free templates joomla

Niesamowity debiut Martyny Kierczyńskiej w One Championship! Nat Jaroonsak rozbita na ONE Fight Night 19! Video

Martyna KierczyńskaNiesamowity debiut zaliczyła Martyna Kierczyńska (5-0 MT, 1-0 ONE) w największej azjatyckiej organizacji walk ONE Champinship! 21-letnia Polka zdemolowała w drugiej rundzie walki Tajkę Nat "Wondergirl" Jaroonsak, zmuszając sędziego do przerwania walki na legendarnym Lumpinee Boxing Stadium w Bangkoku.

Zawodniczka z Glogowa dostała propozycję występu przeciw tajskiej gwieździe w ostatniej chwili zastępując kontuzjowana Brazylijkę. Występ był tak oszałamiający, że Kierczynską nagrodzono bonusem w wysokości 50 tysięcy dolarów!

Nie ma co ukrywać, że od czasu Joanny Jędrzejczyk, mistrzyni UFC- takiego talentu w tajskim boksie czy formule K-1, nie mieliśmy a Polka w przyszłości zamierza przejść do MMA o czym informował nas trener Maciej Domińczak.

Na razie związała się kontraktem z ONE Championship a promocja oferuje walki i Muaythai I Kickboxingu, oraz MMA. Na talencie Polki już się poznano i zapewne zostanie on dobrze wykorzystany. Tymczasem gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne tak spektakularne pojedynki!

Autor: Tomasz Majewski