free templates joomla

Team Błachowicz wylądował w Las Vegas przed UFC 259

Jan BłachowiczPolska ekipa na galę UFC 259 już dotarła do Las Vegas. #TEAMBŁACHOWICZ w składzie Izuagbe "Izu" Ugonoh, trenerzy Robert Jocz, Robert Złotkowski i sam misterz UFC wagi półciężkiej Jan Błachowicz (27-8 MMA, 10-5 UFC), po długiej podróży dotarła do światowej stolicy hazardu pokonując od czwarkowego poranka 9300 kilometrów dzielących Warszawę i główne miasto stanu Nevada. Cel jest niezmiennie taki sam - pokonać Israela Adesanyę (20-0 MMA, 9-0 UFC) i obronić po raz pierwsze pas LHW!

W środę mocnymi sparingami Jan zakończył 8-mio tygodniowy okres przygotowawczy w Warszawskim Centrum Atletyki (WCA Warszawa) przerywany Zimowym Zgrupowaniem w polskich górach i jest gotów bronić trofeum zdobyte w walce z Dominickiem Reyesem na UFC 253. Sześć numerowanych gal dalej i 5,5 miesiąca później staje do pierwszej obrony z aktualnym mistrzem wagi średniej.

Teraz tylko czas aklimatyzacji, podtrzymania formy i zbijania wagi w przeddzień wydarzenia. Przypomnijmy, że gala odbędzie się w dniu 6-go marca w hali UFC Apex w Las Vegas i z wydarzenia przeprowadzimy relację LIVE a do tego czasu, będziemy na bieżąco podawać informacje.