free templates joomla

Kolejna gala Absolute Championship Berkut w Warszawie?

ACBPo ubiegłorocznej gali ACB 13 w Płocku, na polski rynek powróci czeczeńsko - rosyjska organizacja MMA Absolute Championship Berkut. Stanie się to najprawdopodobniej pod koniec stycznia 2016 roku w Warszawie. Wcześniej planowany był termin grudniowy w Olsztynie. Na razie znamy tylko nieoficjalnie termin gali jak też i jej lokalizację w Warszawie. Jednak wszelkie decyzje zapadną w najbliższych dniach jak poinformował nas Bajsangur Edelbijew - odpowiedzialny za rozwój gal ACB na terenie Europy.

Podczas gali wystąpi szereg zawodników z Polski a już dziś współpracę zadeklarowały największe warszawskie kluby Mieszanych Sztuk Walki, które chcą wystawić najlepszych zawodników do walki. Będzie to także kolejny mocny sprawdzian z zawodnikami z Rosji a Kaukazu w szczególności. Przypomnijmy, że w Płocku na ACB 13 Polacy wygrali 4 pojedynki i atut własnego pola był ważny, bo na kolejnych galach szło już znacznie gorzej naszym zawodnikom i tylko nielicznym udawało się wygrywać.

Czeczeńska organizacja w szybkim dwuletnim cyklu przeprowadziła ponad 20 wydarzeń, które z gali na galę są coraz lepsze. ACB zamierza w 2016 roku przewartościować system turniejowy, który w większości stosowano i wprowadzić rywalizację mającą na celu wyłonienie mistrzów i wprowadzenie kontraktów wyłącznościowych. Z polskiego rynku na pewno na walki mogą liczyć tylko dobrzy zawodnicy, bowiem stawki ACB są adekwatne do umiejętności. Na razie nie ma mowy o personaliach, ale być może po zwolnieniach w UFC zobaczymy tu także weteranów tej organizacji. Więcej informacji wkrótce.