free templates joomla

Grzegorz Lipski po TFL 14: No contest... to nie werdykt! Wywiad!

Czytaj więcej...Grzegorz Lipski, weteran polskiego MMA, podsumowuje swój występ na gali TFL 14, która 16 czerwca 2018 odbyła się w Kraśniku, i fatalną sytuację z włożeniem palca w oko przez swojego rywala. Mimo tego wypadku zapewnia, że powróci jeszcze do walk MMA. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który przeprowadziliśmy zaraz po zakończeniu gali.

Czytaj więcej...

Kamil Giez po TFL 14: Zwycięstwa zawsze cieszą! Wywiad!

Czytaj więcej...Kamil Giez podczas gali TFL 14, która 16 czerwca 2018 odbyła się w Kraśniku, łączył dwa zadania. Najpierw, w walce otwierającej transmisję telewizyjną, zmierzył się z Jackiem Radziakiem, którego pokonał już w pierwszej rundzie. Następnie, po pojedynku, wrócił do swoich obowiązków jako współorganizatora tego wydarzenia. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który przeprowadziliśmy zaraz po zakończeniu gali.

Czytaj więcej...

Judyta Rymarzak po TFL 14: Nie chcę walczyć z zawodniczakmi z niższego poziomu! Wywiad!

Czytaj więcej...Judyta Rymarzak podczas gali TFL 14, która 16 czerwca 2018 odbyła się w Kraśniku, zmierzyła się z Izabelą Badurek w formule MMA. Po walce na pełnym dystansie zawodniczka z Siedlec zwyciężyła przez jednogłośną decyzję. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który przeprowadziliśmy zaraz po zakończeniu gali.

Czytaj więcej...

Sebastian Kotwica po TFL 14: Życie jest nieprzewidywalne! Wywiad!

Czytaj więcej...Sebastian Kotwica ze względu na kontuzję nie mógł podczas gali TFL 14, która 16 czerwca 2018 odbyła się w Kraśniku, zaprezentować się przed publicznością w swoim rodzinnym mieście w formule MMA. Wystąpił w pojedynku bokserskim i zmierzył się z Shely Santana. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który przeprowadziliśmy zaraz po zakończeniu gali.

Czytaj więcej...

Hubert Szymajda po TFL 14: Poświęciłem dla MMA wszystko! Wywiad!

Czytaj więcej...Hubert Szymajda na gali TFL 14 w Kraśniku, która odbyła się 16 czerwca 2018, zmierzył się z Maikonem Lopesem, którego pokonał już w pierwszej rundzie przez poddanie, duszenie zza pleców. Co ''Małpa'' miał do powiedzenia zaraz po zakończeniu tego pojedynku? Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Czytaj więcej...

Robert Walczak podsumowuje galę Polish Fight Night 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Robertem Walczakiem, współorganizatorem gali Polish Fight Night 2, z którym rozmawialiśmy zaraz po zakończeniu wydarzenia. Jak oceniał galę i walki poszczególnych zawodników?

Czytaj więcej...

Hubert Szymajda przed TFL 14: ”Nigdy nie ufaj małpie!” Wywiad!

Czytaj więcej...Hubert Szymajda po pechowej porażce wraca do oktagonu TFL i 16 czerwca zmierzy się z Brazylijczykiem, Maikonem Lopesem.  Gala TFL 14 dostępna będzie w transmisji na żywo od godziny 22:00 w telewizji FightBox HD.

Czytaj więcej...

Piotr Bąkowski po PFN 2: Wyrównane walki zawsze są kontrowersyjne! Wywiad!

Czytaj więcej...Piotr Bąkowski, prezes PFKB, podsumowuje galę Polish Fight Night 2 (PFN 2), która 7 czerwca 2018 odbyła się w Zawierciu. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Robert Rajewski Jr. po PFN 2: Wierzę, że bracia podołają! Wywiad!

Czytaj więcej...Robert Rajewski Jr. podsumowuje swój występ z Rafałem Kosiarskim po zwycięstwie na gali Polish Fight Night 2 (PFN 2), która 7 czerwca 2018 odbyła się w Zawierciu. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Damian Biłas po PFN 2: Chciałem sprawdzić swoją stójkę! Wywiad!

Czytaj więcej...Damian Biłas podczas gali Polish Fight Night 2 (PFN 2), która 7 czerwca 2018 odbyła się w Zawierciu, zmierzył się z Norbertem Anzorge. Zawodnik z Rzeszowa przegrał po bardzo dobrym pojedynku. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który mogliśmy przeprowadzić zaraz po zakończeniu gali.

Czytaj więcej...

Norbert Anzorge po PFN 2: Daliśmy dobrą walkę! Wywiad!

Czytaj więcej...Norbert Anzorge podczas gali Polish Fight Night 2 (PFN 2), która 7 czerwca 2018 odbyła się w Zawierciu, zmierzył się z Damianem Biłasem, którego pokonał po jednogłośnym werdykcie sędziowskim. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu ze zwycięzcą tego pojedynku.

Czytaj więcej...

Michał Królik po walce na PFN 2: Bartek dużo ciosów przepuszczał! Wywiad!

Czytaj więcej...Michał Królik w walce wieczoru gali Polish Fight Night 2 (PFN 2), która 7 czerwca odbyła się w Zawierciu, zmierzył się z Bartoszem Hassą. Po bardzo wyrównanym pojedynku na przestrzeni trzech rund, sędziowie podjęli niejednogłośną decyzję o zwycięstwie zawodnika z Nowej Soli. ''Matrix'' nie zgadzał się z tym werdyktem co wyrażał zaraz po walce, a także w rozmowie z nami po gali. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Czytaj więcej...

Bartosz Hassa po zwycięstwie na PFN 2: Każdy z nas chciał wygrać! Wywiad!

Czytaj więcej...Bartosz Hassa był sprawcą sporej sensacji, gdy po bardzo wyrównanym pojedynku z Michałem Królikiem, stanowiącym walkę wieczoru gali Polish Fight Night 2 (PFN 2), sędziowie po trzech rundach podjęli niejednogłośną decyzję o zwycięstwie zawodnika z Nowej Soli. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu ze zwycięzcą, z którym rozmawialiśmy zaraz po zakończeniu gali.

Czytaj więcej...

Wojciech Kazieczko po DSF 16: Tutaj coś nie zagrało! Wywiad!

Czytaj więcej...Podczas gali DSF 16 ''Śląskie Tąpnięcie'', która 1 czerwca 2018 odbyła się w Zabrzu, Wojciech Kazieczko zadebiutował w tej organizacji i stoczył pojedynek z dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem, Mateuszem Rajewskim. Zapraszmy do wysłuchania wywiadu, którego udzielił po walce zawodnik z Zielonej Góry.

Czytaj więcej...

Michał Ronkiewicz po DSF 16: Byłem bardzo mocno zmotywowany! Wywiad!

Czytaj więcej...Michał Ronkiewicz podczas gali DSF 16 ''Śląskie tąpnięcie'', która 1 czerwca 2018 odbyła się w Zabrzu, stoczył pojedynek z Adrianem Mitu z Rumunii, którego pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów. Zapraszmy do wysłuchania wywiadu, którego polski zawodnik udzielił po walce.

Czytaj więcej...

Maksymlian Bratkowicz po DSF 16: Wiem że stać mnie na sto razy lepsze walki! Wywiad!

Czytaj więcej...Maksymilian Bratkowicz podczas gali DSF 16 ''Śląskie tąpnięcie'', która 1 czerwca 2018 odbyła się w Zabrzu, stoczył pojedynek w obronie pasa mistrzowskiego DSF Kickboxing Challenge w wadze do 86 kilogramów z Brice'm Kombou. Zapraszmy do wysłuchania wywiadu, który mieliśmy okazję przeprowadzić zaraz po walce.

Czytaj więcej...

Robert Złotkowski podsumowuje galę DSF 16: Bardzo dobra walka Dudek vs Daschke! Kita zawalczył zbyt asekuracyjnie! Wywiad!

Czytaj więcej...Zaraz po zakończeniu gali DSF 16 ''Śląskie tąpnięcie'' mieliśmy okazję porozmawiać z Dyrektorem Sportowym DSF Kickboxing Challenge, Robertem Złotkowskim. Jak podsumował zakończone właśnie wydarzenie i walki zawodników? Zapraszmy!

Czytaj więcej...

Dominik Zadora po DSF 16: Zwycięstwo smakuje zaje...ście! Wywiad!

Czytaj więcej...Dominik Zadora podczas gali DSF 16 ''śląskie Tąpnięcie" zmierzył się z Wojciechem Kosowskim, którego pokonał przez jednogłośną decyzję.

Czytaj więcej...

Iwona Nieroda po DSF 16: Ten kto się zna na sporcie idzie do DSF! Wywiad!

Czytaj więcej...Iwona Nieroda na gali DSF 16 ''Śląskie Tąpnięcie'' stoczyła swój drugi pojedynek w tej organizacji. Tym razem pokonała swoją przeciwniczkę Yael Yvon z Austrii przez jednogłośną decyzę. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu przeprowadzonego zaraz po walce!

Czytaj więcej...

Denis Górniak po DSF 16: Tym, którzy we mnie nie wierzyli ch...! Wywiad!

Czytaj więcej...Denis Górniak zadebiutował w nowej organizacji podczas gali DSF 16 ''Śląskie Tąpnięcie'' starciem z również debiutującym Michałem Kitą. Wbrew pozorom i mimo wielu opinii, że został ''skazany na pożarcie'' przez dużo bardziej doświadczonego i starszego przeciwnika, ''Flinston'' stawił opór w tej walce. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, którego udzielił zaraz po walce!

Czytaj więcej...