free templates joomla

Świetne walki gali Sor. Sommai na Rajadamnern Stadium! Wyniki

Muay ThaiW czwartek 12-go lutego na słynnym Rajadamnern w stolicy Tajlandii, Bangkoku miała miejsce gala Sor. Sommai, organizowana przez grupę Onesongchai, promotora Songchai Rattanasubana i Sommai Sakunmeta. Tradycyjnie gali towarzyszyły wielkie nazwiska gwiazd Muay Thai. W walce wieczoru zmierzyli się Thanonchai Thor.Sangtiannoi będący numerem dwa w rankingu stadionu w wadze piórkowej i Saksaen Or. Kwanmuang, zajmujący piątą w wadze superpiórkowej. Pojedynek był niesamowity.

Od początku walki obaj nie czekali i nie walczyli w tradycyjnym stylu, tylko w bardzo szybkim tempie. Mocne uderzenia bokserskie przeplatali ciosami łokciem we wszystkich konfiguracjach. Thanonchai walczył z wielkim guzem już od pierwszej rundy. Potem zaczęli walczyć w potwornym klinczu i Saeksun wyglądał dobrze w tej fazie walki, ale końcówka należała już do jego rywala i to jemu przyznano zwycięstwo. Po pięciu rundach sędziowie orzekli wygraną Thanonchai.

Dość niespodziewanie zakończył się pojedynek Phet-Utong Or.Kwanmuang i Thaksinleka Kiatniwata. Nazywany też Petch U Thong zawodnik przegrywał ewidentnie cały pojedynek do momentu gdy w czwartej rundzie posłał na deski będącego w locie rywala lewym sierpem. Także przez nokaut wygrał swój pojedynek Jomthong Chuwattana (190-36-4) będący najbardziej utytułowanym zawodnikiem gali. Mistrz świata WBC i były mistrz Rajadamnern z 2004 roku, 2006 i 2010 pokazał klasę, nokautując hakiem na wątrobę Denpanoma, który klasyfikowany jest na siódmej pozycji stadionu Raja.

Komplet wyników:

120.5 lbs.: Prajanchay P.K.Saenchai pokonał Luknimit Singklongsi przez decyzję
117 lbs.: Methee Sor.Jor.Toipedriew pokonał Kusagonnoi Sor.Joonsen przez decyzję
122 lbs.: Phetnamngarm Sor.Me-Udon pokonał Phetmai Sitjedaw przez decyzję
126 lbs.: Chotchasan Wor.Wiwatananont pokonał Surachai Nayoksunya przez decyzję
105 lbs.: Munggontong Tor.Morsri bat Chatploy Sor.Boonsawat przez decyzję
128 lbs.: Jomphichit Sitchefboonthum pokonał Songkom Nayoksanya przez decyzję
136.8 lbs.: Jomthong Chuwatana pokonał Denpanom Ror.Kilacorath przez TKO (lewy hak) w 4 rundzie
129.2 lbs.: Phet-Utong Or.Kwanmuang pokonał Thaksinlek Kiatniwat przez KO (lewy sierp) w 4 rundzie

Main event
128 lbs.: Thanonchai Thor.Sangtiannoi pokonał Saksaen Or.Kwanmuang przez decyzję