free templates joomla

Rajadamnern Stadium: Superbank i Pakorn zwyciężają na Onesongchai Fight! Wyniki !

SuperbankW czwartek 8-go stycznia na słynnym Rajadamnern Stadium w stolicy Tajlandii Bangkoku, odbyła się kolejna gala Muay Thai, Onesongchai Fight organizowana przez znanego promotora Songchai Ratanasubana. W walce wieczoru, numer jeden stadionowego rankingu w wadze superpiórkowej Superbank Mor.Ratanabandit, spotkał się z będącym na czwartym miejscu Muangthai Sor.Boongium występującym też pod nazwiskiem Muangthai PK. Saenchaimuaythai.

Pojedynek był pokazem siły Superbanka występującego też pod brandem Sakchaichote i będącego zarazem mistrzem Lumpinee w wadze piórkowej. Muangthai był potwornie obalany a w trzeciej rundzie wprost ośmieszony obaleniami. Werdykt walki mógł być tylko jeden - Superbank został zwycięzcą walki.

Innym znanym zawodnikiem jaki wystąpił na gali był 24-letni Pakorn (174-41-5). Aktualny mistrz Lumpinee i mistrz Rajadamnern w wadze lekkiej (130 funtów) walczył w wyższej kategorii wagowej. Tym razem jego ofiarą był wielokrotny pretendent do pasów mistrzowskich Auisiewpor Sujibamikiew, który aktualnie zamyka dziesiątkę kandydatów do pasa mistrzowskiego na Lumpinee i Rajadamnern. Pojedynek dla bardziej utytułowanego zawodnika nie był spacerkiem i dopiero czwarte i piąte starcie pokazało, że Pakorn to dziś najlepszy zawodnik wagi lekkiej w Tajlandii.

Komplet wyników:

1. 117 lbs.: Phichitchai P.K. Saenchai pokonał Yodsenchuang Chanaidonmuang przez TKO w 3 rundzie
2. 125 lbs.: Chotchai Por. Suwanchote pokonał Parkalek Tor.Laksong przez decyzję
3. 120 lbs.: Phanpayak Jitmuangnont pokonał Luknimita Singklongsi przez decyzję
4. 120 lbs.: Prajanchay P.K. Saenchai pokonał Lamnampong Noomjeantawanna przez TKO w 4 rundzie
5. 139 lbs.: Pakorn P.K. Saenchai pokonał Auisiewpor Sujibamikiew przez decyzję
6. 129 lbs.: Thanonchai Thor.Sangtiannoi pokonał Thaksinleka Kiatniwat przez decyzję
7. 130 lbs.: Superbank Mor.Ratanabandit pokonał Muangthai P.K.Senchai przez decyzję