free templates joomla

Pojedynek Mayweather Jr. vs McGregor - bliska finalizacji! Miliard dolarów na puli!

Floyd Mayweather vs Conor McGregorCoraz bardziej realna staje się bokserska walka mistrza UFC w wadze lekkiej Conora McGregora i gwiazdy boksu Floyda Mayweathera Jr. Zdaniem dobrze poinformowanego portalu i gazety The Irish Sun, 28-letni Conor McGregor i jego sztab osiągnęli porozumienie z amerykańskim bokserem. Informację potwierdziły źródła zbliżone do SBG Ireland, który reprezentuje irlandzki "Notorius".

Nieoficjalne i optymistyczne prognozy mówią, iż obrót finansowy jaki może przynieść ten pojedynek to miliard dolarów! Tak to jest kiedy zderzają się dwa światy. Tu nowy i młody świat MMA zderzy się ze starym światem boksu. To może wygenerować rekordowe zyski.

Irlandczyk zdecydował się odwołać konferencję zaplanowaną w jednym z hoteli w Dublinie na 17-go lutego i natychmiast poleciał do Las Vegas w USA. Ludziom, którzy wykupili bilety na spotkanie z McGregorem zdecydowano się zwrócić pieniądze i przeprosić ich za zaistniałą sytuację. Irlandzcy fani Conorowi wybaczą wszystko a w obliczu takiej walki...jeszcze więcej.

Informacje o możliwości zbliżenia stanowisk nierealnej do niedawna walki pojawiły się już w ostatnią sobotę 11-go lutego. Z nieco już podstarzałą legendą boksu będącą rzekomo na emeryturze, wywiad podczas meczu koszykówki pomiędzy Golden State i Oklahomy przeprowadził Stephen Smith z ESPN i Floyd przyznał, że porozumienie jest już bliskie. Jedyną przeszkodą jaka stoi na drodze do tej walki zdaje się być organizacja UFC, która ma jeszcze ważny na cztery walki kontrakt z Irlandczykiem i nie chce się dać pominąć, przy jej organizacji. Pula pieniędzy jednak może zadowolić wszystkich i być może i ten mur może się skruszyć.

Zdaniem źródeł irlandzkich, podpisanie umowy ma nastąpić w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Conor jest na tak i mówi: "To ludzie chcą tej walki. Ja chcę tej walki. Wiem i jestem przekonany, że się odbędzie. Ja mam zasięg. Jestem młody. Mam pewność siebie. Mam nieprzewidywalny styl. Nie można przygotować się do takiego stylu jak mój. Facet mówi mi, dlaczego mam podbić jeden świat, kiedy można podbić dwa? Więc ja mam zamiar iść i podbić dwa światy".