free templates joomla

Człowiek demolka i brytyjski champion gotowy na polskich bijoków! GROMDA 14 już w piątek!

GROMDA 14 Loose Cannon GROMDA 14 | Człowiek demolka. Rozwali wszystko i każdego. Luke LOOSE CANNON Atkin 3-krotny mistrz walk na gołe pięści, brytyjski champion z twierdzy York. Swoje odsiedział, przeżył w życiu wiele awantur i rozwalił sporo łbów na ulicy. Chce walczyć z najlepszymi, żeby udowodnić że jest najlepszy.

GROMDA 14 - 08.09.2023
KUP PPV - https://gromda.tv

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września.

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i ... nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!