free templates joomla

Mariusz Pudzianowski rywalem Popka Raka na KSW 37

Mariusz PudzianowskiNajwiększa polska organizacja MMA jaką jest KSW oficjalnie zapowiedziała i potwierdziła naszą informację o walce wieczoru gali KSW 37 w Krakowie w dniu 3-go grudnia. Zmierzą się w niej wielokrotny mistrz świata strongmananów Mariusz Pudzianowski i słynny polski raper Popek Rak czyli Paweł Ryszard Mikołajuw jak brzmi prawdziwe nazwisko rapera.
Informacja i prezentacja obu zawodników odbyła się podczas warszawskiego Media Treningu przed galą KSW 36, który miał miejsce w Złotych Tarasach w Warszawie w poniedziałek 26-go września. Obaj też mieli okazję stanąć i zaprezentować się warszawskiej publiczności.

Mariusz Pudzianowski to bez mała legenda polskiego sportu a głównie sportów siłowych. W 2009 roku debiutował w MMA, gdy na gali KSW 12 pokonał nielubianego przez całe środowisko Marcina Najmana. Później próbował swoich sił z wieloma zawodnikami jak były mistrz UFC Tim Sylvia. Ostatecznie odniósł 9 zwycięstw i 5 porażek. Jest jednym z najpopularniejszych zawodników polskiego MMA.

Popek RakPopek Rak przed ośmiu laty stał się zawodnikiem MMA, gdzie na angielskim rynku stoczył trzy walki z czego dwie zwycięskie. Ostatni pojedynek w 2008 roku z Holendrem Sanderem Duyvisem przegrał, ale nie to było najgorsze a burdy do jakich doszło po gali FX3 - Fight Night 9 w Reading w Anglii. Od tego momentu raper zawiesił rękawice na kołku i zajął się karierą muzyczną. Wyprostował także swoje sprawy prawne i już w tym roku mógł wrócić do kraju. Zasłynął nie tylko wątpliwymi muzycznie utworami, ale także kontrowersyjną skaryfikacją twarzy tj. jej chirurgicznym nacinaniem. Wśród młodych ludzi znalazł naśladowców, co spotkało się ze słuszną krytyką.