free templates joomla

Znamy już rywala Daniela Skibińskiego w walce wieczoru Babilon MMA 15!

Babilon MMA 15 Skibiński vs PraterCo prawda jeszcze nieoficjalnie, ale poznaliśmy już zawodnika, z którym Daniel Skibiński (15-5-0) zmierzy się w swojej najbliższej walce podczas gali Babilon MMA 15, która odbędzie się 28 sierpnia 2020r. Rywalem Polaka będzie Brazylijczyk, Carlo "Neo" Prater (34-20-1). Informcję o podpisaniu kontraktu przez tego zawodnika z Babilon Promotion podała na swoim instagramie reprezentująca go organizacja Worlds Fight Sports Management.

Daniel Skibiński ma za sobą serię dziewięciu zwycięstw na przestrzeni 3,5 roku. Ostatnią swoją walkę stoczył w grudniu 2019 podczas gali Babilon MMA 11, gdzie w walce wieczoru przez decyzję pokonał Loma-Ali Nalgieva i zachował pas mistrzowski Babilon MMA w wadze półśredniej. Trofeum to zdobył w pojedynku z Pawłem Pawlakiem (16-4-1) na Babilon MMA 6, w grudniu 2018 roku, którego pokonał jednogłośną decyzją sędziów po walce na pełnym dystansie.
 
Babilon MMA 15 Skibiński vs PraterBrazylijczyk, Carlo Prater jest zawodnikiem z ogromnym doświadczeniem, które daje pięćdziesiąt pięć stoczonych walk. Ostatni raz walczył rok temu, w lipcu 2019 roku na gali King of Ring MMA 2. W swojej karierze toczył walki dla takich organizacji jak: WEC, Strikeforce, Legacy FC, UFC, LFA czy WSOF.
Informację o podpisaniu nowego kontratu przez Pratera podała grupa menedżerska reprezentująca zawodnika.

"NOWY KONTRAKT
@carloneoprater
Jesteśmy zaszczyceni mogąc poinformować, że były zawodnik UFC podpisał kontrakt na walkę wieczoru na kolejnej edycji @babilon_promotion @babilonmma, jednej z największych organizacji w Polsce. Po zwycięstwie w tej walce może on przedłużyć swój kontrakt na kolejne 4 walki!
[Carlo] Zmierzy się z twardym polskim zawodnikiem @skiba_daniel.

Życzymy wszystkiego najlepszego naszemu wojownikowi i ogromnej wygranej!!"