free templates joomla

GROMDA 14 - losowanie i ważenie już dzisiaj o 17:00! TRANSMISJA!

GROMDA 14 losowanie i ważenie Już DZISIAJ o 17:00 losowanie par turniejowych, prezentacja super fightów oraz pierwsze FACE to FACE przed galą GROMDA 14: Prawo ulicy.
 
Kto stanie do walki z mistrzem boksera, SPEJSONem? Czy wielki KOALA rozgromi rywali, CYCU pokaże bombę na banię, a BUŁA odholuje chłopaków do snu. Na kogo trafi szalony SCARFACE, dowcipny VASYL i zawsze gotowy do walki REKSIO?

GROMDA 14 - 08.09.2023
KUP PPV https://gromda.tv

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września.

 
Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i ... nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!