free templates joomla

Były mistrz Glory Kickboxing Robin van Roosmalen ciężko ranny a siostra nie żyje po wypadku na autostradzie!

Robin Van Roosmalen & Melissa Van RoosmalenPoważnie ranny w wypadku drogowym został były mistrz w organizacji Glory Kickboxing 31-letni Robin van Roosmalen. Niestety jego dwa lata młodsza siostra Melissa van Roosmalen nie przeżyła uderzenia ciężarówki, do którego doszło w środę 13-go stycznia 2021 o godzinie 14.45 na autostradzie A2 w pobliżu Nieuwegein. W momencie zdarzenia oboje stali na poboczu - poinformował blog round1network.com.

Natychmiast wezwano pomoc medyczną w postaci trzech kartek a nawet helikoptera. Zarówno Robina jak i siostrę przetransportowanociężko ranną siostrę do szpitala. Niestety, pomimo szybkiej akcji nie udało się uratować jej życia. Nie są znane dalsze szczegóły wydarzenia. Kierowca ciężarówki został zatrzymany w celu złożenia wyjaśnień.

Sprawa wstrząsnęła nie tylko holenderskim światem sportów walki, bowiem Van Roosmalen jest bardzo znanym zawodnkiem. Był mistrzem Glory Kickboxing w wagach piórkowej (66 kg) i lekkiej (70 kg) a ostatnio zawodnkiem w organizacji Bellator MMA. "Rodzina GLORY ma złamane serce, gdy dowiedzieliśmy się o odejściu Melissy Van Roosmalen i poważnych obrażeniach odniesionych przez Robina Van Roosmalena w wypadku samochodowym. Przesyłamy najgłębsze kondolencje rodzinie Van Roosmalenów i jej bliskim" - napisano na oficjalnym Twitterze Glory Kickboxing.