free templates joomla

Ewelina Woźniak pokonuje Magdalenę Sormovą na Oktagon 20 w Czechach

Ewelina Woźniak vs Magdalena SormovaPolska zawodniczka MMA Ewelina Woźniak (4-0) reprezentująca klub Czerwony Smok pokonała na punkty Czeszkę Magdaleną Sormovą (10-3) podczas gali Oktagon 20 Vemola vs Lohore, która odbyła się 30-go grudnia w czeskim Brnie. 27-letnia Polka wygrała swój czwrty pojedynek z rzędu i pierwszy nad zagraniczną rywalką. Sędziowie punktowali: 29-28, 29-28,  29-27 - wszyscy dla Woźniak.

To była ostatnia tegoroczna impreza MMA z udziałem polskiej zawodniczki w trudnym roku 2020. Polce udało się zawalczyć po ponad roku przerwy w startach. Pojedynek udało się naszej zawodniczce kontrolować w parterze, gdzie miała pełną dominację, nad dużo bardziej doświadczoną rywalką.

Czeszka to najtrudniejsza rywalka w karierze Woźnika. Magdaléna Šormová miała za sobą wygrane nad m.in. Weroniką Zygmunt na jednej z gal Ladies Fight Night. Z kolei Woźniak walczyła także na Ladies Fight Night 9, gdzie uporała się z Kingą Jędrasik. Cudem udało się na ten rok zakontraktować pojedynek rzutem na taśmę policjantce z Piły, która dojeżdża na treningi do Poznania. Podopieczna trenera Przemysława Biskupa spisała się zgodnie z oczekiwaniami polskich fanów, którzy widzieli ją jako faworytkę walki i potwierdziła to. Gratulacje!