free templates joomla

Michał Elsner po zwycięstwie na TFL 12: ''Kibice spisali się na medal''! Wywiad!

Czytaj więcej...Walką na gali TFL 12 w Radomiu Michał Elsner powrócił do oktagonu po przeszło czterech latach przerwy. W sobotę, 18 listopada 2017r., zmierzył się on z Luisem Correia zwyciężając przez poddanie w pierwszej rundzie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu przeprowadzonego zaraz po walce. Polecamy!

Czytaj więcej...

Kacper Formela po zwycięstwie na TFL 12: ''Machida to jest mój idol''! Wywiad!

Czytaj więcej...Kacper Formela podczas gali TFL 12 Hydrotruck Night w Radomiu, w sobotę, 19 listopada 2017r., w pojedynku poprzedzającym walkę wieczoru, zwyciężył przez TKO w drugiej rundzie. Tym samym odniósł swoje siódme zawodowe zwycięstwo w MMA. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z tym młodym zawodnikiem, wywodzącym się z karate, którego, jak sam mówi, MMA zaraził Lyoto ''The Dragon'' Machida. Polecamy!

Czytaj więcej...

Daniel Rutkowski po zwycięstwie na TFL 12: ''Po prostu zrobiłem swoje''! Wywiad!

Czytaj więcej...Daniel Rutkowski zwyciężył w walce wieczoru podczas gali TFL 12 w Radomiu pokonując Patryka Duńskiego przez poddanie w 2 rundzie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który przeprowadziliśmy niedługo po zakończeniu walki. Polecamy!

Czytaj więcej...

Jacek Sarna podsumowuje galę TFL 12 w Radomiu! Wywiad!

Czytaj więcej...Zaraz po zakończeniu gali TFL 12 w Radomiu, w sobotę, 19 listopada 2017r., mieliśmy możliwość porozmawiania z Jackiem Sarną, współorganizatorem gal Thunderstrike Fight League. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Marcin Różalski o relacjach z KSW i dalszych planach! Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin Różalski podpisał niedawno kontrakt z organizacją DSF Kickboxing Challenge i zapowiedział powrót do swojego bazowego sportu, Kickboxingu. Co wpłynęło na decyzję zawodnika z Płocka? Jakie ma obecnie nastawienie do walk MMA? Jak wyglądają jego relacje z włodarzami KSW? O powiedział z wywiadzie dla naszego portalu. Zapraszamy do słuchania!

Czytaj więcej...

Tomasz Babiloński: K-1 lubię! Kickboxing też kiedyś trenowałem! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Tomaszem Babilońskim, właścicielem Babilon Promotion, z którym mieliśmy okazję porozmawiać podczas gali DSF Kickboxing Challenge 11, w dniu 27 października 2017 w Warszawie. Co o galach Kickboxingu i swoim zaangażowaniu w organizację gal MMA powiedział nam znany promotor boksu? Warto posłuchać!

Czytaj więcej...

Tomasz Brotoń po zwycięstwie na gali DSF Kickboxing Challenge 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Tomasz Brotoń, zawodnik klubu Fight House Nowy Sącz, podczas gali DSF Kickboxing Challenge 11, która 27 października 2017r. odbyła się w Warszawie, stoczył swój drugi zawodowy pojedynek w K-1 i pokonał swojego przeciwnika, Nikolaia Kozeleckiego, przez jednogłośną decyzję sędziów.

Czytaj więcej...

Robert Rajewski o walce Mateusza Rajewskiego na DSF Kickboxing Challenge 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiaduz Robertem Rajewskim (seniorem), z którym rozmawialiśmy o walce jego syna, Mateusza Rajewskiego, na gali DSF Kickboxing Challenge 11 w Warszawie. Co o tym pojedynku oraz dalszych planach powiedział nam trener klubu Rajewski Team? Warto posłuchać!

Czytaj więcej...

Jan Błachowicz: Stwierdziłem, że nie puszczę, choćbym miał mu głowę urwać! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Jankiem Błachowiczem, z którym podczas gali DSF Kickboxing Challenge 11 w Warszawie, mieliśmy okazję porozmawiać o jego ostatniej walce, stoczonej na gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku, w której w świetnym stylu pokonał swojego przeciwnika, Devina Clarka. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Sławomir Duba: Jeszcze nie jestem królem polskiego kickboxingu! Wywiad!

Czytaj więcej...Zaraz po zakończeniu gali DSF Kickboxing Challenge 11, która 27 października 2017r. odbyła się w Warszawie, mieliśmy przyjemność porozmawiać z Prezesem organizacji, Panem Sławomirem Dubą. Jak podsumował on zakończone właśnie wydarzenie i co powiedział o dalszych planach DSF? Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Popek Monster o przygotowaniach do KSW 41, Pudzianowskim, Oświecińskim, Różalu i o polityce! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Popkiem Monsterem, który przygotowuje się obecnie do walki na gali KSW 41. Co o swoich treningach, przeciwniku w najbliższej walce, czyli Tomaszu Oświecińskim, potencjalnym rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim i relacjach z Macinem Różalskim, ma do powiedzenia Popek Monster? Polecamy rozmowę!

Czytaj więcej...

Marcin Mazurkiewicz zwycięża na gali DSF Kickboxing Challenge 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Podczas gali DSF Kickboxing Challenge 11, która 27 października 2017r. odbyła się w Warszawie, Marcin Mazurkiewicz zmierzył się z Mimounem Zahafi , którego pokonał przez decyzję sędziów. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z zawodnikiem klubu Fight House Nowy Sącz.

Czytaj więcej...

Tomasz Klimiuk po zwycięstwie na gali DSF Kickboxing Challenge 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Tomasz Klimiuk stoczył na gali DSF Kickboxing Challenge 11, która 27 października 2017r. odbyła się w Warszawie, pojedynek będący częścią meczu Polska vs Francja, i pokonał swojego przeciwnika, Tommy Blanco, przez jednogłośną decyzję sędziów.

Czytaj więcej...

Michał Turyński po zwycięstwie na gali DSF Kickboxing Challenge 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Michał Turyński stoczył na gali DSF Kickboxing Challenge 11, która 27 października 2017r. odbyła się w Warszawie, pojedynek będący częścią meczu Polska vs Francja, i pokonał swojego przeciwnika, Kevina Minounmana, przez KO (latające kolano) już w pierwszej rundzie.

Czytaj więcej...

Michał Królik zwycięża na gali DSF Kickboxing Challenge 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Podczas gali DSF Kickboxing Challenge 11, która 27 października 2017r. odbyła się w Warszawie, Michał Królik zmierzył się z Pavlem Douhi, którego pokonał przez decyzję sędziów. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z zawodnikiem klubu Paco Team Katowice.

Czytaj więcej...

Mateusz Rajewski po zwycięstwie na DSF Kickboxing Challenge 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Mateusz Rajewski podczas gali DSF Kickboxing Challenge 11, która 27 października 2017r. odbyła się w Warszawie, zmierzył się z Aleksandrem Kalickim, którego pokonał przez decyzję sędziów, po 4 dodatkowej rundzie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu przeprowadzonego zaraz po zakończeniu gali.

Czytaj więcej...

Dawid Kasperski po zwycięstwie na DSF Kickboxing Challenge 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Dawid Kasperski w walce wieczoru gali DSF Kickboxing Challenge 11, która 27 października 2017r. odbyła się w Warszawie, pokonał, pochodzącego z Maroka, a trenującego w Holandii, Boubakera El Bakouri. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu przeprowadzonego zaraz po zakończeniu gali.

Czytaj więcej...

Cezary Zugaj jr po zwycięstwie na DSF Kickboxing Challenge 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Cezary Zugaj jr z klubu White Bears Team Białystok podczas gali DSF Kickboxing Challenge 11, która 27 października 2017r. odbyła się w Warszawie, stoczył pojedynek Muay Thai z Kamilem Piątkiewiczem. Białostoczanin zwyciężył w tej walce pokonując przeciwnika decyzją sędziów. Zapraszmy do wysłuchania wywiadu, który przeprowadziliśmy niedługo po zakończeniu pojedynku.

Czytaj więcej...

Tomasz Brotoń przed walką na gali DSF Kickboxing Challenge 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Tomaszem Brotoniem, który stoczy walkę na gali DSF Kickboxing Challenge 11, w dniu 27 października w warszawskiej hali Arena Ursynów.

Czytaj więcej...

Michał Turyński przed walką na gali DSF Kickboxing Challenge 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Michałem Turyńskim, który stoczy walkę na gali DSF Kickboxing Challenge 11, w dniu 27 października w warszawskiej hali Arena Ursynów.

Czytaj więcej...