free templates joomla

FAME MMA 4: Lil Masti pokonała Martę Linkiewicz! Wyniki

Lil Masti & Paczuski TeamW sobotę 22-go czerwca w Częstochowie odbyła się gala internetowych celebrytów i youtuberów Fame MMA 4, która od kilku miesięcy wywoływała ogromne emocje z uwagi na wiele kontrowersyjnych postaci jakie uczestniczyły w tym projekcie. Tym nie mniej Hala Sportowa pękała w szwach. W walce wieczoru, którą właściciele określili jako walkę o kobiecy pas wagi lekkiej ważąca 14 kg mniej Aniela Bogusz występująca pod przydomkiem "Lil Masti" pokonała słynną internetową influencerkę Martę Linkiewicz.

Pojedynek potoczył się szybko, ponieważ po błędzie Linkiewicz, kiedy potknęla się, "Lil Masti" powaliła ją i utrzymała w parterze, blokując i uderzeniami zmuszając sędziego do interwencji. To był udany debiut byłej zapaśniczki, którą wszyscy kojarzą jako dawną "Sexmasterkę", obecnie trenującą w Uniq Fight Club pod okiem braci: Kamila i Radosława Paczuskich.

W najbardziej emocjonującym i kontrowersyjnym pojedynku Adrian „Polak” Polański pokonał Amadeusz „Ferrariego” Roślika po dość wyrównanej walce. Walka nie zapobiegła "dogrywce" w media roomie, podobnie jak ochrona na ważeniu nie zdołała zapobiec incydentowi z uderzeniem w twarz Polańskiego. W jedynej walce na zasadach K-1 ważący 12 kg więcej Kasjusz "Don Kasjo" Życiński z dużym trudem wypunktował Dawida „Ambro” Ambroziaka.

Podczas gali w roli gości, komentatorów pojawili się tacy zawodnicy jak wspierający organizację od początku Marcin Różalski czy ekscentryczny weteran UFC i KSW Norman Parke.

Komplet wyników:

Aniela „Lil Masti” Bogusz pokonała Martę „Linkimaster” Linkiewicz przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie
Adrian „Medusa” Salamon pokonał Piotra „Knaziuu” Knasia przez poddanie (balacha) w 2 rundzie
Adrian „Polak” Polański pokonał Amadeusza „Ferrari” Roślika przez decyzję 3-0
Jakub „Kubańczyk” Flas pokonał Michała„Boxdela” Barona przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie
Kasjusz„Don Kasjo” Życiński pokonał Dawida „Ambro” Ambroziaka przez decyzję 3-0
Marcin „Mielonidas” Makowski pokonał Patryka „Kizo” Wozińskiego przez TKO (uderzenia) w 3 rundzie
Filip „Filipek” Marcinek pokonał Łukasza „Tomba” Imiełowskiego przez decyzję 3-0
Krystian „Jongmen” Brzeziński pokonał Kamila „Kasti” Stępińskiego przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2 rundzie