free templates joomla

Krystian Kaszubowski pierwszym rywalem Andrzeja Grzebyka w KSW?

Andrzej Grzebyk vs Krystian KaszubowskiWczorajsza informacja o podpisaniu kontraktu przez Andrzeja Grzebyka (16-3 MMA, 0-0 KSW) wywołała falę spekulacji z kim podwójny mistrz będzie walczyć już na najbliższej gali KSW Studio, która planowana jest na 11-go lipca 2020. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć pierwszym rywalem być może będzie były pretendent do mistrzostwa wagi półśredniej Krystian Kaszubowski (8-1 MMA, 3-1 KSW).

Andrzej Grzebyk tuż po podpisaniu kontraktu deklarował chęć walki z Roberto Soldićem (17-3 MMA, 4-1 KSW), który jest mistrzem organizacji od momentu odzyskania pasa z Dricusem du Plessisem w 2018 roku na KSW 45: The Return to Wembley.

Chorwat wezwany do odpowiedzi, nie uchylał się od takiej walki, ale wskazał, że z powodu koronawirusa musi mieć 2 miesiące pełnego cyklu przygotowawczego. Potem jest gotów, ale musi ustalić to ze swoim managerem Ivanem Dijakovicem i sztabem. Oznacza to, że ten pojedynek byłby możliwy najwcześniej na jesieni.

Grzebyk był nieaktywny od gali FEN 26 we Wrocławiu, gdzie w październiku 2019 roku w 18 sekund uporał się z Brazylijczykiem Robertem Fonsecą. Kaszubowski z kolei od porażki z Soldićem na KSW 49: Materla vs. Askham 2, zdołał się odbudować na gali KSW 51: Croatia wygrywając na punkty z doświadczonym Ivicą Truščekiem. Pojedynek jawi się nezwykle ciekawie, a karta jest wyjątkowa od strony choćby już przypuszczalnie walk.

70,3 kg: Norman Parke vs Mateusz Gamrot
70,3 kg: Borys Mańskowski vs Marcin Wrzosek
77,1 kg: Andrzej Grzebyk vs Krystian Kaszubowski
83,9 kg: Tomasz Drwal vs TBA