free templates joomla

Petr Romankevich drugi raz broni pasa mistrzowskiego DSF! Wywiad!

Czytaj więcej...Petr Romankevich podczas gali DSF Kickboxing Challenge 14, która 13 kwietnia 2018 roku odbyła się w Warszawie, po raz drugi stanął do obrony pasa mistrzowskiego tej organizacji. Zmierzył się z polskim zawodnikiem, na stałe mieszakającym i trenującym w Anglii, Dawidem Żółtaszkiem, którego w trzeciej rundzie pokonał przez nokaut, tym samym broniąc tytułu mistrza DSF po raz drugi. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z mistrzem.

Czytaj więcej...

Cezary Zugaj po zwycięstwie na DSF Kickboxing Challenge 14! Wywiad!

Czytaj więcej...Cezary Zugaj jr wystąpił na DSF Kickboxing Challenge 14 w Warszawie w jedynej walce Muaythai na tej gali. Po walce na pełnym dystansie, przez decyzję sędziów, pokonał Mateusza Janika. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z zawodnikiem reprezentującym klub White Bears Team.

Czytaj więcej...

Pavel Obozny zwyciężył w walce na DSF Kickboxing Challenge 14! Wywiad!

Czytaj więcej...Dobrze znany polskim kibicom sportów walki białoruski zawodnik, Pavel Obozny, który walczył dla różnych organizacji w Polsce, podczas gali DSF Kickboxing Challenge 14 w Warszawie pokonał Polaka, Przemysława Ziemnickiego. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, która mieliśmy okazję przeprowadzić zaraz po walce!  

Czytaj więcej...

Izuagbe Ugonoh o gali DSF Kickboxinb Challenge 14! Wywiad!

Czytaj więcej...Izuagbe Ugonoh jest jednym z zawodników, którzy w dniu 25 maja wystąpią na Narodowej Gali Boksu. Z ''Izu'' mieliśmy przyjemność spotkać się podczas gali DSF Kickboxing Challenge 14, która 13 kwietnia odbyła się w Warszawie. Jak oceniał on wydarzenie i walczących zawodników? Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Róża Gumienna po DSF 14: Le Banner przyszedł mi pogratulować! Wywiad!

Czytaj więcej...Róża Gumienna podczas gali DSF Kickboxing Challenge 14, która 13 kwietnia 2018 roku odbyła się w warszawskiej hali ''Torwar'', odniosła drugie zwycięstwo w ringu organizacji DSF. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który mieliśmy przyjemność przeprowadzić zaraz po walce!

Czytaj więcej...

Kamil Jenel zwycięża podczas gali DSF Kickboxing Challenge 14! Wywiad!

Czytaj więcej...Kamil Jenel podczas gali DSF Kickboxing Challenge 14, która 13 kwietnia 2018 odbyła się w Warszawie, stoczył pojedynek z Aleksandrem Zakharovem, będący częścią międzynarodowego meczu K-1 Polska vs Rosja. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu zarejestrowanego zaraz po zakończeniu walki.

Czytaj więcej...

Karol Celiński odnosi zwycięstwo w K-1 na DSF Kickboxing Challenge 14! Wywiad!

Czytaj więcej...Karol Celiński to zawodnik, którego kibice sportów walki znają z walk MMA w różnych organizacjach. Ma w swoim dorobku trzy walki dla Federacji KSW, a ostatnie trzy pojedynki stoczył w organizacji ACB odnosząc za każdym razem zwycięstwo. Podczas gali DSF Kickboxing Challenge 14 w Warszawie mieliśmy okazję zobaczyć tego zawodnika w pojedynku na zasadach K-1, będącym częścią międzynarodowego meczu Polska vs Rosja, w którym Polak zmierzył się z Tamerlanem Aslanovem. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu zarejestrowanego zaraz po zakończeniu walki.

Czytaj więcej...

Kamil Ruta po zwycięstwie na DSF Kickboxing Challenge 14! Wywiad!

Czytaj więcej...Kamil Ruta podczas gali DSF Kickboxing Challenge 14 zwyciężył w pojedynku ze świetnym zawodnikiem Yohanem Lidonem. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, którego polski zawodnik udzielił zaraz po walce!

Czytaj więcej...

Philip de Freis nokautuje Michała Andryszaka na KSW 43 i zdobywa pas! Wywiad!

Czytaj więcej...Philip de Fries podczas gali KSW 43, która 14 kwietnia 2018 odbyła się we Wrocławiu, zmierzył się z Michałem Andryszakiem, a stawką tej walki był pas mistrzowski organizacji w wadze ciężkiej. Bezpośrednio po walce Anglik udzielił wywiadu, w którym był pytany o przebieg pojedynku i jego odczucia. Zapraszmy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Dricus du Plessis po KSW 43: To mój trzeci pas w dorobku! Wywiad!

Czytaj więcej...Dricus du Plessis w walce wieczoru gali KSW 43, która 14 kwietnia 2018 odbyła się we Wrocławiu, zmierzył się z Roberto Soldicem, a stawką tego pojedynku był pas mistrzowski organizacji w wadze półśredniej. Zapraszmy do wysłuchania wywiadu, którego nowy mistrz KSW udzielił zaraz po walce. Polecamy!

Czytaj więcej...

Damian Janikowski znokautował Yannicka Bahati na KSW 43! Wywiad po walce!

Czytaj więcej...Damian Janikowski podczas gali KSW 43, w swoim mieście zaprezentował się widzom z najlepszej strony, bowiem w zaledwie 18 sekund znkautował swojego przeciwnika, Yannicka Bahati. Zapraszmydo wysłuchania wywiadu zarejestrowaego zaraz po walce.

Czytaj więcej...

Daniel Omielańczuk po DSF 14: Niko niczym mnie nie zaskoczył! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Danielem Omielańczukiem, który podczas gali DSF Kickboxing Challenge 14 w Warszawie, stoczył zwycięski pojedynek z Nikolajem Falinem. Polecamy rozmowę!

Czytaj więcej...

Marcin Różalski po DSF 14: Założenie było takie, że albo mi odpadnie noga, albo jego zetnę w pół! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Marcinem Różalskim nagranego zaraz po jego zwycięskim pojedynku z Peterem Grahamem na gali DSF Kickboxing Challenge 14 w Warszawie, który był walką wieczoru.

Czytaj więcej...

Sławomir Duba o emocjach przed galą DSF Kickboxing Challenge 14! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z prezesem organizacji DSF Kickboxing Challenge, panem Sławomirem Dubą, o perturbacjach przed galą DSF 14 i towarzyszących temu emocjach związanych ze zmianą przeciwnika Marcina Różalskiego w walce wieczoru, czyli zastępstwie Petera Grahama w miejsce Jerome Le Bannera. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Dawid Kasperski przed walką na DSF Kickboxing Challenge 14! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Dawidem Kasperskim, który podczas gali DSF Kickboxing Challenge 14 stoczy walkę w ramach meczu międzynarodowego Polska vs Rosja, a jego przeciwnikiem będzie Aleksei Dmitriev!

Czytaj więcej...

Jerome Le Banner: Przepraszam Marcina i kibiców! Wywiad po decyzji o wycofaniu się z walki na DSF 14!

Czytaj więcej...Jerome Le Banner wycofał się z walki z Marinem Rócżalskim na gali DSF Kickboxing Challenge 14, ze względu na kontuzję, która zaczęła doskwierać farncuskiemu zawodnikowi jakieś dwa tygodnie temu. W środę, po przylocie do Polski Le Banner przeszedł badania lekarskie w uzgodnieniu z organizacją DSF, które potwierdziły kontuzję. W tej sytuacji do walki z ''Różalem'' wszedł Peter Graham. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, w którym Francuz tłumaczy całą sytuację.

Czytaj więcej...

Marcin Różalski przed DSF 14: Peter Graham to sportowo lepszy przeciwnik! Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin ''Różal'' Różalski wystąpi w walce wieczoru na gali DSF Kickboxing Challenge 14, która w piątek, 13 kwietnia 2018, odbędzie się na warszawskiej hali ''Torwar''. Jego przeciwnikiem będzie świetny australijski zawodnik Peter Graham, który na dwa dni przed wydarzeniem wszedł do karty walk w miejsce kontuzjowanego Jerome Le Bannera. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z ''Różalem'' zarejestrowanego po oficjalnym ważeniu zawodników.

Czytaj więcej...

Peter Graham: ''Przed walką skupiam się na sobie''! Wywiad na briefingu prasowym przed DSF 14!

Czytaj więcej...Peter Graham udzielił wywiadu podczas briefingu prasowego przed galą DSF Kickboxing Challenge 14. Pytaliśmy pochodzącego z Australii kickboksera między innymi o jego poprzednie walki z Marcinem Różalskim i jakie jest jego samopoczucie przed piątkowym pojedynkiem. Zapraszamy do słuchania.

Czytaj więcej...

Maciej Kawulski o przygotowaniach do KSW 43! Wywiad!

Czytaj więcej...Prezentujemy wywiad z Maciejem Kawulskim, współwłaścicielem Federacji KSW, który po treningu medialnym przed galą KSW 43 mówił o przygotowaniach do wydarzenia. Zapraszamy do słuchania!

Czytaj więcej...

Dricus Du Plessis przed walką o pas na KSW 43! Wywiad!

Czytaj więcej...Dricus Du Plessis podczas gali KSW 43 we Wrocławiu zmierzy się z Roberto Sodicem w walce wieczoru gali, a stawką będzie pas organizacji KSW w wadze półśredniej.

Czytaj więcej...