free templates joomla

KOK World GP 2015 In Moldova: karta walk!

Constantin TutuJuż w sobotę 4-go kwietnia w stolicy Mołdawii, Kiszyniowie odbędzie się kolejna gala Kickboxingu z cyklu King of Kings World Series 2015 we współpracy z mołdawską grupą FEA kierowaną przez Damira Dorina. Wydarzenie tradycyjnie obejmie dwie części czyli Fight Box Series i King of Kings.

W części pokazywanej na żywo przez stację Fight Box HD, widzowie w Manej Sport Arena obejrzą sześć pojedynków z udziałem najlepszych mołdawskich zawodników od wagi półśredniej do ciężkiej, którzy wystąpią przeciwko rywalom z różnych części Europy. W jednej z nich wystąpi doświadczony i utytułowany polski zawodnik Piotr Woźnicki, który wystąpi przeciwko miejscowemu zawodnikowi Matei'owi Vitalie.

Były mistrz Mistrz Europy WKA i WMC, wystąpi w kategorii do 71 kg. Będzie to jego drugi występ na arenie KOK po gali w Płocku w 2014, gdzie walcząc na własnym ringu uległ na punkty Tadasowi Jonkusowi z Litwy. Płocczanin ma szansę w drugim starcie wreszcie zwyciężyć na ringu organizacji King of Kings.

Bardzo ciekawie jawi się starcie Mołdawianina Sergeia Morai z uczestnikiem gal K-1 World MAX 2014 Final i ostatniej GPRO 16, Turalem Bayramovem z Azerbejdżanu. Morari w Gdańsku podczas gali KOK World GP 2014, zaserwował "kosmiczny" nokaut polskiemu weteranowi Przemysławowi Ziemnickiemu, który uznany był za "Nokaut Roku" w nagrodach Fightsport Awards 2014. Czy i tym razem Morari postara się o taki nokaut? Dlatego warto choćby dla tej walki obejrzeć tę galę.

W drugiej części gali widzów czeka międzynarodowy turniej wagi półciężkiej do 85 kg, który ma wyłonić pretendenta do pasa organizacji dzierżonego przez Mołdawianina Constantina Tutu. On sam w walce wieczoru skrzyżuje rękawice z Łotyszem Vitalym Buhryakovem, ale stawką tej walki nie będzie pas.

O pas wagi ciężkiej bić się będą dwumetrowy Colin George z współpracującym z KOK Mikes Gym z Holandii i urodzony w Rosji a reprezentujący Niemcy Vladimir Toksyatynov nazywany w skrócie Vladymirem Tokiem. Atrakcją ma być też występ weterana SuperKombat Sebastiana Ciobanu z Rumunii, który zmierzy się z Maximem Bolotowem z Mołdawii. Serca kibiców z tego kraju będą rozdarte z uwagi na pochodzenie obu zawodników i bliższy rdzennym Mołdawianom może okazać się rumuńska"Dracula". Na pewno jego występ będzie dużą atrakcją. Poniżej karta walk gali:

Fight Box Series
71 kg: Alexandru Prepelita (Mołdawia) vs Elyas Zenasni (Holandia)
71 kg: Matei Vitale (Mołdawia) vs Piotr Woźnicki (Polska)
65 kg: Stanislav Renita (Mołdawia) vs Dimitri Angelini (Włochy)
77 kg: Sergei Morari (Mołdawia) vs Tural Bayramov (Azerbejdżan)
+93 kg: Dragos Zubco (Mołdawia) vs Milan Dasic (Serbia)
85 kg: Denis Apavaloae (Mołdawia) vs Ruslan Kobzev (Azerbejdżan)

King of Kings World GP
85 kg: Daniel Alexandru (Rumunia) vs Valdemar Kulda (Litwa)
85 kg: Igor Lyapin (Ukraina) vs Malchaz Karija (Holandia)

Superfight
+93 kg: Maxim Bolotov (Mołdawia) vs Sebastian Ciobanu (Rumunia)
+93 kg: Colin George (Holandia) vs Vladimir Toksyatynov (Niemcy)
85 kg: Constantin Tutu (Mołdawia) vs Vitaly Buhryakov (Łotwa)