free templates joomla

Marat Grigorian i Artur Kyshenko nokautują na Kunlun Fight 19! Wyniki & Video!

Artur KyshenkoW niedzielę 1-go lutego w Guangzhou w Chinach, odbyła się kolejna dziewiętnasta edycja gali Kunlun Fight 19: "The Return of the King" z udziałem wielu gwiazd światowej sceny Kickboxingu i Muay Thai. Nazwiska Artura Kyshenko, Marata Grigoriana, Hesdy Gergesa czy Davita Kiria mówiły same za siebie a dodatkowo gali towarzyszył grad nokautów. Niestety w większości znokautowani padali chińscy wojownicy.  Był to prawdziwy pogrom.

W najciekawszych starciach zwyciężali faworyci. I tak Hesdy Gerges (46-14-1) zastopował w drugim starciu silnego Białorusina Igora Bugaenko a Artur Kyshenko (59-12-1 1 NC) efektownie znokautował Chińczyka Bai Jinbina już w pierwszej rundzie, lewym sierpem. Prawym sierpem znokautował chińskiego rywala Zheng Zhaoyu gruziński mistrz Glory, Davit Kiria (23-8).

Bezsprzecznie gwiazdą wieczoru okazał się belgijski Ormianin Marat Grigorian (36-5-1 1NC). Jego pierwszy pojedynek z mieszkającym niegdyś w Polsce Tajem Aikpracha Meenayothin (87-11-1) był dramatyczny. Od początku walki, obaj postawili na przełamanie rywala. W pierwszym starciu Grigorian wykręcił mocne tempo walki i korzystał z lepszych warunków fizycznych. Obaj też walczyli krzyżowymi ciosami prostymi, próbując bezpośrednich akcji. Pod leworęcznym Aikpracha dwukrotnie ugięły się nogi po akcjach Ormianina. W drugiej Taj rzucił się do odrabiania strat i uderzeniami lewym prostym na tułów i na zmianę lewym na górę był bliski przełamania rywala. Jednak na minutę przed końcem rundy zabrakło mu sił i Grigorian wystrzelił prawym i dosłownie ściął z nóg byłego mistrza Lumpinee Stadium. "Hitman" tym samym doznał trzeciej porażki z rzędu, co nie przytrafiło mu się nigdy w karierze a dodatkowo w dwóch przypadkach są to przegrane przez nokaut. W finale Grigorian nie walczył tylko dokonał egzekucji na Włochu Fernando Calzzeta i sędzia zatrzymał pojedynek.

Komplet wyników:

Superfight
80 kg: Artur Kyshenko (Ukraina) pokonał Bai Jinbin (Chiny) przez KO (lewy sierp) w 1 rundzie
70 kg: Davit Kiria (Gruzja) pokonał Zheng Zhayou (Chiny) przez KO (prawy sierp) w 1 rundzie
70 kg: Amansio Paraschiv (Rumunia) pokonał Liu Hainan (Chiny) przez decyzję 3-0
+100 kg: Hesdy Gerges (Egipt) pokonał Igora Bugaenko (Białoruś) przez TKO (zatrzymanie) w 2 rundzie
65 kg: Xu Jifu (Chiny) pokonał Petera Janssena (Holandia) przez decyzję 3-0

Turniej wagi średniej - Półfinały
70 kg: Marat Grigorian (Belgia) pokonał Aikpracha Meenayothin (Tajlandia) przez KO (prawy sierp) w 2 rundzie
70 kg: Fernando Calzetta (Włochy) pokonał Mo Zhwangwei (Chiny) przez TKO w 1 rundzie

Finał
70 kg: Marat Grigorian (Belgia) pokonał Fernando Calzetta (Włochy) przez TKO w 1 rundzie