free templates joomla

Patryk Borowski-Beszta: staram się pokazać co potrafię w ringu, nie w konfrontacjach słownych

Czytaj więcej...Zapraszamy do lektury wywiadu z Patrykiem Borowskim-Besztą, polskim zawodnikiem Muay Thai, który w ostatnich trzech miesięcy wygrał trzy walki na bardzo poważnych i prestiżowych imprezach w Tajlandii i Chinach. 24-letni wychowanek trenra Marcina Stankiewicza z Husarza Białystok od kilku miesięcy przebywa i trenuje w ojczyźnie tajskiego boksu w Sitsongpeenong Muaythai Training Camp Phuket i jak na razie zamierza tam pozostać.

Czytaj więcej...

Barbara Nalepka: wracam do MMA i nie mam zamiaru się poddawać! Wywiad

Czytaj więcej...Skorzystaliśmy okazji by porozmawiać z najbardziej zapracowaną w te wakacje polską zawodniczką MMA i Kickboxingu. Niewątpliwie żadnej polskiej fighterce w lipcu nie udało i raczej nie uda się stoczyć dwóch pojedynków i to w dwóch formułach. Barbara Nalepka reprezentująca grupę Golden Fighters i kluby Kick Boxing Fighter Nowa Sól i Rio Grappling Wrocław, dokona tego.

Czytaj więcej...

Dariusz Ząbek po zwycięstwie na gali House of Gladiators 1! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Dariuszem Ząbkiem, który podczas gali House of Gladiators, zorganizowanej 24 czerwca 2017 roku na hali AWF, w Katowicach, zwyciężył w walce z Pavlem Baklanovem. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Piotr Poniedziałek po zwycięstwie na gali House of Gladiators 1! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Piotrem Poniedziałkiem, który podczas gali House of Gladiators, zorganizowanej 24 czerwca 2017 roku na hali AWF, w Katowicach, zwyciężył w walce z Andreiem Zaksheuskim. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Paweł Karwowski podsumowuje galę House of Gladiators 1! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Pawłem Karwowskim, organizatorem gali House of Gladiators, zorganizowanej 24 czerwca 2017 roku na hali AWF, w Katowicach, który na gorąco podsumowuje zakończone właśnie wydarzenie. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Marcin Held o swoich ostatnich walkach w UFC i dalszych planach! Wywiad!

Czytaj więcej...Podczas gali House of Gladiators, która 24 czerwca 2017 odbyła się w Katowicach, wśród gości specjalnych znalazł się także Marcin Held, zawodnik walczący obecnie dla UFC, największej organizacji MMA na świcie. Mogliśmy więc porozmawiać z jego ostatnich walkach, a także o dalszych planach. Polecamy!

Czytaj więcej...

Agnieszka Niedźwiedź o Invicta FC, UFC i walce z Joanną Jedrzejczyk! Wywiad!

Czytaj więcej...Jednym z gości specjalnych gali House of Gladiators, która 24 czerwca 2017 odbyła się w Katowicach, była zawodnika MMA walcząca aktualnie dla organizacji Invicta FC, Agnieszka Niedźwiedź. Mieliśmy więc możliwość porozmawiania o jej planach, organizacjach Invicta oraz UFC, a także potencjalnej walce z Joanną Jędrzejczyk. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Marcin Mazurkiewicz przed walką na DSF Kickboxing Challenge 10! Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin Mazurkiewicz podczas gali DSF Kickboxing Challenge 10, która 23 czerwca 2017 roku odbędzie się w Nowym Sączu, stoczy walkę z Iwanem Timkowem. Pojedynek ten będzie częścią międzypaństwowego meczu Polska vs Ukraina, w ramach którego odbędzie się 5 walk. O przygotowaniach do Marcina Mazurkiewicza do tego starcia rozmawialiśmy podczas pobytu w klubie Fight House w Nowym Sączu. Polecamy rozmowę!

Czytaj więcej...

Rafał Dudek przed walką na DSF Kickboxing Challenge 10 i na Glory 43! Wywiad!

Czytaj więcej...Rafał Dudek podczas gali DSF Kickboxing Challenge 10, która 23 czerwca 2017 roku odbędzie się w Nowym Sączu, stoczy walkę z Rafałem Jackiewiczem. Niecały miesiąc później, 14 lipca, na gali Glory 43 w Nowym Jorku będzie walczyć z Itayem Gershonem. O przygotowaniach do obu tych starć rozmawialiśmy podczas pobytu w klubie Fight House w Nowym Sączu. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Tomasz Brotoń o przygotowaniach do DSF Kickboxing Challenge 10! Wywiad!

Czytaj więcej...Tomasz Brotoń stoczy swoją pierwszą zawodową walkę podczas gali DSF Kickboxing Challenge 10, która 23 czerwca 2017 roku odbędzie się w Nowym Sączu. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, w którym mówi on o przygotowaniach do tego pojedynku. Polecamy!

Czytaj więcej...

Albert Jarzębak - Prezes Celtic Gladiator - o gali w Anglii i dalszych planach

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Albertem Jarzębakiem, Prezesem organizacji CELTIC GLADIATOR, która w roku 2016, po dwóch latach zawieszenia działalności, powróciła na rynek sportów walki. W ubiegłym roku przeprowadziła dwa wydarzenia, w Londynie i w Krakowie, a w tym roku ma za sobą jedną galę, w Anglii i planuje jeszcze cztery wydarzenia, najbliższe - CELTIC GLADIATOR 13 - w USA, w Los Angeles. Polecamy rozmowę!

Czytaj więcej...

Piotr Bąkowski i Łukasz Makarewicz - wywiad o projektach Ageon Fight Team i Golden Fighters

Czytaj więcej...Na początku kwietnia w Polsce powstała zawodowa kickboxerska grupa Ageon Fight Team, której twórcami i pomysłodawcami byli znani na polskim rynku kickboxerskim utytułowani mistrzowie: Piotr Bąkowski i Łukasz Makarewicz, będący też prezesami i liderami organizacji UFR i PFKB. Inicjatywa była możliwa dzięki współpracy z warszawską Agencją Ochrony Ageon Security.

Czytaj więcej...

Jarosław Dobosz po walce na IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Jarosławem Doboszem, który podczas IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1 stoczył świetny pojedynek z Kansuanem Sansiprapa! Polecamy!

Czytaj więcej...

Stanisław Zaniewski o swojej walce w Estonii! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu ze Stanisławem Zaniewskim, z którym rozmawialismy o IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1 oraz o jego walce w Estonii. Polecamy!

Czytaj więcej...

Tyberiusz Kowalczyk przed KSW 39: Nie idę tam by dostać w papę od Mariusza! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Tyberiuszem Kowalczykiem, z którym rozmawialiśmy o jego przygotowaniach do walki na KSW 39 gdzie zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim oraz o walce Bartosza Batry podczas IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Cezary Zugaj po zwycięstwie na IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Cezarym Zugajem jr, który podczas IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1 odniósł zwycięstwo nad Tajem, Farmongkolem Leangprasertem, przez efektowny nokaut! Polecamy!

Czytaj więcej...

Filip Rządek po zwycięstwie na IV Kaliskiej Gali Federacji A1

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Filipem Rządkiem - weteranem polskigo Muay Thai, tuż po walce z Tajem Jack'iem Sova na IV Kaliskiej Gali Federacji A1. Filip Rządek walczył w ramach meczu Polska Tajlandia pokonując na punkty zawodnika z Tajlandii. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Piotr Michalak: Chudej chciał tam trochę przyświrować

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z sędzią MMA Piotrem Michalakiem, który odniósł się do wydarzeń z FEN 17 Baltic Storm w Gdyni w dniu 12-go maja. Główna kontrowersja podczas dotyczyła walki Michała Wlazło i Martina Chudeja z Czech. Piotr Michalak podsumował to co wydarzyło się w tym pojedynku. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Rafał Szlachta podsumowuje IV Kaliską Zawodową Galę Federacji A1

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Rafałem Szlachtą, gościem IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1, z którym mielismy okazję porozmawiać zaraz po zakończeniu wydarzenia. Co nam powiedział? Posłuchajcie, polecamy rozmowę!

Czytaj więcej...

Arkadiusz Wełna o IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Arkadiuszem Wełną, organizatorem IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1, z którym mielismy okazję porozmawiać zaraz po zakończeniu wydarzenia. Co nam powiedział? Posłuchajcie, polecamy rozmowę!

Czytaj więcej...