free templates joomla

Karol Celiński po ACB 92: Chciałem przeprosić i nie wiem czy wrócę...! Wywiad!

Czytaj więcej...Karol Celiński podczas gali ACA 92, która 16 lutego 2019 odbyła się w Warszawie, stoczył walkę z Dovletdzhanem Yagshimuradovem o pas mistrzowski organizacji w wadze półciężkiej, którą przegrał przez techniczny nokaut w czwartej rundzie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu zarejestrowanego zaraz po zakończonej walce.

Czytaj więcej...

Mamed Khalidov o swoim powrocie do KSW, gali ACA 92, walce Strusa! Wywiad!

Czytaj więcej...Mamed Khalidov podsumowuje galę ACA 92 Poland, mówi o swoim powrocie do MMA i walk w KSW, treningach w Berkut Arrachion Olsztyn, pracy w narożniku, a także ocenia film Underdog, w którym grał.

Czytaj więcej...

Arbi Shamaev: Kołecki może mieć minutę, półtorej, Pudzianowski ma 10 lat doświadczenia! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Arbi Shamaevem o przygotowaniach Mariusza Pudzianowskiego do walki z Szymonem Kołeckim na gali KSW 47, która 23 marca 2019 odbędzie się w hali Atlas Arena w Łodzi.

Czytaj więcej...

Piotr Strus po ACA 92: Zabrakło wejścia w walkę od razu! Wywiad!

Czytaj więcej...Piotr Strus przegrał w walce z Ibragimem Chuzhigaevem na gali ACA 92, która 16.02.2019 odbyła się w Warszawie. Zaraz po walce mieliśmy okazję porozmawiać ze zwycięzcą. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Radosław Paczuski po ACA 92: Niewiele brakowało do nokautu! Wywiad!

Czytaj więcej...Radosław Paczuski zwyciężył w walce z Jarosławem Lechem na gali ACA 92, która 16.02.2019 odbyła się w Warszawie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu zarejestrowanego zaraz po walce.

Czytaj więcej...

Aslambek Saidov po ACA 92: To była ciężka, ale wygrana walka! Wywiad!

Czytaj więcej...Aslambek Saidov zwyciężył w walce z Ciro Rodriguesem na gali ACA 92, która 16.02.2019 odbyła się w Warszawie. Zaraz po walce mieliśmy okazję porozmawiać ze zwycięzcą. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Daniel Omielańczuk po ACA 92: Poczułem, że dostałem w tył głowy! Wywiad!

Czytaj więcej...Daniel Omielańczuk zwyciężył w walce z Zelimkhanem Umievem na gali ACA 92, która 16.02.2019 odbyła się w Warszawie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu zarejestrowanego zaraz po walce.

Czytaj więcej...

Daniel Omielańczuk, Piotr Strus, Aslambek Saidov i Artur Ostaszewski przed ACA 92! Wywiady!

Czytaj więcej...Prezentujemy wywiady z Danielem Omielańczukiem, Piotrem Strusem, Aslambekiem Saidovem, Arturem Ostaszewskim i Baysangurem Edelbievem przed galą ACA 92, która 16 lutego 2019 odbędzie się w Warszawie, w hali "Torwar".

Czytaj więcej...

Mariusz Pudzianowski o KSW 47: Szymona Kołeckiego szanuję, ale może jego lub mnie, karetka wywieźć! Wywiad!

Czytaj więcej...Mariusz Pudzianowski o przygotowaniach do walki z Szymonem  Kołeckim na KSW 47, o "późnym starcie" z treningami MMA, szybkości, irytujących filmikach, komu kibicuje w walce o pas KSW i cichym marzeniu ponownej walki z Karolem Bedorfem.

Czytaj więcej...

Marcin Wrzosek przed KSW 47: ''Zombiaki'' przejmują rynek MMA w Polsce! Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin Wrzosek wystąpi na gali KSW 47 w Łodzi i zmierzy się tam z Danielem Torresem. Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Marcinem o wspólnych przygotowaniach do walki z Anitą Bekus przez FEN 24, wnioskach po walce z Salahdine Parnasse'm i treningach w Shark Top Team z Łukaszem Zaborowskim. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Paweł Jóźwiak o FEN 24, starciu Bekus vs Porczyk, pozyskaniu Szymona Bajora! Wywiad!

Czytaj więcej...Paweł Jóźwiak o przygotowaniach do gali FEN 24, która 16 marca 2019 roku odbędzie się na hali ''Torwar'' w Warszawie. Rozmawiamy o zestawionych pojedynkach, Anity Bekus, Kamili Porczyk, Szymona Bajora, a także niespodziewanej propozycji złożonej Bartłomiejowi Misiewiczowi na walkę w MMA. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Czytaj więcej...

Kamil Łebkowski przed FEN 24: O irytacji i oczekiwaniu na rywala! Wywiad!

Czytaj więcej...Kamil Łebkowski od dłuższego czasu czeka na nazwisko rywala, z którym zmierzy się na gali FEN 24, w dniu 16 marca 2019, w Warszawie, na Torwarze. Rozmawiamy o przygotowaniach do najbliższego pojedynku i zakończonym niedawno obozie Berkut WCA Fight Team w Zakopanem. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Czytaj więcej...

Szymon Bajor o braku propozycji z KSW, walce z na FEN 24 z Grzegorzem Cieplińskim! Wywiad!

Czytaj więcej...Szymon Bajor o niespodziewanym  pojawieniu się w organizacji Fight Exclusive Night, walce z Grzegorzem Cieplińskim na FEN 24, braku propozycji ze strony organizacji KSW, zapomnianym pojedynku z Alexandrem Emelianenko

Czytaj więcej...

Radosław Paczuski przed FEN 24: Joanna Jędrzejczyk namawiała mnie na MMA! Wywiad!

Czytaj więcej...Radosław Paczuski podczas gali ACA 92, która 16 lutego 2019 roku odbędzie się w Warszawie, zadebiutuje w formule MMA. Miesiąc później na gali FEN 24 stanie do obrony pasa mistrzowskiego FEN w Kickboxingu. Ostatnio przy okazji nagrywania trailerów do najbliższej gali Fight Exclusive Night mieliśmy okazję porozmawiać o trudnościach w nowym sporcie, o namowach Joanny Jędrzejczyk na starty w MMA i przygotowaniach do obrony tytułu mistrza.

Czytaj więcej...

Andrzej Grzebyk przed FEN 24: Kamil Gniadek rozłożony na czynniki pierwsze i zaskoczymy go! Wywiad!

Czytaj więcej...Andrzej Grzebyk na gali FEN 24 zmierzy się z Kamilem Gniadkiem w obronie pasa mistrzowskiego organizacji w wadze półśredniej. Rozmawiamy o tym jak przebiegają przygotowania do tego pojedynku. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Anita Bekus przed FEN 24: O pojedynku z Kamilą Porczyk! Wywiad!

Czytaj więcej...Anita Bekus o niespodziewanej propozycji prezesa Pawła Jóźwiaka walki z Kamilą Porczyk na Torwarze podczas gali FEN 24, pomocy Marcina Wrzoska i współpracy z Łukaszem Zaborowskim w Shark Top Team Łódź wraz z  Karoliną Kowalkiewicz.

Czytaj więcej...

Wujek Samo Zło przed FEN 24: Widziałbym pojedynek raperów Bonus BGC vs Bonus RPK o ksywę! Wywiad!

Czytaj więcej...Wujek Samo Zło czyli Maciej Gnatowski wystąpi na gali Fight Exclusive Night 24 (FEN 24) w Warszawie w pojedynku freak fight z Gabrielem Al-Sulwi znanym jako Arab. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, którą mieliśmy okazję przeprowadzić z Wujkiem Samo Zło.

Czytaj więcej...

Artur Ostaszewski: Kiedyś UFC pytało o Marcina Różalskiego czyli o walkach w DSF, Babilon MMA i KSW! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Arturem Ostaszewskim, managerem zawodników MMA i Kickboxingu, o kolejnych występach Marcina Różalskiego na DSF Kickboxing Challenge i Babilon MMA i dopingu w zawodowym sporcie. Polecamy!

Czytaj więcej...

Dominik Zadora o walce o pas mistrzowski na FEN 23! Wywiad!

Czytaj więcej...Z Dominikiem Zadorą rozmawiamy o jego ostatniej walce, którą stoczył z Łukaszem Pławeckim na gali FEN 23, gdzie zdobył pas mistrzowski tej organizacji.

Czytaj więcej...

Roman Szymański o filmie Underdog i kolejnej walce w KSW! Wywiad!

Czytaj więcej...Romana Szymańskiego spotkaliśmy podczas gali DSF 19 w Warszawie. Mieliśmy więc okazję porozmawiać o jego udziale w filmie "Underdog", kolejnej walce w KSW oraz wyjeździe do Tajlandii. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Czytaj więcej...