free templates joomla

Roman Anuchin o walce Głowacki vs Briedis: To był pozór boksu, sędzia to debil! Wywiad!

Czytaj więcej...Trener Roman Anuchin, krótko o przygotowaniach Artura Szpilki do walki z Chisorą, Izuagbe Ugonoha do walki z Różańskim i i obszernie o walce Krzysztofa Głowackiego z Mairisem Briedisem. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Czytaj więcej...

Jan Błachowicz - ostatni wywiad przed wylotem do Las Vegas na UFC 239 i walką z Luke Rockholdem! Wywiad!

Czytaj więcej...Ostatni wywiad Jana Błachowicza przed wylotem do USA na walkę z Luke Rockholdem na UFC 239 w Las Vegas. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Czytaj więcej...

Michał Oleksiejczuk: Chcę walki z Shogunem, on zaznaczył swoją obecność w UFC! Wywiad!

Czytaj więcej...Michał Oleksiejczuk po powrocie na salę treningową w Akademii Wilanów Unity Team pod skrzydła Mirosława Oknińskiego, gdzie rozpoczął przygotowania do kolejnych starć w UFC, gdzie chciałby się zmierzyć z Mauricio Shogunem Rua. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Wojciech Gola o projekcie FAME MMA, zarzutach patologii, Marcie Linkiewicz, Trybsonie, Najmanie! Wywiad!

Czytaj więcej...Pomysłodawca i jeden z współwłaścicieli FAME MMA, Wojciech Gola o projekcie, kontrowersjach, wychodzeniu z patologii, Marcie Linkiewicz, zarabianiu, etc. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Mirek Okniński: Rewanż Trybson vs Najman na pięści będzie! Jak kasa się będzie zgadzać! Wywiad!

Czytaj więcej...Mirek Okniński podsumowuje wydarzenia FFF 1, porównuje do FAME MMA, omawia konflikt Najmana z Trybsonem i ewentualny rewanż na pięści. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Trybson: Jeśli ma być rewanż w boksie Najman musi mnie przeprosić, dopiero wtedy usiądę do rozmów! Wywiad!

Czytaj więcej...Paweł Trybson Trybała o występie na FFF 1 walce z Marcinem Najmanem, przeprosinach, rewanżu w boksie, FAME MMA, przyjaźni z Wojtkiem Golą. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Szymon Kołecki: Pudzian zasługuje na rewanż, Oleksiejczuk nas oszczędza, świetna walka Trybsona! Wywiad!

Czytaj więcej...Obszerny wywiad z Szymonem Kołeckim o przedwakacyjnych przygotowaniach do jesieni, wygraniu zawodów Jiu-Jitsu, propozycji na kolejną walkę w KSW, rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim, symbolicznym ostatnim podniesieniu sztangi, wydarzeniach FFF 1, FEN 25 i ACA 96. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Czytaj więcej...

Anzor Azhiev po FFF 1: Mariusz Pudzianowski krzyczał "Tyberiusz" i Krystian kopał po nogach! Wywiad!

Czytaj więcej...Anzor Azhiev podsumowuje występ swojego podopiecznego, Krystiana Pudzianowskiego, na gali FFF 1 w Zielonej Górze, gdzie pokonał Radosława Słodkiewicza. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Krzysztof Gutowski o Armia Fight Night 6, FEN 25 i występie Rafała Kijańczuka oraz Janie Błachowiczu! Wywiad!

Czytaj więcej...Szkoleniowiec Berkut WCA Fight Team, Krzysztof Gutowski podsumowuje występy Tomasz Jakubca, Alberta Odzimkowskiego, Tymoteusza Łopaczyka na Armia Fight Night VI, porażce Rafała Kijańczuka na FEN 25, wyjeździe Jana Błachowicza do Las Vegas na UFC 239 i pojedynku z Luke Rockholdem. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Czytaj więcej...

Paweł Jóźwiak podsumowuje galę FEN 25! Wywiad!

Czytaj więcej...Paweł Jóźwiak w wywiadzie zaraz po zakończeniu podsumowuje galę FEN 25, która 15.06.2019 odbyła się w Ostródzie. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Czytaj więcej...

Piotr Bagiński o zwycięstwie Wojciecha Janusza na FEN 25! Wywiad!

Czytaj więcej...Piotr Bagiński o zwycięstwie zawodnika Berserksers Team, Wojciecha Janusza na gali FEN 25, która 15.06.2019 odbyła się w Ostródzie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Bartosz Leśko po zwycięstwie na FEN 25: Daliśmy krótką, ale dobrą walkę! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z Bartoszem Leśko po gali FEN 25, która 15.06.2019 odbyła się w Ostródzie, gdzie pokonał Kewina Wiwatowskiego już w 1 rundzie przez duszenie zza pleców. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Adrian Zieliński zdobywa pas mistrzowski na FEN 25! Wywiad!

Czytaj więcej...Adrian Zieliński po pokonaniu Fabiano Silvy na gali FEN 25 zdobywa pas mistrzowski Fight Exclusive Night. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Vaso Bakocevic pokonał Macieja Jewtuszko mimo złamanej dłoni! Wywiad!

Czytaj więcej...Vaso Bakocevic w świetnej walce pokonał Macieja ''Irokeza'' Jewtuszko na gali FEN 25, która 15.06.2019 odbyła się w Ostródzie. Pierwszy raz zawodnicy walczyli na KSW 28 w październiku 2014 i wówczas to Jewtuszko pokonał Bakocevica przez techniczny nokaut w 3 rundzie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Rafał Kijańczuk po FEN 25: Za bardzo poszedłem na żywioł! Wywiad!

Czytaj więcej...Rafał Kijańczuk podczas gali FEN 25, która 15.06.2019 odbyła się w Ostródzie, po ciężkim boju przegrał walkę z Adamem Kowalskim przez poddanie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Adam Kowalski po FEN 25: Przez moment miałem gwiazdy, ale przetrzymałem! Wywiad!

Czytaj więcej...Adam Kowalski po świetnej walce z Rafałem Kijańczukiem na gali FEN 25 w Ostródzie, pokonał swojego rywala przez poddanie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Łukasz Radosz po FEN 25: Cały czas realizowałem plan założony przed walką! Wywiad!

Czytaj więcej...Łukasz Radosz w walce na gali FEN 25, która 15.06.2019 odbyła się w Ostródzie, pokonał Przemysława Zygmuntowicza. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Krystian Bielski po FEN 25: Rywal był chaotyczny, ale przez to mógł być niebezpieczny! Wywiad!

Czytaj więcej...Krystian Bielski w walce na gali FEN 25 w Ostródzie, w sobotę 15.06.2019, pokonał przez nokaut Tomasza Skrzypka. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu zaraz po zakończeniu pojedynku!

Czytaj więcej...

Paweł Jóźwiak przed FEN 25: Grzmoty w amfiteatrze są gwarantowane! Wywiad!

Czytaj więcej...Paweł Jóźwiak po ważeniu przez galą FEN 25, która odbędzie się 15 czerwca 2019 w Ostródzie. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!  

Czytaj więcej...

Adam Kowalski przed FEN 25: Przygotowania dały mi mocno w kość! Wywiad!

Czytaj więcej...Adam Kowalski, zawodnik Berkut Arrachion Olsztyn, przed  walką z Rafałem Kijańczukiem na gali FEN 25 w Ostródzie. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Czytaj więcej...