free templates joomla

Michał Turyński vs Cyril Cereyon ostatnim pojedynkiem dodanym do karty walk FEN 30

FEN 30 Turyński vs Cereyon Michał Turyński (30-14) powraca do klatki FEN! Jego przeciwnikiem podczas FEN 30: LOTOS Fight Night będzie Cyril Cereyon (17-5). Gala odbędzie się 3 października we wrocławskiej hali Orbita.

Turyński to bohater walki wieczoru gali FEN 1, z której wyszedł zwycięsko pokonując Adama Śleszyńskiego. Zawodnik reprezentujący klub Fighter Wrocław w przeszłości występował pod szyldem federacji GLORY Kickboxing, gdzie pokonał Catalin Morosanu. W całej swojej karierze mierzył się z dwunastoma mistrzami świata. Turyński w grudniu 2019 roku pokonał Valentina Bordinau. Pochodzący z miejscowości Ciepłowody wojownik 17-krotnie zdobył tytuł mistrza Polski w pięciu różnych formułach.

Cereyon ma 31 lat i pochodzi z Ajaccio. W przeszłości mieszał swoje starty w kategorii do 95 i powyżej 95 kilogramów. W 2019 roku nowy nabytek FEN dwukrotnie został mistrzem Francji. Z 22 stoczonych pojedynków z aż 17 wyszedł zwycięsko. Konfrontacja z Turyńskim będzie jego debiutem na polskiej ziemi. Zwycięstwo przybliży go do walki o pas mistrzowski, którego posiadaczem jest Arkadiusz Wrzosek.