free templates joomla

Damian Krukowski po zwycięstwie na V Gali Sportów Walki SPARTA! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Damianem Krukowskim, który podaczas V Gali Sportów Walki SPARTA w Ostrołęce, w pojedynku bokserskim pokonał Pawła Martyniuka. Polecamy!

Czytaj więcej...

Dawid Kubik po zwycięstwie na V Gali Sportów Walki SPARTA! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Dawidem Kubikiem, który podaczas V Gali Sportów Walki SPARTA w Ostrołęce, w pojedynku Muay Thai, pokonał Piotra Kopackiego. Polecamy!

Czytaj więcej...

Dominik Jusis po zwycięstwie na V Gali Sportów Walki SPARTA! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Dominikiem Jusisem, który podaczas V Gali Sportów Walki SPARTA w Ostrołęce, w najważniejszej walce tego wieczoru, w formule MMA, pokonał Karola Zyrę. Polecamy!

Czytaj więcej...

Michał Żarnoch po zwycięstwie na V Gali Sportów Walki SPARTA! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Michałem Żarnochem, który podaczas V Gali Sportów Walki SPARTA w Ostrołęce stoczył zwycięską walkę w boksie z Ludwikiem Szwaczykiem. Polecamy!

Czytaj więcej...

Patrycja Borkowska po zwycięstwie na gali WWY Fight Night w Wyszkowie! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Patrycją Borkowską, która podaczas gali WWY Fight Night w Wyszkowie stoczyła zwycięską walkę w formule MMA. Polecamy!

Czytaj więcej...

Natalia Jędrysiak po zwycięstwie na gali WWY Fight Night w Wyszkowie! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Natalią Jędrysiak, która podaczas gali WWY Fight Night w Wyszkowie stoczyła zwycięską walkę w formule MMA. Polecamy!

Czytaj więcej...

Piotr Trześniewski - Tryc po walce na gali WWY Fight Night w Wyszkowie! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Piotrem Trześniewskim - Trycem, który podaczas gali WWY Fight Night w Wyszkowie stoczył walkę z Jarosławem Daschke. Polecamy!

Czytaj więcej...

Jakub Stańczuk ze złotym medalem na MP Muaythai IFMA 2017 w Kaliszu! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Jakubem Stańczukiem, reprezentantem klubu Berserkers Team Szczecin, który na Mistrzostwach Polski Muaythai IFMA 2017, zorganizowanych w dniach od 24 do 26 marca 2017 w Kaliszu, zdobył złoty medal w kategorii seniorów do 57 kg. Polecamy!

Czytaj więcej...

Emilia Krupczak ze złotym medalem na MP Muaythai IFMA 2017 w Kaliszu! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Emilią Krupczak, reprezentantką Klubu Husarz Białystok, która na Mistrzostwach Polski Muaythai IFMA 2017, zorganizowanych w dniach od 24 do 26 marca 2017 w Kaliszu, zdobyła złoty medal w kategorii seniorek do 63,5 kg. Polecamy!

Czytaj więcej...

Magdalena Gryc ze złotym medalem na MP Muaythai IFMA 2017 w Kaliszu! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Magdaleną Gryc, reprezentantką Klubu Sportowego Ronin, która na Mistrzostwach Polski Muaythai IFMA 2017, zorganizowanych w dniach od 24 do 26 marca 2017 w Kaliszu, zdobyła złoty medal w kategorii seniorek do 67 kg. Polecamy!

Czytaj więcej...

Marta Gusztab ze złotym medalem na MP Muaythai IFMA 2017 w Kaliszu! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Martą Gusztab, reprezentującą klub Kohorta Poznań, która na Mistrzostwach Polski Muaythai IFMA 2017, zorganizowanych w dniach od 24 do 26 marca 2017 w Kaliszu, zdobyła złoty medal w kategorii seniorek do 60 kg. Polecamy!

Czytaj więcej...

Jarosław Daschke po zwycięstwie na gali WWY Fight Night w Wyszkowie! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Jarosławem Daschke, który podaczas gali WWY Fight Night w Wyszkowie stoczył zwycięską walkę z Piotrem Trześniewskim - Trycem. Polecamy!

Czytaj więcej...

Maciej Herbich ze złotym medalem na MP Muaythai IFMA 2017 w Kaliszu! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Maciejem Herbichem z klubu Arkadia Kalisz, który na Mistrzostwach Polski Muaythai IFMA 2017, zorganizowanych w dniach od 24 do 26 marca 2017 w Kaliszu, zdobył złoty medal w kategorii dzieci starszych do 42 kg. Polecamy!

Czytaj więcej...

Gabriela Kuzawińska ze złotym medalem na MP Muaythai IFMA 2017 w Kaliszu! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Gabrielą Kuzawińską z klubu Muaythai Kingdom, która na Mistrzostwach Polski Muaythai IFMA 2017, zorganizowanych w dniach od 24 do 26 marca 2017 w Kaliszu, zdobyła złoty medal w kategorii seniorek do 51 kg. Polecamy!

Czytaj więcej...

Grzegorz Sapiński, Prezydent m. Kalisza, na MP Muaythai IFMA 2017! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Grzegorzem Sapińskim, Prezydentem m. Kalisza, który objął patronatem Mistrzostwa Polski Muaythai IFMA 2017, zorganizowanych w dniach o 24 do 26 marca 2017 w Kaliszu. Polecamy!

Czytaj więcej...

Mateusz Janik ze złotym medalem MP Muaythai IFMA 2017 w Kaliszu! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Mateuszem Janikiem z klubu Thai Gym Tarnów, który na Mistrzostwach Polski Muaythai IFMA 2017, zorganizowanych w dniach o 24 do 26 marca 2017 w Kaliszu, zdobył złoty medal w kategorii seniorów do 67 kg. Polecamy!

Czytaj więcej...

Jakub Rajewski ze złotym medalem MP Muaythai IFMA 2017 w Kaliszu! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Jakubem Rajewskim z klubu Muaythai Legion Bydgoszcz, który na Mistrzostwach Polski Muaythai IFMA 2017, zorganizowanych w dniach o 24 do 26 marca 2017 w Kaliszu, zdobył złoty medal w kategorii seniorów do 71 kg. Polecamy!

Czytaj więcej...

Jan Lodzik: Rewanże są taktyczne! Wywiad po walce na DSF Kickboxing Challenge 9!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Janem Lodzikiem, który podczas gali DSF Kickboxing Challenge 9 w Warszawie, zmierzył się w rewanżowym pojedynku z Mateuszem Rajewskim. Polecamy!

Czytaj więcej...

Damian Janikowski: W tym menu nie było nic ze strusia! Wywiad przed KSW 39!

Czytaj więcej...Podczas gali DSF Kickboxing Challenge 9 w Warszawie mieliśmy okazję spotkać Damiana Janikowskiego, który przygotowuje się obecnie do debiutu w Federacji KSW. Walkę tą stoczy na gali KSW 39 Colosseum na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, ale jego przeciwnik nie został jeszcze ogłoszony. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Tomasz Klimiuk: najcenniejsze zwycięstwo w mojej karierze! Wywiad DSF Kickboxing Challenge 9!

Czytaj więcej...Tomasz Klimiuk podczas gali DSF Kickboxing Challenge 9 w Warszawie stoczył zwycięską walkę z Nikolajem Falinem. Zaraz po zakończeniu pojedynku mieliśmy okazję porozmawiać z zawodnikiem z Białegostoku. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...