free templates joomla

Israel Adesanya potwierdza walkę z Yoel Romero na UFC 248!

Israel Adesanya vs Yoel Romero Nigeryjczyk, Israel Adesanya przekazał wiadomość dziennikarzowi ESPN, Arielowi Helwaniemu, w której potwierdził, że w swojej pierwszej obronie tytułu stanie do pojedynku z Yoel'em Romero, a do walki dojdzie na gali UFC 248 w Las Vegas.

„Walka ta jest już załatwiona. Właśnie wszedłem do klubu, muszę trochę popracować. Nie popełniam błędu, ciągle pracuję nad sobą. Wciąż przygotowuję się do mojej drugiej obrony mistrzowskiego pasa przeciwko weteranowi tej gry, przeciwko weteranowi zapasów, przeciwko twardemu skurwielowi, który jest boogeymanem dywizji. Tego gościa nikt nie wyzywa na pojedynek, oprócz mnie! Ta walka się wydarzy i odbędzie się ona na naszych warunkach. Jestem z tego powodu szczęśliwy. Nie mam wątpliwości, że wyciągnę z tego pojedynku to, co chcę wyciągnąć.”

Przypominamy, że na gali UFC 248 w Las Vegas, która odbędzie się 7 marca, dojdzie również do mistrzowskiego starcia w wadze słomkowej kobiet, a na przeciwko siebie staną, Joanna Jędrzejczyk i obecna mistrzyni, Weili Zhang.

Israel Adesanya (18-0), Yoel Romero (13-4), Weili Zhang (20-1), Joanna Jędrzejczyk (16-3)