free templates joomla

Paweł Jóźwiak przed FEN 32: ''Dużo równych pojedynków ... daje gwarancję, że będą niespodzianki!''

Czytaj więcej...20 lutego odbędzie się gala FEN 32: LOTOS Fight Night. To trzecie wydarzenie organizowane przez FEN w systemie PPV. Paweł Jóźwiak, prezes federacji, zapowiada to, co wydarzy się już w najbliższą sobotę.

Czytaj więcej...

Tomasz Hajto: Były propozycje, ale walki zostawiam takim, jak Błachowicz!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej, aktualnie ekspertem w Polsacie Sport, Tomaszem Hajto.

Czytaj więcej...

Joanna Jędrzejczyk: FEN to dobre miejsce na rozwój kariery! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Joanną Jędrzejczyk, którego była mistrzyni UFC, udzieliła organizacji Fight Exclsive Night. Zawodniczka mówi w nim o swoich planach startowych w 2021 roku, rozwoju polskiego MMA na przestrzenii ostatnich lat, o kolejnych zawodnikach z Polski, którzy mają szansę walczyć z powodzeniem w UFC, o federacji FEN, zbliżającej się gali FEN 31 oraz o swoich byłych kolegach z sali treningowej: Adrianie Zielińskim i Adamie Kowalskim.

Czytaj więcej...

Paweł Jóźwiak przed FEN 29: Kibic otrzyma od nas w Ostródzie pełne spektrum MMA! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z Prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem, przed galą FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda, która 22 sierpnia odbędzie się w Amfiteatrze w Ostródzie.

Czytaj więcej...

Mateusz Gamrot i Norman Parke po walce na KSW 53! Wywiad w klatce!

Czytaj więcej...Mateusz Gamrot zaprezentował się fenomenalnie w walce wieczoru gali KSW 53, a następnie zakopał z Normanem Parkiem topór wojenny. Zapraszamy do wysłuchania tego co bezpośrednio po walce mieli do powiedzenia obaj zawodnicy.

Czytaj więcej...

Paweł Jóźwiak przed FEN 28: Żałuję jedynie braku kibiców na trybunach!

Czytaj więcej...Karta walk gali FEN 28: LOTOS Fight Night została zamknięta na dokładnie dwa tygodnie przed wydarzeniem. Czy trudno było kolejne walki zakontraktować i po którym boju spodziewa się najwięcej? Czy ciężko było ułożyć kartę walk w czasie pandemii i czy stresuje się debiutem w PPV? Zapraszamy do przeczytania wywiadu z prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem.

Czytaj więcej...

Marcin Naruszczka: Mirosław Okniński to najlepszy trener i strateg w Polsce! Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin Naruszczka o powrocie pod skrzydła trenera Mirosława Oknińskiego i Akademii Sportów Walki Wilanów. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Arkadiusz Tańcula o Alanie Kwiecińskim: Jak go widzę to mnie trzepie! Wywiad!

Czytaj więcej...Arkadiusz Tańcula o emocjach i czekającym go pojedynku z Alanem Kwiecińskim na gali FAME MMA 6, która 28 marca 2020 odbędzie się w Częstochowie.

Czytaj więcej...

Alan Kwieciński po spotkaniu twarzą w twarz z Arkadiusz Tańcula przed Fame MMA 6! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z Alanem Kwiecińskim po programie Cage Fame MMA, gdzie spotkał się twarzą w twarz z  Arkadiuszem Tańculą. Obaj zmierzą się 28 marca 2020 w Częstochowie na Fame MMA 6.

Czytaj więcej...

Roman Anuchin: Artur Szpilka rwie się do walki z Siergiejem Radczenko na Knockout Boxing Night X! Wywiad!

Czytaj więcej...Trener Roman Anuchin (Роман Анучин) o treningach Artura Szpilki do walki z Serhiyem Radchenko (Сергiй Радченко) na gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży.

Czytaj więcej...

Arbi Shamaev: Nadal jestem głównym trenerem PUDZIANA, dla IZU na MMA nie jest za późno! Wywiad!

Czytaj więcej...Trener Arbi Shamaev obszernie o treningach m.in. Mariusza Pudzianowskiego w Warszawskim Centrum Atletyki (WCA), szkole boksu Romana Anuchina, walce Jurasa z Szymonem Kołeckim, Janie Błachowiczu i Izuagbe Ugonohu w MMA.

Czytaj więcej...

Artur Ostaszewski o Róży Gumiennej, Bartku Fabińskim, Różalu i odrzuceniu oferty ACA! Wywiad!

Czytaj więcej...Manager Artur Ostaszewski, prowadzący grupę Shocker MMA Solutions, o najbliższych planach Róży Gumiennej, Bartosza Fabińskiego i powrocie do walk Marcina "Różala" Różalskiego.

Czytaj więcej...

Maciej Miszkiń podsumowuje walkę Tyson Fury vs Deontay Wilder 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Maciej Miszkiń po treningu w Warszawskim Centrum Atletyki podsumował bokserski superhit Tyson Fury vs Deontay Wilder 2 w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas.

Czytaj więcej...

Piotr Strus: Szanuję Haratyka i trenera Damiana Herczyka, podchodzę do tej walki jak walki o pas! Wywiad!

Czytaj więcej...Czołowy polski zawodnik MMA wagi średniej Piotr Strus z WCA Fight Team o polsko - polskim pojedynku z Rafałem Haratykiem na ACA 108 Warszawa.

Czytaj więcej...

Mirosław Okniński wyjaśnia porażkę Oleksiejczuka na UFC Auckland i zapowiada rok przerwy w walkach! Wywiad!

Czytaj więcej...Trener Mirosław Okniński po powrocie z Nowej Zelandii odniósł się do porażki Michała Oleksiejczuka z Jimmym Crute na UFC Fight Night 168 Auckland.

Czytaj więcej...

Albert Odzimkowski o pojedynku z Kamilem Szymuszowskim na KSW 53 Fight Code! Wywiad!

Czytaj więcej...Albert Odzimkowski udzielił nam wywiadu o przygotowaniach do walki z Kamilem Szymuszowskim na gali KSW 53 Fight Code w Łodzi w dniu 21.03.2020.

Czytaj więcej...

Bartłomiej Kopera przed walką z Gracjanem Szadzińskim na KSW 53 Fight Code! Wywiad!

Czytaj więcej...Bartłomiej "Małpa" Kopera (Zenith Fit Fabric Łódź) jest w trakcie przygotowań do walki z Gracjanem Szadzińskim na KSW 53 Fight Code i udzielił nam obszernego wywiadu w trakcie sparingowego pobytu w Warszawskim Centrum Atletyki (WCA Fight Team).

Czytaj więcej...

Adrian Kępa o przygotowaniach do walki z Sebastianem Rajewskim na Armia Fight Night! Wywiad!

Czytaj więcej...Zawodnik MMAtadores Katowice Adrian Kępa o czekającym go pojedynku z Sebastianem Rajewskim na gali Armia Fight Night 8 w rodzinnych Mysłowicach.

Czytaj więcej...

Michał Pasternak i Szymon Kołecki po walce z ''Uralskim Hulkiem'' na RCC Road to PFL! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z Szymonem Kołeckim i Michałem Pasternakiem po gali RCC Road to PFL w Jekaterynburgu, w Rosji, w sobotę 22.02.2020.

Czytaj więcej...

Okniński przed UFC Auckland: Jimmy Crute to rozdygotany dzieciak, ale będzie leżał, będzie bity..! Wywiad!

Czytaj więcej...Telefoniczny wywiad z trenerem Mirosławem Oknińskim o UFC Auckland w Nowej Zelandii o Jimmy'm Crute i czekającej go walce z Michałem Oleksiejczukiem.

Czytaj więcej...