free templates joomla

Babilon MMA 38: Łopaczyk, Jakimowicz, Gładkowicz, Walawski, Steczkowska, Wiśniewska! Wywiady po ważeniu!

Czytaj więcej...Zapraszmy do obejrzenia wywiadów z zawodnikami, którzy wystąpią na gali Babilon MMA 38, już w piątek, 22 września 2023 roku w Chełmie. Zaraz po ważeniu rozmawiali z nami Tymoteusz Łopaczyk, Marek Jakimowicz, Piotr Walawski, Bartek Gładkowicz, Dominika Steczkowska i Paulina Wiśniewska.

Czytaj więcej...

Prezez Bartosz Szuba podsumowuje FEN 50! Gala pełna niespodzianek! Wywiad!

Czytaj więcej...Vice prezes FEN, Bartosz Szuba na gorąco podsumowuje galę FEN 50 TAURON Fight Night, która 2 września 2023 odbyła się w Arenie Gliwice.

Czytaj więcej...

FEN 50 | Łazarz, Abdurzakov, Stanek, Sianos, Rajewski, Brysz, Stabach, Lazar, Fedenko! Wywiady!

Czytaj więcej...Prezentujemy wywiady z zawodnikiami walczącymi podczas gali FEN 50 TAURON Fight Night, która odbyła się 2 września 2023r. w hali Arena Gliwice. W walce wieczoru Marcin Łazarz odebrał pas mistrzowski organizacji FEN w wadze półciężkiej Brazylijczykowi, Ederowi De Souza.

Czytaj więcej...

Kołecki typuje KSW 70! Materla czy Pudzian? Analiza walki Błachowicz vs Rakić!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Szymonem Kołeckim, z którym rozmawiamy o typowaniu wyników walk na KSW 70 oraz o walce Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakićem na UFC Fight Night.

Czytaj więcej...

Błachowicz ma dobry kickboxing! Robert Złotkowski o walce na UFC! Analiza KSW 70 Pudzian vs Materla!

Czytaj więcej...Robert Złotkowski o walce Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakićem na UFC Fight Night i typowaniu wyników na KSW 70. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!

Czytaj więcej...

Omielańczuk: Kawul jest moim pracodawcą, to liczę na romantyczną rolę w filmie! Przed KSW 70!

Czytaj więcej...Daniel Omielańczuk w sobotę, 28 maja 2022, na gali KSW 70 zmierzy się z Ricardo Praselem. Jak czuje się przed walką Polak? Jak przebiegły mu przygotowania? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!

Czytaj więcej...

Paweł Jóźwiak przed FEN 32: ''Dużo równych pojedynków ... daje gwarancję, że będą niespodzianki!''

Czytaj więcej...20 lutego odbędzie się gala FEN 32: LOTOS Fight Night. To trzecie wydarzenie organizowane przez FEN w systemie PPV. Paweł Jóźwiak, prezes federacji, zapowiada to, co wydarzy się już w najbliższą sobotę.

Czytaj więcej...

Tomasz Hajto: Były propozycje, ale walki zostawiam takim, jak Błachowicz!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej, aktualnie ekspertem w Polsacie Sport, Tomaszem Hajto.

Czytaj więcej...

Joanna Jędrzejczyk: FEN to dobre miejsce na rozwój kariery! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Joanną Jędrzejczyk, którego była mistrzyni UFC, udzieliła organizacji Fight Exclsive Night. Zawodniczka mówi w nim o swoich planach startowych w 2021 roku, rozwoju polskiego MMA na przestrzenii ostatnich lat, o kolejnych zawodnikach z Polski, którzy mają szansę walczyć z powodzeniem w UFC, o federacji FEN, zbliżającej się gali FEN 31 oraz o swoich byłych kolegach z sali treningowej: Adrianie Zielińskim i Adamie Kowalskim.

Czytaj więcej...

Paweł Jóźwiak przed FEN 29: Kibic otrzyma od nas w Ostródzie pełne spektrum MMA! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z Prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem, przed galą FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda, która 22 sierpnia odbędzie się w Amfiteatrze w Ostródzie.

Czytaj więcej...

Mateusz Gamrot i Norman Parke po walce na KSW 53! Wywiad w klatce!

Czytaj więcej...Mateusz Gamrot zaprezentował się fenomenalnie w walce wieczoru gali KSW 53, a następnie zakopał z Normanem Parkiem topór wojenny. Zapraszamy do wysłuchania tego co bezpośrednio po walce mieli do powiedzenia obaj zawodnicy.

Czytaj więcej...

Paweł Jóźwiak przed FEN 28: Żałuję jedynie braku kibiców na trybunach!

Czytaj więcej...Karta walk gali FEN 28: LOTOS Fight Night została zamknięta na dokładnie dwa tygodnie przed wydarzeniem. Czy trudno było kolejne walki zakontraktować i po którym boju spodziewa się najwięcej? Czy ciężko było ułożyć kartę walk w czasie pandemii i czy stresuje się debiutem w PPV? Zapraszamy do przeczytania wywiadu z prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem.

Czytaj więcej...

Marcin Naruszczka: Mirosław Okniński to najlepszy trener i strateg w Polsce! Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin Naruszczka o powrocie pod skrzydła trenera Mirosława Oknińskiego i Akademii Sportów Walki Wilanów. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Arkadiusz Tańcula o Alanie Kwiecińskim: Jak go widzę to mnie trzepie! Wywiad!

Czytaj więcej...Arkadiusz Tańcula o emocjach i czekającym go pojedynku z Alanem Kwiecińskim na gali FAME MMA 6, która 28 marca 2020 odbędzie się w Częstochowie.

Czytaj więcej...

Alan Kwieciński po spotkaniu twarzą w twarz z Arkadiusz Tańcula przed Fame MMA 6! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z Alanem Kwiecińskim po programie Cage Fame MMA, gdzie spotkał się twarzą w twarz z  Arkadiuszem Tańculą. Obaj zmierzą się 28 marca 2020 w Częstochowie na Fame MMA 6.

Czytaj więcej...

Roman Anuchin: Artur Szpilka rwie się do walki z Siergiejem Radczenko na Knockout Boxing Night X! Wywiad!

Czytaj więcej...Trener Roman Anuchin (Роман Анучин) o treningach Artura Szpilki do walki z Serhiyem Radchenko (Сергiй Радченко) na gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży.

Czytaj więcej...

Arbi Shamaev: Nadal jestem głównym trenerem PUDZIANA, dla IZU na MMA nie jest za późno! Wywiad!

Czytaj więcej...Trener Arbi Shamaev obszernie o treningach m.in. Mariusza Pudzianowskiego w Warszawskim Centrum Atletyki (WCA), szkole boksu Romana Anuchina, walce Jurasa z Szymonem Kołeckim, Janie Błachowiczu i Izuagbe Ugonohu w MMA.

Czytaj więcej...

Artur Ostaszewski o Róży Gumiennej, Bartku Fabińskim, Różalu i odrzuceniu oferty ACA! Wywiad!

Czytaj więcej...Manager Artur Ostaszewski, prowadzący grupę Shocker MMA Solutions, o najbliższych planach Róży Gumiennej, Bartosza Fabińskiego i powrocie do walk Marcina "Różala" Różalskiego.

Czytaj więcej...

Maciej Miszkiń podsumowuje walkę Tyson Fury vs Deontay Wilder 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Maciej Miszkiń po treningu w Warszawskim Centrum Atletyki podsumował bokserski superhit Tyson Fury vs Deontay Wilder 2 w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas.

Czytaj więcej...

Piotr Strus: Szanuję Haratyka i trenera Damiana Herczyka, podchodzę do tej walki jak walki o pas! Wywiad!

Czytaj więcej...Czołowy polski zawodnik MMA wagi średniej Piotr Strus z WCA Fight Team o polsko - polskim pojedynku z Rafałem Haratykiem na ACA 108 Warszawa.

Czytaj więcej...