free templates joomla

Mateusz Gamrot vs Rafael Fiziev na UFC Fight Night w Las Vegas!

Rafael Fiziev vs Mateusz GamrotPolski zawodnik MMA wagi lekkiej Mateusz Gamrot (22-2 MMA, 5-2 UFC) spotka się w kolejnej walce z pochodzącym z Kirgistanu Rafaelem Fiziev (12-2 MMA, 6-2 UFC) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas (USA) w dniu 23 września br. Będzie to walka wieczoru.

Dla 32-letniego byłego mistrza KSW będzie ósmy pojedynek pod brandem Ultimate Fighting Championship i w zasadzie jedyna opcja walki z rywalem z czołówki rankingu w tym okresie. Fiziev zajmuje 6 pozycję i o jedno miejsce wyprzedza naszego fightera na liście pretendentów do pasa mistrzowskiego.

Polak jest po zwycięstwie nad Jalinem Turnerem na UFC 285 w marcu tego roku w Las Vegas a Fiziev liczący 30 lat, po porażce z Justinem Gaethje, także w marcu na londyńskiej edycji gali UFC 286. Siły są wyrównane. Obaj dwukrotnie ulegali swoim rywalom, ale są bardzo wysoko oceniani za widowiskowe pojedynki i realną perspektywę walk o najwyższe cele. Bezsprzecznie to nie tylko rankingowy pojedynek, ale także selekcyjny. Wygrany będzie mógł liczyć na walki z największymi postaciami dywizji lekkiej (155 lbs/70,3 kg).

Sam Gamrot napisał: "Zapraszam do Las Vegas 23 wrześniana UFC Fight Night gdzie w walce wieczoru zawalczę z Rafael Fiziev na dystansie 5 x 5 min. Szykuje się mocna batalia a Wy bądźcie tam ze mną".