free templates joomla

Cezary ''Polish Tank'' Kęsik vs Giorgi Lobzhanidze w walce wieczoru na TFL 20

Cezary Kęsik vs Giorgi Lobzhanidze na TFL 20Cezary ''Polish Tank'' Kęsik vs Giorgi Lobzhanidze zmierzą się w walce wieczoru podczas jubileuszowej gali TFL 20, która 7 marca 2020 odbędzie się w Radomiu.

Niezwykle niebezpieczny reprezentant Gruzji, zawodnik ACA oraz Fight Night Global, Giorgi Lobzhanidze skrzyżuje rękawice z niepokonanym mistrzem TFL oraz zawodnikiem KSW, Cezarym Kęsikiem. Stawką tego pojedynku podczas dwudziestej edycji Thunderstrike Fight League w Radomiu będzie pas mistrzowski organizacji TFL.

Giorgi Lobzhanidze jest rówieśnikiem polskiego mistrza i może pochwalić się efektowną passą pięciu zwycięstw z rzędu. "Moim celem jest UFC. Cezary Kęsik to moja przepustka i kolejny krok do spełnienia marzeń. Przylatuje do Polski po zwycięstwo". - mówi Lobzhanidze.

"Polski Czołg" z szacunkiem ale również pewnością siebie podchodzi do nadchodzącej walki. "Czeka mnie bardzo trudne zadanie. W klatce spotkają się dwaj młodzi głodni zwycięstw wojownicy z dużymi aspiracjami. Będę skoncentrowany, znam jego najmocniejsze strony i będę starał się je zniwelować w walce. Wiem że będzie czuł mój oddech w klatce ale również moich kibiców których tym razem, sektor znajduje się pod samą klatką."- komentuje Cezary Kęsik.

Bilety na galę dostępne są w systemie www.ekobilet.pl