free templates joomla

Patryk Nowak i Davy Gallon wystąpią na gali Fight Night Series 2 w Szwajcarii

Fight Night Series 2W Montreux w Szwajcarii w dniu 18 marca 2017 roku odbędzie się druga edycja gali MMA Fight Night Series. Wśród oficjalnie ogłoszonych zestawień widnieje jeden zawodnik z Polski, a mianowicie Patryk Nowak (3-0). W wadze lekkiej (do 70 kg) przyjdzie mu się zmierzyć z Raphaelem Parfaitem (1-1) z Francji.

Żyjący do niedawna w Szwajcarii Nowak właśnie w tym kraju toczył wszystkie swoje dotychczasowe boje w MMA. Ostatnio Polak powrócił do Namysłowa i założył klub Kimura Nova Uniao Namysłów. 

Opolski fighter dał się poznać z dobrej strony na ubiegłorocznych galach organizacji HIT FC, gdzie dwukrotnie pokonywał przez poddania swoich oponentów: Reto Muffa i Karima Bouraarassi'ego. W zawodowym debiucie natomiast wypunktował Anthony'ego Mullera. Parfait, czyli jego najbliższy przeciwnik, w swoim ostatnim pojedynku poddał trójkątem nogami Ovidiu Axinte.

Podczas tego samego wydarzenia i to w walce wieczoru swoje umiejętności zaprezentuje również Davy Gallon (15-5-2). Francuz w 2016 roku rywalizował dla federacji Fight Exclusive Night, gdzie najpierw wygrał na punkty z Rafałem Błachutą, a następnie sięgnął po pas w wadze półśredniej, triumfując nad Michałem Michalskim w czwartej rundzie po uderzeniach. Zawodnik z Caen zdecydował się ostatnio na zmianę kategorii wagowej na lekką, stąd też zwakował tytuł FEN. Za miesiąc zaś skonfrontuje się z mającym portugalskie korzenie reprezentantem Szwajcarii, Nelsonem Carvalho (9-4).