free templates joomla

Robert Złotkowski o treningach Janikowskiego, Błachowicza, Popka i DSF Kickboxing Challenge! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z trenerem Robertem Złotkowskim, który w udzielonym nam wywiadzie mówi o treningach Damiana Janikowskiego przed KSW 45, Jana Błachowicza przed UFC Moscow, Damiana Jonaka i zestawieniach na DSF Kickboxing Challenge. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Czytaj więcej...

Damian Janikowski przed KSW 45: Wszystko jest ścisłe i pod nadzorem przed walką z Michałem Materlą! Wywiad!

Czytaj więcej...Damian Janikowski podczas gali KSW 45 ''The Return to Wembley'', która 6 października 2018 odbędzie się w Londynie, zmierzy się z Michałem Materlą. Walka będzie częścią turnieju w wadze średniej, a jej zwycięzca zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Scott Askham vs Marcin Wójcik w walce o pas mistrzowski KSW w kategorii do 84 kilogramów. Mieliśmy właśnie przyjemność spotkać się z Damianem Janikowskim na krótki wywiad, w którym pytamy go o przygotowania do październikowego pojedynku. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Czytaj więcej...

Popek Monster czyli Powrót Króla na KSW 45 czyli Erko Jun coming soon? Wywiad!

Czytaj więcej...Popek Monster wróci do klatki KSW podczas najbliższej gali KSW 45 ''The Return to Wembley'', która 6 października 2018 roku odbędzie się w Londynie, ale mnie jest jeszcze oficjalnie znany przeciwnik Popka. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Monsterem o jego przygotowaniach do najbliższego pojedynku.

Czytaj więcej...

Marcin Naruszczka przed Babilon MMA 5: Stawiam w tej walce na rozwagę! Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin Naruszczka podczas gali Babilon MMA 5, która w sobotę, 18 sierpnia 2018, odbędzie się w Międzyzdrojach, zmierzy się z Rafałem Haratykiem. Zapraszmy do wysłuchania wywiadu z Marcinem, który mieliśmy okazję przeprowadzić przed tym pojedynkiem.

Czytaj więcej...

Piotr Siegoczyński: Z federacją DSF Kickboxing Challenge zawsze dobrze współpracujemy! Wywiad!

Czytaj więcej...Przy okazji konferencji prasowej DSF Kickboxing Challenge, która 7 sierpnia 2018 odbyła się w Ząbkach, k/Warszawy, mieliśmy możliwość porozmawiać z Prezesem Polskiego Związku Kickboxingu, Piotrem Siegoczyńskim. Co powiedział nam o przejęciu organizacji Ladies Fight Night przez DSF? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Czytaj więcej...

Artur Ostaszewski: Porównywać kogoś z UFC to jak Polo Coctę z Coca Colą! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, z managerem Arturem Ostaszewskim, który przeprowadziliśmy przy okazji konferencji prasowej DSF Kickboxing Challenge. Rozmawialiśmy na temat jego współpracy z organizacjami UFC, KSW, DSF Kickboxing Challenge i zawodnikami jak: Róża Gumienna, Marcin Różalski i Bartosz Fabiński. Polecamy!

Czytaj więcej...

Kamil Ruta po ogłoszeniu walki na DSF 17 Częstochowa: Jak dla mnie Kamil Jenel nie zrobił progresu! Wywiad!

Czytaj więcej...Podczas konferencji prasowej DSF Kickboxing Challenge w dniu 7 sierpnia 2018 w Ząbkach k/Warszawy ogłoszona została walka rewanżowa Kamila Ruty z Kamilem Jenelem, w której zawodnik z Kobyłki stanie przed szansą odebrania trofeum aktualnemu mistrzowi ze Śląska. Po konferencji mieliśmy możliwość porozmawiania z Kamilem Rutą o jego przygotowaniach do tego pojedynku. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Czytaj więcej...

Sławomir Duba o przejęciu Ladies Fight Night i kolejnych planach DSF! Wywiad!

Czytaj więcej...Podczas konferencji prasowej organizacji DSF Kickboxing Challenge, która 7 sierpnia 2018 odbyła się w Ząbkach, pod Warszawą, Prezes Sławomir Duba potwierdził oficjalnie pojawiające się wcześniej spekulacje dotyczące przejęcia przez DSF organizacji Ladies Fight Night. Tuż po zakończeniu konferencji wraz z byłym prezesem LFN, Łukaszem Chmalem, udzielił wywiadu w którym mówił o transakcji i dalszych planach dotyczących LFN. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Czytaj więcej...

Kornel Zapadka: Nie było mnie 2,5 roku, ale zamierzam wrócić do MMA! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Kornelem ''Korniko'' Zapadką - polskim weteranem BJJ i MMA, który przeprowadziliśmy po Otwartych Mistrzostwach Europy ACB Jiu-Jitsu w Warszawie, na temat jego powrotu do sportu, opinii o rynku Brazylijskiego Jiu-Jitsu i Mieszanych Sztuk Walki. Polecamy!

Czytaj więcej...

Robert Jocz: Jan Błachowicz to najlepszy polski zawodnik MMA! Wywiad!

Czytaj więcej...Z Robertem Joczem, trenerem WCA Fight Team, mieliśmy okazję porozmawiać o przygotowaniach do walki na UFC Moscow, która 15 września 2018 odbędzie się w stolicy Rosji, z Nikitą Krylovem najlepszego polskiego zawodnika MMA, Jana Błachowicza. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Damian Janikowski: Szanuję Materlę, bo zostawiał w oktagonie krew, pot i łzy! Wywiad!

Czytaj więcej...Damian Janikowski podczas gali KSW 45 ''The Return to Wembley'', która 6 października 2018 roku odbędzie się w Londynie, zmierzy się z Michałem Materlą, a ich walka będzie eliminacją do pojedynku o pas mistrzowski KSW w wadze średniej. Informacja została podana oficjalnie podczas niedawnej konferencji prasowej zorganizowanej w Warszawie w dniu 30 lipca 2018. Co o swoim przeciwniku myśli Damian Janikowski i jakie są jego plany na okres przygotowań? Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Jan Błachowicz przed UFC Moscow: Gotowy na najlepszego Nikitę Krylova! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Janem Błachowiczem, z którym rozmawialismy o jego przygotowaniach i nastawieniu do walki z Nikitą Krylovem na gali UFC Russia, która 15.09.2018 odbędzie się w Moskwie. Co miał do powiedzenia o swoim najbliższym rywalu ''Książę Cieszyński''? Warto posłuchać.

Czytaj więcej...

Piotr Strus przed walką o pas mistrzowski ACB! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Piotrem Strusem, który podczas gali ACB 91 stanie do walki o pas mistrzowski organizacji Absolut Championship Berkut. Polecamy!

Czytaj więcej...

Akop Szostak przed KSW 45: Biłem się jak chłop spod budki z piwem! Wywiad!

Czytaj więcej...Akop Szostak (3-2-0) podczas gali KSW 45 ''The Return to Wembley'', która 6 października 2018 odbędzie się w Londynie, stoczy swój pierwszy pojedynek w nowej organizacji. Nie jest jeszcze znany przeciwnik, z którym zmierzy się Polak. Ostatnią walkę Akop stoczył w kwietniu 2018 roku na gali WCA Fight Night 4 wygrywając przed czasem, w drugiej rundzie przez uderzenia. Teraz mieliśmy przyjemność porozmawiać o przygotowaniach Akopa do jego debiutu w ''Federacji KSW''. Co nam powiedział? Zapraszamy do wysłuchania!

Czytaj więcej...

Damian Janikowski o przygotowaniach do KSW 45: ''Mamed Khalidov, Michał Materla... dlaczego nie?'' Wywiad!

Czytaj więcej...Damian Janikowski podczas gali KSW 45 ''The Return to Wembley'', która 6 października 2018 odbędzie się w Londynie, stoczy swoją trzecią walkę MMA i jednocześnie trzecią dla dla Federacji KSW. We wszystkich trzech dotychczasowych pojedynkach Janikowski zwyciężał przed czasem. Nie jest jeszcze znany przeciwnik, z którym zawodnikowi z Wrocławia przyjdzie zmierzyć się w październiku. Jak wyglądają obecnie jego przygotowania do najbliższej walki? O tym rozmawialiśmy wczoraj podczas wywiadu w klubie WCA Fight Team w Warszawie. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Czytaj więcej...

Robert Jocz o walkach Polaków na UFC Fight Night 134 w Hamburgu! Wywiad!

Czytaj więcej...Robert Jocz podczas gali UFC Fight Night 134 Shogun vs Smith, która w niedzielę, 22 lipca 2018 roku, odbyła się w Niemczech, w Hamburgu był główną postacią w narożniku Bartosza Fabińskiego. Zaraz po przylocie do Polski mieliśmy przyjemność porozmawiać z trenerem klubu Berkut WCA Fight Team o walce jego zawodnika, a także o pojedynkach pozostałych Polaków - Marcin Tybura, Damian Stasiak i David Zawada - którzy wystąpili na gali w Hamburgu. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Damian Stasiak krytycznie o swojej walce na UFC w Hamburgu! Wywiad!

Czytaj więcej...Damian Stasiak wystąpił w walce otwierającej galę UFC Fight Night 134 Shogun vs Smith, która w niedzielę, 22 lipca 2018 roku, odbyła się w Hamburgu. Jego przeciwnikiem był debiutujący w UFC Chińczyk, Pingyuan Liu. Niestety Polakowi nie udało się wygrać teo pojedynku. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy który mieliśmy przyjemność przeprowadzić zaraz po przylocie zawodników z Niemiec.

Czytaj więcej...

Bartosz Fabiński po UFC w Hamburgu: ''Nie czułem zagrożenia.'' Wywiad!

Czytaj więcej...Bartosz Fabiński podczas gali UFC Fight Night 134 Shogun vs Smith, która w niedzielę, 22 lipca 2018 roku, odbyła się w Hamburgu, zmierzył się z doskonale znanym polskim fanom MMA Emilem Weberem Meekiem z Norwegii. Polak pokonał przeciwnika przez jednogłośną decyzję. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który mieliśmy przyjemność przeprowadzić zaraz po przylocie zawodników z Niemiec.

Czytaj więcej...

Marcin Tybura po zwycięstwie na UFC Hamburg: ''Jego długie kończyny są niewygodne!'' Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin Tybura podczas gali UFC Fight Night 134 Shogun vs Smith, która w ostatnią niedzielę, 22 lipca 2018 roku odbyła się w Hamburgu, zmierzył się z bardzo doświadczonym zawodnikiem z Holandii, Stefanem Struve. Polak pokonał przeciwnika przez jednogłośną decyzję. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który mieliśmy przyjemność przeprowadzić dzisiaj, zaraz po przylocie zawodników z Niemiec.

Czytaj więcej...

Hardkorowy Koksu o przygotowaniach do Burneika Sports Festival! Wywiad!

Czytaj więcej...Robert Burneika vel Hardkorowy Koksu zapowiada organizowane przez siebie wydarzenie - Burneika Sports Festival - które w dniach  3 - 4 listopada 2018 roku odbędzie się w Warsaw Ptak Expo w Nadarzynie. Podczas imprezy odbędą się między innymi zawody kulturystyczne we współpracy z międzynarodową organizacją IFBB, zawody w judo dla dzieci oraz walki w różnych formułach, (MMA, Kickboxing, itp.). Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...