free templates joomla

Marcin Krakowiak przeciwnikiem Radosława Paczuskiego na ACA 92!

ACA 92 Paczuski vs KrakowiakJuż 16 lutego, na warszawskim Torwarze, czołowy polski kickboxer Radosław Paczuski w klatce ACA spotka się z Marcinem Krakowiakiem. To będzie pojedynek MMA debiutującego w tej formule Paczuskiego z zawodnikiem, który w swoim zawodowym rekordzie ma już trzy zwycięstwa i ewidentnie jest na fali wznoszącej.

Marcin Krakowiak (3-1) to utytułowany zawodnik a także założyciel sekcji Grappling Wolbórz i pomysłodawca Gali „Wirtuoz Challenge”. Niepokonany w minionym roku. W 2018 roku stoczył dwie walki w MMA i obie zakończył w pierwszej rundzie! Dobrze odnajduje się zarówno w stójce, jak i w parterze.

Radosław Paczuski do debiutu w formule MMA przygotowywał się od dawna. Ten utytułowany kikcboxer jako pierwszy zawodnik w historii, zdobył pasy mistrzowskie dwóch organizacji promujących zawodowy kickboxing w Polsce. Fani Paczuskiego długo czekali na pojedynek mistrza w klatce.

Ta walka podczas gali ACA 92 na Torwarze to będzie również pojedynek kibiców na doping. Obaj zawodnicy mają bowiem rzesze fanów, którzy cenią ich za dotychczasowe osiągnięcia i świetne walki.

Znamy już osiem z czternastu zestawień na galę ACA 92. Na jednej karcie naleźli się Piotr Strus, Daniel Omielańczuk, Aslambek Saidov, Marcin Held, Karol Celiński, Radosław Paczuski i Luke Barnatt. Tylko do 6 stycznia, do północy, trwa przedsprzedaż biletów na piekielnie mocną galę MMA w Warszawie. To ostatnia szansa na zakup miejsc już od 60 zł. Szczegóły na eventim.pl Od poniedziałku ceny idą górę!