free templates joomla

Jason "Mayhem" Miller zatrzymany i zwolniony!

Jason Miller32-letni amerykański weteran MMA w organizacjach Strikeforce i UFC, Jason "Mayhem" Miller (23-9), po raz kolejny jest w konflikcie z prawem. Według najnowszych informacji z biura szeryfa Orange County w Kalifornii, potwierdzono, iż Miller został zatrzymany wczoraj przez policję w Santa Ana. Warto pamiętać także, iż oprócz kariery w Mieszanych Sztukach Walki, ten były zawodnik był prezenterem stacji MTV prowadząc w formie pastiszu program o MMA "Bully Beatdown".


Zgodnie z pierwszymi ustaleniami reporterów mmamania.com, podano, iż Miller próbował nielegalnie wejść do pomieszczeń z zamiarem dokonania kradzieży. Za ten czyn groziłby mu do sześciu lat więzienia i miałbyć zatrzymany w kompleksie Centralnego Więzienia w Santa Ana w Kalifornii. Ustalono nawet , iż będzie wyznaczona kaucja 50 tysięcy dolarów. Po sprawdzeniu faktów okazało się jednak, iż oskarżony jest on o przemoc domową (Domestic Violence) i w godzinach nocnych został zwolniony i zabrany przez rodzinę.

Nie jest to pierwszy konflikt z prawem ekscentrycznego fightera. W 2011 roku Miller został aresztowany za napaść na swoją siostrę a w 2012 roku został oskarżony o włamanie i nielegalne wejście do pomieszczeń kościelnych w USA. W obu przypadkach, "Mayhemowi" udało się uniknąć kary.

On sam został relegowany z UFC w maju 2012 roku po kolejnej porażce z C.B. Dollowayem, gdy stoczył swoją ostatnią walkę. Wcześniej pokonał go także Anglik Michael Bisping. W karierze walczył o pas organizacji Strikeforce, przegrywając z Jake Shieldsem. Walczył także w Japonii w organizacji Dream wygrywając m.in z legendą japońskiego MMA Kazushi Sakurabą.