free templates joomla

Hanna "Tyson" Gujwan przed walką na sylwestrowej gali RIZIN w Japonii - wywiad!

Czytaj więcej...W ostatni dzień roku, 31 grudnia w japońskiej Saitamie, na gali federacji RIZIN zaprezentuje się Hanna Gujwan. Zawodniczka MMA z Rzeszowa w limicie 49 kg zmierzy się z Reną Kubotą, niezwykle popularną w ''Kraju Kwitnącej Wiśni'' fighterką. Zapraszamy do lektury wywiadu, w którym Gujwan opisuje m.in. wrażenia związane z debiutem dla dużej organizacji, przybliża także sylwetkę swojej najbliższej rywalki. Polecamy!

Czytaj więcej...

Joanna Różańska po zwycięstwie na Angels of Glory 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Joanną Różańską, która podczas gali Angels of Glory 2 stoczyła zwycięską walkę z Anetą Kopeć. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Hubert Ulikowski po walce na gali Angels of Glory 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Hubertem Ulikowskim, który podczas gali Angels of Glory 2 stoczył walkę z Krzysztofem Olszewskim. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Krzysztof Olszewski po zwycięstwie na Angels of Glory 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Krzysztofem Olszewskim, zawodnikiem klubu Palestra Warszawa, który podczas gali Angels of Glory 2 stoczył zwycięską walkę z Hubertem Ulikowskim. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Shaun Lomas po walce na gali Celtic Gladiator 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Prezentujemy wywiad z Shaun'em Lomas'em, który podczas gali Celtic Gladiator 11 w Krakowie zmierzył się z Krzysztofem Kułakiem. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Luke Bampton po walce na gali Celtic Gladiator 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Luke'm Bamptonem, który podczas gali Celtic Gladiator 11 w Krakowie zmierzył się z Marcinem Stopką z Fight House Nowy Sącz. Polecamy rozmowę!

Czytaj więcej...

Marcin Stopka o walce na Celtic Gladiator 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Z Marcinem Stopką miliśmy okazję romzmawiać zaraz po jego walce na gali Celtic Gladiator 11 w Krakowie, gdzie zwyciężył w walce z Lukem Bamptonem. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Albert Jarzębak podsumowuje galę Celtic Gladiator 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Albertem Jarzębakiem, organizatorem gali Celtic Gladiator 11, z którym mieliśmy okazję porozmawiać zaraz po zakończeniu wydarzenia w sobote, 26 listopada w Krakowie. Polecamy!

Czytaj więcej...

Pavel Obozny po wygranym pojedynku na Celtic Gladiator 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Pavlem Oboznym, zawodnikiem klubu Condor Grodno z Białorusi, kótry podczas gali Celtic Gladiator 11, w dniu 26 listopada 2016 w Krakowie, stoczył zwycięską walkę z Piotrem Sokołem. Polecamy gorąco! 

Czytaj więcej...

Tomasz Sarara po zwycięskiej walce na Celtic Gladiator 11! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Tomaszem Sararą, zawodnikiem klubu TS Wisła, kótry podczas gali Celtic Gladiator 11, w dniu 26 listopada 2016 w Krakowie, stoczył zwycięską walkę z Iharem Kamkou. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Michał Królik - wywiad po walce na Angels of Glory 2

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu z Michałem Królikiem, polskim zawodnikiem Kickboxingu, który na gali Angels of Glory 2 w Sandomierzu w dniu 5-go listopada. Zawodnik Paco Team Katowice zmierzył się tam z Lukasem Mandincem ze Słowacji. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Dawid Kasperski - wywiad o Superkombat i Angels of Glory 2

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Dawidem Kasperskim, jednym z najlepszych polskich zawodników Kickboxingu po świeżo zdobytym tytule Mistrza Europy WAKO w Mariborze. O dalszych planach, powodach niewystąpienia na gali Superkombat World GP, rozmawialiśmy podczas Angels of Glory 2 w Sandomierzu w dniu 5-go listopada 2016. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Jarosław Daschke po walce na Angels of Glory 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Jarosławem Daschke, który podczas gali Angels of Glory 2 w Sandomierzu, w dniu 5 listopada, pokonał Oleksia Mykhailova. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Iwona Nieroda: walczyłam z gorączką! Wywiad po Angels of Glory 2

Czytaj więcej...Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z najlepszą polską zawodniczką Kickboxingu Iwoną Nierodą z Diamentu Pstrągowa, po walce z austriacką zawodniczką Yvon Yael na gali Angels of Glory 2 w Sandomierzu w dniu 5-go listopada. Rzeszowianka wygrała ten pojedynek po bardzo ciężkiej przeprawie a o wrażeniach opowiedziała nam bezpośrednio po jego zakończeniu. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Wojciech Kosowski: połowa gaży idzie na Świątynię Opatrzności Bożej! Wywiad po Angels of Glory 2

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Wojciechem Kosowskim z klubu Palestra Warszawa po walce z Dominikiem Zadorą z Gladiatora Bolesławiec na gali Angels of Glory 2 w Sandomierzu w dniu 5-go listopada. Obaj zwodnicy wystąpili w main event bardzo udanej gali a pojedynek skończył się dość nieoczekiwanie. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Daniel Kolasiński - wywiad po walce z Alexandru Bejenaru na Angels of Glory 2

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Danielem Kolasińskim zawodnikiem klubu Palestra Warszawa, który na gali Angels of Glory 2 w Sandomierzu w dniu 5-go listopada w walce na zasadach K-1 pokonał Mołdawianina Alexandru Bejenaru. O pojedynku, swoich odczuciach i planach opowiedział nam w moment po pojedynku. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Grzegorz Wrzesień przed galą Kingstown Angels of Glory 2 w Sandomierzu! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Grzegorzem Wrześniem, współorganizatorem Kingstown Angels of Glory 2, gali walk na zasadach K-1, któa w sobotę, 5 listopada 2016, odbędzie się w Sandomierzu. Polecamy!

Czytaj więcej...

Wojciech Kosowski przed walką na Kingstown Angels of Glory 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Prezentujemy wywiad z Wojciechem Kosowskim, który podczas gali Kingstown Angels of Glory 2, w sobotę, 5 listopada 2016 w Sandomierzu, zmierzy się z Dominikiem Zadorą. Polecamy!

Czytaj więcej...

Dominik Zadora przed walką na Kingstown Angels of Glory 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Dominikiem Zadorą, który podczas gali Kingstown Angels of Glory 2, w sobotę, 5 listopada 2016 w Sandomierzu, zmierzy się z Wojciechem Kosowskim. Polecamy!

Czytaj więcej...

Maciej Kierzkowski po zwycięstwie na Grappler Night 4! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Maciejem Kierzkowskim, który podczas gali Grappler Night 4 zwyciężył w pojedynku z Jakubem Niewiadomskim. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...