free templates joomla

Marcin Held kontuzjowany! Nowy przeciwnik dla Abdulvakhabova na ACA 92!

ACA 92 Abdulvakhabov vs Foster Marcin Held na ostatniej prostej przed galą ACA 92 odniósł kontuzję i niestety nie będzie mógł zawalczyć na gali w Warszawie. Polskiego zawodnika w pojedynku z piekielnie mocnym Abdulvakhabovem zastąpi Brian Foster (28-10) ze Stanów Zjednoczonych. Kontuzja wykluczyła też Smolyakova. Kto nowym przeciwnikiem Łazowskiego?

Mocny przeciwnik wymagał od Marcina Helda mocnych przygotowań do walki. Niestety, na ostatniej prostej polski zawodnik doznał kontuzji barku, która nie pozwoli mu walczyć na gali ACA 92. Held opublikował na swoim fanpage’u wideo, w którym przekazał tę wiadomość fanom.
 
 

Brian Foster nie ma łatwego zadania. Amerykanin wchodzi na kartę walk na kilkanaście dni przed galą, a jego przeciwnik to topowy zawodnik organizacji i były mistrz wagi lekkiej, który dopiero co stracił pas. Abdulvakhabov ma na koncie 14 zwycięskich pojedynków z rzędu, z których aż 10 Rosjanin kończył przed czasem. Brian Foster to bardzo doświadczony przeciwnik zza oceanu. W swoim rekordzie ma 28 zwycięstw i też nie lubi długich pojedynków! Prawie wszystkie walki wygrywał przed czasem, a aż 19 pojedynków zakończył już pierwszej rundzie. To z pewnością będzie jedno z bardziej emocjonujących zestawień gali ACA 92.

W karcie walk na ACA 92 czeka nas jeszcze jedna zmiana zawodnika. Rosjanin Dmitry Smolyakov też uległ kontuzji i nie będzie mógł zawalczyć z Mateuszem Łazowskim. Wkrótce poznamy nazwisko nowego przeciwnika dla zawodnika z Warszawy.

Podczas gali ACA 92, która 16 lutego odbędzie się w Warszawie, zobaczymy aż 15 pojedynków w formule MMA z udziałem światowej klasy zawodników. Nasz kraj reprezentować będzie aż dziewięciu wojowników, dobrze znanych i cenionych w świecie sportów walk m.in. Piotr Strus, Daniel Omielańczuk, Karol Celiński, Aslambek Saidov czy Radosław Paczuski. Zanim zobaczymy zawodników w klatce, będzie ich można spotkać na żywo podczas otwartej ceremonii ważenia, która odbędzie się na dzień przed galą, w piątek, w hali Torwar. Wkrótce podamy więcej szczegółów wydarzenia. Tymczasem trwa sprzedaż biletów na galę na eventim.pl.

Nie przegap okazji i zobacz galę na żywo: http://bit.ly/BILETYACA92