free templates joomla

Michał Oleksiejczuk zwycięża Chidi Njokuani na UFC Singapore! Video

Michał OleksiejczukPolski zawodnik MMA wagi średniej Michał Oleksiejczuk (19-6 MMA, 7-4 UFC) znokautował urodzonego w USA, Nigeryjczyka Chidi Njokuani (22-10 MMA, 2-3 UFC) podczas gali UFC Singapore, która odbyła się w Singapurze na Półwyspie Malajskim w sobotę 26-go sierpnia. Było to siódme zwycięstwo Polaka w Ultimate Fighting Championship.

Sama walka miała kilka zmiennych momentów, choć trwała tylko cztery minuty. Polak zanotował dwa sprowadzenia, ale zainkasował także potężne kopnięcie na głowę, po którym się zachwiał. Kolejne ciosy Njokuani jednak udało się przetrzymać i odpowiedzieć na nie pod siatką. Ostateczne sprowadzenie nastąpiło na minutę przed końcem rundy na środku oktagonu. Mocne ciosy w parterze przełamały obronę rywala i dały zwycięstwo.

To był czwarty pojedynek 28-latka w wadze średniej i trzecie zwycięstwo po zmianie kategorii wagowej równo rok temu. ""Huzar" otrzymał też bonus "Performance of the Night" w wysokości 50 tysięcy dolarów, który jest trzecim w jego karierze. Wcześniej dostał je za wygrane z Gianem Villante i Codym Brundage'em. Oleksiejczuk walczy o rankingową pozycję w pierwszej 15-tce wagi średniej.

Autor: Tomasz Majewski