free templates joomla

VIII Ogólnopolska Liga Walkowa WFMC PRO: Chałko vs Maciejewski w walce wieczoru!

WFMC PRO Już 7 kwietnia 2013r. w Żarach odbędzie się VIII Ogólnopolska Liga Walkowa, w ramach której widzowie będą mogli oglądać zarówno walki amatorskie jak i zawodowe. Impreza podzielona jest na dwie części.

O godzinie 10.00 rozpoczną się walki amatorskie - liga pierwszego kroku bokserskiego, MMA, K-1 full contact oraz liga zawodnicza.

O godzinie 16.00 rozpocznie się część druga, WFMC PRO, na której będzie można podziwiać walki zawodowe.

Dzisiaj prezentujemy pierwszą parę zawodników, których pojedynek będzie walką wieczoru na WFMC PRO. W walce tej zmierzą się Konrad Chałko z Malinowski Team Żary, a jego przeciwnikiem będzie Cezary Maciejewski z klubu Fight Zone Wejherowo. Walka w kickboxingu odbędzie się w formule low-kick w kategorii 75 kilogramów.

Konrad Chałko trenujący w klubie Malinowski Team Żagań to międzynarodowy mistrz Polski Muay Thai federacji IFMA, Mistrz Europy FullContact lowKick oraz zwycięzca międzynarodowej gali sportów walki Muay Thai junior Żary 2012.

Cezary Maciejewski, który reprezentuje klub Fight Zone Wejherowo, jest mistrzem Europy light contact WFMC, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w karate kontaktowym, brązowym medalistą Międzynarodowego Pucharu Polski w kickboxingu.

Starcie tych dwóch zawodników zapowiada się bardzo ciekawie. Niebawem organizator przedstawi kolejnych zawodników, których walki będzie można zobaczyć na WFMC PRO.