free templates joomla

SPEJSON i Ekpia już w piątek na GROMDA 14 Prawo ulicy! Będzie mocno!

GROMDA 14 Turniej Zamykacz boksera SPEJSON, zakapior dzielnicy CYCU, postrach osiedla KOALA, wyszkolony laweciarz BUŁA oraz uliczni wojownicy MANIU i ARCZI. 6 nowych twardych bijoków... a to jeszcze nie cała świeża krew.

Kto ustrzeli najbrutalniejszy nokaut, poleje najwięcej juchy, a dla kogo będzie to bardzo bolesny piątkowy wieczór?
 
GROMDA 14: Prawo ulicy już 8 września.
KUP PPV - https://gromda.tv

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września.

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i ... nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!

Źródło: Informacja prasowa GROMDA