free templates joomla

Piotr Strus vs Abdel Kader Ahmed na PŚ w Sanda!

Piotr Strus Sanda MMAJak poinformował nas trener Igor Kołacin, przebywający w Chinach na Pucharze Świata w Sanda wraz z Piotrem Strusem, udało im się szczęśliwie dotrzeć na miejsce i przejść procedurę ważenia wraz z losowaniem. Piotr nie miał za wiele szczęścia, bo trafił na mistrza świata WKN Abdela Kadera Ahmeda z Egiptu. jest to ten sam zawodnik, który niegdyś pokonał Pawła Jędrzejczyka z Punchera Wrocław. Mimo to wierzymy, iż Piotr poradzi sobie z trudnym i niewygodnym przeciwnikiem. Poniżej krótak relacja, jaką otrzymaliśmy z Chin:


Witajcie,
Jesteśmy już 3 dzień w Chinach. Podróż choć długa (z dwoma międzylądowaniami i przesiadkami) minęła spokojnie. Na miejscu tj w Wuyishan w prowincji Fujian byliśmy w piątek wczesnym popołudniem. Aklimatyzacja przebiega wzorowo. Wczoraj z rana zrobiliśmy delikatny rozruch i pobiegliśmy w miejscowe góry do rezerwatu przyrody-piękne widoki i wiele atrakcji m.in olbrzymi posąg buddy wykuty w skale. Po południu trening techniczny- tarcze. W niedzielę rano i wieczorem trening techniki ze szczególnym uwzględnieniem elementów szybkościowych a na sam wieczór odnowa- sauna i masaż. Dzisiaj o 7.00 rano odbyło się oficjalne ważenie. Piotr wniósł na wagę 84,5 kg. Oprócz niego w wadze jest 2 zawodników, Dmytro Batok (Ukraina) i Abdel Kader Ahmed  (Egipt). Miało być 3 ale niestety zawodnik z Algierii nie doleciał. Dziś też odbędzie się losowanie i napewno prześlę info. Od jutra walki. Pozdrawiamy wszystkich w Polsce, trzymajcie kciuki :)

I poniżej to co otrzymaliśmy z ostatniej chwili:

Już po losowaniu... Jest jednak 4 zawodników w wadze -85kg. Algierczyk Abdel Kader Ahmed  pojawił się chwilę po oficjalnym ważeniu. Losowanie nie było szczególnie pomyślne. W pierwszej walce Piotr trafia na Egipcjanina, znanego w Polsce ze zwycięzkiego starcia z Pawłem Jędrzejczykiem na gali w Nowej Soli... Jutro w godzinach wieczornych walka półfinałowa.