free templates joomla

Invicta 11: Cris Cyborg znów demoluje! Wyniki!

Invicta 11 W kalifornijskim Los Angeles odbyła się gala Invicta 11, na której do rywalizacji w MMA powróciła najlepsza zawodniczka MMA w wadze piórkowej, Cristiane "Cyborg" Justino (13-1), która w niecałą minutę obroniła pas mistrzyni Invicta FC w wadze piórkowej stopując Charmaine Tweet (6-5).

Pojedynek Justino nie miał wielkiej historii. Brazylijka w swoim stylu niczym radziecki T-34 ruszyła na swoją rywalkę i zmiotła jej z powierzchni klatki. Justino zalała rywalkę gradem ciosów, rzucając ją na matę i rozbijając jej nos. Później Kanadyjka wstała, ale kolejna seria ciosów to było za dużo i sędzia Herb Dean zaoszczędził jej bólu i przytomnie przerwał pojedynek.

Alexa Grasso (7-0) dalej pozostaje niepokonana wygrywając przez decyzję sędziów z byłą przeciwniczką Karoliny Kowalkiewicz, Japonką Mizuki Inoue (8-4). Meksykanka imponowała przede wszystkim umiejętnościami bokserskimi, które zapewniły jej zwycięstwo nad agresywnie walczącą zawodniczką z Japonii. Można śmiało powiedzieć, że Grasso byłaby fenomenalną rywalką dla Kowalkiewicz i razem z Polką stworzyłyby jeszcze lepsze widowisko niż zawodniczka Gracie Barra Łódź stworzyła z Brazylijką, Karlindą Farią. Poniżej pełne wyniki gali.

Komplet wyników:

Walka wieczoru
Pojedynek o pas mistrzyni wagi piórkowej
145 lbs: Cristiane Justino pokonała Charmaine Tweet przez TKO (seria ciosów) w 1 rundzie (0:46 min)

Karta główna
115 lbs: Alexa Grasso pokonała Mizuki Inoue przez decyzję 3-0 (30-26, 29-28, 29-28)
115 lbs: DeAnna Bennett pokonała Normę Ruedę Center przez decyzję 3-0 (30-27, 29-28, 29-28)
135 lbs: Irene Aldana pokonała Colleen Schneider przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie (1:05 min)

Pozostałe walki
115 lbs: Jamie Moyle pokonała J.J. Aldrich przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie (2:20)
115 lbs: Amy Montenegro pokonała Briannę Van Buren przez decyzję 3-0 (30-27, 29-28, 29-28)
125 lbs: Christine Stanley pokonała Laurę Salazar przez TKO (seria uderzeń) w 1 rundzie (2:59 min)
125 lbs: Aspen Ladd pokonała Anę Carolinę Vidall przez TKO (seria uderzeń) w 1 rundzie (4:21 min)