free templates joomla

Marcin Prachnio w karcie walk gali ONE Championship 38 w Dżakarcie!

ONE Championship 38 Marcin Prachnio Już 20 lutego 2016 roku w Dżakarcie w Indonezji na ONE Championship 38: Tribe of Warriors, będziemy świadkami debiutu kolejnego polskiego zawodnika w największej azjatyckiej organizacji MMA. Kolejnym naszym rodakiem, który zaprezentuje się w tym miejscu został Marcin Prachnio (9-2).

W ten sposób dołączył do mających już za sobą premierowe walki Michała Pasternaka i Leny Tkhorevskiej. Prachnio to aktualny mistrz organizacji FFC w wadze półciężkiej. W listopadowej potyczce o pas, trenujący w holenderskim Deventer fighter znokautował w pierwszej rundzie Tomislava Spahovica. Jak widać mający swoje korzenie w Karate Kyokushin zawodnik idzie za ciosem i chciałby udanie rozpocząć swoją przygodę z azjatycką sceną MMA.

Żeby tak się stało, musi sprostać swojemu najbliższemu oponentowi. A będzie nim Alexandre Machado (7-1). Brazylijczyk nie walczył od bardzo dawna, bo od września 2013 roku, gdy poddał Clovisa Negao. Miał okazję rywalizować na brazylijskiej i koreańskiej gali federacji M-1 Global, na tej pierwszej pokonał Mikhaila Zayatsa. Dwukrotnie w swojej karierze triumfował przez KO/TKO, czterokrotnie przez poddania, a jedynie raz przez decyzję.

W walce wieczoru spotkają się Brazylijczyk Luis ''Sapo'' Santos (61-9-1) i Portugalczyk Rafael Silva (40-15), który w grudniu 2014 roku przegrał na punkty z Michałem Pasternakiem. W co-main evencie zaś zaprezentują się dwaj weterani: Kotetsu Boku (23-10-2) z Japonii, a także Vincent Latoel (16-16-2) z Holandii, klubowy kolega Prachnio z Tatsujin Dojo.

Karta walk:

54,5 kg: Angela Lee (Singapur) vs. Rebecca Heintzman (USA)
71,5 kg: Bashir Ahmad (Pakistan) vs. Jimmy Yabo (Filipiny)
93 kg: Djatmiko Waluyo (Meksyk/Indonezja) vs. Trestle Tan (Filipiny)
66 kg: Jerome S. Paye (Indonezja/Liberia) vs. Hao Jie Li (Chiny)
70 kg: Yohan Mulia Legowo (Indonezja) vs. Mario Satya Wirawan (Indonezja)
70 kg: Anthony Engelen (Holandia) vs. Rocky Batolbatol (Filipiny)
+93 kg: Marcin Prachnio (Polska) vs. Alexandre Machado (Brazylia)
64 kg: Koetsu Okazaki (Japonia) vs. Andrew Leone (USA)
71,5 kg: Vincent Latoel (Holandia) vs. Kotetsu Boku (Japonia)

Walka wieczoru
84 kg: Luis Santos (Brazylia) vs. Rafael Silva (Portugalia)