free templates joomla

Steven Seagal otwiera biznes w Rosji

Steven SeagalW dobie wojny rosyjskiego agresora wobec Ukrainy i grożenia kolejnym krajom w tym i Polsce a także nałożonych na nią sankcji te działania ma za nic słynny aktor i ekspert sztuk walki Steven Seagal. On wspiera Rosję i wraz z synem otwiera kolejny biznes w Rosji. Kolejny, bo wspieranie zbrodniarza Putina i białoruskiego dyktatora "batkę" Łukaszenkę, to także nie bezinteresowna postawa.

Tym razem biznes opiera się na przyszłej produkcji napojów bezalkoholowych co w kraju największej produkcji i spożycia wódki wydaje się być czystym szaleństwem. "W tym szaleństwie jest metoda" - mówi słynne powiedzenie i paradoksalnie jest to melodia na nutę Putina, który nie jest zwolennikiem alkoholu. Nie ma jednak wyjścia, bo przynosi to krajowi dochód.

Seagal ma obywatelstwo rosyjskie jego syn Dominic San Rocco także i dlatego obaj zarejestrowali firmę Five Elements w Rosji. Ma ona już status prawny. Informacja o nowym podmiocie prawnym została wprowadzona do systemu w dniu 22 marca 2023 roku. Przedmiotem działalności spółki Five Elements LLC będzie nie tylko produkcja napojów bezalkoholowych, ale także hurtowa sprzedaż wód mineralnych.

Warto pamiętać, iż Seagal to nie tylko "zwykły" obywatel Rosji, ale i zasłużony dla tego kraju. Putin odznaczył Stevena Seagala cenionym Orderem Przyjaźni. Mimo napiętej sytuacji międzynarodowej i groźby konfliktu USA z Rosją, aktor stwierdził, że nie ma planów pozbycia się rosyjskiego obywatelstwa. Jednocześnie Seagal pozbył się części nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. To wyraźnie pokazuje, po której stronie opowie się w razie wojny. Nie trzeba mieć złudzeń, bo od lat uczestniczy w propagandowych "wybielających" wymienionych dyktatorów a także innego Ramzana Kadyrowa.

Seagal jest jedną z kilku postaci ważnych postaci świata kina, sztuk walki czy kultury, które tak odtwarcie wspierają międzynarodowego terrorystę Putina. Flirtowanie z diabłem, ma swoje dobre i złe strony. Cyniczność tych działań jest oczywista. Konsekwencje są prędzej czy później. Aktor otwarcie przyznaje się do "rosyjskich" korzeni, bowiem jego dziadek ze strony ojca, był rosyjskim Żydem. On sam urodził się w 1952 roku w Lansing w stanie Michigan w USA.

Autor: Tomasz Majewski