free templates joomla

Krzysztof Kułak o seminarium z Maciejem Linke w Adrenalina Fight Częstochowa oraz o swoich dalszych planach

Czytaj więcej...Prezentujemy wywiad z Krzysztofem Kułakiem, byłym mistrzem Fedracji KSW w wadze średniej i obecnym mistrzem organizacji Celtic Gladiator, z którym podczas seminarium Brazylijskiego Jiu-Jitsu prowadzonym  przez Macieja Linke rozmawialiśmy o klubie Adrenalina Fight Częstochowa oraz o planach kolejnych walk! Gorąco polecamy!

Czytaj więcej...

Piotr Niedzielski o walce na Extra Gali Poznań Fight Night! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Piotrem Niedzielskim, z którym rozmawialiśmy po jego zwycięskiej walce na Extra Gali Fight Night w Poznaniu. Polecamy!

Czytaj więcej...

Łukasz Radosz po zwycięstwie na Extra Gali w Poznaniu! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Łukaszem Radoszem, z którym rozmawialiśmy o jego walce na Extra Gali Fight Night w Poznaniu. Polecamy!

Czytaj więcej...

Piotr ''Bonus BGC'' Witczak o swojej walce na Extra Gali w Poznaniu

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Piotrem "Bonusem BGC" Witczakiem, z którym rozmawialiśmy o jego walce na Extra Gali Fight Night w Poznaniu, gdzie wystąpił w pojedynku z innym raperem Krzysztofem ''Bodychristem'' Ciesielskim. Polecamy!

Czytaj więcej...

Mateusz Gamrot o Extra Gali w Poznaniu i o przygotowaniach do KSW 39

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Mateuszem Gamrotem, z którym rozmawialiśmy o jego walce z Borysem Mańkowskim na Extra Gali Poznań Fight Night w grapplingu oraz o przygotowaniach do walki na gali KSW 39 Colosseum w Warszawie. Polecamy!

Czytaj więcej...

Borys Mańkowski o Extra Gali w Poznaniu i o przygotowaniach do KSW 39

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Borysem Mańkowskim, z którym rozmawialiśmy o jego walce z Matuszem Gamrotem w grapplingu podczas Extra Gali Poznań Fight Night oraz o przygotowaniach do walki z Mamedem Khalidovem na gali KSW 39 Colosseum w Warszawie. Polecamy!

Czytaj więcej...

Patrycja Borkowska po walce na gali DFN 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Patrycją Borkowską, która 28 stycznia 2017 roku, podczas gali Dragon Fight Night 2 (DFN 2) w Tłuszczu, stoczyła walkę w formule MMA. Polecamy!

Czytaj więcej...

Azamat Mustafaev po zwycięstwie na gali DFN 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Azamatem Mustafaevem, który 28 stycznia 2017 roku, podczas gali Dragon Fight Night 2 (DFN 2) w Tłuszczu, zwyciężył w walce w formule MMA w kategorii 66 kilogramów. Polecamy!

Czytaj więcej...

Mateusz Siński po zwycięstwie na gali DFN 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Mateuszem Sińskim, który 28 stycznia 2017 roku, podczas gali Dragon Fight Night 2 (DFN 2) w Tłuszczu, zwyciężył w walce w formule MMA w kategorii 66 kilogramów. Polecamy!

Czytaj więcej...

Piotr Trześniewski - Tryc po zwycięstwie na gali DFN 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Piotrem Trześniewskim - Trycem, który 28 stycznia 2017 roku, podczas gali Dragon Fight Night 2 (DFN 2) w Tłuszczu, zwyciężył w walce na zasadach K-1 z Danielem Strzemińskim. Polecamy!

Czytaj więcej...

Marcin Szreder o przygotowaniach do walki na FEN 16

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Marcinem Szrederem z Palestry Warszawa o przygotowaniach do walki na FEN 16, która odbędzie się w dniu 11-go marca 2017 w hali Torwar w Warszawie. Rozmowę przeprowadziliśmy po gali DFN 2 w Tłuszczu, gdzie spotkaliśmy lubianego przez kibiców fightera z Warszawy. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Hanna "Tyson" Gujwan przed walką na sylwestrowej gali RIZIN w Japonii - wywiad!

Czytaj więcej...W ostatni dzień roku, 31 grudnia w japońskiej Saitamie, na gali federacji RIZIN zaprezentuje się Hanna Gujwan. Zawodniczka MMA z Rzeszowa w limicie 49 kg zmierzy się z Reną Kubotą, niezwykle popularną w ''Kraju Kwitnącej Wiśni'' fighterką. Zapraszamy do lektury wywiadu, w którym Gujwan opisuje m.in. wrażenia związane z debiutem dla dużej organizacji, przybliża także sylwetkę swojej najbliższej rywalki. Polecamy!

Czytaj więcej...

Joanna Różańska po zwycięstwie na Angels of Glory 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Joanną Różańską, która podczas gali Angels of Glory 2 stoczyła zwycięską walkę z Anetą Kopeć. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Hubert Ulikowski po walce na gali Angels of Glory 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Hubertem Ulikowskim, który podczas gali Angels of Glory 2 stoczył walkę z Krzysztofem Olszewskim. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Krzysztof Olszewski po zwycięstwie na Angels of Glory 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Krzysztofem Olszewskim, zawodnikiem klubu Palestra Warszawa, który podczas gali Angels of Glory 2 stoczył zwycięską walkę z Hubertem Ulikowskim. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Shaun Lomas po walce na gali Celtic Gladiator 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Prezentujemy wywiad z Shaun'em Lomas'em, który podczas gali Celtic Gladiator 11 w Krakowie zmierzył się z Krzysztofem Kułakiem. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Luke Bampton po walce na gali Celtic Gladiator 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Luke'm Bamptonem, który podczas gali Celtic Gladiator 11 w Krakowie zmierzył się z Marcinem Stopką z Fight House Nowy Sącz. Polecamy rozmowę!

Czytaj więcej...

Marcin Stopka o walce na Celtic Gladiator 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Z Marcinem Stopką miliśmy okazję romzmawiać zaraz po jego walce na gali Celtic Gladiator 11 w Krakowie, gdzie zwyciężył w walce z Lukem Bamptonem. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Albert Jarzębak podsumowuje galę Celtic Gladiator 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Albertem Jarzębakiem, organizatorem gali Celtic Gladiator 11, z którym mieliśmy okazję porozmawiać zaraz po zakończeniu wydarzenia w sobote, 26 listopada w Krakowie. Polecamy!

Czytaj więcej...

Pavel Obozny po wygranym pojedynku na Celtic Gladiator 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Pavlem Oboznym, zawodnikiem klubu Condor Grodno z Białorusi, kótry podczas gali Celtic Gladiator 11, w dniu 26 listopada 2016 w Krakowie, stoczył zwycięską walkę z Piotrem Sokołem. Polecamy gorąco! 

Czytaj więcej...