FAME 20: Kraków, 10/02/2024 - karta walk, trailer, transmisja!
- Kategoria: Wydarzenia Polska
- Opublikowano: środa, 31, styczeń 2024
Event: FAME 20;
Data: sobota, 10/02/2024;
Lokalizacja: Tauron Arena, Kraków, woj. Małopolskie, Polska;
Start: godz. 19:30;
Transmisja: PPV;
Karta walk
Data: sobota, 10/02/2024;
Lokalizacja: Tauron Arena, Kraków, woj. Małopolskie, Polska;
Start: godz. 19:30;
Transmisja: PPV;
Karta walk
14. MAIN EVENT: FINAŁ TURNIEJU O PULĘ 2 000 000 PLN
13. CO-MAIN EVENT: Michał „Boxdel” Baron vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński / K-1, rękawice bokserskie
12. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs Marcin „Xayoo” Majkut / K-1, małe rękawice
——— Koniec drugiej tury turnieju ——
11. Malczyński vs. „Filipek"/„Josef Bratan” vs. „Polak”
10. „Ferrari” vs. "Krycha"/Tańcula vs. „Wiewiór”
——— Start drugiej tury turnieju ———
9. Jakub „Kosa” Kosecki vs Łukasz „Tuszol” Tuszyński / K-1, małe rękawice
8. Natan „Szatan” Marcoń vs Piotr „Szeli” Szeliga / BOKS, małe rękawice
7. Marta „Murcix” Błoch vs Paulina Kozłowska / K-1, rękawice bokserskie
——— Koniec pierwszej tury turnieju ———
- Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Krystian "Krycha" Wilczak
- Arkadiusz Tańcula vs. Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
- Dawid Malczyński vs. Filip „Filipek” Marcinek
- Jose „Josef Bratan” Simao vs. Adrian „Polak” Polański
——— Koniec otwartej transmisji ———
2. Michał „Wampir” Pasternak vs Norman „Stormin” Parke / MMA
1. Wiktor „Wronek” Wronka vs Tomasz Olejnik / BOKS, małe rękawice
13. CO-MAIN EVENT: Michał „Boxdel” Baron vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński / K-1, rękawice bokserskie
12. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs Marcin „Xayoo” Majkut / K-1, małe rękawice
——— Koniec drugiej tury turnieju ——
11. Malczyński vs. „Filipek"/„Josef Bratan” vs. „Polak”
10. „Ferrari” vs. "Krycha"/Tańcula vs. „Wiewiór”
——— Start drugiej tury turnieju ———
9. Jakub „Kosa” Kosecki vs Łukasz „Tuszol” Tuszyński / K-1, małe rękawice
8. Natan „Szatan” Marcoń vs Piotr „Szeli” Szeliga / BOKS, małe rękawice
7. Marta „Murcix” Błoch vs Paulina Kozłowska / K-1, rękawice bokserskie
——— Koniec pierwszej tury turnieju ———
- Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Krystian "Krycha" Wilczak
- Arkadiusz Tańcula vs. Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
- Dawid Malczyński vs. Filip „Filipek” Marcinek
- Jose „Josef Bratan” Simao vs. Adrian „Polak” Polański
——— Koniec otwartej transmisji ———
2. Michał „Wampir” Pasternak vs Norman „Stormin” Parke / MMA
1. Wiktor „Wronek” Wronka vs Tomasz Olejnik / BOKS, małe rękawice