free templates joomla

BALBOA vs SAVAGE na GROMDA 15!

GROMDA 15 BALBOA VS SAVAGE BALBOA vs SAVAGE, czyli KING of KNOCKOUTS vs KING of the STREETS na gali GROMDA 15! To będzie agresywne starcie dwóch brutalnych torped. To będzie epickie bombardowanie na gołe pięści. Nie mrugać.

Król ulicznych walk bez zasad, legenda z mrocznego podziemia, szalony chuligan i brutalny dzikus SAVAGE. Stanie do walki z topowych GROMDZIARZEM, królem nokautu walk na gołe pięści, czyli BALBOĄ.

Zarówno BALBOA i SAVAGE to dynamiczni i bardzo mocno bijący fighterzy, którzy od pierwszej sekundy atakują i idą po nokaut. To będzie konkretne zderzenie polskiego wściekłego byka z nieokełznaną siłą gwałtownego dzika.

SAVAGE to bardzo chaotyczny i nieprzewidywalny fighter... z takim bijokiem BALBOA jeszcze nie miał okazji się zmierzyć, dlatego te starcie będzie niesamowicie interesujące.
 
GROMDA 15 już w PIĄTEK o 20:00
KUP PPV na GROMDA.tv
GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG

Może tutaj nie pachnie fiołkami, ale zdecydowanie ma swój hermetyczny charakter. Tutaj nikt nie jest romantykiem... ani też nie pyszczy. Miejsce o którym się mówi, ale nie każdy ma tam wjazd. Urokliwość zatęchłej piwnicy oraz aura charakternych solówek, gdzie zahartowani goście szukają dobrej bitki.

W walce wieczoru zobaczymy DON DIEGO vs GOAT, czyli starcie tytanów o pas mistrzowski walk na gołe pięści.

Elitarna speluna w świecie gdzie klaun mieni się cesarzem, bycie kukiełką to chluba, a prawie wszędzie można wykrzyczeć sobie walkę… i na dodatek dorosłe chłopy szukają wrażeń tam gdzie nie powinni. Tutaj jest zdecydowanie inaczej. Szacunek i zasady… albo zostaniesz szybciutko pogoniony.