free templates joomla

Excslusive: Hardkorowy Koksu o walce na KSW 39, nie mówi ''nie'' MMA i czeka na Popka w Burneika Gym! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania najnowszego wywiadu z Robertem Burneiką, który opowiedział o swoich wrażeniach z KSW 39 Colosseum i problemach, które doprowadziły do porażki z raperem Popkiem na PGE Narodowym. Mimo porażki, Hardokorowy Koksu nie wyklucza ostatecznie kolejnej walki w MMA w niedalekiej przyszłości. Sporo także o konflikcie z Popkiem, o tym że Różal jest w porządku i treningach w Burneika Gym. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Rafał Petertil: Nigdy nie miałem parcia na szkło. Dałem się złapać i aresztować! Wywiad!

Czytaj więcej...Rafał Petertil, legenda wrocławskich sportów walki, a obecnie trener w klubie Gym-Fight jest gościem kolejnego odcinka "Drugiej strony medalu". Sportowiec w rozmowie z Andrzejem Gliniakiem opowiada o walkach z cięższymi o kilkadziesiąt kilogramów rywalami, jak został prywatnym ochroniarzem Krzysztofa Ibisza i kto nadał mu przydomek "Waleczne serce". Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

Marcin Bodnar po walce na MFC 12! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Marcinem Bodnarem, zawodnikiem Fight Club Zielona Góra, który podczas gali MFC 12 w Zielonej Górze stoczył pojedynek z Aliją Tucak z Bośni i Hercegowiny.

Czytaj więcej...

Sebastian Jagielski podsumowuje galę MFC 12 w Zielonej Górze! Wywiad!

Czytaj więcej...Sebastian Jagielski był sędzią głównym na gali MFC 12, która 16 września 2017 odbyła się w Zielonej Górze. Rozmawialiśmy z nim o pracy sędziów oraz walkach stoczonych przez zawodników. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Emilia Czerwińska po zwycięstwie na MFC 12! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Emilią Czerwińską, zawodniczką SKF Boksing Zielona Góra, która podczas gali MFC 12 w Zielonej Górze stoczyła zwycięski pojedynek z Michaelą Michl z Niemiec.

Czytaj więcej...

Wojciech Kazieczko po walce na MFC 12! Wywiad!

Czytaj więcej...Zaraz po zakończeniu gali MFC 12 w Zielonej Górze mieliśmy możliwość porozmawiać z Wojciechem Kazieczko, zawodnikiem klubu Funfit Boxing Team, który tego wieczoru zwyciężył w walce z Kevinem Schotzem.

Czytaj więcej...

Sławomir Przypis po walce na MFC 12! Wywiad!

Czytaj więcej...Zaraz po zakończeniu gali MFC 12 w Zielonej Górze mielismy okazję porozmawiać ze Sławomirem Przypisem, zawodnikiem klubu Żytkiewicz Team, który tego wieczoru zwyciężył w walce z Bartłomiejem Domalikiem.

Czytaj więcej...

Maciej ''Zembol'' Zembik po walce na MFC 12! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Maciejem Zembikiem, zawodnikiem Żarskiego Klubu Sportów Walki, który podczas gali MFC 12 w Zielonej Górze stoczył zwycięski pojedynek z Pavlem Magureanu z Niemiec.

Czytaj więcej...

Hubert Szymajda o powrocie do walk MMA! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Hubertem Szymajdą, zawodnikiem klubu ''Dziki Wschód Biała Podlaska'', który po dwóch latach przerwy wraca do zawodowych walk MMA. Planuje między innymi stoczyć jeszcze dwie walki do końca 2017 roku. Polecamy rozmowę!

Czytaj więcej...

Kamil Łebkowski o walce z Imavovem i przygotowaniach do kolejnych pojedynków! Wywiad!

Czytaj więcej...Kamila Łebkowskiego spotkaliśmy na stoisku Fight Exclusive Night, na targach FIWE2017 w Warszawie. Co o walce z Daguirem Imavovem podczas gali FEN 18 Summer Edition, o przygotowaniach do kolejnych pojedynków i innych sprawach miał do powiedzenia ''Bomba''? Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Damian Janikowski o swoim debiucie w MMA i kolejnej walce na KSW 41! Wywiad!

Czytaj więcej...Na targach FIWE2017 spotkaliśmy się z Damianem Janikowskim, brązowym medalistą igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012 roku, który 27 maja 2017 roku zadebiutował w zawodowym MMA podczas gali KSW 39 Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie w efektowny sposób pokonał Julio Gallegosa.

Czytaj więcej...

Andrzej Grzebyk o konflikcie z Naruszczką, Berneńczykach i swoich planach! Wywiad!

Czytaj więcej...Andrzej Grzebyk był jednym z zawodników, których spotkaliśmy na stoisku Fight Exclusive Night podczas targów FIWE2017, które w ubiegły weekend odbywały się w Warszawie. Przy tej okazji mogliśmy porozmawiać z zawodnikiem Legion Team Tarnów o jego drugim ''starciu'' z Marcinem Naruszczką, hodowli Berneńczyków i jego najbliższych planach. Zapraszamy do wysłuchania!

Czytaj więcej...

Arkadiusz Wrzosek o przygotowaniach do walki na FEN 19! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Arkadiuszem Wrzoskiem, z którym spotkaliśmy się podczas targów FIWE2017 w Warszawie. Co o przygotowaniach do najbliższej walki na FEN 19 o mistrzostwo organizacji Fight Exclusive Night i swoich potencjalnych rywalach miał do powiedzenia zawodnik klubu Copacabana Warszawa? Warto posłuchać!

Czytaj więcej...

Marcin Wrzosek o MMA, Conorze McGregorze i karierze dziennikarskiej! Wywiad!

Czytaj więcej...Z Marcinem Wrzoskiem mieliśmy okazję spotkać się podczas targów FIWE2017 w Warszawie. Co o przygotowaniach do kolejnych walk, Conorze McGregorze i swoich doświadczeniach dziennikarskich mówił zawodnik KSW? Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Łukasz Zaborowski o Shark Top Team, przygotowaniach zawodników i kontrowersjach! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Łukaszem Zaborowskim, właścicielem klubu Shark Top Team z Łodzi, w którym między innymi trenują Karolina Kowalkiewicz i Marcin Wrzosek. Rozmawialiśmy o zmianach w klubie, przygotowaniach Karoliny do walki na gali UFC w Gdańsku, walce Marcina Wrzoska na KSW 40 oraz zmianach w klubie. Polecamy rozmowę!

Czytaj więcej...

Grzegorz Sanecki o walkach w MMA i Legia Fight Club! Wywiad!

Czytaj więcej...Z Grzegorzem Saneckim, podczas targów FIWE2017 w Warszawie, rozmawialiśmy o jego walkach w MMA oraz o Legia Fight Club. Gorąco polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Karolina Kowalkiewicz o przygotowaniach do walki w Polsce na UFC Gdańsk! Wywiad!

Czytaj więcej...Podczas tarfów FIWE2017, które w dniach 9-10 września odbywały się w Warszawie, mieliśymy możliwość spotkać się z Karoliną Kowalkiewicz, jedną z dwóch polskich zawodniczek walczących obecnie dla UFC, największej organizacji MMA na świecie. Rozmawialiśmy o przygotowaniach do jej najbliższej walki, którą stoczy 21 października 2017 na gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku. Jakie są odczucia Karoliny na kilka tygodni przed pojedynkiem i co myśli o przeciwniczce? Warto posłuchać!

Czytaj więcej...

Borys Mańkowski o rewanżu z Mamedem, pojedynku z Pudzianem i odejściu z Ankos Zapasy! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Borysem Mańkowskim, zawodnikiem Federacji KSW, z którym mieliśmy przyjemność porozmawiać w ubiegłą niedzielę, podczas targów FIWE 2017. Co o rewanżu z Mamedem Khalidovem, walce z Mariuszem Pudzianowskim i odejściu z Ankos Zapasy miał do powiedzenia Borys? Posłuchajcie!

Czytaj więcej...

Kacper Muszyński o nawiązaniu współpracy z Ageon Fight Team! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Kacprem Muszyńskim, zawodnikiem klubu Metraco Armia Polkowice, z którym rozmawialiśmy o jego współpracy z Ageon Fight Team i planach kolejnych walk. Polecamy rozmowę!

Czytaj więcej...

Maciej Sulęcki: Będę najlepszy, będę mistrzem świata! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Maciejem Sulęckim, z którym podczas targów FIWE2017 rozmawialiśmy o jego planach, pojedynku Mayweather vs McGregor i ostatniej walce Krzysztofa Zimnocha. Gorąco polecamy!

Czytaj więcej...