free templates joomla

Gibu Fight Night 2: Tomas Hron nokautuje Mighty'ego Mo! Wyniki!

Mighty MoW ostatnią sobotę, 5 grudnia 2015 roku w stolicy Czech, Pradze przeprowadzono drugą galę z serii Gibu Fight Night, z pojedynkami w K-1 i Muay Thai. Po ostatniej porażce przez nokaut na Bushido Heros Series & KOK World GP 2015 w Wilnie na Litwie, szybko pozbierał się i zrehabilitował się czołowy czeski zawodnik wagi ciężkiej, czyli Tomas Hron (73-16). Ku radości miejscowej publiczności, Hron znokautował Mighty'ego Mo (20-21) w drugiej rundzie.

Amerykanin potrafił stwarzać zagrożenie w pierwszej rundzie, lecz w kolejnej, gdy wyraźnie zaczęło brakować mu sił, Hron bezlitośnie to wykorzystał i wykończył oponenta przed czasem. Dla 45-letniego Mo to dziesiąta pod rząd klęska w K-1. Dla 34-letniego Czecha o przydomku ''Grzechotnik'' zaś to forma poprawienia sobie nastroju po bolesnej porażce w finale turnieju wagi ciężkiej King of Kings z Juliusem Mocką. Ale trzeba także przyznać, że w Wilnie Hron pokonał także Polaka Michała Turyńskiego.

Sporą niespodzianką było zwycięstwo Fina
Daniela Forsberga (30-13) nad Jiri'm Zakiem (78-29) i to w dodatku bardzo przekonywujące. Z czeskich fighterów lepiej spisali się Ondrej ''Spejbl'' Hutnik (73-11-1) i Martin Gano (22-2), a także Lukas Dvorak, który zwyciężył przez nokaut. Z kolei po zaciętym boju słowacki specjalista Muay Thai Vladimir Moravcik (78-16-1) wygrał z Matousem Kohoutem (24-11).

Komplet wyników:

K-1 70 kg:
Martin Gano (Czechy) pokonał Warrena Stevelmansa (RPA) przez decyzję 3-0
MT 86 kg:
Lukas Dvorak (Czechy) pokonał Cheicka Sidibe (Francja) przez KO
K-1 95 kg:
Ondrej Hutnik (Czechy) pokonał Janoscha Nietlispacha (Szwajcaria) przez decyzję 3-0
K-1 +95 kg:
Mantas Rimdeika (Litwa) pokonał Lubosa Rausera (Czechy) przez decyzję 3-0
MT 76 kg:
Vladimir Moravcik (Słowacja) pokonał Matousa Kohouta (Czechy) przez decyzję 3-0
MT 86 kg:
Daniel Forsberg (Finlandia) pokonał Jiri'ego Zaka (Czechy) przez decyzję 3-0
K-1 +95 kg:
Tomas Hron (Czechy) pokonał Mighty'ego Mo (USA) przez KO w 2 rundzie