free templates joomla

The Ultimate Fighter 22 - podsumowanie II-go odcinka

TUF 22W środę 17-go września odbyła się druga edycja kultowego reality show The Ultimate Fighter 22: "Team McGregor vs. Team Faber", która jest rywalizacją zawodników z Europy z Amerykanami. Trenerami dwóch 32 osobowych drużyn są aktualny tymczasowy mistrz wagi piórkowej Conor McGregor z Irlandii i wielokrotny pretendent do pasa Urijah Faber z USA. Występuje w niej także polski zawodnik Marcin Wrzosek z Bydgoszczy.

W tym odcinku obaj trenerzy wyznaczyli pierwszą parę zawodników do walki. Zostali nimi Ryan Hall (4-1) z teamu Urijaha Fabera i Frantz Slioa (4-0) z europejskiego teamu McGregora. Obaj przeszli procedurę ważenia i byli gotowi do stoczenia pojedynku.

Pochodzący ze Szwecji 24-letni Frantz Slioa nie sprostał niestety doświadczonemu 30-letniemu Hallowi, który wykorzystał błąd rywala i poddał go dźwignią na nogi już w pierwszej rundzie. Walki TUF-a nie są zaliczane do rekordu kariery, ale cotygodniowa eliminacja pozwoli na wyłonienie kandydatów do walk finałowych na gali TUF Finale i kontrakt z UFC.

Ryan Hall (Team Faber) pokonał Frantza Slioa (Team McGregor) przez poddanie (dźwignia na nogi) w 1 rundzie