free templates joomla

Rafał Sępkowski, Kacper Miąsko, Natlia Jędrysiak i Arkadiusz Keller po DFN 3! Wywiady!

Czytaj więcej...Rafał Sępkowski, Kacper Miąsko, Natlia Jędrysiak,  Arkadiusz Keller i Bogdan Bulecki - prezentujemy wywiady z zawodnikami, którzy podaczas gali Dragon Fight Night 3 [DFN 3], w dniu 17 marca 2018 w Tłuszczu, zwyciężyli w stoczonych pojedynkach. Zapraszamy do słuchania!

Czytaj więcej...

Jan Błachowicz o walce Rafał Sępkowskiego na DFN 3! Wywiad!

Czytaj więcej...Jan Błachowicz był jednym z gości gali Dragon Fight Night 3, która 17 marca 2018 odbyła się w Tłuszczu, pod Warszawą. Tego wieczoru zawodnik UFC stanął także w narożniku walczącego na gali DFN 3 Rafała Sępkowskiego. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który mieliśmy okazję przeprowadzić zaraz po zakończeniu gali.

Czytaj więcej...

Grzegorz Trędowski o kontrowersyjnym werdykcie na DFN 3! Wywiad!

Czytaj więcej...Prezentujemy wywiad z Grzegorzem Trędowskim, zawodnikiem i trenerem w klubie Nastula Club, który podczas gali Dragon Fight Night 3 [DFN 3] stał w narożniku Karola Linowskiego. Po walce z Krystianem Bielskim, która zakończyła się zwycięstwem zawodnika z Mławy przez niejednogłośną decyzję sędziów, sztab zawodnika z Warszawy miał zastrzeżenia do werdyktu, a w nastepnym dniu po gali do organizatorów został przesłany protest.
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Czytaj więcej...

Ibrahim Barkhinoev po zwycięstwie na gali DFN 3! Wywiad!

Czytaj więcej...Ibrahim Barkhinoev na gali DFN 3, w pojedynku poprzedzającym walkę wieczoru, pokonał bardzo szybkim poddaniem swojego przeciwnika, Grzegorza Białasa. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z tym utalentowanym zawodnikiem pochodzącym z Inguszeti.

Czytaj więcej...

Karol Linowski po niejednogłośnej decyzji na DFN 3! Wywiad!

Czytaj więcej...Karol Linowski w walce wieczoru podczas gali DFN 3, w sobotę, 17 marca 2018 w Tłuszczu, po niejednogłośnej decyzji sędziów przegrał pojedynek z Krystianem Bielskim. Po zakończeniu gali mieliśmy okazję porozmawiać z zawodnikiem Nastula Fight Club. Polecamy!

Czytaj więcej...

Krystian Bielski po zwycięstwie w walce wieczoru na DFN 3! Wywiad!

Czytaj więcej...Krystian Bielski podczas gali DFN 3, w sobotę, 17 marca 2018 w Tłuszczu, w walce wieczoru zmierzył się z Karolem Linowskim, pokonując go przez niejednogłośną decyzję sędziów. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który mogliśmy przeprowadzić zaraz po walce.

Czytaj więcej...

Mamed Khalidov przed KSW 42 o Tomaszu Narkunie i rewanżu z Michałem Materlą! Wywiad!

Czytaj więcej...Kilka dni temu odwiedziliśmy klub Berkut Arrachion Olszyn, w którym Mamed Khalidov jak zwykle przygotowuje się do swoich pojedynków. Jak wiadomo już niebawem pochodzący z Czeczenii, a mieszkający od wielu lat w Polsce, fighter stanie do walki z Tomaszem Narkunem podczas gali KSW 42, która 3 marca 2018 odbędzie się w Łodzi, w hali Atlas Arena. Zapraszamy do wysłuchania (i obejrzenia) wywiadu, w którym Mamed Khalidov między innymi mówi o trwających przygotowaniach, o tym dlaczego wybrał KSW i o rewanżu z Michałem Materlą. Polecamy!

Czytaj więcej...

Tomasz Janiak o występie zawodników z Centrum Rozwoju Sportu w Pabianicach! Wywiad!

Czytaj więcej...Tomasz Janiak, trener w Centrum Rozwoju Sportu w Pabianicach, jeszcze w trakcie gali DKW Fight Night 1, która 10 lutego 2018 roku odbyła się w Chełmie, w rozmowie z nami podsumował walki swoich zawodników: Marcina Filipczaka i Marcina Stefańskiego. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Michał Guzik, Adam Wiewóra, Anna Tarsińska i Karol Bromblik po gali DKW Fight Night 1! Wywiady!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadów z Michałem Guzikiem, Adamem Wiewórą i Anną Tarsińską, zwycięzcami walk na gali DKW Fight Night 1, która 10 lutego 2018 roku odbyła się w Chełmie. Karol Bromblik zadebiutował podczas tego wieczoru w zawodowej walce MMA i po dobrym pojedynku sędziowie orzekli remis.

Czytaj więcej...

Marcin Poźniak po zwycięstwie na DKW Fight Night 1! Wywiady!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Marcinem Poźniakiem, trenerem klubu Fabryka Sportu w Chełmie, który podczas DKW Fight Night 1 w co-main event gali pokonał swojego przeciwnika przez poddanie w pierwszej rundzie.

Czytaj więcej...

Rafał Kijańczuk po zwycięstwie na DKW Fight Night 1! Wywiad!

Czytaj więcej...Rafał Kijańczuk na gali DKW Fight Night 1 w Chełmie w walce wieczoru w błyskawicznym tempie pokonał swojego przeciwnika nokautując go w kilkanaście sekund po rozpoczęciu pojedynku. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Jakub Kowalewicz o przygotowaniach do walki na gali Brave 10 w Jordanii! Wywiad!

Czytaj więcej...Prezentujemy wywiad z Jakubem Kowalewiczem, który przygotowuje się obecnie do swojej najbliższej walki na gali Brave 10, która odbędzie się 2 marca 2018 roku w Ammanie, w Jordanii. Zapraszamy do słuchania!

Czytaj więcej...

Robert Jocz o treningach w WCA Fight Team! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Robertem Joczem, trenerem klubu WCA Fight Team, w którym trenują między innymi tacy zawodnicy jak: Jan Błachowicz, Piotr Strus, Łukasz Jurkowski, Daniel Omielańczuk, Maciej Sulęcki, okazyjnie np. Michał Materla, Tomasz Narkun i wielu innych.

Czytaj więcej...

Piotr Strus o rozstaniu z Tomaszem Oświecińskim, rozmowach z ACB i DSF Kickboxing Challenge! Wywiad!

Czytaj więcej...Piotr Strus w wywiadzie z nami wyjaśnia swój aktualny status, mówi o rozmowach z organizacjami ACB i DSF Kickboxing Challenge oraz o zakończeniu współpracy z Tomaszem Oświecińskim. Zapraszamy do słuchania!

Czytaj więcej...

Andrzej Grzebyk: ''Na pewno nie przyjedzie do Polski tylko po wypłatę''! Wywiad przed FEN 20!

Czytaj więcej...Andrzej Grzebyk przygotowuje się do walki na gali FEN 20 ''Next Level'', podczas której zmierzy się z debiutującym w organizacji zawodnikiem z Ukrainy, Anatoliyem Litvinovem. Jak czuje się Grzebyk przed zbliżającym się pojedynkiem, jakie sa jego plany? Zapraszamy do przeczytania krótkiej rozmowy.

Czytaj więcej...

Michał Oleksiejczuk zaprzecza zarzutom o stosowaniu dopingu! Wywiad!

Czytaj więcej...Podczas gali DKW Fight Night 1 mieliśmy okazję spotkać między innymi polskiego zawodnika walczącego obecnie dla organizacji UFC, Michała Oleksiejczuka, z którym mieliśmy możliwość chwilę porozmawiać. Musiał oczywiście pojawić się temat podejrzenia ze strony USADA o stosowanie dopingu. Co w tej sprawie i na inne tematy miał do powiedzenia ''Lord''? Zapraszamy do słuchania!

Czytaj więcej...

Marcin Różalski o DKW Fight Night 1, DSF Kickboxing Challenge 13 i seminariach! Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin Różalski był jednym z gości specjalnych na gali DKW Fight Night 1, która 10 lutego 2018 roku odbyła się w Chełmie. Mieliśmy przyjemność chwilę porozmawiać z ''Różalem'' jak podobała mu się zakończona właśnie gala, a także o niedawnej DSF Kickboxing Challenge 13 i seminarium poprzedzającym galę w Chełmie, którego był współprowadzącym. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Michał Materla przed walką ze Scottem Askhamem na KSW 42! Wywiad!

Czytaj więcej...Michał Materla (25-5) na gali KSW 42, która 3 marca 2018 roku odbędzie się w Łodzi, stoczy pojedynek ze Scottem Askhamem (15-4). O tym jak przebiegają jego przygotowania do tej walki mieliśmy okazję porozmawiać po treningu w Warszawskim Centrum Atletyki. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Mocny wywiad z Pawłem Jóźwiakiem!

Czytaj więcej...Paweł Jóźwiak, prezes FEN MMA Federation, był jednym z gości gali DSF Kickboxing Challenge 13 we Wrocławiu. Przy tej okazji mieliśmy możliwość porozmawiać o ostatnich zmianach w Fight Exclusive Night, zawodnikach, którzy odeszli i nowych angażach w organizacji, Pawle Biszczaku, Tymoteuszu Świątku i postrzeganiu konurencyjnych organizacji.

Czytaj więcej...

Tomasz Narkun o przygotowaniach do walki z Mamedem Khalidovem na KSW 42 i treningach w WCA! Wywiad!

Czytaj więcej...Tomasz Narkun na zbliżającej się wielkimi krokami gali KSW 42, która 3 marca 2018 roku odbędzie się w hali Atlas Arena, w Łodzi, zmierzy się w pojedynku z Mamedem Khalidovem. Mieliśmy w środę możliwość przeprowadzenia wywiadu z ''Giraffe'', z którym rozmawialiśmy o jego przygotowaniach oraz o treningach w klubie Warszawskie Centrum Atletyki. Zapraszamy do słuchania!

Czytaj więcej...