free templates joomla

Paweł Jóźwiak przed FEN 28: Żałuję jedynie braku kibiców na trybunach!

Czytaj więcej...Karta walk gali FEN 28: LOTOS Fight Night została zamknięta na dokładnie dwa tygodnie przed wydarzeniem. Czy trudno było kolejne walki zakontraktować i po którym boju spodziewa się najwięcej? Czy ciężko było ułożyć kartę walk w czasie pandemii i czy stresuje się debiutem w PPV? Zapraszamy do przeczytania wywiadu z prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem.

Czytaj więcej...

Marcin Naruszczka: Mirosław Okniński to najlepszy trener i strateg w Polsce! Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin Naruszczka o powrocie pod skrzydła trenera Mirosława Oknińskiego i Akademii Sportów Walki Wilanów. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Arkadiusz Tańcula o Alanie Kwiecińskim: Jak go widzę to mnie trzepie! Wywiad!

Czytaj więcej...Arkadiusz Tańcula o emocjach i czekającym go pojedynku z Alanem Kwiecińskim na gali FAME MMA 6, która 28 marca 2020 odbędzie się w Częstochowie.

Czytaj więcej...

Alan Kwieciński po spotkaniu twarzą w twarz z Arkadiusz Tańcula przed Fame MMA 6! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z Alanem Kwiecińskim po programie Cage Fame MMA, gdzie spotkał się twarzą w twarz z  Arkadiuszem Tańculą. Obaj zmierzą się 28 marca 2020 w Częstochowie na Fame MMA 6.

Czytaj więcej...

Roman Anuchin: Artur Szpilka rwie się do walki z Siergiejem Radczenko na Knockout Boxing Night X! Wywiad!

Czytaj więcej...Trener Roman Anuchin (Роман Анучин) o treningach Artura Szpilki do walki z Serhiyem Radchenko (Сергiй Радченко) na gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży.

Czytaj więcej...

Arbi Shamaev: Nadal jestem głównym trenerem PUDZIANA, dla IZU na MMA nie jest za późno! Wywiad!

Czytaj więcej...Trener Arbi Shamaev obszernie o treningach m.in. Mariusza Pudzianowskiego w Warszawskim Centrum Atletyki (WCA), szkole boksu Romana Anuchina, walce Jurasa z Szymonem Kołeckim, Janie Błachowiczu i Izuagbe Ugonohu w MMA.

Czytaj więcej...

Artur Ostaszewski o Róży Gumiennej, Bartku Fabińskim, Różalu i odrzuceniu oferty ACA! Wywiad!

Czytaj więcej...Manager Artur Ostaszewski, prowadzący grupę Shocker MMA Solutions, o najbliższych planach Róży Gumiennej, Bartosza Fabińskiego i powrocie do walk Marcina "Różala" Różalskiego.

Czytaj więcej...

Maciej Miszkiń podsumowuje walkę Tyson Fury vs Deontay Wilder 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Maciej Miszkiń po treningu w Warszawskim Centrum Atletyki podsumował bokserski superhit Tyson Fury vs Deontay Wilder 2 w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas.

Czytaj więcej...

Piotr Strus: Szanuję Haratyka i trenera Damiana Herczyka, podchodzę do tej walki jak walki o pas! Wywiad!

Czytaj więcej...Czołowy polski zawodnik MMA wagi średniej Piotr Strus z WCA Fight Team o polsko - polskim pojedynku z Rafałem Haratykiem na ACA 108 Warszawa.

Czytaj więcej...

Mirosław Okniński wyjaśnia porażkę Oleksiejczuka na UFC Auckland i zapowiada rok przerwy w walkach! Wywiad!

Czytaj więcej...Trener Mirosław Okniński po powrocie z Nowej Zelandii odniósł się do porażki Michała Oleksiejczuka z Jimmym Crute na UFC Fight Night 168 Auckland.

Czytaj więcej...

Albert Odzimkowski o pojedynku z Kamilem Szymuszowskim na KSW 53 Fight Code! Wywiad!

Czytaj więcej...Albert Odzimkowski udzielił nam wywiadu o przygotowaniach do walki z Kamilem Szymuszowskim na gali KSW 53 Fight Code w Łodzi w dniu 21.03.2020.

Czytaj więcej...

Bartłomiej Kopera przed walką z Gracjanem Szadzińskim na KSW 53 Fight Code! Wywiad!

Czytaj więcej...Bartłomiej "Małpa" Kopera (Zenith Fit Fabric Łódź) jest w trakcie przygotowań do walki z Gracjanem Szadzińskim na KSW 53 Fight Code i udzielił nam obszernego wywiadu w trakcie sparingowego pobytu w Warszawskim Centrum Atletyki (WCA Fight Team).

Czytaj więcej...

Adrian Kępa o przygotowaniach do walki z Sebastianem Rajewskim na Armia Fight Night! Wywiad!

Czytaj więcej...Zawodnik MMAtadores Katowice Adrian Kępa o czekającym go pojedynku z Sebastianem Rajewskim na gali Armia Fight Night 8 w rodzinnych Mysłowicach.

Czytaj więcej...

Michał Pasternak i Szymon Kołecki po walce z ''Uralskim Hulkiem'' na RCC Road to PFL! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z Szymonem Kołeckim i Michałem Pasternakiem po gali RCC Road to PFL w Jekaterynburgu, w Rosji, w sobotę 22.02.2020.

Czytaj więcej...

Okniński przed UFC Auckland: Jimmy Crute to rozdygotany dzieciak, ale będzie leżał, będzie bity..! Wywiad!

Czytaj więcej...Telefoniczny wywiad z trenerem Mirosławem Oknińskim o UFC Auckland w Nowej Zelandii o Jimmy'm Crute i czekającej go walce z Michałem Oleksiejczukiem.

Czytaj więcej...

Norbert Daszkiewicz o walce z Hodorem, ''przejęciu'' Marty Linkiewicz, Zusje i treningach w WCA! Wywiad!

Czytaj więcej...Były zapaśnik Norbert Daszkiewicz o przygotowaniach do walki z Danielem Hodorem na gali Armia Fight Night i trudnej roli trenera gwiazd FAME MMA takich jak Marta Linkiewicz czy Monika Esmeralda Godlewska Fame MMA.

Czytaj więcej...

Marcin Różalski o walkach, technikach, FAME MMA, konfidentach, modzie na pomaganie i wykorzystywaniu! Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin Różalski w obszernym wywiadzie po seminarium w klubie Klincz Kielce, na temat techniki, różnicach w MMA, Boksie i K-1, ale także o FAME MMA i polskim Kickboxingu.

Czytaj więcej...

Robert Jocz: Tylko Jon Jones nas interesuje! Ostre ultimatum po sukcesie Błachowicza w UFC! Wywiad!

Czytaj więcej...Trener Robert Jocz po powrocie z UFC Rio Rancho i bezprecedensowym sukcesie Jana Błachowicza w walce z Coreyem Andersonem podsumował pobyt w USA i ostro postawił sprawę walki o pas mistrza z Jonem Jonesem.

Czytaj więcej...

Marian Ziółkowski pewny walki o pas KSW czyli o Normanie Parke, Gamrocie i walce Błachowicza! Wywiad!

Czytaj więcej...Marian Ziółkowski o przypuszczalnym swoim występie na KSW i walce o pas mistrzowski z Normanem Parke, ewentualnie innych rywalach i jak zawsze wnikliwa analiza walk w UFC, plus o Jan Błachowicz vs Corey Anderson.

Czytaj więcej...

Rafał Kijańczuk o walce z Marcinem Wójcikiem: To walka, w której w końcu mogę coś zyskać! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z Rafałem Kijańczukiem po ogłoszeniu jego pojedynku z Marcinem Wójcikiem, który stoczą 28.03.2020 podczas gali FEN 28 w Lublinie. Rozmawiamy też o zwycięstwie Jana Błachowicza w walce z Coreyem Andersonem na UFC Rio Rancho.

Czytaj więcej...