free templates joomla

Antonina Shevchenko: MMA to ciężki sport, ale to moja droga i powrócę silniejsza

Antonina ShevchenkoSiostra mistrzyni UFC w wadze muszej Valentiny Shevchenko, 35-letnia Antonina Shevchenko (8-2 MMA, 2-2 UFC) sobotniej gali UFC on ESPN 9 w Las Vegas nie zaliczy do udanych zdarzeń w swojej karierze. W kameralnej hali UFC APEX 31-letnia Amerykanka Katlyn Chookagian (14-3 MMA, 7-3 UFC) zdominowała i potwornie obiła "Panterę" w parterze. Co wiadać na zdjęciu, które wrzuciła w mediach społecznościowych.

Urodzona w Kirgistanie mistrzyni świata Muay Thai była bezbronna jak dziecko w tym starciu. Liczyła zapewne na inny rozwój wypadków, bo trzy miesiące wcześniej Valentina równie mocno rozprawiła się z Ktlyn w walce o pas. Antonina chciała pójść w ślady siostry, ale "trafiła kosa na kamień" i role się odwróciły. Antonina "leżała, była bita i prawie płakała".

Nie chcąc się poddać zainkasowała 45 uderzeń, które mimo, że nie mocne, to zostawiły swoje ślady na twarzy, ale jak to mówią: "do wesela się zagoi", tym bardziej, że starszej z sióstr niespieszno do zamążpojścia. "MMA to ciężki sport, ale to moja droga i powrócę silniejsza" - napisała w komentarzu do zdjęcia urodzona w Biszkeku zawodniczka, reprezentująca i Kirgistan i Peru.