free templates joomla

TNT Fight 2: wyniki!

fot. Karolina Powała TNT Fight 2W dniu 20 kwietnia 2013 roku w hali Huraganu Wołomin odbyła się druga gala w formule MMA, TNT FIGHT 2. Po raz kolejny gala organizowana przez Panią Renatę Naczaj cieszyła się dużym zainteresowaniem. Hala przy ulicy Korsaka 4 zapełniła się praktycznie do ostatniego miejsca. Dla trenerki Torstar Naczaj Teamu była to gala niezwykle szczególna gdyż została połączona z obchodami piętnastolecia jej pracy trenerskiej.

W wołomińskim oktagonie mogliśmy oglądać siedem zawodowych walk, z czego jedną z walk było starcie kobiet. W walce debiutantek Agnieszka Kuk pokonała przez poddanie swoją imienniczkę Agnieszkę Kołak.

W pojedynku otwierającym galę, w którym zmierzyli się Rafał Terlikowski i Gerard Smolak, sędziowie orzekli pierwotnie remis, ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, ogłosili, że zawodnicy zmierzą się w rundzie dodatkowej. Zmęczony trudami poprzednich rund Rafał Terlikowski z TNT Kobyłka, nie był już tak aktywny jak wcześniej i wydawało się, że porażka z Gerardem Smolakiem jest przesądzona. Co prawda w rundzie dodatkowej Terlikowski zanotował kilka przetoczeń, ale w tej rundzie (naszym zdaniem) lepszy był Smolak, który wykazał się niezwykłym hartem ducha. Widać było braki w przygotowaniu fizycznym zawodnika z TNT Kobyłka.
Sędziowie orzekli jednak, że tego dnia aktywniejszy był reprezentant gospodarzy i to jemu przyznali zwycięstwo. Jak to się mówi w polskiej piłce nożnej: "Punkt 1. Sędzia ma zawsze rację. Punkt 2. Nawet jak sędzia nie ma racji, to patrz punkt 1."

Kolejne pojedynki były już bardziej klarowne. W trzeciej walce gali TNT Fight 2 mogliśmy zobaczyć starcie człowieka, który ma własną organizację, klub i niezwykłe doświadczenie na zawodowych ringach. Na co dzień mieszkający w Krakowie, Dawid Haras dołożył kolejną "cegiełkę" do swojego niezbyt chlubnego rekordu. W starciu z Bartoszem Pasikiem zanotował jubileuszową, dziesiątą, porażkę. Pasik pojedynek zaczął niezwykle dynamicznie, po serii ciosów pięściami na szczękę swojego oponenta, trafił kopnięciem okrężnym na głowę krakowianina. Kopnięcie było na tyle precyzyjne, że Haras padł na matę oktagonu i Pasik mógł przejść do destrukcji swojego przeciwnika, który był już o krok od kolejnej porażki.
Dawid przed walką w Wołominie zapewniał swoich fanów, że tym razem będzie inaczej i wygra pojedynek, ale niestety musiał po raz kolejny przełknąć gorzką pigułkę.

W walce wieczoru zobaczyliśmy starcie w wadze lekkiej. Grzegorz Białas zmierzył się z Krzysztofem Sabałą z Otwocka.
Białas, który odbywa w tym momencie służbę wojskową w Siłach Powietrznych w Koszalinie od początku dążył do sprowadzenia pojedynku do parteru. Po kilku próbach udało się.
Grzegorz przechodził przez kolejne pozycje dochodząc do dosiadu. Konsekwentnie obijał swojego przeciwnika z góry.
Następnie przeszedł do trójkąta rękoma, ale nie udało się sfinalizować duszenia. Po chwili mieliśmy duszenie i debiutant posiadający dużo mniejsze doświadczenie od Białasa musiał skapitulować.

Reasumując na gali TNT Fight 2 mogliśmy obejrzeć kilka naprawdę ciekawych walk. Gale organizowane przez Panią Renatę Naczaj cieszą się coraz większą popularnością na terenie powiatu Wołomińskiego. Kolejna 3-cia gala odbędzie się już za rok. Polecamy!

Komplet wyników:

Rafał Terlikowski pokonał Gerarda Smolaka przez decyzję (3:0)
Adrian Kurek pokonał Kamila Górę przez TKO w 1 rundzie
Bartosz Pasik pokonał Dawida Harasa przez KO w 1 rundzie
Agnieszka Kuk pokonała Agnieszkę Kolak przez poddanie w 2 rundzie
Adrian Dmochowski pokonał  Marcina Brzozowskiego przez decyzję (3-0)
Daniel Oleksy pokonał Daniela Unickiego przez TKO w 1 rundzie
Grzegorz Białas pokonał Krzysztofa Sabałę przez poddanie (duszenie-anakonda) 1 runda