free templates joomla

Patryk Kimula o pojedynku o pas WKN z Przemysławem Kierpaczem na ASC 1! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z Patrykiem Kimulą, z klubu Malinowski Team Żagań, o pojedynku o pas Mistrza Polski WKN z Przemysławem Kierpaczem na gali All Styles Championship 1 (ASC 1) w Zawierciu, w dniu 19.10.2018. Zapraszamy do wysłuchania!

Czytaj więcej...

Przemysław Kierpacz po ASC 1 w Zawierciu: Walka była twarda a zawodnik duży! Wywiad!

Czytaj więcej...Przemysław Kierpacz z klubu KO Bloodline Gym Nysa podczas gali All Style Championship 1 w Zawierciu stoczył zwycięski pojedynek z Patrykiem Kimulą zdobywając pas mistrzowski WKN. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Czytaj więcej...

Karol Bromblik i Tomasz Chabowski po ASC 1 o zwycięstwie w walce MMA! Wywiad!

Czytaj więcej...Karol Bromblik z klubu Choy Lee Fut Wieliczka, podopieczny trenera Tomasza Chabowskiego, na gali All Style Champioship 1 (ASC 1) w Zawierciu stoczył zwycięski pojedynek w formule MMA. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z zawodnikiem i trenerem, w którym oceniają walkę oraz galę.

Czytaj więcej...

Mirosław Jaworski o gali All Style Championship 1 w Zawierciu! Wywiad!

Czytaj więcej...Już po zakończeniu gali ASC 1, pierwszego wydarzenia zorganizowanego przez nową polską organizację All Style Championship, mieliśmy okazję porozmawiać z jednym ze współorganizatorów, Mirosławem Jaworskim. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Gerard Linder po ASC 1: W 2019 roku stoczę pożegnalną walkę! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, w którym Gerard Linder jako współorganizator podsumowuje pierwszą galę All Style Championship (ASC 1) w Zawierciu, w dniu 19.10.2018 i zapowiada swoją pożegnalną walkę w Kickboxingu. Polecamy!

Czytaj więcej...

Robert Burneika o KSW 45, Popku, FAME MMA, Boxdelu i Burneika Sports Festival! Wywiad!

Czytaj więcej...Z Robertem Burneiką spotkaliśmy się w jego klubie w Warszawie. Mieliśmy okazję porozmawiać o KSW 45, Popku, FAME MMA, Boxdelu i Burneika Sports Festival. Zapraszamy do wysłuchania.

Czytaj więcej...

''Juras'' o gali All Styles Championship 1 w Zawierciu! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszmy do wysłuchania wywiadu z Łukaszem ''Jurasem'' Jurkowskim, który podczas gali All Styles Championship 1, w piątek, 19.10.2018 w Zawierciu prowadził wydarzenie w roli konferansjera.

Czytaj więcej...

Akop Szostak po KSW 45 o rewanżu z Jamie Sloane i cięciu wagi! Wywiad!

Czytaj więcej...Akop Szostak podczas gali KSW 45 w Londynie, 6 października 2018, zmierzył się Jamie Sloanem. Niestety walka potoczyła się nieforutnnie dla Polaka, który niechcący trafił palcem w oko przeciwnika, a Anglik po chwili odmówił walki i pojedynek uznano za nieodbyty. Podczas ostatniej wizyty w klubie Berkut WCA Fight Team rozmawialiśmy z Akopem o ewentualnym rewanżu oraz o zbijaniu wagi. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Czytaj więcej...

Łukasz Kopera przed walką z Mateuszem Rębeckim na FEN 22! Wywiad!

Czytaj więcej...Łukasz Kopera podczas gali FEN 22, która 20 października 2018 odbędzie się w Poznaniu, zmierzy się z Mateuszem Rębeckim. Podczas treningu medialnego promującego galę mieliśmy okazję porozmawiać z Łukaszem o jego przygotowaniach do pojedynku. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Adam Kownacki: Jestem Polakiem, czuję się Polakiem, tutaj się urodziłem! Wywiad!

Czytaj więcej...Adam Kownacki, pochodzący z Polski bokser, który w wieku 7 lat wyemigrował z rodzicami do USA, ma w swoim dorobku 16 walk, z których żadnej nie przegrał. Od czasu do czasu zawodnik wagi ciężkiej, o przydomku ''Babyface'', pojawia się w ojczyźnie. Ostatnio mieliśmy przyjemność spotkać go w jednej z warszawskich kawiarni, w której zorganizowano spotkanie dla jego fanów i miłośników boksu. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, którego nam udzielił.

Czytaj więcej...

Kamil Gniadek przed FEN 22: Piotr Bagiński i Robert Jocz przykladają uwagę do innych aspektów treningu! Wywiad!

Czytaj więcej...Kamil Gniadek podczas gali FEN 22, która 20 października 2018 odbędzie się w Poznaniu, zmierzy się z Jackiem Jędraszczykiem. Podczas treningu medialnego promującego galę mieliśmy okazję porozmawiać z Kamilem o jego przygotowaniach do pojedynku w klubie Berkut WCA Fight Team. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Andrzej Wawrzyk o walce Artur Szpilka vs Mariusz Wach i o tym komu kibicuje! Wywiad!

Czytaj więcej...Podczas konferencji prasowej przed galą Knockout Boxing Night 5 Szpilka vs Wach, która 10 listopada 2018 odbędzie się w Gliwicach, mieliśmy okazję spotkać Andrzeja Wawrzyka. Rozmawialiśmy o jego przewidywaniach co do walki Artur Szpilka vs Mariusz Wach i o tym, któremu z zawodników kibicuje. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Łukasz Demczur przed walką z Kamilem Łebkowskim na FEN 22! Wywiad!

Czytaj więcej...Łukasz Demczur podczas gali FEN 22 w Poznaniu, w sobotę, 20 października 2018, stoczy pojedynek z Kamilem Łebkowskim. O przygotowaniach do walki mieliśmy okazję porozmawiać podczas treningu medialnego przed galą FEN 22. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Czytaj więcej...

Bartłomiej Kopera o walce brata Łukasza na FEN 22 i kolejnej na KSW! Wywiad!

Czytaj więcej...Bartłomieja Koperę, zawodnika związanego aktualnie kontraktem z KSW, spotkaliśmy na treningu medialnym przed galą FEN 22, na której wystąpi jego brat, Łukasz Kopera. Z Bartkiem mieliśmy okazję porozmawiać o przygotowaniach jego brata do najbliższej walki, a także o dalszych planach "Małpy" w KSW. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Czytaj więcej...

Krzysztof Klaczek przed FEN 22 i walką z Edilsonem Teixeirą! Wywiad!

Czytaj więcej...Krzysztof Klaczek podczas gali FEN 22 w Poznaniu, w sobotę, 20 października 2018, stoczy pojedynek z Edilsonem Teixeirą. O przygotowaniach po walki oraz o dalszej karierze mieliśmy okazję porozmawiać podczas treningu medialnego przed galą FEN 22.

Czytaj więcej...

Damian Grabowski przed FEN 22: O walce z Rodrigo Guelke i błędach przeszłości! Wywiad!

Czytaj więcej...Z Damianem Grabowskim mieliśmy okazję porozmawiać podczas treningu medialnego przed galą FEN 22, który odbył się w Warszawie, we wtorek, 16 października, Co powiedział nam o przygotowaniach do walki z José Rodrigo Guelke i błędach popełnionych podczas przygotowań do wcześniejszych pojedynków w UFC.

Czytaj więcej...

Rafał Kijańczuk: Charles Andrade nadal jest w szpitalu, nie będę się obwiniał! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Rafałem Kijańczukiem, który podczas gali Fight Night West 4 w Czechach przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie pokonał bardzo doświadczonego brazylijskiego zawodnika, Charlesa Andrade. Po walce Brazylijczyk trafił w ciężkim stanie do szpitala. Kilka dni temu mieliśmy okazję porozmawiać z Rafałem Kijańczukiem o jego ostatnim pojedynku, a także o kolejnych walkach.

Czytaj więcej...

Piotr Wilczewski: Motto Mariusza Wacha ''Pomalutku do celu''! Wywiad przed Knockout Boxing Night 5!

Czytaj więcej...Piotr Wilczewski o planowanym pojedynku Mariusza Wacha z Arturem Szpilką na gali Knockout Boxing Night 5 w Gliwicach, w dniu 10.11.2018. Zapraszamy do wysłuchania!

Czytaj więcej...

Ewa Piątkowska: Wiem, że jestem w formie, mam czym uderzyć! Wywiad przed Knockout Boxing Night 5!

Czytaj więcej...Z Ewą Piątkowską rozmawiamy o jej przygotowaniach do pojedynku, który stoczy w dniu 10.11.2018, na gali Knockout Boxing Night 5 w Gliwicach. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Czytaj więcej...

Mariusz Wach: Do tego ringu nie będzie wchodził Andrzej Gmitruk, tylko Artur Szpilka! Wywiad przed Knockout Boxing Night 5!

Czytaj więcej...Mariusz Wach przed pojedynkiem z Arturem Szpilką na gali Knockout Boxing Night 5, która w dniu 10.11.2018 odbędzie się w Gliwicach. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...