający za sobą bogatą karierę amatorską, Jakub Wiśniewski spróbuje wrócić na właściwe tory po ostatniej porażce z Jakubem Kamieniarzem. Jak dowiedzieliśmy się podczas konferencji, miał w przeszłości okazję trenować z Anthonym Joshuą. Czy sparingi z byłym mistrzem świata przełożą się na mistrzowską formę w klatce Hybrid? Odpowiedź na to i inne pytania poznamy już za niespełna dwa tygodnie.

Śledźcie media społecznościowe Hybrid MMA! Na naszym kanale na YouTube pojawił się pierwszy odcinek z serii „Ustawka” z udziałem Pauliny Sztuc, Przemysława Szyszki, Marvina Kucińskiego i Jakuba Jaya Wiśniewskiego.

Już 18 kwietnia 2024 r. druga konferencja, tym razem podzieloną na dwa panele – sportowy i freak’owy – nie możecie tego przegapić!

Trzy pierwsze pojedynki dostępne będą w otwartej transmisji na kanale YouTube Hybrid MMA.

Źródło: Informacja prasowa Hybrid MMA