free templates joomla

ACB 90: Marcin Held vs Musa Khamanaev w Moskwie w listopadzie 2018!

Musa Khamanaev vs Marcin HeldOrganizacja Absolute Berkut Championship oficjalnie zapowiedziala udział polskiego zawodnika Marcina Helda (21-7 MMA, 1-0 ACB) w gali ACB 90 w stolicy Rosji Moskwie w dniu 10-go listopada. Rywalem polskiego weterana UFC i Bellator MMA, będzie 30-letni Musa Khamanaev (18-5 MMA, 4-1 ACB), który w przeszłości był mistrzem prestiżowej rosyjskiej M-1 Global.

Liczący 26 lat zawodnik z Tychów dla ACB stoczy drugi pojedynek po tym jak po raz pierwszy wygrał w czerwcu w Australii na gali ACB 88 pokonując fightera z antypodów Callana Pottera. Było pierwsze zwycięstwo po opuszczeniu organizacji UFC, która nie przedłużyła kontraktu ze świetnym grapplerem po 3 porażkach i zaledwie jednym zwycięstwie na UFC Gdańsk.

Czeczeński wojownik świetnie sobie radzi w ACB, gdzie wygrał 4 walki, chociaż doznał też jednej porażki z Peruwiańczykiem Luisem Palomino. Po opuszczeniu M-1 Global, Musa Chamanajew (pol. - przyp. red.) przegrał też na Titan FC 35 z Jasonem Knightem w USA. W ostatnim pojedynku wygrał z weteranem UFC Efrainem Escudero w listopadzie 2017.