free templates joomla

Pierwsza Polka w One Championship! Martyna Kierczyńska debiutuje na ONE Fight Night 19!

Martyna KierczynskaNiezwykle utalentowana 22-letnia polska zawodniczka Muaythai i Kickboxingu Martyna Kierczyńska (4-0) z Głogowa weźmie udział już w najbliższej gali ONE Fight Night 19, która odbędzie się już w najbliższy piątek 16-go lutego na słynnym Lumpinee Boxing Stadium w stolicy Tajlandii, Bangkoku. To wydarzenie organizuje największa azjatycka organizacja One Championship.

Polka ma zmierzyć się z jedną z tajskich gwiazd  kobiecego Muaythai w tym kraju. Tą świetną informację o walce przekazał nam trener Maciej Domińczak, szkoleniowiec klubu Legion Głogów. Który napisał:

"Martyna Kierczyńska jako pierwsza Polka w historii zawalczy w Muaythai już w sobotę dla organizacji ONE Championship!!!

Martyna już kilkukrotnie udowadniała, że jest najlepszą w historii polską zawodniczką Muaythai. Jako jedyna zdobyła złoto Igrzysk Europejskich, złoto Światowych Igrzysk Sportów Walki. Była trzykrotną Mistrzynią Świata - zawodowo i amatorsko w Muaythai a także w K1.

Teraz przyszedł czas na najlepszą organizację na świecie - ONE Championship, która organizuje walki w Muaythai, K1 oraz MMA.

Martynka miała walczyć dopiero 9 marca ale dostaliśmy propozycję walki już w przyszłą sobotę w miejsce najprawdopodobniej kontuzjowanej zawodniczki. Rywalką Martynki będzie jedna z tajskich gwiazd, która stoczyła już sześć walk dla ONE."

Czekamy zatem w piątek na walkę i dobre wieści z Bangkoku. Dobra informacja jest też taka, iż gale są transmtowane przez organizację na Youtube. Przed laty w MMA oglądaliśmy występy polskich fighterów w One Champinship, którymi byli Lena Tkhorevska i Michał Pasternak. Teraz szansę dostaje Kierczyńska.

Autor: Tomasz Majewski