free templates joomla

Daniel Omielańczuk: Nie chcę walki o pas z Sararą, bo musiałbym poświęcić się tylko K-1! Wywiad!

Czytaj więcej...Daniel Omielańczuk przed galą DSF 18 przeżył prawdziwą huśtawkę emocji, po tym gdy okazało się, że jego planowany przeciwnik, Tomasz Czerwiński, nie będzie mógł wystąpić w Ząbkach, ze względu na nokaut, którego doznał kilka dni przed galą. Daniel Omielańczuk miał więc nie wystąpić na gali DSF, jednak organizacji udało się ostatecznie zakontrkatować Yuria Gorbenko. Zaraz po walce Polak udzielił nam wywiadu, w którym mówił o wycofaniu się Tomasza Czerwińskiego, finansowych aspektach K-1 i MMA oraz wielu innych rzeczach. zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Czytaj więcej...

Tomasz Sarara nokautuje Petra Romankevicha na DSF 18! Wywiad po walce!

Czytaj więcej...Tomasz Sarara podczas gali DSF Kickboxing Challenge 18 w walce wieczoru zmierzył sie z Petrem Romankevichem. Polak znokautował przeciwnika. Zaraz po walce mieliśmy przyejmność porozmawiać z aktualnym Mistrzem DSF w wadze ciężkiej. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Czytaj więcej...

Jan Błachowicz: Jeśli w UFC ktoś wypadnie z walki o pas, to jestem gotów! Wywiad!

Czytaj więcej...Jan Błachowicz był gościem gali DSF Kickboxing Challenge 18 w Ząbkach, po której udzielił wywiadu. Odniósł się do bieżących wydarzeń w UFC, wyzwania Anthony Smitha, walki Joanny Jędrzejczyk z Valentiną Shevchenko na UFC 231 i sparingach z Mamedem Khalidovem i Tomaszem Narkunem. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Czytaj więcej...

Sławomir Duba: Zawodnicy MMA mają brzydką stójkę! Podsumowanie gali DSF 18! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Prezesem DSF Kickboxing Challenge, Sławomirem Dubą, z którym mieliśmy okazję porozmawiać zaraz po zakończeniu gali DSF 18 w Ząbkach. Jak prezes organizacji podsumował zakończone własnie wydarznie? Warto wysłuchać rozmowy.

Czytaj więcej...

Paweł Karwowski organizator House of Gladiators 2 podsumowuje wydarzenie! Wywiad!

Czytaj więcej...Paweł Karwowski, organizator gali House of Gladiators 2, która odbyła się 30.11.2018 w Zabrzu, podsumowuje na gorąco zakończone właśnie wydarzenie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Czytaj więcej...

Rafał Błachuta po zwycięstwie na gali House of Gladiators 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Rafał Błachuta w walce wieczoru gali House of Gladiators 2, która odbyła się 30.11.2018 w Zabrzu. Pokonał on Piotra Poniedziałka już w pierwszej rundzie przez poddanie w 1 rundzie.

Czytaj więcej...

Łukasz Jurkowski o galach House of Gladiators 2 i KSW 46! Wywiad!

Czytaj więcej...Po gali House of Gladiator 2 mieliśmy okazję porozmawiać z Łukaszem Jurkowskim, który pełnił tam rolę konferansjera. Jak ''Juras'' podsumował to wydarzenie, co mówił przed galą KSW 46? Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Rafał Kijańczuk przed walką na M-1 Challenge Battle in Atyrau! Wywiad!

Czytaj więcej...Rafał Kijańczuk podczas gali M-1 Challenge ''Battle in Atyrau'', która 15 grudnia 2018 odbędzie się w Kazachstanie, zmierzy się z gruzińskim zawodnikiem, Gigą Kukhalashvili. Jak Polak przygotowuje się do najbliższego starcia? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Czytaj więcej...

Artur Sowiński po ważeniu przed KSW 46! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Arturem Sowińskim, który podczas gali KSW 46 w Gliwicach, w sobotę, 1 grudnia 2018, zmierzy się z Kamilem Szymuszowskim. Co miał do powiedzenia Artur Sowiński zaraz po ważeniu? Warto posłuchać.

Czytaj więcej...

Roman Szymański po ważeniu przed KSW 46! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Romanem Szymańskim, który podczas gali KSW 46 w Gliwicach, w sobotę, 1 grudnia 2018, zmierzy się z Danielem Torresem. Jak zaraz poważeniu przed walką czuł się polski zawodnik? Warto posłuchać rozmowy.

Czytaj więcej...

Mateusz Gamrot przed KSW 46: Kleber nie ukrywa, że będzie chciał sprowadzić mnie do parteru! Wywiad!

Czytaj więcej...Mateusz Gamrot podczas gali KSW 46 w Gliwicach będzie walczyć o pas mistrzowski organizacji w wadze piórkowej. Jego przeciwnikiem będzie Kleber Koike Erbst. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, którego ''Gamer'' udzielił po ważeniu.

Czytaj więcej...

Tomasz Narkun przed KSW 46: Jestem pierwszym zawodnikiem w federacji, który pokonał Mameda Khalidova! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Tomaszem Narkunem, przeprowadzonego zaraz po ważeniu zawodników przed galą KSW 46 w Gliwicach. Co ''Giraffe'' miał do powiedzenia o sobotnim pojedynku i rewanżu z Mamedem Khalidovem? Warto posłuchać rozmowy!

Czytaj więcej...

Mamed Khalidov przed KSW 46: Chcę już tylko wejść do klatki! Wywiad!

Czytaj więcej...Mamed Khalidov zaraz po ważeniu przed galą KSW 46, która w sobotę, 1 grudnia 2018, odbędzie się w Gliwicach, rozmawiał z mediami. Były mistrz KSW mówił o rewanżu z Tomaszem Narkunem oraz spotkaniu twarzą w twarz na ważeniu. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Damian Janikowski typuje wyniki walk na KSW 46! Wywiad!

Czytaj więcej...Damian Janikowski podczas gali KSW 46 Khalidov vs Narkun 2 w sobotę, 1 grudnia 2018, znajdzie się w Gliwicach w roli widza, a nie zawodnika. Przed tym wydarzeniem zgodził się dla naszych widzów na małe typowanie wyników poszczególnych pojedynków. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy.

Czytaj więcej...

Roberto Soldic przed KSW 46: O treningach w WCA, rewanżu z Mańkowskim, Du Plesisem i pieniądzach! Wywiad!

Czytaj więcej...Roberto Soldic podczas gali KSW 46 zmierzy się z brazylijskim zawodnikiem, Viniciusem Bohrerem. Debiutujący w KSW Brazylijczyk z pewnością zrobi wszystko, aby pokonać aktualnego mistrza organizacji w wadze półśredniej. Chorwat przygotowywał się do tego starcia między innymi w Polsce. Co podczas wywiadu powiedział nam o pobycie w Warszawie, treningach w Berkut WCA Fight Team z polskimi zawodnikami, pieniądzach oraz rewanżach z Borysem Mańkowskim i Dricusem Du Plessis'em? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Czytaj więcej...

Mateusz Gamrot przed KSW 46: Nie będę unikał parteru! Wywiad + Trening!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia treningu i wysłuchania wywiadu z Mateuszem Gamrotem o przygotowaniach i planach na walkę z Kleberem Koike Erbstem, która będzie co-main eventem gali KSW 46 w Gliwicach, w dniu 1.12.2018.

Czytaj więcej...

Mamed Khalidov przed KSW 46: Nieporozumienia są cały czas w jego głowie! Wywiad + Trening!

Czytaj więcej...Jednym z uczestników treningu medialnego przed galą KSW 46, który w poniedziałek, 26.11.2018 odbył się w Warszawie, był Mamed Khalidov, który podczas najbliższej gali KSW zmierzy się z Tomaszem Narkunem. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z zawodnikiem Berkut Arrachion Olsztyn.

Czytaj więcej...

Trener Szymon Bońkowski przed KSW 46 o Mamedzie i Grzegorzu Szulakowskim! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z trenerem Szymonem Bońkowskim o przygotowaniach Mameda Khalidova do walki z Tomaszem Narkunem oraz Grzegorza Szulakowskiego z Marianem Ziółkowskim na KSW 46 w Gliwicach, w klubie Berkut Arrachion Olsztyn.

Czytaj więcej...

Martin Zawada: Może dołożę cegiełkę do zwycięstwa Mameda na KSW 46! Wywiad!

Czytaj więcej...Martina Zawadę spotkaliśmy podczas ostatniej wizyty w Berkut Arrachion Olsztyn. Mieliśmy więc niewątpliwa przyjemność, krótko porozmawiać. Co o swoim "urlopie" w Olsztynie i pomocy Mamedowi Khalidovowi przed walką na KSW 46, sytuacji Davida Zawady w UFC oraz przyjaźniach zawartych w trakcie wydarzeń MMA powiedział nam Martin?
Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Grzegorz Szulakowski przed KSW 46 i walką z Marianem Ziółkowskim! Wywiad!

Czytaj więcej...Grzegorz Szulakowski podsumowuje przygotowania do walki z Marianem Ziółkowskim na gali KSW 46 w Gliwicach, w dniu 01.12.2018, które od jakiegoś czasu odbywa w klubie Berkut Arrachion Olsztyn. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...