free templates joomla

Marcin Naruszczka: Mirosław Okniński to najlepszy trener i strateg w Polsce! Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin Naruszczka o powrocie pod skrzydła trenera Mirosława Oknińskiego i Akademii Sportów Walki Wilanów. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Czytaj więcej...

Maciej Miszkiń podsumowuje walkę Tyson Fury vs Deontay Wilder 2! Wywiad!

Czytaj więcej...Maciej Miszkiń po treningu w Warszawskim Centrum Atletyki podsumował bokserski superhit Tyson Fury vs Deontay Wilder 2 w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas.

Czytaj więcej...

Piotr Strus: Szanuję Haratyka i trenera Damiana Herczyka, podchodzę do tej walki jak walki o pas! Wywiad!

Czytaj więcej...Czołowy polski zawodnik MMA wagi średniej Piotr Strus z WCA Fight Team o polsko - polskim pojedynku z Rafałem Haratykiem na ACA 108 Warszawa.

Czytaj więcej...

Mirosław Okniński wyjaśnia porażkę Oleksiejczuka na UFC Auckland i zapowiada rok przerwy w walkach! Wywiad!

Czytaj więcej...Trener Mirosław Okniński po powrocie z Nowej Zelandii odniósł się do porażki Michała Oleksiejczuka z Jimmym Crute na UFC Fight Night 168 Auckland.

Czytaj więcej...

Albert Odzimkowski o pojedynku z Kamilem Szymuszowskim na KSW 53 Fight Code! Wywiad!

Czytaj więcej...Albert Odzimkowski udzielił nam wywiadu o przygotowaniach do walki z Kamilem Szymuszowskim na gali KSW 53 Fight Code w Łodzi w dniu 21.03.2020.

Czytaj więcej...

Bartłomiej Kopera przed walką z Gracjanem Szadzińskim na KSW 53 Fight Code! Wywiad!

Czytaj więcej...Bartłomiej "Małpa" Kopera (Zenith Fit Fabric Łódź) jest w trakcie przygotowań do walki z Gracjanem Szadzińskim na KSW 53 Fight Code i udzielił nam obszernego wywiadu w trakcie sparingowego pobytu w Warszawskim Centrum Atletyki (WCA Fight Team).

Czytaj więcej...

Adrian Kępa o przygotowaniach do walki z Sebastianem Rajewskim na Armia Fight Night! Wywiad!

Czytaj więcej...Zawodnik MMAtadores Katowice Adrian Kępa o czekającym go pojedynku z Sebastianem Rajewskim na gali Armia Fight Night 8 w rodzinnych Mysłowicach.

Czytaj więcej...

Michał Pasternak i Szymon Kołecki po walce z ''Uralskim Hulkiem'' na RCC Road to PFL! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z Szymonem Kołeckim i Michałem Pasternakiem po gali RCC Road to PFL w Jekaterynburgu, w Rosji, w sobotę 22.02.2020.

Czytaj więcej...

Okniński przed UFC Auckland: Jimmy Crute to rozdygotany dzieciak, ale będzie leżał, będzie bity..! Wywiad!

Czytaj więcej...Telefoniczny wywiad z trenerem Mirosławem Oknińskim o UFC Auckland w Nowej Zelandii o Jimmy'm Crute i czekającej go walce z Michałem Oleksiejczukiem.

Czytaj więcej...

Norbert Daszkiewicz o walce z Hodorem, ''przejęciu'' Marty Linkiewicz, Zusje i treningach w WCA! Wywiad!

Czytaj więcej...Były zapaśnik Norbert Daszkiewicz o przygotowaniach do walki z Danielem Hodorem na gali Armia Fight Night i trudnej roli trenera gwiazd FAME MMA takich jak Marta Linkiewicz czy Monika Esmeralda Godlewska Fame MMA.

Czytaj więcej...

Marcin Różalski o walkach, technikach, FAME MMA, konfidentach, modzie na pomaganie i wykorzystywaniu! Wywiad!

Czytaj więcej...Marcin Różalski w obszernym wywiadzie po seminarium w klubie Klincz Kielce, na temat techniki, różnicach w MMA, Boksie i K-1, ale także o FAME MMA i polskim Kickboxingu.

Czytaj więcej...

Robert Jocz: Tylko Jon Jones nas interesuje! Ostre ultimatum po sukcesie Błachowicza w UFC! Wywiad!

Czytaj więcej...Trener Robert Jocz po powrocie z UFC Rio Rancho i bezprecedensowym sukcesie Jana Błachowicza w walce z Coreyem Andersonem podsumował pobyt w USA i ostro postawił sprawę walki o pas mistrza z Jonem Jonesem.

Czytaj więcej...

Marian Ziółkowski pewny walki o pas KSW czyli o Normanie Parke, Gamrocie i walce Błachowicza! Wywiad!

Czytaj więcej...Marian Ziółkowski o przypuszczalnym swoim występie na KSW i walce o pas mistrzowski z Normanem Parke, ewentualnie innych rywalach i jak zawsze wnikliwa analiza walk w UFC, plus o Jan Błachowicz vs Corey Anderson.

Czytaj więcej...

Rafał Kijańczuk o walce z Marcinem Wójcikiem: To walka, w której w końcu mogę coś zyskać! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z Rafałem Kijańczukiem po ogłoszeniu jego pojedynku z Marcinem Wójcikiem, który stoczą 28.03.2020 podczas gali FEN 28 w Lublinie. Rozmawiamy też o zwycięstwie Jana Błachowicza w walce z Coreyem Andersonem na UFC Rio Rancho.

Czytaj więcej...

Robert Jocz o zwycięstwie Jana Błachowicza z Coreyem Andersonem! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z trenerem Robertem Joczem, z którym rozmawialiśmy zaraz po zwycięstwie Jana Błachowicza nad Coreyem Andersonem na gali UFC Rio Rancho w USA.

Czytaj więcej...

Paweł Jóźwiak o rozwoju, FEN 28 w Lublinie, odzyskaniu Wójcika i walce z Rafałem Kijańczukiem! Wywiad!

Czytaj więcej...Prezes Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak obszernie wypowiedział się o rozwoju organizacji w kontekście nadchodzącej gali FEN 28 w Lublinie i nowych zestawieniach zawodników, jak chociażby pojedynek Marcina Wójcika z Rafałem Kijańczukiem.

Czytaj więcej...

Alan Kwieciński o walce z Arkadiuszem Tańculą i ''porzuceniu'' Marty Linkiewicz przed FAME MMA 6! Wywiad!

Czytaj więcej...Alan Kwieciński udzielił nam wywiadu o pojedynku z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 6 w Częstochowie, zakończeniu współpracy z Martą Linkiewicz, dymach na konferencji w Poznaniu i nie tylko.

Czytaj więcej...

Daniel Omielańczuk o walce z Salimgereyem Rasulovem, formie Błachowicza i typie na walkę! Wywiad!

Czytaj więcej...Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z najlepszym aktualnie polskim zawodnikiem MMA wagi ciężkiej, Danielem Omielańczukiem, który na gali ACA 108 w Warszawie zmierzy się z Salimgereyem Rasulovem.

Czytaj więcej...

Marcin Naruszczka Misz Masz o FEN 28, rewanżach, Moksie, Oknińskim, Jotko, Haratyku i Grzebyku! Wywiad!

Czytaj więcej...Obszerny wywiad z Marcinem Naruszczką o nadchodzącej walce z Piotrem Wawrzyniakiem na gali FEN 28 w Lublinie, a także o wspomnieniach z przebogatej kariery.

Czytaj więcej...

Kamil Oniszczuk: W ACA nie będzie taryfy ulgowej, a ja jej nie oczekuję! Wywiad!

Czytaj więcej...Wywiad z Kamilem Oniszczukiem, zawodnikiem reprezentującym klub Ankos MMA Poznań, o podpisanym niedawno kontrakcie z ACA.

Czytaj więcej...