free templates joomla

Dawid Haras i Grzegorz Gusiek - czy spotkają się w rewanżu?

Czytaj więcej...Z Dawidem Harasem i Grzegorzem Białasem spotkaliśmy podczas tegorocznego Forum MMA na stadionie PGE Narodowy, w sobotę, 25 marca 2017 roku. Czy ci dwaj zawodnicy spotkają się w starciu rewanżowym? Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Alan Kwieciński: o walce na Extreme Energy Time i FEN! Wywiad!

Czytaj więcej...Z Alanem Kwiecińskim mieliśmy okazję spotkać się w sobotę, 25 marca 2017, podczas tegorocznego Forum MMA na stadionie PGE Narodowy. Rozmawialiśmy o jego zbliżającej się walce na gali Extreme Energy Time oraz o chęci kolejnego pojedynku na gali Fight Exclusive Night. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Arkadiusz Wrzosek: Będę walczyć w tym roku regularnie! Wywiad!

Czytaj więcej...Prezentujemy wywiad z Arkadiuszem Wrzoskiem, z którym mieliśmy okazję porozmawiać podczas tegorocznego Forum MMA na stadionie PGE Narodowy, w sobotę, 25 marca 2017. Jak zapowiada Arek Wrzosek do końca tego roku stoczy jeszcze kilka pojedynków. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Arbi Shamaev: Chciałbym walczyć z Victorem Marinho o pas FEN! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Arbi Shamaevem, z którym mieliśmy okazję spotkać się w sobotę, 25 marca 2017, podczas tegorocznego Forum MMA na stadionie PGE Narodowy. Rozmawialiśmy o ostatniej jego walce na gali FEN 16 oraz o potencjalnym starciu z Victorem Marinho o pas mistrzowski organizacji Fight Exclusive Night. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Adam ''Maja'' Maciejewski: Moja ręka będzie w górze, choć miałbym zostawić kawał zdrowia! Wywiad przed debiutem na Bellator 175!

Czytaj więcej...31 marca 2017 na gali Bellator 175, 36-letni weteran MMA, pochodzący z Kraśnika na Lubelszczyźnie, a mieszkający od wielu lat w USA, Adam ''Maja'' Maciejewski (13-6-1) zadebiutuje w drugiej co do wielkości organizacji Mieszanych Sztuk Walki na świecie.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który na kilka dni przed walką z polskim zawodnikiem przeprowadził pan Jacek Boczarski.

Czytaj więcej...

George Davies po walce na gali FEN 16 Warsaw Reloaded! Wywiad!

Czytaj więcej...George Davies na gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która 11 marca 2017 odbyła się w hali Torwar, w Warszawie, po raz pierwszy wystąpił w klatkoringu organizacji Fight Exclusive Night. W walce wieczoru, na zasadach Kickboxingu, zmierzył się z Radosławem Paczuskim. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Vitaliy Kazakov po walce na gali FEN 16 Warsaw Reloaded! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Vitaliyem Kazakovem, który podczas gali FEN 16 Warsaw Reloaded, 11 marca 2017 roku, w hali Torwar, w Warszawie, zmierzył się z debiutującym w klatkoringu Fight Exclusive Night Piotrem Bąkowskim. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Paweł Biszczak o przygotowaniach do gali Extreme Energy Time w Legnicy!

Czytaj więcej...Paweł Biszczak tym razem nie walczył, ale był jednym z gości na gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która 11 marca odbyła się w Warszawie. Podczas tego wieczoru mieliśmy okazję porozmawiać z nim o przygotowaniach do gali Extreme Energy Time, która odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku w Legnicy. Na gali EET Paweł Biszczak wystąpi w walce wieczoru, ale jest także jej współorganizatorem. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Piotr Bąkowski po walce na gali FEN 16 Warsaw Reloaded! Wywiad!

Czytaj więcej...Piotr Bąkowski na gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która 11 marca 2017 odbyła się w hali Torwar, w Warszawie, po raz pierwszy wystąpił w klatkoringu organizacji Fight Exclusive Night. Zmierzył się on z Vitalijem Kazakovem. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Karol Zyra po walce na FEN 16 Warsaw Reloaded! Wywiad!

Czytaj więcej...Karol Zyra podczas gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która w sobotę, 11 marca 2017, odbyła się w warszawskiej hali Torwar, stoczył zwycięską walkę z Adrianem Kurkiem, pokonując go przez poddanie w drugiej rundzie. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Paweł Pawlak po walce na FEN 16 Warsaw Reloaded! Wywiad!

Czytaj więcej...Paweł Pawlak na gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która w sobotę, 11 marca 2017, odbyła się w warszawskiej hali Torwar, zmierzył się w klatkoringu z Ireneuszem Szydłowskim, którego pokonał przez jednogłośną decyzję. Zaraz po walce mieliśmy okazję przeprowadzenia krótkiej rozmowy z zawodnikiem klubu Shark Top Team Łódź. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Sebastian Kotwica po walce na FEN 16 Warsaw Reloaded! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszmy do wysłuchania wywiadu z Sebastianem Kotwicą, z którym mieliśmy okazję porozmawiać bezpośrednio po jego zwycięskiej walce z Ioan'em Stoyanovem z Bługarii na gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która w sobotę, 11 marca 2017, odbyła się w warszawskiej hali Torwar. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Arbi Shamaev po walce na FEN 16 Warsaw Reloaded! Wywiad!

Czytaj więcej...Jednym z zawodników debiutujących w klatkoringu Fight Exclusive Night podczas ostatniej gali był Arbi Shamaev. Na gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która w sobotę, 11 marca 2017, odbyła się w warszawskiej hali Torwar, stoczył on zwycięską walkę z Shely Pilao Santaną z Brazylii, pokonując go przez jednogłośną decyzję sędziów. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Łukasz Stanek po walce na FEN 16 Warsaw Reloaded! Wywiad!

Czytaj więcej...Łukasz Stanek miał okazję po raz drugi wystąpić w klatkoringu Fight Exclusive Night. Podczas gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która w sobotę, 11 marca 2017, odbyła się w warszawskiej hali Torwar, stoczył on walkę z Kamilem Gniadkiem, przegrywając po decyzji sędziów. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Kamil Gniadek po walce na FEN 16 Warsaw Reloaded! Wywiad!

Czytaj więcej...Kamil Gniadek podczas gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która w sobotę, 11 marca 2017, odbyła się w warszawskiej hali Torwar, stoczył zwycięską walkę z Łukaszem Stankiem, pokonując go przez jednogłośną decyzję. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Paweł Jóźwiak podsumowuje galę FEN 16 Warsaw Reloaded! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Pawłem Jóźwiakiem, prezesem Fight Exclusive Night, z którym mieliśmy okazję porozmawiać zaraz po zakończeniu gali FEN 16 Warsaw Reloaded. Polecamy!

Czytaj więcej...

Arkadiusz Wrzosek po walce na FEN 16 Warsaw Reloaded! Wywiad!

Czytaj więcej...Arkadiusz Wrzosek podczas gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która w sobotę, 11 marca 2017, odbyła się w warszawskiej hali Torwar, stoczył walkę rewanżową z Arturem Bizewskim, pokonując go przez niejednogłośną decyzję. Polecamy wywiad! Polecamy wywiad!

Zobacz także:
FEN 16 Warsaw Reloaded - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...

Marcin Szreder po walce na FEN 16 Warsaw Reloaded! Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin Szreder podczas gali FEN 16 Warsaw Reloaded, która w sobotę, 11 marca 2017, odbyła się w warszawskiej hali Torwar, stoczył swoją kolejna walkę dla organizacji Fight Exclusive Night. Swojego przeciwnika, Ihara Kamkou z Białorusi, pokonał już w pierwszej rundzie. Polecamy wywiad!

Zobacz także:
FEN 16 Warsaw Reloaded - wyniki na żywo!

Czytaj więcej...

Radosław Paczuski po FEN 16: George Davies przyjechał dobrze przygotowany

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z polskim zawodnikiem formuły K-1 Radosławem Paczuskim z Uniq Fight Club po walce FEN 16 Warsaw Reloaded z Anglikiem George Daviesem ze Storm Gym Luton. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Kamil Łebkowski po FEN 16: będę żuczkiem gnojarzem i bedę toczył tę swoją kupkę gówna

Czytaj więcej...Zapraszamy do wywiadu z Kamilem Łebkowskim, który na gali FEN 16 Warsaw Reloaded w Warszawie, zmierzył się z brazylijskim zawodnikiem Gabrielem "Gabito" Silvą z Brazylii. Zawodnik klubu Dziki Wschód Biała Podlaska walczył w walce wieczoru. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...