free templates joomla

Jarosław Dobosz po walce na IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Jarosławem Doboszem, który podczas IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1 stoczył świetny pojedynek z Kansuanem Sansiprapa! Polecamy!

Czytaj więcej...

Stanisław Zaniewski o swojej walce w Estonii! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu ze Stanisławem Zaniewskim, z którym rozmawialismy o IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1 oraz o jego walce w Estonii. Polecamy!

Czytaj więcej...

Tyberiusz Kowalczyk przed KSW 39: Nie idę tam by dostać w papę od Mariusza! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Tyberiuszem Kowalczykiem, z którym rozmawialiśmy o jego przygotowaniach do walki na KSW 39 gdzie zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim oraz o walce Bartosza Batry podczas IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Cezary Zugaj po zwycięstwie na IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Cezarym Zugajem jr, który podczas IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1 odniósł zwycięstwo nad Tajem, Farmongkolem Leangprasertem, przez efektowny nokaut! Polecamy!

Czytaj więcej...

Filip Rządek po zwycięstwie na IV Kaliskiej Gali Federacji A1

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Filipem Rządkiem - weteranem polskigo Muay Thai, tuż po walce z Tajem Jack'iem Sova na IV Kaliskiej Gali Federacji A1. Filip Rządek walczył w ramach meczu Polska Tajlandia pokonując na punkty zawodnika z Tajlandii. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Piotr Michalak: Chudej chciał tam trochę przyświrować

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z sędzią MMA Piotrem Michalakiem, który odniósł się do wydarzeń z FEN 17 Baltic Storm w Gdyni w dniu 12-go maja. Główna kontrowersja podczas dotyczyła walki Michała Wlazło i Martina Chudeja z Czech. Piotr Michalak podsumował to co wydarzyło się w tym pojedynku. Polecamy gorąco!

Czytaj więcej...

Rafał Szlachta podsumowuje IV Kaliską Zawodową Galę Federacji A1

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Rafałem Szlachtą, gościem IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1, z którym mielismy okazję porozmawiać zaraz po zakończeniu wydarzenia. Co nam powiedział? Posłuchajcie, polecamy rozmowę!

Czytaj więcej...

Arkadiusz Wełna o IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Arkadiuszem Wełną, organizatorem IV Kaliskiej Zawodowej Gali Federacji A1, z którym mielismy okazję porozmawiać zaraz po zakończeniu wydarzenia. Co nam powiedział? Posłuchajcie, polecamy rozmowę!

Czytaj więcej...

Bartosz Leśko po zwycięstwie na FEN 17 Baltic Storm! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Bartoszem Leśko, który podczas gali FEN 17 Baltic Storm stoczył zwycięską walkę z Aleksandrem Rychlikiem. Polecamy!

Czytaj więcej...

Kryspin Kalski po zwycięstwie na FEN 17 Baltic Storm! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Kryspinem Kalskim, który podczas gali FEN 17 Baltic Storm stoczył zwycięską walkę z Mateuszem Łazowskim. Polecamy!

Czytaj więcej...

Piotr Hallmann po zwycięstwie na FEN 17 Baltic Storm! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Piotrem Hallmannem, który podczas gali FEN 17 Baltic Storm stoczył zwycięską walkę z Patrykiem Nowakiem. Polecamy!

Czytaj więcej...

Patryk Nowak po walce na FEN 17 Baltic Storm! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Patrykiem Nowakiem, który podczas gali FEN 17 Baltic Storm stoczył walkę z Piotrem Hallmannem. Polecamy!

Czytaj więcej...

Michał Oleksiejczuk po zwycięstwie na FEN 17 Baltic Storm! Wywiad!

Czytaj więcej...Michał Oleksiejczuk podczas gali FEN 17 Baltic Storm w Gdyni stoczył zwycięską walkę z Riccardo Nosiglią. Polecamy wywiad!

Czytaj więcej...

Jarosław Daschke po zwycięstwie na FEN 17 Baltic Storm! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Jarosławem Daschke, który podczas gali FEN 17 Baltic Storm stoczył zwycięską walkę z Robertem Rajewskim. Polecamy!

Czytaj więcej...

Marcin Szreder po walce na FEN 17 Baltic Storm! Wywiad!

Czytaj więcej...Z Marcinem Szrederem mieliśmy okazję porozmawiać zaraz po jego walce na gali FEN 17 Baltic Storm, gdzie stoczył walkę z Arturem Bizewskim. Polecamy!

Czytaj więcej...

Radosław Paczuski po zwycięstwie na FEN 17 Baltic Storm! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Radosławem Paczuskim, który podczas gali FEN 17 Baltic Storm stoczył zwycięską walkę z holenderskim zawodnikiem, Menno van Roosmalen'em. Polecamy!

Czytaj więcej...

Hardkorowy Koksu o przygotowaniach do walki na KSW 39! Wywiad!

Czytaj więcej...Na niedługi czas przed walką na KSW 39 Colosseum mieliśmy możliwość porozmawiać z Robertem Burneiką, który 27 maja, na stadionie PGE Narodowy stoczy walkę MMA z Popkiem Rakiem w kategorii wagowej "open". Wywiad przeprowadziliśmy w klubie Burneika Sports Gym, który Hardkowory Koksu prowadzi w Warszawie. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

Czytaj więcej...

Tomasz Brotoń: chcę łączyć walki zawodowe z walkami amatorskimi

Czytaj więcej...Zapraszamy do lektury wywiadu z jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia polskiego Kickboxingu, jakim bez wątpienia jest 18-letni Tomasz Brotoń z Nowego Sącza. Trenujący w klubie Fight House pod okiem Rafała Dudka zawodnik świetnie pokazał się w organizacji DSF Kickboxing Challenge i choć nie uniknął porażki to organizacja stawia nadal na niego a on sam wystąpi na gali DSF Kickboxing Challenge 10 w Nowym Sączu. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

Bartosz Muszyński o walkach swoich zawodników na gali Extreme Energy Time! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Bartoszem Muszyńskim, którego podopieczni - Kacper Muszyński i Fabio di Lalla - podczas gali Extreme Energy Time 1 w Legnicy, świetnie zaprezentowali się i wygrali swoje pojedynki. Polecamy!

Czytaj więcej...

Kacper Muszyński po zwycięstwie na gali Extreme Energy Time w Legnicy! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Kacprem Muszyńskim, który podczas gali Extreme Energy Time 1 w Legnicy, zmierzył się z Alanem Kwiecińskim, pokonując go przez decyzję sędziów po walce na pełnym dystansie. Polecamy!

Czytaj więcej...