free templates joomla

''Kickboxing ma potencjał w Polsce!'' ONE PUNCH wchodzi do gry! Grzegorz Wrzesień zapowiada galę! Wywiad!

Czytaj więcej...Na tydzień przed galą ONE PUNCH, która 5 kwietnia 2024 roku odbędzie się w Ostrowcu Świętokrzyskim, o potencjale kickboxingu na polskim rynku sportów walki, stwarzaniu możliwości dla młodych zawodników i wielu innych rzeczach rozmawiamy z Grzegorzem Wrześniem, organizatorem wydarzenia.

Czytaj więcej...

To był kciuk w oko! Cesarz nie przegrał przez nokaut, ale kontuzję! Najman zapowiada powrót w chwale! Wywiad!

Czytaj więcej...Dwa dni po walce Marcina Najmana z Jackiem Murańskim na gali CLOUT MMA 4 [WYNIKI], mieliśmy okazję zapytać El Testosterona o przebieg wydarzeń w klatce z jego perspektywy. Zapraszamy do obejrzenia obszernego wywiadu, w którym Marcin wyjaśnia, co stało się w trakcie walki i dlaczego przegrał.

Czytaj więcej...

Recepta na sukces! Walka Murańskiego od kulis! Żołnierz z GROMDA Ryta czeka na Zadorę! Wywiad!

Czytaj więcej...Jaki plan na walkę z Marcinem Najmanem [WYWIAD] podczas gali CLOUT MMA 4 [WYNIKI] miał Jacek Murański? O tym rozmawiamy z Krzysztofem "ŻOŁNIERZEM" Rytą zaraz po odbytym pojedynku i skandalem, którym się zakończyła walka Murana z El Testosteronem.

Czytaj więcej...

Babilon Boxing Show & K1: Lodzik, Dudek, Jędrzejczyk, Smoku, Stępień i Majewski! Wywiady!

Czytaj więcej...Zaraz po walkach stoczonych podczas gali Babilon Boxing Show & K1 w Nowym Dworze Mazowieckim mieliśmy okazję porozmawiać z zawodnikami. Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z Janem ''IRON" Lodzikiem, Rafałem Dudkiem, Maciejem SMOKU Smokowskim, Piotrem Stępniem i Marcinem Majewskim.

Czytaj więcej...

DARO LEW: MMA to moje życie! Jestem gotowy na XAYOO i BAGIETĘ! Wywiad!

Czytaj więcej...Posłuchaj co Daro Lew powiedział nam na dwa dni przed swoją walką z XAYOO na gali FAME 20 Don Kasjo vs Boxdel.

Czytaj więcej...

Krycha ma plan! Ferrari przegra pierwszą walkę? Wilczak wie na co wyda 1,5 mln! Wywiad!

Czytaj więcej...Na kilka dni przed FAME 20 Don Kasjo vs Boxdel, podczas której między innymi Krystian "KRYCHA" Wilczak weźmie udział w ośmio osobowym turnieju. Zapraszamy do wysłuchania!

Czytaj więcej...

Okniński ostro! Pobiłby Ferrariego, gdyby patrzył na pieniądze! Akademia Kleksa i 100 lat Pudzian! Wywiad!

Czytaj więcej...Niesamowity, jak zawsze, wywiad z trenerem Mirosławem Oknińskim o wielu tematach: Ferrari, FAME 20, Szmatan, Natan vs Szeliga, Don Diego czy Don Lebiega? Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Szalony Lodzik! Po walkach mi się wkręca! Japończyk out! Wywiad przed Babilon Boxing Show!

Czytaj więcej...Jan Lodzik przed walką na gali Babilon Boxing Show & K-1, która 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Nowym Dworze Mazowieckim. Przeciwnikiem polskiego zawodnika będzie Juanmi Martinez z Hiszpanii. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski organizacji Babilon, którego bronić będzie "IRON".  

Czytaj więcej...

Anna IFBB PRO powraca! Mam kontrakt z Prime i trenuję! Wywiad!

Czytaj więcej...Anna Andrzejewska, znana także jako ANNA IFBB PRO zapowiada powrót do walk. Z kim podpisała kontrakt i jakie ma najbliższe plany na walkę? Wysłuchajcie wywiadu!

Czytaj więcej...

Trenerzy po walkach zawodników na Babilon MMA 42! Wywiady!

Czytaj więcej...Z Bartoszem Jezierskim, Krzysztofem Bańkowskim, Kamilem Umińskim i Piotrem Kurkusem rozmawialiśmy podczas gali Babilon MMA 42, po walkach ich zawodników. Zapraszamy do obejrzenia wywiadów.

Czytaj więcej...

Zając, Wyroślak, Kuczmarski, Krawczyk, Bednarski, Miastkowski i Baraniewski! Po walkach na Babilon MMA 42! Wywiady!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadów z zawodnikami, którzy stoczyli walki na gali Babilon MMA 42. Sergiusz Zając, Gracjan Wyroślak, Dawid Kuczmarski, Michał Bednarski, Iwo Baraniewski, Nikodem Miastkowski i Marcin Krawczyk. Co mieli do powiedzenia po zakończonych pojedynkach!

Czytaj więcej...

Najman ostro! Murański wyp***la z internetu po walce! Koniec z polityką?

Czytaj więcej...Marcin Najman po ogłoszeniu walki na Clout MMA 4 jedzie po Jacku Murańskim! Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!  

Czytaj więcej...

Zawodnicy i organizatorzy przed The Warriors MMA 2! Kowoll, Białas, Moisa, Krzewina, Fadipe, Cliucinicov! Wywiady!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadów po ważeniu zawodników przed galą The Warriors MMA 2, która już jutro, 9 grudnia 2023 odbędzie się w Rudzie Śląskiej. Patryk Kowoll, Mateusz Białas, Oleksandr Moisa, Kamil Krzewina, Henry Fadipe, Dorian Cliucinicov rozmawiali z nami zaraz po ceremonii ważenia. Mieliśmy także okazję porozmawiać z organizatorami wydarzenia.  

Czytaj więcej...

Natan Marcoń i Adam Security! Jak wygrać w sobotę? Trener Naruszczka przed niemożliwym wyzwaniem? Wywiad!

Czytaj więcej...Trener Marcin Naruszczka o przepisie na zwycięstwo Natana Marconia w walce z Adrianem "Polakiem" i "Adama Security" z Jakubem "GUZIKIEM" Szymańskim na gali FAME MMA Reborn. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Marcoń bez cenzury! Polak będzie roz***any! Natan wyjaśnia Labrygę i Załęckiego! Wywiad!

Czytaj więcej...Natan Marcoń już w sobotę na gali FAME MMA Reborn zmierzy się z Adrianem Polakiem. Mieliśmy okazję porozmawaić z "Bogiem Estetyki" na kilka dni przed walką. W wywiadzie zapowiada on mocny materiał o Adrianie Polaku, a także wyjaśnia konflikt z Labrygą i Załęckim.

Czytaj więcej...

Kaczmarczyk ostro! Walka tylko o pas KSW! Tajlandia, rehabilitacja i mocny powrót! Wywiad!

Czytaj więcej...Patryk Kaczmarczyk po zwycięstwie z Danielem Rutkowskim na XTB KSW 88. O walce, kontuzji, rehabilitacji i chęci walki o pas mistrzowski KSW. Gorąco polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Balboa, Joker, Gorilla, Arczi, Mario, Popek, Raging Bull, Ghost, Siwollo! Po GROMDA 15! Wywiady!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia lub wysłuchania :) wywiadów z zawodnikami, zwycięskimi i tymi którzy ponieśli porażki, podczas gali GROMDA 15. Balboa, Joker, Gorilla, Arczi, Mario, Raging Bull, Ghost - rozmawialiśmy z nimi po ich walkach!

Czytaj więcej...

Pobiliśmy rekord! Do kieszeni mi nie zaglądajcie! Boss wskazuje najlepszą walkę na GROMDA 15! Wywiad!

Czytaj więcej...Promotor Mariusz Grabowski na gorąco po gali GROMDA 15 podsumowuje wydarzenie. Uchyla rąbka tajemnicy co do sprzedaży PPV i wskazuje najlepszą, jego zdaniem, walkę tego wieczoru.  

Czytaj więcej...

POPEK przed walką na gołe pięści na gali GROMDA 15: Wchodzę i nokautuje! Video!

Czytaj więcej...Wchodzę, nokautuje typa i lecę na urodzinową bibkę. POPEK na 48h przed walką z niepokonanym chuliganem i mistrzem walk na gołe pięści, ORSU CORSU. Gala GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG już 1 GRUDNIA!

Czytaj więcej...

Babilon MMA 40: Makarowski, Królik, Dudek, Mendlewski, Dębosz i Kuczmarski! Wywiady po walkach!

Czytaj więcej...Zapraszmy do obejrzenia wywiadów z zawodnikami, którzy walczyli na gali Babilon MMA 40, już w sobotę, 7 października 2023 roku w Wieliczce. Zaraz po walkach rozmawiali z nami Mateusz Makarowski, Michał Królik, Rafał Dudek, Krzysztof Mendlewski, Wiktoria Dębosz i Dawid Kuczmarski.

Czytaj więcej...