free templates joomla

KSW 53 bez publiczności! Impreza zagrożona! Komunikat

KSW 53 KomunikatKolejne polskie organizacje MMA przystępują do odwoływania swoich imprez w formie masowej ze względu na epidemię Koronawirusa SARS-CoV-2. Pisaliśmy o tym, iż taka sytuacja może mieć miejsce w dniu 28-go lutego, co spotkało się z niedowierzaniem i czasem nawet kpinami środowiska.

Dzisiaj już nikomu nie jest do śmiechu a jasne jest, że epidemia nie ma precedensu na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu a może i kilkuset lat. A sytuacja dopiero zaczyna nabierać tempa.

W dniu dzisiejszym największa polska organizacja walk MMA oficjalnie poinformowała o tym, iż impreza "nie odbędzie się w zaplanowanej formie" czyli tłumacząc na język ludzki: nie ma możliwości, by była tam obecna publiczność, ponieważ w najbliższych tygodniach polskie wladze i centralne i za ich zaleceniem lokalne nie dadzą zgody na imprezy masowe. Poniżej oficjalny komunikat KSW:

Federacja KSW zawsze dba o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dlatego dzisiaj podjęliśmy decyzję, w oparciu o zalecenia władz, że impreza KSW 53 nie odbędzie w zaplanowanej dotychczas formie. O ewentualnych dalszych losach eventu Federacja KSW poinformuje jutro do godziny 15:00. Środki za bilety zakupione online w systemie ebilet.pl zostaną zwrócone zgodnie z wybraną przez Państwa podczas zakupu metodą płatności (zwrot nastąpi "jak zapłacono"). Potwierdzenie przekazania środków do zwrotu otrzymają Państwo w najbliższym czasie drogą mailową. Jeśli bilety zostały zakupione stacjonarnie, należy zgłosić się z biletem i paragonem do miejsca zakupu.